Új privát üzeneted érkezett!

Hali!
Voltam közben Zircen egy kört (tesó, nagymama)


Dezsina!
Nehogy olyan vastag tűt használj!
Gyógyszertárban pár ft-ért adnak tűt is meg fecskendőt is. A deca fecsijét is használhatod újra (én is csináltam már olyat, de csak egyszer az igazi, mert utána már nem csúszik olyan jól a dugattyúja) Ha eüs látja, hogy arra bíztatunk, hogy újra használj fecsit-tűt, biztos fogja a fejét! Mint a profi heroinisták!
A k.. hormonok engem is mindig a takarítással cseszegetnek!
Te piálsz már a stimu alatt??? Nekem is kéne??? Azt hittem, csak beülti után kell! Húúú! Szereznem kell valami iható lőrét! :lol:
Gonal-t csak a 2-4. napig kaptam (a múltkor a 6.-ig), azóta Menopur . Kicsit olcsóbb (3e körül) , de nem 4-esével!! :shock:

Wandrea!
Ez jó! Pco-s betegség! Apa megpróbál kibabrálni veled? :lol: Fogadjunk, hogy így is kitalálsz valamit! (szegény meg festheti a kimaradt falrészt)
Hallod! Ha ilyen fini kajákat küldesz a babáknak, hülyék lennének lelépni! :lol:
backa
 
 


Tina,
tiszta szívemből gratulálok a kis jövevényhez és nagyon sok boldogságot, jó egészséget kívánok mindkettőtöknek! Várjuk a képeket!

Baba,
a lányok még mindig tüneményesek, vigyázz rájuk nagyon!

Lányok,
ezek szerint én kilógok a csapatból, mert én igen is szeretem a vörösbort! Én is iszogattam esténként, és néha apa szólt rám, hogy csak egy decit ám!
Visszatérve a fagyis beültetéshez úgy látszik ahány ház, annyi szokás, mert nekem akkor is volt egy kis stimum (1 doboz Closty + 3 Merional), mert az én dokim meg pont azt vallja, hogy legalább egy érett petesejt kell, hogy legyen, hogy a természetes folyamatok menjenek végbe a szervezetbe és ebbe teszik bele a fagyibabát.

Fanni
fanny1
 
 


Baba!
Gyönyörűek a lányok. Naphosszat el tudnám őket nézegetni.
Szeretném megkérdezni hogy ti mekkora ágyat vettetek nekik? És milyen babakocsit?
Nekem megvan az a könyv még az egyik lombik alatt olvastam el köszönöm szépen a felajánlást.


Ha bárkinek bármit rosszúl írtam írjátok meg és javítom.
Kép Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Szia Backa!

A párom a héten intézi az andrologusi szakvélemnyt.
Ha az megvan utána kell időpontot eggyeztetnem a dokival.
Nagyon izgulok. Valahol azt olvastam, hogy kétnaponta kell uh-ra menni ez igaz?????? Ezt meló mellett elég nehéz kivitelezni.
Nagyon szeretném ha még idén összejönne a dolog.
gizmixxx
 
 


Lányok!

Én egy bioboltban vettem fecskendőt és tűt a felszívós - kotyvasztós incikhez.
Nekem a stimuhoz való adag állt:
20 db felszívós tű
10 has tű
20 popsi tű
30 db fecskendőből. (5ml (10)és 10ml (20))
Ez került kb 500 Ftomba.


A stimu: 2 fostimon, 1 Merional, 0,5 Suprefact, 1 Choragon (2 naponta beülti után) meg ugye a bogyik. :?

Backa,
nem gáz, ha elötte nem iszol. De .... a bor serkenti a sejtek termelődését. Mivel antioxidánsokat tartalmaz. Ezeknek sejtmegújító hatása van. Kis mennyiségben. :wink: :lol: A nagy mennyiséget tudjuk, hogy mit okoz.!!! :?

Tina,
így utólag is sok gratula kisBazsihoz. :D
Várjuk a sztorit!! És a képeket.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Gizmixxx,
megoldható, ha kérsz arra a napra igazolást a dokitól.
Igaz arra a napra nem fogsz kapni fizetést, de nem a szabidból megy. Legalábbis nálunk ez szokott lenni. Én így oldottam meg. Igaz 2 egymás utáni napot nem nagyon szeretik igazolással itt minálunk, de akkor meg ott a házi orvos. Ő is felvehet egy napra, ha jól tudom.

Amúgy lehet, hogy ezeknek a magyarorszag.hun utána lehet nézni. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Zsebi!
Engem jól írtál, köszi!
Jól vagytok? :)

Gizmixxx!
Nem feltétlenül 2 naponta!
Nekem kellet az 5. napon, most majd a 9-en. Aztán kicsit sűrűbben (kb 12. , 15. ), nekem punkció kb 17. nap, beülti kb 20. nap, aztán annyi.
Aztán egyéne válogatja.
Miért nem mész táppénzre? Nem akarsz, vagy nem lehet?
backa
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsebi :!:
Szeretnék felkerülni a táblára. Szorgalmasan írok mindig....
Dezsina; Forgács Int. Dr. Forgács; 34év.; 6 inszem volt, 1. lombik; 37. héten ET.
Légyszi, légyszi!!!! Sokat segítene lelkileg a nagy esemény előtt! :lol: :D

Backa, Wandrea!
Köszi a "tű"-s tanácsokat. Megfogadom. Ma is kell Merional-t beadnom és hármat. Természetesen csak egy inyit fogok beszúrni. A 1/2 Decapeptyl meg megy még a másik oldalra. Micsoda lórugás lesz ez a Merional. Már igy is érzem, ahogy növekszenek a petéim. Holnap megint megyek UH-ra és vérvételre

Backa!
Én úgy tudom a vörösbor már elötte is segít. persze ez csak hallomás. Nem tudom, de ártani nem árthat. Mindent megteszek, hátha ez is segít! Annyira izgulok!
dezsina
 
 


Lili73!
Mikor volt az ET-d? Jobban vagy már, nem puffad a hasad? Ez normális, hogy az ET után puffadt lesz az ember hasa?
dezsina
 
 


Dezsina,

csütörtökön volt ET. Hát, reggel nem voltam olyan jól, de nekem továbbra sem a hasam fáj, hanem inkább feljebb a gyomrom vagy rekeszizmom vagy mellkasom, mit tudom én minek a tájékán. A hasam nagy, de nem csak az alhasam, hanem az egész, mint egy sörhas, tudod, ami fönt is feszes.
lili73
 
 


Lili73!
Akkor lassan már egy hetes vagy! Amikor bementél újra, nem mondták, hogy ez normális, hogy feszül. Most nekem is mondták, hogy pl. az inyiknél feszülni fog, de egyenlőre nem érzem. Gondolom az más...
dezsina
 
 


Jó reggelt csajok. Hmm, majdnem dél van :?
Nektek fájt a hasatok beülti után? Nem tudom, folyamatosan fáj-e vagy csak úgy szurkál, olyan furcsa érzés. Simán ki lehet bírni (én nagyon jól bírom a fájdalmat), csak nem tudom, ez jó-e. Mintha csak a jobb petefészkem felől fájna :? Vagy má' tiszta gyagya vagyok :shock: Mindenesetre fáj, de nem úgy mint mensi előtt.

Hívott az unokahúgom és azt mondta, bioenergetikushoz jár. Ti tudtok erről valamit? Állítólag nagyon jó nevű/hírű a csajszi a szakmában és jön le valamikor Pécsre. Petevezeték tisztítást, méherősítást meg hasonlókat is csinál. Vállalta, hogy kezelne.
Van valamelyikötöknek hasonló tapasztalata?

Gizmixx,
én összesen ötször voltam, kb. három naponta, csak a 20. napon volt a leszívás. A vérvételt meg rögtön azután csinálják. Azért jobb, ha a munkahelyeden előre bejelented.
A munka törvénykönyve elvileg ezt szabályozza. Olvass utána. Ha jól emlékszem, köteles a munkaadó biztosítani, hogy részt vehess minden olyan vizsgálaton, ami asszisztált reprodukciós eljáráshoz kapcsolódik. Ha ez nem vesz igénybe egész napot, nem is kötelezhet arra, hogy szabit vegyél ki. Legfeljebb nem ad fizetést arra az időre.
Ja, és azt is olvastam, hogy biztosítania kell az ilyen eljárásban résztvevő nőnek a könnyített munkavégzést feltételeit. DE ez már idilli, azt hiszem. Hogy is néznénk ki, ha én pl. az óra felénél felállnék és azt mondanám, gyerekek ki az udvarra, nekem mára elég a tanításból :wink: Na persze nem tiltakoznának :lol:

Zsebi,
nálam már volt fagyibabás aug. 31-én (végülis csak egy nap eltérés). a dokikat inkább töröld ki legközelebb, nem tudom, kihez kerülök :)
wandrea
 
 


Szia Wandrea!
Anyukám mindig járt ilyen természetgyógyászati kezelésekre, bioenergia stb. Ő hitt benne, persze nem a fogamzással kapcsolatosan kereste fel, hanem más okból. Én nem hiszek benne, de tapasztalatom sincs, szerintem pénzkihúzás. Ez persze nem azt jelenti, hogy elitélendő az, aki elmegy, hiszen mindent ki kell próbálni!!!! Nekem igy kivülállóként nem jött be. Ha sikerült javulni az unokahúgodnak, akkor próbáld ki, mert akkor ő az élő példa, hogy ér valamit. Amúgy a hit is nagyon számít, hogy meg akarunk gyógyulni :!: És az akkor mindegy, bioenergiától, vagy mástól jön :!: :!: :!:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen mindenkinek a dícsérő szavakat, igazán jól esik!

Wandrea,
valóban nagyon kis formásak, már annyian mondták, hogy kezdem elhinni. :lol:
Hát bizony az anyatej előnyeit semmi sem pótolhatja, végülis ebből a szempontból nyugodt vagyok, hogy legalább tejem van, és ha máshogy nem, hát lefejve azt kapja.
Én a beülti előtt 1-2 héttel voltam biorezonancián, nem tudom a kettő között mi a különbség. Kicsit helyre akartam rázatni a szervezetemet a nagy esemény előtt. Nem voltak rosszak az értékek, de azért ahol kellett, ott kaptam "helyre rezonálást". :D

Backa,
nem nagyon öltöztetjük egyformába őket, egy-két teljesen egyforma cuccuk van (mi majdnem mindent használtan vettünk egy ikrestől), meg néhány ilyen, mint a képen, hogy egyforma, de más színű. Teljesen különböző egyéniségek, nem gondolom, hogy egyformán kéne kinézniük. 8) De azért úgy is aranyosak.

Hajnóca,
én igazából nem a különbségeket, hanem az "egyformaságokat" keresem rajtuk, mert tök máshogy néznek ki. Így képről biztos nagyon hasonlóak, de nem. :D Úgyhogy Lacinak sem gond a megkülönböztetés, ráadásul Zsófi tiszta apja! Szinte nem is látok benne semmit magamból külsőre. Csak a természete, na az inkább az enyém. Türelmetlen, akaratos, lusta, de azért egy tündér! :lol:
Anna inkább az én vonásaim hordozója, és apja természete. Nyugodt, türelmes kis bűbáj manó.
Amit az egyik jobban szeret? Hát Anna sugárban lekakilni engem!! :lol: :lol:

Zsebi,
két ágyat vettünk, külön alszanak az első naptól kezdve a légzésfigyelő miatt. 120x60-asak. Babakocsi ügyben nagyon sokáig nézelődtünk, de mi nem találtunk itthon olyat, ami megfelelt volna az igényeinknek, és nem azért, mert olyan rettentő elvárásaink voltak, hanem mert gyér a választék ikerkocsiból. Végül az eBay-ről rendeltünk Németországból, ez szuper, nagyon elégedett vagyok vele, szállítással együtt volt 86.000.- Egymás melletti ülések, nagy, felfújható kerekei vannak, téliesíthető, mózeskosaras, sok zsebes, plusz egy táska is van hozzá, összecsukható, stb. És még szép is. :wink:

Jajj, Anna megéhezett, megyek etetni.
baba888
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak gyorsan elolvastam kivel mi van,most sajnos nem tudok írni,de velem nem is történik semmi extra!

Szép álmokat Mindenkinek!
andrea23
 
 


Na sziasztok!
Ma nem voltatok túl aktívak! :(
Velem sem történt semmi különös, egy kedves kolléganőmnél voltam egész délután pletyizni. Amúgy ez nem jellemző rám, marhára itthonülős vagyok, de ma tök jó volt.
Este aztán megnéztünk egy hülye félelmetes filmet, féltem, mint a dög. Ez se jellemző pedig, inkább röhögni szoktam az ilyeneken. most meg a férjem kísért el pisilni! :lol:
Megkergülök teljesen ezektől a szuriktól. :shock:
Ideje nekiállni inni! 8)

Wandrea! Nekem semmit sem fájt a hasam beülti után, de szerintem ez aztán tényleg egyénfüggő.
Én nemigen bízom az ilyen bio-sokban, de el tudom képzelni, hogy használ. Azért nem megyek ilyenhez, mert hit nélkül gondolom nem hat...vagy igen?
backa
 
 


Akkor íme az új tábla remélem jó mindenkinek az adata:

Kép Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Zsebi!
Az enyém változatlanul ok!
Jól vagytok?

Mi ez a lustaság, csajok???!
Vagy mindenki dolgozik rajtam kívül???

Teljesen megkergültem a hormonoktól! Olyan érzelmes lettem, hogy szinte csöpögök!
Most rámjött, hogy csókolózni akarok! (amúgy nem is vagyok nyalakodós típus, de most...! :roll: :oops: ) Hát, nehéz ügy, a papa melózik, más meg per pillanat nem jut eszembe...de lehet, hogy megnézem a szomszédot.. :lol: :lol: :lol:
megnéztem. inkább várok estig... :lol:

Ti nem hülyültök meg???
A múltkor nem emlékszem ilyenre...bár reggelire benyomtam 3 Menopur-t...
mi jöhet még :?: :?: :?:
backa
 
 


Sziasztok Lányok!

Tényleg nem voltunk tegnap valami aktivak az eszmecserében...

Zsebi :!:
Ezer köszönet és hála :!: :!: :!:
Azért kijavítod a Denizsát Dezsinára :?:
Persze így is jó! Végül is fent vagyok! Most már biztos sikerül!

Backa!
Hétfőn punkcióm lesz!!! Még szúrok egy párat és pénteken újra kontroll. Remélem a Hcg-s injekción kívül már nem kell vennem semmit. A progeszteron injekcióm is megjött már külföldről, ma ment el apukám kiváltani. Most már alig lehet bírni velem.... Ha meg lesz a beültetés szabira megyek, nyugalom, pihenés, egy kis vörösbor mellett. Amúgy 9 tüszöt láttak. Szerinted az elég? Neked mennyi volt?
dezsina
 
 


Backa!
Szia én itt vagyok, meló közben irogatok...
dezsina
 
 


Szia Dezsina!
Hétfőn punkció??? Király!!! Hányadik napon leszel akkor? Nekem a múltkor is csak a 17-en volt, lassan indult be, mint most. Holnap megyek (vérvétel+uh), remélem már látszik valami (holnap lesz a 9. nap)
Nekem 8-at szívtak a múltkor. Szerintem a 9 tökéletes. Állítóag ezt szeretik a dokik. Mindenesetre jobb, mint a 20, azt már nehezen viseli a szervezet és jön a hiperstimu is.
Szerintem menj szabira (vagy táppénzre) már a punkció napjától. A házidoki simán kiír, ne fogyjon a szabid. A punkció utáni záróra már rá is írta a doki, hogy táppénz javasolt.
Aztán jöhet a vedelés! :lol:
Én ma kezdem az ivászatot, vettem bikavért. Majd megosztom a férjemmel, hisz ökör iszik magában..Aztán ha egy kicsit bika lesz tőle, azt meg örömmel fogadom. Pláne most... :oops:
backa
 
 


Szia Backa!
Nekem ma van a 10. napom, vagyis 2vel járok elötted! Megígérem, hogy jó (pozitiv) példával járok előtted! :lol:
A 15. napom lesz hétfőn! Jó lenne, ha mind a 9-et le tudnák szívni :!:
Szabira a punkció napján megyek, aztán melózok a beültetésig, majd szabi. Csak egy hetet veszek ki. Nem kell táppénz, meg ilyesmi. Maximálisan támogatnak a munkahelyemen, fantasztikusak! Együtt drukkolnak, várják az eredményeket, minden segítséget megkapok. Ilyen csak a mesében van :!: Amúgy irodában melózok, gép elött, tehát nyugi, no stressz. És szeretem is a melóm. Egyedül annyi, hogy autóval járok kelek, mert messze lakom a munkahelyemtől (56km), de sima ügy. Egész életemben vezettem, ez nem árt, hiszen ott is csak ülök...
Vedelek! Édes vörös! 1/2deci. Több nem akaródzik! brrrrrr.....
dezsina
 
 


Ilyen példát kérek : +++++++++++++++++
Tök jó, hogy ilyen rendesek a munkahelyeden! Ja, egy hét után már szerintem is simán visszamehetsz.
Hát, a bort én s e kívánom kifejezetten, de remélem tompítja kicsit a hülyeségeimet. Már most megbontanék egy üveggel, de sajna du még vezetnem kell. Ma megyek a házidokihoz EKG-ra meg belgyógy vizsgálatra (az altatás miatt kell), meg a hétfői laborom is elvileg ma jött meg hozzá. Szép lenne részegen EKG-ra menni! Lenne egy görbém! :lol:
backa
 
 


Most olvasgattam vissza még a tavalyiakból. Ott is láttam a vörösbort feltünni, ja és a házaséletről is szó volt....
úgy tudom, attól el leszünk tiltva. Na de, hány nappal szabad a punkció előtt? Ezt még nem kérdeztem meg. Azt tudom, hogy utána nem.
dezsina
 
 


Dezsina,
nekem mindig 9 tüszőt tudtak leszívni. Abból max 7 mindig nekilódult a randinak. :D Hétfőn délutánra már úgyis fogod tudni, mert rögtön megmondják mihelyt felébredtél és elhív a mebriológus beszélgetni. :D

Backa,
azért elég érdekesen reagál a szervezeted az incikre. :D :lol:
Nekem is voltak fura dolgaim. Pl. a fetasajtot olívabigyóval, gyöngyhagymával rizzsel és grillhusival ettem minden nap. Beülti után paradicsomos halat kívántam. Azóta iszogatok vörösbort is.

Szerintem az egy deci vörösbor naponta, elég. Nem kell egy nap meginni egy üveggel. Anyagilag sem lehetne kibírni aztán meg jönne az elvonó. :wink: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Backa,
te tégleg megzakkantál. A szomszéd? Aztán hogy magyarázod meg apának, ha a györök meg rá hasonlít???? Ne csinálj magadnak ekkora stresszt! :wink:
Nem írtak fel neked véletlenül rossz hormonokat? :lol:
Tehát jövő héten várható nálad a punkció? :lol: Az már gyorsan itt van...

Dezsina,
én sem cseszném el a szabimat, akármilyen rendesek is. Még jól jöhet később is, ha esetleg a terhesség alatt kell :D vagy akármilyen okból is. Én a helyedben azért már a leszívástól otthon maradnék. Az a két nap már biztos nem oszt, nem szoroz a melóhelyeden, neked pedig szükséged lesz a pihenésre. Szerintem jót tesz a szervezetnek, ha egy ilyen beavatkozás után lazíthat. Mindenesetre te döntsz :D

Nekem is 9 tüszőm volt, de ebből 3 éretlen. Pedig aztán jól tele voltam szurkálva hormonokkal. Az egyik topikon mondták, hogy ez milyen baromság, miért adnak ennyi hormont, hogy aztán jöhessen a hiperstimu. Csakhogy ha nem kapok ennyit, még az a hat kis tüsző sem érik meg :roll:
Egyébként itt is azt mondta a doki, hogy a 9 nagyon jó, többnél nagyon nagy a megterhelés a szervezetnek és a petesejtek minősége se lesz jobb a tüszők számának növekedésével, sőt!
Tehát érlelgesd csak azokat a tüszőket :!: még egy pár napig... :D

Zsebi,
írtam pü-t is. Nem szándékozom tesztelni. Most még nagyon nem, de sajna napról-napra csökken az elszántságom :? Hétfőn van a 14. nap, tehát szombaton már tesztelhetnék egy 12. napit. Remélem sokáig fogunk lustálkodni, úgy délig és mire feltápászkodunk, már bezárt a gyogyitár :lol: Ez legalább megoldaná a dolgot én meg egész hétvégén vidáman puffoghatnék, hogy mi a sz**nak nem keltünk fel megint előbb! :wink: :lol:

ja és a házaséletről is szó volt....
úgy tudom, attól el leszünk tiltva. Na de, hány nappal szabad a punkció előtt? Ezt még nem kérdeztem meg. Azt tudom, hogy utána nem.

Tud valaki valami okosat? Én besz**i voltam és nem kérdeztem meg a dokitól :oops: Mármint, hogy beülti után? Tud valaki "tuti infót"? :lol:
wandrea
 
 


Hajnóca!
Nem akarok napi egy üveggel inni!!! :lol: Isten örizz! :lol: Csak MEGBONTANI akarok egy üveggel ! Mivel 1 decit nem lehet megbontani. Asszem egy üvegtől hánynék. Nem szeretem. Amit szeretek, az igazából csak a gin vagy vodka tonikkal. Nem is iszom mást soha. Azt is ritkán, pedig lehet, hogy néha jót tenne.
Óráról órára hülyébb vagyok. Hívott az uram, mondtam, hogy siessen haza, mert gondok lesznek! Jól kiröhögött, erre mondtam, hogy megyek és szájoncsókolom valamelyik kutyát. Még jobban kiröhögött... :lol: De siet haza!

Veled mi van? Nem is mesélsz mostanság!

Dezsina!
Punkció előtt 3 napig nem szabad, mert akkor adja aptya az ő részét, vigyázni kell a minőségre! :lol:
Aztán beülti után 2-3 nappal már lehet. Jegyzem meg, én nem mertem, pedig egyik csaj azt írta : "a titkos recept : a kufirc!" :lol: :lol: :lol:
backa
 
 


Dezsina,
punkció elött, ha jól emlékszem, akkor 3 - 5 nappal már nem szabad házaséletet élni. :( De lehet, hogy az inszemekre emlékszem. ? :?
De szerintem lombiknál ez annyira nem is 'fontos". Hisz lehet, hogy szúrni kell, akkor meg úgyis ők választják a legérettebb és legéetrevalóbb spermiumot. Ha nem kell szúrni, akkor meg a leggyorsabb lesz a befutó. :lol: :D 8)
Szóval a mennyiség atlán elhanyagolható.
Igazából a koruk lenne a lényeg. Nem tudom, hogy jól rémlik-e vagy sem, de.... mintha azt olvastam volna valahol, hogy egy hét alatt érik el a spermiumok a 'legfejlettebb" korukat.

Backa,
EKGra fel!! Aztán a napi mennyiséget tessék magadhoz venni!! :D
Lehet, hogy nekem is ez a bajom? Fázom, ideges és álmos vagyok.
Mikor lesz már vége a munkaidőnek? Hol van még a négyóra.!! :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Backa,
boroskóla! Én így szoktam bevinni a mennyiséget.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Szia Wandra!
Az előbbi tuti info, ugyanis volt pofám megkérdezni, hogy "Doktor Úr! És a házasélet?" Röhögött, mondta hogy 2-3 nap múlva óvatosan lehet. Gondolom nem extatikus, egetremegtető vad szexre gondolt! (előtte viszont még lehet!!!hihihi , szegény uram!)

Lehet, hogy rossz hormonokat kaptam. Háát, megnéztem a szomszédot...annyira azért nem rosszak a hormonok! :lol:
backa
 
 


Backa,
Igazából nincs mit írni.
A férjemmel lakom most. Azt nem tudom meddig. Próbálom magam az ő albijában jól érezni, de nehezen megy. Pedig hamar feloldódok mindenhol. De most nem. Biztos, mert tudom, hogy miért van ott és nekem meg mennem kellett. Mintha egy láthatalan lánc lenne rajta és rajtam. :? Persze ettől függetlenül jó vele lenni (beszélgetni, lakni,), de most többre nem vágyom. Kicsit nyomaszt a hely. Tudom, hogy erre vágytunk, de nem jönnek olyan gyorsan az ötletek a lakászsépítésre, mint ahogy szoktak. :?
Sokszor feljönnek a régi, megszokott dolgok. Pont ezek azok amiket most kínosan akarunk kerülni. azt, hogy ne megszokásból akarjunk egymással lakni!!!
Szóval lehetne jobb is. Valahogy csak 'kibírom" ezt az egy hónapot a döntésemig. Aztán meg meglátjuk, hogy mi lesz. Remélem addigra sikerül letisztáznom magammal a helyzetet. :roll: :?

Beülti után nem árt a Magne B6ot szedni, főleg ha az ember lánya 'kanos". :lol: :lol: Ez a méhösszehúzódásokra jó. Ellazítja az izmokat.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Backa,
most megnyugodtam. Ma apa csak négyig dolgozik :lol: micsoda örömhír :wink:
A bor meddig jó felbontva? Én még a felénél se tartok és már jó pár napja nyitva van.
Mikor beültin voltam, feküdt bent egy csajszi, a 4. lombikja sikerült. Azt mondta, mindent máshogy csinált mint előtte. Egyáltalán nem feküdt sokat; mivel borászok, másnap már valami borünnepen iszogatott, kétnaponta összeborultak apával és már a 30. héten is túl van :D És olyan szép nagy pocakja volt. Csak úgy irigykedtem! :lol:
wandrea
 
 


Wandrea,
én be szoktam tenni a hűtőbe. Lehet, hogy nem szabadna, de inkább hűljön, mint ki kelljen öntenem, mert vmi baja lett.

Beülti után 2 - 3 napot nagyon lightosan kell lenni. aztán lehet kicsitr erősebre venni a dolgokat, de nem ágyat cipelni. Amúgy a fiúk sem szokták ilyenkor hagyni. :D ilynekor előjön a féltő, óvó reflex. :lol:
A méh izomzatának kell a vérellátás. Ezért szokták ajánlani a könnyed otthoni munkákat. 8) Szóval nem a nagytakarítást, festés - mázolást, 'éppen most rendezzük át a lakást" dolgokat. :wink: :lol:
ha nincs vérkeringés odalent ninceneke kémiai jelek a kicsiknek. Nem tudják hova kellene befészkelniük magukat. :wink:

A férjem anno vhol olvasta, hogy inszemek elött is jó, ha együtt van a páros. Vagy legalábbis megszakítva - az anyag miatt. Így olyan a szervezetnek, mintha szeretkezésből foganna majd a baba. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca!
Nehéz lehet. Nem menne könnyebben, ha egy kicsit egyedül is lennél? Ez nem tanács, csak kérdés!
"kanosságra" jó a Magne? Akkor be kéne vennem egy dobozzal!
Már az előbb elmosogattam, az elég lelombozó, de semmi hatás. Reggel még olyan romantikus hangulatban voltam, most meg...

Wandrea!
Kapd el apát egy last minute akció keretében! :wink:
A bort a hűtőbe teszem, ott eláll. Igaz, nem 18 fokos lesz, hanem 5, de nem merem kint hagyni, mert megbuggyan ebben a melegben!
Valahogy nem merek beülti után...Pedig tulképp miért ne lehetne! Sok ilyen példát hallottam már! Mégis félek!

Hajnóca! Megszakítvaaa? Ahhoz minimum buddhistának vagyis inkább taoistának kéne lenni. Nálunk ez nem működne! Mindketten elfelejtettünk sorbaállni önuralomért! :lol:
backa
 
 


Sziasztok,

milyen témák is voltak?
Szex. Punkció előtt 3-5 napig nem szabad, belefér az 5, a 4, a 3 is.
Olvastam több forrásból (több amerikai, egy indiai), hogy transzfer után a tesztelésig se szex, se orgazmus. De szerintem ezt túlzott óvatosságból írják. Olvastam pl. egy olyan lánytól is, aki másnap már szexelt, áttánvolta a napot, és mégis babás lett.
Úgysincs recept rá, mindenkinél más a jó.

Szabi. Én két éve elmentem dolgozni a punkció másnapján, és nagyon megbántam! Rosszul is voltam, hőemelkedésem is lett. Szidtam magam, hogy hogy lehetek ekkora barom, hogy bemegyek, ráadául nem is szerettem azt a munkahelyemt. Csak túl köteleséégtudó voltam.
Most punkció napjától, vagyis hétfőtöl szabit vettem ki. Csütörtökön volt a transzfer, és ma jöttem először dolgozni, vagyis, péntek-sz-v-h-k, az 5 nap ET után.
lili73
 
 


Ja, és a bort én is a hűtőbe teszem, egy nyap egy pohár.
lili73
 
 


Backa,
nem a kanosságra jó!! Hanem a méhösszehúzódásokra.!! Az izmok begörcsölése ellen vagy azok tompítására.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca! Akkor nem rohanok a patikába! Inkább türelmesen megvárom a papát. Jobb is így, nem? :lol:

Lili! Jól vagy?
Én igazából nem is a szextől tartok, inkább az org. miatt. Akkor vannak ilyen összehúzódás-félék. Bár úgy tudom, ezek pont befelé terelik a dolgokat. Gondolom az embriókat is. Hát, nem tudom.

Zsebi! Wish!
Ti mit csináltatok???
backa
 
 


Backa,
jól vagyok teljesen, kissé most már túl jól is. Igazán fájhatna már valami.

Ha már ilyen nyíltan lehet erről beszélni köztetek, én nagyon szerencsétlennek éreztem magam, mert ET másnapján volt éjszaka egy spontán o.-m, valszeg mert előtte annyit olvastam róla. Teljesen bepánikoltam, hogy itt a vég.
A spermiumoknak jó, mert befele tereli őket, de talán nem szerencsés az embrió esetében, mert a ritmusos összehúzódás ellöki a méhfaltól?? A fene tudja, szerintem igazából az orvosok is sötétben tapogatóznak.
lili73
 
 


Lányok!
Úgy látom jó ez a szex téma! Mindjárt felélénkültetek!
Köszi az infokat mindenkinek!

Hajnoca!
A boroskóla nem jó, úgy hallottama kóla tiltott a koffein miatt. Vagy megint rosszul tudom?!
A bor nálam is hűtőben van, úgy ihatóbb.

Backa!
Én is inkább az org.-ra gondoltam. Az összehúzódások miatt. Persze mindig akkor lenne a legjobb ha nem szabad. Ez törvény! Nem tudom, azért megkérdezem a dokit direktbe, a honlapon 2 hetet írnak.

Lili73!
Én is olvastam ezt, de az ellenkezőjét is, amikor is azt írták, hogy kell utána a szex, jó a beágyazódáshoz apa anyaga!

Na akkor most döntsétek el!
Én ledöntöm apát este..... és iszom elötte egy pohár vörösbort....
dezsina
 
 


Nahát Lili!
Spontááán? Te olyat is tudsz??? Más meg mennyit melózik érte!
Szerintem semmi bajod se lesz. Olvastam olyat a Kaáliban (beülti után adnak egy papírt tanácsokkal), hogy a stimu megváltoztatja az összehúzódások irányát, így nem "csúszhatnak ki" Ezt írták. Szerintem én parázom túl a dolgot. Pedig amúgy nem vigyázok túlzottan, a 2. naptól normálisan szoktam élni, csak épp nem megyek el itthonról. De főzök, mosok, mosogatok. Persze semmi megerőltető.
backa
 
 


Lili!
Ilyet még nem is hallottam. Spontán :?: Ügyi vagy! Milyen könyvet olvastál?
dezsina
 
 


Lányok!
Én kezdtem ezt a szexesdit! :oops: De jó, hogy lehet erről beszélni!
Szegény férjeink, még nem is sejtik, mi vár rájuk ma este! Csak lesnek majd, ha rájuk rontunk, ahogy belépnek az ajtón! :lol:

Tényleg, Dezsina! Én is olvastam, hogy olyan anyagok vannak benne, amik elősegítik a beágyazódást. Mi lenne, ha beülti után kérnénk óvatosan egy kicsit!

Vörösbort én is iszom, lehet adok aptyának is, aztán mindent bele!
backa
 
 


Backa!
Én biztos fogok ovatosan kérni :!: :lol:
Az org. nekem nem kell. Az nem használ, akkor. Mindent a jövő nemzedékének érdekében :)
dezsina
 
 


Na, tessék. Csak győzök óvasni! Fene a szexéhes beleteket! :wink:
Backa, most már csak kibírod, néhány óra és este van :lol: Szegény aptyuk... :shock: ha így folytatod, majd azért könyörög, hogy mielőbb legyen már meg a punkció :lol:
Szerintem is inkább az összehúzódásokkal kell vigyázni, nem a többi részével. Hát, csak így belegondolva... épp az a legjobb része :roll: Na puff neki! Kő' nekünk lombik! :lol:
A múltkori sikertelen akció után is csak ez az egy pozitívum jutott eszünkbe :D
Amikor terhes voltam, a doki azt mondta, semmi akadálya sincs, csak a végén kell kicsit jobban vigyázni. Aztán attól a naptól, hogy már túlidős voltam, kimondottan ajánlotta. Csakhogy plusz 23 kilóval akkora voltam mint egy hordó, örültem, hogy valahogy kényelmesen fekszem. Na de amikor már két hét is elmúlt és még mindig semmi változás, este megfogadtuk a doki tanácsát. Több se kellett. Már hajnali kettőkor fent voltam és magamban rötyögtem reggelig, amíg apa felébredt. Mehettünk szülni :lol:
Tehát BIZTOS, hogy van hatása - a doki utólag azt mondta, hogy nem csak az org. válthat ki görcsöket, hanem a sperma is beindít valamiféle kémia folyamatokat, de csak a terhesség 3. felében. Az elején azt mondta, semmi ok a pánikra :D elvileg a terhesség nem büntetés!
A bort én is hűtőben tartom, csak azt gondoltam, ott is megromolhat... :?
wandrea
 
 


Az org. nekem nem kell. Az nem használ, akkor.

Dezsina, ezt nem gondolhatod komolyan! :lol:
Az mindenre jó. Eltűnteti a pattanásokat, fogyaszt, szükségtelenné teszi a plasztikai beavatkozásokat, hozzásegít a babásodáshoz és és és és még jól is esik :lol:

Lili,
Backa kérdése engem is érdekel - pontosabban a válaszod :lol:
wandrea
 
 


Wandrea!
A lemondás csak közvetlen az ET után szól! A fent említett előnyöket nem hagyjuk ki!
dezsina
 
 


Azért nem vagyok csodabogár. Ti még nem álmodtatok olyat, amitől spontán történt? Amúgy is elég intenzíven álmodok, és ha előtte még olvasgatok is róla... Egyébként nem pornót vagy ilyesmit olvastam, hanem száraz tudományt az interneten arról, hogy mit nem ajánlatos tenni ahhoz, hogy növeljük az esélyt. Konkrétan amerikai meddőslégi központok honlapján (+ egy indiain). Én meg pont arra gondoltam, hogy ilyen peches is csak én lehetk...
lili73
 
 


Lili!
jól van, csak vicceltem :!: Ha nagyon megeröltetem magam, nekem is eszebe jut, hogy álmodtam minden féle jót!
dezsina
 
 


Backa,
jobb!!! :lol: Azt legalább élvezed, nem? :lol:

Dezsina,
lehet, hogy nem jó a kóla, de nekem másképp nem megy le a bor.
Lehet, hogy csak erőltetnem kellene magamba a dolgot.

Lili,
nekem is volt beülti után spontán org.om. Pedig semmit nem olvastam elötte. :D Csak úgy jött, ébresztőnek. Jó és rossz is volt erre ébredni!! Féltem is nehogy ettől legyen bajuk a pöttyöknek. :? Ez pont az utolsó ETnél volt. Ekkor gyorsan vettem Magne B6ot és elkezdtem szedni. Azthiszem tudjátok a sztori végét. Sajnos. De a szervezet csinál néha fura dolgokat. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: