Új privát üzeneted érkezett!

BOLDOG SZÜLINAPOT Bosekes Bosek BLANKÁJÁNAK!!!!!!
ISTEN ÉLTESSEN MÉG VAGY 100 ÉVIG KISMANÓÓÓ!!!!!!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


isteni levél dédé Kép Kép Kép személyes kedvencem az a vonulat, ahogy kifejted, hogy anyagilag is jobb nektek birkák ha dolgozom és vigyáztok a gyerekemre addig Kép persze lószart nem fogsz vele elérni sajnos, de azért király vagy bébi. a válasz valószínűleg ki fog merülni olyasmikben, hogy tisztelt asszonyom sajnálattal értesültünk, de sajnos nem áll módunkban, kérem próbálkozzon és a jövőben majd reméljük jobb lesz, maradunk tisztelettel. Kép Kép

na és persze ha már írok ide, akkor boldog szülinapot itt is blankacica, miszisz szépiiii :D :D :D :D :D
hihi
 
 


Köszi szépen csajok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bosek 2009.02.26 20:31-kor.

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 

 
 

Mióta nem láttuk, még egy hatalmas adagot szépült ez a kiscsaj!!!!! Apa kapott seprűt a hajkurászáshoz??? 8) 8) 8)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára fanetta 2010.03.28 00:13-kor.

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Bosek: Boldog Szülinapot Blanka-lánynak!!! Nagyon szépséges!!!
linocs
 
 


Jaj a kis menyem imádnivalóóóóóóóóó 8) 8) 8)

amúgy Eszter nem jó helyen laksz bébi, én betelefonáltam a bölibe, azt mondták májusban írassam be, valszeg nem marad ki, tavaly ketten nem fértek be. Amikor meg azt mondtam hogy szeptembertől visszakocc nappali orvosira és ezért kell a böli, akkor meg teljesen átment kedvesbe, hogy ha van kedvem látogassam meg az intézményt, nézzek körül...stb. Szóval személyesen meg még mélyebbre nyalok, és nagyon remélem hogy Szépikém bekerül. Néha kénytelen vagyok alkalmazkodni 8)
playgirl
 
 


Szia Pati, jó, hogy írsz, én is írni akartam neked, mert lenne egy állatos problémám.
A tesómék egy pár aranyhörcsögöt is kaptak nászajándékba tavaly, akik azóta igencsak megsokasodtak. Vannak a hörcsögök között királyabb hörcsögök és elviselhetetlenek is, akik azt hiszik magukról hogy királyok, de igazából lámák. És vannak olyan hörik is, akiknek minden mindegy, ők csak nézelődnek. Nevezzük őket zen-hörcsögöknek. Ők a kedvenceim. Aztán van egyetlenegy höri, aki mindig éppen ahhoz a társasághoz akar tartozni, ahol nem igazán látják szívesen, igazából az összes höri meg van róla győződve, hogy nem százas, de senki nem meri neki elmondani. Ja és már egy csomó hörcsögtől kért a kukorica adagjából és soha nem adta vissza azt. Az lenne a kérdésem, hogy mit csináljanak a tesómék ezzel a díszes társasággal? Szedjék őket szét 3 terrráriumba, külön szobába, hogy még csak ne is lássák egymást? Vagy várják meg, hogy mi fog történni, hátha megölik egymást? És azzal az egy fura hörivel mit csináljanak? Vigyék el dokihoz?
Köszi a segítséget

Kép
marla singer
 
 


Ó, hihi, alig várom már azt a választ! Pénzügyes lévén gyüjtögetem már az infokat, hogy mennyibe kerül egy gyerek bölcsis helye, mennyit fizetek én adót, mennyibe kerül majd az én szociális támogatásom és tervezem, hogy ahogy megkapom a választ, majd szépen levezetem, hogy mennyire minuszra jön ki az ő gondolkodásmódjuk :lol: :lol:

Playgirl, tudjuk, hogy te mindig is mázlista voltál! Hiába, no, Budakeszire születni kell!!!! És amúgy is hallottam, hogy már 60 kilo vagy, haaaaaatalmas és őszinte gratula!!!!!!!!

Bosek, Blanka egyszerűen gyönyörű!!!! Csodaszép!!!!!!! És nagyon boldog szülinapot neki is!!!!!!Az első képen olyan, mintha egy ovis gyerek lenne!!!

Te, mivel eteted te, hogy ennyire nő a haja???????

És mindenki, aki már túl van a szülinapon....nagyon meghatódós nap lesz??????

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Egyelőre csak ennyit kaptam:


Gyurcsány Ferenc miniszterelnök úr fogadta az Ön elektronikus küldeményét. Miniszterelnök úr által megbízott munkatársunk jelentkezéséig szíves türelmét kérjük.

Miniszterelnöki Kabinet

Magyarán lófasz a seggembe, de szépen :lol:

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!!!

Még új vagyok itt,szeretnék csatlakozni közétek.Kisfiam Dominik márc. 8-án lesz 1 éves.
Nagyon jókedélyű kisfiu,bár mostanában nyügös és hisztis korszakát éli.Valószinű a foga miatt,de ezt az időjárást sem zárom ki.Engem is lehúz,nemhogy őt.De azért jó erős akaratosság is szorult bele.
Sokmindent korán kezdtünk és sikmindent csinálunk már.
3-4 hónaposan kezdett el mászni,6 hónaposan felállt,és rá 2 hétre már kapaszkodva ment.
7 hónaposan ült,de ajárás akkor is jobban érdekelte.Még nem volt 11 hónapos amikor kapaszkodás nélkül elindult.Azóta már szalad és én is utána.
Igazi örökmozgó,leis fáraszt rendesen nap végére.
Most az első szülinapjára készülök teljes erőbedobással,szervezem a dolgokat.A tortát már kiválasztottam,amit megsütök neki,csak még az ajándékkal vagyok bajban.De még van 1 hetem :D
De ha esetleg van vmi ajándék ötletetek szivesen veszem.

És boldog szülinapot minden babókának akinek most volt :D

Kép

Kép
monyca
 
 


Azta, Monyca, te aztán jól belehúztál, nem csak a gyerek :lol: Egy éves gyerek mellett félidős terhesnek lenni, nem semmi...Hogy bírod?

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


eszterxx
Hát elég nehezen birom,főleg,h már hatalmas a hasam.Dodot bár már megy de azért még néha emelgetni kell,és már majdnem 10 kilo.Pelenkázásnál kell figyelnem,mert rudkapál és volt,h hasba rugott.
Amugy egyik gyereket sem terveztük,igazi kis szerelem gyerekek.
Hát kemény lesz 2 picivel az biztos,de majd összeszedem magam és ügyin helyt állok :D

Kép

Kép
monyca
 
 


te dédé, én is pénzügyes :D :D Kép úgyhogy perverz izgalommal várom a levelezés folytatását :D :D :D
és én túl vagyok jónéhány szülinapon, hát nemtom.... én nem állítanám, hogy kisírtam a két szép szemem, de én amúgy sem vagyok egy szüli-és névnapokra pörgős típus, szóval nem mérvadó. :D :D
hihi
 
 


E heti születésnaposaink:

Linocs FruzsinaTamara 03.02.
Livike Lilien Hanna 03.02.
Marla Singer Hanna Nóra 03.05.
Gy. Anita Tifani 03.06.
Nebula Márton Balázs 03.06
Cipo5 Gábor Tamás 03.07.
Kmanna Panka 03.07.
Lusie Péter 03.07.
Mezsó Blanka 03.07.
Mpatr Norton 03.07.
0Bea0 Kristóf 03.08.
Xien Diána 03.08.

Sok-sok Boldog Születésnapot Nekik!!!!



E heti Hófordulósaink:

Arizona Gréti 04.03.
Kölyök Máté 04.05.

Sok-sok Boldog Hófordulót Nekik!!!
linocs
 
 


Linocs, ezúton is......[size=9]az isten éltesse az egy éves, elkanászkodott Fuzska lyánykát jó sokáig egészségben, épségben, sok-sok alvással! Andris majd alkalomadtám meghúzkodja és megharapdálja a fülét helyettem is :lol: [/size][/b]

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Közhírré tétetik:

KVASZ BOTOND MÁTYÁS, NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT, NAGYFIÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!

ANYÁNAK IS ÉS NEKED IS SOK-SOK BOLDOGSÁGOT, JÓL IDŐZÍTETTÉL, AZ ELSŐ SZÜLINAPOD VASÁRNAPRA ESETT, REMÉLEM, JÓ NAGY CSALÁDI BANZÁJ VOLT!!!!!


Évi, remélem, a védőangyalotokat is meghívtátok a zsúrra, Ő már nálatok házi vendég :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!
Boldog Szüli Napot Fruzsikának!!

Monyka:Szia, a te fiad akkor jo hamar csinál mindent, le a kalappal elötte :lol: :lol: Nagyon ügyes kisfiú és ö jokor jött ,gondolom ,jó kis nö napi ajándék volt.Én is probáltam Mátéval megbeszélni ezt az döpontot, de neki ez nem tetszett :lol: Jol birod a második terhességedet ? Dominik hogy viszonyul a pocakkodhoz?Gondolom annyira még nem érdekli.

mimi80

Kép
mimi80
 
 


Fruzsi! Nagyon nagyon boldog szuletesnapot, kivanom, h egesz eletedben olyan boldog legy, mint az elmult egy evben! Hihetetlen, h igy elrepult egy ev!

Kép Kép
rima
 
 


Sziasztok!!!

Mindenkinek akinek most van vagy volt,Boldog szülinapot!!!!

mimi
Hát látod én meg a 19-ét(apja névnapja) akartam megbeszélni Dodoval,mert igazából 20-a voltam kiirva,de ő inkább ugy gondolta,h meglep nőnapra,hátha apa elfelejti :D Alapjában jó birom a terhességet,csak már nehezen birom Dodot.Majdnem 10 kilo a kis drágám,és elég megterhelő,ráadásul a 4.-en lakunk és nincs lift,ugyh élvezet felcipelni oda. :?
Amugy azt nem tudom, mennyire van tisztában a pocaklakóval,de a pocim az egyetlen pont amit nem üt meg és simizi és mondja,h baba.Ugyh lehet,h érzi,csak ez nekünk tünik lehetetlennek vagy hihetetlennek :o
Egyébként egyik babó sem volt tervezve,főleg nem ilyen kis korkülönbséggel,de szép meglepetés volt,amikor megláttuk a 2 csikot........2szer :shock: :lol:
Nagyon helyes a kisfiad,gratula hozzá :D Ő miket csinál már?

Kép

Kép
monyca
 
 


Kedves Lányok!

Nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket!

És tényleg nagyon hihetetlen, hogy elrepült ez az egy év....

És egy ilyenvoltilyenlett:
Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára linocs 2009.03.03 16:15-kor.
linocs
 
 


Sziasztok!

Linocs:Milyen ari ez a két kép :) Nem sokat változott arcra szerintem Fruzsi :) csak megnőtt. Nagyon vidám kis csaj. :)

Monyka: Az én fiam már kapaszkodva áll ugy két honapja ,menni csak kézenfogva megy.Ő hat hosan kezdett Mászni és karácsony elött ült föl magátol. Viszont 12 foga van az elsök 3,5 hosan jötek ki elöször, azota megállás nélkül jönnek ki.Most is egyszerre kettö jön neki ki.
A hiszti nálunk is meg van, nagyon akaratos, ha nem az van amit ö akar.Ilyen a számitogép, telefon.Ha elvesszük töle, vagy elvisszük akkor nagy hisztit csap ,és nem mindig tudom lecsillapitani.Kb ennyi.De amugy nagyon édes, és nagy zsivány :lol: imád nevetni ,bujos mikor olyan kedve van :lol: föleg mikor már álmos.

mimi80

Kép
mimi80
 
 


az 1 éves Norton esete a születésnapi tortával
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép

mindez mozgóképen:
http://www.youtube.com/watch?v=PBmTp6AnapE

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Meghalok, dejóóóóóóóóóó!!!! nem semmi a kiskölök!!!!!

Így utólag is MÉG LEGALÁBB 100 ILYEN TORTAEVÉSI LEHETŐSÉGET NEKI!!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT, NORTI!!!!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


mpatr: Nortonnak Boldog Szüli Napot utolag is :) Nagyon aranyos, hogy eszi a tortát :) :)

mimi80

Kép
mimi80
 
 


Marcesz, Livike: ma csak nektek süt a nap!!!!!!! BOLDOG SZÜLINAPOT KISCSÁVÓK!!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Nortonnak még sok sok finom tortát kívánok!!!
Miért nem nyúlt hozzá? :shock: Kép

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT Nortonnak!

Nagyon jóképű, szép fiú Norton! De rég láttunk róla képeket. Nagyon jók! :) A videó is nagyon vicces! :D :lol: Tényleg! Miért csak szájjal akart rohamozni és kézzel nem? :o Bár a fotókon úgy látom, hogy végül kézzel is tapicskolt. :)

És utólag a heti szülinapos tábla.
Minden ezen a héten ünneplő babának bagyon boldog szülinapot!

livcsi Dániel 2008.03.09
melinda80 Dóra 2008.03.09
pété Lívia 2008.03.10
Szilvánusz Marcell 2008.03.10
fnora82 Erik 2008.03.11
Judit18 Eszter 2008.03.11
csujzi Lujzi 2008.03.12
lexus Panna Lilla 2008.03.12
haga Albert István 2008.03.13
eszter.eu Balázs Örkény 2008.03.14
ginger1 Barbara 2008.03.14
juditkecskemet Nimród 2008.03.14
kacika Petra 2008.03.14
kisanni Alexandra 2008.03.14
renyo Bori 2008.03.14
pepike Alíz 2008.03.15
tündérmanó27 Réka Petra 2008.03.15

biribon
 
 


Sziasztok! Csatlakozom Biribonhoz es en is minden babanak nagyon nagyon boldog szulinapot kivanok :) !

Kép Kép
rima
 
 


kedves blogolvasó társaim!

örömmel tudatom mindenkivel, hogy megérkezett az első semmitmondó válasz, Gyurcsány továbbküldte a szociális minisztériumba. Azért nem semmi, hogy sem a kerületi polgármester, sem a jegyző, sem a szoc. minisztérium alapban semmit nem válaszolnak ennyi idő alatt.....
megnéztem, február 23-án adtam be....

de azért érdemes elolvasni, legalább tudjátok, hogy mennyire gondol ránk pártunk és államunk:

Tisztelt Polacsek Eszter!



Gyurcsány Ferenc miniszterelnök úr megbízásából köszönöm, hogy megírta a gyermeke bölcsődei elhelyezésével kapcsolatos negatív tapasztalatait, véleményét. Miniszterelnök úrnak nagyon fontosak a különböző visszajelzések, még akkor is, ha Önhöz hasonlóan kritikát fogalmaznak meg. Ezek segítik a nehéz kormányzati döntések meghozatalát.



A Kormány kiemelkedően fontosnak tartja, hogy a nők édesanyává válásuk után a számukra megfelelő időben zökkenőmentesen visszatérhessenek a munkaerőpiacra. Ehhez sok más feltétel mellett – amelyeket igyekszik a Kormány a saját eszközeivel támogatni – kiemelkedően fontos, hogy a jó minőségű, a szülők igényeihez igazodó gyermekintézmények rendelkezésre álljanak. Tudjuk, hogy sajnos ez ma még messze nincs így, ezért is kívánja az állam támogatni az ilyen intézmények létrehozását.

Tájékoztatom, hogy levele ügyében felvettük a kapcsolatot a Szociális és Munkaügyi Minisztérium Gyermek- és Ifjúságvédelmi Főosztályával, kérésünkre érdemi szakmai választ tőlük fog kapni. A minisztérium válaszának megérkezéséig szíves türelmét kérem.



Munkájához sok sikert, gyermekében sok örömet, jó egészséget, minden jót kívánok!



Üdvözlettel:



Siklósiné Patay Edit

szakmai főtanácsadó

Miniszterelnöki Kabinet

Telefon: 441-4741 Fax: 441-4558

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


? Mi a sz@r az a szakmai főtanácsadó?????????
olyan nem tud semmit és sok pénzt kap érte dolognak hangzik....
vajon milyen szakmában főtanácsadhat? :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Tisztelt Polacsek Eszter!

Gyurcsány Ferenc miniszterelnök Úr éppen az Új szőke titkárnőnek tart fontos munkaügyi eligazítást, ezért levelére én válaszolok. Számunkra nagyon fontos, hogy az Önhöz hasonló senki kis porszemek megírják a nyígásaikat, mert egyrészt így nem fognak molotov-koktélos palackokat bedobálni a hálószobánk ablakán, másrészt már megint lett valami dolgom ma délelőttre, már hogy Önnek válaszoljak, és most mondhatom le a műkörmösömet.

A Kormány rettentően fontosnak tartja, hogy a kisgyerekes anyukák is dolgozzanak, bár fizetni azt nem tudnak nekik sem, és a munkahely melletti szoptatás problémájában se jutottunk még sokra, de fontos tudnia, hogy a Miniszterelnök Úr ebben az utóbbi témában tárgyal éppen. A Kormány örül, hogy az Öhöz hasonló anyukák munkába állnak, mert így még többen fizetnek nekünk súlyos adókat és kifizethetetlen járulékokat. A Kormány így támogatja, hogy európai szintű, biztonságos és felkészült pedagógus-gárdával rendelkező nappali gyermekintézmények a szülőknek még álmaikban se fordulhassanak elő.

Tudjuk, hogy Ön már feladta a reményt, hogy valaha is jobbra fordul országunk helyzete, de őszintén bízunk benne, hogy a jövő évi választásokon minket támogat. Az ellenzék ugyanis már felélte, amit anno megszedett magának és mi még így is kevesebbet lopunk, mint ők.

Tájékoztatom, hogy levelét továbbpattintottam a Szociális és Munkaügyi Minisztérium Gyermek- és Ifjúságvédelmi Főosztályának, mert már úgyis régóta szeretném őket jól megszivatni, ne csak nekem kelljen már ilyen semmitmondó leveleket írogatnom folyton a műkörmös helyett. Természetesen ők másképpen fogják Önt tájékoztatni a semmiről.

Munkájához sok erőt, egészséget kívánunk, gyermekét nevelgesse kormánypárti szellemiségben.

Előre, pajtások!

Siklósiné Patay Edit

szakmai főtanácsadó

Miniszterelnöki Kabinet

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


E heti Szülinaposaink, akiknek sok-sok Boldog Szülinapot kívánunk!
aranykavics Szilveszter 03.16
eszterxx András 03.16
andee73 Dominik 03.17
ódry Réka Petra 03.17
zsombi Luca 03.19
Jim Martin 03.20
mézgombi Johanna 03.20
tand Gréta 03.20
boszi30 Kíra 03.21
Pumperka Zsombor 03.21
linocs
 
 


Hát eljött ez a nap is ;)

A héten lesz a szülinapi buli!!!!

Aki esetleg nem kapott meghívót, de szeretne jönni, szóljon, és küldöm a részleteket!
linocs
 
 


Akkor kihasználnám, hogy ezt a blogot mindenki látja:

Tehát Ubul első szülinapi tortája dagianyuval (aki már -3 kg-nál tart...)

Kép

A 2. és 3. első szülinapi torta a legnagyobb unokahugommal:
Kép

A 4. első szülinapi torta anyukámmal:

Kép

Majd a tojtaszelet elrabolva.....

Kép

vasárnapi anyuval játszótéren.....többi anyuka bölcsiből hazafele beugrik, nekem meg nyakamban a nagy fényképező, nem is néztek ám hülyének...
Kép

És direkt egy kép, hogy látszódjon, nem is olyan nagy ez az egyéves...(ja, az adatok a korhű dokumentáció végett: 80 centi és 13 kilo. Hál' Istennek nem 3x-ta meg születési súlyát)
Kép

Gyííí, paciiiiiiiiiiiiiii

Kép


Na, szevasztok :lol: :lol:
Kép

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Valaki vazze, aki még olvassa a blogomat, nem kell teljes álnévvel, elég csak egy xx-ként bejelentkezve, de dicsérje már meg légyszi a képeket! Itt ülök péntek hajnalban a munkahelyen és baromian szeretnék már egy kis dicséretet!!!!!!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Eszterxx! Nagyon boldog szulinapot igy utolag is majdnem Ubulnak! Igazi kis :?: szivtipro, gyonyoru szemei vannak :wink: ! es meg mazlista is, mennyi szulinapi tortaja volt :shock: ! es teged sem neveznelek dagianyunak :wink: !

Tobbieknek nagyon jo bulizast, bar nem tudom mikor lesz, vagy mar volt :oops: ?

E heti szulinaposainknak meg nagyon boldog szulinapot es sok sok ajandekot :) !

Kép Kép
rima
 
 


Kedves Blogíró!

Blogodat csak most olvastam. A gyermek, csak úgy mint élőben, a fotókon is tüneményes! Igazi huncut, nőcsábász!!!!
Hogyhogy ennyi tortája volt?????

Grtula a minuszokhoz!!!!! és nem is vagy dagianyu!!!!
linocs
 
 


dédé vazz, nekem meg nem volt netem eddig némi rúteres incidens okán, részleteket fedje homály, ha kérhetném Kép de ha lett volna, azonnal dicsértem volna Ubulka szemeit, vigyorát, csokiszétkenési képességeit, tortáit, nemisdagi anyuciját Kép Kép Kép
amúgy láttad milyen tré nővel jár a müller attila?! Kép teljesen kiábrándultam, oda a rajongás, világom egy része összeomlott Kép Kép
amúgy meg blogolvasó társaim nevében gyakoribb és részletesebb bejegyzéseket kérünk, Ubulka és a gyurcsánylevelezés az egyetlen élvezhető dolog itt ezen a fórumon már csak, úgyhogy nyomjad dédé, jeeeeeeeee 8) 8) :D :D
hihi
 
 


ja, bocs, müller attila csak úgy került ide, hogy netezés közben egy hot magazint lapozgattam, és egy egész oldalas cikket találtam a témában (nem én vettem, nem illene az imidzsemhez, de azért rávetem magam ha meglátom persze Kép) de azért örülnék dédé a te megerősítésednek is, hogy ez a nő aztán fúj. fúj. broáf. Kép
hihi
 
 


Eszterxx!
Kívánságod parancs!
Ubulka valami tüneményes! Blogod jó, de írhatnál többet is, a képek mennyiségét is keveslem!
Fiad mosolyát védesd le. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hű olvasód:
XX1
Vendég
 


Na háj. Eszter, Andriskám gyönyörűűűűűűűűűűűű!!!!!!!!!! Csak azért jöttem, mert tudosítottak, hogy blogot írsz. hihi (tényleg hihi, akkor nem is akarsz már menni Stylaw koncertre, hát ezért álltam szóba Attilával???!!! ejnye)

És gratula a a mínusz 3-hoz! (na mi van a mettel? )

Dobok képet az én szülinaposomról 8) (meg persze magamról)

Marcika és a mestercukrász anyukája által készített torták (citromos meg csoki, utóbbi magamnak, mert diabetikus..........)

Kép

na én meg a -16 kg. KI A KIRÁLY????!!!!!!!!!! 8) na jó, van még mit a tejbe aprítani, de legalább mert 5-tel kezdődik a testtömegem.

Kép

Kép

Kép

na elég is lesz.

Heppi börszdéj a többieknek is, pá, van új lost rész, jeeeeeee 8)
playgirl
 
 


Drága Vejem gyönyörűséges!!!!!!!!!!!! Kép

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


Na császtok!

Elég ám ubult dicsérni, dagianyu az dagianyu, majd ha egyszer úgy néz ki, mint Jim, akkor méltán várja az ő dicsérteit is!!!!!

Playgirl, király vagy, vazze!!!!!!!!! Nem semmi!!!!!! Igy aztán már lehet első szülinapot ünnepelni és méltán büszkének lenni magadra!!!!!!

Metet szedem bőszen, de nálam nem sok hatása van...mellette elkezdtem újra a turbodieta-t inni, úgyhogy jelentem, március 2 óta csak a turmixot iszom..... változatos, az biztos....van vaniliás, csokis és epres.....a vaniliás ihatatlan, van valami tök keserű mellékíze....de megoldottam, a kutya is el van hízva nálunk, úgyhogy bevezettem, hogy szerencsétlen két naponta csak az én diétaporomat kapja :lol: :lol:

Hihi, én bátran bevállalom, hogy olvasom a hot-ot :cry: :cry: hiába, no, entellektüeleknek is kell a kikapcsolódás, nem lehet mindig csak hvg-t és filozófusokat olvasgatni :lol:

A Müller Attis a holdvilágfejű barátnőjével ott figyel a WC-ben (ott lehet nyugiban olvasgatni), az valami elborzasztó!!!!!! Egy ilyen jó pasi hogy vetemedhet ilyen nőre......brrrrrrrrrrrrr..........fjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj..............csalódtam, kiábrándultam, miegymás.............fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúújjjjjjj!!!!!!

Linocs, úgy alakult a rengeteg torta, hogy először idehaza ünnepeltünk a párom nagyobbik gyerekének is márc. 12-én van a szülinapja (méghogy egy pasi bármikor lehet termékeny....a párom bizonyítottan az elmúlt 19 évben csak májusban gyártott gyereket!!!és csak fiút, de ez nem meglepő). Tényleg, mi is lenne, ha Ubul lányként lenne már most 19 kilo :o :o .....kicsit anyjára ütne......Na, szóval először idehaza ünneplés, őszintén a tököm tele volt vele.....én mentem minden után és a gyerekek annyit nem bírtak mondani az Andrisnak, hogy B.Sz., ami lehetne akár boldog szülinapot is.....no comment......
Aztán másnap mentünk anyukámhoz, aki nem tudta eldönteni, hogy vaníliás vagy túrós tortát csináljon....igy inkább mindkettőt.....majd megjelent a nagybátyám, hogy ő sem akart torta nélkül jönni......Igy nekem már nem is jutott lehetőség sütni, most csináljam meg az ünnepre az ötödik tojtát????

XX1, köszi a dicséretet!!!!!!!

Irok majd még, csak már menni kéne......bahhhhhhh.....nekem hiányoztok odaátról :roll:

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Ügyi vagy bébi, kitartás!!!!!!!! van valami hatása a tubónak??? mármint súlyilag.....

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


köszi dédé, ez a sok ús meg jés fúj szívmelengető volt Kép Kép
pléjgörl, stylaw azért jöhet, de végleg átengedem a müllert nikusznak. :D :D :D új loszt részt én is láttam, isteni ez az ötödik évad, visszavonom a vernyogásom amit az első részeknél nyomattam. bár szójer jobban bejött egy szál farmerben mint ebben a lúzi dharmás egyenruhában meg szenyóban, de azért még határeset. csak olyan szar így, hogy egy egész hetet kell várni a következőre mindig Kép
te dédé, neked ki hiányzik és honnan? Kép azt súgják az ösztöneim, hogy nem én, node akkor ki? Kép :shock: :D :D
hihi
 
 


Ámulok és bámulok, és csak nyeletelek. :roll: :roll: :roll:
Playgirl, te is nagyon jól nézel ki, és elismerésem, de a fiaid, bocs nekem csak nem akart a szemem Martinon kívül másra menni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ubulka élőben még sokkal szebb és cukibb mint a képeken és az anyja valamit nem jól lát, ha magát daginak meri nevezni. Szóval ne dőljetek be a sirálmainak.

Hihi, te meg kattanj mán le erről a kapafogú Müllerről :lol: :lol: :lol: :lol: , ha meglátom mindig te jutsz az eszembe és nézem, nézem, de még mindig semmit nem mozgat meg.....

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


mert fából vagy szilvácska, mint ezt már többször megállapítottam mikor a müller szóba került Kép na jó, örüljél, kezdek igazat adni neked és lekattanni, bár külsőre jó a pasi veszettül még mindig, de ha ilyen lúzifejű nővel leáll, akkor nem lehet nagy durranás. ráadásul pornós csaj, na majd megnézem egy filmjét, hátha meggondolom magam és hirtelen megértem az attilát. :D :D :D 8)
én nem dőltem be a dédé sirámainak ám, olyan ő is mint pléjgörl, fújjol magára ötvenhétezerrel, aztán közben meg orvul nem is dagi. Kép bár pléjgörl megajándékozott néhány nagyon vidám perccel pont ma, ahányszor ránézek a fotós topikunkba feltett viva new divára, mindig kitör belőlem a röhögés Kép de most már istenien nézel ki jimike, az a lényeg Kép
na, talán befejezték a gyúrást a csajok, visszanézek. :D :D :D
hihi
 
 


Playgirl!

Tényleg nagyon tutin nézel ki...le a kalappal h ilyen klasszul lefogytál...ez nekem sosem sikerülne :(
És a srácok is aranyosak!! :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


hihi írta:te dédé, neked ki hiányzik és honnan? Kép azt súgják az ösztöneim, hogy nem én, node akkor ki? Kép :shock: :D :D


Szerelmi vallomást szeretnél, Hihi??? Nem bocsátkozom részletekbe, tudjátok TI azt nagyon jól!!!!!

Bosek, jelenleg minusz 3.5 kilonál tartok, három hete iszom csak és kizárólag ezt a vackot......nem mondm, hogy szívderítő, amikor azon gondolkodom, mi is legyen a vasárnapi ebédem, epres vagy csokis turmix :roll: :roll: :roll:

Sebaj, leszek én még Jim!!!!! (na jó, utoljára emlékeim szerint az általános elején lassított a mérleg az 5-s szám láttán....).

Szilvácska meg pimaszul jól néz ki, bazi vékony, nagyon nőies, tök jó dudákkal.....

Na, majd töltök fel képeket, mert tegnap vele is sikerült végre találkozni!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: