Új privát üzeneted érkezett!

Benta: iwiwen bejelölsz? Írok püt, ha igen. :lol:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Csillag gratula Borcsának!

Manónekem sincs még karácsonyi fílingem, csak a "rettegés", hogy kinek mit-hol-mikor fogok venni? :lol:
Adventi koszorúnk nekünk is iskolai van,gyönyörű mindig (vagy csak nekem?)

Mi is elég "régi darabjai vagyunk" egymásnak.. 1990-ben szerettünk egymásba a férjemmel és 1994-ben esküdtünk. És ugyan mi is szoktunk veszekedni, mégis inkább imádom :oops: :D :oops:


Tökmag Sajna a taliról le kell mondanom :( :cry: nagylányom ma reggel már lázas volt :cry: Torka fáj, köhög....
Remélem nem adja tovább senkinek!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Banyoszka: rettegés :lol: :lol: :lol: akkor ezt tehetjük együtt is.
ma reggel komámék elmentek Münchenbe. Megkértem, hogy ha összejön, akkor Linz mellett álljanak meg, s teljesítsék a listámat. ha nem, akkor elbuktam, de csúful. mett a húgom megrendeli, de onnan hogyan s mikó jut ide (tudom, tudom, ide is szállítanak, de a szállítási költség baromira feltornássza az ajándékok árát).
a www.arzuhanas.com anyavállalata a www.preissturz.at Na, ott néztem ki a boltosdi kategóriából egy adagot. Mostanában folyton "vásárolnak" a csajok.
de a család többi tagja :roll: :shock: :roll: :shock:
apának oké a raklett, de akkor is még sokan vannak.....

na, felébredt a gyerekem, monnya a glügügűűű-t a bébiőrben.

Kép
kissmanó
 
 

 
 

ja, akkor lehetséges, hogy a veteránok titulus Banyoszkáéké? :lol:

beteg gyerek gyógyuljon!

Kép
kissmanó
 
 


Remélem Betti hamar meggyógyul,köszi!

Viszont ha jól számolom,Noémi hamarabb kezdett "Viktorozni", mint én "Csabizni" (de csak fél évvel!)....Úgyhogy Ők lesznek a nyertesek :lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


hát igem ha azt nézzük hány évesen, nem pedig, hogy hány éve :lol: :lol: :lol:
ilyen téren nekem lemaradásaim vannak, bár én lennék a vén tyúk
(egyik cégünk könyvelőnője szerint most tessék nekem kezicsókolommal köszönni :lol: :lol: :lol: ....amúgy a csaj is vagy 3-4 évvel több mint én)

Kép
kissmanó
 
 


na, a fiam azt "telefonálta", hogy még alszik.
nem tom mi lett, de már több mint 3 órája nyomja. ilyent asszem utoljára augusztus elején, a tengeren tett.

s akkor pár fotó:

asszem ezt a bébjárgányt kinőttem :lol: :lol:

Kép

már a 4-ik is készül boltost játszani :D

Kép

Noéminek a bundazsákról pár fotó:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kissmanó
 
 


Végre nekem is hasra fordult!! Bár a műveletet nem láttam, de a végeredményt igen! :-)

Uppsz, Gézengúz hurkári az első képen :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Meg az a toka :lol:

Kép
benta
 
 


Mano! :D :D Tok jok a fotok!

Noemi!
Nagyon jo a koszoru! En is nagyon szeretek sk csinalni cuccokat. Iden meg csak a sok kaktuszatultetesig jutottunk anyukammal az ovis karacsonyi vasarra. :D

Bonyoszka!
Gyogyulast nektek is!

Nalunk nagy hirek vannak. :D
Lorkuc ma fel eves lett!!!! :D :D Ennek oromere ugy gondolta, hogy delutanra noveszt ket fogacskat! Hat csajok, lehet, hogy ez is benne volt a hosszu taknyolasban. Meg nincs vege sajnos, bar mar sokkal jobb a helyzet. :?
Masik hir : Mivel teljes mertekben anyukajabol felhizott 9 kilora, (pontosabb szamot holnap), ugy gondolta, megkostolja a sutotokot. Sikert is aratott, kepet remelem meg ma sikerul feltenni.
:D :D
Puszi,
Agi

KépKép
lys
 
 


Sziasztok!

Csak most tudtam jönni, nem tudom mi van a környezetünkben... :shock:

Barátaink, szintén 2 éves kislány, tegnap előtt anyukája bevitte a kórházba, mert nagyon köhögött.
Éjfélkor oxigén alá tették, az állapota válságos volt.
A nagyobb tesó ( 6 éves) itt volt nálunk tegnap, úgyhogy ezért nem is jöttem.
Már már stabilizálódott, szép lassan javulgat hála égnek, de még kapja az oxigént.
2 oldali tüdőgyuszi( még nem tudni, hogy az új vírus-e).

Manó: nagyon vigyázz Tétára!!! IS!
Gézengúz nagyon cuki! :)

Lorka baba: Te is nagy fiú lettél, gratulálok! :)
Most szültünk...

Apró betűs részre reagálva: Naggggyon durva! :D
Én is megnéztem az iwiwet, igazán kedves a nekünk szóló üzenet! :)
Na nem gondolom, hogy Ő kevesebbet lenne akár más fórum, akár a babanet és a mi topikunk előtt... :wink: Abban szinte biztos vagyok, hogy olvas minket!
Egyszerűen nem is értem! Eddig nem foglalkoztam ezzel a témával, de tényleg durva és az egészben az a vicces, hogy oszlopos tag volt itt és mindenki szerette, aggódott érte, vártuk, hogy jelentkezzen. Na mindegy! Ez legyen a legnagyobb gondunk! Ezt kívánom mindannyiunknak!

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Mi a vélemény a joggerekről? És milyet érdemes venni? Nézegetem a teszveszen, de nem tudom, hogy melyik a jó!

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Sziasztok!

Na, ezt az apróbetűst most már én sem állom meg szó nélkül.
Ez a kedves üzenet még de. nem volt az iwiw-en, Mukkancs hozzászólása után megnéztem megint.
Idézet: Akik kerüljenek, és inkább ne is olvassanak tovább.

Na ez a sunyiság. Ha mondandója van számunkra, akkor ezt miért nem közli itt velünk. Ha gonoszak vagyunk azért mert még mindig kíváncsiak vagyunk rá.........., hát én vállalom.
Bár bevallom, nekem már akkor is volt egy sejtésem a rosszindulatáról amikor a családi gondjairól, a párjáról írt. És bejött. Ezek szerint az emberismeretem nem csalt. Ja, és egyedülálló, de azért a párjáról a képek fent vannak.......
Szóval kedves Anuk, az üzeneted itt rád vonatkozik. Idézzem még egyszer?

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Na, és akkor most, hogy mondjak is valamit.

Csillag, örülök,hogy te is láttad végre Borcsát „megfordulni”. Zalán is mindig akkor csinálja, ha elfordulunk.

Amadea, örülök, hogy apukád műtéte sikerült, jobbulást neki.

Noémi, és a többiek (kreatívok) irigy vagyok ám! Én olyan béna vagyok, semmit nem tudok megcsinálni. Egyszer próbálkoztam adventi koszorúval, az is olyan béna lett, hogy ki is dobtam.
Karácsonyi zene: mi is pont ma hallgattuk meg a Zeneovi karácsonyi részét. Kicsit előjött a karácsonyi hangulatom. A kinek mit vegyek kicsit nálunk is zavaros még, de nem érdekel, ez lesz életem legboldogabb karácsonya.
Egyébként egy ötlet a naptáron kívül nagyszülőknek: a Rossmannban láttam kéz- és láblenyomat készítőt, elég barátságos áron.

A mi kapcsolatunk is régi. Már gyerekkorunk óta ismerjük egymást, de 7 éve vagyunk együtt. Ugye azt szokták mondani,hogy a 7. év kritikus, hát nekünk a 7. évben született a kisfiunk.:-)

Benta, vettél szőnyeget? Nálunk úgy van, hogy a szőnyegen van egy pléd, azon meg a habtapi. Szigetel és véd.

Manó, nagyon édi Gézu!!!!!!!!!! Azok a hurák, és a toka….A bundazsák is tök jól néz ki.
Én a mérleggel a saját részemről jóba lennék, de a Zaláné……., katasztrófa.

Lys, Lorkának boldog 6. hónapot!

Mi ma megkaptuk a fényképeket. Egy kis ízelítő:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bvigh 2010.01.14 21:52-kor.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Iwiw: elolvastam, no comment. Egyedül Henit nem törölte kis az ismerősei közül.

Gézuka nagyon tündéri! jó húsban van ő is!

Noémi: Néztem Áront az iwiwen! oan kis husimusi! anynira jól űll neki! ti hanyas ruhákat hordtok?


Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Anuk, ha olvasol: tudod ugye melyik állatkategóriába tartozol? a gerinctelenekhez.....

Mukkancs: van még 2 éves ismerősötök :roll: gyógyuljon mindenki!

Féléveskéknek gratula. Már egyre szaporodnak ezek a "nagyok".

Zalán és Nándi is zabálnivalók.

mára ennyi, asszem nem duracell volt bennem. lemerültem.....

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Puszedli!
Nándi nagyon helyes pasi, az utolsó képen teljesen levett a lábamról :D !!!

Én is néztem Áron iwiwen, hát az a céklás kép nem semmi, édes kis husi ő is :wink:

Zsu!
Zalán is csuda aranyos!
Mi a 7. évben házasodtunk össze :D

Mukkancs!
Kislánynak mennek a gyógypuszik!!!

Lys!
Lorkának szívből gratulálok!!!Most már gyógyuljon meg gyorsan!!!

Manó!
Gézu egyszerűen tündéri :D :D :D
Nekem sincs még karácsonyi fílingem...

Banyoszka!
Bettinek jobbulást!!!

Csillag!
Borcsának gratulálok a kúszáshoz!!! :D

KépKép
amadea
 
 


Sziasztok!

Először akartam reagálni Anukra...de vicc az egész! :)

Egyetlen egy dolog zavar, hogy nem lehet zárt topicot csinálni.


Köszönjük a bókokat, ma frissítettem a képeket, de a kedvencet még nem tudtam feltenni, remélem ma már átteszi nekem jpg-be V.

74-es rucikat hordunk most. Szerdán megyünk legközelebb dokihoz, akkor lesz a következő mérlegelés! :)
Áron ma már többször is megfordult (a mamát még nem mondja :))

Megnéztük az Igazából szerelem c. filmet - mint minden karácsonykor, de most annyira nem jött be, mint szokott.
Viszont Áron nagyon édes volt. Már fürdetni kellett volna, de még volt pár perc a filmből.
V. mellett feküdt, letette a fejét, és V. pólóját elkezdte rágcsálni! :)

Lys, gratulálok a fél évhez! és persze az eddigi sikeres szopihoz is! A sütőtökös képekre kíváncsi vagyok.

Áron 1 hét múlva lesz fél éves, hihetetlen!
Ma már én is tettem olivaolajat a kajájába, jövő héten pedig jön a husi! :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Ja egyébként nem értem szegény Emmának miért kell azt mondani, hogy mama...a hülye anyja úgy sem tudja mikor kell tisztába tenni, csak ha Emma kézjelekkel jelez neki.
És az ősanyaság...nekünk van időnk ide írni, nem csak a gügyögésből áll az életünk...sőt magunkkal is tudunk foglalkozni, mert szeretnénk kapcsolatban élni, és jól kinézni.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Én ezt az Anuk-dolgot nem értem....egyáltalán nem emlékszem, hogy itt bárki is beszólt volna neki....megnéztem iwiwen a profilját...szerintem ez a nő nem százas :shock:

KépKép
amadea
 
 


az első tényleg nem volt még fent, amikor én olvastam! legalább b ebizonyította, h olvas minket. Szerintem is rá igaz, amit írt, és emellet sunyi, h a hátunk mögött... be se mer olvasni face to face. Valószínűleg mégiscsak hiányozhatunk az életéből, ha ennyire nyomon követi a miénket :lol: vagy a tesója tudósít, ugye :lol: ja és ugye mindenki tudja, h még egy 6 hónapos sem beszél, max mi szeretnénk papának meg mamának hallani az éppen úgy összeállt gügyögéssorozatot...

A fiúk zabálnivalók! Meg is mutatom Borcsának, milyen helyes pasit kosarazott ki a múltkor!!!

De szegény most megint ordít a fog miatt. Megyek, és leváltom az apját a nyugtatásban.

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Hát lányok az én fiam igenis beszél.
Este már nyűgös volt. Az apja felvette, mire rákezdett: mammammamamma, átvettem, odabújt a nyakamhoz,és elhallgatott.
Na erre mondjátok,hogy nem azt mondta,hogy mama,és nem rám vágyott. :wink: :lol: :lol:

Holnap kipróbáljuk a babamasszázst mi is, hátha bejön.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Hehe, Nóri is beszél :D , kérdezem tőle ma reggel:- Az én kisbabám vagy? Tele szájjal vigyorogva jött a válsz:-Dá :D

KépKép
amadea
 
 


Sziasztok!

DE LEHETNE ZÁRT A TOPIC, ÉS ÉN MOST MÁR SZERETNÉM IS!!!!!!!! NE KUKKOLJANAK A GERINCTELENEK!!!!!!!! (akinek nem inge, ne vegye magára!)
És inkább vagyok ősanya,mint ősbunkó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na ennyi részemről, ennyit is kár fecsérelni erre.....

Anyatanya.hu-n lehet nyitni zárt topicot és csak meghívóval lehet csatlakozni,olvasni.stb....

Na a lényeg!

Lorkuc Isten éltessen a felediken! És jó étvágyat a főzikhez, gyümikhez az új fogacskákkal!

Manó szenzációsak a képek Gézengúzról! Így néz ki egy éhező :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nándi és Zalán is gyönyörűek! Nándi már olyan "nagyfiús",nagyon cuki!

Mukkancs ez is szörnyű, és mi van Pannával? Joggerhez nem tudok hozzászólni.....

Bettikémnek egész délután 37,9-39,4 között ingadozott némi gyógyszer és hidegborogatás hatására a láza :( :roll: :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára banyoszka 2009.11.22 22:06-kor.

Banyoszka
banyoszka
 
 


Amadea! Oké,hogy Nóri is beszél, na de pont oroszul? :lol: :lol: :lol:

Niki meg fejenállva énekli a japán himnuszt :!: :lol: :lol: :lol: :lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Banyszoka!
Szerintem románul beszél....

Japán himnusz: Nikiből ki is nézem :D

KépKép
amadea
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok!

:shock: :shock: Érdekes dolgok az iwiwen...legalább innen megtudom, hogy fogynak az ismerőseim...

Zsu!

Ez a habtapi egyre szimpibb nekem. :wink:

Lys!

Gratula a fogacskákhoz! :wink: Ma Noé extra nyügi volt, remélem hamarosan nálunk is kiderül, hogy mi okozza, jó lenne már legalább egy kis fogacskát látni, olyan izgi. :D

Banyoszka!

:( Nem jöttök a talira... :( Pedig én direkt azért nem kértem a mászós linket, mert gondoltam majd élőben... :(

Csillag!

Na, végre láttad te is az átfordulást. :D Nekem sógorom mondta, ma hogy látta amikor hátról hasra fordult. Azonnal rohantunk megnézni, mert nekünk még ilyet nem csinált. Persze azóta nincs semmi jele a dolognak, de gyanús, mert sógorom hozzátette, hogy csak kicsit támasztotta meg a hátát... :lol: Kvázi lehet, hogy ő lökte át. :lol:

Képzeljétek, párom szombatonként éjfélre ér haza, és így van hogy éjjel 1 óra van mire ágybakerülünk. Noéval meg egy szobában vagyunk ugyebár... De ő mostanság éjfél előtt sosem ébred, és éjfélkor sem nagyon már. Meg be is néztem hozzá, és csend volt, na, gondoltam jók vagyunk. 2x volt olyan, hogy felébredt korábban, akkor gyorsan kisvillany lekapcsol, mintha éjszaka lenne, mgszoptattam és aludt tovább. Nem mertem a villanyfényt megkockáztatni, nehogy azt higgye nappal van és virgonckodjon.
NO, erre tegnap jövök ki a fürdőből, háromnegyed 1 van már, és anyósom mondja, hogy magyaráz a fiam. :shock: így néztem, hogy magyaráz, nem sír??? :shock: Éjjel ilyet nem szokott. Bemegyek, és mit látok? :shock: Noé mindig hason alszik, erre most a kiságyban keresztben fekszik háton, és magyaráz tágra nyílt szemekkel. :lol: Annyira kellett nevetnem, még páromat is megsürgettem, hogy ezt látnia kell, ő persze aggódott, hogy most mi lez az alvással. Villany lekapcs, megszoptattam picit sírt, reklamált, hogy újra aludnia kell, de aztán szépen elaludt újból.

Nem nagy szám, hogy hasról megfordult, mert ilyet máér csinált, csak nem álmában. Szerintem a fordulásra ébredhetett. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


A zárt topic királyság lenne, több mindent írnék, ha nem lennének kukkolók. Mi élvezet van egyébként abban, ha valaki kívülálló olvas egy ilyen fórumot?

Kép
benta
 
 


Banyoszka,
Bettinek gyógypuszik mennek, gyorsan gyógyuljon meg!

Kép
benta
 
 


Jaj, Betti, góyguljon meg!

Mi lenne, ha dobbantanánk az anyatanyára? Banyoszka tudna meghívót küldeni, és ha valaki regisztrált, ő is már. És akkor Benta (is) végre elereszthetné magát! :lol: :lol: mert gondolom csatlakozni már nem fognak hozzánk (ilyen gonosz, pszichopatológiás,egymást fikázó csapatba ki is akarna bekerülni? :lol: :lol: :lol: )

lányom elaludt, mire léptem innen, úgyhogy böngésztem még kicsit a netet. :)

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


A beszédet illetően: mi is büszkélkedhetünk: Borcsa hosszú perceken át képes a szájával fingásra erősen hajazó hangokat kiadni... :oops: :lol: :lol: és nem mi tanítottuk!!!

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Köszi Benta,átadom a gyógypuszikat!

Engem eddig nem zavart a nyitottságunk, de az ilyenféle ember miatt igenis zavar! Lehet,én is csak olvasni fogok eztán! És majd mindenkinek privibe írok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tabati én is sajnálom a talit, de egyrészt nem akarom Bettit itthon hagyni ilyen lázasan, másrészt nehogy megfertőzzünk akaratlanul is valakit! Azt nem venném a lelkemre!
De küldj egy e-mail címet pü-be, és megpróbálom átküldeni a kis videót. Mert ahol fent volt,már leszedtem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára banyoszka 2009.11.22 22:33-kor.

Banyoszka
banyoszka
 
 


Hú, Banyoszka, nem mered vállani nyíltan a véleményed?? Fújjjj.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Csillag, de jót nevettem Borcsa "tudományán"!!!!!!!!! :lol:

Én benne vagyok a dobbantásba, csak még egyrészt nem regiztem én sem,meg gőzöm sincs,hogy kell megnyitni egy ilyen topicot! De talán van körünkben hozzáértő.....

Banyoszka
banyoszka
 
 


Anyatanyán van 2009.május-júniusi babavárók topic, és az adminisztrátor valami eve , Ő nem írt ide néha???? Aztán Ő is besértődött....

http://www.anyatanya.hu/editinclude.php ... =editpopup

http://www.anyatanya.hu/index.php

Banyoszka
banyoszka
 
 


Én is lemaradtam a mászós linkről :shock: Még lehet???

Panna babáról nem tudok semmit, anyukája picit kiborult (amit meg is értek), gondolom elege van, hogy nem elég a gondjuk még mindenki nyaggatja is őket. :?

A szövettan szerintem még nem jött meg, azt már tudnám. 2 napja beszéltünk utoljára, azt nem tudom írtam-e, hogy elment a látása? Na, 2 napja délelőtt visszajött, délutánra már megint úgy tűnt, hogy nem lát.
Közvetett hírek alapján annyit tudok, hogy a körülményekhez képest jól van. remélem, már rendeződött ez a látásával, mert azt mondták az orvosok, hogy a műtét ezt nem indokolja!
Ma nem akartam zaklatni, de holnap rácsörgök, vagy írok egy sms-t.
Lehet, hogy az utóbbinál maradok.

Ja és van még 2 évesünk! Remélem nem vagyok Nekik rossz Ómen! :shock:

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Borcsa baba, Neked is gratulálok!
Belehúztatok Csajok! :D

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Csillag, biztos fáradt vagyok,de ezt most nem fogom...

Nem a véleményemmel van a baj, de a magánéletemet ne olvassa bárki,nem igaz?

Banyoszka
banyoszka
 
 


Mukancsküldj egy e-mail címet pü-be, és megpróbálom átküldeni a kis videót. Mert ahol fent volt,már leszedtem.

Akkor tovább drukkolok mostmár mindkét Picikének!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Csajok, én regisztrálva vagyok az AnyaTanyán, ha komolyan gondoljátok a dobbantást, megpróbálhatok létrehozni egy topicot....

KépKép
amadea
 
 


Én benne vagyok! (kár, hogy nem Banyatanya :lol: :lol: :lol: )

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok!

Sajna most szállt el egy igen hosszú hozzászólásom :(
Most meg már kifolyt a forró fürdővíz, mennem kell.
De én is vagyok, nemcsak kukkolok, esküszöm :) Holnap beszámolok, jó éjt!
preta
 
 


Banyatanya :D :D :D :D :D
preta
 
 


Sziasztok!

Futólag olvastam vissza, holnap majd reagálok, de ami fontos: KI jön kedden??
Privit írjatok légyszi, és küldöm a címet!
Ja, és akkor jöttök amikor akartok, legfeljebb (Benta :!: :D) hajnalban kelünk! :P

Én benne vagyok az anyatanyában!
tökmag79
 
 


Létrehozva az anyatanya-n egy csoport.
most még elég kínai nekem is a működése, priviben elküldöm nektek a címét.
aki nem kapta meg, az jelentkezzen a priviért.

ja, és az érdekesség kedvéért ott más néven vagyok.
csak hogy ha már cart kavarunk, akkor az bűzölögjön.

egyenlőre ma ennyi, megyünk oltásra, aztán még du-estefele kibontakozom.

Kép
kissmanó
 
 


Beni meg kakira szobatiszta, bibi! Van egy egyezményes jelünk /vörösödő fej, guvadó szemek, hangos nyögés/, és akkor ki kell csomagolnom. Ha már ülne, ilyenkor csak bilire kéne tennem, és nem lenne több kakis pelenka! Így a kibontott pelusba tekeri a kígyót.

Na, ez tőlem szokatlanul igénytelen hozzászólás volt.

Akkorát aludtam, vééééééégre.

Kép
benta
 
 


Nagyon várom az anyatanyát! Ugyanakkor sajnálom ezt a topicot, valahogy nem lehet átmenteni? Gondolom nem.

Kép
benta
 
 


Na, még 1 kérés: lécci írjatok nekem vissza pü-ben, hogy ott milyen név alatt lesztek, hogy tudjuk majd.
még tényleg löketem hogyan müx, de kitanulmányozom.
most bömbi van....pedig mintha tényleg mondaná: anya unatkozom, anya éhes vagyok :lol: :lol:

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Végre egy nagyon jó ötlet!
Szerintem akkor tud átjönni mindenki, ha jól megszervezzük!. (szervezés boldond vagyok mondtam már?)

Szóval szerintem holnap estig mindenki regisztráljon, és 25-én reggeltől már oda írogassunk.
Aki eddig nem jön, és esetleg utólag értesül a változásról, annak írjunk egy üzenetet, hogy mi a teendő. (persze beengedni csak akkor kell, ha valóban ismerős :))

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: