Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Nem olvastam ugyan tüzetesen végig a hozzászólásokat, de kicsit én is belekotyogokKép

Anamaria: Szerencsés vagy, hamar rájöttél a "frankóra"Kép ("hagyom,hogy gyerekem legszebb évei elmúljanak anélkül,hogy élveznénk minden pillanatát.") Nekem 4 évembe telt, mire eljutottam idáig. Hogy ők a fontosak, utolsó pillanatokban vagyunk (két kamasz lány), hogy az együttléteket kiélvezzük, mert aztán felnőttek lesznek és a saját életüket élik majd. Rá 3 hónapra meglepett minket a kisöccsükKép

A nyitómondattal kapcsolatban valahogy én is úgy gondolkozom, mint Vica. Biztos volt oka, hogy ez a pocakbabám nem akart még jönni, pedig inszeminációkkal, lombikkal is sürgettük. Most találta megfelelőnek az időpontot, vagy épp most talált meg minket, hogy a kisbabánk legyenKép

Puszi:
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek tegnap voltam asztrológusnál, aki elkészítette a horoszkópomat, nagyon sok olyan érdekes dolgot mondott el rólam, ami igaz és rám illik, és előtte nem ismert!
Beszélt arról, mi a életfeladatom ebben az életben (karmám), és a babáról is.
Azt nézte a jövő évről, hogy nagyon 'ordít a horoszkópomból a baba'.Kép Bár nem könnyű teherbe esnem, nem terméketlenség miatt, hanem más miatt, de megadott még a Jónás-módszerrel megadott dátumokkal szinte egybeeső dátumokat, amikor a legtermékenyebb vagyok, és azt mondta, hajrá!Kép
Én örültem ennek, és azt mondom, ha szervi bajod nincs akkor a Jónás módszer jó lehet!

Vica82!
Ha mensi időpontra esik ez az időpont akkor az asztrológus is azt mondta, a következőkben kell próbálkozni. Hisz, szerintem, a fogigátlók miatt is el lehet tolva ez a természetes dátum, és kell idő, míg úgymond visszaállnak a dolgok. Amúgy meg a ciklus 28 napos, ezek a napok pedig kb. havonta követik egymást.
Csak ennyit szerettem volna.Kép
Bocsi, ha kicsit hosszú voltam.
dbogica
 
 


Sziasztok!

Dbogica!

Örülök nagyon, hogy voltál asztrológusnál és sok jót mondott. Én is voltam az év elején nekem is mondta a babát és el is jött hozzánk a kis drágám. Pár hete elmentem megint, kiváncsi voltam, hogy mit lát a szüléssel kapcsolatosan. Azt mondta, hogy könnyű szülésem lesz, hamar meglesz a baba, de ha ajánlják se fogadjam el az epidurális érzéstelenítést, mert nem bírná a gerincem. Mondta még azt is, hogy karmikus kapcsolat van a babám és köztem. Nagyon jól megértjük már most egymást, ezt érzem is.

Annamaria!

Kérlek ne mérgelődj, utólag ki fog derülni szerintem, miért nem jött össze idáig a pihenésetek, nyaralásotok. Ilyen "kis apróságokon" ne mérgelődj, mert az jót nem szül. Tudom nehéz most, de meglátod jól fognak a dolgok alakulni.

Katie!

Nektek kitartást az építkezéshez, biztosan nagyon szépek lesztek ha elkészültök.

Jovika!

Neked gartulálok az új kis jövevényhez! Nem lehetett könnyű, sőt!!! De megérte. neked is megvolt írva ez az út. És látod végig csináltátok a pároddal!

Petra babám már nő szépen, sokat mozog és nagyon jó kislány, olyan mint egy ANGYAL!!

Dbogica, szurkolok nagyon Nektek!

Mindenki nagyon vigyázzon magára és próbáljatok minél stressz mentesebben élni!! Sokat segít!!!

Sziasztok!

Hetti
hetti
 
 

 
 

Sziasztok!
Csak egy érdekes dolgot szeretnék elmesélni nektek.Valamelyik nap épp szeretgettük egymást a kislányommal és azt mondtam neki:"köszönöm,hogy az én kislányom vagy és hogy vagy nekem",mire ő:"mindig is hozzád akartam születni".
Mit szóltok ehez?
Vendég
 


Hetti!
Köszönöm a jókívánságokat! Én is remélem, hogy mihamarabb beköltözik a mi kisbabánk. Bár nekem nem olyan jókat mondott az asztrológus, mert azt mondta nem biztos, hogy síma lesz aterhességem, mert a Mars annyira hat a petefészkeimre, méhemre, hogy emiatt lehetk esetleg veszélyeztetett terhes is, vagy majd császáros. Azt is érzékeltette, hogy nem kell megijednem, csak jobb ha fel vagyok készülve erre is. Nem keseredek el azért! Sőt már várom is. Nem mondom, hogy nincs bennem egy kis félsz, lehet ez is baj, de majd csak rendben lesz minden!Gratulálok neked Petrához, és remélem, én is olyan kapcsolatot fogok kialakítani a mi babánkkal, mint Te.Kép

Anamaria!
Ez nagyon szép!
dbogica
 
 


Bogi,ezzel csak a kérdésedre akartam válaszolni,itt a bizonyíték,hogy a gyerekek választanak szülőket maguknak.A kislányom nem azt mondta,hogy ő is örül,hogy én vagyok az anyukája,hanem,hogy mindig hozzánk akart születniKépKép
Vendég
 


mindig is hozzánk akart,bocsi
Vendég
 


Anamaria: ha nem is ezt és így szó szerint, de én is kaptam ilyen bizonyítékokat a lányaimtól kiskorukbanKép Ezért írtam azt fentebb, hogy biztos vagyok benneKép

HoroszPÓKus: én kiröhögtem januárban...egy internetes oldalon írtam neki kérdést (Lesz-e gyerekem még és mikor?). Azt válaszolta, hogy még az idén teherbe eshetek, sőt meg is fog születni a baba, ha Apával minden OK. Aha...gondoltam, itt a csapda, az a bizonyos HA! Kövi kérdés: Apának lesz-e? Mire a "semmitmondó" válasz: fiúknál nem nézik a horoszkópban, mert elvileg ők bármikor képesek a nemzésre...Hehe, mondom, frankó, ezt kitehetem az ablakba...Aztán májusban, amikor vki vhol emlegette az asztrológusát, leesett, hogy nem is lettem átcsűrveKép

Bocs a kisregényért, pusza mindenkinekKép

Jovi
23

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Jovika!
Most én is 1oo%biztos lehetek benne,hogy így van.Az elején kételkedtem benne,de aztán itt a lányok elmagyarázták tulképpen miről is van szó és úgy már hihető volt,de létezik ennél jobb bizonyíték?
Vendég
 


Na ez érdekes topic, bár szomorkás, ez nem annyira tetszik. Én is hiszek a baba választ minket dologban.
És DbogicaKép szerintem mi már ismerjük egymást másik topicból meg tudod mondani nekem, hol voltál asztrológusnál és, hogy esetleg mennyibe került??

Anamari
Tőled pedig azt kérdezem, hogy a sokkal fentebb írtak után még mondott valamit a doki a hátrahajló méheddel kapcsolatban? Vagy csak téged is letudtak ennyivel hogy nehezebb lesz?

Köszi
Virag2
 


szia Virág!
Igen,engem is letudott annyival a doki,hogy nehezebb lesz teherbe esnem és azt tanácsolta,hogy akciózás után 5 percig feküdjek hason.Most csak arra lennék kíváncsi,hogy mitől lesz hátrahajló a méh,nekem azt mondta,valószínűleg a szülés miatt,csak akkor ezt idáig miért nem tudtam,7 éve szültem,nem tegnap,igaz nőgyógyászati problémám nem volt,de azért voltam még orvosnál,soha nem mondták mostanig.
Akarta látni van-e pém,1 hónapig kellett hőt mérnem,visszamentem,volt pém,ok,sok sikert,viszlát mikor terhes leszek.Errefel itt olvasom,hogy 1 hónapból nem sok minden derül ki.Igaz,én önszorgalomból még hőmérőztem 2 hónapig,de végül abbahagytam.
Vendég
 


Sziasztok!

Biztos vagyok én is abban, hogy a babák választanak minket. Kép

Én is kértem már asztrológus véleményét, ő látott a horoszkópomban 1 vagy 2 gyereket (akkor még egy sem volt) de pontosan nem látta.

Egyébként én nem vagyok szomorkás, élvezem ezt az egyszemkémet, igyekszem sok időt vele tölteni, és sok szeretet adni neki. Kép

Amit pedig sokkal fentebb Anamari és Jovika is írt azt én is igy gondolom, nem szabad hagyni, hogy a szép pillanatokat beárnyékolja az a bizonyos "tesókérdés".


Katie
katie
 
 


Szia Katie!
Szeretnék valamit kérdezni.Ha tegyük fel nem lenne még legalább egy gyereked,te nem éreznéd úgy,hogy -nem is tudom hogy fogalmazzak-valami kimaradt az életedből?
Én attól félek,hogy mikor már túl késő lesz,akkor ébredek majd rá,hogy talán annak idején tennem kellett volna a dologért.
Attól félek újból,hogy örök életemre hiányérzetem lenne,ha mégsem jönne össze a tesó.Nem most,majd..
Vendég
 


AnamariaKép

Ebben a dologban borzasztó kettősség van bennem. Pontosan én sem tudom,hogy később bánnám e, nem éreznék e úgy, mint ahogy írtad is. De ez a fenti hsz-aimból nagyjából kiderül. Az, hogy kimaradt valami az életemből, biztos nem érezném, hiszen egy gyerek megadatott, megtapasztaltam az Anyaságot.

Nálunk mostanában bevett szokás, hogy sokszor vállalunk be vendég-gyereket hétvégére, itt alvásra... Kislányunk nagy nagy örömére.

Én talán picit megpróbálom elfogadni a helyzetet, megbékélni a gondolattal, hogy ennyi járt egyenlőre. De persze reménykedek,hogy hátha, de már egyre kevésbé...

De nekem/nekünk ÍGY IS NAGYON JÓ, ahogy van! Kép

Ha pedig mégegyszer bele is vágok a tesó dologba, próbálom megtartani a fenti mondatomat a gondolataimban, de ha mégis úgy gondolja az a Valaki, hogy eljön hozzánk, akkor ugyanolyan szeretettel várjuk majd, mint annakidején a lányunkat. Kép

Bocs, hosszú voltam talán egy kicsit.. Kép

Katie
katie
 
 


Vendég gyerek nálunk is szokott aludni,sőt,igaz ritkán,de a sógornőm néha itthagyja pár napra a fiát,a kislányom nagyon élvezi.
Mi a férjemmel meg nagyon élvezzük a csendet,miután újból hármasban vagyunkKépKépKép
Jó hétvégét!
A.
Vendég
 


Helló Hetti!!
Én már régóta keresek egy JÓ asztrológust!!Megtudnád a Tiédnek adni a számát,elérhetőségét?
Bea

Kép
bea27
 
 


Hetti!!
Megadod az asztrológusod elérhetőségét?
Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
Olvastam a hozzászólásokat,és érdekelne mi is az a Jónás-módszer.Nagyon örülnék,ha válaszolnátok.
masnika77
 
 


Masnika!
A Jónás módszer röviden: ez a doki felfedezte, hogy minden nőnek van egy olyan napja, vagy időszaka, amikor a legtermékenyebb egy hónapban. Ez akkor van, mikor a Hold ugyanúgy áll, mint születése órájában, napján. Ezt pénzért kiszámolják neked, a Jónásos topic-ban lehet, megvan a cím, sőt nekem a könyv is, amiből elküldhetem a címet, de van egy honlap is (amerikai), ahonnan ingyen le lehet tölteni egy ilyen táblicskut. Azt hiszem szinte ugyanolyan, mint az "eredeti" pénzes. A Jónás-módszeres topicban megtalálod a honlap címét, egyik nap tettem be, van utasítás is mellé. Annyit még, hogy ez akkor működik azt hiszem, ha szervi okai nincsenek, mármint a fogantatás szempontjából.
Üdv:Bogi
dbogica
 
 


Szia Anamaria!

Nagyon örülök amit a kislányod mondott! Érdekes érzés lehetett átélni! Hirtelen fel sem fogtad szerintem.
Amúgy jól vagytok?

Dbogica!

Nektek, hogy telnek a napjaitok?
Mi jól vagyunk. Tegnapi napon voltunk párommal megnézni Petra babát 4D-s ultrhangon. Fantasztikus élmény volt. A kis aranyom először teljesen hátat fordított aztán kimentem egy kávét inni, utána döntött csak úgy, hogy a fél orcáját megmutatja. Jókat mosolygott, szopizta az ujját. Édes nagyon. Este megköszöntem neki, hogy segített közreműködni.

Bea27!

Nem kimondott asztrologus akit ajánlani tudok, hanem több mindennel foglalkozik egyszerre. Születési dátumodból, állatövi jegyedből,tenyeredből esetleg kártyából olvassa ki a dolgokat. Nekem amit a múltammal kapcsolatba mondott az is úgy volt és a jelen is eddig úgy történt ahogy mondta.

Ha így is érdekel írj és akkor megadom az elérhetőségét. Szerintem nem bánnád meg ha elmennél.

Mindenkinek szép napokat!

Hetti és Petra baba
hetti
 
 


Kedves Hetti!

Jó olvasni, hogy milyen boldog vagy! Bízom abban, hogy nemsokára mi is ilyen boldogok lehetünk, és hamarosan megtalál mineket az a baba, aki ránk vár.
Elküldenéd nekem is az elérhetőségét az említett "jósnő"nek? (emilcím: smiling75@freemail.hu

köszönöm!
napsugár8
 
 


Sziasztok!
Előbb írtam, csak lefagyott a gépünk és eltünt az üzenet.Na sebaj.
Gondoltam írok, hisz 1 hete már nem ír senki, és hát.. én voltam a témakezdő.Kép
Hogy vagytok Lányok?
Én jól vagyok,dolgozok, elfoglalom magam,és várok..Kép
Hetti!
Az asztrológus elmondta azt is esetleg, hogy miben áll a karmikus kapcsolat a baba és teközted? Csak kíváncsiságból kérdezem. Engem is érdekelnek ezek a dolgok.
Bogi
dbogica
 
 


Sziasztok!
Régen írtam,Bogi,köszi,mi megvagyunk,lányom sulizik,az idő telik..
Végül a nyaralásunk is összejött,többé nem fogok vágyni a Balcsira.Szó szerint megettek a szúnyogok,ennyit életemben nem láttam,már egy hete éjjel-nappal vakarózunk.Úgy néz ki a kislányom...
A.
Vendég
 


Helló Hetti!
Akkor megadod az elárhetőságát annak a jó Jósnőnek?
Itt az e-mail cimem:moky78@freemail.hu
Bea

Kép
bea27
 
 


KATIE!
Hogy vagytok,írj még néha pár szót magatokról.
Kislányod jól van?
A.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Hogy vagytok?
Én megvagyok, dolgozom, azért pihenek is és várakozok...Kép
Remélem, nemsokára beköltözik a baba.
Bogi
dbogica
 
 


Anamaria! Kép

Köszönöm kérdésedet, jól vagyunk Kép Ritkán járok mostanában errefelé. Az épitkezés halad, remélem jövő ilyenkor már onnan írhatom a hozzászólásaimat. Kép Felétek mi hír?

Katie
katie
 
 


Katie!
Nálunk nincs sok újdonság,sulizunk ezerrel,vagyis úgy kellene,csak sajnos a kislányom elég lusta lett a vakációban,na de lassan belejön megint.A tesó témát zároltuk,most már én is úgy állok hozzá,hogy ha lesz,lesz,ha meg nem,már van egy gyönyörű kislányunk és így is boldogok vagyunk.Tök jól érzem azóta magamat,de persze én úgy is tudom,hogy lesz még babánk.
A.
Vendég
 


Anamaria Kép

Jó hallani,hogy jól érzed magad!! Kép A tesó témát én is "zároltam" és már abban sem vagyok biztos, hogy valaha újra napirendre fog e kerülni. Az idő megy, a lány egyre nagyobb, én egyre idősebb... Nem tudom hogy milyen lenne újra egy pici. Tesómék gyerekeivel sok időt töltünk, a kisebb ott 2 éves, elég nagy a különbség a 6 és a 2 éves között. Nehéz néha összeegyeztetni őket akár időben, akár program terén. ( Bár lehet hogy csak én győzködöm magam, hogy ne legyen olyan fájó, hogy nincs még egy. Kép )

puszi Nektek

Katie
katie
 
 


Köztem és öcsém között 7 év a különbség,emlékszem reggel vittem őt oviba,rohantam suliba,suli után megint az oviba,nem sétálgathattam a barátnőimmel,mert várt a tesóm.Mégsem egyeztünk jól soha,csak mióta én férjhezmentem és most már ő is megnősült.
Szerintem ha már 6-7-nél több év eltelik közöttük,könnyebb lesz.Az én lányom már egyedül megy is és jön is a suliból,tehát nekem lenne időm babázniKépKép
Engem soha nem rettentett el a nagy korkülönbség,mindig úgy szerettem volna,hogy mindkét gyerekre nagyon oda tudjak figyelni,míg picik.Ezentúl pedig nem is lellene hóban-fagyban bevásárolni cipelni a picit,hiszen a nagylányra rá lehetne bízni pár percre.Látod,optimista vagyokKépKépKép már csak a baba hiányzikKép
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy idepofátlankodom, de hátha hasznos!

Hátrahajló méh
Tudtommal örökletes tulajdonság, és bár állitják, hogy nehezebb a teherbe esés, de az én tapasztalatom szerint nem, és még csak tornagyakorlatokat se kispánát nem kellett bevetnünk a cél érdekében. Annyi érdekességet felfedeztem ugyan, hogy (ezt persze visszatekintve tudom csak) megfogant csemete, hason kezdtem aludni, ami addig nem volt sláger nálam. Azt hiszem a teste tudja az embernek, mire van szüksége, csak hagyni kell.
Továbbá olvastam olyat is (Bogi szerintem te is a babaprojekteseknél), hogy érdemes a hátrahajó méhhel rendelkezőknek hason feküdni, hogy tehermentesítsék kicsit a méhet. A most pocakosodó sógórnőmnek is azt tanácsolta a nőgyógyásza, hogy amennyit tud feküdjön hason.
Azthiszem kimerítettem a témát tudásom tekintetében

Korkülönbség
Köztem és hugom közt nyolc év van. Nagyon vártam annak idején és én voltam az egyetlen, aki lányt szeretett volna. Aztán elkövettük családilag azt a hibát, hogy nagyon sokat kellett rá vigyáznom, hoznom- vinnem bölcsiből oviból, játszótér scak hugival stb. A mai napig kihat a kapcsolatunkra és nem épp jó irányban.
Úgy gondolom ha kicsit kell vigyázni és ritkán a kistesóra az nem gond, de nem vegyük a nagyobb tesót úgy mint egy "ingyen bébiszittert". Visszaüthet. természetesen ez az én véleményem, és remélem mindenki más jobb tapasztalatokkal bír. A helyzetektől nem félni, haenm megoldani kell!

Mégegyszer bocsi keresetlen okoskodásomért!

Eszter

Eszter, Olivér,
Kép
Marci
Kép
ironram
 
 


Sziasztok!
Olyan régen írtam ide!
Remélem azért emlékeztek még rám.
Szeretném megosztani veletek is a legújabb mottómat: Eddig azt hittem, hogy "majdnem 3-an vagyunk, de mostmár beláttam, hogy "2-en". És ez óriási különbség. Mindig volt bennem valami hiányérzet mióta elkezdtük a baba-projektet. És el kellett telnie egy évnek, hogy rájöjjek, milyen szerencsések vagyunk, hogy már van saját családi házunk, rozoga autónk, és egészségesek vagyunk, és akkor megyünk moziba, kirándulni, sétálni, lefeküdni, felkelni, takarítani, szerelmeskedni, amikor akarunk, vagy időnk engedi. Ez óriási ajándék és ki akarom használni minden percét.Kép
Most egyáltalán nem várom a babérkezését, mert menni akarok rákszűrésre, meg dolgoznom kell még, hogy jó GYES-t kapjak, szóval kicsit offoltam a témát. De ha bárki szeretné megosztani velünk az életét és bekopogtat hozzánk, szívesen látjuk!Kép
(Hallod, baba?Kép)

Korkülönbség:
Van egy barátnőm, akinek a nővére és közte 11 hónap van. (nem tévedés, HÓNAP!) Olyanok voltak, mint az ikrek, imádták egymást. Aztán 11 éves korukban lett egy kishugicájuk. Ez tönkre tett mindent. A gyerekkorukat is és a köztük lévő jó viszonyt is. Nagyon észnél kell lenni, mikor rábízza az ember az egyik gyerekére a másikat. Õ is gyerek, akármekkora is, és nem lehet elvárni, hogy Ironram szavaival "ingyen bébiszitter" legyen. neki is van élete és a szülők nem neki szülték, hanem maguknak. Aki meg nem tud a gyerekével foglakozni, hanem a nagyobbakra bízza nevelés céljából, anna mindek gyerek.
Az még teljesen belefér, amit Annamaria mondott. Még a kislányod szülővé válásakor sokat is segíthet ez a tény. De nagyon óvatosnak kell lenni, szerintem
Bocsi, ha okoskodónak tüntem.Kép

Minden jót!

Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Helló Csajok!!
Eszembejutott egy történet,ami az egyik ismerősömmel történt a napokban!!Sajnos!!Fogalmam sincs,hogy miért,de nemigazán védekezett a csajszi!!Illetve évekig volt neki spirálja,de azt egy pár év után levették,mert /lejárt az ideje!!/Tudni kell,hogy a Csaj nem egy Anyatipus,illetve szeretett volna Anya lenni,de sajnos olyan link férfiakkal hozta össze a sors,hogy nekik nemigazán szült volna!!Volt már neki 6 abortusza,és most jár abban a cipőben,hogy a 7.-ik terhességénél tart!!Most van 6.hetes terhes!!És,hát sajnos ez is el lesz veteve,mert,hát nem olyanok a körülmények,hogy megtarthassa!!Látjátok milyen igaszságtalan az élet,hogy ennek az igen termékeny lánynak már mennyi terhessége jött össze,mi meg itt siránkozunk,hogy mikor látogat meg az a bizonyos kis lélek!!!KépDe miért van ez???Kicsit meginogtam azzal kapcsolatban is,hogy Méghogy minket választanak a leszületni vgyó lelkek????!!!!!Akkor ez a kis lélek mit akar ettől a Csajtól???Nemértem!!Ha valaki lát benne logikát,várom kiváncsian a véleményeket!!!
Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Egyértek Vicával, nekem is ez a véleményem, hogy nem a nagyobbnak születik a tesó, hanem nekünk születik még egy gyerekünk. Ezért is írtam fentebb, hogy nehéz a 2 és a 6 évest időben és programban összeegyeztetni, mert ugye nem szeretném, ha a nagyobbnak bármiről le kellene mondania a kicsi miatt.

BeaKép

Ha a lélek "fejével" gondolkodunk, akkor őt választjuk, hátha megváltozik, és mégiscsak elfogad minket kis lelket, aki szeretne neki segiteni. Ha meg az ismerősöd emberi fejével gondolkodunk..... Hát ezt nem tudom átérezni, sosem jártam ebben a cipőben. Csak az ellenkezőjében. Erről tán olyat kellene megkérdeznünk aki igazán illetékes ebben.

Katie
katie
 
 


szisztok bekapcsolódhatok új vagyok és lenne pár kérdésem ha ti tudtok segíteni.
gilingalang
 
 


én most jártam kineziológusnál mert már nembírtam elviselni a tudatot hogy nemjön össze a baba.van már gyerekem az elöző házasságomból 12 éves.de az új párommal 10 éve együtt vagyunk és volz 3 éve egy babánk aki 18 hetes terhességnél meggondolta magát.én sem tudok bele nyugodni hogy miért megy egy kis lélek olyan helyre ahol nem kiváncsi rá senki.van olyan ismerösöm aki szintén nem anya tipus és a nagyi neveli a gyereket.más meg akarna és nem lesz.ma megyek dokihoz 35 éves vagyok és az a baba simán jött össze de azóta semmi.muszály lépnem valamit.hát ennyi.
gilingalang
 
 


Giling!
A kineziológusnál "kiderült" valami?
Szerintem biztos van valami oka, hogy nektek sem jött eddig a 2.baba. Hogy miért, azt lehet, csak később értitek meg. Velem is volt már olyan, hogy nem értettem egyes dolgok miért-jét, de később leesett,mi volt az oka. A lelkek szerintem azért választanak minket, életet, szülőket, mert abban a bizonyos életben akarják életfeladataikat megoldani. Ez történhet egy szegény családban, milliomosok között születve, vagy más körülmények között.Ezt mi választjuk születés előtt és, bár most már nem vagyunk ennek tudatában, egy jó asztrológus rávilágíthat életfeladatainkra. Én is jártam egynél, és örülök, hogy rávilágított dolgokra. Én így gondolom ezeket a dolgokat.
Bogi
dbogica
 
 


Bogi!!
Ha valóban olyan jó ez az asztrológus,megadnád az elérhetőségét????
Tényleg igazakat mondott??Jót is rosszat is egyaránt??
Nekem ÓRIÁSI szügségem lenne egy jó asztrológusra!!Már régóta keresek egy ilyet!!!!
Előre is köszi!!
BEA

Kép
bea27
 
 


Bogi
igazad van teljesen én is ezt gondolom csak a baba utáni vágy nagyobb.a kinezi...us is azt mondta oka volt hogy nemakart az a baba megszületni,ami elhalt bennem 17 hetesen.úgy gondolta könnyebb lesz az életem ha nem akkor jön.de ezt nemtudom felfogni mert én úgy kiborultam hogy ideggyógyászhoz kellett járnom és gyógyszert kellett szednem.xanaxot meg társait.igaz hamar abba hagytam mert rendbe akartam jönni de ezért is mentem a kin....hoz mertmég érzem a félelmet a köv.terhességemtől nehogy úgy járjak.feloldotta bennem a félelmeket,megtanultam meditációval ellazulni és saját magam megoldani a problémákat.sok dolgot máshogy veszek már.
gilingalang
 
 


Bea!
Leírnád az e-mailed? Elküldöm neked a címet. Nekem a kineziológus barátnőm ajánlotta őt, és szerintem jó a szakmában, bár nem vagyok jártas ebben. A tény, hogy elmondta, milyen vagyok, mi az "oka", bolygók stb. az elkészített horoszkópomból. Az életfeladataimat is tudatosította bennem. Én örülök, hogy mindezeket megtudtam.
Bogi
dbogica
 
 


Szia Bogi!!
Leirnád nekem e-mail-ben,hogy miket mondott Rólad??Illetve,hogy mik jöttek be!!Visszamenőleg is tudott valamit mondani?Mennyibe került mindez,stb..................
Előre is köszi!moky78@freemail.hu

Kép
bea27
 
 


BOGI NEKEM IS ELKÜLDENÉD AZ ASTROL....US CIMÉT SISSY34@VIPMAIL.HU KÖSTI
gilingalang
 
 


Sziasztok!

Bea!
Én is azon a véleményen vagyok, mint Bogi. Azoknak lelkeknek, akik ilyen "anyákhoz" mennek, sajnos ez a sorsuk. Illetve a karmájuk, hogy szakszavakkal éljek. Vannak akiknek az életükben van problémájuk és ott próbálják megoldani, de van, akikenk már méhen belüli életben kellene megoldaniuk. De addig nem hiszem, hogy meg tudnak születni bármelyik szülőjüknél, amíg ezt a karmát valahogy fel nem oldják. Valahogy így gondolom. Lehet, hogy hülyeség, de szerintem így van.

Még eddig csak felületesen hallottam a kineziológusokról. Elmondaná valaki, hogy ezek mivel fogalakoznak, és mi is ez tulajdonképpen.
Nagy szükségem lenne valami ilyesmire, mert azt hiszem magamtól nem leszek képes megoldani.

Az elérhetősége is érdekelne: vica1982@citromail.hu

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


kedves Vica ide írhatom neked vagy erre a mailra??bár ezt jó ha más is tudja ide írom.de a címét a mailodra.
Szóval:én most jártam ehhez az illető hölgyhöz aki szerintem nagyon tud.az izomzatból nézi meg hogy az elmúlt éveidben milyen ,mennyi streszt szedtél össze,nekem egész a magzati koromig vissza ment.ezeket a stresszeket oldja fel mert ha nem kihat az egész életedre.cselekvésedre.vagyis :történt veled valami kisgyerek korodban amire nem is emlékszel de stressz ként ért akkor ez kihat a mostani életedre.mondjuk félsz a sötétben.mint sok kis gyerek.ismerek olyat aki elvitte a gyerekét e miatt és használt.én a kezelésekb latt sírtam nem azért mert sírós vagyok hanem mert feltépí a régi sebeket amire nem szívesen gondolsz,. a sírás már egy oldás.én azért mentem el mert nem sikerült a terhességem és belebetegedtem elvesztettem a 17 hetes babám és utána a 8 heteset.ideggyógyászhoz jártam mert úgy kikészűltem.xanaxot kellett szednem amellett meg nem lehetsz terhes.szóval ezt kihevertem talpra álltam de nem éreztem magam olyan erősnek hogy e nélkül újra megpróbáljuk.most jólérzem magam és talán már nincs bennem az a félelem hogy megint elveszítem a babát ha terhes leszek.sok sikert.GILI.
gilingalang
 
 


Szia Gilingalang!
Ez a story nekem nagyon tetszett!!
Lehet,hogy nekem is el kéne mennem egy ilyen "kezelésre"?
Ez egy alkalom volt?Mi kell ahoz,hogy elmehess oda?Úgyértem valami ok kell?Mennyibe kerül?Engem érdekelne!
Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Én is hiszem, hogy a babák választanak minket, igaz én nem asztrológussal beszélgettem erről, hanem egy természetgyógyásszal.
A párommal most szerenénk elkezdeni a próbálkozást, hogy legyen kisbabánk. Pár hónapja kérdeztem meg egy természetgyógyász ismerősömet, hogy a hozzám születni kívánó gyermek lelke velem van-e már, és azt mondta, hogy igen, már velem van Kép. Szóval én várok. A baba majd akkor jön, amikor szeretne, nem siettetem a dolgokat. De azért remélem hamarosan tényleg velem lesz. Kép

Üdv
Dóra
mdóra
 
 


Sziasztok!

Olvasgattam a babavárással kapcs. üziket. Nekem van egy drága 8 éves kisfiam, és most a második házasságomba is szeretnénk egy jis manót, de valahogy nem jön össze. Lehet már nálam kóros, ez a dolog, bár már mostanában nem foglalkoztat mi lehet az oka. Lesz amikor lesz.

Sziszkó.
sziszkó31
 
 


Bogi!
Nekem is elküldenéd az asztrológusod címét?
Köszönöm szépen!
Tudok egy jó kineziológust, ha valakit érdekel.
Gabi

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok!
M?ködik még ez az oldal?
Most látom, hogy 2005 november óta egy bejelentkezés van, az is januári...
G.

Kép
bodza2005
 
 


Bodza!
Írd meg az e-mailed ide!
Köszi
Bogi
dbogica
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: