Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Az lenne a kérésem, hogy aki Dr. Hetényi Gábronál szült vagy szülni fog írnátok pár szót róla. Milyen orvos, hol van a magánrendelője? Az Istvánban is fogad pácienseket?
Előre is köszönöm. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Szia Gabi.
Én már régen szültem nála (1995-ben és 1998-ban).
De 3 éve voltam nála utoljára, mert elköltöztem Pestről, de a rákszűrést még nála csináltattam utoljára.
De nagyon meg voltam vele elégedve.
Nagyon kedves és bármilyen kérdésed van akkor nyugodtan tedd föl neki, mert válaszol rá.
Hallottam már róla, rosszat is, de én hogy őszinte legyek nem igazán hiszem el róla.
A magánrendelője a Váci u (Nyugatinál) azt hiszem 16 szám alatt van.
Van ott egy mozi és az után azt hiszem a 2. kapu, bal kéz felől ki vannak írva a dokik nevei.
De be kell hozzá jelentkezni. Én amikor beszéltem vele (anno), akkor a kórházban is fogadott, az uh-ot pl ő csinálta mindig nekem.
Ha valamit még szeretnél tudni róla üzenj nyugodtan.
Móni

manocskak
 
 


Szia Móni!
Nagyon köszönöm szépen a válaszodat. Én is sok jót hallottam róla, igazából majd tavasztól fogunk próbálkozni a babóval, de előtte szeretnék legalább egyszer elmenni hozzá. Majd a számára lenne szükségem, hogy be tudjak hozzá jelentkezni. De megnézem hátha fenn van a neten. És egyébként ő most hány éves?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 

 
 

Gabi
A Hetényi telefonszáma: 320-4268
A címe: 1132 Budapest, Váci út 16.
Rendelési ideje a magánrendelőben: Kedd és Péntek: 16.00-20.00.
A vizsgálatért Nem tudom mennyit kér most. (Amikor utoljára nála jártam akkor 10 000Ft volt).
A kora, hát azt meg nem tudnám mondani neked. Csak saccolni tudok kb olyan 50 év körül lehet, de tényleg nem tudom.

manocskak
 
 


Nagyon szépen köszönöm. El fogok menni hozzá. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 



Igen azt tudom, hogy ő az Istvánban van. Ezért is szeretnék hozzá menni, mert az István bababarát kórház. És az van a legközelebb hozzánk. :)
Nagyon aranyos vagy, köszönöm. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi !

Én 5 éve szültem Hetényi dokinál és imádtam.A kórház nekem nem jött be, mármint a csecsemős része, szerintem első babásoknak kifejezetten fárasztó, de a szülés fantasztikus volt Hetényivel és Böszörményi Bea szülésznővel. Általában úgy tudom együtt szoktak dolgozni. Nagyon jó páros!

Hetényi egy 55 év körüli édes pasi és ami a lényeg hogy profi, nagyon ott van szakmailag, mellette biztonságban érezheted magad szüléskor, mindig tud gyorsan dönteni, nem fájt a gátmetszés se ahogy csinálta, és felszívódó varratokat használt. Csodás élmény volt a szülés.
Én is azért mentem az Istvánba mert hogy bababarát, de nem jött be mert szinte 1 percre se vitték el mellőlünk a babát ami iszonyú fárasztó volt, ja és egy ágyban alszanak az anyukák az újszülöttekkel !!!!!, nem használják a más kórházakban használatos tologatót ami borzasztó fárasztó mert éjjel is arra figyeltünk hogy le ne essen a baba az ágyunkról, nem mertünk elaludni ezért, ja és ha wc-re kellett mennünk vagy zuhanyozni akartunk egymást kellett megkérnünk arra hogy nézzen rá legyenszíves 2 percre a mellettünk fekvő anyuka a gyerekünkre le ne essen már az ágyunkról, persze így senki se tudott nyugodtan se vécézni se zuhanyozni....

Most a második babámat várom, 1 hónap múlva fogok szülni.
A fentiek miatt nem választottam most az István kórházat, bár a dokimat nagyon sajnáltam/ mert ő ugye ott van/ mert imádtam, de a mostani szülésemhez találtam egy másik szuper dokit aki a JÁnos kórházban van és most hozzá járok, most ott fogok szülni, kíváncsi leszek a két kórház közti különbségre.

Szóval szülni nagyon jó az Istvánban a Hetényivel, csak az utána következő napok ne volnának, szerintem nagyon fárasztó és nehéz szülés után azonnal ellátni a babádat, köldökkezelés,pelenkázás, szoptatás, méregetés, öltöztetés...nekem ez 12 órás vajúdásom és fárasztó szülésem után rémálom volt, amit még éjjel se tudtunk kipihenni mivel a babák veled egy ágyban alszanak.... :?
Valakinek ez bejön, nekem nem jött be, ezért váltottam. De Hetényi doki szuper, vele jól döntesz!!!! :D
csézjang
 
 


Csézjang
Ennyit változott volna az István kórház szülészete?
Én a 2 nagy fiamat szültem a Hetényinél, de emlékezetes marad számomra, az egész kórházban töltött nap (főleg a nagyobbik fiamnál), amikor a nagy fiam született ő most 14 éves a Hetényi akkor még a Söfiben volt. Nagyon sok vicce s dolog történt velem ott és a szülés is nem mindennapi volt, szerintem a Hetényi részéről sem. :lol:
Amikor én szültem ott (jó annak már 12 éve) akkor az ágyunk végében volt egy kis kosár amiben a babák voltak.
Most a 2 kisebbik fiamat már Zalaegerszegen szültem ott ilyen tologatós műanyag tologatós ágy van a babáknak.

manocskak
 
 


Manocskak!


Igen, ennyit változott az István, nem használják a babatartókat hanem egy ágyban kell aludni velük meg ilyenek, nekem ez nem jött be, se a kolléganőmnek, mert ő is ott szült a Hetényinél.
Sok olyan volt ami nem tetszett a kórházban, már ami a rendszert illeti, az orvosokkal, szülésznőkkel nem volt bajom, a Hetényi doki meg szuper volt.
Ezért nem választottam most az István kórházat. :?
csézjang
 
 


Csézjang

Kép
Ekkorák már a fiaim akiket anno a Hetényinél szültem.

Hát el sem hiszem, hogy ilyen lett a kórház, nagyon sajnálom. Emlékszem nálam amikor a Gergő fiamat szültem (ő most 12 éves őt az Istvánba szültem) és első meg azt hiszem a 2. éjjel is nagyon sírt, bejött egy csecsemős nővér, hogy elviszi a csecsemő osztályra, hogy tudjak egy kicsit aludni.
Tényleg sajnálom, hogy ennyire megváltozott ez a kórház. :cry: :cry:

manocskak
 
 


Manocskak!

Gyönyörűek a fiaid! Az én Hetényinél született fiam is Gergő :D Csak ő 5 éves, és most is fiút várunk, de őt már a Jánosban fogom szülni 4 hét múlva! :D
csézjang
 
 



Hello lányok!
Bocsánat, hogy csak most jelentkezem. Gratulálok a gyerekeitekhez. :)
Én úgy hallottam, hogy ha kéri az anyuka akkor elviszik a babát. Viszont azon gondolkodtam, hogy ha viszek mózest, akkor aludhatna abban is ugye? Azt lehet?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 



Persze rá fogok kérdezni. :)
Most már remélem nincs sok és én is kismama leszek.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 



Nagyon helyesek a fiaid. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi!

Hát nekem is azt mondták hogy ha akarom beadhatom éjjelre a csecsemősökhöz, csak éppen amikor kértem hogy vegyék be akkor húzták a szájukat mert ez ott nem szokás, így nem is merte senki beadni !!!!!Magyarul így hirdetik, de mégis mindnekinél magánál volt a gyereke éjszaka nem pedig a csecsemősöknél az őrzőben.....

Mindenkinél minden éjjel ott volt a baba ráadásul egy ágyban az anyukával !!!!!! / kivétel amikor besárgult mert akkor inkubátorba tették és hozták nekem 3 óránként szoptatni/. Ezen akadtam ki hogy akkor miért mondják hogy beveszik éjjelre amikor igazából senkinek nem vették be azzal hogy otthon úgyse tudja beadni akkor hadd szokja....Na szóval ez nekem nem tetszett.
Egyetlenegy anyukát se láttam aki leadta volna éjjelre mert senki nem merte....Nem tudom ez azóta változott-e de én 2005-ben szültem ott a fiamat. Ezen kívül amúgy bejött nekem az István kórház, de ez a rendszer kiakasztott hogy soha nem tudtam 1 percet se aludni....és ez napokig kicsit húzós volt egy nehéz szülés után ráadásul, hiszen még azt sem tudtam kipihenni... :(
csézjang
 
 


Hát ez tényleg nem fair. Mert az anyukák ilyenkor nagyon el vannak fáradva, és minél jobban ki kéne pihenniük magukat a megpróbáltatások után. Meg hogy legyen erejük ellátni a babát amikor már hazaérnek.
És attól még nem lesz valaki rossz anya, mert nem alszik együtt a gyerekével a szülés után. De az a baj, hogy beleültetik az emberek fejébe, hogy rögtön a toppon kell lenni ha kibújt a baba...
Remélem azóta azért változtak a dolgok és a felfogás, bár nem volt olyan régen..

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 



Rendben mindenképpen rá fogok kérdezni. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 



Szia Móni!
Még csak most lesz áprilisban az esküvőnk. :)
Egyébként most nem vagyok túl jól mert lebetegettem, fáj a torkom, meg rossz a közérzetem, de egyébkén jól vagyok.
Esküvő után szeretnénk nekilátni a baba projektnek. Majd elválik mikor akar jönni a babó, de remélem minél hamarabb. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 



Köszönöm. :)
Nem köhögök, csak taknyos vagyok és ha lehajolok fáj a fejem, meg a torkom, de nem vészes, csak kellemetlen.
Fiaid nem lettek betegek mostanában. Nagyon sok iskolás kapja el ezt a torokgyulladásos bacit.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 



Örülök, hogy ők nem betegek. Én most kezdek kilábalni hétvégén elég rosszul voltam, de most már jobb. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 



Sziasztok!Én most csatlakoztam hozzátok és pont láttam,hogy a Hetényiről kérdeztek így gondoltam,hogy leírom én is a tapasztalataimat.Én 2006.nov.ben szültem a pici fiamat nála.Egy rokonom ajánlotta nekem.Elöször az Istvánban voltam nála vizsgálaton de ahogy mondtam neki,hogy szeretnék hozzá járni és nála szülni egyből mondta,hogy menjek a magánrendelőjébe.Hát persze annyi pénzért jó,hogy oda hívott.6000FT-RÓL indultunk és a 9 hónap végére már úgy volt,hogy 7000+1000az ukltrahang+1000 a ctg.Kész is voltam tőlle,hogy így mi lesz a 37-dik héttől hetente.Utolsó napon a 37.dik héten mondtam neki,hogy szerintem szivárog a magzatvíz.Erre ő azt mondta,hogy "áhh még túl is hordja majd!".Rá 3 órára ahaogy vezettem az autópályán hazafelé elfolyt a magzatvízem(hát tényleg túlhordtam!) :wink: Felhívtam és mondta,hogy menjek be a kórházba.Este 10-re mentünk be és ő kb.éjjel 1-kor jött be és lelépett.5kor már úgy telefonáltak rá,hogy jöjjön vissza mert már szülnék,ráadásúl egy hü.pics. szülésznőt fogtam ki aki még a tágítót is rosszúl kötötte be.Így mire bejött a doki nem sokat kellett foglalkoznia velem,vágott egy jó nagyott,varrt és megmondta,hogy hétfőn bent lesz!Remélem értitek mire célzott!Tényleg pénzéhesek lettek a szülészek ahogy írtátok többen is.Nem érdemelte meg azt a pénzt amit kapott töllünk.Ennyi erővel másnál is szülhettem volna aki ügyeletben volt és nem került volna ennyibe.A vizsgálatokért meg fizettem,hogy megnézzen rendesen de ha újra szülnék akkor inkább szülésznőt fogadnék mert ő az aki végig figyel rád szülés alatt! :? Úgyhogy ha gondolod menj el a Hetényihez de nem éri meg azt a pénzt a doki amit elkér egy 5perces vizsgálatért és ha bajod van ne hívd telón mert nekem a 30-dik héten jósló fájásnál majdnem elküldött a francba,hogy ő mit csináljon vele? :cry: bocsi,hogy kicsit hosszúra sikeredett!sziasztok!

Kép

Kép
zbinyek
 
 


Zbinyek
Nézd nem értek veled egyet abban, hogy minden nőgyógyász pénz éhes.
Igaz én már régen szültem a Hetényinél (12 éve legutóbb) de nem tapasztaltam nála semmi rosszat, pedig én is a magánrendelőjébe jártam, akihez most járok dokihoz neki is van magánrendelője és én egyszer sem voltam ott, hanem a kórházba jártam hozzá vizsgálatokra. Amikor megszültem nem akart elfogadni semmit érted semmit nem akart elfogadni. Így találtunk a párommal egy jó ürügyet amiért bemehetek hozzá és átadhatjuk az ajándékkosarat amit vettünk neki.

manocskak
 
 


Mindenkiről vannak jó és rossz vélemények. Ahány emberről kérdeztem eddig mindig volt aki teljesen meg volt elégedve és volt olyan, aki ugyan ezt írta. Pl. a Lázárról.
Én elmegyek azért megnézem a Hetényit legfőképp azért, hogy szimpatikus egyáltalán, mert az nagyon fontos. Aztán majd kiderül, hogy döntök.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 



Sziasztok!Manocskak igazad van,biztos vannak kivételek a dokik között csak én a végére kicsit csalódtam a Hetényiben amúgy kedves volt végig velem a vizsgálatokon és láttam már rosszabb dokit nála és ami a legfontosabb,hogy nem állat modjára vizsgál meg!
gabi85!Remélem minél elöbb összejön a baba nektek!sok sikert!

Kép

Kép
zbinyek
 
 


Jó lenne, ha már esküvő után baba lenne a pocimban. :D De majd ő eldönti mikor akar jönni. És persze mindegy hogy fiú lesz e vagy lány. Viszont többször álmodtam azt, hogy fiam lesz.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Csajok!


Én nagy Hetényi rajongó vagyok mert nála szültem a fiamat és csupa jót tudok róla mondani, viszont sajnos igaza van Zbinyeknek is mert a szülésem után volt egy kisebb műtétem nála és mintha nem ugyanaz az orvos lett volna...Nagyon kiakadtam ezt nem szeretném most itt részletezni hogy miért de nagyon rosszul esett ahogy viselkedett velem, főleg azok után hogy nála szültem. Azóta nem tudom mit gondoljak róla, de most mindenesetre egy másik orvoshoz járok akivel nagyon meg vagyok elégedve és több időt is szán rám. Tudom hogy Hetényi profi és sok a betege de ettől még maradhatna a földön....Amúgy én változatlanul szeretem őt csak kicsit csalódtam benne a kisműtétem után.....de az biztos hogy kdves és profi orvos.Akit érdekel leírom miért akadtam ki rá.
csézjang
 
 


Mármint priviben.De nem az a célom hogy szidjam az orvosokat csak ez is egy történet a sok közül....
csézjang
 
 


Hát ezt nem jó hallani. Az a baj, hogy ahányszor kérdeztem dokikról volt nagyon pozitív és nagyon negatív válasz. Így nem tudom most hogy kihez is menjek. Bár még van időm eldönteni. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi.
Hát tudod mindenki másként vélekedik róla.
Volt egy csaj az úgy szidta a Hetényit ahogy nem szégyellte.
Pedig azért szerintem, ha változott is azért szerintem nem lehet olyan szörnyű.
De ezt csak akkor tudod meg, ha már megismered.

manocskak
 
 


Manocskak!

Írtam neked email-t!
csézjang
 
 



Szia!
Ne haragudj már régen jártam erre. De mostantól sűrűbben fogok. Hogy vagy? Minden rendben?
Nekem mostanában nem túl jók a napjaim, picit depressziósnak érzem magam.... Rám jött. De majd csak kikászálódom belőle. Az a baj, hogy nem érzem azt, hogy lenne bármi értelme annak, hogy élek. Persze nem az öngyilkosságon jár az agyam, nem vagyok ilyen alkat szerencsére, általában elintézem egy sírással és jobban vagyok, csak most hogy nézem az olimpiát úgy érzem, hogy én nem vittem semmire. Mindig is ez volt az álmom, hogy sportoló leszek, de sajnos másként alakultak a dolgaim.. Úgy hogy most ez van velem, de hamarosan helyrerázódok..

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Érzed az esküvő ízét, azért van biztos. :wink: :lol:

Velünk minden oké, a Joakim még szerencsére csak szopizik és szépen fejlődik is.
A Joel már esténként kecske tejet iszik, de persze csak forralva.
Majd még írok csak éppen megéhezett a Joakim.

manocskak
 
 


Lehet, hogy már ideges vagyok az esküvő miatt. :D
És szereti a kecske tejet? Az nem sós? Nem ittam még.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Az tuti, hgy az esküvő miatt van, nekem elhiheted én a párommal az esküvő előtti napon veszünk úgy össze, hogy majdnem lemondtuk az esküvőt, de még az esküvő előtt délelőtt ki is békültünk.
A Joelnek nagyon ízlik a kecske tej nem sós a teje, sőt a kecske sok olyan növényt megeszik ami allergiát válthat ki pl: parlagfű.
Mi már a tej ízéről tudjuk, hogy aznap a kecskéink mit legeltek.
De nem rossza az íze, nekem elhiheted.
Sőt a kecske tejről bebizonyították, hogy az hasonlít a legjobban az anyatejhez.

manocskak
 
 


Vannak kecskéitek? Ez nagyon jó. :)
Nagyon szép a gyerekeitek neve.
Neked milyen volt a szülés? Sokat szenvedtél?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi.
A Dávid fiam ő most 15 éves lesz júniusban 2 óra alatt meg volt.
A Gergő (Gergely hivatalosan) őt reggel 8-kor burokrepesztés, de mivel nem akartam nagyon tágulni délután 1-kor infúziót kaptam ami meggyorsított rendesen.
A Joel és a Joakim már szinte 1 óra alatt megvoltak.

manocskak
 
 


Az akkor viszonylag elviselhető volt, mert barátnőm 36 órát szenvedett... Őt nagyon megviselte a szülés. De szerencsére ma már nem is emlékszik rá. :) Erre jók a hormonok.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Nézd mindenkinél más és más, lehet, hogy te is hamar túl leszel rajta, mint én. :wink:
Ezt kívánom majd neked, ha már ott tartasz.
HŰHA most nézem már nem sok van az esküvőig. :wink:
Már meg van a ruhád?
Nekem anno saját ruhám volt, a nagynéném hozott Törökből egy üvegtűl menyasszonyi ruhát az volt tőlük a nászajándék, mert nem tudták, hgy mit adjanak.

manocskak
 
 


Hát igen már mindjárt itt van. :D
Már szinte minden megvan. Fara sposa ruhám lesz, nem túl díszes, A vonalú. Már csak fülbevaló kell nekem, meg páromnak ing meg cipő kell. De igazából megvan minden. :) De már nagyon izgulok. A próba hajra meg sminkre kell elmennem.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: