Új privát üzeneted érkezett!

Nyainya, az első lépés Dévainál hogy elküld andrológiára, minket Kopa Zsolthoz küldött, ő adja az igazolást és nem Dévai.
mbetty2
Aszód
 
 


Mi is ugyanebben a cipőben jártunk :(
mbetty2
Aszód
 
 


Merionált, fostimont, Clostyt és Utrot továbbra is átveszek, ha valakinél maradt felesleg:)
mbetty2
Aszód
 
 

 
 

Mbetty! De mi voltunk már Kopánál, azzal kezdtünk. AZt írta a papírra, hogy jó a sperma az inszemhez és a lombikhoz is és, hogy döntsük el mi és a Dévai doki! És akkor mondta Dévai, hogy menjünk az inszemmel, mert az kevésbé megterhelő...de hát ilyen rosszak az eredmények...:( sajna! És akkor nálatok hogyan volt pontosan? Gány inszemet csináltatok? Most lombikozol?
nyainya
 
 


nyainya!

Dévai nálunk már 4 milliónál javasolta a 3.sikertelen inszemnél, hogy legyen lombik! Ne csináljuk végig a 6 inszemet, hanem irány a lombik, de én hallani sem akartam róla.

3 sikertelen inszem után gyenge spermaképpel automatikusan javasolja a lombikot!!!!
Nem kötelező a 6 inszem, ha kevés a sperma!!!!!!

Kérdezz rá! Én a helyedben a mai "kiokosodott" agyammal nem inszemeznék, hanem irány a lombik!!!!!

Látod, nekem is volt 7 inszem, elvesztegetett idő és a 2. lombik sikerült.  Szerintem az első csak azért nem jött össze, mert minden szarul jött ki, idő...túlstimu....stb...

8 évig vártuk a csodánkat és most itt van a pocimban :)

mókucica, csak pozitív gondolataim vannak, nagyon várom a pénteket :)
pipus75
 
 


Pipus! Nagyon várom már, hogy ott tartsak, mint te! Reménykedem benn, hogy karácsonykor terhes leszek már...! Hétfőn kiderül mit mond a doki a lombikra...!
nyainya
 
 


nyainya, biztosan sikerülni fog!!!  Főleg, ha lombikkal próbáljátok tovább, annak sokkal nagyobb az esélye :)
ÉN NAGYON DRUKKOLOK NEKTEK :)
pipus75
 
 


De cuki vagy :) én meg neked pénteken!
nyainya
 
 


Sziasztok, 
szép estét mindenkinek. 

Pipus köszönöm az infokat, már nézegetem, hogy milyen finom husikat fogok enni :) most azt mondom, hogy szeretem nagyon a húst és menni fog :)

vitaminból akkor csak plusz e-vitamint kell vennem, mert igazából a többi amit írtál azt már most szedem :)

az injekcióktól tartok, nagyon :( megnéztem egy videot a youtubon hogy hogyan adják be, nah konkrétan utána 10 percig sírtam, hogy ez brutális (számomra), aztán meg arra gondoltam, hogy muszáj kibírnom, mert 1 a szülés sem lesz piskóta 2. ha hallani szeretném a pici dobogó szívét és érezni majd a mocorgását, akkor félre kell valahogy tennem a félelmemet. 

Pipus aztán tessék megírni, hogy mi volt pénteken, szerintem mindenki nagyon Veled van lélekben:) most te adsz nagyon sok embernek erőt :)

nyainya: nekünk az andrológus 1 ml állapított meg annak csak a 30% mozog, tehát rosszabb, mint nektek ha jól látom. Kapásból azt írták a lapra, hogy csak ICSI módszer. Én ezzel a papírral indultam mindenhova és ezt adtam le bent is. És most ugyan azt várom, hogy Karácsonykor már én is terhes leszek! úgyhogy szorítok neked és mindenkinek! Én az első lombikomra okt. 29-30.-án fogok jelentkezni...

A legjobb barátnőm 15. héten van, és annyira jó látni ahogy nő a pocakja, és jó látni a picurit az uh-s képeken, és ez lebeg a szemem előtt, én is ezt szeretném.


littletigrincs
Érd
 
 


littlegrincs, ez a beszéd, érzem a szavaidból, hogy most nagyon fel vagy dobódva!  Ezt így kell. Én is így indultam most neki, és most sikerült. Az első lombiknál valahogy máshogy álltam hozzá. De most!!!!!  Elszántan kell menni!!!!!

Figyuzz, nem fáj a szúrás. Én magamnak szúrtam, és szerettem szúrni, mert nagyon ügyesen szúrok. hidd el, cseppet sem fáj, nagyon vékony tűt vegyél hozzá, a legvékonyabbat kérd és sréhen szúrd magadba. Biztos van annyi husi a pocidon, hogy nem fogod megérezni :)

Csak ügyesen :)

pipus75
 
 


ooh husi az van rajtam, akkor elméletileg nem fáj annyira?:)
akkor nekem meg se fog kottyanni :)

és amúgy milyen a közérzeted? hogy viseled a kis pöttyöt(ket) a pocakban?
littletigrincs
Érd
 
 


littlegrincs, szívből drukkolok, hogy ne fájjon  a szúrás!  Ha magadnak szúrod be, hidd el, hogy abszolút nem fáj. Nekem 1x adták be a lányok a Dévainál, hát többet nem engedtem. Az fájt.

Annyira pici kis vékony tűt lehet kapni a gyógyszertárban, hogy tényleg nem lehet érezni a szúrást.

Képzeld, elszaladtam most reggel vérvételre. Én!  Aki kifut a világból a vérvételtől. Magamtól mentem, megnézettem a TSH-mat, mert idegesített, hogy közel 4 volt lombiknál. És ijesztgetnek, hogy vetéléshez vezet.

Hogy milyen a közérzetem?

Nagyon zavar a hasam puffadtsága. Dévai azt mondta, hogy azért ilyen óriási a hasam, mert a petefészkem kb. 10x nagyobb a normál állapotánál a sárgatestek miatt.
És ez zavar, mert fáj tőle a gyomrom, összenyomja valahogy.  Most úgy nézek ki, mint anno 5 hónapos terhesen :)

Hála Istenkének nem ért utol a róka család, nem hányok még, nem is akarok.  viszont folyamatosan ég a gyomrom.  Igyekszem keveset enni, hogy ne hízzak nagyon sokat :)
pipus75
 
 


SZÜLT MÁR VALAKI DÉVAINÁL??????  MILYEN DOKI?  VAD? KEDVES? EMBERSÉGES ABBAN A SZITUBAN?

VAN-E SIMA HASI UH-JA DÉVAINAK? VAGY VÉGIG HÜVELYI UH-OT CSINÁL????
pipus75
 
 


@pipus75:


Nekem van egy ismerősöm, aki nála szült, és a másodikat már nem ott szülte (bár mindkét gyereke lombikos). Talán ez jelent valamit.
Dévai csak csütörtökön van (nem tudom, változott-e) a János kórházban, ha aznap szülsz oké, különben nem hozzá kerülsz. Mivel a többi napon nincs bent, az ismerősöm hiányolta, hogy be sem néz hozzá a dokija a kórházi lét alatt, míg a többi anyukát minden nap megnézte a választott(fizetett) orvosa. Volt, hogy sírva ment haza a kismamasága alatt, mert meglehetősen szigorú volt vele.
tttnora001
 
 


pipus: én ugyanezt hallottam, amit tttnora. Ráadásul Dévai a terhesgondozást is az intézetben csinálja, és hiába ad időpontot mondjuk 11-12-re, kb ugyanúgy megvárat, mint amikor mondjuk ETre megy vissza az ember. Én 2szer voltam úgy nála, hogy kb 3 órát kellett várnom, igaz még az elején voltunk. De volt olyan, hogy előttem egy kb 7-8 hónapos kismama volt, és ő is órákat várt. Szerintem 13ezerért, mert a terhesgondozás annyi nála, nem szabadna a kismamákat annyit várakoztatni.
Akihez én járok, ott 10ezer a terhesgondozás, és ha azt mondja, hogy fél 5, akkor az fél 5. (max 10 percet ha kellett rá várnom)

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


ttnora, mokucica kérlek meséljetek, hogy meddig (hányadik hétig) jártatok Dévaihoz a terhességetek elején?

Mikorra hívott vissza UH-ra????   Mindig hüvelyi UH-ot csinált?

az az igazság, hogy én nagyon félek tőle :(
pipus75
 
 


Tttnora,

megvan a szuri,írj privit,ha érdekel!
mmzs75
 
 


pipus: nekem március 1-én volt az inszemináció. 25-én rendelt be D, mikor pozitív lett a teszt. Majd április 5-én, akkor megállapította a szívhangot(akkor voltam 7hét+3napos). Utána már csak egyszer mentem el hozzá, mert a 10-11 hét körül már az új dokihoz mentem. De nekem sok volt az a 2-3 órás várakozás, pláne úgy, hogy munkahelyről el kellett kéretőznöm. /D. azt mondta, hogy csak 1 időpontja van 13:30ra, és 16:00kor kerültem be , persze az ember vár, de közben szétizgulja magát/
Mindig hüvelyi ultrahangot csinált, sőt még az új doki is. Nem akarok hülyeséget mondani, de úgy rémlik, hogy csak a 12. héttől van hasi ultrahang.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


En csak nala szulnek megint!! Alapos, lelkiismeretes, elso a baba es a mama egeszsege. Nem latogat, mert epp a punkciokkal, Et.- ral foglalkozik, de kepben van, mert telefonon tartja a kapcsolatot!!! A lenyeg meg az, hogy a gyerekkel minden rendben legyen.....
izmael
 
 


Sziasztok :) csak beugrottam gratulálni Pipusnak, mert ritkán olvaslak titeket, mert nem nagyon történik velem semmi,most várakozunk, novemberben kezdünk valszeg, de legalább a hormonjaim mostmár jobbak lettek, 14,5-ről lement 9,9-re az FSH-M :)
Pipus , szívből gratulálok, nagyon vigyázz magatokra :)
Látod, nem is hitted magadról,hogy milyen erős nőci vagy, és tessék, végigvitted amirők azt hitted lehetetlen :) nagyon örülök nektek :)
Majd referálj , hogy mi a helyzet Bogyókával :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Normocyta!   Annyira de annyir hiányoztál!!!!  De jó, hogy itt vagy!!!! Kérlek, többet gyere fel, olyan boldog vagyok, hogy jelentkeztél végre!!!!

Szuper az FSH-d, nekem sokkal magasabb volt. Ez nagyon jó kis eredmény :)   Meglesz most az a baba Neked is, meglásd! 

Tessék bízni benne, ahogy én is bíztam!!!!!   Sokat számít!   Most babásodni kell!!!!!!!

Nagyon durkkolok Neked, itt leszek minden nap és várni fogom, hogy leírd mit érzel, hogy alakulsz :)

Csak már lenne november!!!!!!!!!

Pénteken voltam Dévisznél, a kis Bogyóka 6mm-es volt, szépen vert a kis szíve :)   Nagyon jó volt látni.

Csak apánk még ijesztget, hogy nem szabad vezetni, mert még csak hormonálisan kötődik hozzám, és lepottyanhat a nyálkahártyáról meg ilyeneket mond, de remélem nem lesz baj.

okt.18-án pénteken megyek legközelebb :)   Frászban vagyok folyamatosan :(
pipus75
 
 


Sziasztok,

Pipus te most már hanyadik hétben vagy?

Most komolyan ne vezessen az ember, akkor hogy jutsz el a munkába? meg ilyenek? most tényleg az kell, hogy 3 hónapig otthon legyen az ember betegállományban?:(

Az érzelmeim hullámzanak, hol nagyon félek az október végétől, hol meg nagyon várom, hogy elkezdődjön :)

Jaj, még jó, hogy eszembe jutott, hogy mit szeretnék még kérdezni: a punkciókor az altatást, hogy csinálják? intravénásan? vagy megiszom valamit és paff elalszom? én az utóbbinak jobban örülnék...:)

littletigrincs
Érd
 
 


Sziasztok!

Megérkezett ma reggel sajnos a nem várt...úgyhogy szerda reggel irány fel! Lányok nagyon kíváncsi vagyok mit fog mondani Dévisz! Pipus, de jó, hogy dobog a kis szíve! Akkor ezek szerint egy csöpség van, ugye? Pipus olyan kérdésem van, hogy te hány éves vagy? Mert attól félek, hogy mivel 27 vagyok, ezért végig akarja csináltatni velem a 6 inszemet.
Lányok és az utolsó inszem és első lombik között mennyit kell várni?  Mondjuk a 4.inszem után meg jön a mensesem és akkor utána rögtön abban a hónapban kezdődik is a lombik, vagy várni kell? Ezt letudnátok írni kérlek, hogy hogy működik?

Köszi előre is!

Nyainya
nyainya
 
 


Littlegrincs, nem kell szerintem komolyan venni amit Apánk mond. Még hogy ne vezessünk!  Én betartottam azt, hogy nem vezettem az ET után 10 napig, de aztán már igen, most is van egy kövér párna a fenekem alatt és irány az út :)

Az altatás intravénásan történik, általában kézfejbe szúrják és nem fáj :)

nyainya, igen ezek szerint egy csöppségem van, nem nagyon látott másikat, de nem is keresett. Mondtam, nézzen körül, hogy a másik két embrió hova tűnhetett, de azt mondta, hogy Ő úgysem látja, ha méhen kívül van mondjuk a májamba fúródva. Egyszer csak eldobom magam és elájulok a hírtelen késszúrás szerű fájdalomtól, nah akkor méhen kívül van.
Köszi doki bácsi :(

De viccet félre téve egy baba van :)

Én pedig 38 éves múltam márciusban, de azt mondta, hogy kortól függetlenül Ő javasolja a 3.inszem után a lombikot, ha nagyon kevés a spermium. 5millió alatt javasolja!

Nálam úgy volt, hogy az utolsó inszem után javasolta azonnal a lombikot. Csak azért maradt ki 1 hónap közötte, mert kötelező egy lombikos előadáson részt venni és sajnos utazás miatt lemaradtunk az elsőről, ezért csúszott 1 hónapot a lombik.
DE azonnal kezdhettünk volna az inszem utáni hónapban.

Kenetet vesz, mert az kötelező lombiknál kb. 2-3 hét alatt megvan az eredmény.

Csajok nagyon-nagyon drukkolok mindenkinek!

Azt néztem, hogy heti 1-2-vel emelkedik a terhességek száma a számláló alapján :)
pipus75
 
 


Köszi a Pipus!

Most hívtam fel Déviszt! Megnyugtató, hogy legalább tudja ki vagyok! Azt mondta, hogy ha hozok az andrológustól egy szakvéleményt, hogy csak lombikkal termékenyülhetek meg, akkor elkezdhetjük előbb. Azt hittem, hogy a Dévainál el dönthetik ezt már ők is az inszemekhez adott  spermaszámból, hogy merre tovább. Pipus nektek milyen andrológiai véleményetek volt, amit adtál Dévisznek?



nyainya
 
 


Pipus:
az infúzió formájában, vagy csak valamit befecskendeznek?
A párna azért kell, hogy tompítsa a rázkódásokat?

Ha emelkedik a terhességek száma akkor most jó széria van:) remélem kitart még sokáig :)
littletigrincs
Érd
 
 


Infúziót kapsz és abba teszik bele az altatót.  Én annyira féltem, hogy ezerrel dobogott a szívem és nagyon aranyos volt az altatós nő, adott koktélt, amitől nagyon ellazultam :)

Ne félj, nálam soha senki nem félt jobban, mégis túléltem :)   A babámért MINDENT TÚLÉLEK :)


Igen, a párna a rázkódást csökkenti :)

Most állítólag mindenkinek sikerül, mert nyáron valahogy nem úgy működik a nők teste a nagy melegben (Ági meg Mariann mondta )
pipus75
 
 


Sziasztok,

azt szeretném kérdezni, hogy amikor majd megjön a mensi, és ha esetleg ez reggel történik, akkor telefonálok... Apánk megmondja aznap hány órára menjek, de nekem ált. nagy görcseim szoktak lenni... bevehetek fájdalomcsillapítót, mert különben kiegyenesedni sem tudok, nemhogy megvizsgáljanak.

Ha bevehetek akkor van típus meghatározás, vagy szedhetem a szokásosat? (algof. forte)

A másik: aki a hús mellé ivott fehérjeport az meg tudná írni nekem akár priviben, ha nem akarja kiírni az oldalra, hogy mi volt a neve?
Azon kívül, hogy ne legyen benne szója mire kell még figyelni? Nem vagyok járatos a fehérjékben...
köszönöm előre is :)
littletigrincs
Érd
 
 


Én BioTech USA fehérjeport vettem, epres-vaníliás ízesítésben. Abban nincs szója és nagyon finom. A husi mellé ittam, mikor már dugig voltam hússal, akkor ittam helyette egy turmixot :)
A napi 1 adagot ne lépd túl.   Én 2,5 dl tejbe tettem 25g port. Az üzletben kérj mérőkanalat!
Ja, és tejjel sokkal ihatóbb, mint vízzel készítve.

Ha megjön a mensid és nagyon fáj a hasad, nyugodtan bevehetsz bármilyen fájdalomcsillapítót.  Apánk kb. 11-re fog behívni, erre készülj.

pipus75
 
 


És gondolom jó sokat kell majd várni, tehát arra a napra a főnökömnek jelezzek, hogy nem vagyok :) :(

nah mindjárt meg is nézem a neten ez a fehérjét :)
igen, olyat akartam amit lehet tejbe, mert úgy shake feeling van:)
littletigrincs
Érd
 
 


ezt találtam, szerinted ez jó?
http://www.biotechusa.hu/term%C3%A9kek/ ... whey-zero/

nincs benne se cukor, se transzzsír, csak fehérje...
littletigrincs
Érd
 
 


http://shop.biotechusashop.hu/feherjek/ ... _500_g_740

én ilyet vettem, bár a múltkor még piros-fekete zacskóban árulták, epres-vaníliás, de már akkor mondták, hogy változni fog a zacskó színe.
pipus75
 
 


Tök ugyanaz, csak ez kisebb kiszerelés.
pipus75
 
 


szupi, nah akkor ez is pipa :) az ismereteim napról napra bővülnek a lombik témában :) és ebben nagy szereped van Pipus :)
littletigrincs
Érd
 
 


köszi :)   Nagyon drukkolok!!!! Ezerrel :)   Mostanában nagyon sok lombikja sikerül Dévisznek :)  Beindult a szekér :)
pipus75
 
 


Pont ezért várom, hogy még benne legyek a szériában, és akkor karácsonykor nagy lesz a boldogság:)

számolgattam, ha okt. 30. körül kezdek akkor úgy a szülinapomon (dec 4.) már 2 hete bent lesznek bogyóék és tesztelhetek, és remélem a sors meglep szülinapomra 2 csíkkal :)
littletigrincs
Érd
 
 


Úgy lesz! A bogyóék lesznek a szülinapi ajándékaid :)
pipus75
 
 


Littletigrincs: a fehérje porokról azt kell tudnod, hogy sajnos ha hajlamos vagy rá, akkor eléggé hizlaló :( a régebbi típusok 100 grammja kb 70 g fehérjét ( általában liofilizált,vagyis szárított ) tejsavó fehérjét illetve tojás alapúr tartalmaz. A maradékból kb 20 g zsír és 10 g szénhidrát :( mivel nem mozogsz mellé így eléggé nagy kalóriabevitelt jelent.
Valamint sajnos a zsír miatt az elején általában megy az ember hasa tőle , nekem pluszban még az epém se bírta görcs nélkül :(
De az utolsó alkalommal kikérdeztem az eladót , és egy új fajta port vettem:
Scitec Zero IsoGreat : ebben szinte csak fehérje van, asszem 90 g a százból :) nem is volt tőle bajom és nem is hiztam :) vmint lehet kapni gyógyszertárban Protifar nevű tàpszert ami szinten tiszta fehérje , alultáplált betegeknek lett kitalálva , hasonló az összetétele .
Remélem tudtam segíteni , nehogy váratlanul érjen a "gyúrós por átka " ;)
Sajnos nekem még alacsony az ösztrogén szintem , vagyis még nem indult be normálisan a saját hormonműködésem :( remelem a következő ciklusnál már jobb lesz. Olvastam az Ezerjófű női tinktúráról hogy jó hatással van a hormonháztartásra, ismeri vki esetleg ?
Puszi mindenkinek :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Volt ma fent valaki Dévisznél (annyira vicces ez a név, Pipus te találtad ki? :D)??? Ma rengetegen voltunk. Jövő7 kedden hallgatjuk végig a lombikos előadást, állítólag nagyon szörnyű és csomóan meggondolják magukat... Tényleg ilyen  borzasztó végighallgatni? Miért kell ennyi fehérjét bevinni a szervezetbe amúgy?

Puszi
nyainya
 
 


Sziasztok Csajok!


Rég nem írtam,de azért olvastalak Titeketcsak nálam eddig nem nagyon történt semmi!Na,de majd mostSzóval, ha majd megjön ebben a hónapban(16.-a körül),hívom Apánkat,és belevágunk megint!
Már várom,és reménykedem, hogy most sikerülni fog!!!!!

Látom, Újak is vannak a fórumon,üdv.nekik itt köztünk!!!!!!

Kismamik hogy vagytok?Dario,Sheil,Mokucica,Mbetty............(bocsi ha valakit kihagytam,de már olyan rég voltam itt)

Puszi Mindenkinek
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


nyainya, készülj fel lelkileg az előadásra.

Én mikor elmentünk a párommal Dévisz előadására, totál kész lettem tőle. Tulajdonképpen nem szól másról, csak a kockázatokról, a lehetséges bajokat ismerteti. Kerek perec elmondja, minek mi a veszélye. Negatív előadás, erre készülj fel.
Mikor vége lett, én elrohantam és otthagytam a páromat, mondtam neki, hogy majd otthon talizunk, nekem friss levegőre van szükségem.
Azért viselt meg annyira ott az előadás, mert nekem aznap jött meg és mindössze pár órám maradt dönteni, gondolkodni, hogy kockáztatom-e az életemet.
És másnap reggel hívnom kellett Déviszt, ha bele merek vágni.

hazamentem és kiborultam, egész este elbújtam a fürdőbe, és ott sírtam, zokogtam csendben, hogy senki meg ne lássa, mert szó szerint halálfélelmem volt.
És aztán mondtam a páromnak, hogy már ne harizzon, de imádom és az életemet adnám érte és egy babáért, de ez az egész öngyilkosság, és én nem megyek bele!
Ez nekem már túl van azon a bizonyos határon!!!! És nekem ott van még két kiskorú gyerekem előző házasságból, akiket fel kell nevelnem. Nem dönthetek felelőtlenül.

És ezzel zártam a napot.

Másnap reggel fél 8-kor meg kellett hoznom a döntést. A párom nem kérdezett semmit, én nem mondtam semmit, csak eljöttem melózni.  Nem tudta, hogyan döntöttem.

És azt mondtam, nekem az életem árán is kell a kisbaba, mert bár van már kettő gyerekem előző házasságból, egyszerűen nincs életcélom, nem akarok tovább élni, ha nem lesz kisbabám.

És felhívtam Déviszt, csak annyit mondtam, hogy döntöttem, és arra kérem, vigyázzon az életemre!!!!!!!!!!!

Behívott erre a méhszondázásra és elkeztdük a lombikot.  Nem volt rosszabb az inszeminációknál, de végig rettegtem az egészet, és csak arra törekedtem, hogy túléljem, nagyon féltem.
Túlstimulált, semmi nem jött össze időben, rosszkor tette vissza a babákat, már túl későn és nem bíztam benne, nem is sikerült.

És akkor kész voltam padlón, mint Normocyta is a múltkor. 4 hónapig képtelen voltam a páromhoz szólni baba témában.

Aztán megkergültem, és alig vártam, hogy rohanjak a következő lombikra.

És nem féltem, és tudtam, nem lehet baj, mert Dévisz vigyáz minden betegére, és hogy ezer %, hogy sikerülni fog a babám, mert mindennél jobban akartam most.

ÉS SIKERÜLT :)

Ezt az egészet csak azért írtam le Neked, hogy ha esetleg TE is hasonlóan reagálsz az előadásra, tudd, hogy minden rendben lesz, nem történhet baj Veled, vigyáznak Rád, és ha totál pozitívan állsz hozzá, bizony sikerülni fog!!!!!

SZÍVBŐL SZORÍTOK MINDEN LÁNYKÁNAK, KÍVÁNOM, HOGY SIKERÜLJÖN A LOMBIKOTOK, VÁLJON VALÓRA A BABÁS ÁLMOTOK!  ÁMEN :)

Hallottátok????  Hajrá :)
pipus75
 
 


Kedves Sorstársak!
Régóta olvasom a hozzászólásokat és személyes tapasztalatomat szeretném megosztani veletek. Két sikertelen lombik után - ismeretlen eredetű meddőség - második lombik Dévai Intézetben, spontán várandós lettem. Annyira bíztunk Dévai főorvos úrban, hogy nem volt kérdés ha vállal nála szülünk. Tény sokat kellett várni a terhesgondozás alatt, de addig is simogattam a pocakban lakót, szigorú volt és alapos mint mindig, betartottam minden utasítást, így a terhességi diabetes is rendben volt. Szerencsénkre a szülés főorvos úr által javasolt szülésznő segítségével és persze Dévaival történt. Csodálatos élmény volt, BIZTONSÁGBAN tudtam magunk, nem tudott minket meglátogatni a kórházban, mert korán hazamehettünk, de őszintén nem is bántam. Azóta 1 éves lett huncut csodababánk és ha lenne következő akkor is Dévaival szülnénk. 7 évet vártunk a babánkra. Mindenkinek azt kívánom tapasztalja meg az anyaság csodáját!
padlijean80
Szeged
 
 


padlijean80, de jó, hogy megosztottad velünk a történetedet és véleményedet!!!

Úgy néz ki, mivel nincs másik orvosom, én is Dévisznél fogok szülni, és elvállal, de azt mondta, ha nem csütörtökre esik a szülés, akkor sajnos nem tud ott lenni.

Az lenne a kérdésem feléd, hogy Neked milyen napra esett a szülés?  És ha mondjuk este 6 után indul be a szülés, amikor már befejezi a magánrendelését, akkor esetleg bejön szülni?  Vagy éjjel?

Nálad hogy volt?

Köszi előre is az infot!
pipus75
 
 


Szia Pipus, hétfőre voltam kiírva, de vasárnap lett belőle babóca jól érezte magát odabent , így szerencsénk volt, mert hétvégén is vállal. 5 perces fájásoknál mentünk be, magzatvíz sem folyt el, a szülésznő értesítette Dévait, nem volt könnyű szülés habár úgy indult, ki lehet bírni és sikerült természetes úton szülni. A János Kórházban jók a szülőszobák, mindenképpen nézd meg előre. Dévainak mondtam akkor kipróbálnám a kádat, azt mondta nem akar búvárfelszerelést hozni, de őszintén erre nem is volt idő, folytak az események A szülésznőt is ajánlom, ha még nem hagyott fel a szakmával, nagyon sokat segített és összeszokott csapat. Ami rossz volt a kórházi orvosok féltékenysége Dévaira - Szt. János Kórház. A külőn szobát mindenképpen ajánlom, alapítványi fizetős, mi két ágyasban voltunk, de végig egyedül voltam, a saját fürdőszoba szülés után nagyon jól jön .

Éjjel is vállalt volna   Csodálatos várandósságot kívánok és mindenkinek babásodást, ja és még valami tudatalatt is lehetnek elfojtások ami a babát késlelteti - habár ezt szerintem tudjátok
padlijean80
Szeged
 
 


köszi :)
pipus75
 
 


SZiasztok!

Pipus valahogy éreztem, hogy ezt fogod írni. Félek, hogy nehéz lesz végig hallgatni az előadást. Az a helyzet, hogy mi nem vagyunk benne ebbe a babaprojektbe olyan rég óta. Bár mi számít soknak 1,5 év sok idő, de hozzátok képest (7,8 év), azért elenyésző. Félek, mi van, ha még meg kéne próbálni ezt vagy azt....mielőtt veszélyeztetem az életemet. Aztán arra gondolok, hogy volt egy évem a spontán teherbeesésre, 3 inszem..most jön a negyedik...és nem javul a sperma sajnos. A férjem olyan körülmények között dolgozik, ami elviselhetetlen és elhatározta, hogy ma fel fog mondani. Igaz jól keres, de kihajtják a lelkét.... Mindenki azt mondja, hogy azért ilyen rosszak az eredményei, mert a munkája miatt nem eszik, nem alszik, 16-18 órákat dolgozik, szinte nem is látom! SZóval ha tényleg rászánja magát és vált várni kéne egy kicsit hát ha rendbe jön lelkileg és azza együtt jön a babai is. 27 éves vagyok én is és ő is, talán várni kéne...nem tudom! Csomó  kérdés merül fel bennem. Annyira szeretnénk azt a csöpséget, hogy úgy érzem mindent meg tennék érte...de a férjemet mindennél jobban szeretem! Ne haragudjatok, hogy leírtam ezeket, de kétségbe vagyok esve kicsit...
nyainya
 
 


nyainya, teljesen megértelek, mi is pont ezért húztuk a dokihoz menést. Először 4 évvel ezelőtt mentünk be Dévisz ajtaján. 2 évig még vártuk a csodát, hátha....de a helyzet nem javult.

Aztán jöttek az inszemek, egészen 7 inszemig mentünk el és hittük, hogy na majd most, majd most, majd a köv. sikerül, de nem.

Nem hallgattam Déviszre, aki már a 3.inszem után mondta, hogy esélytelen, tessék lombikozni. De én ahogy most TE is bíztam benne, hátha mégis összejön!

DE nem jött össze.

Elvesztegettem 2 évet....

nyainya, szeresd is a párodat, és szorítsátok meg egymás kezét és irány az előadás és a lombik!

Én pont azt akartam hangsúlyozni, hogy nem veszélyezteted az életedet, látod én is kétszer is nekifutottam és ha kellett volna, mind az 5 lombikot végigcsináltam volna.

Nem lesz semmi baj, nincs veszélyben az életed!!!!!!!!

Bátor légy, itt mi mindannyian fogjuk a kezed és drukkolunk!!!!!!!!!!!!!!

Ne várj a csodára, néha kell a segítség és akkor jön a csoda :)

Vágjatok bele!!!!!!!
pipus75
 
 


HU elérzékenyültem!
Nagyon szépen köszönöm! Most pont erre volt szükségem! 
Köszönöm Pipus!
nyainya
 
 


Ez csak természetes :)  Én is fogom a kezed!!!!!!!
pipus75
 
 


Szépen elmentek az előadásra, és utána leírod itt az összes gondolatodat, kételyedet és mi magabiztossá teszünk :)
pipus75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: