Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ezer éve nem jártam erre.
Azt hiszem, az év legcsodálatosabb hírét hozom most a csapatnak.

Megérkeztek ma Kiscsillag babái!

Csenge Abigél 2450g 48cm 9:16-kor
és Csongor Andor 2480gr 49cm 9:18-kor.

Babák és mami is jól vannak.

Hanna

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


kiscsillagnak szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
dike
 
 


Csodálatos hírek!
]KISCSILLAG EZER GRATULA ! NAGYON-NAGYON SOK BABAKACAJT KICSATTANÓ EGÉSZSÉGET ÉS ÖRÖMTELI BABÁZÁS KÍVÁNOK!
Bri merre vagy? mi újság veled?

Én pedig mindenkinek köszönöm a drukkolást, jól vagyunk. Igaz tegnap előtt igen erős fájdalmaim voltak és be is tojtam egy kicsit ezért bevitettem magam a klinikára de megnyugtattak minden rendben. utólag kiderült egy hasmenésjárvány ment keresztül a környéken és valószínű kaptam belőle. a crl: 11mm normális szívhangok és kb a 8 ik hétben járok majd jövőhét szerdán gondolom már pontosabbat tudok
puszi mindenkinek!
kukori 2
 
 

 
 

Sziasztok

Nagyon régen voltam Én is erre, de

Nagyon Boldog és Békés karácsonyt kívánok Mindenkinek.

Kiscsillagéknak pedig nagy -nagy gratula, és jó egészséget.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Ezúton szeretnék Mindenkinek Áldott, Békés Karácsonyt kívánni! :)

Kiscsillag!
Gratula a babákhoz. Sok örömet és egészséget kívánok!


Ágica
ágika10
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog Karácsonyt kívánunk!

Noncsi és Bazsi

Kép

KIS -CSILLAG!

Tiszta szívből gratulálok,nagyon szép méretek,sok örömöt,boldogságot,egészséget és tejcsit!!!
Vendég
 


Csodás ünnepeket, boldogságot, örömöt és babakacajt kívánok mindenkinek a következő esztendőre!

Kiscsillagnak pedig hatalmas gratula, én is sok tejcikét és egészséget kívánok! Képeket hol lehet megnézni a pindurkákról? :D :D :D :D :D :D

Remélem, kismamik és leendő kismamik is jól vannak! Pussz!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok Csajok!

Remélem, mindenkinek jól telt a karácsony.
Ranához hasonlókat kívánok én is. :wink:

Kiscsillag ha otthon lesznek tesz majd képeket.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Nagyon boldog, szerencsés, babás új évet kívánok mindenkinek!
Kép

Visszaolvasás és reagálás majd jövőre;)

Kép

KépKép
anett_1
 
 


MINDENKINEK BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNOK!
kukori 2
 
 


Kiscsillag ! Nagyon szeretnék képet látni! Ha hazaértek ugye dobsz föl egy párat?
Kukori

Kép
kukori 2
 
 


Boldog Új Évet mindenkinek!!!!!!!!!!!!!

KépKép
dike
 
 


Kiscsillag, hatalmas gratula nektek és jó egészséget! Szép karácsonyi ajándékotok volt :D

Mindenkinek boldog új évet kívánok, és kívánom, hozza meg mindannyiunknak azt 2011, amire annyira vágyunk. :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Boldog új évet Csajok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Hanna, köszönöm a hírhozást :D
Mindenkinek köszönjük a gratulációkat!

December 29-én jöttünk haza, Csongor kicsit besárgult, és szereztünk kis csípát a klinikán, de ettől eltekintve mindketten makkegészségesek :D

Hoztam képeket is
Kép Kép Kép
Kép Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


kiscsillag! a lélegzetem is elállt, hogy mennyire gyönyörűek az ikrek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Kiscsillag: gyönyörűek a babák!
Öröm volt a hírt hozni.
Bízom benne, hogy 2011-ben is nagyon sok jó hír lesz a topicon.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szal azert jottem hogy BUEK-ot kivanjak nektek :!: :!: :!: Mindenkinek!!!Nem tudom tudjatok-e de a nyulak eve kozetkezik 8)

Kép

Kép

Kis* csak amulok es bamulok :shock: Gyonyoruek a babakok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Kép

Jovoheten beugrom irok kicsit majd en is magunkrol :oops: Addig is legyetek jok!Ki a kovetkezo szulo? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Boldog új évet mindenkinek!

Én is remélem,hogy 2011-ben sok jó hírt olvashatok majd itt,bár ritkán jövök,sajnos már a régi 3-4 fórumból csak egyre marad időm,de nagyon drukkolok minden beültis topiclakónak!

Kis-csillag,gyönyörűűűűűek!!!! :D Az első kép,Istenem,ahogy fogja Csenge Csongor kezét :D Nagyon sok boldogságot!!!

Bridget,hű,amindenit,28 hetes vagy? :shock:
Vendég
 


Ja! Egyébként elbactam..

28-án jöttünk haza, nem 29-én, csak már összefolynak a napok.. :lol:

Bridget: jól elszaladt az idő! Pocakfotó??

Köszi mindenkinek a dícséretet :D :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Boldog Új Évet Mindenkinek!

Kis!
Tündériek a babák, olyan gyönyörűek. Sok boldogságot kívánok Nektek!
ágika10
 
 


Kiscsillag, gyönyörű babák! Gratula még egyszer, és várjuk folyamatosan a képeket, amennyire időd engedi :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Kiscsillag, gyönyörűszép két kis manó! Már meglestem őket az Iwiwen is! ;)

Bridget, te szülsz legközelebb, nem? Hű, már csak 12 hét!!! :shock: Pocakfotót!!!! :D

Csakis örömteli, babanevetéssel teli, csodálatos 2011-et kívánok, és hogy mindenkinek teljesülhessen az álma!!!!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Kukori! Olyan csodaszép idézetet választottál a vonalzódra! :oops: :D :cry:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Kiscsillag!Gratulálok! Nagyon édesek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok! Lehet pár kerdesem? :) beültetés elött mikor kezdjem el a royal jelly ambullat? Beültetés után is lehet? Vitamint eszek Elevit, E-vitamin 100mg, C-vitamin 200mg.. elég ennyi vitamin vagy valamit ajálott még? 2hét mulva lesz a beültetésem, Szegedi vagyok. köszönöm a választ.. gratula a babákhoz..és drukk akik ET várakoznak.. :)
nikebaba
Szeged
 
 


Sziasztok Lányok!

Rana: köszi szépen. Ez az idézet úgy érzem én vagyok , ebbe benne van az elmúlt jó pár év és ezért ezt választottam.
Nikebaba: nekem a gynex cseppet kellett ennem ami egy erős gyógynövénykivonat és a halolajkapszulát, meg a femibion800 at mert ebbe több a folsav állitólag.nekem fagyis beültim volt 5ikés ezer probléma miatt nem kaptam hormonokat de láss csodát az esélytelenség ellenére sikerült. Különben én is oda jártam vagyis még a jövőhéten egyszer megyek és vége. Sok sikert neked!És azt mondom csodák mindig vannak!
Kiscsillag: gyönyörű bébik! Annyira édesek kézenfogva.

Rólam: még mindig nem tudok rendesen aludni, és ez fárasztó . Este fájdogál egy kicsit a hasam és hajnalba felébredek és vége. mikor tudom átaludni az éjszakát? sos

Mindenkinek szép estét !
üdv: kukori

Kép
kukori 2
 
 


Sziasztok! Kukuri köszönöm hogy irtal :) Folsavat is eszek külön ezért elég az Elevit.. (remélem) halolajrol olvastam hogy jó nagyon.. gratula a babához.. pihenj sokat
nikebaba
Szeged
 
 


Kiscsillag gyönyörüek a picik :) olyan formásak.. gratuálok
nikebaba
Szeged
 
 


kukori! én mióta terhes vagyok nem alszom át az éjszakát, csak van h 5ször van h 1szer kelek fel.én sokat iszok, meg pisilek. 12 hét előtt nekem is sokszor görcsölt hajnalba,,de nem volt baj.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Megint jó régen nem voltam, azóta sok minden történt.

Rana, Szezsó, végülis a műtét is és a bölcsi is sikerült, ennél kicsit részletesebben lentebb!

Szezsó, nagyon klasszak a képek, Bendegúz is nagyon nagy fiúvá cseperedett.

Kukori, gratulálok! Ez tényleg orvosi csoda! 20 év után pedig ilyen ajándékot kapni, a legszebb karácsony volt, gondolom. Csodás pocakosságot kívánok a továbbiakra is!

Kiscsillag, nagyon nagy hír ez tényleg, sok-sok boldogságot kívánok Nektek! Gyönyörűek a babák!

Nyulasz, cukik a babócák!!!!!

Kismamiknak küldöm a pocaksimit.

Rólunk:
Műtétem megvolt, végülis vágtak, és a bal petefészkemet kivették. Julcsim nagyon jól viselte a bölcsibe szoktatást, tulajdonképpen nem volt semmi baj. A baj akkor kezdődött, amikor 2 hét bölcsi után vírust szedett össze, amivel 2 hétig küzdöttünk, aztán ment volna vissza, és kiderült, bárányhimlős. Miután abból kigyógyult, kezdődött a karácsonyi szünet. Vagyis 2 hét bölcsi után másfél hónapot itthon volt, januárban kezdhettük előről. Olyan stram a kiscsaj, és annyira élvezi, hogy gyerekekkel lehet és új játékokat próbálhat ki, hogy második nap már ott is aludt.
Én január elejétől ismét dolgozom, szerencsére "csak" 6 órában.
Szerdán megyek a BMC-be, kezdjük a következő lombikot. Majd jövök a hírekkel.

Kép
petne
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet Mindenkinek!
Babásodjunk, babásodjunk!

Kicsillag!ű
gyönyörű gyerkőcők!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hűű de nagy itt a csend. Remélem mindenki jól van, még a nagy hideg ellenére is.

Voltam vissza kontrollra Valicskó doktornőhöz. A következő értékek lettek:
inzulin: 0 perces 7,2 120 perces:207 :(
cukor: 0 perces 3,6 120 perces: 7,0
TSH: 0,48 T4: 19

Első látásra nagyon megijedtem, de megnyugtatott, hogy nincs semmi baj. Ez csak azt jelenti, hogy rengeteg inzulin van a szervezetemben és ez arra utal, hogy nagy a kockázata a cukorbetegség kialakulásának. :(
A pajzsmirigyem viszont remekül működik. :) Majd áprilisban kell visszamennem. A súlyom is egyre csökken. Van olyan hét, hogy nem is tornázok, mégis elmegy 1-2 kiló. A legfurcsább az egészben, hogy nem is jön vissza leadott kiló. Megegyezés alapján csak 79 kg-ig mehetek le. Addig már csak 6 kiló van hátra.
Áprilisban kell visszamennem újabb ellenőrzésre. Majd csak ezután tudunk menni a káaliba. Röviden ennyi történt velem az elmúlt hónapban.

Remélem mindenki egészségnek örvend.
puszi
ágica
ágika10
 
 


Hello Csajok!
Rég nem voltam. Kíváncsi voltam, van-e itt még valaki a régiek közül. Örömmel láttam, hogy még írogattok.

Kiscsillag, gyönyörűek az ikrek! Nagyon sok boldogságot és kitartást kívánok! :D

Szezso, milyen szép a kisfiad! Tök jól áll neki a habszakáll. :wink:

Anett, Kukori, gratulálok a pöttömkékhez! Boldog pocaknövesztést kívánok!

Petne, látom már te is munkába álltál. Műtétet sajnálom, de ez nem akadály a kistesóhoz. Drukkolok nagyon. Tündéri a kislányod.

Bumikám, szijja! hajrá, hajrá!!!

Rana, Hajnoca, Bri és a többiek: puszillak benneteket!

Mindenkinek szép évet kívánok!

Bri, visszaolvastam még egy oldalt. Te babát vársz? Istenem! Gratulálok! :D Melyik országban fogant? :wink:

Estike, hát te is visszanéztél? :D Dobjál képet! Angyalkádat sajnálom, nehéz lehetett. De biztos vígaszt találsz a kis akaratos csemetédben. :wink:

Kép

skrisz72
 
 


Halihó! Csak bízom benne, hogy emlékeztek ránk is...

Kiscsillag - ÓRIÁSI GRATULÁCIÓ MINDKÉT BABÁHOZ!!!!!!!!!! S KELLŐ HUMORÉRZÉKET KÍVÁNUNK A KÖVETKEZŐ HÓNAPOKHOZ!!!!!!!!!

Nos, én újra egy babát szeretnék bemutatni nektek. Nálunk ugye Janka (képen rózsaszín nadrág) volt a pocakomban a győri kaáli intézetnek köszönhetően, majd örökbefogadtuk Esztert, aztán miután minden papírunk megvolt a következő lombikprogramhoz decemberben telefonáltak (januárban kezdtünk volna), hogy született egy kicsi lány aki szülőkre vár (ő is roma lány, s a megyében senkinek nem kell), így 4 naposan hazahoztuk december 1-jén. Így a lombikprogramunk áttolódik jövő januárra. Azért megmutatom a lányokat, ha nem bánjátok.

Millió puszi mindenkinek, és boldog babázást, illetve minden drukkot bevetve sikeres programokat kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!! Julika Kép

Kép

Kép
julika79
 
 


Julika, gratulálok a legkisebbhez. :lol: Őt hogy hívják? Hű, nem semmi, hogy vállalkoztok egy negyedik babára is! Minden elismerésem! Ezek szerint téged az Isten is anyának teremtett. Nagyon szép család vagytok. Puszi

skrisz72
 
 


Köszönöm! :oops: A neve tényleg lemaradt: Ágnesnek hívják - nem mi adtuk neki, de megtartottuk, mert szebb nem jutott eszünkbe. Ill. van még egy Boglárka nevünk, de azt tartogatjuk a negyedikre - Imre szerint ő is lány lesz, legalább is ő ennek drukkol....

Kép

Kép
julika79
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Holnap tenyleg jovok es irok mar.De az elobb irtam a beszelgetosarokba es jol lefagyott minden uszott most merges vgyok :twisted:

Gyorsan atlapoztam az oldalt 8) Marmint atfutottam ezt az oldalt... :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Julika, gratula a legkisebbhez, minden elismerésem a tiétek! És csupa kislány :D De úgy látszik, a férjed nem bánja a nőuralmat :) (és persze hogy emlékszünk rád!)

Petne? Hol tartotok? Mennek a drukkok!
(én inkább néha-olvasó módban vagyok, nálunk semmi változás, sajnos :( )

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok. :)
Bekukk.

Kukori: megnyugtatlak: SZERENCSÉRE SOHA TÖBBÉ NEM fogod tudni átaludni az éjszakát (legalábbis nem úgy, mint a terhesség előtt)!! DE ennek örülni kell, mert az oka csodálatos! Én se aludtam terhesség alatt jól sosem: sok pisilés, pocakban rugdosódás, majd mindkettő, zsibbadó kéz, sajgó hát és fájó cicik, aztán húzódó csasziseb plusz babasírás, most meg azt lesem, mikor takaróznak ki, hogy újra betakarhassam őket, meg jön a foguk, lázasak az oltástól vagy (szerencsére) ritkán vmi betegségtől, aztán majd jönnek a rossz álmok meg a szülői ágyba kéredzkedés, (gondolom :) ), majd az aggódás, hogy időben és rendben hazaérnek-e a bulikból, sikerülnek-e a vizsgák, és amikor már úgy tűnik, végre, nyugdíjas éveinkben pihenhetünk végre, akkor meg jönnek az unokák! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Remélem legalábbis, hogy így lesz!

Bridget! HOgy vagy, hogy viseled a pocakosságot? Már nincs sok hátra! Olyan izgiiiiiii! :D

Petne, jól halad minden! ;) (Bár petefészket sajnálom, de gondolom, muszáj volt. :( ) Lombikkal mi újság? Gondolom már eredmény is van!!!

Julika! Gratulálok az új jövevényhez! Csodálatos lehet ismét egy ilyen kis pöttömkét a karodban tartani! Boldog és hosszú életet kívánok neki is! És majd hajrá Boglárka!! ;)

Alle, remélem egyszer a te jó híreidet is olvashatom (várom nagyon!).

Krisz, nagyon szép nagylány lett Eszter! És látszik, hogy profi fotós fotózta!!! ;) :D :D :D

Ágica! Tök jó, hogy olvadnak le a kilók!! :D (irigy-irigy) Így a cél is egyre közelebb! (De miért nem szabad többet fogynod? :roll: )

Nikebaba, én még Rutascorbint szedtem, meg Aspirin protectet, de már neked is megvan az eredményed biztosan. Remélem, sikerült!!!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Régen jártam erre, de mentségemre szolgáljon, hogy lefoglalnak a csemeték :)
Dezsinát kerestem volna, hátha olvasok vmi infót Róla. Mi újság vele?
Gyönyörűek a feltett képeken a babák! :wink:
Mindenkinek drukk, aki éppen programban van, vagy várakozik!

mnzsani
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Régóta nem ír ide Bridget, meg más sem, de tudom sokan ismeritek...aki olvassa még ezt a topicot, és fb.ról nem tájékozódott, tudatom, hogy éjjel megszületett kisfia, a kis Darien!

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok

Meli köszi a hírt, én már vártam. :)

Bri teljes szívemből gratulálok, jó egészséget kívánok és sok sok tejcsit. Nagyon szép nevet választottatok.
Tudom hogy most aztán igazán kevesebb időd lesz, de ha más nem, a blogra pár sort néha ...

lányok kivel mizujs?, annyira kihalt a topik :(

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Bri, sok boldogságot kívánok Nektek! :lol:

Szia Árnika! Sajnos miattunk ilyen csendes a topik, mert el vagyunk foglalva a csemetékkel. :oops: Eszti mellett szinte lehetetlen laptopozni. Imádja, üti-vágja. Egyet már kellett cserélni miatta, mert leverte és megmakkant. Most homokozni tanulunk, vettünk neki az Aldi-ban egy napernyős picike homokozót. Barátkozik vele. :wink:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Itt mégegy elveszett bárányka bekukk.:D
Tulajdonképpen Alexandrával való terhességem szerettem volna visszanézni, most, hogy jön a kövi baby.
12 hetes vagyok és ő is spontán fogant, ahogy abbahagytuk a szopit 11 hósan, 3 hónapra rá.
Gratula mindenkinek akinek összejött a babó (látom szerencsére sokaknak) és drukk akik még előtte állnak!
Pusz:Krisz

Kép
vizkriszisback
 
 


Kriszikém! Óriási gratula! Nagyon boldog babavárást kívánok nektek! Majd gyere az UH eredményekkel! Kislányt vagy kisfiút szeretnétek?

skrisz72
 
 


Gratulálok a megszületett és a pocakban levő babákhoz! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Mi erősen gondolkozunk azon, hogy néhány hónap múlva, ha már a kislányom nem szopizik, belevágunk újra... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: