Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!! :lol:

Várunk mindenkit aki a 2008.őszre várja babáját :D Beszéljük meg a tapasztalatainkat és késöbb majd a babázás örömeit :lol: :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Szia Kata

Jönnék ha lehet :roll:
agica1027
 
 


Szia, én vagyok az első? :lol:

Azt hiszem mi már találkoztunk az októberi topikba :)

Látom te már tudod a babó nemét is! :) Én is olyan kiváncsi vagyok :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 

 
 

Közbe nem lettem első, csak második :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Akkor én is csatlakoznék! Szeptember 25-re várjuk 4. babánkat, a budapesti ÁEK-ban fogok szülni!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!
Ingyenes kismama jóga! Nyílt nap az Anahita jógaközpontban!
http://www.anahita-joga.hu/index.php?op ... &Itemid=65

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Gyertek csak Csajok!!! :lol: :lol: :lol:

Akíra!Már te is a 14hetedet taposod!!Hogy rohan az idő :wink:

Ágica!Mesélj magadról!!!Mikorra várod,merre laksz,mivel foglalkozol?

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Ha már mártival egy topicban szaporítjuk a szót, akkor én is csatlakozom ide. :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Én is 2008 őszi kismami leszek :)

Kép
kistiggrincs
 
 


Honey!

Írom most ide, mert a babanet most megint nem küldi el nekem a privit... :cry:
Szóval a leletkiadáshoz bemehet a férjed elvben, a nővéremnél is bent volt, de láttam most, hogy onnan is küldtek ki apukát, hogy miért, nem tudom, de azért mindenképp próbáljátok meg!

Lányok!

Remélem, leszünk még többen is! Írjatok sokan és sokat! :lol: :lol: :lol:

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!Új Csajszik :lol: :lol: :lol: Meséljen mindenki magáról pár dolgot.

Én Kata vagyok 23éves és van egy lassan 2éves kislányom.Öcsit 2008.október 14-re várjuk és tegnap derült ki,hogy kukis aminek nagyon örültem/meglepödtem :lol:

Csináljunk táblázatot?Remélem jó sokan leszünk :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Kata!

Én 29 éves vagyok és van 3 kisfiam! Csabi 5.5, Lehel 3,5, Berci 1.5 éves. Éééééés, ha igaz, most kislányunk lesz (de nem ezért akartuk a 4.babát)! Megszállott gyerekimádók vagyunk a férjemmel. :lol: Egyébként civilben óvónő és fejlesztőpedagógus vagyok...

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok! Timi vagyok, és 10 hetes terhes. Jöttem egy kis segítségért mert kicsit pánikolok, hogy most mi lesz...
kadartimi
 
 


Sziasztok!

Szia, Kata.. :D nem is tudtam hogy csak 23 vagy!!!Gratulálok..ügyes
Én is valamikor azt gondoltam hamarabb elkezdek babázni, de aztán mégis addig még várjunk..még várjunk hogy 25 lettem.

Márti nagyon gratulálok ez nagy bevállalás szerintem...akkor te jó személy vagy, hogy kérdezzem, milyne három fiúval? nem sokkal nehezebb??

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Márti!Ez igen 3fiú és most kislány.Nagy az öröm?Mi lesz a neve?

Timi!Üdv köztünk!!!Nyugi minden rendben lesz.Mikkora várod?

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, mennyire leszek aktív ebben a topikban, mert ugye az októberben szülünkbe rendületlenül írok, de jövök, ha tudok.
Aki még nem ismer: Ildi vagyok, 30 éves leszek júliusban, első baba, még nem tudni, hogy fiú avagy lány.

Dalma - én régen mindig azt mondtam anyukámnak, aki 26 évesen szült, hogy anyuuu, tök öregen szültél, én korábban fogok :lol:

Szia Timi! Mi a baj, mitől félsz???

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!

Kata!

Az az igazság, hogy megvan a neve a lánykának, de még titkolom! :lol: Úgy vagyok vele, hogy épp elég azt is tudni mindenkinek, hogy kislány, így is nagy szenzációt keltettünk a családban, anyósomék el sem hiszik igazán( apósomék 5-en voltak testvérek, mind fiúk, végül 6-ra örökbefogadtak egy kislányt :lol: ). Érdekes még nálunk, hogy mindenki tudja a baba nemét a férjemet és a gyerekeket leszámítva! A férjem ugyanis ragaszkodik ahhoz, hogy a szülőszobán tudja meg, ki lakott a pocakban, ezt tiszteletben tartjuk, a gyerekek meg elszólnák magukat, ezért Ők sem tudják! A tágabb csaád pedig szorgalmasan titkolja a dolgot! :lol:
És igen! Csináljunk táblát! A szeptemberi topicban is van és nagyon jól követhető, ki hol tart!

Dalma!

Hát, hogy nehéz-e? Bizonyos szempontból biztos (főleg, ha az állandóan halmokban álló vaslnivalót nézem :lol: ), de nagyon jó! A kezdetektől 4 gyerkőcre vágytunk, de a 3. még panellakásba született (46nm), 2 hónapos volt Berci, amikor végre költözhettünk!
Itt viszont végre nagy családi házban lakunk, elég nagy a kert is, úgyhogy sokkal egyszerűbb így az élet, mint amikor minden nap mehettünk a rémesebbnél rémesebb, piszkosabbnál piszkosabb játszóterekre (sajnos Szigetszentmiklóson mind ilyen). Nem ecsetelem, miket találtunk pl. a homokozókban...és hogy a hinták még májusban sincsenek felrakva!
Szóval itt már biztonságban érzem a gyerekeimet, felszabadultak és van elég terük a mozgáshoz.
Mindenki mondja, hogy nagyon fáradt lehetek a nap végére, de van egy titka annak, hogy mégsem érzem zombinak magam: a fiúk a kezdetektől jól alszanak! 8 hónaposan mindegyikük végigaludta az éjszakát, előtte is csak szopni keltek fel. Délután a tavalyi nyár végéig egyszerre aludtak mind3an, azóta Csabi már nem igényli, de csöndben játszik, míg a többiek alszanak, szóval azért nem kell egész nap a nyomukban lennem.
A másik, ami még sokat könnyít az életünkön az, hogy mindkét nagyszülői páros a városban lakik és szívesen foglalkoznak a kicsikkel, nagy a szerelem köztük és akármi van, mindig tudunk kire számítani, van kit riasztani.
Hú, most már elhallgatok, szóljatok rám, időnként szómenésben szenvedek! :oops:

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti:
Hát nem semmi ilyen nagy boldogságot titokban tartani...igaz az én párom addig járkál utánnam, ameddig kimondom ugyis amit egyébként titkolni szerettem volna :roll:

Én is legalább három gyereket szeretnék..és mint már sokszor emlitettem a családba majdnem mind fiuk vannak, azt mondtam addig probaljuk mig összejön a kislány :D , persze ezt most könnyű mondani, majd kiderül mit hoz a sors :wink:

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Én most még nem tudom elképzelni, hogy lesz még gyerekem :)
Amúgy mindenképp kettő lenne jó, a testvér sokat számít, mi is hárman vagyunk lányok és nagyon jól telt a gyerekkorunk, hogy voltunk egymásnak, ezt nem venném el a gyerekemtől. Csak most még olyan korai ez, mert így is mindig parázok, hogy minden rendben legyen ezzel az elsővel :?
Én sem tudnám eltitkolni párom elöl a gyerek nemét, amúgy ő tudni szeretné, és én is alig várom, hogy végre megtudjam, de legalább 2 hetet még várni kell, majd május 20-án kell mennem az UH-ra (18. heti).

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


sziasztok!

Persze én sem bírtam ki, be kellett néznem...Mi lesz ebből?:-)
emmalena
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatom?
A szeptemberiek nagyjából mindent tudnak rólam.. :wink: ! 34 éves leszek a jövő hónapban. Van egy 12 éves nagyfiam (első házasságból), Tamás, aki már nagyon várja a kistesót. Úgy tűnik, másodikra megtaláltam életem párját! :P A közös babócánk pedig a pociban úgy néz ki, hogy kislány lesz.

Timi!
Az én kérdésem is ez: Mi a pánik oka??? Segítünk!

Kép
Kép
konan
 
 


Sziasztok!
Kinövés miatt néhány holmit szeretnék eladni. Van mindenféle a kengurutól a játszószönyegen és a mellszívón át az autós hordozóig.
Bővebben itt: http://www.egoikrek.hu

Mindenkinek sok szerencsét, egészséget és boldogságot.
Kata

Kata

Kép
egok
 
 


Márti!Akkor te megcsinálnád a táblát meg karban tartanád?De jó lenne :lol:

Konan!Üdv köztünk!!És gartulálk a kislányhoz :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


:D :D :D
csak szon nevetek, hogy látszik, hogy ki az aki a "szeptemberi" topikosok közül nagyon ráér! :D

Én 2 hete múltam 30. Első babó, nászéjszakás produktum. És minden kétséget kizáróan Flóra lesz a neve. :)
Sajnos nálunk nem minden zökkenőmentes. :? De most itt nem akarok senkit paráztatni a sztorimmal.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Na, akkor én is magamról. 26 leszek nem sokára, első babánk lesz. Nem vártunk rá sokat, csak 6 hónapot (mondjuk közben nagyon soknak tűnt)

Most előszörre szeretném megszülni az elsőt, és látni, hogy egészséges, minden rendben vele, de a terv az 4 gyerkőc. Mi 5en vagyunk egyébként testvérek :)

Kisfiunk lesz, már 2 doki is ezt állította, Zalán Ákosnak fogják hívni.

Timi: miért pánikolsz? Ird meg, hátha tudunk egy kicsit segíteni.

Kép
kistiggrincs
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék én is, az októberiek, Kata, Ildi és Dalma ismernek már.
33 éves vagyok, van egy 3 éves lányom, Barbara és úton a tesó, aki még nem mutatta meg magát teljes valójában :oops: Kicsit szégyellős a lelkem :wink:
Férjecském 38 éves, rengeteget dolgozik - értünk. :roll:

Andi
Kép
handrea75
 
 


Sziasztok! Ha igaz én november 28-ra várom. Baj az nincsen szerencsére, de még csak most jönnek a vizsgálatok. Nekem meglepetésbaba lett, mert őszintén nem számítottam rá. Attól félek egy kicsit, hoogy készen állok-e a nagy feladatra. Meg lelkiismeretfurdalásom is van, mert vagy két hónapig sokat cigiztem is, amíg nem sejtettem hogy babát várok. Mert ugye ez az első.Remélem nem ártottam.
De most már nagyon várom...
kadartimi
 
 


Üdv Minden újnak!!!

De jó már jó sokan vagyunk :lol: :lol:

Timi!Nyugi nem lesz baj!!!9 hónap elég a felkészülésre és ahogy el kezd mocorogni és látod majd uh-on akkor elindul benned az anyagén :wink: Hány éves vagy?Sokan végig cigiznek de jó,hogy te egyből le tetted

Kistigris!Nem is olyan sok az a6hónap.Mondom én aki 3hónap után kiborult a 4-be teherbe esett mint az elsönél :oops: Szép neve lesz a pici fiúnak.

Hony!Nagyon szép neve lesz a kislányodnak.Sajnálom ,hogy nem minden zökenö mentes.De még vannak gondok vagy az elején volt valami?Ha nem akkarod ne mesélj róla :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


kata,
minden tökéletes volt a 17. hétig. Aztán... a 20. heti genetikei uh-n találtak valamit a buksijában, aminek nem kéne ott lennie. De 80-90%, hogy elmúlik. Holnap reggel megyünk SOTE genetikára.
Ha érdekel, szivesen leírom priviben, mert nem akarom hogy valaki itt véletlen elolvassa és paramami legyen.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Kata!

Háát, várjuk meg, míg valaki alkalmasabb érkezik a feladatra! Én nem vagyok ebben profi, meg előfordul, hogy nem mindig sikerül a gép elé kerülnöm (Ok, Honey, tudom, hogy a mai nap nem ezt igazolja... :lol:)
Megesik, hogy annyira lemaradok a szeptemberi topicban, hogy utána 2 napig csak próbálok visszaolvasni (mondjuk az egy kifejezetten "termékeny" csapat :lol:)

Márti
borossné becz márta
 
 


Timi: nem hiszem, hoyg baj lenne azért mert dohányoztál, ahogy Kata is írta, van aki végig dohányozza a terhességet. Na nem ezt tartom követendő példának de van ilyen. Egyébkénta 12 hetes UHig én is nagyon féltem, hogy mi lesz.

Handrea: szülésnél tovább úgyse titkolhatja a nemét :D

Kata: igen, most igy utólag nézve már egyáltalán nem volt sok az a 6 hónap :D De akkor közben iszonyat időnek tűnt.

Kép
kistiggrincs
 
 


Sziasztok!

Tegnap óta nem jöttem és itt már így beindult az élet? :)

Látom tábla is szóba került már! Viszont így első visszaolasásra nem tudom jelentkezett-e már valaki!
Mert én szívesen megcsinálom ha még nincs jelentkező!
Feltéve ha ez megfelel mindenkinek!
Én a novemberiekhez tartozok, és ott meg is lehet nézni, hogy milyen táblát tudnék prezentálni :)
Na persze nem ugyan olyat csinálnék, hanem itteni igények szerint, csak az egy példa :) A mostani oldalon közép tájt meg is nézhetitek ha gondoljátok :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra!Ha te elválalod akkor legyél te a tábla felelös :wink: Én nem nagyon tudom,hogy kell :oops:

Hony!Szerintem ne idegeskedj!!!Én is paramama vagyok de próbálom azzal nyugtatni magam,hogy más országokba ösz visz egyszer van uh és még is egészséges babák születnek.Nálatok is minden rendben lesz.Mostanában sok ilyet olvastam a dokim multkor meg is mutatta az agyát mert beparáztam. :oops:

Én már egyre jobban érzem a Zsombit tegnap határozottan nyomta magát a hasamhoz.Ez még ritka de olyan jó érzés :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Jöhetek én is (néha)?
Októberben fogok szülni, úgyhogy az októberiek már ismernek, bár a szeptemberieknél is jártam már. Egyébként 29 éves vagyok és nem tudom, mennyire leszek aktív, általában akkor van időm írni, amikor senki nincs a Babanet környékén...

Kata
Az októberiekhez már nem is jössz?

marek
 
 


Sziasztok!

Honey!
Az én egyik barátnőmnek mikor 20 hetes terhes volt, szintén a genetikai uh-n mondták, hogy a kicsi fejében van 2 ciszta.De hogy szinte száz százalék, hogy fel fog szívódni.ennek ellenére elküldték valami másik genetikai tesztre, aminek az eredményére heteket kellett várni, de tök negatív lett.De még az eredmény előtt a 22.héten az uh-n már nem láttak semmit.Felszívódott.aztán mondta a doki, hogy van olyan is, hogy igy születnek babák, és később szívódik fel, semmi gondot nem jelent a babának.Szóval, ne idegeskedj, tuti nálatok is minden ok lesz:-)
emmalena
 
 


Sziasztok!

25 éves vagyok. És igen, már én is nagyon várom a 12 hetes ultrahangot. Ott egyébként mit fognak látni? Mondjuk hogy megvan-e mindene, vagy hogy elég fejlett-e. Szerintem nagyon aggódós anyuka leszek, ha már most ilyen vagyok.

Egyébként nekem egy orvos egyszer azt mondta, hogy nagyon nehezen fogok teherbe esni, vagy lehet hogy nem is tudok. Ahhoz képest az első "baleset" alkalmával sikerült. Lehet ezért félek annyira hogy minden rendben legyen.
kadartimi
 
 


Sziasztok!

Timi! barbara lányom nekünk sem volt tervezve, egyáltalán nem :oops: Életem legstresszesebb nyara volt, rengeteg munkám volt, közben lakást vettünk, teljes felújítás, átalakítás, házasság sehol...tudod, ahogy az lenni szokott. nagyon fájt a hasam, nem jött meg, azt hittem, felfáztam...(júliusban ez gyakran előfordul :wink: ). Bejelentkeztem a nőgyógyihoz és ahogy teltek a napok, egyszer csak eszembe jutott a teszt!!! Mondjuk a melleim nagyon fájtak, talán emiatt, már nem emlékszem...
És akkor kiderült, hogy mi a helyzet :roll: :roll: :roll: Nagyon megijedtem. Egyértelmű volt, hogy gyerekünk lesz, eszünkbe sem jutott, hogy köszönjük, nem kérjük :twisted: Ő a szerelmünk gyümölcse, csak nem számítottunk rá, hogy ilyen hamar testet ölt.
Az egész terhességemet ez a váratlanság hatotta át, mély depressziókkal tarkított 40 hét volt. Nem vagyok rá büszke, de nem is szégyellem. Ez van, és TUDOM, hogy azért, mert nem készültem fel rá. Sem a testi változásokra, sem az életvitelem teljes megváltozására. Ez egy nagyon nagy változás, DE ma már tudom, nem akkora, mint az ember képzeli. Pontosabban, teljesen más lesz az életed, de NEM KELL feladni önmagad, ugyanúgy tudsz törődni magaddal, a férjeddel/pároddal, a hobbijaiddal, csak szervezés kérdése az egész!
Most attól parázok, hogy lesz-e erőm 2 gyerekkel is ugyanúgy foglalkozni, ahogy eggyel sikerült, hogy a második ne legyen mindig második...
Nem papolni akarok, és nem vagyok szuper sem, csak azért írtam ezt le, hogy tudd, más is megijed, mindenkinek meg van a maga félelme! De ezért vagyunk iit, hogy egymást segítsük!!!

Andi
Kép
handrea75
 
 


Lányok, egy ilyen táblát dobtam most gyorsan össz!
Egyenlőre csak a saját adatomat írtam bele, hogy minden egyértelmű legyen!
Az adatokat légyszi mindenki küldje el privibe ha ez így jó!
De mindenféle kritikát szívesen fogadok!
Lehet még oszlop ha valakinek van ötlete, írjátok meg :)
Ja, és aki már tudja, hogy fiú-e vagy lány annak be kékezem vagy be rózsaszínezem a sorát :lol:
Szóval ötleteket várok ide és adatokat privibe!
Ja, és hétfői hét adatokat kérek! Mert hétfőnként tenném fel, mert akkor nem kéne számolgatnom a napokat hanem mindíg csak egyel növelném a heteket! Ez így jó lenne? Ha igen akkor hétfői adatokat várok :) Múlt hétfőit! És akkor már most hétfőn növelem is! :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Timi!
Nyugi! Nem lesz semmi baj! Nálam is ez volt a helyzet! Nem tudtam még, hogy babát várok és dohányoztam! Nem is keveset! Mondjuk mikor már sejtettem, hogy baba lehet a pocimban (ez szilveszterkor volt), akkor rögtön abbahagytam. Ráadásul így visszaszámolva az első hétben kb. még gyógyszert is szedtem a szívritmuszavaromra, ami egyrészt szerintem a cigitől, másrészt rengeteg idegeskedéstől volt. Nem mondom, hogy nem aggódtam, hogy rendben lesz-e minden, de egyelőre nem panaszkodom. Minden klasszul zajlik és minden vizsgálat szerint egészséges a kislánykánk! Én ebben a tudatban várom és igazából nem is gondolok már arra, hogy bármi baj is lehet! Miért is lenne...??? :wink:

Kép
Kép
konan
 
 


Akíra!
Szuper a tábla!!! Köszönjük, hogy megcsináltad és vezeted is! Nem kis feladat! Nekem bazi nagy lenne....még a vonalzót is nehezemre esett megcsinálni....


Küldök privit, képem nincs bescannelve, de majd igyekszem...

Köszi mégegyszer!

Andi
Kép
handrea75
 
 


Jönnek szép sorjába a privik, köszönöm, és várom a többit is :)

Nem nagy dolog megcsinálni a táblát, én szeretek ilyenekkel foglalkozni :) A novemberi csapat tábláját is vezetem, hát remélem nem keverek össze semmit :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra!

Küldtem neked privit, de nem írt ki semmit, hogy elment vagy sem.ha nem kaptad meg, kérlek jelezd, és megpróbálom megint.

üdv és köszi
emmalena
 
 


Akíra
Neked mikor van ennyi időd? Két tábla, két blog na meg persze egy gyerkőc... :shock: Nem semmi!! Hihetetlen energiáid lehetnek!

marek
 
 


Hú Csajok én ma úgy megilyedtem.Reggel ota fájdogált a pocim és sokat jártam pisilni.Gondoltam mert sokat iszom mert tényleg, erre este majdnem 8-kor kicsit véres lett a papir vagy is a folyás de mikor másodjára megtöröltem már nem.Nagyon beparáztam rögtön hívtam a dokit mert ma rendel 20:45-re adott idöpontot.Ne mondjam nagyon féltem.Zsombi jól van és nem hüvelyi vérzés hanem holyaghurut gyuladásom van, kaptam gyógyszert és mondta a doki nyugodjak meg a baba jól van.Nagyon féltem,hogy baj lesz :cry:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Hát idő...leginkább éjjel meg mikor Kyra alszik :lol:
Imádom csinálni, és hát tudod, az az igazság, hogy muszáj valamit csinálnom, mert ha csak gügyögök a gyerekkel attól befordulok :oops: Tudom nem szép ilyet mondani...imádom a lányomat, de kell valami kis plusz :oops:

Viszont privit nem kaptam handrea75 és emmalena :?
Megpróbáljátok újra?

Én ma elutazok, hétfőn délután jövök haza, de hétfő este, éjjel felteszem a táblát ha Kyrát bevarázsoltuk az ágyba :lol:

Kata, örülök, hogy minden ok! Nagyon vigyázz magadra! És nyugi, nem lesz semmi baj! Szedd be a gyógyszert és pihenj sokat! Az izgalom nem tesz jót :)

Jó hétvégét mindenkinek, és a postaládám azért várja a priviket! Amint hazajövök írom a táblába az adatokat, és teszem fel :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Na én nemsokára utazok, Kyra felkelését várjuk és már megyünk is! De addig gyorsan feldobom a táblát, hogy aki még nem küldött privit ez alapján megtehesse :)
És akkor hétfőn este hozom majd az újat! Ja, és értelemszerűen ez a multhét hétfői adatokat tartalmazza most! :)

Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akira: írtam én is privit.

Látom itt is mindenki hosszú hétvégézik, nekem meg lakást kéne takarítanom :(

Kép
kistiggrincs
 
 


Akíra, nem november, hanem október 21 :lol: Lehet, hogy én írtam el neked priviben? :oops:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: