Új privát üzeneted érkezett!

Nikky, akkor szülés terén mázlista vagy, ja és fájdalom türés küszöbén is! :) Irigyellek! :))

Kép
elizabeth25
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi!apa fürdet!birom az ilyen apákat!anno nálunk inkább félelem volt ezen a téren,nem segitség.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 

 
 

Sziasztok!

Nikky nagy gratula nektek. várom a képeket. Csajok mennyit kell inni naponta a málnalevélteából?

Kép
rena10
 
 


Hello csajok! Nikky nem semmi volt a szülésed!!! :D Gratula hozzá!!! Persze minnél elöbb várjuk a képeket Dóriról!!!!!! Boszibaba nagyon édi a kisfiad :D Csajok nálunk még mindig semmi :( néha vannak ilyen mensi görcseim meg olyan érzés mintha megerőszakoltak volna bocsi a kifejezésért :oops: várom a szerdát akkor megyünk ctg-re hátha van valami. ANCSA MACSEK és ti???? Ma még nem is voltatok!!! Lehet már babáztok??? :lol:
Vendég
 


REna, nekem a szülésznő, két - három csészét mondott! Én kb. napi 1 litert iszom hébe-hóba!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!


Bacsbern!

Nálunk szintén semmi! Lassan indulunk pöri főzésre.
Nekem kedden kell bemennem a körházba nst-re, mert akkor lesz ügyeletes az orvosom.

Mindenképpen írok, vagy üzenek Crissyvel, ha van valami.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Visszajöttünk!!!!!!!!! NAgyon hiányoztatok!!!!!!!
Most nem olvasok vissza, mert még friss mami vagyok és nem tudok utolérni magam a teendőkben!!!!
De ünnepek utan jövök!! Mesélek /brutális volt!! :shock: /
KÖSZÖNÖM SZÉPEN A GRATULÁCIÓKAT!!!
Kép
1 napos Max Baba

p.s. sikerült megelőznöm Macseket??? :) :lol:

Kép

Kép
fenix
 
 


Sziasztok!


Fenix gratulálok nektek, biztos nem volt könnyű de megérte. Sok boldogságot!!!
Voltam a dokinál méhszáj c=3110. Mondta hogy lent van nagyon és valószínű 2-3 héttel hamarabb jön a drága. Jó lenne nem kinyílni sokat kell pihenni és a málnaleválteát inkább ne kezdjem el inni. Hát ez van. remélem még 3 hétig egybe maradunk.


Kép
rena10
 
 


Fenix, gratula a babohoz, nagyon szep a kisfiad!
Varjuk a szulesbeszamolot, jo neked, hogy te mar tul vagy rajta! :)
EN IS NAGYON SZERETNEK MAR! :shock:

Kép
elizabeth25
 
 


Fenix!

Hatalmas gratula! Várjuk a szüléstörténetet!
Sok tejcsit és jó egészséget kívánok!
Remélem lassan Én is követlek!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


na hoztam egy két képet.....
írni most nemtudok,meg visszaolvasni se..de majd belejövök egyszer... :lol: Kép Kép Kép Kép
nikky
 
 


NIKKY:
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉDES!!!! Nagyon gyönyörű kislányod van!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Niky, nagyon aranyos a kislányod! :)
Kiheverted már a szülést? :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!!!

Tegnap nem voltam, de ma már alig vártam, hogy bekapcsoljam a gépet, reménykedve abban, hogy látok benne új szépségeket!!!

NNIIIKKKKYYY!!!!

Mese kis csajotok van, nagyon gyönyörű, édes, kis husi!!!!A hason alvós képen nagyon drága!!!! Még egyszer GRATULÁLUNK hozzá!!!


FENIX!!!
Persze a te kis hereceged is levett a lábamról!!Nagyon édes!!!!GRATULA HOZZÁ ÚJBÓL!!!


Lányok!!!

TIM-CSIről nem tudtok semmit? Ugye még nem jelentkezett mióta megszületett Kevin baba?? Vagy csak én voltam figyelmetlen????

Szép délutánt mindannyiótoknak!!!! :D :D :D :D :D

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok csajok!
Nagyon gyors leszek. Nem igazán tudtam visszaolvasgatni csak nagyjából, de mindenkinek köszi a gratulációkat.
A lényeg minden rendben köztünk, másnap mindent megbeszéltünk, rá 1 napra pikk-pakk meg is szültem, tutira közrejátszott ez az egész esemény. De a lényeg a baba egészséges, bár nem ment minden egyszerűen, egyszer majd ha sok időm lesz leírok mindent.
A szüléshez képest ez a kezdeti időszak borzasztó nehéz főleg úgy h szinte óránként felkel(kevés a tejem is sajna, pótolni kell). Remélem (mindenki ezzel vigasztal lesz ez még jobb is) de egyenlőre irtózatos nagy fáradtságot érzek.
Mégegyszer mindenkinek köszi a bátorítást! És kitartást a finisben lévőknek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 15:55-kor.
Vendég
 


nikky,fenix.nagyon aranyosak a babák.gratula mégegyszer.sok tejcsit,nyugis éjjeleket kivánok.

tim-csi!minden jót,pihenj,amikor a pici is alszik.gyere majd mesélni!pussz.

lányok.olvasom,hogy a velem egyidősek méhszája nyiladozik.az enyém meg most zárődott vissza gyógyszerektől.ki fog nyilni időben vajon?vagy még nem kéne?vagy most mi van?????

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Szia tim-csi!

Örülök azért, hogy jól vagytok és minden rendben!
Te pontosan hányadik hétre szültél?
Kevin babáról ha majd tudsz, tegyél fel képet! :)
A kezdeti időszakra mindenki azt modja, hogy nagyon nehéz....de hát majd csak túléljük valahogyan!

Puszi

Kép
elizabeth25
 
 


Fenix
nagyon szép a fiad, megérte ugye?

LÁNYOK KÉPZELJÉTEK EL, HOGY
NIKINEK KIJÖTT ALUL EGY FOGA.

éreztem ma az ujammal.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Jó reggelt! Fenix nagyon-nagyon édes a pici fiad :D Nikky Dóri szerintem tisztára olyan mint te, nagyon hasonlít rád! És gyönyörű baba!!! Nálunk MÉG mindig semmi :( Vannak ilyen mensi görcsök amik átsugároznak a derekamba de ennyi! Remélem ezek már jelentenek valamit. Csajok ti mennyi hálóinget visztek vitettek a kórházba?????
Vendég
 


Sziasztok!

Macsek!

Mi van Veled? Lehet, hogy már babázol, merthogy egy pár napja nem is jelentkeztél.

Bacsbern!

Még mi is egyben vagyunk, holnap nst a körházban, hát kíváncsi leszek.
Hálóing: Nálunk a kórházban adnak nem kell vinni, de Én azért 1 db-ot odatettem, ha mégsem lenne annyi amennyi kell, meg a párom is tud majd behozni, ha szükség lesz rá!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Nem tudom Ancsa te hogy vagy vele de ez a várakozás szörnyűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű!!!!! Remélem már nem sokára történik valami. Én amúgy szerdán megyek ctg-re,hát majd meglátjuk. Azért drukkolok neked hogy most már minnél elöbb jöjjön a babád!!! :D Macsek remélem te meg már babázol!!! :D
Vendég
 


Sziasztok!!!

Egyelőre csak így tudom felrakni a táblázatot, de már nemsokára itthon leszek és lesz időm helyrerakni a gépet!!!

Már nagyon kevesen vagyunk, de remélem, hogy jönnek azért még . 1177917304.41.xls
Vendég
 


látjátok csajok?ma kiirta a vonalzóm:ANYÁNAK MÁR NAGY POCAKJA VAN:tök jó!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Bacsbern!

Szerintem is szörnyű ez a várakozás, már én is nagyon kíváncsi vagyok Nonókára, meg már jó lenne túl lenni a szülésen is.

Képzeld, azt álmodtam, hogy valahová mentünk a párommal, és nem volt már nagy hasam és fel tudtam venni a régi farmerjaimat.
Tudom, hogy ez még azért odébb van, de már kicsit unom ezt a töltött galamb testet.
Már jó lenne egy kicsit gyorsabban mozogni, meg szabadabban, hogy ne kelljen senki és semmi másra figyelni.
Na, de majd ennek is eljön az ideje.
Remélem már holnap ráállunk a témára!!!!!!!!!!!!!!!4

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Bacsbern: én nem vagyok egy nagy hálóinges, így csak egyet vittem, amiben szültem, és három pizsit. Persze ez a négy forgott, és anyukám vitte, mosta, vasalta és hozta őket. Szóval nekem mosás nélkül kevés lett volna a 4, de így elég volt. Hozzáteszem, négy napot voltam kórházban, szóval napi egyet számoltam, én kis tudatlan...

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk az nst-ről, minden ok. A méhszáj: 2111. A magzatvíz tiszta.
Csütörtökön újabb nst, pénteken áramlásvizsgálat, szombat újsból nst+magzatvíz vétel.
Azt hiszem kezdődik a nem szeretem része a dolgoknak.
Nem baj, csak lennénk már túl rajta.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Ancsa!Bárcsak ott tartanék,ahol Te.

Tegnap este 21:00kor volt egy film,a szülésről.Megnéztem,félelmet váltott ki belőlem.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok! :lol:

Jól vagyunk,Gabika úgy néz ki beállt:reggel 6 előtt nem kell fel! :D

Ja és már 5 kg vagyunk lassan,és még a 2. hónapot se töltötte be! :lol: Az étvágyát nem tőlem örökölte! :D

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!

Hát az éjszakám nem telt valami jól, egy pillanatra azt hittem apát riadóztatnom kell és indulunk, de aztán inkább megpróbáltam még visszaaludni, hát nagyon nehezen, de sikerült, és még egyben vagyunk!

Ti hogy vagytok?

Liza

Boszibaba nagyon nő a kis lurkó, nagyon aranyos! :)

Nikole, akkor azt mondod kettőnél is többet érdemes vinni a kórházba, mármint pizsit vagy hálóinget?

Gabi.baba, inkább ne nézz ilyen filmeket, én sem nézek már, elvből! Elég lesz nekünk a sajátunk, és akkor parázni! :shock:

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Boszibaba tündéri a kisfiad tényleg sokat nőtt. Eliza nem sok van próbáld kibírni, bár elhiszem milyen nehéz . Én is megszenvedek főleg hogy nagyon lent van a babóm itt féj ott fáj nyillalik mindenhová és ez a sok pisi. Én azon izgulok hogy nehogy előbb jöjjön-orvos szerint nem kizárt úgyhogy vigyázzak ne nyíjak tovább.
Gabi én is mindíg megnézem az ilyen filmeket aztán parázok, de igaza van elizának jobb nem is nézni. Lehet hogy te 1 óra simán megszülsz-ki tudja. Egyébként mindannyiunknak azt kívánom.

Kép
rena10
 
 


Rena, mit mondott a doki mikor szülhetsz?
Kivácsi vagyok nekem holnap mit fog mondani a doki...este....
Jó lenne egy óra alatt megszülni :), én is ezt kívánom mindenkinek!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Még mindig egyben.....
Macsekról tud valaki valamit?
Bacsbern? Veled mi van? Jól vagy? Egyben vagy külön?
Szerintem mi még péntekig egyben maradunk.
Kiváncsi leszek, mert pénteken áramlásvizsgálatos uh lesz és kivi vagyok, hogy mekkora már Nonóka, ahogy a doki számolja, kb 4 kg lehet.
Hát elég lesz megszülni! De majdcsak meglesz!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Hát Elizabeth, mint írtam nekem a 4 is kevés volt, de ha nem áztatod el őket, akkor persze elég. Mondjuk nekem nem volt erős a vérzésem, mivel átmostak, de így is koszoltam rendesen. Vagy csak a betéteim nem voltak megfelelőek... Ja, és nálam 9 bugyi volt, hát azt is mosni kellett...

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok! Még mi is egyben vagyunk :( ma voltunk ctg-n és semmi fájást nem mutatott a gép :? Nem tudom mi lesz, a doki azt mondta Dorcykám nagyon jól érzi magát anya pociában!!!!! Zárt méhszáj stb....... szóval semmi jele a szülésnek. Bár azt is mondták ,hogy ez igazából nem jelent semmit mert bármikor megindulhat, de hát mikor?????????????????????????????? Jó lenne ha már megszületne a kicsi lányom,meg hát apája is nagyon várja már 2 napja zenél neki meg ilyenek de cseszik ránk. Ancsa remélem már ti se húzzátok sokáig EGYBEN! Jó nagy bébid lesz neked is 4kg :D Nagyon drukkolok neketek, ti is drukkoljatok nekünk ne kelljen még 2hetet ráhúzni :( Te amúgy rendesen görcsölgetsz már????? Macsek te már tuti babázol :D :D :D !!!
Vendég
 


Eliza a doki mondta hogy legalább a 37 hétig ki kell húzni. Pihenni kell lábakat felpolcolni, és a málnalevélteát se igyam. Végülis nekem csak a belső méhszáj zárt a nyakcsatorna is majdnemhogy el van vékonyodva vagy mi. Nem örülök neki de nem is pihentem az az igazság, mindíg úton voltam és nekem a babó lent van már a doki is érezte vizsgálatnál ami sz...r mert súlyánál fogva nehezedik a méhszájra- és ő mindíg lent volt. Szúrkolok hogy ne jöjjön még. A finisben lévőknek meg szúrkolok hogy jöjjön már.

Kép
rena10
 
 


rena!én szoritok,hogy maradjon.nekem még 8 napot kéne kihúznom!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Rena, gabi.baba, nagyon szurkolok nektek, hogy a manók maradjanak bent...látjátok én is megdumcsiztam Domcsival a 33. héttől és bent marad, most meg, hogy jöhetne nem akarodzik a kis manó! :(

Amúgy reggel óta megy a hasam...negyed óránként megyek klotyóra, hányingerem van...és nagyon-nagyon kemény az egész Domcsim odabent...:), szóval a pocakom! Furi érzés...és a pocim nem mensisen fáj, hanem mikor nagyon kell wc-re mennie az embernek és mikor végre eljutok, utána jobb, és aztán megint menni kell...hát majd kiderül ez jelent -e valamit vagy sem!

Kép
elizabeth25
 
 


Csajszik! Az apás szülésnél a vuzsgalatnál kiküldik at apukákat? Vagy ők is ott vannak mikor a szülés közben vizsgál a doki??? Nektek mi erről a véleményetek? Mostanában ez a parám tök ciki ha apát nem küldik ki én meg széttárt lábakkal ott fekszem és a doki meg kuksol befelé :oops: !!! Rene és is drukkolok neked hogy maradjon még a babód, meg neked is Gabi baba.
Vendég
 


Lányok, felrakom ezt a brutal képet a pocimról!
Ennyire van már lent!
(a felső barna hegg, az a piercingemnek a helye...úgyhogy azt nem kell nézni :) )

Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Hahó!

Bacsbern!
Amikor a szülőszobán leszel,az sem fog érdekelni,ha szülés közben bekakilsz,hidd el. Ha mégis,akkor nagyon nem fog menni a dolog....Minden tudatoddal a szülésre kell koncentrálnod,nem arra,hogy épp jó arcodat mutatod-e.
Egyébként nem küldik ki apát,illetve ha nagyon kéred,akkor biztos ki fog menni. De mi értelme akkor az apás szülésnek?

Macsekkel mi van már??? Miért nem jelentkezik? Senki nem tudja a számát???

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok!

Olvasni nincs meg idom, ez meg csak a harmadik napunk itthon. Baratkozunk, szokjuk egymast, tanulunk. Majd jovok, ha kicsit jobban beallunk, most csak egy kep, ez is best of-olas nelkul:

Kép

Puszi mindenkinek !!!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


macsek!

nagyon ari baba,érdeklődő tekintet... :P

az a tigrises pelus is tök jó.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Macsek tündéri a babód! :lol:

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Macsek!

Nagyon aranyos a babód! Ha kipihented magad, várjuk a szüléstörténetet! Gratulálok, jó egészséget, sok tejcsit kívánok!

Bacsbern!

A hasam az rendesen görcsölget, de főleg éjszaka, mert nap közben állandóan úton vagyok és nem igazán figyelek rá, csak néha annyira belenyilal a hasam aljába, mintha késsel szúrkálnák! Akkor kicsit lassítani kell és elmúlik egy pár pillanaton belül.
Nekem a méhszáj: 2111, holnap nst-re megyek 9 óra körül, utána jelentkezem, hogy mit mutatott a gép!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Ancsa szorítok hogy hamarosan meglegyen a babód. Macsek tüneményes a baba nagyon szép formás. Teszek fel pocisképet. Ma elkezdett nekem is keményedni a hasam azt hiszem ez az volt összerándult de nem fájt, kicsit olyan mint mikor jól kinyomja magát a baba. Kép Kép
Kép
rena10
 
 


Holnap este negyed hetkor nekunk is NST plusz doki...nagyon kivancsi vagyok, hogy mi lesz!
Drukkolhatunk egymasert mar lanyok! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Macsek!

Hatalmas gratula neked,gyönyörű,nagyon formás babád van!
Ismerkedjetek,és várunk!

Kép
babzsák
 
 


Bacsbern

Azt tudom írni amit babzsák :lol:
magasról teszel arra majd ki mit lát és hogyan...nekem pl a férjem tartotta a lábam szülésnél m elég nehezemre esett széttárva tartani annyi időn keresztül,vagyis inkább a vajúdási fáradtság után eshetett nehezemre.. :lol: ,de nem érdekelt semmi...majd meglátod!!! :lol:

Macsek
Szép baba nagyon..

Sajna mi bennt voltunk eddig a Heim Pálban sárgaság miatt :cry: ..elég szar volt,de túl vagyunk rajta,csak nagyon sajnálom a kis drágámat..

Mindenkinek jó pocakosodást,illetve aki már a végét járja annak meg gyors szülést kívánok..most úgy tűnik egy picit hűvösebbre fordult..lehet ez beindít majd pár babát... :lol:
nikky
 
 


Sziasztok!

Bacsbern, a mamás topicba is válaszoltam, de ide is beteszem, mert nem tudom, hogy olvasod e azt ott :)

Én túlhordtam Kyrát 8 nappal! A dokim végül megindította a szülést, oxitocin infúzióval, de nem használt, végül császár lett belőle mert szennyezett volt már a magzatvíz, és végül kiderült, hogy köré volt tekeredve a köldökzsinór, ezért nem jött szegénykém, pedig akart volna már! Jóslóim voltak, nem is kevés, volt hogy már az órát néztem, olyan intenzívek voltak, de látod az se jelent semmit :roll:
Orvosa vállogatja, hogy megindítja e vagy sem, de én ugy tudom egy hét után már meg szokták indítani...de ezt a saját dokid tudja megmondani... :roll:
Ha van még kérdésed evvel kapcsolatosan, szívesen válaszolok ha tudok :)
Türelem, nemsokára veled lesz a manócskád! Tudom, nehéz, én már a végén minden nap bőgtem, hogy miért pont velem történik ez...szóval kitartás, átérzem a helyzeted!

KépKép
KépKép
akíra
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: