Új privát üzeneted érkezett!

kisbeeka: Milyen volt a szülés felkészítő? Megtudtál valami okosat? :) Ne izgulj Maja miatt, tornászik Ő, csak biztosan háttal kifelé fekszik, és befelé rúgkapál, ezért nem érzed. Bármikor fordulhat egyet, és a menyországban leszel! Ilyenkor még amúgy sem mindennapos, hogy érezzük őket! :D
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!

Nekünk is kiderült előzőhét csütörtökön, hogy KUKISUNK van! :-)

Korenka, 23-24. héten a cukor jön majd.

Hétfőn megyek uh-ra és akkor tudom meg az afp eredményt, meg a többit, eléggé izgulok.

Kép

Kép
antekirt
 
 


antekirt: Gratulálok! Van már nevetek? És henó neked?
korenka
Szár
 
 

 
 

heno:
akkor nem sikerult megtorni a noi uralmadat, viszont csak olyan ferfi vesz majd korul akinek te, csakis te leszel mindig is az anyakiralyno!!! gratulalok kisherceghez!!

antekirt:
gratulalok!! gondolom kiscsaj utan kispasit vartatok??? ;)

korenka:
ohhhhh....koszi a valaszat :shock: olyan gyakorlott vagy mar, el sem hiszem, h egyszer valaha en is belejovok ezekbe a dolgokba. egyszer egy kinai orvosi konyvben (magyarul volt ;) es mar fog. sincs, hogyan kerult a kezembe...olvastam, hogy ezeket a hirtelen ejszakai osszerandulasokat a nagyon faradt test izomrangasai okozzak, hasonloan a zuhano erzeshez, amikor ugy erzed, mintha leesnel a lepcson egy pillanatra...

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Köszi Lányok, szerencsére már sokkal jobban vagyok! Gyors, de intenzív lefolyású vírus volt... A mai kaja már megmaradt bennem, és mivel egyedül voltam egész nap, ezért pihenni is tudtam.

Gratulálok minden ultrahang eredményhez :)
Teszek fel mindjárt táblázatot, de tuti, hogy ezt-azt kihagytam belőlem, légyszi' szóljatok, ha valakinél hiányzik név vagy háttérszín!

Korenka
A követekő uh a 28. héten van.

Ritique
Üdv a csapatban! Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


pequ: Ezzel a rángással én csak akkor találkoztam először amikor a férjemmel :D Elötte nem is hallottam róla. Néha akkorákat ugrik, hogy majd kirepülök az ágyból... :D
Lefordítod nekem, hogy mit jelent az a mondat a vonalzódon?
Sopha a nossa Prinesa chega brevemente. Olyan romantikus hangzású :D Bár engem ezeken a latin nyelveken akár el is küldhetnek a fenébe még azon is elalélnék... :D:D
korenka
Szár
 
 


Chamo
Szerintem nagyon csinos kismami vagy, a pocakodon kívül semmid nem nőtt meg, sokan irigyelnének a külsőd miatt, úgyhogy ne aggódj :)

Pequ
Luca hátonalvós volt, de oly' egyértelmű jelét adta a nemtetszésének hason, hogy azt minden elsőgyerekes egyből megértette volna: torka szakadtából ordított, míg meg nem fordítottuk :wink:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


addisz: Most nézem, hogy András fiam (4) lemaradt a listáról, bár az is lehet, hogy ott van valahol, csak szűkült a sor és azért bújt el... :D

Jó sokan nem jelentkeztek már nagyon régóta.... remélem ők is jól vannak...
korenka
Szár
 
 


pequ: Addisz hozzászólása is mutatja, hogy rá fogsz jönni te is majd, hogy mit szeret a babád. Úgyis addig üvölt amíg azt nem csinálod amit Ő akar :D:D:D
korenka
Szár
 
 


Korenka
Ott van András, csak elcsúsztak a sorok, de most széthúztam, úgyhogy ismét látható lesz!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz, a csajszi nevet kitörölnéd nálunk?

pequ, mi lányra gyúrtunk, de mostmár örülök nagyon, mert olyan mintha első terhesség lenne úgy izgulok. :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Annyira aranyosak vagytok,h mindenki gratulált pedig alig tudok itt lenni. Na de holnap lesz az utsó zűrös napom és ígérem jövök aztán. Holnap megyek dokihoz+afp-re. Én is gratulálok mindenkinek!

Pequ:Ez olyan szép volt meg is bőgettél! :-) Ajánlom is,h én legyek az anyakirálynő ha már a sorsom a békák, pókok, foci,horgászat...stb:-D

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Javított verzió:

Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Korenka: köszi,remélem lassacskán már egyértelműbben fogom érezni,nem csak a hátát :D

A szülésfelkészítőn most a kórházban töltött napokról esett szó,és nem csupán a baba betegségeiről,és nagyon hasznos volt :)
Csupa érdekes dolgot mondott el a nő,amikre nem is gondoltam volna magamtól :)

Abszolút segítőkészek,ahogy lejött a szavaiból (neonatológus beszélt),hiába volt sok hülye kérdés is,amiket már bőven kifejtett hosszú perceken át,türelmesen,mosolyogva válaszolt,és anyukáknak nevezett minket,ami nekem pláne furcsa volt :)


Nancsa: és mit éreztél ma? :D
Vendég
 


Ez nagyon friss kép:

Kép
Vendég
 


Húú, Kisbeeka, milyen csini vagy és mekkora a pocakod :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: köszi :D
Hát ha nem nyomja le így a ruha (ez picit szűkebb fajta),akkor sokkal durvábban látszik,no de ide most azért nem raknék fehérneműset ;)

Majácska nem jelez azóta sem,de még van kerek 1 hete ;) :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok csajok,
Mar jo reg nem jartam errefele, de nagyon hianyoztatok!!! Probaltam visszaolvasni az elmaradottakat, de folyton lefagyott a szamitogepem, ugyhogy eleg hezagos a felzarkozasom. Az IKEAs agyat lattam, hogy nalatok le van arazva! Nem semmi! Pontosan ugyanazt a Leksvik agyat vettuk meg mi is (hala istennek van a varosunkban egy IKEA) mert kerestem mindehol olyan igazi europaias babaagyat, amihez hozza vagyok szokva, nem ezeket a batar nagy bumszli amerikai agyakat, amik elfoglaljak az egesz szobat, es aztan mar semmi nem fer be oda. Es ugy orultem, mikor megtalaltuk ezt!
Olyan csinosak vagytok!!! Nagyon! Ne izguljon senki, egyikotok sem hizott meg. Szepek a pocik nagyon. Es egy ket kilo.... eldobom az agyam. En az elso trimeszterben hiztam 5 kilot. Azota kicsit stagnalok, aminek nagyon orulok, mert normalizalodott az etvagyam es most mar atlag ember modjara eszek, nem mint egy kiehezett farkas :)
Feledekenyseg.... ne is mondd :) A ferjemmel elmentunk vacsorazni egy etterembe a szulinapja alkalmaval, es egyszer csak razenditett az egesz etterem a "Happy birthday to you"-ra, mert a sarokban egy nocinek szulinapja volt. Egyszer csak megszolalt a ferjem, hogy mintha csak nekem enekelnenek..... en meg csak nezek ra nagy bamban es nem ertettem , hogy miert is?!?!?! :) Aztan felvilagositott, hogy vegulis a szulinapjat vagyunk ott unnepelni es aznap van a szulinapja :))) hihetetlen, milyen szita agyam van mostanaban.

Hetfon leszek 19 hetes es akkor megyunk megnezni hogy fiucska vagy kislany kinozza a hasamat mostanaban :) Alig varom. Bar kicsit izgulok, mert nem akarom hogy szegyenlos legyen es varni kelljen megint egy hetet hogy kideruljon.... es leginkabb azert, mert nagyon szeretnek kislanyt. Mar csak azert is mert arra mar megvan a nev, es beleszerettem a nevbe.... fiu nevet meg nem tudok valasztani, akarhogy kinozom magam. A masik ok meg azert mert olyan hihetetlen, de az itteni kinti magyar tarsasagban csak es kizarolag fiu gyerekek vannak.... es rengeteg... es csak fiucskak. Bar en imadom a fiukat, es az elejen en is azt akartam, de most mar jo lenne egy kis valtzatossagot vinni a magyar baba klubba idekinn :)

Hat megprobalok feltenni egy ket perces kepet a hasamrol, bar ugy erzem magam mostanaban mint a balna es meg senkinek nem mutogattam a hasamat igy kepeken..... egyszeruen nekem olyan nehez hozzaszokni a folyamatosan emelkedo szamokhoz a merlegen es a kontrolalhatatlan testdeformalodashoz. Tudom, hogy ez mind szep es jo dolog, de nekem ez annyira idegen es annyira furcsa, hogy sok ido fog kelleni mig megbaratkozok a gondolattal. Majd teszek fel kepet a babaszobarol is amint elviselheto allapotba kerul. Es megprobalok tobbszor feljonni ide, mert olyan jo olvasni mindenkit. Erot, egeszseget es kitartast mindenkinek.
Ja, napi menu: rakott krumpli, csirkeleves, meggyes suti :)
es csodalkozok hogy mitol hizok?!?!? :)
Kép pocak
bebe17
Szeged
 
 


Hát gratulálok minden kukishoz, jól bekékült a táblázat :)

A pocakok szépek! Én TÉNYLEG úgy érzem magam, ha tükörbe nézek, mint egy bálna, inkább nézek ki daginak, mint pocakosnak. Nyugtatom magam, hogy szar a tükör :D Különben is, tegnap a vonaton a kalauz észrevette rajtam! :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Kisbeeka, bebe gyönyörű pocifotók!!!!

henó, gratulálok a kukishoz :D

korenka, hajrá torna!

addisz, jobban vagy?

pequ, aranyos vagy, hogy írsz a kinti létről. Amúgy ha újraszületnék, tuti nem természettudományos pályát választanék, hanem ráállnék a nyelvekre. Amikor gyesen voltam Milánnal, el kezdtem magamtól a spanyolt és olyan jól haladtam vele, az olasz után az is nagyon könnyű volt. Na de most időm semmi...majd szeptembertől :D habár Milán iskolás lesz, ki tudja mennyit kell majd vele tanulni, nagyon okos gyerek, csak nem tud sokszor viselkedni, félek is tőle....

amúgy én imádom, hogy fiaim vannak, körül vagyok rajongva rendesen...simogatnak, csókolgatnak, anya szeretlek, anya te olyan szép vagy, nekem meg csak hízik a májam 8) 8) 8) hú de rossz anyós leszek :lol: 8)

chamomilla
Pécs
 
 


nekem meg kell mennem szombaton az egyetemre, ami nem is lenne baj, de minden hétfői óra meg lesz tartva, így estig bent rohadok...ráadásul Marcikámnak vasárnap lesz a szülinapja, majd éjjel utána megsütöm a tortát. :roll:

meg szeretném kikérni a véleményeteket. Milán fiam 3 évig Budán járt oviba, ugye más kategória, mint itt vidéken. Ott mindig azon lepődtem meg, hogy pl a 25 fős csoporttól beszedtek 2 ezer Ft-ot /fő óvónéni névnapra, karácsonyra pl....(no komment, gondolkoztam pályát váltok...) Itt most szeptember óta jár oviba, de ez meg a másik véglet. Konkrétan ballagásra 5-5 ezer Ft-os VÁSÁRLÁSI UTALVÁNYT akarnak adni a szülök az óvónőknek, a dadusoknak 3-3-3 ezer Ft értékben. De most hogy nyissam ki a szám, amikor 1 éve járunk ide, de szerintem ez nagyon durva....eleve olyan mintha pénzt adnánk, no meg 5 ezret? Valószínű az lesz, mi veszünk vmi apróságot külön....

chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok,

Én is rég jelentkeztem, de olvasgatlak benneteket, csak kicsit szótlan voltam.
Minden rendben van nálunk, kisfiú van a pocakomban :), akit jelen pillanatban úgy tűnik, hogy Barnabásnak fognak hívni.
Most van abban a fázisban a terhességem, hogy szinte észre sem veszem, a pocak ugyan nő, de nem zavaró méretű még, és amúgy a lehető legkellemesebb közérzetem van.
Csak akkor veszem észre, hogy terhes vagyok, amikor Pici nekiáll mozogni, amit most már nagyon erőteljesen tud csinálni... :)
Tegnap este megdöbbentünk, mert akkor először már nemcsak érezni, de látni is lehetett, ahogy ficánkol :)

Kép

Kép
larimami
 
 


kisbeeka: 3x megrúgott - ez olyan értzés volt, mintha valaki hozzányomta volta az ujját a hasamhoz - aztán "hozzámbújt" - ez pedig olyan mintha valaki belülről megsimogatna. És most, hogy erről van szó, megint ficánkol! :P

antekirt, larimami: Gratula a fiúcskákhoz!

kisbeeka, bebe: Szép pocakok!


nancsa
 
 


Nektek - már aki ott tart - mikortól lehetett érezni kívülről is a kicsi mocorgását?


nancsa
 
 


Ne hari,hogy kicsit ritkábban jövök! :oops:
Olyan szépek a pocakok!Dícséret nekik!!!
Béku!Ne aggódj a mozgás érzékelése miatt!Én sem érzem mindig,leginkább csak ha oldalra fekszem,hol gyengébben,hol erősebben!Éndokim pl.:nem sürget.Most is úgy kérdezte,hogy:mozgást gondolom még nem érzel?!...hát mondom valami azért van,hol így-hol úgy!...Tehát ne aggódj!!!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Nancsa
Nálunk kb. 3 hete érezte apa először kívülről a mozgást (tehát kb. a 18. héten), akkor még eléggé kellett koncentrálnia. Most már abszolút határozottan érzi, nagyokat rúg a tenyerébe, sőt, tegnap láttuk is a "vándorlást", ott moziztunk mindhárman a hasam felett :)

Larimami
Gratulálok a kisfiúhoz, be is színezem a táblázatot és beírom Barnabást!

Chamo
Köszönöm szépen, sokkal jobban vagyok. Még figyelek rá, hogy mit eszem, egyelőre csak diétás jelleggel, de ma már jöttem dolgozni.
Ovival kapcsolatban: nálunk (Óbuda) az a szokás, hogy karácsonyra, év végén kb. 1000 forintot szedünk össze/fő, ebből veszünk közös ajándékot az óvónőknek és dadusoknak. Most viszont, hogy ballagnak a gyerekek, külön-külön ajándékozás lesz. Mi próbálunk valami személyre szólót venni, végül is ez a búcsú ajándék.

Bebe17
Jó, hogy jöttél! Szerintem nagyon csinos kis pocid van, a többi testrészed pedig egyáltalán nem tűnik nagynak! Tudom, Te mást látsz a tükörben, de az csalóka.
A tested ezután kezd majd el igazán átalakulni, a vége felé érzed majd idegennek, de ehhez tényleg hozzá kell szokni.
A lánynevet nem árulod el nekünk? :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Hát ahogy elnézem a pocakos képeket, mindenkinek olyan formás, kerek pocija van. Én már 6 kilót híztam, de mind a csípőmre ment :( Csak kövérnek látszom nem terhesnek :oops:
Tegnap megvolt az AFP, nemsokára uh, és végre megtudom a picurka nemét.
Amúgy olyan furi érzésem van pár napja :lol: mintha belülről csiklandozná valami a pocakomat, én kivül vakargatom, de így is viszket. Vajon ez már a baba, vagy csak a növekedéstől van?
deniko
 
 


Sziasztok!

Jaj lányok, ismét kéne nekem némi drukk. Tegnap este volt otthon a férjemmel némi összezördülés és ugyan próbáltam nem felhúzni magam, de ma d.e. a nagyvécézés után ismét rózsaszínes nyákot töröltem. Egyébként azóta sincs se görcsöm, se konkrét "vérzésem" (piros, vagy rózsaszín) és persze azt is el bírom képzelni, hoyg az aranyeremről maszatolódott oda némi vér, ami megszínezte, de azért izgulok. A fiammal anno épp ennyi idős terhes voltam, mikor hasi görcseim kezdődtek és kezdett nyílni a méhszájam. Rá 3 hétre derült csak ki, hoyg nagy a gond és onnantól kezdve végig táppénzen voltam és feküdtem, izgultam, számoltam a heteket. Annyira nem szeretnék most ismét ilyen helyzetbe kerülni és úgy vigyáztam magamra, nehogy megterheljem magam bármivel is. Az már csak mellékzönge, hoyg ettől a hónaptól kapnék rendes fizut, mivel csak 1. óta vagyok csak teljes állásban :(

Külsőleg is érezhető mocorgást tegnap este óta érzékelek, de ezt még csak a saját mancsommal bírtam detektálni :)

Kép
Kép
rheya
 
 


Sziasztok

Vééégre tudok jönni! Az ünnepek alatt nem igazán volt időm semmire :( anyukám is itt volt, meg a sógornőmék is, szóval csak főztem mindenkire, meg az ezzel járó dolgok + a gyerek, akinek asszem jön a foga, mert elképesztően hisztis pár napja szegénykém.
Szóval sorry, hogy nem jelentkeztem :(

Örülök, hogy már lassan mindenki érzi a pocaklakó mozgását!! Szuper! Most már én elég sokszor érzem, reggelente szinte azonnal felkel ahogy a testvére felkel (6kor) így eléggé fáradt vagyok, ja és este 10 kor járja a táncot benn a hasamban, miközben én próbálnék aludni :lol:

Jövő héten megyek a 08 hetes UHra a kórházba, + este megyek a dokimhoz is, mert beutalót kell adnia a genetikai tanácsadásra is minél előbb...hurrááá :? ....

Ó és nem is dicsértem a szép pocakokat!!! Büszkék lehettek rá :wink: És nagyon csinosak vagytok. Mindig is szerettem volna szép vékony kismama lenni, de én sose voltam az a típus, bár asszem nem is vagyok nagyon kövér sem :P

Fene mennem kell...üdv az újaknak is!!!

Kép


Kép
norcs83
 
 


Szebbnél szebb pocakokat látok és nekem egyikőtök sem tűnik dundinak, sőőőőőőőt! :wink:

Kép
Kép
rheya
 
 


Sziasztok!
Irigykedve olvasom, hogy majd' mindenkinél táncolnak a babák! :lol:
Kisbéka, mi tartsunk össze! :wink: Ez persze csak vicc, de mostanában én sem érzem olyan gyakran, mint előző héten! Az uh előtt már tűkön ültem, nehogy vmi gond legyen, de szerencsére pörög-forog odabent, csak még nem elég erős, hogy érezzem :lol:
Kisbéka kitartok veled, mi majd 20-21 hetesen fogunk röhögni egymáson... :lol: :lol: :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ja, rákérdeztem a méhlepényre,mellső fali, jó helyen tapad, első fokban érett, ez az utolsó mit jelent? :?: :oops:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Búvárágnes
Asszem 4 fokozatú lehet a lepény, minél idősebb a tehesség, annál érettebb lesz menetközben a lepény. Ezt az érettséget úgy kell érteni, hogy öregszik szép fokozatosan, elmeszesedik egyre több rész belőle. De ne ijedj meg, ez teljesen normális, mindenkinél ugyanúgy megy többé-kevésbé. A szülés előttre válik 4-es fokozatúvá (úgy emlékszem ez a legmagasabb fokozat).

Kép
Kép
rheya
 
 


Sziasztok!
Antekirt barátnője vagyok, tegnap este be kellett menniük a kórházba, mert elkezdett vérezni. lepény a méhszájon van, ettől a vérzés. Most szigorú fekvésre van ítélve, nem tudni még,hogy mikor jöhet haza. A baba szerencsére jól van, Veron (Antekirt) is , csak nagyon aggódik.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


sziasztok!

húú mennyi kukisunk van már! :D
és milyen szépek a pocakok! hihetetlen, nekem még alig látszik, észre sem veszik rajtam... olyan mintha nem nőne semmit. még mozgást sem éreztem, vagyis valamit igen, de nem tudom, h az volt e. :?
pedig szombaton az ultrahangon össze vissza mozgolódott, meg rugdosott. bár tudom, ami késik nem múlik, állítólag a fiúk nagyon rugdosódó babák. :)
Vendég
 


Antekirt!

Vigyázz nagyon magadra! Drukkolunk, hogy minden rendben legyen!


nancsa
 
 


Buvaragnes
Két nagyon jó oldal, ahol fontos infók vannak fent, az első kifejezetten a méhlepényről szól, a másodikat érdemes elmenteni, mert az uh leleten előforduló dolgokat részletezi:

http://www.kismamablog.hu/terhesseg/pro ... /mehlepeny

http://www.kismamablog.hu/terhesseg/viz ... egi-lelete

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Mágnes
Köszi, hogy szóltál! Nagyon drukkolunk, hogy ne legyen Antekirttel semmi gond, remélem a fekvéssel elkerülhető lesz a további vérzés.
Jobbulást kívánunk Neki és ha tud, akkor jelentkezzen!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


mágnes (antekirt): reméljük mihamarabb hazakerülnek, és mielőbbi gyógyulást Nekik, és sok sok pihenést!!!!

Kép


Kép
norcs83
 
 


köszönjük a drukkokat, átadom neki!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Fiúboom van :D De jó :)

Antekirtnek én is sok pihenést és jobbulást kívánok, nagyon drukkolok!

Béka, Ági, én is csatlakozom a mégsemmitneméreztem táborhoz, bár én még talán fiatal is vagyok hozzá.

A kollegáim szerint az a tükör TÉNYLEG torzít :D :D :D

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Én is bővítem a még nem érzem igazán klubbot :D
Antekirtért nagyon szorítok.

Nagyon szépek a pocitok. Lassan én is teszek fel képet.
korenka
Szár
 
 


Szerintetek milyen látvány fogadott ma az oviban?
Luca a kanapén fekszik, sír, óvónéni mellette ül, simogatja a hasát, vödör a földön....
Nem hiszem el! Több mint két hétig szenvedtünk a köhögéstől, gyulladásoktól, láztól, aztán 3 nap ovi után megint láz, most meg hányós-hasmenős nálam, erre most Lucánál... Már itthon is könnyített magán szegény és nagyon görcsöl a hasa.
Elegem van a sok betegségből, mikor lesz ennek vége?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


addisz:Nagyon sajnálom a lánykádat. Épp tegnap mondta az óvonönk, hogy állandóan betegek a gyerekek és egyszerüen nem tudnak kijönni belőle. Gondolom a betegségtől legyengült éppen gyógyuló gyerkőc visszamegy az oviba, és már kapja is a következő adag bacit... kitartás!!!
korenka
Szár
 
 


Antekirt!
Kitartás, pozitív gondolatok :!: :!: :!:
Nagyon szorítok, hogy rendbe jöjjenek a dolgok, nem lesz semmi baj!

Addisz!
Köszi, csemegézek az oldalakon :wink:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


addisz:
szegeny kis Luca... :( remeljuk neki is nagyon gyors lefolyasu lesz. olyan sokaig volt beteg, nem csoda, h a legyengult szervezeteben rogton megtapad a virus vagy a baci. Jobbulast!!

magnes: koszi, h bejelentkeztel, nagyon szoritunk antekirt-ert es a pici babajaert!!

pocakfotok:
chamo / beka / bebe ! tok jo nok vagytok!! nagyon szep pocikak! ;)

korenka:
a mondat: "Sophia a mi hercegnonk nemsokara megerkezik :) " igerem, ha megtudod a babucid nemet es megmondod a nevet, kapsz tolem ajiba egy portugal vonalzot!! a design-t es a mondatot kivalaszthatod, ok?? ;)

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


pequ:Az jó lesz, mert próbálkoztam én vele a linked alapján, de amikor a dátumot kellett beírni valahogy nem jót mutatott. utolsó mensi első napját írtam mondjuk be, és már 5 hónaposra becsült... A másik fajta jól mutatta, csak ott meg több sor szöveget írt, amit ugye nem értek, és nem akartalak azzal zaklatni, hogy mindig fordítatom veled...
korenka
Szár
 
 


Gyorsan megörökítem az élményt: Éppen most kezdet el érezhető boxolásba kezdeni a kis pocaklakóm. Ahogy oda tettem a kezemet, még inkább éreztem .... csodálatos volt... végre!!!! 16.2
korenka
Szár
 
 


larimami:
gratulalok Barnabashoz!!

gabi:
kalauz :P 8) biztos eddig mindig jol megvizslatot, ezert latja a kulonbseget :lol:

rheya:
olyan nagyon rossz, h igazan csak szoritoni lehet erted, h minel hamarabb meg tudjatok oldani az otthoni helyzetet... minel hamarabb elkoltozni, ne lasson (volt) ferjed egyre nagyobb es nagyobb pocakkal...ez osztonos onzes: neki nem jo, neked se legyen az... tudod, h kivulrol olyan konnyu tanacsokat adni, de en tenyleg nagyon remelem, h megtalald a lelki nyugalmad es, h a szerelem-baba a pocakodban hatalmas erovel lasson el :) a legkevesbe hianyzik nekunk most az idegeskedes, nekem is ha bestresszelek munka miatt rogton kemenyedik a hasam..

lanyok: irt nekem par napja egy portugaliaban elo anyuka, ha a mi egyik svajci kismamank baratnoje. (majd megkerdezem melyiknek) szoval az egyik svajci kismama is korhazban volt, de minden rendben van vele, kertem, h azert adjon eletjelet szamunkra. szinesznunk kell a tablazatot!

tablazat:
nem baj, h kekul a tablazat, majd az en kis Sophikamnak lesz kikbol valogatni magyar volegenyt ;) ugyanis az anyja (en) eldontotte, h csakis magyar ferje lehet 8) chamo! en se leszek egy irigylesremelto anyos :twisted: :lol:

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: