Új privát üzeneted érkezett!

Zsebi,

Akkor Te is láttál, én is láttalak, már ez is haladás Kép (igen, én voltam,, aki odatelefonált reggel, hogy késik). Aranyosak a figurák, kedves vagy nagyon.Egyenlőre az első verzió az élethű, mert nincsenek összhangban, vitatkoznak - rémálom ez az állandó hányinger, öklendezés - de most már legalább értem, hogy miért ennyire gáz , hiszen ketten vannak a cukikák.

Örülök nagyon, hogy ilyen szépen alakulnak az eredményeid!!!!csak így tovább!!!
Várom a további híreket!!!!

Én 2 babát kaptam vissza, 3 naposan.

UH-ra már mehetek a saját dokimhoz 2 hét múlva, meg aztán megint 2 hét múlva, de ha nem tudom összehozni (a kiszemelt doki még nem ismer engem és lehet, hogy nem is vállal ikerterhességet, van ilyen), akkor megcsinálja a Krizsa. Hozzá 4 hét múlva kell mindenképpen mennem, búcsúzkodni. Te már addigra boldog kismama leszel Kép

Wish,
Köszi Neked is a gratulációt, nagyon aranyosak vagytok.

Remélem, az én jó példám mindenkiben tartja a lelket, mert hamarosan Nektek is eljön a Nagy Vidám Nap.

puszi,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd!
Remélem nem harcolnak sokáig a testvérek a pocidban. Kép Bár azt mondom egy ilyenért bármilyen rosszúllétet bevállalnék!

Elvileg hol szeretnél szülni (melyik kórházban)?

Bármily nehéz is lesz Krizsától való elválás, az nagyon jó ha négy hét múlva búcsú, mert az azt jelenti minden rendben.
Tényleg ilyenkor hogy megy elkezd uh-val nézni és egyszer csak közli ketten vannak, vagy hogy? Tiszta izgi lehet. A párod is bemehetett az uh-ra?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Dzsúd!
Bocs, hogy ilyen szedett-vedett vagyok, de most nincs időm visszaolvasni. Nálatok amúgy mi volt a baj, miért nem sikerült a baba? Nálunk a párom kiskatonái.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Dzsúd Kép
Kettőből kettő! Ezt nevezem! Nagyon ügyesek voltatok. Most mi is erre hajtunk Kép Mondtam is Barackmagoknak, hogy lám így kell ezt Kép
És gyorsan visszaolvastam, mit írtál, te miket ettél, hogyan pihentél Kép

Zsebi Kép
Nagyon jól haladtok, 6-7 tüsző az jó Kép
A hétvége mindjárt itt van. Addig is pihengess amennyit csak tudsz Kép

wish
 
 


Zsebi,

Én sem panaszkodom a hányinger miatt, hiszen erre várok 2 éve - csak azért várom már, hogy elmúljon. De természetesen nemrég még én is a fél karomat adtam volna ezért a pocsék gyomor érzésért.
Az uh a következőképpen történt: szokásos hüvelyuh. szerkentyű. A férjem is bent volt, mellettem álldogált (beengedték, miután felfeküdtem és letakartak). Krizsa nézte meg először a képernyőt, aztán felénk fordította: először csak egy babszemet láttunk (szürke) egy nagy fekete foltban. Gondoltam, ez egy baba egyértelműen. Majd Krizsa pókerarccal megkérdezte: Hányat is tettünk vissza? -na, ekkor elöntött a víz, mert azt hittem, azt mondja 3 vagy 4 van bent (mondjuk továbbosztódtak vagy mi) (megjegyzem, este a budi mellett már így éreztem magam..), erre ő: Na, figyeljen csak! (ekkor már majd kiugrott a szivem) És elkezdte mozgatni a szerkentyűt bennem: egyszercsak előbukkant Babszem Jankó jobb oldalán egy dettó ugyanolyan Babszem Janka. Nem hittem a szememnek. Fülig ért a szám: Ketten vannak???? Krizsa: Bizony ám. A férjemnek is fülig ért a szája. Hát így történt.

Nálunk több baj is volt: 1) PCO-m van, azaz nincs minden hónapban peteérésem, 2) a petevezetékeim felett mindkét oldalon összenövéseim vannak, valszínűleg korábbi petefészekgyulladás szövődménye (nem is tudtam róla), 3) a férjem kiskatonái neccesen, de jó számmal rendelkeznek, de nem érnek meg 24 órát. De a legnagyobb baj a 2. volt. Azaz fizikai akadály merült fel, amit talán tudtak volna oldani műtéttel, aztán meg próbálkozhattunk volna naphosszat inszemmel, de nem akartam magamon kísérleteztetni és várni még vagy félévet, hogy kiderüljön - feleslegesen vágtak fel. Ezért jött rögtön szóba a lombik (Krizsa is ezt támogatta - de persze meghagyta nekünk a döntést)Inszem-mel nem is próbálkoztunk, mehettünk azonnal lombikra, azaz papírilag is rendben voltunk hozzá. A hormoneredményeim amúgy jók voltak.

Huhh. Asszem, mindenre válaszoltam Kép

ha van még kérdés, nyugodtan Kép
Ne izgulj!
Akinek ilyen szépen alakulnak az eredményei, az legyen optimista!!! Ráadásul Nálad nem voltak gondok, így még tutibb a siker.

pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Wish,

Barackmagoknak üzenem, hogy csak kapaszkodjanak ezerrel!!! Te meg most egyél minden jót, mert aztán már alig megy le cucc a torkodon.
Azt hiszem, az is számított nálam, hogy teljesen kizártam az életemből a stresszt. Teljesen. Néha már annyira, hogy szinte bambultam Kép
Meg nagyon hittem abban, hogy sikerülni fog. Sikerülnie kellett. Muszáj volt nekik.
És Barackmagoknak is muszáj, mert összerakhatják a kicsi kezeiket, hogy ilyen szerető mamájuk van Kép

mikor telik le a 14 nap???
jaj, nagyon szorítok!!!!

Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd!
Köszönöm a kimerítő választ. Hát ez az uh- igen izgalmas lehetett. Annyira boldog lennék, hogy én meg sem tudnék szólalni. Örülök az örömödnek.

Tudod a hitt megvan bennem, most jobban hiszek benne mint a múltkor és úgy érzem a múltkori csalódással most még jobban fogom tudni értékelni ezt a hatalmas kincset. Idegességet én is kizártam teljesen egyszerűen nem idegesítem fel magam semmin. Kép

Már most bíztatom a zsebiket hogy a egy pár napra el fognak menni, de a randi után hárman visszajöhetnek és legyenek nagyon ügyesek és akkor nemcsak a hangomat hallhatják, hanem láthatnak is. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Dzsúd!
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!
pihenj sokat.
Vendég
 


Dzsúd!

A boldogságod csak úgy sugárzik a monitoromon keresztül!KépKépKép Ettől én is egy kicsit boldogabb lettem!KépKépKép Örülök hogy most már hárman vagytok!KépKépKép

Wish!

Vegyél példát Dzsúdról! Csak ilyen boldog híreket akarok felőletek kapni a tesztelés napján!KépKépKépKép Punk-tum!Kép(barackmagoncok halljátok???!!!)

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Bzsuska,

köszi szépen! Kép

Dzsúd
dzsúd
 
 


Zsu!
Igenis Kép Szófogadó kis Barackmagjaim vannak, úgyhogy ez nem lesz gond Kép

wish
 
 


Hahó hova lett mindenki?

Dzsúd! Zozo!
Hogy vagytok?

Wish!
Remélem jól vagy és nyugisan telnek a napok.

Vasárnap punkció szorítsatok nekünk a kiskatonáknak hogy ügyesek legyenek a randin!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebikém Kép, naná hogy szorítunk Kép
Meglátod minden rendben lesz Kép
Nemsokára együtt nézegetjük hol vannak a legjobb babacuccok Kép

wish
 
 


Zsebi,
Még jó, hogy szorítunk!!!! Kép
A lényeg, ne idegeskedj, rendben lesz minden!
Amúgy én nem vagyok toppon, sőt, de hát ezt kívánom Mindannyiotoknak!!!! - értiteeek... Kép

Zozo,
Te hogy viseled?

Wish,
mikor telik le a 14 nap???Biztos vagyok abban, hogy sikerül a Barackmagoknak Kép

Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd Kép
Szerdán telik le a két hét, de Dévaihoz csak rá egy hétre kell visszamenni UH-ra. Nála nincs vérvétel elötte. Most azon filózom, hogy mikor teszteljek Kép Azt hiszem, megpróbálom kibirni a vizsgálatig.

Zozo Kép
Tényleg, hogy vagy? Rég nem jelentkeztél. Remélem, minden rendben Kép

Zsebi Kép
Akkor holnap Kép Mindjárt itt van. Izgulok a kis Zsebikért Kép

HajneszKép, Stella Kép ZsúKép
Veletek mi van? Hajnesz nálatok is indul lassan a stimu nem?

wish
 
 


Sziasztok!
Kimásztam az ágyból és amíg egyenesben vagyok, addig írok. mostanában kényelmesebb olvasni, már ha idejutok a géphez.

Dzsúd!
Hullafáradt vagyok, te? egész nap aludhatnékom van, amúgy minden oké.
Ti jól vagytok?

Wish!
szorítok nektek.
Nagyon erős vagy ha kibírod az Uh-ig.

Zsebi!
Mindjárt nézem az emilkéimet és írok.
csak ügyesen holnap!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!Kép
Mostanában kicsit hanyagoltalak Titeket, ne haragudjatok, biztos tudjátok, milyen az, ha egy kicsit kezdenek az ember agyára menni a gyógyik, hormonok és még a környezetünkben is úgy alakulnak a dolgok, hogy kibillenünk az egyensúlyból és a legkisebb hülyeség is úgy ki tud borítani, hogy 3 másodpercen belül bőgünk. Volt egy kis mélyrepülésem, de hál'Isten, sikerült visszakapaszkodni, meg hát muszáj is volt, nem lehet ezt félgőzzel csinálni.
Olvaslak ám Titeket és nagyon örülök a jó híreknek, drukkolok a cél felé haladóknak!!!
WishKép
Most kell aztán türelmesnek lenni, a legnehezebb dolog a lombikban, de látom, nem lesz gond, erős vagy és kibírod UH-ig, addigis csak pihizz sokat, ha tudsz és pozitív gondolatok!!! Kitartás, csajszi!Kép
Nálunk ma volt az utolsó szuris nap, holnap megyek UH-ra és meglátjuk, mit produkáltam. Kicsit félek, mert közel sem olyan érzés, mint első alkalommal, amikor kifejezetten súlyosnak éreztem az alhasamat a sok feszítő tüszőtől, most meg csak úgy nyomogat, feszítget. Mondjuk ha ez azt jelenti, hogy most kevesebb,de sokkal jobb minőségű tüszőcském van, akkor nem baj, csak már tudnám!!! Volt valakinek hasonló tapasztalata? Vagy az elsőt mindenki jobban megérzi, másodszorra már "hozzászokunk"?
Jaj, mennyit írtam, bocsi LányokKép! Majd jövök a hírekkel és ígérem, kicsit aktívabb hozzászóló leszek, ha Ti is úgy akarjátok. Kép
ZsebiKép
Nagyon szorítok holnapra!!! +++++++++++++++++++++
hajnesz
 
 


Hajnesz
Én az első lombiknál jobban éreztem a hasamat, erősebben feszült mint most a másodiknál, igaz előszőr 9-et szívtak le, most meg hármat.
Most vagyok a lombik után egy hete, van valaki akinek előfordult, hogy olyan érzése van mintha meg akarna jönni, és erős nyomásokat érezne a méhéből? Van valami tünet ilyenkor? Vagy ne is várjam? Nekem nincsen mell feszülésem, de fáj a mellem.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Hajnesz!
Úgyan ezt érzem. Úgy emlékszem az elsőnél ilyenkor már majd szép pukkadt a hasam most néha fájdogál de semmi. Pedig pénteken az uh-n megdícsérték a tüszőket, remélem még ott ülnek és várják a holnapi nagy napot. Kép
Ne izgulj minden rendben. Küldöm az energiát. Szorítok. És holanp jelentkezz a hírekkel4!!!!!!!!

Kagyló!
Nyugi, nyugi nyugi. Ilyenkor még nem kell tüneteteket keresni! Pihenjél sokat sok sok fehérje és csak pozitív gondolatok!!!!!!! Kép
Szorítok neked is nagyon!

Akkor jövő hétvégén teszteltsz? Micsoda izgalmak!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zseboroszlán
Én már szinte állandóan eszek, mindig azt gondolom, hogy terhes vagyok. Lehet, hogy utána meg depressziós leszek, azért mert mégse.
Ha jól olvasom akkor ma a te napod van! Kezem lábam X-be!!!!!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


KagylóKép
Ha jól emlékszem, nekem is a beültetés után úgy egy héttel eléggé mocorgott a méhem, én úgy voltam vele, hogy ez biztos normális, furcsa is lett volna, ha nem érzek semmi ilyesmit. Nekem olyan szurkálósan görcsölgetett, de ezt már sokaktól - azóta babásoktól is - hallhattuk, hogy teljesen normális tünet. Ja, a mellem nekem is fájt, feszülésnek nem nevezném. Ne aggódj, rendben mennek a dolgok, és tényleg fő a pozitív gondolkodás!!!
ZsebiKép
Te már túl vagy a pungin! Remélem lett sok gyönyörű kis petécskéd és a randi már nagyban megy a fiúkkal!!! Drukkkk!!!!

Köszi a tapasztalaitokat és az energiát (!!!), ezek szerint tényleg máshogy érezzük másodszorra, most is van legalább 12 tüszőm az Uh szerint, ennyi volt elsőre is, megnyugodtam, akor tényleg csak hozzászokott a körülményekhez a szervezetem. Most még kicsit növesztenem kell őket (15-16 mm körüliek, 2 20mm), holnap újabb Uh.
puszi
Hajni
hajnesz
 
 


Lányok köszönöm az eddigi szurkolást! 15 petesejtet szívtak le és a kiskatonák is felülmúlták minden képzeletemet! Most nagyon szorítunk nekik, hogy ügyes Zsebik legyenek! Kép

Hajnesz!
Ez nagyon jó! CSak így tovább, még nőnek egy kicsit aztán punkció neked is!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajnesz Kép
Sok szép tüsződ van. Jó nagyok már, nektek is mindjárt itt a punkció Kép

Zsebi Kép
Itt is gratulálok Kép. Örülök, hogy ilyen sokat le tudtak szívni. Ebből tuti marad fagyibaba, úgyhogy 2-3 év múlva a tesókhoz már nem kell majd stimu Kép

Kagyló Kép
Én is éreztem néha nyomást a méhemben, de nem folyamatosan. Néha szúrkált is. És nagyon sokszor éreztem úgy, mintha csikiznének belülről. A melleim meg határozottan kiteltek és fájnak is.

Tegnap óta viszont eléggé görcsölök, ha mocorgok, vagy üldök és a fejem is nagyon fáj. Ha mozgok, akkor néha nyillal is, de nem mindig a méhemben érzem, hanem néha a petefészkeimben.
Ennek ellenére nem izgulok. Remélem amiatt van, hogy hamarosan esedékes lett volna a mensi, de hát most elhalasztjuk egy jó pár hónappal Kép
Esetleg attól, hogy elkezdett növekedni egy picit a méhem Kép
Apa rám is parancsolt, hogy pihenjek, mivel ha fekszem, akkor egyáltalán nem fáj. Azt mondta eleget ugráltam már eddig. Az ebédet is Ő főzte meg távirnyítással, aztán közölte, hogy nem gondolta volna, hogy ilyen egyszerű a főzés Kép. Remélem jó szakácsot nevelek belőle idővel Kép.
Viszont sétálni azért voltunk, mert azt muszály, olyan gyönyörű idő van. A sétányunkat meg már teleültették színes virágokkal. Olyan vidám Kép

wish
 
 


Wish!
Akkor pihenjél nagyon nagyon sokat. Megládod minden rendben lesz! Úgye iszod a sok sok folyadékot?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Wish

Olyan fúra tüneteket tudd okozni a sok gyógyszer amit előtte és utána szedsz. Nekem két-három napja olyan mintha meg akarna jönni. Néha szurkál a méhem, ha ülök vagy vekszem, meg nyom. Semmi mást nem érzek.
Zseboroszlán
Hát szupi! Ebből már lesz baba! Még fagyasztani is marad belőle. Kép
Hajnesz
Látom te is közeledsz a nagy naphoz. Ne idegeskedjél, minden rendben lesz. 12 tüsző nagyon jó, lesz abból több is...

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Ja elfelejtettem, ti is sürün jártok Wc-re?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Zsebi Kép
Iszom ám. Napi 3 liter minimum. Víztoronynak érzem magam. Ha fekszem egyáltalán nem fáj a hasam, úgyhogy fekszem. Kajálni és wc-re felkelek, meg időnként kimegyek a teraszra napozni és persze legalább egyszer naponta elmegyünk sétálni.
A kis Zsebik azóta vidáman nekikezdtek az osztódásnak és várják, hogy megint találkozhassanak a mamájukkal Kép

Kagyló Kép
Szinte folyamatosan wc-re járok. Éjjel is felkelek kétszer-háromszor, persze ez biztos amiatt is van, hogy ha már felébredtem, akkor olyankor is iszom egy pohár vizet legalább.
És gondolj arra, hogy a tüneteket nem a gyógyszerek okozzák, hanem a babák próbálnak jelezni Kép

wish
 
 


Wish
Remélem igazad lesz, akkor csak csinákja tovább!Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Lányok,

úgy hallom, mindenki szépen halad a kismamaság felé. Akinek beültetés után fájdogál pár napig a petefészke, ne izguljon, velem is megesett és volt halványrózsaszín pecsétke is azokban a napokban - tudniillik akkor jött volna meg, de Hál'Istennek nem tette Kép

Zsebi Kép
Úgy örülök Nektek!!!!!!Juhéjjj!!!!Jó lesz ez!!!!!

Wish,
Te egy HŐS vagy. 3 hetet kell kibírnod az uh-ig??Hős,hős,hős!!!

Kagyló, Hajnesz,
szorítok nagyon Nektek is!!! A wc-re járás nagy része a sok folyadékivás miatt van. De az jó, mert tisztul a szervezetetek.

Zozo,
álmosság detto. Pörgök, pörgök (módjával), egyszercsak elájulok és alszom 1-2 órát - ezt napjában többször is, meg éjszaka is nagyon jól alszom. Ami gáz, az az egész napos émelygés, öklendezés hegyek (a könnyem csorog közben, annyira), tegnap meg már mindent kihánytam ebédtől kezdve estig.Szar.De még vagy 4 hét - jó esetben. Az bánt igazából, hogy annyira ennék olyan dolgokat, amik jók az ikreknek, de örülök, hogy egyáltalán megkívánok vmit. Meg nekem szednem kell napi 3x2 Duphastent, és sztem attól is tetőzik már a rosszullétem, de nem hagyhatom abba. na, mindegy.Tegnap már rámjött a sírás du., hogy miért van az, hogy ha már ennyit szenvedtem a gyerekekért, legalább ez a hányás sorozat kerülne el és élvezhetném békében, amire már oly rég vágytam.De hát inkább ez, mint az Ikrek nélkül.
Most javasolt egy barátnőm vmi homeopátiás szereket a rosszullétre, de nem tudom, nem árt-e a babáknak.

puszi,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd Kép
Egy barátnőm is ikrekkel terhes és sokat van rosszul, neki a dokija azt ajánlotta, hogy ha elkezd rosszul lenni igyon Sprite-ot. Neki használ. De mástol is hallottam, hogy a sima citromos víz is jó. Próbáld ki esetleg, hátha nálad is beválik.

wish
 
 


Wish,
köszi. Már túl vagyok rajta. napokig ittam literszámra a citromos vizet, de egy idő után úgy felnyomta a gyomorsavamat, hogy csak rosszabb lett. Néha még bepróbálkozom egy-egy limonádéval, az tényleg segít néha, de csak ha módjával iszom.Úgyhogy igyekszem, de az Ikrek furfangosak nagyon Kép
dzsúd
 
 


Dzsúd
Neked mikortól kezdet el fájni a hasad? Beültetés után hányadik napon? Volt valamilyen tüneted az első két hétben, tesztig?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Lányok!
A 15 petikéből 8-at ICSI-vel csináltak ebből 6 termékenyült meg és a többit sima IVF még azok délelött nem indultak be szerdán transzfer de holnap még telefon!

Wish, Kagyló!
Ne keressetek tünetet minden a legnagyobb rendben van! Szorítok nekik és meglátjátok a legcsodálatosabb helyről majd csak kilenc hónap múlva bújnak elő akkor is csak azért mert már nem férnek el!

Wish!
Akkor a három hét jövő hét szerdán telik le! Nagyon izgi!

Kagyló!
Te mikor tesztelsz?

Képilyen vidámak legyetek!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kagyló!
Te amúgy hányat kaptál vissza? Kihez is jársz?
Kíváncsi vagyok erre a progi szurira! Itt is válaszolhatsz ha tudsz az odaát feltett kérdéseimre! Most ezt mindenki kapja? Vagy nem tudod? Azt mondták fáj a helye borogatni kell, remélem azért ki lehet bírni, mondjuk nem félek tőle bármit bevállalok egy pozitív terhességi tesztért!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zseboroszlán
Én úgy tudom, hogy nem mindenki kapja. Nekem nem fájt a helye, simán izomba megy. Így tényleg nagyobb esély van a terhességre....

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Kagyló!
És neked ki adja be? Ugyanúgy kell beadni mint a Choragont?
Nincs kedved elárulni mikor van a teszt napja, és hogy hányat kaptál vissza? Ha tolakodásnak veszed bocsi nem annak szántam! Izgulok érted!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zseboroszlán
Én lementem a körzetihez és beadattam. Mivel a nap bármelyik órájába be lehet adni. Én choragont kaptam 3* 1500-at. Nekem szombaton van a teszt napja, és egyet kaptam vissza. Nem olyan nagy esély van arra, hogy megmarad mintha 2-3 kapsz vissza. De gondolom evvel is segíteni akarták azt, hogy sikerüljön. Te neked mit kell beadni? És hány naponta?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Zsebi Kép
Nagyon ügyik voltak eddig a kis Zsebik Kép
Várhatóan mikor kapod őket vissza Kép

Kagyló Kép
Szombat az mindjárt itt van, másrészről meg máég olyan messze Kép. Fúúúú. Izgulok nagyon érted is. Remélem ügyes a kis bébike és jól kapaszkodik Kép

Dzsúd kedves Kép
Gondolhattam volna, hogy már bevetettél mindent a hányinger ellen amit lehet Kép Akkor nincs más hátra, mint kibirni a 12. hétig.

Zozo Kép
Te jól vagy?

wish
 
 


Wish!
Szerdán lesz a transzfer,de még holnap kell telefonálnom! Kép

Kagyló!
Wish üzenetéből kiderül számomra, hogy már írtad, hogy szombaton tesztelsz, bocsi hogy ilyen figyelmetlen voltam! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
gratula, szerdán mindent bele! mindjárt írok, most értem haza.

Wish!
Jól vagyunk köszi, egy két apróságot leszámítva.
Pihenj sokat.

Kagyló!
szorítás megy nektek is.

Dzsúd!
Kitartás!
a hányásra jobb nem jut eszembe.
tudom mivel jár, hidd el.
tavaly három babóka lapult a pocakomban, a 17hét utolsó napjáig hánytam, naponta 8-10szer, semmi nem maradt meg bennem.
ha valaki azt mondta h. el fog múlni kiröhögtem.
ahhoz képest semmi bajom most, ezért is írtam régebben hogy hiányzik, de most csak napi egy van, azt meg letudom reggel.
nekem azt mondták akkor hogy a gyömbér állítólag használ, esetleg próbáld ki.
nálam nem jött be.
Mikor mentek dokihoz?
Vendég
 


Zozo,
most biztos minden rendben lesz. Hányás tekintetében erőt ad az erőd. A gyömbért hova dugjam? Kép Most bepróbálkoztam a szimpla B6 vitaminnal, nagy dózisban, nem akarom elkiabálni, de vmivel jobb a helyzet. Mint megtudtam ma, a dupheston - amit nagy dózisban szedek - is erősíti a rosszullétemet. Na, mindegy.
Annak nagyon örülök, hogy Te jól vagy, vagyis Ti Kép

Kagyló,
igaza van Zsebinek, ne stresszelj a tüneteken. Ugyanis mindenkinél más és más. Ne erre gondolj, hanem pihizz meg pozitívkodj ezerrel.
Ha még nem olvasdtad volna, vedd meg A Da Vinci-kódot (most olvasom, a hányinger elterelő hadművelet része), nagyon izgi, és csak telik szépen vele az idő szombatig Kép

Wish,
jegyzem a jövő szerdát - amikor újabb Prüntyimanókat üdvözlünk körünkben Kép

Zsebi,
nagyon cuki a Tigrised Kép a nyuszitól is odavoltam Húsvétkor Kép
szerdán szorítok - aztán nem ugrálni áááám!!! Majd ugrálnak a kiszsebik odabent a mami pocijában.Lubickolnak majd.

pá,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Zozo,
14-én megyünk újabb UH-ra a Kaáliba, aztán az Ikrek mosolyalbumával áthajózok a II. Női Klinikára és ott folytatom pályafutásomat.
Utána még egyszer kell majd mennem a Kaáliba, a 12. hét végén, egy elköszönésre. Remélem, minden így is fog történni.
Ti mikor mentek szivecskét nézni?
dzsúd
 
 


Dzsúd!
Valamilyen gyömbéres piát igyál már ha lehet kapni, nem volt erőm utána járni, pedig van valami üdítő.
a B6 vit., állítólag jó, nekem az se jött be, de én nehéz eset vagyok.
csütörtökön megyünk Uh-ra, már nagyon várom.
Vendég
 


Zozo,

tudom, melyik italra gondolsz, a Schweppesnek van ginger ale itala, az a gyömbéres. De az nem baj, hogy szénsavas?
dzsúd
 
 


Lányok!
Telefonáltam és még mind a hatan megvannak! :-)
Ami viszont gáz egy kicsit megkérdeztem, hogy hogy lehet az hogy amelyiket nem ICSI-vel csinálták nem termékenyültek meg mondták hogy valószínűleg a sperma fejéből hiányzik az az anyag ami "megpuhitja a peteburkát. Magyarul spontán nem lehetek terhes hiába nő a spermaszám. Ez egy kicsit elkeserít, de bizom a hat Zsebikében és küldöm nekik az energiát, hogy szépen nőjenek. :-(

A nyálkahártya ugye már nem fogyhat ha egyszer megnőt! Holnap a transzfernél megmondják szerintetek hogy mennyi? Remélem még mindig jó nagy vagy azóta már csak nőt!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép
Jujj, ez nagyon jóóó!!! Életrevaló kis Zsebikék!!! Kép Sajnálom, hogy a nem ICSI-seknek nem sikerült Kép, de legalább tudjátok mi a helyzet és nem úgy kellett megtudjátok, hogy egynek sem sikerült! Drukk a további sikeres osztódáshoz!!!
A nyálkahártya ilyenkor nem szokott vékonyodni, főleg ha kapsz / kaptál már rá gyógyikat! Nálunk megmondják transzfernél is, vagyis én ott vagyok és hallom, mikor a doki bediktálja, hogy mekkora az endo. Szerintem nyugodtan kérdezz rá, biztos megmondják! Ha meg még mindig nagyon aggódsz, tudod, kefír, ásványvíz, ...Kép
Hajni
hajnesz
 
 


Hajni!
Veled mi újság? Van már valami konkrét időpontod? Hány petike nődögél?

Ne is mond már a fülemen jön ki a túró a sajt és a folyadék de nyomatom most átálltam a tojásra az is sok fehérjét tartalmaz most fogok is csinálni egy jó kis hagymás tojásrántottát! Kép
Hát így külön szerinem nem kapunk rá gyogyit (endora) szedem a folsavat duphostant és majd holnaptól a megneB6-ot és a progi szurit fogom kapni, illetve még most kell szedni antibiotikumot. Ennyi!

Dzsúd!
Te dolgozol még vagy már nem vagy hogy van ez nálad?

Zozo!
Hogy vagy?

Wish!
Hogy bírod az olomlábakon vándorló napokat?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Kép
Tegnap végül is teszteltem egyet. Negatív Kép Ez volt az ET utáni 13. nap. Egy nagyon-nagyon-pici-apró halvány reménysugaracska még van a szívemben, hogy korai volt, de azt hiszem, sajnos nem sikerült. Kép
Most nyalogatom a sebeimet... Kép. Azért úgy döntöttem kivárom itthon a jövő hét szerdát, akkor kell visszamenni a dokihoz, addig legalább összeszedem magam.
Lehet, hogy hülyeség volt tesztelni, de tegnap "mindeki" azzal jött a családban és a barátok között, hogy mikor tesztelek már, úgyhogy egyszer csak nem bírtam tovább.
Egyébként még mindig görcsölgetek és szurkálnak a petefészkeim. Lassan már kezd olyan feszítő érzés lenni időnként a petefészkeimnél, mint punkció elött volt. Remélem legalább ebből nem lesz gond.

Zsebikém Kép
Neked mennek a drukkok. Remélem a legügyesebb kis Zsebiket kapod vissza Kép

wish
 
 


Sziasztok LányokKép!

WishKép
A Dévaiban írtam pár sort, itt is mondom, hogy azért remény mindig van, a legképtelenebb helyzetekből is tudnak jó dolgok kisülni, talán túl korai volt a teszt. Mindig Cat jut eszembe, hogy ő totál pozitív vérvétel mellett negatívat tesztelt, szóval a teszt még nem minden, nagyon drukkolok!!!

Nálunk teljesen simán lezajlott a pungi, hát az első körben hozott 17 petesejttel szemben most csak 8-at tudtak lehalászni, de nem is baj, a lényeg az, hogy szép erős kis petécskék legyenek és maradjon legalább 3 beültetésre, ennél többet nem is kívánok. A biológussal megegyeztünk, hogy ICSI-vel termékenyíti meg őket, mivel elsőre a 17-ből 9 termékenyült meg és osztódott szépen, úgyhogy most nem kockáztatunk ilyen kis mennyiségnél, biztos ami ziher! Holnap telcsizek, hogy mizu velük és ha szépek, akkor továbbtenyésztik blasztoig, meg ha kérjük, a hatchinget is megcsinálják, majd meglátjuk. Szorítsatok lécci, annyira szeretném, ha most sikerülne!!!

Hajni
hajnesz
 
 


Hajni Kép
Azért a 8 petesejt szerintem nagyon jó Kép
Persze, hogy szorítunk. Kép Szerintem mindenki azt szeretné, ha sikerülne a többieknek (is) mindegyik. Most pihend ki magad, aztán holnap várjuk a híreket. Meglátod ügyesek lesznek a babók Kép

Zsebi Kép
Remélem jól vagy Kép Majd jelentkezz azért a hírekkel, mert lassan begörcsölnek a kezeim Kép

wish
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: