Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sehol senki? Mindenki nyaral?

Dóri, Katus!

Tessék jelt adni magatokról! :)

Kata,

UH-n mi volt szombaton?

Mi csütörtökön megyünk 1,5 hétre, azért addig még benézek. Feltéve, ha rajtam kívül ír valaki... :cry:

Kópé
Vendég
 


Szjjasztok!!

Csak röviden:megjöttünk a nyaralásból.Uccsó nap Marci belázasodott,így már reggel elindultunk haza.Tegnap már Boti is elkezdte,nagyon köhög,és fáj a torka.Doki bácsinál persze szét szedték a rendelőt,látszatra semmi jele betegségnek,de randa a torkuk,és ha lázasak,akkor vége a világnak...
Úgyhogy most sem unatkozunk,megyek is,mert ébrednek...
Majd visszaolvasok,és jövök még,aogy időm engedi!

Puszi

Dóri
angelheart
 
 


Hát nem pezsdült fel itt az élet! :(

Dóri, még jól jártatok, hogy csak az utolsó nap lettek betegek! Jobban vannak már? Egyébként hogy sikerült a nyaralás? Képek?

Többiek, remélem jól vagytok!

Na császtok, én ma este elmegyek Robbi Williams koncertre 8), holnap meg nyaralni! :lol: Majd írok, ha hazaérkeztünk!

Pusza:

Kópé
Vendég
 

 
 

sziasztok,
En meg mindig Becsbol,trainigen vagyok a heten.Huu nem gondoltam hogy babasan ilyen nehez az odafigyeles :roll: :lol: de itt legalabb nincs olyan meleg mint otthon 8) es egesz nap az irodaban nyomjuk,csak este megyunk barhova is.
Azert mar sikerult tesobabanak (akirol vegervenyesen kiderult hogy fiu a lelkem ) venni par uj cuccot :wink:

Kope
Nektem nagyon jo nyaralast,mar en is varom a mienket :lol: Szep idot es jo szorakozast :!:

Dori
Sajnalom hogy a fiuk betegek,gondolom ezert nincs idod jonni es meselni milyen volta nyaralas.Gyors gyogyulast.

Majd teszek fel 4D kepeket otthonrol.
Pusza
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Hú, kicsit eltűntem, bocsi.. De azért vagyogatok :)

Dóri: sajnálom, hogy végszóra lebetegedtek a srácok, azért remélem, ettől függetlenül jól telt a nyaralás!

Kópé:
Nektek jó nyaralást!

Kataa:
Várom a 4D képeket :)

Eszterke amúgy mostanában nagyon belehúzott, csomó mindent csinál már.
Van egy plüss nyuszija, egyedül játszik már vele, nyúl a tárgyakért.
Kép Nyusszolás :)

Kép Átfordulás projekt folyamatban
Teljesen még nem sikerült neki, de arra már rájött, hogy ha megkapaszkodik a kiságy rácsában és lendületet vesz, egyszerűbb a dolog :lol: :lol:

Kép
És már 2x is elaludt hason!! Alakul a dolog ezerrel!

Kép Ja és rongyikák mindenek felett! :)
Becibál magához minden rongyot amit csak elér, pelenka, törülköző, pizsi, teljesen mindegy, mi az, és élvezkedik köztük :)
Már direkt aggatom ki neki a kiságy szélére őket, baromi sokáig képes elszórakoztatni magát ezzel :)

Na lelövöm magam, megyek alu-alu.. Jóéjjt mindenki!

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sziasztok kislányok!

Ma indulunk 2 hétre a Balcsihoz, most hullarongy vagyok, Csabi ügyelt, Beni egész éjjel botránykodott-szerintem a foga jön, ami közel 9 hónaposan illendő, mert még egy sincs neki... :D
Nekem még pakolnom kell. Az utolsókat rúgjuk, szóval ránk fér a kikapcs.

Kópé,
nektek is jó nyaralást!

Kata,
mire jövök lássuk a 4D-ket!!!

Zsuzsa,
Beni is rongyikázik, azt tuszolja az arcához alvás előtt, meg rágogatja. Eszterke nagyon édi!!

Dóri,
te meg pihend ki a nyaralást, jobbulást a fiúknak!

Puszi mindenkinek,
Katus
Vendég
 


sziasztok csajok,

elnézést kérek hogy így ismeretlenül berontok hozzátok főleg hogy a topic címe sem vág a kérdésemhez de egy kis segítségre lenne szükségem, és gyorsan :oops: én már nem járok a klinikára(szimplán elment onnan a dokim,szóval semmi rossz)de viszont összehozott az élet dr barakonyi emesével akiről úgy tudom hogy a klinikán volt,nem tudom hogy még van e.........tudtok nekem némi infót mondani róla?amit eddig összeszedtem nem sok jóval kecsegtet :shock: :oops:
köszönöm a segítséget

gigi
Vendég
 


Kópé,

jó nyaralást!Az időtök Neketek is (túl) jó! :D
Ja,nagyon jó élményem maradt az altatás!Annyira jól ébredtem,hogy csak na!Pedig hányós vagyok,és ettől fostam,hogy majd szétrókázom magam egész du.Igaz du. 5-kor már 2x sikerült egy kis epét kicsíkarnom,de akkor már az éhség volt az ok.Nővérke hozott vacsit,és Apa elkészítette.Innentől kezdve már semmi gondom nem volt.

Zsu,

Eszterke naon édi,és nagyon nő!!!!

Katusom,

Nektek is jó nyaralást!!!!És jó időt!


Kataa,

vásárlási láz érthető! :)
Nálam még mindig tart :D
Várom én is a képeket!!!

Most lépek,már meggyógyultak a fiúk,és nem férnek a bőrükbe... :twisted:

Dóri
angelheart
 
 


Na,asszem sikerült nekem is mind a két gyereknél a Lillypie...
angelheart
 
 


Sziasztok!


Na hát újra itt egy gyors bejelentkezésre! Látom azért írogattatok!

Nyaralás eltelt, jól sikerült, de pihenésnek azért nem nevezném! De végre valami színt hozott szürke hétköznapjainkba. Majd teszek fel képeket a www.kep.tar.hu/skalakope címre.

Holnap bővebben! Jó éjt!

Kópé
Vendég
 


Sziasztok!

Kópékám, a nyaralásos képeid konvertálás alatt vannak, ejnye-ejnye :) A többi kép szuper!

Hát én tök lusta vagyok feltölteni. A babanetre meg nem tudok már régóta. :(
Majd a következő talik megmutatom a dedeket :)

Dóri!
Nagyon megnőttek a srácok! Jók az új képek Róluk!

Eszterke is tök nagy már!

Most azért van időm írni is, mert a Szaszát elvitték Igalba a nagyszülők, a Pannival meg itthon unatkozunk :) Már tök tiszta a ház, meg az udvar, a kocsimat lemostam, és most gépezek is. Ja, tegnap meg dvd-ztem! Évante, ha 1 filmet meg tudok nézni(több részletben) már akkor boldog vagyok!

Ha Katusék is megjönnek a nyaralásból és még nem kezdődik el az ovi: összehozhatnánk egy találkozót. Nem?
Várom az építő javaslatokat :)

Mindenkinek puszi, Ildiék.
macskási
 
 


Sziasztok!


Ildi,
Valóban konvertálás alatt vannak még mindig, pedig tegnap este tettem fel őket, és direkt nem túl nagy méretben. Nem értem, de mindegy, még adok egy kis időt a konvertálásra, mert nincs kedvem megint ezzel szarakodni.
Használd ki a szabadságot! Az lesz majd az igazi, amikor Pankát is magukkal viszik. :wink: Én is pont a minap gondolkoztam rajta, hogy mikor voltam utoljára moziban...
Találkozóban benne lennénk! :)

Zsuzsa,

Eszterke tényleg nagyot nőtt, jó kis sonkái vannak, és nagyon aranyos! :)

Dóri,

Láttam a wiwen a képedet, a kiskorit! :D Alig Marci! :lol: :P

Kata,
Mikor mentek nyaralni? Merre is?

Ami a mi nyaralásunkat illeti, hát eléggé lezsibbasztott de jó volt! A szállás is jó volt, talán túl jó is. Gondolok itt arra, hogy pl. a gyermekeimet nem ereszthettem csak úgy szabadon a kertben, mert szép kis dísznövények, kerti lámpák, virágágyások voltak, ezek meg mindennek egyből nekiestek volna. Az étkezés a várakozásoknak megfelelően sikerült 8), még jó, hogy volt kerthelyiség, ott kevésbé volt feltűnő a dzsuva amit magunk után hagytunk.
A Balaton viszont nagyon bejött. Első nap még nem akart a Zsolti bejönni sem, visítás, kapaszkodás, második nap ugyanez, csak már akkor, mikor ki akartuk hozni! :D

Utolsó pár napot az Őrségben töltöttük egy baráti párnál egy faluban. Nagy kert, kutya, egy nagy farakás és semmi amire különösebben vigfyázni kellett volna (max. magukra). Ezt élvezték az egészben a legjobban! Úgyhogy jövőre kizárólag házaat fogunk valahol bérelni a Balatonnál, kis kerttel. Jóval olcsóbban kijövünk és sokkal jobban érzik magukat! És ha mégis különböző szállodai megoldásokon törném a fejem, lécci emlékeztessetek! :wink:

kópé
Vendég
 


Sziasztok

Tudom tartozom a kepekkel,de minidg elfelejtem otthorol :oops: ,meg a gep ele mar nem igen ulok a munka utan :roll:

Zsuzsa
Eszterke nagyon kis husika :lol: Latszik hogy mar szereti a nyuzsgest maga korul :lol:

Katus
Remelem jol nyaraltok es pihensz kicsit :wink:

Dori
latom fiuk foglalkoztatnak rendesen,mert nem jossz.Mikor is kezditek a bolcsi-ovit?mikortol leszel dolgozo mami megint?Varod mar?

Kope
En is neztem volna a kepeket,de turelmes vagyok meg :wink: :lol:
Mi most augusztusban vegig jovunk megyunk ,nyaralunk. ÍHol itthon vaggyunk hol nem,mint a meseben :lol: Ovi szunetet ki kell hasznalni apropobol :D Balcsin is vagyunk,meg utazunk USA/Kanada TOR turara :lol: Szoitsatok hogy Alex es en is jol birjam az utat.
Igazad van a gyerekeknek jobb egy udvar nemi erdekesseggel mint gy pazar szalloda.Erre mar tavaly en is rajottem.A Balcsin nekunk appartmann van tehat kozos udvar,mar van csomo korabeli gyerek es megy a bandazas :lol:

Pusz
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


A kepek vegre :D
Kép

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok.

Na végre, hogy idetaláltam. :oops:

Marcellnek már 3 foga van most jön a 4. és 9kg ölötti a súlya.
Hihetetlen aktív.

Zsuzsa, Kópé

Egyetértek veletek a szopi terén bár én sajna nem tudtam ezt betartani, minekután 2-t hónap után elment a tejem és a tápszert se nagyon tudtuk használni, mert arra meg alergiásak lettünk és a végén már semmi nem maradt meg a pocakban,+kiütések stb. így mi idejekorán elkezdtük a gyümizést.Muszály volt valami táplálékot adni, ha már egyszer semmi nem maradt meg bennünk. :cry:
Igaz ettől is rettegtem kicsit, hogy megeszi e, de végül minden fennakadás nélkül, simán ment a dolog.Most meg már ott tartunk, hogy kivenné a számból is a kaját, ha hagynám. :oops:

Kép
Kép

Mindenkit pusszantunk és szép nyarat, kevésbé meleget kívánunk.

Marcell, Inci és Apa

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Én is az I.női klinikán szűltem 2005 nov.11-én 9.45 -kor. Egy gyönyörű kislány lett aki a Kittike nevet kapta. 3110 grammal és 53 cm-el látta meg a napvilágot. Az orvosom: Dr Szendei György( endokrinologus) volt. A szűlésznőm pedig Borsodiné Safranyik Erzsébet. Én maximálisan megvagyok elégedve mindenkivel. A korházzal is és a csapattal is. Bár a csecsemős nővérek lehettek volna egy kicsit kedvesebbek. Összesen három napot voltunk benn. Az biztos ,hogy a következő babát is itt szeretném megszűlni.

Barbara
kutasi barbara
 
 


Sziasztok!


Kata!

Nagyon jók a képek! Hát tényleg fiú, mert még az én laikus szemem is látja! :lol:

Reméljük nem lesz nagy megpróbáltatás ez a körút, bár egy év múlva biztos nehezebben menne, úgyhogy használjátok ki! Nagyon jó utat! Mikor mentek?

Inci!

Jó, hogy látunk! :) Marcell valami hihetetlen gyorsan fejlődik! Látom már mászik is! Jó nagy is: Anikó most 14 hónapos, de szerintem még nincs 10 kiló!

Barbara,

Üdv itt, és gratula a nagylányhoz! Ezzel (majdnem) mind így vagyunk: általában mindenki a csecsemősökkel elégedetlen többé-kevésbé.

Katus,

Lassan véget ér a nyaralás :( Írj, milyen volt két kicsivel!


Képzeljétek: az öcséméknél jön a következő baba! :) És rekordkisérletet állítanak be: a kettő közötti korkülönbség 14 hónap lesz! A kisfiú most 8,5 hónapos, és januárra jön a kicsi...

Más: már láthatóak a képek a kep.tarban

Kópé
Vendég
 


hello kislányok,

hazajöttünk, 10 napig szuperséges kánikula, strand, buli, szülőknek sör, alvás a gyerekekkel minden nap...Ámde az utolsó napon Beni megbetegedett, itthon egenesen kórház, tüdőgyulladása van...
Majd összeszedem magam, és újra bekapcsolódom a vérkeringésba. Addig is a nyaralós képek:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10318
pUSZI,
kATUS
Vendég
 


Sziasztok!


Kataa,

ezek nagyon jó kis képek :)

Kópé,

nem semmi korkülönbség! :roll:
Mi pont két évet akartunk,de én mint a termékenység istennője,első adandó alkalommal,hogy nem védekeztünk,teherbe pottyantam :lol:
Gondoltuk nekiállunk próbálkozni...,s így lett 19.5 hó a korkülönbség.Mostmár tudom,hogy semmit sem számítana az a 4.5 hónap :!:
Fotók non jók,főleg a "freedom"-os!!! :lol:

Katus,

jól olvastam ?!Tüdőgyuszi?!Csóri Beni,sok-sok gyógypuszika neki!!
Nektek meg sok ++++++++++energia!
Képek Nektek is szupik,Liza már kész nő!


Nálunk semmi különös,Marcit tegnap elvitték anyósék Velencére,most csak Boti nyűstől,beindultak a rágófogai :cry:


Puszi Nektek!

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok mamik! :lol:

Kópé kedves invitálására szívesen csatlakoznék hozzátok, ha lehet.

Rólunk: Balatonfüreden élünk,mind2 babám a klinikán született, 20 hós kisfiam Jocika egy komplikált ikerterhességből, sajnos a hugiját elvesztettük a szülés utáni 4. napon :cry:
A sors azonban kárpótolt minket,és van egy 3 hetes Franciskánk. :lol:

Igyekszem majd bekapcsolódni a topikba, ahogy tudok, bár a 2 manó nem kevés munkát ad.

puszi
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!!!!!

Keresem azt a babát és anyukáját, aki 2006 Január 16-án 14.25. perckor szülte meg kisfiát a SOTE 1-es klinikán!!!!! Utána egy kórteremben is voltunk, A kicsit Dominiknak hívják, viszont a mama neve nem tuti, de asszem Zsuzsa........ :?
Kiváncsi lennék arra kisbabára aki !!percre pontosan!! egyidős a kisfiammal, Gergővel!!!!!
És arra is emlékszem, hogy Ők is Pesterzsébeten laknak, csak a kertesház részen, mi meg a lakótelepen.

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 


Sziasztok Drága Anyukák!
Ma befejezzük a 36.hetet és nagyon kevés van hátra.
Egyre izgalmasabb számomra ezek a hetek,bármikor jöhet Picurka.
Bár jó lenne ha szept 4ig bent maradna mert Hidvégi dokibá elment nyaralni egy hónapra.
No de sebaj,mert van egy fogadott szülésznőnk,Kovács Niki,Keresztlányom is nála született és nagyon segítőkész.
Holnaptól akkor ugye ihatom a málnalevél teát?
Vannak soka-sok keményedésem és néha fáj is a hasam alul,éjjel nemigazán bírok aludni,mrt sehogy se jó már,ráadásul hétfő óta viszket a gyomromnál a bőr álandóan kenem de nem használ.
Most elkezdődik a heti ctg és 2 hetente uh-mert baba 2 héttel kisebbnek mutatja magát 30.héttől és nem tetszik dokibának....
Egyébként múlthéten volt uh,megmutatom Babát.

Incike, hatalmas már Marcell ,pedig nemrég született....
:)
Zsuzsa, Eszterke is gyönyörű
:)
Kataa,Már Te is itt tartasz??
Mindenkinek szép hétvégét.
sue
35+6
Kép
suezika
 
 


Sziasztokcsajok :lol:

Mi is vagyunk,eppen itthon. Tul vagyunk a nagy utazason :lol: Megjartuk USA/Kanada turankat.Hat mit ne mondjak mozgalmas egy 9 nap volt :wink: Alex a repulot nagyon elvezte,nem volt nyugos,aludt is 2 orat,ugyhogy jol eltelt a nagy gepen toltot 10 ora. A kicsi meg mar rovid volt szerencsere.tobbszor megallapitotta: Jo messze laknak a Zsuzsiek :!: :lol: Fiuk nagyon orultek egymasnak,egesz nap menta jatszas,noverem az elmult masfel evben amiota nem voltam neluk ovodanyi mennyizeg ujatekot vett,ugyhogy Alex nagyon elvezte.
Aztan par nap utan mentunk kocsival Torontoba a ferjem novere csaladjahoz,akikkel en most talalkoztam szemelyesen eloszor.Nagyon elveztuk ott is a vendegeskedest,Alex meglepo modon 5 perc utan kommunikalta fiaival (7 es 8 evesek )pedig nem volt kozos nyelvuk.A masodik nap meg mar angol szavakat is hasznalt a jatszashoz :lol: Mindig jott kerdezte mit hogy kell mondani es mondta, megtanulta nagyon hamar.Azota itthon is hasznalja meg oket es nevet nagyokat hozza.
Aztan vissza a noveremekhez es ott meg 2 napot voltunk majd jottunk haza.Nagyis csak en Alexxal merta fejrem meg tovabbutazott mashova.Tarttotam a az uttol,de Alex megint csak egy okos nagyfiunak bizonyult,semmi de semmi hiszti nem volt,pedig haztol hazig 16 ora volt az ut. A nagy gepen mindenkivel ismerkedett (szokas szerint :wink: )meg is jegyeztek hogy szeret beszelni :lol: , aztan aludt is 3 orat,es a kicsin meg vegig aludt.Az idoeltoldas odafele nem volt gond rogton atalltunk.Visszafele mar macerasabb,11-ig fent van este aztan reggel 10-ig nyomja :wink: Ma mar csak 8-ig aludt,es delutan is sikerult lefekteteni,meg mar most is alszik ugyhogy remelem visszaall a rend.
En a napokat lehetoseg szerint pihenessel,vasarlassal toltottem.Kepzelhetietk amikor 4 gyerekkel mentunk be az aruhazba...Na de ott ez nem meglepo,altalaban 3-4 gyerek az atlag ugyhogy senki nem nezett rank csunyan hogy nagy a hangzavar :D
En holnaptol dolgozom ,O meg megy a Balatonra Zalannal meg a nagyszulokkel csutortokig, aztan jon haza vagy mi megyunk hozza,idotol fugg,remelem meleg lesz azert.Nekunk kint vegig jo idonk volt fura volt megerkezni erre az esos idore :roll:

Kope
Kepekn agyon jok,latszik hogy elveztek a gyerekek.Tudom neketek nem nyaralas,de legalabb kis kornyezet valtozas.
Hogy dontottel az ovival?Zsolti fel vagy egesz napos lesz?
Tesodeknak gratula,bevallosak :wink:

Inci
Marcell csuda edes kisfiu :lol:

Dori
Egy gyerekes anyukakent,tessek jonni es irni!!!!

Katus
Kepek szupcsik,foleg a doktoros,hiaba... :lol: Liza meg mindig nagyon nocis :wink:

Sue
Drukkolok nagyon hogy minden rendben legyen,a baba nagyon kis duckonak nez ki,biztos nem baj hogy 2 hettel kisebbnek tunik.

Kirri
Udv itt,en emlekszem rad a regibe is irogattal.Gratulalok a kistesohoz,megerdemelted de nagyon. :D

Pusza
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én egészen őszi hangulatba kerültem :( . Utálom ezt az időt!!!! Nyarat akarok újra, 35 fokot!!!!

Az óvodakezdés is frusztrál. Szinte el sem tudom képzelni, hogy hogyan fognak telni a napjaink Zsolti nélkül. Ráadásul Anikónak is biztosan nagyon fog hiányozni, végül is egész délelőtt egymást szórakoztatják.

Egyébként úgy tervezem, hogy alvás után megyek érte. Kb. 3 órára. A fél naposnak nincs túl sok értelme, mert több macera az egész, mintha itthon marad, és Anikó is kb. 11-3 között szokott aludni úgy 2,5 órát, ezt sem akarom keresztülhúzni. És az sem ártana, ha a Zsolti legalább ott aludna.

Dóri, te hogy tervezed, hogy viseled ezt az ovi témát?

Katus,

Szuperek a képek. Nekem a "Merengő" és a "Szerelmetes kisfiam" címűek tetszenek a legjobban! :) Remélem Beni már jobban van!

Orsi,

Üdv itt! :) Balatonfüred nagyon klassz hely, bár én csak nyaralni szoktam ott, de olyan szép, tiszta, kulturált helynek tűnik!
Hogy bírod a gyűrődést a két kicsivel?

Sue,

Már nagyon a végén jársz! Nagyon jó ez a kép! Reméljük kibírja, míg a dokibá visszaér. Nekem is a Kovács Niki volt a szülésznőm! :)

Kata,

Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás! Hát, igen Alex már egy okos nagyfiú, meg aztán biztos, hogy az ilyen helyzetekben sokkal kiváncsibbak annál, minthogy felesleges hisztivel töltsék az idejüket.:)


Pusz mindenkinek!
Vendég
 


Kataa!

Merre jártatok ott kint pontosan?Gondolom, mennyire élvezhette a kisfiad a repülőt!Angol: hihetetelen, hogy mennyire fogékonyak az idegennyelvek iránt ennyi idős korban a gyerkőcök.


Kópé!

Pont most vannak a borhetek itt Füreden, ami elég népszerű rendezvénynek számít-az Anna-bál után persze...na, mi ebből idén semmit nem élvezünk, de szombaton jönnek mamiék unokázni,így apa megígérte, hogy megnézzük Cseszneken az István a királyt.(ennyi nekünk is jár :lol: )

Hát a 2 gyerkőc ad munkát rendesen, igazából Franciskára nem panaszkohatok, mert eszik/alszik üzemmódban van még :lol:
Joci viszont egy kis ördöginas, mindenhová felmászik, eleven, és néha résen kell lenni, mert hangot ad a féltékenységének.
Pl. elkezdi simogatni a hugit, aztán egy óvatlan pillanatban, mikor már épp kellőképpen el vagyunk ájulva a testvéri szeretete láttán-fejbekólintja szegénykémet.
A séták igazából csak akkor megoldhatók, ha 1-1 felnőtt jut a 2 gyerekre, ilyenkor bánom, h. miért nem testvérkocsit vettünk.Viszont ha Joci vidéken lesz a maiéknál, akkor egyenlőre jobb, ha 2 külön kocsi van.



puszi mindenkinek!
Orsiék

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Kópé!
Tudnál pár szót írni Nikiről?Nekem nagyon szimpatikus és rengeteg jót hallottam Róla.
Tegnap bevitt minket Párommal a szülőszobára félelmetes ,mindent elmondott ,hogy lesznek dolgok.
aztán ctg-volt közben ezerrel keményedések.
Mondta megnézne ,mert ez neki gyanús és igaza is lett rövidült a méhszáj és puha.
Ringatta a fejét egy hét tutti max kettő.Úgy néz ki nem várja meg baba doki nyaralását....
aug 4-én még semmi nem volt mikor doki vizsgált 10 nappal később meg......
ma egész nap keményedéseim vannak ha bármit is csinálok ,de ez már jó pár hete így megy csak nem ennyire sok és sokáig,fájások is vannak de az kevés.
pénteken uh,meg ambuláns doki,remélem nem lesz semmi gáz,még csak a 36+2nél tartunk.
Na de majdcsak lesz valahogy,mindenesetre készülök lélekben,bár félek kicsit ,nem tudom milyen lesz.
sue
suezika
 
 


Jó reggelt!!!


Kataa,

jó lehetett az út,meg az ott töltött napok,Alex élvezte gondolom a legjobban.
Marci is ment már le a mamával Velencére vonattal,csak érdekességbőll,hogy ne mindig autóban üljön a gyerek,és fegyelmezett,jó kisfiú volt.Minden érdekelte,de legfőképpen a vezetékek,amkeit az ablakból látott... :)
Hogy telik az idő,már ennyi idősek vagytok a picivel!
Újra a régi két gyerekes anyuka vagyok,csak 4 napig tartott a dolog...

Kópé,

háááát,nem is tudom!Vegyes érzelmekkel várom az óvit.Tudom,hogy jó lesz,csak a beszoktatásra leszek kiváncsi,hogy alakul :oops:
Meg attól tartok,hogy állandóan betegek leszünk. :(
Különben Marci nagyon várja,mindig mondogatja,hogy mi lesz a jele....Tegnapelött a játszón taliztunk az egyik óvonéninkkel,a lányával volt lent.Marci megismerte,meg persze mondtam is neki,hogy ki van ott,egyből elkezdődött a "bemutató" :D
egyébként úgy vettem észre,hogy ezzel az óvónénuvel nagyon szimpatizálnak :)
Botival így meg talán többet tudok csavarogni de.-önként legalábbis.De nemtom,tervezni sem akarok,majd kialakulnak a dolgok menet közben. :roll:


Su,


szerintem rendesen jósolgatsz,de ez valóban még két hétig is eltarthat.Akkor már időben leszel,és jöhet a baba!
Nem kell félni,bár tudom mindenki más típus.Elsőre én kiváncsisággal telve,mosolyogva(igaz fájásom sem volt!) mentem be a szülőszobára.Másodszorra(fájásom is volt!) már nem mosolyogtam... :wink:
De tök jó lesz majd meglátod!!!!

Nálunk semmi különös ,minden hétvégén hurcolkodunk valahova 3 napra,most Gyomaendrődre megyünk a békéscsabai barátainkkal...


Puszi:Dóri
angelheart
 
 


Hello kislányok!

Nem tudom leírni, mennyire nincs erőm semmihez...A nyaralás utáni feltöltődés 2 nap alatt elszállt itthon a beteg gyerekkel...És most én is dögrováson vagyok, de persze nme engedhetem meg magamnak, hogy feküdjek és csak úgy legyek...

Orsi,

emlékszem ám rád, a te Jocikádat kislányoztuk le egyöntetűen :oops: Pedig látszik, hogy fiú!!!És Franciska is gyönyörű! Hát, nagy merészség, hogy nincs tesó babakocsi, nekem az életemet mentette meg, 1 évig használtuk, most fogjuk eladni, de eddig szuper volt!
Mi történt az ikerterhességeddel?

Kata,

de jó lehetett Kanada!

Kópé, Dóri,

jövőre ilyenkor már én is az ovin fogok stresszelni, egyelőre még csak azon, hogy hova írassam. Télen lesznek a nyílt napok, tavasszal a beírtás. Pesten is körzetesítés van? Mert Érden igen...ugye Ildi? :wink:

Ildi,

tényleg, hogy vagytok? Szabi szociálisabb lett? Panka meg már mekkora? Küldöd már egyedül bevásárolni?

Mi jövő héten utazunk Svédországba 4 napra, itthon hagyom a csemetéimet, akik egyébként rengeteget fejlődtek! Beni kaszkadőr, 2 foga van és áll! Liza hisztikorzsaka kellős közepén, és mindent beszél! Na szóval anyukám fog vigyázni rájuk, jó kezekben lesznek, de azért izgulok, mert Benedek nagyon ragacska!

Sue,

te meg mindjárt szülsz! Ne érezd már félelmetesnek a szülőszobát! Ott mindenki kiemelten kedves, és vigyáznak majd rátok!!!

Na, ennyi írástól ki is dőltem.
Puszi,
Katus
Vendég
 


Sziasztok,

Kope
Na most mar itt a meleg,remelem a jobb a hangulatod is :lol: Osszel nekem is vacak tud lenni,de most olyan lelkes vagyok a baba miatt hogy nem tudja ez sem elrontani :D
Jo dontes hogy hagyod ott aludni Zsotit,szoja ezt meg mert ha visszamesz majd dolgozni akkor nehezebb lenne atallni. Minden valtas nehez,de hidd el eleg lesz 1 het es minden siman megy majd :!: Aniko is megszokja hogy veled van,neked is kicsit egyszerubb lesz.
Szerintem ha te is lazabban kezeled a dolgot Ok is hamarabb megszokjak,mintha latjak hogy frusztral a szitu.

Kirri
Chicargo kornyeken a noveremnel es Torontoban a ferjem noverenel.Nemileg el van szorva a csalad a vilagban :D
Istvan a Kiralyert irigy,de nagyon,imadom en is.PErsze hogy jar ennyi,ha Franciskat megetetik uvegbol siman el tudsz menni arra az idore.

Sue
Hu de izgi,mindjart babazol.Szoritunk ezerrel es csak pozitivan :!: :wink:

Dori
Persze Alex nagy kalandor,ugyhogy elvezte a kornyezet valtozast.En meg pihentem ha tudtam meg foztem jokat a noverkemnek :lol:
En is szingli vagyok holnapig,de total,mert apa holna jon es Alexet meg holnap hozza vissza a Balcsirol.Nar szombaton megyunk is vissza :wink: olyan fura teljesen egydul otthon..inkabb baratnozok minden nap,ha mar megtehetem.

Katus
Gyogyulgassatok, hogy el tudjal utazni minden bonyodalom nelkul. Jo lesz az a kis pihi,meg Svedorszag ilyenkor gyonyoru :!:
Beni mar all,hat csak most szuletett :lol: Nagyon ugyike.

Pusz
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Katus!

Tényleg, most visszakerestem az archívban, Jocit elnéztétek kislánynak :lol:
Igazad van, h. a tesóbabakocsi mellett döntöttél, azt hiszem nekünk is jó lesz, ha beszerzünk egyet, mert így mostanság egyedül csak a kertig jutok el a gyerekekkel.
Ikerterhesség: a 27. héten kerültem fel Pestre a veszprémi kórházból, ahol a B babánknál(Dorina) súlyos magzati retardációt állapítottak meg, +ehhez társult még a toxémiám.A veszprémi koriban nem is nőtt semmit a babánk, viszont a klinikán még sikerült a 32.hétig őt "növeszteni", tényleg mindent megpróbáltak, h. megmentsék..aztán annyira súlyos lett a helyzetünk, h. már mind 3-an életveszélybe kerültünk, ezért császárral fejezték be a terhességemet a 32. héten.4 napot élt Dorina.. :cry: A történetünk aztán szerencsésebben folytatódott, mert megszületett a kis Franciska, aki teljesen őrá hasonlít.

Látom, nálatok is kicsi a korkülönbség: Liza egy cseppet sem volt féltékeny Benire?Nálunk sajnos Joci elég rendesen :roll:
Megnéztem a nyaralós képeiteket, nagyon szépek vagytok!

Kataa!

De jó nektek, én csak fényképeken láttam még Chicago-t, mert a bátyám 2 évet kint dolgozott, nagyon szép és tök jól érezte ott magát.

puszi
Orsiék

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!


Végre feléledt a topic!

Sue,

Nikiről én is csak jókat írhatok, tényleg mindent elmagyaráz, és bátran kérdezheted őt, ha valami nem "tiszta", akár szülés után is. Nekem külön jól jött, hogy ő az intenzíven van egyébként, és a császár után legalább ő volt ott (a másodiknál sajna nem, de az már kész leányálom volt az elsőhöz képest :) ) Na de erről nálad nem lesz szó!
Ezt a hetet még húzd ki, aztán már akár jöhet is a bébi! :D

Katus,

Mi a baj? "Csak" a kimerültség, vagy te is elkaptál valamit? Beni gondolom már jól van. Nagyon ügyes, ahhoz képest hogy fiú, hamar felállt!
Nagyon irigyellek a kiruccanásért. Na nem is elsősorban Svédországért (azért is), hanem a 4 napért! Nekünk jövő tavasszal lesz a 10 házassági évfordulónk :shock:, Zs akkor lesz 4, Anikó majdnem kettő, de anyám nem lelkesedett különösebben az ötletért, hogy esetleg egy 3-4 napra elmennénk valahova kettesben, azért mégiscsak... :? De szerinte még olyan nagyon kicsik! (bezzeg amikor az öcsém volt 7 hónapos, én meg 2 évvel több, simán lepasszoltak minket 10 napra a nagyanyámhoz! :evil: )

Kata,

Végre nyár! IGEN! Ovi: majd beszámolok, hogy alakul, de nehéz legyőzni magamban a kétkedésemet. Na látod, ezért jó pl. az a korkülönbség ami nálatok lesz. Alexben már gondolom fel sem fog merülni, hogy ha otthon vagy, akkor ő is otthon maradna.

Meg amitől én is félek, az állandó betegségek. Bárányhimlő ellen már beoltattam. Már csak magamat kéne, de valahogy húzom-halogatom.

Dóri,

Akkor hasonló tépelődéseink vannak! Csak sajnos a Zs még akkor sem beszél az oviról (pl. mi lesz a jele, várja-e stb.), ha megkérdezik. Múltkor hoztam neki egy pólót az oviból (szülőiről), amire rá van írva az ovi neve, meg egy kép: egyszerűen utálja, nem hajlandó felvenni. :(

Orsi,

Holnap megyünk Füredre! Saajna csak egy napra, zombaton már jövünk visssza. Majd a boros standokhoz is bekukkantunk! Persze csak mértékkel! :)

Vannak fenn valahol képek a gyerkőcökről?

Jó éjszakát!
Vendég
 


Sziasztok!
Van pár percem :)

Panka tegnap este elkezdett mászni :) Egyenlőre, mint a lőtt kutya, húzza az egyik lábát, de nagyon aranyos. Ha fördés után leteszem a nagyágyra és rászólok, hogy "hova mész kuttttya?" aakor kegyetlenül elkezd skerázni előre: nagyon édes, tényleg.

Szabika 17-et alszik (vagyis én) és utánna OVI. Legszebb öröm, akáröröm, ed már tényleg nagyon várom. Igazából Ő is. Nagyon szimpatikusak voltak az óvónénik, amikor meglátogattuk az ovit. Haza se akart jönni. nem hiszem, hogy bármi gond lesz Vele.

Egyébként volt anyósomékkal 10 napot Igalba nyaralni, és talán egyszer beszéltünk telefonon Vele. Nem hiányoztunk Neki, de mi már kutyául szemvedtünk Nélküle. Még ilyen hülyeséget! ha itt van, sok, ha nincs itthon, akkor hiányzik :( .

Remélem összehozunk már valami talit, mert egész héten a Lizát emlegeti. Meg hogy vissza kell adni a sárga cumit Neki :) :) :).
De gondolom a Zsoltival is akarna már szaladgálni kicsit. Meg amúgy is nagyon élvezi a gyerektársaságot.
Ezt kellett megérnem, hogy én már nem is vagyok társaság a fiamnak :( :) .

Sue! Mindjárt szülsz! Tök jó Neked :) .

A Panni meg a Beni meg már milyen nagyok, pedig most voltunk a kórházba nemrég.....

Dórikám! A betegségekre mindenképp számítani kell :( . A szülőin tök korrektek voltak az óvónénik, mert előre felkészítették az anyukákat. Hiába volt szopis a gyerek, meg megkapott minden oltást, akkor is elkap majd minden sz@rt állítólag. Azért kicsit reménykedek, hogy nem, mert akkor a Panka is beteg lesz :( . Neked is volt szülőid?

Puszi, Ilidék.
macskási
 
 


Sziasztok!
Minden maminak és babunak pussz!
Csak havi egy alkalommal jutok nethez...
Szóval Péter márc. 21. este 8 körül született, 13órás vajúdás után, Beke doki, Erzsike szülésznéni meg a férjem segítségével.
Képek a Galériában, Katicuska név alatt.
Most rohanok!!!
Sziasztok!
katicuska
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre, de most itt vagyok.

Marci már 8 foggal büzkélkedhet.
Megvolt a keresztelő augusztus 13.-án.


Kép Kép Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Mindenkit pusszantunk.
Marcell, Inci és Apa

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek ,reggel valami barnás cucc volt a bugyimon,Niki szülésznő azt mondta jó,ez már a nyákdugó,és emellett rövidült a méhszáj és 1 ujjnyira nyitva vagyok...

:)))

Tudnátok segíteni mellszívó ügyben, melyiket érdemes az aventos vagy a medela???
sue
38+2
suezika
 
 


Sziasztok!


Sue, megelőztél!!! :) Épp most akartam írni és kérdezni, hogy egyben vagy-e még! Na akkor hajrá! Nagyon drukkolok! Ezek szerint a dokid még szabin, de a kisasszony nem akarja megvárni. :wink:

Mellszívó: nekem Aventes volt, kézi. Az nagyon bevált, nem volt vele gond, bár én utáltam fejni. A másodiknál, inkább a babára bíztam, alig használtam. De néha elkerülhetetlen.

Ildi,

Néha érzem ezt a káröröm érzést, de én inkább szorongok az egész ovin, de most már mindegy, lesz ami lesz, kipróbáljuk, hátha bejön neki is, nekem is. Ami még aggaszt, hogy mi lesz az ottani alvással. Kb összesen 5x aludt ebéd után egész nyáron, bár egy órát azért le tudtam tenni, addig el tesz-vesz, olvasgat az ágyában. Szerintem az oviban sem fog aludni, én viszont nem tudok érte menni egykor, mert akkor meg az Anikó mikor aludna? Nálatok hogy lesz? Ebéd után mész érte, vagy du?

Tényleg össszehozhatnánk egy talit, bár ovi előtt már nehéz lesz..

Inci,
Nagyon nagy lett Marcell! Már egész kisfiú formája van, nem olyan babás! Látom a nyaralás/ok jól sikerült/ek. :)


Többiek merre? Zsuzsa, régen jelentkeztél!

Írjatok, irgum burgum!
Vendég
 


Sziasztok!

Skála-Kópé
Köszönöm a drukkokat,de nagyon úgy néz ki a dolog baba szivatja anyukáját
:)
semmi fájás, keményedés alig,igaz fekszem egész nap,de reménykedtem meglesz a héten,de ha így haladunk dokibát simán megvárja...
Pedig úgy szeretnék Vele már találkozni............ :shock:
Pénteken megyünk ismét ctg-re,pocakom még mindig fent van nem akar lefelé menni,az jutott eszembe remélem nem a köldökzsinor rátekeredés tartja fogva....
Mostanába erre gondolok.
Niki azt mondta nem is gondolta ,még álmába se ,hogy több mint 2 hétig is bent van a csajszi.
Mondtam Neki hétfőn, akkor fog döbbenni,ha túlhordom a kisasszonyt.Még ez a rossz időjárás se csalja ki...
:)
Egyébként nagyon szuper ember,úgyhogy nyugodt és boldog vagyok Ő a szülésznőnk.

Mellszívóról ,mostanában sokat hallok arról,hogy az avent szétesik,Medelaról sok jót hallottam,de Nikitől majd ezt is megkérdezzük majd
Sue
38+3
suezika
 
 


Szasztok Csajok!


Majd jövök,csak nagyon zajlik nálunk az élet-mint mindig....Radiátorcsere,festés,inkább nem is folytatom.
Addig is,ezt nézzétek meg!!!!Bekaka,nagyon jó! :wink:

Pusz Mindenkinek!

http://www.ize.hu/click.php?id=203&url= ... us717MhaOM

Dóri
angelheart
 
 


A francba,nem jó!
Megpróbálom megint:
http://www.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DAus717MhaOM
angelheart
 
 


Uccsó próba:
http:66www.youtube.com/watch?v=Aus717MhaOM
angelheart
 
 


angelheart írta:Uccsó próba:
http//www.youtube.com/watch?v=Aus717MhaOM
angelheart
 
 


Sziasztok
Gyorsan irok,ma kezdodoik Alexnak aaz uszas ora, UGy varja a kis macko :lol:

Mi jol vagyunk meg egy hetem van a munkabol aztan johet az itthoni keszulodes.

Kope,Dori
Meseljetek,miv oltaz elso ovis heten????

Rakok kepet is novekvo pocimrol :wink:
Kép

Pusza
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

10 hetes terhes vagyok, a Sote I.-n fogok szülni.

Igazából a terhesgondozás és a szülés anyagi oldala érdekel, mivel vidéki révén nem vagyok tisztában a pesti árakkal.

Ha vki tudna nekem ebben segíteni, az légyszi írjon!!!!!!!!!

Köszike!
mango
 
 


Szasztok!
Csak kuttyafuttában: Szabi imádja az ovit. Múlt héten menni kellett érte még ebéd előtt (ne kérdezzétek, hogy miért) és mindennap hazaáig ordított. Aztán egyik nap meg is kérdezte az óvónénit, hogy : "Emőke néni, holnap már remélem itt kajálhatok? "
Csúcs volt!
Ezen a héten már bennt is aludhatnak majd a vállalkozó szellemú kiscsopisok.
Szóval lányok: simulnak ám a ráncok!!!!!!!! :) :) :)

Majd írok még, de indulunk.

Cső, Ildiék.
macskási
 
 


Sziasztok!

Már hónapok óta olvasgatlak benneteket, de eddig még nem vettem a bátorságot, hogy írjak is. Most valahogy kedvet kaptam hozzá.
Én is a SOTE-n szültem 2006 jan. 14-én. Marci 3500g-al és 57 cm-el bújt ki a pocakomból. Épp ma 8 hónapos.

Nagyon sok hasznos tudnivalót és jótanácsot "kaptam" tőletek.
Csatlakozhatok esetleg én is hozzátok?

Üdv Füles
füles2006
 
 


Sziasztok!

Van esetleg valakinek Dr. Belicsről valami infója? Nem szülni fogok nála, csak műteni fog. Az érdekelne, hogy mennyire jó orvos?

Előre is köszi az infókat.

Üvd.
hahóvirág
 
 


Sziasztok!

Én is régóta olvasgatlak benneteket, sok érdekességet írtok. Év elején még a SOTE1 topikban olvasgattalak benneteket.

hahóvirág:
én nála szültem 2006. 05. 18-án, az én magánvéleményem az, hogy jó doki, mivel a terhességem gyakoribb ellenőrzést igényelt, mint egy sima terhesség, így elég sűrűn jártam hozzá, mind emberileg, mind szakmailag meg voltam vele elégedve.

Andrea
blandrea
 
 


Szia Füles!

Hát ez nem is lehet ktérdés :)
Máris csatlakoztál :)

Csak van amikor mi sem tudunk beírni egy pár napig, de azért mindenki olvasssa a topicot.

Üdv, Ildiék.
macskási
 
 


Sziasztok!

Már csak én járok itt ahol a madár se jár? :)

Mi van veletek? Katus! Dóri!

Kata,
Továbbra is csinos kismami vagy, bár gondolom amitóta feltetted a képet nőtt a kis lurkó! Most néztem, hogy már a 31. hétben vagy! Iszonyú milyen gyorsan szalad az idő. Lehet, h már írtad, de nem emlékszem: mi lesz a neve a kisfiúnak?

Ildi,

Igazad van, simulnak a ráncok! Még nálam is, pedig én aggódtam ettől az ovitól. De az a fél Zsolti-mentes nap is sokat számít, hogy az ember agyilag ne zsibbadjon le estére. :)
Mondjuk azért a helyzet nem ennyire tökéletes, ugyanis nem alszik. Ő az egyetlen a csoportban (ittthon sem aludt az utóbbi időben), ezért estére annyira kikészíti magát, és olyan fáradt, hogy kamatostul kapjuk vissza, amit délelőtt megspórolunk! :(

Ráadásul úgy döntöttem, h péntekenként itthon marad, így nem olyan hossszú neki a hét, meg egy kicsit legalább kipiheni magát. Egyébként úgy tűnik tetszik neki.

Dóri, nálatok hogy válik be az ovi? És Boti most elkezdte a bölcsit?

Füles, Blandrea (Rád emlékszem még a másik topicból :)): Üdv itt, és gratula a babákhoz!
Vendég
 


Ja és el ne felejtsem: egy másik topicbanb olvastam, hogy megszületett Sue kisbabája! GRATULÁLOK!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: