Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megvolt a transzfer, hármat kaptam vissza, a többieket tovább viszik, hátha lesz fagyi lesz belöle. Most pár napig pihenek, aztán jelentkezek.

Hajnesz!
Drukkolok nagyon a kicsiknek és meglátod nem lesz semmi baj.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi, Hajnesz
Ügyes csajok vagytok Ti, meg a babáitok is. Kapaszkodnak majd ezerrel (vagyis Zsebinél már kapaszkodnak). Hajnesz, a 8 nagyon jó eredmény. Nekem azt mondta a dokim, hogy ő legjobban a 3-8 közötti petesejt számnak örül, szóval, jó az a 8 hajneszbaba.

Wish,
Én is hallottam már képtelen sztorikat, szóval, ne add fel, be positive! Wish, Te pihentesd az ujjaidat, majd én szorítok Mindannyiotoknak Kép

Dzsúd
dzsúd
 
 


Sziasztok!
WishKép ZsebiKép DzsúdKép
Köszi a drukkot, a 8-ból 2 éretlen volt, 6-ot sikerült megtermékenyíteni, de egy tetraploid lett, ő sajnos nem jön tovább, így 5-en maradtak a bébikéink közül. Jaj, csak lennének már a pocakomban, úgy izgulok!!! A blaszto állapottal nem is kísérletezünk és úgy néz ki, hatchinget sem kell alkalmazni, mert elég vékony a burkuk. Tehát transzfer holnap!!! Kismamik, jövök utánatok!!!Kép
hajnesz
 
 

 
 

Hajnesz Kép
Ez tök jó! Kép Hányat fogsz visszakérni? Megy a drukk továbbra is. Ennek most sikerülnie kell!
Fognak fagyasztani belőle?
Zsebivel egyszerre fogsz babásodni Kép

wish
 
 


Köszi WishKép
Hármat fogok visszakérni, nem hiszem, hogy fenyeget a hármasiker-terhesség, ha lehetne, mind az ötöt visszakérném, hogy biztosra menjünk! Kép Na jó, most könnyű beszélni, mikor még nem tudok semmit. Nem tudom, mi lesz a megmaradtakkal, mert ha jól tudom, csak 3-tól fagyasztanak. Majd rákérdezünk.
Te jól vagy?
hajnesz
 
 


Hajnesz Kép
Köszi, nagyjából jól vagyok, csak a jobb oldali petefészkem szúr eléggé. Majdnem folyamatosan.
Az arcom meg tiszta ragya, utoljára tizenöt éves koromban volt ilyen. Gondolom a gyógyszerektől van. Az érdekes, hogy a párom is kivirágzott Kép Működnek a feromonok Kép
Ma voltam gyógyszertárban és vettem egy tesztet, majd nagy bátran eltettem a fiókba vasárnapig. Olyan jó lenne, ha mégis, de nem merek nagyon bizakodni.

wish
 
 


Wish,
nem azért szúr esetleg a petefészked, mert elvileg most jönne meg a télapó??Számolj csak utána, mikor volt utoljára menszeszed.

Dzsúd
dzsúd
 
 


Wish,
az előző pársorosomat megnyugtatásnak írtam, merthogy nekem is szúrdogáltak a petefészkeim annak idején, és mint utóbb kiderült a meg nem jött mikulás miatt Kép

Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd Kép
Hétfőn kellett volna megjönnie, gondolom a gyógyszerek miatt nem jött meg. A petefészeimben nem szoktam érezni, nekem a méhem szokott görcsölni olyankor. De persze akármi lehet. Akár van baba, akár nincs, most jól meg van kavarva a szervezetem, az biztos.

wish
 
 


Dzsúd
A méhet lehet érezni, hogy görcsöl, szúr, stb. De a petefészket honnan tudod, hogy az szúr? Hogy érzed?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Én részemről elkezdtem vérezni sajnos Kép. Egyelőre csak kevéske, de gondolom reggelre beindul. Úgyhogy már nincs reménysugaracska.
Legalább már tudom mitől fáj annyira a fejem.

HajneszKép, KagylóKép, ZsebiKép
Neketek kitartás, ne engem kövessetek, hanem Dzsúdot és Zozót. Jó? Kép
Izgulok értetek továbbra is.

KagylóKép
Én azért úgy érzem, hogy a petefészkem szúr, mert azt tudom,milyen amikor a méhem és ez nem ott van, hanem mellette és picit más érzés. Olyasmi, mint amikor stimu alatt feszített. De aztán lehet, hogy ez is méhem, csak kisugárzik.

wish
 
 


Közben abbamaradt a vérzésecske, éjszaka semmi, ma semmi egy kis barna maszaton kívül. Teljesen kész vagyok.

wish
 
 


Wish!
Tessék befeküdni az ágyba és igyál meg egy deci vörösbort ez már oly sok embernek segített. Nagyon szorítok a barackmagoknak és tiszta szívemből remélem hogy nem lesz semmi baj! Kép

Kagyló!
Izgulok nagyon és remélem zebrás délelött lesz ma! Kép

Hajnesz!
Már biztos megvolt a transzfer! Jó pihenést és várakozást kívánok neked is!

Zozo!
Haliho. Remélem jól vagytok és rókakoma már Szeged és Budapest között jár mert lassan beköltözhet hozzám. Annyira boldog lennék!

Dzsúd!
Te is átküldheted a rókádat! Hogy vagy?
Minden jótanácsodat betartom sokat pihenek azért sétálgatok is iszom a tejet a banánt (egybe nekem nem jön be, de gondolom külön is jó) egy deci vörösbor este és sok ásványvíz tegnap 3,5 l folyadék ment be.

Velem amúgy minden rendben a hasam most egyáltalán nem fáj a múltkor ilyenkor majd megörültem szépen telnek a napok. A progiszuritól a fenekem nagyon fáj, de ki kell bírni!

Zsebi
zsebi77
 
 


Sziasztok Lányok!
Egy gyors bejelentkezés: igen, túl vagyunk a transzferen, végül hárman maradtak beültetésre alkalmasak, így nincs lelkifuri a másik kettő bébikénk miatt, hogy mi lesz velük. (ők azért nem tudtak tovább jönni, mert mikor a biológus megszúrta őket ICSI során, rugalmatlanok voltak, ez nem jó jel, nem is tudtak osztódni.Kép)
Ami pedig a három visszakapott embrit illeti, hát láttam már életrevalóbbakat náluk, de ki tudja, lehet, hogy pont ők lesznek akik velünk maradnak és nem minden a külső. (egy kétsejtes volt a legszebb, egy háromsejtes és egy aki még csak most kezdett osztódni!) Az uram azt mondta, biztos a benti életre tartogatják a puskaport, nem pazarolják el az energiáikat holmi kinti osztódásra.Kép Hát meglátjuk!
Aminek nagyon örültem, nem javasolták a szigorú fekvést, mert ugye pont most nagyon fontos a jó vérellátottság, lehet, hogy ezzel szúrtam el először??
WishKép
A vörösbort én is ajánlom! ++++++++++++++++++++
KagylóKép
lehet, mire befejezem ezt az - egyszer már elszállt- üzit, itt lesz a te zebrásod?!++++++++++++++++++++
ZsebiKép
Örülök, hogy minden rendben, követni foglak!!!Kép
Tej, banán külön???Kép Nem tudod, mit hagysz ki!!! na jó, a zuram se inná meg a banánturcsit, pedig milyen jóóóó!!!!
Van egy gél, SP 54, állítólag jó szurihelyre, ezt ajánlották a babás lányok!
DzsúdKép
Tényleg nagyon hasznos tanácsokkal láttál el minket, olyan jó, hogy csak rákattintok az archívra és minden kérdésemre választ adsz!Kép
ZozoKép
Ide is küldheted lassan rókakomát!Kép Remélem, minden oké!
Jaj, nem is voltam rövid...bocsi Lányok!Kép
Hajni
hajnesz
 
 


Zsebi Kép Hajnesz Kép
Csak ügyesen. Kezem-lábam szorít értetek. Mondtam a Barackmagoknak, ha még odabenn vannak, akkor szorítsanak ők is és beszéljék meg a kis Zsebikkel és Hajni kicsikéivel, hogy tartsanak ki, mert a mamáik nagyon várják őket Kép
Puszi: Wish

wish
 
 


WishKép
Köszönjük szépen, édik vagytok!!!!
puszi
Hajni
hajnesz
 
 


Szaisztok!

tudnátok nekem tanácsot adni,hogy mit érdemes tenni lombik előtt és után?????!!!!!!
Vendég
 


Vikimi Kép
Szia itt is Kép
Amit érdemes: lombik elött próbálj meg spontán teherbe esni, vagy utánna maradj az Kép
Na jó hülye vicc volt.
Egyél sok-sok fehérjét. Nyugodtan kezdj el szedni folsavat, azt úgyis kapsz majd, és annak jó, ha halmozódik a baba elött a szervezetben.
Én elötte nem csináltam semmi különöset, utánna meg pihiztem, de ezt nagyjából tudod. Ha visszaolvasod az elejét a topiknak, ott Dzsúd leírt egy csomó mindent, ami neki segített.

wish
 
 


Kagyló,
A petefészkeimet a méhem két oldalán éreztem picit görcsölni (ahogy Wish is beazonosította), de nekem menszesz előtt is mindig görcsölgettek kicsit, így már felismertem gyorsan.
Teszteltél már??

Zsebi, Hajnesz,
Hogy vagytok??Pihi, szuszi van, remélem, semmi rosszullét. Zsebi,én már nem dolgozom, még az egész kóceráj előtt felmondtam, mert nagyon stresszes volt a melóm (bár szerettem nagyon, de hát vmit vmiért), plusz a főnököm zérus megértést tanúsított irányomban, mikor jeleztem, hogy mire készülök, és hogy lehet, hogy veszek ki szabikat, kések stb. Szóval, így alakult. De jól alakult, szerencsére.

Wish,
Voltál dokinál? Mit mondott a vérzésedre?Laikus véleményem szerint, ha elmúlt, akkor az csak a menstruációd jele lehetett, ami aztán gyorsan is elmúlt, mert hát átadta a helyét a Barackmagoknak Kép Én nagyon optimista vagyok!!!

Vikimi,
üdv Kép
Ahogy Wish is írta, jó sok mindent leírtam a topik elején, akkor még friss volt az élmény - én is begyűjtögettem anno azokat a tanácsokat és nekem bejöttek.
Hajrá!

Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd Kép
Nem múlt el a vérzés, folymatosan szivárog sajnos. A dokimmal beszéltem, de csak holnap reggel megyek hozzá. Akkor kiderül majd, hogy mi van. Addig mostmár megpróbálok türelmesen ülni a fenekenem Kép

wish
 
 


Sziasztok Kép
Sajnos nem sikerült. Úgyhogy ez a szivárgó vérzés azt jelenti hogy már nagyon meg akar jönni a mensim. Abba is hagytam a gyógyszereket, úgyhogy remélem hamar megjön rendesen.
Sajnos egyálatlán nem ágyazódtak be a kis barackmagok, nem látott sárgatestet a doki.
Május 9-én kell mennem megint majd kenetvételre, meg akkor megmondja a doki, milyen vizsgálatokat csináltassak meg megint és aztán júniusban kezdődik az új stimu. Legalább nem kell sokat várni Kép Azt mondta legközelebb mindet visszarakja, ha tíz lesz akkor tizet Kép Mondtam, hogy az jó, mert akkor majdnem kivan a családi focicsapat.
Kicsit le vagyok törve, de igaziból megkönnyebbültem, hogy végre tudom mi van, vége a bizonytalankodásnak. Azt azért érzem, hogy belül még van bennem egy nagy sírás, de egyelőre nem tudom szabadjára engedni. Bár az sem baj, ha benn marad Kép
Ma reggel csináltam egyébként egy tök negatív tesztet, úgyhogy nem sok jóra számítottam, de mégis amikor a doki elkezdte az ultrahangot, azt vettem észre, hogy azt mondogatom magamban, hogy "lécci, lécci, lécci, lécci..." Kép
Ezen majdnem el is nevettem magam. Ma meg holnap még pihizek, aztán csütörtöktől jönnek a dolgos hétköznapok. Na ezt nem várom, szívesen ellenék itthon júniusig Kép

wish
 
 


Szia Wish,
Nagyon-nagyon sajnálom, pedig nagyon bíztam a dologban.Engedd ki a sírást, bőgd ki magad rendesen, aztán arccal a következő lehetőség felé, és ne veszítsd el a hitedet - jönnek azok a Barackmagok, csak még várnak valamire.
Vigyázz magadra!!!!

puszi,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd Kép
Hát még én hogy bíztam benne Kép
Lehet, hogy erre a tavaszra erre a névre egy baba volt kiosztva és azt Zozóka kapta Kép. De sebaj, jön a nyár és jönnek az új babák Kép

wish
 
 


Wish
E-mail ment!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Wish!
sajnálom h. nem sikerült, nagyon szorítottam.

Zsebi!
nálatok mizujs?

Dzsúd!
ti jól vagytok?

mi jól vagyunk, lapítok mint nyuszi a fűben.
Vendég
 


Zozó Kép
Ne lapíts, élvezd a kismamaságot Kép Meglátod, most minden szuperül fog menni. Nem vagy rosszul?
Aztán, ha legközelebb jösz Pestre remélem tudunk randizni Kép Már nagyon kiváncsi vagyok rád Kép

wish
 
 


Kagyló Kép
Válasz ment.

wish
 
 


Wish!
Itt is sajnálom!
Kép

Azért remélem és nagyon bízom benne, hogy nem Zozo és Dzsúd babája volt csak idén tavaszra. Én is annyira szeretnék beleférni!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajnesz!
Hogy bírod a pihenést?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zseboroszlán
Te még biztos, hogy bele fogsz férni Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Zsebi Kép
Te tuti beleférsz. Én csak az én nevemre mondtam az egy babát tavaszra, mert Zozóval egyforma a nevünk Kép
Zsebi névre tuti biztos, hogy van még félretéve baba Kép
Meg különben is a sok drukk és bíztatás amit kaptam tőletek itt van elraktározvam, ha már a Barackmagoknak nem kelett. Most megy szépen vissza Zsebikéknek és Hajnesz babáinak. Ők biztos elfogadják és nem olyan válogatósak, mint az enyémek Kép

wish
 
 


Wish!
én most kéthetente megyek Pestre, legközelebb jöv.hét csüt.ön.
legközelebb sikerülni fog.
nagyon rosszul vagyok az allergiától és azt mondta a védőnő és a gyógyszertárban a csaj, h. nem ihatok calcium pezsgőtablettát, ez borzalmas, nem ittam csak napi egyet a hétvégén és tegnap a szemem már annyira bevolt dagadva h. alig láttam, szóval lenyomtam 3 adagot a torkomon tegnap, felhívtam a dokit ő meg azt mondta ihatok, na itt legyen okos az ember.
remélem nem lesz baj, de anélkül nem bírom.

amúgy jól vagyunk, szédülök, hányinger van.

hallottatok már ilyet h. nem szabad inni?

Zsebike!
nem feladni!!!!! sikerülni fog!!!!!

csajok!! akartam már írni hogy róka komát elindítottam Szegedről, mondtam neki h. szedje össze a családot is, szóljon akihez odaért.
Vendég
 


WishKép
Remélem, mostanra már jobban van a kis lelked, már amennyire lehet. Dévaiba írtam pár sort, nem is akarom ragozni, tovább kell lépni, használd ki okosan a maradék pihit! Megmondtam a kis porontyaimnak, hogy ha már Wish néniKép ilyen nagylelkűen ideküldte a dukkjait, fogadják el, mert különben csapok a fenekükre!Kép
ZsebiKép
Örülök, hogy jól vagy, semmi nyomogatás, ilyesmi? Az jó!!! Én néha érzek egy-egy görcsöcskét, nyomogatást, többnyire mikor felkelek, de hamar el is múlik. Még nagyon sok idő van vérvételig, de egyelőre jól viselem a várakozást. A Kaáliban ET után vérvétel van vagy Uh? És mennyi időre? Nálunk (Schöpfi) 2 hét és vérvétel. Drukkkk!
ZozoKép
Mivel magyarázták, hogy nem ihatsz? Ez furcsa. Szerintem ha a dokid azt mondja rendben, akkor biztos ihatsz! Jobbulást! Örülök, hogy róka koma elindult, remélem, hozzánk is benéz!Kép
hajnesz
 
 


Zozo,
nem tudom elképzelni, mi árthat a kálciummal a babának, hiszen neki is kell a csontocskái miatt.
Homeopátiás szerekre nem gondoltál? Én még nem próbáltam ilyet, de egy barátom igen (mondjuk fiú és terhes az nem lesz soha), és esküszik rá.
Érdeklődj utána a dokidnál meg patikákban. Vannak állítólag patikák, amik nagyon felkészültek ebben a témában.
Én mocsok szarul vagyok, de már rájöttem, hogy nem az ikerterhesség a ludas, hanem a progeszteron cuccok. Tegnap azt hittem, meghalok a mosdóban, így bojkottáltam a további gyogyókat (jobban is lettem utána), holnap reggel doki látogatás, lehet, hogy kikapok Kép de egyszerűen befuccsolt a gyomrom, alig vesz be bármit is. Remélem, a babák jól vannak azért bent.
Dzsúd
dzsúd
 
 


Wish!
Akkor velem is egyforma a neved, mert nekem is az a keresztnevem mint Zozonak! Kép
Köszönjük az energiát remélem befogadják a kis zsebik és majd már babaeneriát küldenek a tiédnek legközelebb. Kép

Hajnesz!
Két hét múlva van vagy teszt vagy vérvétel vagy mindkettő az emberre van bízva. Illetve a transzfer után a 13. napon, szóval nekem jövő hét kedd. Már kevesebb mint egy hét múlva vagy hihetetlen boldog leszek vagy mérhetetlenül szomorú. Remélem az égiek készítik a legcsodálatosabb névnapi ajándékot számomra! Kép
pihenjél, sokat godolok rátok!!!!!

Dzsúd!
Én is javaltam már neki a homeoátiás bogyókat. A tesóm most szült márciusban és ő is szedett erre arra homeos cuccot pl. fejfájásra, vagy most a baba is kap hasfájásra. Szerintem érdemes lenne kipróbálnia.
Milyen progneszteron cuccot szedsz a duphastont csak?

Zozo!
Remélem már nincs messze róka család Hajnesszal szépen megosztozunk egy felnőt és egy gyerek hozzá egy felnőt egy gyerek hozzám! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZSebi!
nekem és Wishnek a vezeték és a keresztnevünk is ugyanaz.
rókáék már rég elindultak, sietnek remélem.

Hajnesz!
azt mondták korai csontosodás miatt nem lehet inni, ma ismét rákérdeztem azt mondták minimumra csökkentsem, napi 1.

Dzsúd!
homeos bogyót még nem próbáltam, nem mertem hallottam h. jók, de nem szeretek mindenfélét beszedni, inkább semmit.
mit mondott a doki?
Vendég
 


CsajokKép komoly ez a keresztneves-vezetékneves fejtörő, feszült figyelemmel követem!!!KépKépKép
ZsebiKép
Egy nagy zsák drukkot küldök az égiek csodálatos névnapi ajándékához! Hú, izgi lesz a jövő hét!!!
ZozoKép
Aha, most már értem. Ennyi biztos nem fog ártani!
hajnesz
 
 


Dzsúd!
Mi volt a dokinál?

Hajnesz!
Hogy vagy hogy telnek napjaid? Akkor neked pontosan jövő hét szombaton 23-án kell vérvételre menni? Tiszta izgi!
A vetélkedő egyszerű a keresztnevűnk névnapja jövő hét hétfő. Ezek szerint mind a hármunknak. A vezetéknevek csak náluk egyeznek.

Wish!
Holnap kezdődik a dolgos hétköznap, de remélem előre tuszt nézni és hiszem egy ilyen csodálatos emberhez hamar eljön az ő barackmagja! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép nevek talákozója.

ZsebiKép
Remélem is, hogy szép névnapi ajándékod lesz Kép

Zozó Kép
Sajnálom az allergiát, meddig tart nálad? Remélem nem egész tavaszal-nyáron. Csak nem tud egyszerű lenni senkinek ez a baba dolog...
Jövö csütörtök elött majd egyeztessünk. Jó lenne találkozni Kép

wish
 
 


Zozo,
azért sztem érdeklődj vagy olvass utána a homeo bogyóknak, aztán az ismeretek alapján tudsz dönteni.Rossz lenne, ha végigszenvednéd őszig a rég várt kismamaságod nagy részét.

Zozo, Zsebi, Wish
most már tudom, mi a keresztnevetek, bibibííí Kép Zsebibaba ajándék meg érkezik kedden, ez nagyon izgi

Hajnesz,
pihenj sokat, igyál sokat, aludj sokat, aztán egyszercsak 23-a lesz és egy jót örömködünk majd Kép

Zsebi,
Köszi, most már jól vagyok. Ma voltunk a Kaáliban uh-n, és nagyon cukik a Csemeték, teljesen rendben vannak. Plusz jó hír, hogy csak vasárnapig kell progeszteronoznom, csökkentett adaggal, így ezt a 4 napot már fél lábon is kibírom. A beültetéstől duphastont szedtem napi 3x2-t úgy két héttel ezelőttig, majd lecseréltük Utrogestan kúpra, szintén 3x2, de nem bírta már a szervezetem. DE most már látom az alagút végét.
Szóval, Csajok, én már rendben vagyok és a nap minden pillanatában küldöm Nektek a pozitív energiát, vagyis hárman küldjük Kép remélem, érzik a Barackmagok, Kiskagylók, Hajneszbabák, Zsebibabák. Zozobaba meg még ráerősít, így higyjétek el minden rendben lesz, legyetek erősek és optimisták.

puszi,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd!
Ez nagyszerű! És a két hét alatt csak a duphastont kaptad? Miért kellett lecserélni utora? A gyomrod miatt?
Remélem a kis zsebik érzik az eneriágt. A tesóm is minden nap áthozza a kicsi babáját most öt hetes és velem szundít remélem ő is sugározza a zsebiknek hogy érdemes élni és küzdeni!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
ez aranyos lehet, ahogy együtt alszotok Kép
most a 10. héten vagyok, így 4 hétig szedtem a duphastont (elevittel), és igen, a rosszullétem miatt váltottunk utrogestanra, azzal 1-2 napig vmivel jobb volt, de aztán ugyanolyan rossz lett, mint előtte. Szedtem mellé B6 vitamint, de mint halottnak a csók.
dzsúd
 
 


ZsebiKép
Köszi a segítséget, azért magam is megsejtettem a megoldást, mivel Wish elég közlékeny volt a profiljában!KépKépKép
Nálatok minden rendben? De jó, hogy tudsz babázni, biztos nagyon sokat számít, kapod a sok babahormont!!!Kép
22-én megyek vérvételre, plusz valószínű tesztelek előtte, jaj, csak jussak el odáig, Csajok, fel-le hullámzik a jövőképem. Ha nem lennének ezek a szúrkálások...túl szép lenne. De olyan jó, hogy így drukkoltok, el sem tudjátok képzelni, mennyi erőt ad nekem időről időre!!!
DzsúdKép
Annyia csodálatos lehetett látni a Babókákat, szuper, hogy ilyen jó hírekkel jöttél! Továbbra is követem az utasításaidat!Kép

Drukk megy mindenkinek és előre az ikrekért!
hajnesz
 
 


Dzsúd Kép
Tényleg, fotód nincs a babákról? Feltehetnéd.

Hajnesz Kép
Nyugi, jó? Majd én izgulok helyetted. Te csak pihizzél és csak a szépre gondolj Kép A mi névnapunkra Te is kaphatsz babát, ha gondolod Kép

Zsebi Kép
A nyugi rád is vonatkozik, bár látom egyelőre jól birod Kép
Valóban nagyon édes lehet ahogy a babával alusztok.

wish
 
 


Wish,
fotót inkább nem tennék még fel, majd picit később.

Lányok,
maradt nálam 5 teljes doboz duphaston és 2 teljes doboz Utrogestan. Nagyon szívesen odaadom Nektek, legalább ennyit meg tudtok spórolni az amúgy is drága gyógyszerekből. ha valamelyikőtöket érdekli, jelezzen, és megbeszéljük az "átadás" helyét, idejét. Ezzel is szeretnék hozzájárulni a pici babáitokhoz.

Dzsúd
dzsúd
 
 


Lányok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.Valaki csinálta a hosszú programot a lombikra????
23.naptól szúrom magam decapeptyllel.Eredetileg vasárnap kellett volna megjönnie.most nem tudom hogy ez természetes e hogy nem jött meg a hormonok miatt????????A tájékoztató lapon az áll,"Amennyiben az előkezelés ideje alatt vérzése jelentkezne..." ebből én arra gondolok,hogy nem feltétlenül kell hogy megjöjjön....Kedden kell mennem vérvételre.Most betelefonáljak vagy ne????Vagy most mi van???????
Vendég
 


Vikimi,

Szerintem egy telefont mindenképpen megér, hívd fel a dokidat, hogy nyugtasson meg. Ne izgulj, minden rendben lesz!

Dzsúd
dzsúd
 
 


Hát nagyon boldog névnapot kívánok minden ANDREÁNAK!!!! Kép

Zsebi, Hajnesz, Kagyló,
Mik a hírek??Remélem, minden rendben a pocikban.

Dzsúd
dzsúd
 
 


Zsebi Kép, Zozo Kép
Boldog névnapot Kép

Hajni Kép, Zsebi Kép
Hogy vagytok Kép Nagyon várom a Kép híreket.

wish
 
 


Sziasztok LányokKép!
Írok, mert látom, sokan gondoltok rám, ez nagyon jól esik, olyan aranyosak vagytok!
De előtte Boldog névnapot WishKép ZozoKép és ZsebiKép!!!
Hát Csajok, nekem mára minden reményem elszállt. Tegnapelőtt még be is jegyeztem a lombikos naplómba, hogy milyen szuper ez a ciciérzékenység, ez biztos nagyon jó jel, erre tegnap mitha elvágták volna, teljesen olyan mint mensi előtt 1-2 nappal, pihe-puha, érzéketlen. Plusz az arcom is kitisztult, ez is azt jelenti, hogy hamarosan mensi...Kép
Egész éjjel azon agyaltam, hogy miért is kaphattam én ezt a szerepet, miért nem vagyok egy karrierista nő, akinek esze ágában sincs gyereket vállalni, vagy apáca, vagy mittudomén, azért így nehéz ezt csinálni, amikor 20 éves korom óta arra készülök, hogy anya legyek...Majd biztos egyszer rájövök, mert ugye soha nem akkor kapjuk meg a válaszokat, mikor szükségünk lenne rá, hanem jóval később, de jó lesz megtudni, mert akkor végre bele tudok törődni. Bocsi, ha kicsit lehangoltalak Titeket, de néha vannak ilyen pillanataink, nem?
Azért titokban persze reménykedem, hátha ezek a jelek a jó jelek...majd megírom, hogy mi van.
Vigyázzatok magatokra! ZsebiKép Megadrukk holnapra!!!
Hajni
hajnesz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: