Új privát üzeneted érkezett!

Joreggelt mindenkinek :) jelentem megvolt a tesztelés :roll: csináltam egy alma patikás meg hcg gravit.. Almás nemjó teszt gravin 5perc után csikocska :) halványka de látthatoan erösödöt :) most nemtesztelek pár napig..majd szerdán.. beülti után 2hétel lehet már biciklizni? Vagy még ne.? Szép az idö és mozgás is kell.
Vendég
 


pinklady írta:Lombikbaba köszi a linket :) náluk nemnéznek hcg vérböl, a beültetés külföldön volt ismerös segitet.. :) Ágika köszi :) reggel jövök remélem jobb hirel.. Jóéjt mindenkinek..


Hol külföldön? (csak kiváncsi vagyok :oops: :wink: )
Azért még itthon elmehetsz vérvételre....
Vissza kell menned még a beültetést végző helyre?
Drukkolok a pozitív teszthez!!!!!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ágica
Diéta nem olyan borzasztó!!!! Én most már bő 2 éve csinálom!!!!
Terhesség alatt is odafigyeltem, hogy mit eszem és most is, hogy már velünk van a csemete. MUSZÁJ!!!!! Az ember saját érdeke! A magas inzulinszint károsítja az ereket!!!! :arrow: szívinfarctus, agyvérzés, érszükület lehet a hosszú távú következménye!!!!
Leiden :arrow: kell a clexane, vagy fraxiparine... én is szurkáltam magam...(DOTE II. belen jó dokik vannak, akik igazán értenek is a dologhoz :wink: )

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 

 
 

Lombikbaba!
...de neked ott van Katicád! :)

Ágica!
Nekem Gilbert kórom van és MTHFR Heterozygóta vagyok.
Sajnos a diétát nem tudom teljesen betartani.

Pinklady!
Tovább drukkulok a második csík erősődéséhez!
giina
 
 


Giina
Igen, most már van Katus...
8 év és 5 lombik kellett hozzá...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba! :)
Remélem ötödikre mi is kapunk egy pici babát!
giina
 
 


Sziasztok!

2 év pihenő, -22kg és IR rendbetétele után folytatni szeretnénk a programot a Debreceni kaáliba.Holnap szeretném őket hívni,szerintetek mikorra kaphatok időpontot?
Vendég
 


pinklady:
ez jó hír! :) sz.tem is csak kicsit szégyenlős a baba :) drukkolok!!

lombikbaba:
nagyon jó lenne ha nekünk is szerencsét hozna az 5 ös szám :)

szép napot
sosika
 
 


loviné! sztem 1-1,5 hónap, de mindjárt megtudod!

pinklady! csak így tovább grat!!!!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok lányok :) reggel teszteltem de nemvolt jó a teszt :evil: és másikat nemcsináltam.. Már idegileg kivagyok.. Nemtudok tesztelni egy szép pozitivat :( de megse jön..semmi barnázás. Ha nemlenne baba akkor legalább jönne meg a menszeszem..hogy tudjam miujság.. Létezhet az hogy ET + 16 teszt még nemjelzi a picurt? Lehet késöbb tapadt meg azért nincs még sok hcg?? :roll: mindenki azzal vigaztal hogy már megjött volna ha nemlenne ott valami.. :( nemtudom..
Vendég
 


Giina :) Sosika :) dike :) köszönöm hogy igy ismeretlenül is de drukkoltok nekem/nekük :oops:
Vendég
 


holnap megyek vérvételre :oops: nagyon remélem hogy van valaki a pocimba, csak késöbb tapadt meg a picurka és azért alacsony a hcg :) mert ugye csak pozitivan :) szerintetek lehet az hogy a gyógyszerek miatt nembarnázok???? Forumot végig olvasva nemtaláltam semmi hasolot :roll:
Vendég
 


lombikbaba Angliába voltuk :) köszi a linket, ilyen magánlaborokba mikora van kész a vérvizsgálat? :roll:
Vendég
 


pinklady:
sz.tem holnap a vérvétel után biztosan tudni fogod,hogy lakik e odabent valaki :) de én ugy gondolom minden esélyed megvan rá :wink: szoritok! és izgulok! majd jelentkezz!
én ugyan nem kaptam HCg szurit ezidáig egyik beültetés után sem,csak progi szurit meg kúpot.Nekem legutóbb kitolta a mensest,és nem is volt barnázás mint az előző háromnál.Több mint 1 héttel később jött meg.A klinikán mondták,hogy hadjam abba a szurit meg a kúpot,mert azért nem tud megjönni,és nekem abszolute negativak voltak a tesztek :( másnap meg is jött :(
de neked már ott volt a második csík is :) mégha nem annyira erősen is.ez jó jel sz tem :wink: majd jelentkezz holnap!

üdv Sosika
sosika
 
 


pinklady írta:lombikbaba Angliába voltuk :) köszi a linket, ilyen magánlaborokba mikora van kész a vérvizsgálat? :roll:


Változó... van, ahol 1-2 nap, de lehet 1-2 óra is...
Angliában milyen volt a beavatkozás? Mennyiben másabb, mint itthon???

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


pinklady???gyere gyors jó hírekkel!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok! Még most vagyuk uton, olyan dél körül már tudom hogy mi a helyzet :roll: Lombikbaba :arrow: magánkorházba voltuk, szép és tiszta a hely. Dokik nagyon profik. Miben más? Nemtudom, mert itthon nemvoltam sehol se, ez az elsö lombikom.
Vendég
 


pinklady! na mesélj!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok lányok.. Reggeli teszt poz lett..de a vv szerint nemvagyok kismama :( pedig a teszt meg a jelek,érzések :( és nincs is baba :evil: Van még 3fagyibabánk... Ilyenkor mennyi idö mulva lehet újra probálkozni? Köszönöm a sok drukkot.. Most nem de következö beültetés biztos sikerülni fog..
Vendég
 


pinklady:
óóóóóóó...annyira sokat gondoltam rád,és szoritottam :(
őszintén sajnálom!!! de igy van, a következő tuttira sikerülni fog :)
ezekszerint a HCg szuri miatt pozitiv a teszt? de fura.
azt hiszem 3 hónap telik el nagyjábol két beültetés között,de a fagyasztott e.t jobb,annyibol hogy nem viseli meg a szervezeted,mert ugye nincs az a sok szuri a stimuláció miatt. bár nekem kettő fagyis volt eddig (a 2.és a 4.most legutóbb)mind 2 kicsit más volt.gond volt a peteéréssel,az egyiknél Merionalt kaptam,most a legutóbb meg clostylbegitet.
kitartást! és ne szomorkodj,sikerül majd a következő:)

üdv Sosika
sosika
 
 


Pinklady
Sajnálom :cry:
HCG-injekció befolyásolja a vizeletes tesztet...
Fagyis beültetést akár a következő ciklusban is meg lehet csinálni...
Hogy zajlott a kezelés? Milyen gyógyszerek kellettek? Milyen időközönként kellett a szurizás közben kontrollra menned?
Mit mondtak ET után, mi a további teendő? Nem kell visszamenned?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Huh micsoda valtozasok lettek itt :shock: mennyi uj emberke na meg ismeros tag is 8) A regi tagoknak akik "ismernek hoztam egy kis olvasnivalot :P

Dokinal csutortokon voltunk baba 6.6cm ulopozicioban napra pontos kiirasilag a merete :D es kutyapozban hatonfekve kezevel labaval rugkapalt 3szor is nekunk :shock: na ez volt az a pillanat amikor is elerzekenyultem....total nagy flash volt 8) apacska fogta a kamerat vette a uhu monitort es mikor meglatta a gerinset kristaly tisztan kivehetoen a sok bordacskaval :shock: eszmeletlen volt meg leis csuszott a kamera annyira figyelte a monitort :lol:

Azon kivul,hogy a miomam megnott 10cm-esre minden rendben.Viszont ez meg noni fog es nagy valoszinuseggel csaszar lesz mert bar allitolag babat a fejlodesben nem zavarja szulesnel utban lesz :roll:

Szombaton voltunk korhaznezoben...hat elmegy a hely semmi extra.Aztan apacskaval beszelgettunk is arrol kerdezett meg hanyszor mehetek lombikra meg mikor megyek :shock: mondom neki eloszor is legyen meg ez meg hat van szoptatasi ido...de annyira jol esett,hogy ezek szerint minnel hamarabb szeretne meg babat. :D

Folyamatosan gondolkozunk a megfelelo orszagon...hova telepedjunk le? :roll: Kevesebbet szeretne dolgozni es nem draga orszagban elni(japan draga csak a suli egy eves tandja 4millio ft :shock: most ez csak egy pelda volt a sok kozul :roll: )

Kovetkezo uhu 3het mulva csutin azaz most csutihez kepest 2het.Akkor lesz AFP vizsgalat Tenyleg letudnatok irni ottnon milyen vizsgalatok vannak pontosan es mikor?Es a kisbabak oltasa is erdekelne szuletes utan :roll: mondjuk 3honapos korig :idea:

Van egy kis pocim semmi extra,nincsenek rosszulletek ,keveseket es rosszul alszom allandoan pipilni jarok,nem kivanok semmi kajat,valami hiperszuper vitamint szedek DHA-vel dusitott 8) itt kint 16ezer ft lenne ez :shock: biztositassal igy csak 7000ft volt :wink:

Megcsinaltam a tesztet amit kimutatja fiu vgy lany e a baba hat nekem total fiu jott ki :lol: pedig mindenki lanyt josol :arrow: bar ezek ugye nem 100%-osak en ugy vgyok vele tenyleg mind1 csak idoben szulessen es epsegben :wink:

Hat mi van meg :roll: mas most nem jut eszembe :P

Legyetek jok es sok drukk mindenkinek a Lombikhoz minnya visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sosika
Erdekes ahogy nalatok mennek a dolgok :? (ezt meg a regi irasodra irtam agu.24) En 33 vgyok es nekem is csak most sikerult :roll: Ne add fel es minnel elobb inteztesd el a kivizsgalasokat aztan mehet a kovetkezo lombik.Kihez is jarsz?En is oda jartam 8)

Lombikbaba
Gratula a kislanyodhoz! :D Na epp irtam neked es latom erdeklodtel a vegen irantam :oops: :D

Kis*
Jaj de jo latom meg egyben es mar a 25.hetnel tartassz :D Utrodugasnak veeeegreeeee :D Derekfajas is elmult :wink: Allitolag az elejen a meh novese miatt van es nyomja a derekadnal a csontokat(nekem hatul van a miomam is vgy hol :? ) amikor meg nagy a poci akkor meg a suly miatt :?

Bumikam
Orulok,hogy egy irasra de azert bekukkantottal 8) Jon az oktober ,hogy dontottetek? :roll:

Pinklady,Giina Kép

Pinklady
Hogy,hogy egy hetes babakat kaptal vissza????Ilyenrol meg nem is hallottam :shock: Nekem 2oldallal elorreb ott vannak a tesztjeim en is kaptam hcg szurikat :idea: Total elkavarodtam az irasodban :oops: nem 2hetes leszel hanem akkor mar 4hetes hisz leszivas napjan vgy utana valo nap vgy 2hetes :arrow: aztan ha 1hetes babakat kaptal vissza akkor ra egy hetre mar szinte lehet is tesztelni :roll: Homerozes tenyleg felesleges ilyenkor ez olyan,mint a hcg szuri utan elnyomni egy tesztet :? ET+11-en meg ugy hogy 1hetes babat kaptal vissza mar igencsak sze pozinak kellett volna legyen :roll: Mar alapbol is nemhogy igy :? Kicsit zavaros az egesz...attol mert kulfoldon volt amit nem ertek,hogy mert ott penzbe kerul nem is kevesbe :roll: attol meg itthon elmehetsz egy vervetelre :!: Biciklizest kihagynam a helyedben.Blaszto babak beulti utan 2nappal agyazodnak ha neked 2hettel ra meg csak 5perc mulva lesz halvany pozi az nem hinnem,hogy baba.Miert vgy te nekem annyira gyanus :roll:

Lovine
En meg emlexem a nevedre 8) isten hozott vissza es sok sikert!!!Mikorra kaptal idopontot? :idea:

Agika
Bar normalis tartomanyban van a THS babasodashoz 2alatti eredmeny jo ha van :roll: Olyan mint a FSH ott is taromanyban van meg a 10valamennyi de babasodashoz a 6alatti a jo :wink: en is szedek 0.25-os bogyot ra es szepen 2koruli magassagban tartja vgy 1egesz valamennyi :wink:

Beulteset alatt es utan is szedheto gyogyszer a baba nem belolunk taplalkozik 8het utan lesz koldokzsinor...na onnantol lehet majd vigyazni :wink: Na most olvasom lemondtatok a kovi lombikot.Jol tetted nekem 3honap alatt beallt es nekem a 2.lombik utan ugrott fel 6.valamennyire addig semmi bajom nem volt vele ez tavaly volt novemberben azota szedek bogyit es a februari lombikra mar lement!!! :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
Nagyon drukkolok, hogy a mioma ne okozzon gondot terhesség alatt!
Oltások:
http://www.oltasbiztonsag.hu/?Szakmai-oldalak&pid=39

http://www.cdc.gov/vaccines/recs/schedu ... le.htm#hcp (ez meg az amcsi oltási rend)

Pinklady
És mennyibe került az angliai lombik?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Szia Bridget

én a Kováts doktornőhöz járok.kedvelem amugy mert kedves meg minden,csak ugy kell belőle kicsavarni mindent :) mindig azt mondja,hogy nem tudja mi lehet az oka,hogy nem tapadnak meg az embriók.de legtöbb amit tehetünk ,hogy tovább próbálkozunk.
most lesz a hiszteroszkópia,és utánna ha itt nem találnak semmit,a lapar.Aztán elvileg már nincs más vizsgálat,mindent megnéztek amit lehetett.egyedül eddig az IR -t találták (ezt is én kértem,hogy nézzük meg,mert egy lombikos barátnőm mondta,hogy neki is az volt a gond).a többi eredményem jó.
bár megnéztem a legutóbbi vérvételt ahol nézték a TSH (pajzsm.)értékem 2,644 volt.4,940 alatt jó.erre nem mondott semmit a dokinő.most olvastam valahol hogy 2 alatt jó a megtapadáshoz?

üdv Sosika
sosika
 
 


Bridget,
köszi.
Nem volt rá alkalmam, de én nagyon drukkoltam neked, h sikerüljön és figyeltem az eseményeket, h mi történik épp veletek, és tiszta szívemből gratulálok nektek.
Nem kaptam időpontot mert , eltelt 1,5 év amióta voltunk és ismételni kell egy pár vizsgálatot addig nincs kezdés.
Vendég
 


Sosika
Endokrinológusnál voltál???
T4, T3 szinetet néztek?
Többi hormonod?
Nem szabad csak egy-egy értéket kiragadottan nézni! Összességében kell....
Sportolsz valamit? Tudsz valahogy relaxálni???? A stressz a legnagyobb ellenség!!!!

Loviné
Milyen vizsgálatok kellenek?

Pinklady törölte is magát.... :roll: :?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba,
hepatitis B,C
chlamydia,
aids, és rákszűrés.
Vendég
 


Sziasztok,

Megvan a hétfői vv eredményem, ami nem túl rózsás:
inzulin 0 perces: 14,2 mIU/L
inzulin 120 perces: 142,1 mIU/L
cukor 0 perces: 4,8 mmol/L
cukor 120 perces: 5,0mmol/L
Progeszteron: 7,60 nmol/L
Prolactin 326 mIU/L
Az antitestek meg egyszerűen borzalmasak, mind a kettő az alsó határt súrolja, és ezt már akkor mondta a doktornő, hogy nem valami jó.
Jövő héten kapom a gyógyszereket.

Pinklady, sajnálom, hogy nem sikerült, majd a következő összejön.

Bri,
Örülök, hogy jól vagytok.

puszi
ágica
ágika10
 
 


lombikbaba

diabetológián voltam az IR miatt.
nem találtam olyat a régi vérvételes pappírjaim között T4,T3....
utoljára a hormonális vérvétel anno az első lombik előtt volt a menses 3.napján.Ott ugy néztem általában jók az értékek.arrol néztem a TSh t is.a peteéréssel mindig gondom volt,mindig nehezen értek a tüszőcskék.Sok szurit kaptam a stimus lombikok előtt.Igy is a 21.napra estek a beültetések.Az IR .rol olvastam,hogy befolyásolja a peteérést,és a megtapadást is.DE az IR miatt diétázom március óta,meg tornázom.kaptam közel 4 hónapig Metforalt.nov.ben lesz ujra kontroll.itthon szoktam tornázni,kb minden másnap 1/2 órát.néha szoktam meditálni is.jövö héten csüt.ön lesz a hysztero.majd utánna beszámolok mi volt.
neked az IR hanyadik sikertelen lombik után derült ki?hyszteroszkópia vagy lapar.volt neked?

Sosika
sosika
 
 


Loviné
Ezek aránylag rövid idő alatt megvannak.

Ágika
Kell a gyóyszer+diéta+mozgás.

Sosika
Volt 2 lombikom Pécsen. Utána mentünk Debrecenbe. Volt a 3. lombik. az után javasolta a debreceni doktor, hogy nézzük meg az IR-t. Azt kezeltük, helyreállt, jött a 4. lombik, az se sikerült. Utána nézettük meg a trombofiliát... az 5. lombiknál már szurtam a Clexane-t, így sikerült Katus.
Nekem is mindig nehezen értek a petesejtjeim, rossz minőségűek voltak :cry:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Bri,
miattad néztem fe.
De örülök a többieknek és az újaknak is.

Bri,
örülök, hogy jól vagytok és apácska már a következő gyermeket tervezgeti. :-D


Mi kissé elhavazódva suli, munka és ovi gyanánt.
Apácska megint utazik .... jövő pénteken megy Szaudiba (1 - 10.-éig) és elméletben 13.-án Las Vegasban tanulni.
Felvetettem neki, hogy onnan csak milliomosként jöhet haza. :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok kismamák és anyukák?

Bridget:-)

Lombikbaba! Nem tudnál felrakni képet Katádról?
giina
 
 


Hajnóca
Las Vegas jó hely :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Giina
Kép[url]

[/url]

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba
Koszonom a linkeket :wink: A bejbi tiszta hajasbaba :lol: szerintem rad hasonlit bar a szemet nem tudom kitol orokolte?Apuja kek szemu? 8) En is szurtam a mostaninal a clexant 8) +steroid bogyot ettem :?

Hajnoca
Aranyos vagy :P Ferjed nagy vilagutazo lett :lol: Ha NY-ba jon szoljal :wink: LV jo hely csak a nyeresi aranyok eleg kicsik :lol: Viszont ha szereti a cirkuszt(igenyesrol beszelunk felnotteknek) Akkor ajanlom,hogy ne hagyja ki a LV-ban levo Circus Du Soleil!!!Ez annyira hatalmas elmeny ahhh azt hiszem megyunk Vegasba :lol: :lol:

Sosika
Latasbol ismerek a dr-not en tudatosan a Krisahoz mentem mar 8) Es o mindig mindent elmond.elmondott annyira tud ez az ember...most meg senki nem mond nekem itt semmit ahol most vgyok es a hajam tepem :twisted: Hysztero az jo lesz!!Nekem a mostani lombik elott 2.8volt asszem ar ebben nem vgyok bizti :oops: vgy 1.valamennyi :roll: na majd megkerdem a dokimtol...de folyamatosan szedem a bogyom es azert eleg szepen egyhelyben van :)

Lovine
Kép :P sokan csak a hatterbol figyeltek :wink: Erdekes ez a netes vilag 8) Uhh remelem nem tart hosszu ideig az uj leletek beszerzese :roll: neked nem egy ilyen lilas-feketes avatarod volt virag vgy ilyesmi? :roll:

Agica
Annak oruljunk,hogy vegre talaltak valamit es nem telnek el meg tobb honapok remenyvesztetten :roll: Miket adnak majd? :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Drukkok mennek!!! Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Lombikbaba és Katus!:-)
ÓÓÓ ezen a képen már milyen nagylány! Nagyon-nagyon szép, aranyos baba!
giina
 
 


lombikbaba:
gyönyörű a kis csaj :) :) gratulálok!
ilyenkor gondolom azt hogy nem szabad feladni :)

bridget:
a Krizsa rol én is csak jókat hallottam :) egy kolleganőmék is hozzá jártak, nagyon dicsérték.elsőre sikerült is nekik a lombik:)
ti miért váltottatok orvost?most hova jársz?
hát remélem találnak végre v mit a hyszteronál :? mert eddig az IR t találták,azt rendbetették a 4.lombik, előtt mégsem sikerült.
na mind1. ha nem találnak semmit ,még hátra van a lapar.aztán jöhet az 5.lombik :wink:
sosika
 
 


Sosika
En nem cseretem dokit!!!Kulfoldon volt az elso lombikom aztan hazamentek a tobbire ohozza es otthon a 3.sikeult o csinalta 8) (azaz a 4.) de en kulfoldon elek es beulti utan visszarepultem :roll: meghat amugy sem visznek ok tovabb minket (sajnos :? )

Itt meg total kukak a dokik :roll: De se idom se enegriam dokik utan kajtatni... :x

Miert nem csinaltatsz egybol egy lapart?es akkor egybe megusznal mindent? :roll: mikor is mesz jovoheten?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget:

lehet egyszerre lapart.meg hyszterot? hát nekem nem mondta a dokinő :? azt mondta,hogy most megézzük a hyszterot.aztán ha nem talál most semmit,akkor majd lehet még a lapar.De hogy egyszerre is lehet? nem tudtam.jó lenne,mert akkor letudnám egyben a kettőt.na mind1.hátha találnak most valamit..és akkor nem is kell majd a lapar.csütörtökön lesz amugy 30.án reggel megyek.majd jelentkezem 8)
sosika
 
 


Sosika
Alapvetően egyszerre megcsinálható. Csak a kórház jobban jár anyagilag, ha 2 külön alkalommal (vagy 2-3 hónap eltéréssel) csinálja meg.

Köszönöm a kislányom dicséretét! Szerintem, a világ legszebb, legédesebb kisbabája! (nem vagyok egy cseppet sem elfogult :oops: :wink: )

Bridget
A szemét a Kaális doktortól örökölte :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok!

Látom nagyon sok az új fórumozó (hajrá-hajrá!!!), remélem van még valaki, aki felismerni vél.
Iszonyat rég nem jelentkezem, most élet jelet adok. Talán emlékeztek még, hogy a gyerekem miatt (a nagy) folyton terítéken volt a net, pedig negyedikes gimis révén fontos lett volna a tanulás. Huszáros vágással megoldottuk: lemondtuk. Neki ott volt a tanulás, apának és nekem pedig kicsi Flórink, aki rengeteg időt és energiát igényelt. Kb két hétig voltak elvonási tüneteink, aztán elmúlt. Gyerek továbbra sem tanult többet, de besegített a családi vállalkozásba és keresett egy rahedli pénzt, ami most pécsi diákként igen jól jön neki. Esti fektetésig babáztam, aztán visszaszoktam az olvasásra, de sokat játszottunk is háromasban. Nagyon szép, soha vissza nem térő időszak volt.
Flórink 14 hónapos. Egész nap jön-megy, most még többnyire a kertben, nem szeret a lakásban lenni, ennek megfelelően aludni járunk be. Egy igazi kis móka mester, imádni való manócska Most jön a 14. foga, nem igazán viselte meg a fogzás. Eddig egyszer volt náthás, még tavaly októberben. Óriási az étvágya, és most már harmadik hónapja egy koszton vagyunk, igaz picit változtattam a főzési szokásaimon. Totális mindenevő. Be nem áll a szája és minden igazán nagyon rendben, csak... az akarata. Az valami hatalmas. Számomra ez eddig ismeretlen volt, kizárólag másoknál találkoztam ezzel a problémával. Most szenvedek, szabályosan.
Volt egy nagy lelki szenvedésem is, áprilisban kiderült, hogy babát várok :shock: :shock: :shock: Így lestünk. Sok tépelődés, orvosi konzultáció után angyalka lett belőle, nem igazán tudom feldolgozni.
Azt tudnotok kell, hogy nagyon sokat gondoltam rátok: a próbálkozókra, a babásokra, mindenkire. Veletek vagyok, csak nem része a mindennapjaitoknak.
Mindenkit szeretettel üdvözlök és ölelek!!!!

Kép
estike66
 
 


Jaj, a legfontosabb kimaradt! Mindenkinek sok türelmet, kitartást és boldog babásodást kívánok!

Kép
estike66
 
 


Velunk ismet tortenesek voltak :oops: :roll: egy nyugodt percem sincs :oops: a beszelgetosarokba megirtam a kis regenyem akit erdekel most masokat nem farasztanek vele :oops:

Sosika
Ha hiszterot csinalnak ott nincs lapar...de laparnal csinalhatnak hiszterot ahogy L.baba is mondja :roll: Eloszor szoktak mondani legyen a hisztero majd utana a lapo...de te kerhetted volna a lapot is :roll: gondolom mar keso mert ha jol tudom a heten mentel :? Na most olvasom holnap mesz.Drukkok mennek :!: :!: Attol,hogy a hiszteron talalnak valamit nem azt jelenti,hogy esetleg lapoval nem talalnanak esetleg meg valamit :roll: Na de csak pozitivan! 8)

L.baba
Ez jo volt :lol: :lol: :lol: :lol: Azt hittem apukaja ilyen kekszemu am azert kerdeztem 8) sokszor egyik szulo sem hanem a ngyszuloktol jon :wink:

Estike
En meg emlexem rad! :) Es most visszakotettetek a netet?Vgy tan ujabb baba tervezes 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok

na,megvolt a hisztero.mindent rendben találtak :) megtudtam hogy hiszterot és lapart nem lehetett volna egyszerre ,mert itt a Káliban,Lapart nem is csinálnak.Azzal a nőgyógyászomat kell majd felkeresni.hát még agyalok rajta,elvileg ha lesz lombik nov végén lehetne az 5.addig meg kellene csináltatni a lapart :? hát még diózom rajta...meg utánna járok a nődokimnál.
köszönöm hogy gondoltatok rám :)

majd jelentkezem ha jutottam v mire.
szép napot!
sosika
 
 


Sziasztok!

Sajnos a melóhelyen a tanév eleje nagyon húzós időszak, szóval semmire nincs időm. Meg még otthonra is jut a melóból, de majd csak túl leszünk ezen is.

Voltam Valicskó doktornőnél. Azt mondta, hogy a 0. perces inzulinom magas, a 120. perces elmegy. Merkformint írt fel 2x1 850mgost. 4-5 hét múlva pajzsmirigy hormonokat kell nézetnem újra, és ha akkor is 2,5 körül lesz a TSH-m (mert hogy most annyi volt), akkor arra is kapok gyógyszert. Bár a doktornő arra számít, hogy a met azt is lenyomja, és nem kell gyógyszert szednem. Plusz 160gr-os Ch diétát kéne nyomnom + mozgás.
Kell 3 hónap míg hat a met, szóval addig tuti nem kezdünk bele semmibe.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok,

Bumi,

Nekem is ugyanez, egy kis módosítással. Nekem már most kell szednem a pajzsmirigyre a gyógyszert, de a többi ugyanaz. A diétát elég nehezen viselem.
6 hét múlva kontroll, addig semmi cukor és édesség :(

ágica
ágika10
 
 


Szép estét!

Estike, mindig jó régi arcokat látni. Örülök, hogy a gyerkőcök jól vannak. Angyalkát sajnálom :( de biztosan komoly oka volt a döntéseteknek. De tudom, hogy nem könnyű feldolgozni :(

Bridget, megyek, olvasok. Blogba is írhatnál néha :?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok,

most, hogy a fagyibabán is túl vagyunk, gondoltam, benézek és beköszönök, elmondom nektek mi történt (semmi :( sajnos) és látom, hogy milyen sok új ember van itt a topikon.

Régi ismerősök remélem jól vagytok mindannyian, majd visszaolvasok. Azért azt látom már itt az utolsó oldalról hogy Bridget és Kis jól alakultok :)) Mekkora mákotok van, most belegondoltam, hogy a baba után sok vágyakozó - áhítozó ember közül nektek már sikerült, ez annyira jó, hogy ilyen is van, és hogy nem az a törvény, ami velem történik (a semmi....)

Szóval voltunk beültin ismét, ezúttal fagyibabát kaptunk vissza. A kettőből csak egyik ébredt fel :( de az viszont már nem hatsejtes, hanem sok-sok sejtes volt. Tele voltam bizakodással - férjemmel együtt- annyira reménykedtem.
Mára kiderült, hogy mégsem akart a drága velünk maradni és ebbe a világba beugrani .... :(

Pedig nagyon érdekes tüneteim voltak, mint az első alkalommal, amikor öthetes korában ment el a drága.... tehát volt szédülés, mellfeszülés, aztán a tesztelés tegnap negatívat mutatott (15. nap) és utána - ma - megjött rendesen. Ma már nem is szedtem a doki által előírt kütyüket....
Itt tartunk.
Most ismét kell kis idő míg ezen túl leszünk, aztán folytatjuk. Nem adjuk (még) fel....

Kismamáknak jó egézséget, babásoknak sok-sok örömet és mindannyiatoknak, új fórumosoknak is, sok-sok szerencsét ahhoz, amit szeretnétek...

Most megyek kibőgni magam.
dete
 
 


Drága Dete,

Tudom, hogy ez most nem sokat segít, de sajnálom, hogy nem sikerült és bízok benne, hogy legközelebb sikerülni fog. Pihend ki magad és fel a fejjel. Mindig csak előre.


Puszi
ágica
ágika10
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: