Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Szült valaki a Nyírõben? Ismertek egy Nelli nevû külföldi doktornõt? Mi a véleményetek róla? Velem nagyon undok, barátságtalan volt.
Névtelen
 


Szia Névtelen!

Én a Nyirõben szültem a fiam és most is ott fogok szülni (most 35 hetes vagyok).
A Kedves Nelli doktornõnél voltam elõször Õ állapitota meg a terhességet de mikor megtudta, hogy Lörincre viszem a babát elzavart, hogy feltartom a betegeit és menjek Lörincre.
Most Németh Péterhez járok, Õ a visegrádi utcában rendel, nagyon meg vagyok vele elégedve.
Ha érdekel nyugodtan irj.

Tvica
tvica
 


Szia Tvica!

Hát engem is teljesen kiakasztott. Vártam rá tegnap egy csomót a rendelőben. Végre visszajött a patikából, közértből. Erre kérdezi, hogy hol szültem. És miért nem oda megyek? Ne őt fárasszam a fogamzásgátlással. Ha megoldottam 27 évig, akkor várjak még két hónapot a dokim szabijáig. Ha meg terhes leszek nem ő megy helyettem esetleg abortuszra, nem? Allergiás vagyok a gumira. Rizikózni meg nem jó dolog.
A férjem szerint jelentsem ezt az igazgatónál.
Nem tudom, lehet, hogy megteszem!
Névtelen
 

 
 

Elfelejtettem aláírbi Bombi a becenevem.
Bombi
 


Sziasztok!

Én a ebben a kórházban dolgozom,igaz nem a nógyógyászaton, de azért sokat hallottam már róla és nem valami jókat. Főleg általában az orvodok nem törődömségéről és arról hogy félvárról veszik az egészet. Én most gyesen vagyok itthon de nem valószínű hogy vissza megyek ide dolgozni.

Gabi1
gabi1 (gabi1)
 


Sziasztok!
Én is kezdek aggódni. A kislányomat az Istvánban szültem és nem volt rossz. A mostani dokim, a Nyírõben dolgozik, tehát ott szülnék. De olvastam egy kiadványt a kórházakról és nagyon nem tetszett amit a Nyírõrõl írtak. Kötelezõ beöntés, borotválás. A szülõszobán nem lehet szoptatni, éjszakára elviszik a babákat...
Lehet, hogy kénytelen leszek orvost váltani, egyébként sem olcsó ez a doki.
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Sziasztok!
Én is a Nyírőben szültem,de Én a főorvosnál DÉVAI-nál és neki köszönhetem a fiamat(92-óta nálla megmaradt az 5.terhességem inseminációval)és sajnos magánrendelőt ill. klinikát nyitott és nem fog a Nyírőben dolgozni,igy Én ott fogok szülni(ha fogok)ahol Ő lesz (kórház ahová leszerződik)!A Csepegőt is ajánlották nekem a Nyírőbe (Ő is jó de a főorvos többett tudott nállam tenni)!
Sok sikert nektek!
Üdv Kandi72 Kép
Névtelen
 


Sziasztok!
Nem sok jót írtatok a Nyírõrõl. Az én nõgyógyászom, Dakó Imre is ott dolgozik, és nála szülnék, majd ha eljön az idõ... Szült már nála valaki? Mi a véleményetek? A kórházról is olvasnék még konkrétumokat és részleteket.

Üdv, Pilinke
Névtelen
 


Szia Pilinke!

Ha érdekel én ott szültem szeptemberben, irj email.
terpecz@tdc.hu

Tvica
tvica
 


Sziasztok!

Én is a Nyírõben szültem, és csak pozitiv véleményem van a kórházról. Szerintem minden jó volt, az ellátás, a "gondoskodás", a tájékoztatás és a tisztaság is. Ja! és az orvosom szuper!
peri
 
 


Szia Krisztina!

Örülök, hogy neked kellemes élményeid voltak a Nyírõben. Mikor szültél és ki volt az orvosod?

Pilinke
Névtelen
 


Szia!

Én 2001. február 11.-én szültem. Dr. Kemenes Tamás volt az orvosom. Én még azok után is csak jót tudok mondani mindenrõl, hogy amikor azt a pár napot bennt voltunk, akkor volt a felújítás és egy kicsit bolondok háza volt.
Te is ott fogsz szülni vagy szültél?

Ja! Nekem a tesóm is ott szült. és csak pozitívumokat tudna õ is mondani.
peri
 
 


Szia!

Nekem csak a nõgyógyászom "valósi" a Nyírõ Gyula Kórházba (lásd fentebb), és persze szeretnék majd idõvel gyereket, csak elõre tájékozódtam.

Köszönöm mindenkinek az infót,
Pilinke
Névtelen
 


Sziasztok!

Én is a Nyírõben fogok szülni jövõre, mivel a dokim ott dolgozik. Sajnos szinte semmit sem tudok még a körülményekrõl, pedig jó lenne pár dolgot. Pl. mi változott a felújítás óta? Milyen lett a szülõszoba? Hány van? Vannak külön szobák, ahol éjjel-nappal velem lehet a pici? Azt csinálok a bébivel amit én akarok vagy amit a nõvérek akarnak? Ahogy megszületett azonnal odaadják és megszoptathatom? Stb.
Ezekre a kérdésekre nem tudna valaki válaszolni?

seawing
Névtelen
 


Szia! Igazából a felujítás nem is felújítás volt, hanem a szülészet fölött beépítették a tetõteret. A szülészet általános állapotban van. Van 2 vajúdó szoba. Az egyikben van bordásfal, labda ...stb., a másik egy kisebb szoba + van még egy vajúdó, ahol egy nagy kád van. Plusz ezenkívül egy nagy szülõszoba szülõszékkel, szülõággyal, vajúdószékkel ...stb. 2-3 ágyas szobák vannak. Baba-mama nappal lehet együtt. Reggel 1/2 6 tól kb este 9-ig. Éjszakára elviszik õket, ami szerintemegyáltalán nem rossz dolog. Azt csinálsz napközben a gyerekkel, amit akarsz, de 3 óránként ellenörzik a szoptatást, mennyit evett a gyerek ...stb.
Szülés utn rögtön odaadják a babát.
Ha valamiben tudok még segíteni, írjál!
peri
 
 


Kedves Peri!
Tehát akkor vajúdás és szülés alatt nem kell senkivel megosztani a szobát? Lehet szülésznõt választani? Sok szülés van?
Te ott dolgozol?
seawing
Névtelen
 


Szia!

Nem, nem dolgozom ott. Szerintem, ha nincs háromnál több szülés egyszerre, akkor nem kell megosztani a szobát. Szerintem lehet szülésznõt választani, de ezt meg kell kérdezni. Azt nem tudom, hogy mennyi a napi átlagos szülés, de szerintem ez nem olyan " nagy üzemû" kórház, mint pld. István, MÁV ...stb. Ki az orvosod?
peri
 
 


Szia!

Nem, nem dolgozom ott. Szerintem, ha nincs háromnál több szülés egyszerre, akkor nem kell megosztani a szobát. Szerintem lehet szülésznõt választani, de ezt meg kell kérdezni. Azt nem tudom, hogy mennyi a napi átlagos szülés, de szerintem ez nem olyan " nagy üzemû" kórház, mint pld. István, MÁV ...stb. Ki az orvosod?
peri
 
 


Sziasztok! Én elõreláthatólag július közepe fele fogok a Nyírõben szülni, sok választásom nem volt, mert a dokim évek óta ugyanaz és vele meg vagyok elégedve, õ itt dolgozik, így a hely adott volt. Ha esetleg valaki ismeri vagy szült már nála annak szívesen olvasnám a tapasztalatait, véleményét. Doki: Dr.Závodszky Zsuzsanna.
Peri, azt szeretném megkérdezni, hogy olyan lehetõség nincs itt, hogy éjszaka is ottmaradhasson a baba nálam? Tudod nekem van egy olyan problémám, hogy semmilyen tápszert nem kaphat a baba majd, és félek, hogy éjszaka nehogy adjanak neki ha esetleg felébredne. Milyenek a nõvérek itt? Kedvesek, megértõek, nem különcnek, flúgnak fogják fel az ilyen jellegû kéréseket? Sajnos nekünk több doki is mondta már ezt, így nagyon fontos, hogy ezt biztosítani tudjuk majd neki!?
köszi
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Peri: dr. Mauks György a dokim. Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele, mindig nagyon rendes volt velem. Te hallottál esetleg róla valamit?
sw.
Névtelen
 


Sziasztok!

Egyik dokiról sem hallottam még. Nem láttam, hogy valakinél is ott lett volna a gyerek éjszakára. Mondjuk, véleményem szerint ez nagyon jó, mert szülés után csak azalatt a 4 nap alatt tudod kipihenni, kialudni magadat.(Én 20 órát vajúdtam és az elötte való éjszaka sem aludtam.) Én is megkértem, hogy ne adjanak tápszert a kisbabámnak, amúgy is csak a legvégsõ esetben adnak, cukros vízzel itatják õket, napközben is az van mindenkinek odarakva pótlási lehetõségként.
Amúgy szerintem a csecsemõs nõvérek nagyon kedvesek voltak és segítõkészek, az osztályos nõvérek nagy része is "jó fej" volt, bár volt aki nem.
peri
 
 


Peri, köszi a választ, sajnos ma tudtam meg, hogy a dokim eljön a kórházból, így nem tudja végigvinni a szülésemet. Most 4 hónapos vagyok, és nem tudom mit tegyek, õ a fõorvost ajánlotta, esetleg róla hallotál már? Azt hiszem Dr.Benyovszky-nak hívják.
köszi
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Szia Ilke!

Nem , nem hallottam róla. A nõvérem a Dr. Csepegõnél szült, én pedig a Dr. Kemenes Tamásnál. Az én orvosom nem dolgozik már ott effektíven, mint osztályos orvos, de a magánbetegeinek a szülését és különbözõ mûtéteit ottvégzi el. Nagyon rendes orvos mind a kettõ. Ha esetleg tudok valamiben segíteni velük kapcsolatban akkor írj!
peri
 
 


Ilke!
dr. Vájlok Endrét tudom ajánlani és azt is, hogy pl. Mauksot ne válaszd!! De ha nem ragaszkodsz a Nyírõhöz valami miatt akkor én a helyedben máshol keresnék orvost!!!
Kata
Névtelen
 


Sziasztok!
Én 3 gyerekemet szültem a Nyírõben Dévai dokinál. (nem lombikúton, akkor még csak kezdte az egészet)
Az elsõnél nem volt gond. A második koraszülött lett. Nincs bizonyítva, de elképzelhetõ, hogy egy szabadsága elõtti héten lezajlott vizsgálata miatt. Szerencsére megmaradt a baba és most már szuper jó fej!
A harmadiknál szabira ment, igaz 2 héttel továbbhordtam a fiam. Így Dakó Imre dokinál szültem, akinek ugyan nem volt sok dolga, mert a felébredésemtõl számított 8 perc alatt volt meg a baba.
Közben eltelt 11 év. A negyedikkel is dévai doktorhoz mentem a magánrendelõjébe. Aztán volt egy rossz beszólása és a 20. héten otthagytam. Végül a MÁV-ban szültem egy szuper orvosnál.
Ennyi.
Mindenkit üdvözlök:
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Ne haragudj bogancsi, de te nem a kórházról írtál, hanem egy dokiról, aki ott dolgozik.
Névtelen
 


Én is a Nyírõbe járok, az orvosom Dr. Csepegõ György, akivel idáig meg vagyok elégedve és a környezettel is. Igaz még 10 hetes terhes vagyok, de a barátnõm is nála szült és Õ ajánlotta. Neki jó tapasztalatai vannak a szüléssel kapcsolatban is és a személyzet is normális volt. Azóta már több barátnõmet is elvittem és átpártoltak az elõzõ orvosuktól. Persze a saját tapasztalataimra majd kíváncsi leszek ha eljön az ideje.

Peri!
Te írtad, hogy a nõvéred Dr. Csepegõnél szült, szeretném ha írnál pár sort vele kapcsolatban, milyen volt nála szülni.
Egyébként megköszönöm ha bárki tud informálni ezzel kapcsolatban.
Üdv. Edit
cinedit
 


Sziasztok!

Nem tudom érdekel-e benneteket, de voltam azon a bizonyos elõadássorozat egyik elõadásán a kórházban.
Tömeget vártam, de sajnos nagyon kevés látogató volt a néhány orvos mellett, és újdonságot nem is hallottam.

Nikie
nikie
 
 


Edit!

A www.infertility.hu weblapon olvastam:

"FÓRUM A MEDDÕSÉGRÕL

2002. június hónap minden hétfõjén 15.00-17.00-ig (helyszín: Nyírõ Gyula Kórház Tanácsterem )

Elõadások:
1. 2002.06.03. Meddõség kialakulásának okai, hajlamosító tényezõk, kivizsgálás menete. Biológiai óránk mûködése (Biological clock). A petefészek öregedésének kérdése (Ovarial ageing). Reprodukciós egészségünk.
2. 2002.06.10. Meddõ pár kezelésének lehetõségei, speciális technikák, a lombikbébi (IVF) laboratórium mûködése.
3. 2002.06.17. Férfi meddõség, a szakmai munkacsoportok jelentõsége a kezelésben, pszichológiai problémák és a Stresszhatás-program.

4. 2002.06.24. Speciális határterületek, ivarsejt-adományozás, béranyaság, ivarsejtfagyasztás, meddõség kezelése 40 év fölött, jogi-finanszírozási kérdések.
A fenti elõadások, nyitott beszélgetések elõadóiról, meghívott vendégeirõl a Meddõségi Forróvonalon (06-30-30-30-191) kaphatnak az érdeklõdõk részletes felvilágosítást. Minden érdeklõdõt várunk, a belépés ingyenes."

Június 17-én voltam, mivel pont aznap olvastam a neten, elég késõn. Az 1.és a 2.elõadás jobban érdekelt volna. Bár nem vagyok meddõ, de a pszihológiai rész érdekelt volna az elõadásnak, azért mentem el. De egy ilyen orvos sem vett részt az elõadáson. És amit mondtak, azt olvastam itt is a babaneten.

Nikie
nikie
 
 


Sziasztok! Én tiszta frászban vagyok. Nincsen választott dokim, de ultrahangra a Nyírõbe járok. (20 hetes terhes vagyok) Válasszak dokit itt, vagy nézzek másfelé? Muszáj választanom? A pénz éppen nem vet fel. Az SZTK-ban DR. Németh Péter a dokim, azt sem tudom vezet-e szülést. Nem valami ász a muki, de legalább kedves. Ti mit tennétek a helyembe? Jucus
Névtelen
 


Sziasztok!
Hallott már valaki dr. Ruff Györgyrõl? Õ is a Nyírõben dolgozik. Sajnos egy kicsit meginogtam vele kapcsolatban, ezért érdekel, hogy ki mit tud róla.
Köszi,
Anikó
Névtelen
 


Szia Anikó!

Sajnos semmit nem tudok a dokiról, de érdekelne, hogy van-e valalmilyen tapasztalatok a Nyírõvel kapcsolatban, mivel én is ott fogok szülni.
Én egyébként Mészáros Mártához járok és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Emma
emma
 
 


Emma!

Írtam e-mailt.

Andimama
andimama
 
 


Sziasztok!

Én is a Nyírõben fogok szûlni májusban. Dr. Németh Péter az orvosom. Nem nagyon ismerem õt, de rendesnek tûnik. Van valami infótok a kórházról, nem az újságban leírtakra vagyok kíváncsi, mert az ugye a kórház véleménye saját magáról. Milyen a kaja, a nõvérek stb.
Szûlésznõt is kell választani és ismeritek -e valamelyiket.
Köszönöm elõre is, ha valaki válaszolna.

Beus
beus74
 
 


Szia Beus!

Sajnos én is hasonló információkra várok, de úgy látszik nem sok Nyírõs kismama jár a fórumon. Én két hónappal elõtted fogok ott szülni, de sajnos én is csak az újságban leirtakat tudom. Az orvosom csak annyit mondott róla, hogy még a MÁV-nál is szebb. Mintha ez lenne a legfõbb szempont.
Remélem lesz valaki, aki beavat mindket.

Emma
18
emma
 
 


Sziasztok!

Én már kétszer szültem a Nyírõben, legutóbb a Németh Péternél.
Én meg voltam elégedve mindennel és most is oda ill. a NÉmethez járok nõgyógyászhoz.
Ha lesz egy kis idõm a bababörze után majd irok nektek részletesen.

Tvica
tvica
 


Szia Tvica!

Elõre is köszi az infókat, minden érdekel a kórházzal kapcsolatban.

Emma
18
emma
 
 


Szia Tvica!

Köszönöm a válaszod, már csak azért is mert én is Németh Péterhez járok. Róla tudnál írni valamit, mert nem nagyon ismerem. Pénzt még nem kért tõlem, nem tudom, hogy másnál mi a helyzet. Szûlésnél mond fix összeget, vagy rád bízza és szerinted mennyit kell adni. Szûlésznõket ismersz és tudod-e ajánlani valamelyiket? Azt hallottam, bár remélem nem igaz, hogy szûlés után nem hagyják mellre tenni(szoptatni), hanem elviszik a csecsemõosztályra amíg te megfigyelésen maradsz. Bocs a sok zagyva kérdésért, de nem tudom senki mástól megkérdezni. Nagyon megköszönném, ha válaszonál.

Beus 12
beus74
 
 


Szia Edit! Köszönöm hozzászólásod. Nem volt alkalmam megnézni eddig az oldalt. A végén elmentem Dr, Szakonyi Tiborhoz a magánrendelõjébe. El nem ájúltam éppen, de legalább megvizsgált. Mivel már 29. hetes vagyok,nencsen kedvem újabb doki után nézni, de ha lesz második gyermek elõbb kapok észbe. Németh Péterrrõl: engem az SZTK-ban vizsgált, kétségkívül kedves figura, de egyetlen vizsgálat sem tartott tovább 2 percnél. Általában megkérdezte, hogy vagyok majd közölte menjek vissza 1 hónap múlva. Remélem másnak mások (jobbak) a tapasztalatai.
Üdv: Jucus
Névtelen
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.
A párommal szeretnénk elmenni egy meddõségi központba, hogy kivizsgáltassuk magunkat (sikertelen próbálkozásaink miatt...). A Nyírõ Gyula Kórházra esett a választásunk, csak nem tudjuk, hogyan kell hozzájuk bejelentkezni. Ha valaki tudna ebben segíteni (telefonszám, egyéb hasznosnak tûnõ információk), nagyon megköszönnénk.
Szép napot mindenkinek!

AncsaNita
ancsanita
 
 


Beus!

Megigértem neked, hogy irok a dokiról, de sajnos kevés az idõm, mert építkezünk és én intézem a dolgot.

Ha neked jó hivj fel inkább igy talán több mindenre tudok válaszolni.

Tvica
tvica
 


Tvica!

Köszönöm, hogy nem felejtettél el, ha megadnád a telefonszámod, azt megköszönném, de ha van ídõd írni, nekem úgy is jó.
beus74
 
 


Kedves Edit!
Nagyon köszönöm a hasznos információkat, már kaptam is idõpontot.
Szeretnék még valamit kérdzeni, de lehet, hogy butaságnak fog hangzani. Szóval: nekem egy másik kórházban van a nõgyógyászom, akiben nagyon megbízom, és nem nagyon szeretném otthagyni, sem õt, sem a kórházat (csak ott nincs Meddõségi Centrum). Szerinted lehetséges az, hogy ha a Nyírõbe járunk, akkor én mégis nála szüljek, vagy kötelezõ onnan egy orvost választanom?
Köszönöm a segítségedet:
AncsaNita
AncsaNita
 


Szia Edit,
köszönöm a választ - ez elég biztatóan hangzik.
Az is lehet, hogy ha ott jobban megismerem az orvosokat, akkor eszem ágában sem lesz visszamenni az eddigi orvosomhoz. Kép
Az biztos, hogy kicsit könnyebb lenne a vizsgálatokat beilleszteni az idõmbe, ha a Nyírõben szülnék, mert az csak 15 percre van tõlünk, míg az ahová most járok, úgy 1 órányira.
Meglátjuk. Mindenesetre már nagyon izgulok, alig várom a jövõ hétfõt.
Még egyszer köszi a kedvességedet Kép:

AncsaNita
ancsanita
 
 


Szeptemberben szültem a Nyírõben. Egy fantasztikus szülésznõt vezérelt oda a sors, akit mindenkinek ajánlok (persze ez nem jelenti azt hogy a többiek nem lehetnek ugyanolyan jók): Veress Mártának hívják. Szeptemberben szültem a Nyírõben. Egy fantasztikus szülésznõt vezérelt oda a sors, akit mindenkinek ajánlok (persze ez nem jelenti azt hogy a többiek nem lehetnek ugyanolyan jók): Veress Mártának hívják. Vajúdásom alatt végig mellettem volt.
Reménykedj, hogy aznap mikor szülsz ne legyenek túl sokan...mert különben elég szûkösen mérik a helyet.
A babát valóban nem tették mellre (bár kézbe vehettem, lehetett ismerkedni), csak a következõ szoptatási idõben hozták az ágyamhoz. Ez nem túl jó. Talán erõszakosabbnak kell lenni, legközelebb legalábbis ezt tervezem. Ráadásul egy jó háromnegyed órát töltöttem a folyosón(!!!)-megfigyelésképp-,miközben ez idõ alatt a porontyom a keblemen szophatott volna.
Azt sem élveztem, hogy az elõtejes idõszak alatt tápszeres pótlást adnak, meg cukros vizet(én gondosan kiöntöttem a csapba)...miközben az összes felvilágosító füzetbõl az folyik, hogy "semmit ne, csak anyatejet!".Valószínüleg éjszaka is van vmilyen kiegészítõ táplálás...így aztán eldöntheted, hogy kipihened magad a gyermeked nélkül, vagy közútálatnak örvendve élsz a törvény adta lehetõséggel és magad mellé veszed hogy meg tudd szoptatni.
Ha ezzel a lehetõséggel élnél, válaszd az egyszemélyes szobát (bár ez 3900 forint/nap, megéri, hiszen külön kis zuhanyzód, wc-d van, csend, nyugalom...zavartalanul élvezhetitek egymást akár hármasban is, míg a párodat ki nem penderítik).
A kaja egész bõséges (más kórházakhoz viszonyítva), persze rokonságom is ellátott, ahogy ezt szokták.
Elõl nyitott hálóinget és betéteket nem kell vinned, mert kapsz.(betétet max. hazamenésre)
Szép szülést!!!ajúdásom alatt végig mellettem volt.
Reménykedj, hogy aznap mikor szülsz ne legyenek túl sokan...mert különben elég szûkösen mérik a helyet.
A babát valóban nem tették mellre (bár kézbe vehettem, lehetett ismerkedni), csak a következõ szoptatási idõben hozták az ágyamhoz. Ez nem túl jó. Talán erõszakosabbnak kell lenni, legközelebb legalábbis ezt tervezem. Ráadásul egy jó háromnegyed órát töltöttem a folyosón(!!!)-megfigyelésképp-,miközben ez idõ alatt a porontyom a keblemen szophatott volna.
Azt sem élveztem, hogy az elõtejes idõszak alatt tápszeres pótlást adnak, meg cukros vizet(én gondosan kiöntöttem a csapba)...miközben az összes felvilágosító füzetbõl az folyik, hogy "semmit ne, csak anyatejet!".Valószínüleg éjszaka is van vmilyen kiegészítõ táplálás...így aztán eldöntheted, hogy kipihened magad a gyermeked nélkül, vagy közútálatnak örvendve élsz a törvény adta lehetõséggel és magad mellé veszed hogy meg tudd szoptatni.
Ha ezzel a lehetõséggel élnél, válaszd az egyszemélyes szobát (bár ez 3900 forint/nap, megéri, hiszen külön kis zuhanyzód, wc-d van, csend, nyugalom...zavartalanul élvezhetitek egymást akár hármasban is, míg a párodat ki nem penderítik).
A kaja egész bõséges (más kórházakhoz viszonyítva), persze rokonságom is ellátott, ahogy ezt szokták.
Elõl nyitott hálóinget és betéteket nem kell vinned, mert kapsz.(betétet max. hazamenésre)
Szép szülést!!!
szeder
 
 


A büfiztetés közbeni egykezes gépelés gyümölcse a többszörös tájékoztatás. Bocsánat, kissé kapkodón küldtem el a levelet. Fogalmam sincs mikor lesz megint idQm s energiám írni, tehát még pár gondolat:
Most, szülés után is azt gondolom, hogy nem lehet egy szülészetrQl azt mondani hogy ilyen, vagy olyan. Mert-bár közhely-minden ember más, mások az igényei, elvárásai. Ha megnézed a neten egyéb kórházak véleményezését, láthatod, hogy teljesen különbözQek azok is. Ha jó az orvosod, szülésznQd, akár nyert ügyed is lehet.
Érdemes elQre bemenni, és felmérni a terepet, hogy lásd mire számíthatsz. Én megtettem a 36. hét környékén. Nagyon kedvesek, segítQkészek voltak! És alapvetQen a 3 negatívum ellenére(melyek NEKEM nem voltak ínyemre, de nem biztos hogy másokat zavartak: mellretevés hiánya szülés után, folyosói félretolás, és tápszeres pótlás), nem gondolok vissza rossz szájízzel a bent töltött idQre. Barátságos volt a légkör, szakmailag sem éreztem hiányosságokat...és hát ott volt a BABA.
szeder
 
 


Sziasztok!

Tudtok nekem valamit mondani Vereczkey és Fülöp doktorról?
Vereczkeyhez osztottak be a meddõségi centrumban vizsgálatra, mindenki úgy is kezeli, hogy mostantól õ az orvosom, de nekem nem volt túl szimpatikus. Az átjárhatósági vizsgálatot viszont Fülöp doktor végzi, aki sokkal szimpatikusabb volt.
Mit tegyek?
Bármilyen segítséget megköszönnék.

AncsaNita
AncsaNita
 


Szia AncsaNita!

Vereczkey doktorral kapcsolatban tudok neked segiteni,én hozzá járok egy éve.Nem tudom neked mi nem volt szimpatikus de Õ egy tündér!Az hogy õ mostantól az orvosod az szerintem hülyeség,hiszen te fogod eldönteni hogy kinél szeretnél maradni.Semmi nem kötelezõ és ha tényleg úgy érzed a másik szimpatikus akkor válaszd õt.Én speciel nagyon meg vagyok vele elégedve.Ha van még kérdésed szivesen segitek.

Szia!
Szilvia
 


Kedves Szilvia,
köszönöm, hogy válaszoltál.
Lehet, hogy elhamarkodottan ítéltem meg Vereczkey doktort. Igazából az a problémám, hogy nekem van egy jó nõgyógyászom a Margit Kórházban, csakhát ott nincs kifejezetten meddõségi szakrendelés, amire nekünk most szükségünk van. Valószínûleg Vereczkey doktort akaratlanul is összehasonlítottam vele, és ebbõl csak rosszul jöhetett ki Kép . Az elsõ találkozáskor nekem túlságosan negédesnek tûnt, ráadásul volt egy "kissé" bántó megjegyzése is.
Mindenesetre biztató, amit írtál (róla is és az orvosválasztásról is), köszönöm.

Magánrendelésre jársz Vereczkey doktorhoz vagy a kórházba?

AncsaNita
AncsaNita
 


Szia AncsaNita!
Sajnos ilyenkor ha meddõségi kezelésre van szükséged hiába van saját nõgyógyászod hiszen nem foglalkozik mindegyik ezzel a problémával.Nekem is sajátom volt de õ irányitott ide amikor kiderült hogy nem fog összejönni természetesen a baba.Éna kórházba járok hozzá,mert mi egybõl belefogtunk a lombikba amikor megismerkedtünk.Igaz hogy még nem sikerült de ez nem az Õ hibájaKép)De még mindig azt mondom hogy Te döntesz!

Szilvia
Szilvia
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: