Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
meg tudná valaki mondani, hogy mennyire kell puffadtnak és nehéz légzésűnek lenni ahhoz, hogy ne adassam be a következő fél ampulla Chorgaont ET után három nappal? Kicsit tanácstalan vagyok, mert nem akarom, hogy baj legyen (kissé nagy a hasam, és teltség érzésem van, reggel ébredés után volt nehéz légzésem), ugyanakkor nem lehet azt se mondani, hogy annyira rosszul lennék ebben a pillanatban. Csak megerősítést kérek, hogy azt biztosan érzi az ember, ha le kell állni.
lili73
 
 


Sziasztok Csajok,mi újság? Ki hogy van?
Hallottatok már erről a könyvről : Várva várt babák-Lombikbébi sikertörténetek ??? Érdemes szerintetek megvenni?
andrea23
 
 


Lili! Sajnos ebben nem nagyon tudok Neked segíteni,de azt tudom,hogy nekem is végig felvolt tőle puffadva a hasam,amíg kaptam. De szerintem az a legtutibb,ha felhívod a dokidat!
andrea23
 
 

 
 

Backa,
Coop Cimbora – hát, az biztos jó! Legalábbis babariogatónak… :D A babák meglátják, mi folyik lefelé és hanyatt-homlok menekülnek!
Te Backa! Ha bankot rabótok, erre is dobjá’má valamennyit :wink: Kő a srácoknak a stafírung :wink:


Lili,
én nem kaptam Choragont, de hiperstimum az volt rendesen. Én örültem volna, ha csak egy kis teltség érzéssel és ébredés utáni rosszulléttel megúsztam volna :D Akkora volt a hasam mint egy félidős terhesnek és görcsöltem ezerrel. Szerintem ez, amit írsz még normálisnak mondható. A progeszteronra pedig mindenképpen szükséged van, akár hiperstimuzol, akár nem :!: De legjobb, ha rácsörögsz a dokidra. Én is ezt tettem, nekem azt mondta, ha ájulásos görcseim vannak, menjek vissza. A beülti után ez szerinte egyébként jó jel is lehet :lol:

Andrea,
én beleolvastam egy barátnőmnél. Nem rossz, de én helyette inkább a "Gyermeket szeretnénk"-et és a "Gyermek születik"-et vettem meg. Ez utóbbiért teljesen odavagyok :lol: Nem tudod esetleg kölcsönkérni?

Zsebi,
örülj, hogy fent vagy a táblán. Ennyi idő után nagyon is megérdemelted! Én is szívesen lennék a felső részben :lol:
wandrea
 
 


Wandrea! Lehet,hogy akkor megveszem. És más könyvet ami lombikkal kapcsolatos tudsz valamit ... ?
andrea23
 
 


Nem igazán.
A Gy. szeretnénk címűt Zita West írta. Olyan pároknak szól, akiknél nem jön össze a baba. Az egészséges életmódról, hormonokról, lehetséges problémákról (nők, férfiak), lombikozásról ír, néhány esetet is bemutat. Szerinte a legtöbb pár nincs tisztában azzal, hogy mik a teherbeesés "előfeltételei" és rögtön a hormonozással próbálkozik, holott sok apró dolog van, amin változtatni tudunk és így spontán összejöhet. Nekem tetszett.
A Gy. születikben meg mint már írtam rengeteg fénykép van, petesejtekről, spermiumokról, osztódó petesejtekről, embriókról. Láthatod, ahogy kilökődik a petesejt, ahogy a spermium belefúródik a petesejtbe, ahogy beágyazódik az embrió vagy az eleinte még nyitott agyát. És mindez fénykép, többezerszeres nagyításban, nem csak rajz vagy ábra.
Bocs, hogy hosszúra nyúlt - nekem ez utóbbi nagyon bejött :D
wandrea
 
 


Ja, az előbb nem erre értettem, hogy kérd kölcsön, hanem arra a Várva várt babákra, amit kérdeztél
wandrea
 
 


Lili!
Ha hiperstimus lennél, akkor nem lennél tanácstalan, az biztos! Egyértelműen szörnyen éreznéd magad!
Sokaknak puffad a hasuk egy kicsit, igaza van Wandreának, lehet, hogy ez jót jelent!
Ha nem görcsölsz és nem vagy olyan, mint aki egészben lenyelt egy görögdinnyét, akkor semmi gond! :lol:
Reméljük azt érzed, hogy csimpaszkodnak a picik!

Ja! A choragon nem progi, hanem hcg, én is kaptam, segíti a beágyazódást. Hiperstimunál nem szabad adni, mert fokozza.

Andrea!
Sajna én nemigen tudok ilyen típusú könyveket, pedig nekem is kéne valami!
backa
 
 


Köszi a válaszokat. Hát nem, nem érzem azért kifejezetten rosszul magam. És mondom, inkább csak állandó teltséget érzek a gyomromban, mint mikor valaki nagyon de nagyon belakott.
Akkor azt mondjátok, holnap mehet a fél ampulla Choragon, és meglátjuk? Eddig kaptam egy egész ampullát az ET után közvetlenül, vagyis csütörtökön. Majd szombaton egy felet, holnap kell egy felet és szerdán egy felet.
Azért nem hívtam a dokit, mert ő nem tudhatja, hogy amit érzek, az pontosan mi, hiszen én magam sem tudom. De ezek szerint köze sincs még hiperstimuhoz vagy ilyesmihez. Ugye?
lili73
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat. Egyébként a Dévaiba járok.

Pco azt jelenti, hogy nincs pé-s???
gizmixxx
 
 


Wandrea! Az akkor tényleg jó lehet! Én nem tudok kölcsönkérni senkitől,mert tudtommal nincsen senkinek ilyen könyve.De majd valamelyik nap bemegyek egy könyvesboltba,megnézem mi a kínálat.Aztán ha látok valami jót akkor jelzek nektek is.Kéne venni egyet.Mondjuk nem ,mintha olyan tudatlanok lennénk. :wink: Meg az interneten gondolom ti is keresgéltek ezt-azt.

Backa! Ha találtam valami jót,szólok!!!

Lili! Én pont ugyanúgy kaptam a Choragont,mint Te! Pont annyit,meg azokon a napokon. szerintem nyugodj meg,nincsen semmi probléma!
andrea23
 
 


Lili!
Ha különösebb bajod nincs, szerintem ne aggódj, én beadnám a choragont. Ha reggelig valami változás van, még mindig meg tudod kérdezni a dokit. Ha valami nem stimmel, addigra rosszabb lesz úgyis.
Most volt az első lombikod?

Gizmixxx!
pco=policisztás ovárium (mindkét petefészek tele van apró kis cisztákkal)
de nekem igazából pcos van
pcos=polcisztás ovárium szindróma, ami még együtt jár sok hülye tünettel.
Nem minden pco-snak hiányzik a peteérés, ez inkább a pcos-ra jellemző. Van, akinek ott vannak a ciszták, aztán semmi tünete, simán terhes is lehet.
Mikor kezded a lombikot? (bocs,ha már megkérdeztem egyszer!)
backa
 
 


Köszi Andrea!
Hát, az interneten kutatok naphosszat! Nem csak ezügyben, mindenféléről. Már figyelnem kell rá, hogy túl sokat ne üljek itt, mert tyúkszem nő a s..emre! :lol:
backa
 
 


Köszi backa,

nem az első. Volt egy rendes, meg egy fagyasztott beültetés.
Csak azokat más doki csinálta, és nem kaptam Choragont ET után. És egyáltalán nem emlékszem, hogy nagyobb lett volna a hasam sokkal, mint normálisan. Kb. két éve volt már....
lili73
 
 


Lili!
A lombiknál én sem kaptam choragont, a fagyis beültinél meg 3xkétharmad ampullát.
Most megy a második nekem is.
Nem hiszem, hogy a choragon miatt lehet, inkább azért, mert máshogy reagálsz a stimura. Ez állítólag minden alkalommal más. Nekem eddig nem lett nagyobb a hasam. Jó is, mert így is pont elég nagy már! :lol:
backa
 
 


Lili,
Juj, akkor hülyeséget mondtam. Azt hittem, a Choragon progi :oops: - összekevertem a Duphastonnal. De hülye vagyok! Én egyiket sem kaptam, itt mindenkinek utrot írnak fel.

Csajok,
mitől függ, hogy valaki kap-e beülti után Choragont vagy Ovitrellt? Itt úgy láttam Pécsen, hogy csak az kapott, akinek nagyon kevés petesejt ért meg. Ez határozza meg vagy ez csak véletlen volt?
wandrea
 
 


Backa! :lol: Ugyanezt csinálom én is! Szerintem ez már picit beteges. :oops: Vagy nem?

Wandrea! ezt én is egyszer megkérdeztem,ez engem úgy érdekel.Én kaptam Choragon-t. De miért?! És más miért nem kap?Meg is kérdem majd a dokit,ha megyünk.Aztán mejd elmondom mit mondott... :wink:
andrea23
 
 


wandrea,
miért lennél hülye??!! egyáltalán nem vagy az.
egyébként dugom fel az utrot is, napi 3X2-t.

én azt gondoltam, hogy orvosa válogatja, hogy ad-e utólag Choragont..

Mondom, én először nem kaptam (másik dokinál), a fagyiknál sem.

Akkor is 8 körüli petém lett, most is annyi. Nem hiszem, hogy a mennyiségtől függ. Bár akiknél nagyon sok van, ott nagyobb az esély hiperstimura, és azoknak nem adnak, mert a Choragon csak növeli a hiperstimut...???
lili73
 
 


Andrea,
úgy emlékszem, neked is csak kevés petesejt volt, nem?
Akkor lehet, hogy az alapján döntik el...
wandrea
 
 


Lili,
most látom, megelőztél :lol: akkor lehet, hogy személyfüggő... nem tudom.

Jó éjt, netfüggő banda :wink:
wandrea
 
 


wandrea, csak nem mész csicsikálni? nekem is abba kellene most már hagynom ezt a parát
lili73
 
 


Wandrea! Igen,nekem is kevés volt. Akkor tényleg lehet ez alapján döntik el.

Na jó éjt mindenkinek,én elhúztam aludni... !
andrea23
 
 


Andrea!
Nekem megvan ez a könyv. Sok hasznos infot tudtam meg belőle a lombik rejtelmeiről. Én nem bántam meg hogy megvettem. Igazából a Dévai Intézet dolgozói írják le a dolgokat de nagyjából ugye mindenhol ugyan az minden. Szóval jó kis könyv. A sikersztorik meg nagyon megfogtak nagyon kevés olyan pár van benne akinek elsőre sikerült, persze ez egyrészről elszomorító másrészről meg nekem erőt adott hogy igen is fel kell tudni állni és menni tovább.

Maga a könyv olyan kérdez felelek Bencsik Andrea kérdez hol az orovstól hol a biológustól hol a már siekres lombikosoktól. Nekem tetszik.

Örülök én hogy ott vagyok nem panasznak szántam. Holnap felrakom és ha valakinek valami megint nem jó írja mert a Kórház miatt igencsak le vagyok maradva. :(

Lili!
Figyeld meg hogy kb. annyit pisilsz-e ki amennyi folydadékot beviszel. Illetve ha már nagyon feszül a pocakod és nagyon fáj akkor semmiképp ne add be. Nekem minden lombiknál puffadásom volt de az az egyéb hormontól. Ha végképt nem tudod eldönteni hívd fel a dokidat.

Backa, Wandrea!
A könyvön kívül a lombikbaba.com-on rengeteg hasznos infot talátlok én ott is sokat olvastam.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Jó reggelt, Csajok!
Megáll at eszem! Kerek 5 perc kellett, hogy be tudjak lépni! Pedig nincs itt tumultus ilyentájt! (megint egyedül vagyok fenn) Nektek is szokott szarakodni?

Wandrea!
Dehogy vagy hülye! Annyi hormon van, könnyű keverni!
Ovitrelle-t vagy hasonlót mindenki kap a punkció előtti 2. nap este. Etz segít tüszőt repeszteni.
Beülti után meg szerintem azért adnak choragon-t, hogy növeljék az esélyeket. (először nem kaptam, fagyisnál igen, akkor azt mondta a doki, hogy ez segíti a beágyazódást. hiper-gyanúnál szerintem óvatosságból nem adják)
Szerintem nem függ a tüszők számától (nekem is 8-at szívtak), valószínű egyedi megfontolás alapján dönt a doki.

Lili!
Hogy vagy? Szerintem ha nem fáj, add be! Én nagyon bízom a hcg-rásegítésben (tudod, nekem akkor megtapadtak). Remélem, mos is fogok kapni.

Zsebi!
Alombikbaba nagyon jó lap, sokat olvasgatom én is!
Olyan jó, hogy újra írkálsz!

Lányok!
Már a 6. napon vagyok és még mindig tök vérzek! Ilyen nem szokott lenni!
Ez aztán a spontán mensi! A múltkori stimunál még nem állt be rendesen, akkor gyógyszerrel kellett meghozni. De ugye az csak megvonásos vérzést okoz, pedig sokkal jobb a spontán. Mindenesetre már ezt jó jelnek tekintem! (apró örömökből áll az élet! :lol: )

Ma megyek vérvételre (az altatáshoz kell labor)
Remélem, mire visszajövök, valaki ébredezni fog!
backa
 
 


Szia backa,

ugyanúgy vagyok. És továbbra is kicsit tanácstalan. A hasam nagy, de azért nem mint egy görögdinnye, be tudom húzni, és a rekeszizmom tájékán fájogat, ami mégiscsak a légzés nehézségére utal. Ha beadatom és rosszabb lesz? 8-ra megyek fodrászhoz, utána mennék a kaáliba, ha úgy döntök. Menjek, aztán ott tanácsot kérek a nővértől? Nézzen rá a hasamra, mit gondol, és adja be, ha nem látja vészesnek a dolgot?
lili73
 
 


Lili!
Ha nem nagy macera, menj be a Kaáliba. Az a biztos, nehogy mégis baj legyen. Bár szerintem ilyenkor már nem lesz, a hiper már előbb jelentkezett vona.
Amúgy is ott adnák be, vagy magadnak szoktad?
backa
 
 


Backa,

ott adnák be, izomba szurit még nem próbáltam, egyszer meg kéne azt is tanulnom.
Egyébként időközben annyi történt, hogy jártam "nagy"wc-n, és kicsit jobb lett! Lehet, hogy ennek az egésznek inkább a MagneB6 az oka? Tegnap este nem is vettem be, mert annyira nem kívántam már bevenni azt a hatalmas kapszulát. Mindenképp bemegyek és tanácsot kérek a nővérkétől. A férjem szerint szokott ekkora lenni a hasam. Na puff neki.
lili73
 
 


Andrea23!

Szuper a könyv, én mindenképpen megvenném...azaz én meg is vettem 1 éve és abból merítettem erőt.
Irány a könyvesbolt!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Lili,
nekem a doki azt mondta, hogy akkor van baj ha már csak négykézláb tudok közlekedni. Tudom, ezzel nem szabad viccelődni, de ő ezeket a szavakat használta, de megnyugatásképpen mindenképen hívd fel a dokidat.
monyo
 
 


Hali!

Megjöttem a vérvételről.
Megnézettem külön ujjbegyből a vércukromat is, mert az inzulin-csökkentő gyógyszer miatt magas lehet. Múlt héten jó volt, de marhán izgultam, nehogy most magas legyen, mert a labort a Kaáliba kell vinnem. Ott meg a lelkemre kötötték, hogy csak normál cukor mellett mehet a stimu. Hálistennek jó lett ma is! Izgultam állatira!

Most nyomtam be a deca-t meg egy dupla menopur-t.
Nálatok is van, hogy rögtön utána szédelegtek egy kicsit?
Most mindig ez van, nem emlékszem volt-e ilyen a múltkor!

Lili!
Monyonak szerintemtök igaza van!
A férj véleménye a has méretéről egyáltalán nem mérvadó! :lol:
Alkalmatlanok az ilyesmi megítélésére! :lol:

Monyo!
Te mit csinálsz? Szintén lombik? Folyamatban?
backa
 
 


Monyo,
nekem is ezt mondták :D négykézlábas ájulásos rosszullét :lol: most utólag irtó röhejesnek tűnik (hát még ha vizualizálom a dolgot), de amikor ezt hallottam, nem volt az :?
Veled mi van? Már régen írtál... :D

Backa,
most hányadik napon vagy? Szurkálod magad rendesen?

Lili,
most néztem, hogy egy napon volt a beültink :D De úgy látom, stimud volt, nekem fagyibabás. Megkérdezhetem, miért vártatok két évig? :roll:

Zsebi,
már én is átböngésztem a lombikbabát. Apa szerint ez már valami mánia :shock: Na de ha nem tud valamit, azért örül, hogy van hol utánaolvasni. Sőt, már meg is jegyezte, hogy jobbnak tűnik mint sok külföldi oldal (apa nem tud igazán magyarul, úgyhogy én olvasok neki :shock: )
A táblával meg nem vagy elmaradva, most néhány napja küldted utoljára :D
wandrea
 
 


wandrea + backa

régen írtam, de folyamatosan olvaslak :wink: . Túl vagyunk az első lombikon (no luck :roll: ) és most készülünk vissza a fagyikért röviden ennyi. 5-en vannak és nagyon reménykedünk, hogy kibírják a felolvasztás :)

Kitartás lányok, előbb-utóbb babásodunk :wink:
monyo
 
 


Wandrea!
6. nap. Napi 1 deca és 2x2 Menopur. Azaz napi 3 szúrás. Ezen ne múljon!
A szédelgés viszont nem múlik, lehet, hogy ennem kéne valamit...
Miért? Apa milyen nyelven működik??? Még nem is mesélted!

Monyo!
Nekem 4-ből 3 kibírta az olvasztást, 5-ből tuti meglesz, amennyi kell. Azt mondják 80 % minimum kibírja!
Mikor lesz beültetés?
backa
 
 


Backa

még nem tudjuk, hogy mikor lesz a héten megyünk vissza és a doki a UH alapján nyilatkozik. Kaptatok a fagyis beültetés előtt tüszőrepesztő szurit?
monyo
 
 


Nekem fagyinál Suprefact nasal nevű orrspray-t kellett fújnom kb 1 hónapig előtte. Az asszem leállítja teljesen a petefészek működését, hogy biztosan ne érjen semmi, mert az bezavarhat. Másoknál máshogy csinálták, ez egyénfüggő. Méhnyálkahártya-növesztőt viszont mindenki kap valamilyet. Tüszőrepesztő szerintem nincs. Ez egy teljesen mesterséges helyzet, még a lombiknál is jobban.
Wandrea is biztos leírja, hogy ő mit kapott!
backa
 
 


Monyo,
én nem. A fagyis beültikor jobb, ha nincs tüszőérésed. Nekem egy darab sem volt, különben kaptam volna orrsprayt vagy valami hasonlót, amitől az érő tüsző nem beszélt volna bele a dolgokba...
Én Estrofemet kaptam (mnyh növesztő) és 3 nappal előtte kezdtem el az Elevitet. Plusz önszorgalomból folsav, méhpempő, C vit+cink :D így megspórolok egy étkezést :wink:
Öt fagyibaba! Az nagyon jó :D Mi az, hogy felébrednek-e. Meg is tapadnak, be is ágyaznak maguknak, te meg cipelheted őket hóóóóónapokig :lol:

Backa,
apa német. Azért valahogy eldumálgat magyarul is, de az olvasás nem megy. Sajna (vagy nem sajna) most német cégnek is dolgozik, úgyhogy gyakorlás kilőve. Otthon is csak németül beszélünk, pedig az egyetemet be kéne fejeznie és ahhoz a ped-es órákat magyarul kell felvennie :? Néha elég gáz...
Én is szédültem, de csak az első két-három napban szuri után. Aztán már nem. Vagy csak a többi mellékhatás nyomta el a szédülést :lol:
wandrea
 
 


Hihi, leírja ám, de megint megelőztél!
wandrea
 
 


Nekem a doki a lombik után azt mondta, hogy a fagyikat egy normál ciklusba pakolja vissza stimu nélkül. Hát kiváncsi leszek, hogy mi fog történni.
köszi az infokat :)
monyo
 
 


Pedig keresztbe-hosszába írkálok én is a pco-sba is. Ott válaszoltam is neked! :lol: :lol: :lol:
Mert ilyen topik-szédelgők vagyunk!
Azért válaszolok gyorsan, mert megint egész reggel itt esz a fene a neten!
backa
 
 


Végül elmentem, és beadattam. Két nővérke is azt mondta, hogy az elmondásom alapján mehet.
A férjek egyébként tényleg alkalmatlanok a hasméret megállapítására.
Most mikor jöttünk fel a lépcsőn, kérdezte, mi van, nem tudok feljönni? Mondom, nehezen tudom cipelni a hasamat, benne a két gyerekkel...:)) azt mondta, elképzeli a jelenetet, amikor tényleg ez lesz a helyzet, és jól kiröhögött.

wandrea!
volt egy lombik, meg egy fagyi, majd másfél év szünt, mert 1. nagyon csalódott voltam, 2. munkahelyet váltottam,

fél éve kezdtük újra, és rögtön laparoszkópiával, hiszteroszkópiával (utóbbit kétszer is megcsinálták két különböző helyen), ami kicsit megint kitolta a tényleges akciózás kezdetét.
lili73
 
 


Backa,
a kutya meg a macska, dógozni meg ki fog?! :wink:

Lili,
a hasmérethez tényleg nem értenek. Mint írtam, a multkor hiperstimuztam és hatalmas hasam volt. Panaszkodom apának. Ami persze azt jelenti, hogy várom a megnyugtatást és hogy neeeeem, dehogyis, szép lapos... :wink: (na, sose volt) - erre ő, nem is tudod behúzni?????? Azt hittem, a guta üt meg :twisted: Na, kapott is rendesen :!: :lol:
wandrea
 
 


Sziasztok lányok!

Aranyosak vagytok, hogy így bíztattok, próbálok hatékonyan helytállni. :)

Wandrea,
dehogynem próbáltam a cumit, sőt! Kénytelen vagyok elég sokszor ezt az utat járni, mert mikor már semmi nem segít, nincs szívem még azzal is kínozni, hogy szopizzon, mert az ugye kemény meló. :) Csak félek, nehogy végleg rászokjon a cumira, ha megtanulja, hogy abból könyebb enni. Ezért azt csinálom, hogy elkezdem ciciből etetni, közben gyakram büfiztetem. Ha nem fájdul meg a hasa, akkor szépen megeszi ciciből. Ha elkezd neki fájni, egy ideig még próbálkozom a büfivel, cicivel, de inkább odaadom neki cumiból, hogy ne szenvedjen. Meg nekem is könyebb lelkileg is, fizikailag is, hogy akkor már nem erőltetem.

Zsebi,
sok helyről hallottam most ezt a hasmenéses-hányós témát, az ikres topikban az egyik lány gyerkőce 2 kg-ot fogyott emiatt. :(
Örülök, hogy már jobban vagy.
Akkor biztos nem láttad, amit írtam neked, hogy van egy könyv, F. Nagy Zsuzsa: Egyből ketten. Egy ikerpár története a lombiktól a mászókáig. Ismered? Naplószerűen írja le a nő az élményeit, nagyon kedves, humoros stílusban. Ha érdekel szívesen kölcsönadom.

Tina,
gartulálok! Élvezzétek a babázást, jó egészséget, nyugodt éjszakákat, kellemes nappalokat kívánok! :D
baba888
 
 


Wandrea!
Jót röhögtem a "szakértő" kérdésen! Jellemző! Kb ennyi telik nálunk is! Viszont igyekszik szegény, nem tehet róla, asszem így született!
Dóóógozni??? Az mi? Már egy hete táppénzen vagyok, el is felejtettem. Itthon meg módszeresen takarítok helyiségről helyiségre. A mai módszerem : nem csinálok semmit! Pedig a háló következne. Ablak, függöny, ágynemű, stb. stb. Háát, lehet, hogy neki kéne állni. A beültetés után már ilyesmit nem szándékozok tenni, az idő meg megy! Ja! És át is akarom rendezni. Itt nincs szekrény, a franciaágyat meg majd arrébtologatom, nem olyan túl nehéz. Sajna nekem mániám a rendezkedés, 2havonta rámjön! :lol:
backa
 
 


És a beígért képek:

Indulásra készen

Kép

Zsófi

Kép

Anna

Kép

És egy sztárfotó Annáról

Kép
baba888
 
 


Baba!
Rettentő édesek!
Egyforma ruhát hordanak?
Olyan szupi, hogy ikrek! Én is ilyeneket akaroook!!!
backa
 
 


Baba,
ezek a babák gyönyörűek!
Olyan kis formásnak néznek ki :D
Azért ne add fel a szopizást, annyi sok jó dolog van benne. Beni két éves koráig talán egyszer ha meg volt fázva. Gyogyikat nem is ismert. Meg a kapcsolatot a babókhoz is befolyásolja. Ilyen bensőséges érzés később már nemigen alakul ki. Nagyon jó a szopizós kép :lol:

Backa,
akkor a rendezkedés pco-s betegség! Nekem is ez a mániám. Erre apa persze kitalálta a gyógymódot: legközelebb falfestéskor nem toljuk el a bútorokat, csak körbefestjük őket és így rögtön nem tudok pakolászni amikor csak kedvem tartja :lol:
wandrea
 
 


Baba,
édesek a lánykák. :D
vettél már rajtuk észer különbséget? Vannak olyan dolgok amit az egyik jobban szeret?
Párod megtudja őket különböztetni? (feltéve, hogy nem a ruha színe alapján dönt.)
Voltak már kisebb bakik? Tévesztések?....

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok Lányok!
Végigolvastam a hétvégi termést, még kavarognak bennem az információk!
Beléptem én is az "alkoholisták csapatába" Minden nap sikerül 1dl vörösbort lenyomnom a torkomon! BRRRRRRRRRR!!!

Backa!
Kaptam ma új gyógyszereket! MERIONAL. Mixelni kell! Iszonyú vastag a tűje (szerintem), jó fájt a helye, ahogy beszúrtam! annyira izgulok. Szerdán újra ultrahang, meg vérvétel, meg pénteken is és aztán hétfőn LESZÍVÁS!!!! (ha minden terv szerint alakul)
Úristen, el sem hiszem!
A hétvégén, megint takaritottam, rendet raktam, még a héten ki akarom festeni a konyhánkat. Nagyon belehúztam, szerintem ezek a hormonok!

Wandrea!
Hogy vagy? Mi újság a hasadban?

Baba!
Gratulálok, csodaszépek a babák!

Clau!
Hol vagy?

Andrea23!
Klassz a pozitiv hozzáállás! Hát persze, hogy sikerül! Itt az idén mindenkinek sikerül!!!
dezsina
 
 


Vikimi!
Köszi a drukkot!
akkor Te most hogy is álsz, hágyadik napon?

Lányok!
Mindenki ezt a Gonal-t kapja?
dezsina
 
 


Dezsina,
én Gonalt kaptam, az utolsó napokban mellette Merionalt is. Nehogy azzal add be, szerintem is szörnyű vastag! Én fogtam egy üres Decapeptyles szurit és azzal szívtam fel :D
A pláne az, hogy az első tű, amit a Merionalhoz vettem, hibás volt és valami kis reszelék volt az elején. Vagy 5 percet sz**akodtam, mire rájöttem, hogy nem fogom tudni belenyomni a hasamba. Amikor végighúztam rajta az ujjam, akkor éreztem, hogy karcol. De így legalább rájöttem, hogy a Deca-ssal sokkal jobb beadni... :lol:
Azt mondták a gyogyitárban, hogy lehet felíratni tűt receptre, olyant, amit a cukrosok használnak, az is sokkal vékonyabb.
Hogy vagy? Mi újság a hasadban?

Én jól vagyok, puzzle-zok mint az őrült. Megkérdeztem a babókat is, azt mondják minden ok :lol: Küldtem nekik nemrég egy kis töltött kápit, a kaja után biztos bevágták a szunyát :wink:

Lola,
mi van veled? Írj azért a fejleményekről :D
wandrea
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: