Új privát üzeneted érkezett!

Linácska, szupi a tabló :)!

Bea, Liberóból még a 4-est veszed? Van már, aki váltott 4+-osra vagy 5-ösre? Kisebb pelusokból nálunk lassan a 4+-os kell majd. Ha már pelenka, akkor leírom, hogy nekem a Müller sajátmárkása volt kellemes meglepetés, nagyon finom, puha.

Kép
angelita
 
 


Sziasztok!

Én is anyuméknál vagyok. Hajnus alszik :lol:

Angelita: igen ma ünnepelünk a 3-at :!: és az Alkonyat-Napfogyatkozás-t nézzük, imádom :oops:

Mi Libero-ból 5-set használunk már, én mindig amikor eléri a -tól súlyt az 5-ös 10kg-tól van akkor váltok nagyobbra. De szerintem kell is neki mert nem szeretem ha szorítja. A szomszédom pl. ott 19 hónapos a lány és még mindíg a 4-est használják és úgy meghúzza az anyja rajta a pelenkát hogy a két ragasztócsík majdnem egymáson van! Ez hülye! Én tudom ajánlani nappali pelusnak a Huggies-t most még 31-ig akciós a Tesco-ban 3999Ft a 102db, nappalra jó de éjszaka mi Liberozunk.

Tényleg jó lesz ha lezajlik a szavazás, mert én most is 3 helyre írok és ez kicsit sok :?
Vendég
 


Még mindig csak 17 szavazat van...

Kép
mocorgó
 
 

 
 

Mocorgó: én már szavaztam...

Kép


Kép
dbea
 
 


Mocorgó, jó ötlet a szavazás, de ne várd, h mindenki szavazzon, hiszen nem mindenki minden napos a fórumon.

Egyépként Én is Dbea, és Bikmakkal értek egyett, és azt hiszem, Én is itt maradok, mert szimpatikusabb a bbnet, és hát nekem senm volt eddig semmi problémám az oldalal. Na meg nem utolsó sorban Boszi és Mocorgó is így talált ránk, és nagyon örülök Nekik.

Mi a héten vettünk Zorának egy gyerek ágyat, elkezdem odaszoktatni.
Mocorgó, mi a bajod a bolti kenyérrel? Ti is azt eszitek nem?
Felvágotakat, virslit, sajtokat, adtam Zorának, kenőmájast még nem.

Anna úúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy örülök, hogy végre itt vagy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Most mennem kell összeriyentek holnapra egy ebédet.
Megpróbálok még jönni.... :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Eni,én is leadtam már ugye tegnap,de sztem sem fog mindenki szavazni..

De úgy látszik,hogy akik nyíltak szeretnének maradni,nem fognak átjönni és így szét fogunk szakadni..mert a zártakból meg vannak olyanok akik megmondták nem jönnek ide vissza..így őket elveszítjük../érdemes lenne elolvasni,hogy mi miatt nem szeretnének ide írni/
Sajnálom,hogy ez így alakult,de én azt vettem előtérbe amikor ezt felvetettem,hogy akik nem szeretnének nyilvánosan írni azoknak is legyen lehetősége bent maradni a csaptban...De úgy látszik nem mindneki gondolta/ja így..ami persze természetes...

Adri,milyen fajta ágyat vettetek Zorának?ALudt már benne,nem mászik ki belőlle? :wink:

Angelita,mi liberó 5-st használunk!A Mülleres mennyit bír ki?

Bea,köszi az infót!

Judi,nagyon sok boldog születésnapot kívánunk Dávidnak!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Azt még nem is írtam, hogy múlt héten megvettük Marcinak az első szandit :lol:
Tudom, hogy azt írtátok, hogy ráér, ha már jár a gyerek, de már mindenhol feláll, és én nem szerettem, hogy mezítláb mászkált mindenfelé, így beruháztunk egyre. Huh, nem volt olcsó... Sziesztát vettünk végül, 19-es méretben, van rajta kiskutyus, meg a csontja, csatos, szép kék, nagyon csinos, így minden igényt kielégít :lol: :lol:
Még Marcinak kell megszoknia :lol:
Ma már a játszótéren is abban voltunk :lol: Marci megmászta a játszóteres vonatot oda-vissza, nagyon tetszett neki. (olyan jó, hogy ilyen az idő, legalább napközben is ki lehet mozdulni a lakásból :lol: )

Azt hiszem már írtam, hogy a hétvégén megyünk a Balcsira, és titkos reményem, hogy tudok kicsit pihenni én is, mert Anyuék is jönnek velünk és teljesen be vannak sózva, hogy Marcizhatnak végre kedvükre. Hát én biztos nem állom útját a dolognak :lol:

Hétfőn megyünk megint dokihoz, utána este pedig bejelentjük a nagy hírt a párom Apukájának :lol: :lol:

Kép


Kép
dbea
 
 


Nem várom, hogy mindenki szavazzon, csak helyzetjelentek. :)
Egyébként meg biztos vagyok benne, hogy többen olvasnak, mint ahányan kommentelnek.

Bolti kenyér: csak az a bajom, hogy nem lehet tudni, hogy van-e benne tej. Én egyelőre azt még feldolgozott formában sem adok, mert a mindenféle családi allergiák miatt a gyerekorvossal egyetemben korainak tartom, biztos ami biztos alapon.

Kenőmájas, párizsi, felvágottak: azt ugye mindannyian tudjuk, hogy ezek egy csomó tartósítószert, állományjavítót, ízfokozót, és nem utolsó sorban rengeteg felesleges sót tartalmaznak. Ezzel nem szívesen terhelném egyelőre a szervezetét, bár az tény, hogy így fejtörést okoz, mit adjak neki. Na de mindjárt jön a túró, sajt - tojáskrémet is lehet hamarosan csinálni. Azt már féllábon állva is kibírjuk. :)

Kép
mocorgó
 
 


Kistesó
Nálunk akkor lesz, ha csoda történik... eddig velem ilyen csoda sose történt :cry:
Arra, hogy Villő legyen nagyon sok pénzünk, energiánk elment... :?
Mégegyszer lombikba nem vágok bele...

Egyébként jól vagyunk, növöget Villő...hisztizik (kissé el lett kényeztetve :oops: )
Eszik egyre több rendes kaját :lol: :wink:
Vendég
 


Linácska
Nagyon jó a tabló :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Linácska - tabló nagyon szuper!!! Lassan mi is adjuk a tortás képet!

Végül csak holnap indulunk....még egy nap pihi....mert hát ugye nyaralni megyünk meg pihenni...de házról-házra, családról családra vándorolva nem lesz túl pihentető.

Annyit még esetleg lehet csinálni, hogy mindenki megírja privibe Mocorgónak aki már válaszolt a kérdésre és akkor tudjuk, hogy ki nem írt és tudjuk noszogatni, felkeresni stb. akinek még kell, hogy gyorsan eldőljön.
Mocorgó én már válaszoltam....de írtam is privit!

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Bea,biztosan nagyon klassz az új szandi! :) Hétvégére meg jó pihenést,már jó időt mondanak! :) Hétfőn amjd írd meg mi volt a dokinál! :wink: Esetleg uh képet is mutizhatsz :wink:

Ágota,majd akkor lesz kistesó,ha nem számítotok rá :wink: Én drukkolok!!

Eni,nagyon elővigyázatos vagy!De jobb félni,mint megijedni :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok

Látom vannak kis pocaklakóink. Sok erőt és egészséget! Vigyázzatok magatokra.

Lina: nagyon jó a tabló amit csináltál.

Mocorgó: Nekem mindegy, hogy hova írunk. Engem nem zavar ha más is olvassa amit írunk. Ahol a többség lesz én oda írok.

Rólunk. Réka már métereket megy egyedül. Nagyon kis bátor. Ügyesen tud esni. De ha nem biztos magában akkor négykézláb megy. Az altatás még mindig babakocsi. Éjjel még mindig sokat kel.

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Sziasztok!

Boldog születésnapot az 1éveseknek!
Elnézést de természetesen 39fokos lázzal jöttünk haza.Vagyis a Regi lett beteg.Benyelte a 3napost,ami 5napig tartott.Vagis kedden lett lázas és pénteken is még hőemelkedése volt,szombatra tele pöttyel de már jókedven,vendégségben.
Vasárnap henye volt,majd ma meg vendégek,tegnap csaviztunk,szóval nem igazán volt időm írni.
No majd jövök beszámolok.
Mégegyszer sok Boldog születésnapot az 1 éveseknek!
:lol:

Jaaa és hatalmas gratula a friss aprócska tagokhoz :lol:

mimi12
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok a BABÁKNAK! Isten éltesse őket és szüleiket nagyon sokáig erőben, egészségben, szeretetben!!!

Nagyon ritkán vagyok, tudom, akkor is csak olvasó üzemmódban! Dávid, munka, háztartás...nagyon lefoglal... de időnként szoktalak Benneteket olvasni!

Köszönjük szépen, hogy gondoltatok ránk, Dávidra! Aranyosak vagytok!

Gratulálok a várandós kismamiknak! Nagyon ügyesek vagytok, vigyázzatok magatokra és a picurokra!

Jól vagyunk, kicsi fiam mászik ezerrel, feláll, sőt egész nap csak állna, lépked bútorok mellett, egyik bútortól a másikig átlép, szóval remélem, hogy már nem sok választ el bennünket az elindulástól! Még alakulnia kell az egyensúlyának. Most a legújabb fejlődés, hogy négykézlábból "maciba" áll - ezt én így hallottam, vagyis négykézlábból kinyújtja a lábait és a karját próbálja elengedni a földtől vagy is felállni egyedül, egyszer-egyszer már sikerült. Hétvégén ünnepeltük a szülinapját, 12-en voltunk, emlékezetes nap marad. 6 fogunk van, mostanában nyűgös megint, szerintem jön a 7-8. fogacska. Éjjel jól alszik, nappal általában kétszer, egyet reggeli után, egyet ebéd után. Imádja a mozdonyt, a kisautót, a kerekeket, mindenre mutogat, néhány szótagot mondogat, oltogatja a villanykapcsolót, szeret pancsolni a kismedencében, a gyerektársaságot nagyon kedveli. Aranyos klassz srác, de oroszlán a javából, sokszor akaratos a kis drágám! Nem mindig alszik el a ringatásom nélkül, és ritkán játszik el egyedül, folyton igényli a társaságot. Egyébként sok mindent kóstoltattunk már vele, kicsi kifli-zsömlefalatkákat kap reggeli-vacsorára a tejcsihez, kis felvágottal, sajttal. Evett már csirkepörköltet tésztával, paradicsomos krumplit, egy-két házi készítésű ételt, ahogyan mi is esszük, szolídan fűszerezve, nagyon ízlett neki. Nagyon szeret enni, 80 centi és 10,5 kg.



Üdv, J
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára judi79 2010.08.03 22:15-kor.

Kép
judi79
 
 


Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Itt is vagyok, de elég rossz ez az átmeneti állapot (nyílt és zárt), mert két helyet nyomon követni nehéz és nagyon időigényes. Nekem mindegy hol vagyunk, de jó lenne egy helyen. Már szavaztam, hát majd kiderül a döntés.

Zora babának itt is boldog szülinapot kívánunk!

Szép napot nektek!

Szilvi

Kép
boszi72
 
 


Sziasztok lányok!

Félszemem babócán, a kanapén pakol (itt mellettem), igyekszem gyorsan gépelni :)!

Judy, gratula a kis szülinaposnak, jó, hogy jöttél -nagyon szép kis- ill. nagyfiú :)! A járással nincs elkésve abszolúte!

Eni, a kenyérben szerintem is van tejpor, még a házi készítésűnél is ír a recept, de azt ki lehet védeni pl. tápszerrel.
Felvágottak közül meg nyilván nem a tesco gazdaságos párizsival kezded, bár én is olvastam olyat, hogy felvágottat, májast 2 éves korig tilos adni. Én azét jobb minőségű sonkát, virslit fogok adni 1 éves korától.

Tündi,
nálunk naponta olyan 6 pelus fogy, eddig mindegyik bírta az éjszakát is, nem volt rossz tapasztalatom. Persze olyan előfordult, hogy 1x-2x folyt ki pisi (ritkán), de az szerintem a laza felhelyezés miatt lehetett. A Mülleres (Beauty Baby) sem rosszabb ebből a szempontból.

Adri, akkor ez már rendes ágy? Tesztek mellé oldalvédőt?

Kellemes napot mindenkinek! Nálunk végre süt a napocska!

Kép
angelita
 
 


Lina!

A tabló nagyon szépen alakul! Köszi, hogy csinálod!

Szilvi

Kép
boszi72
 
 


Zorát Istenke éltesse sokáig!

Kép

Kép
angelita
 
 


Adri,Zorának nagyon sok boldog születésnapot kívánunk!!!
Kép

Angelita,köszike az infót!! :wink: De én valahogy félek váltani,a múltkor kaptunk egy ismeretlen márkájú pelust,napközben adtam rá Zsombira,de teljesen kipirosdott a feneke... :? És viszketett is szegénykémnek,na azóta megint csak liberónk van.Mi a kakik számától függ mennyit használunk,de általában napközben 3-4db,+éjszaka 1.

Judi,nagyon ügyes Dávid!!! :D :D Jó magas fiúcska ő is! :) Micsoda Thomasos mozdonya van :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Ja,itt is kisütött a napocska!!!!!!! :D :D :D :D :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Aki merckformint szed: a nőgyógyászom tanácsára elkezdtem a paleolit diétát, így le tudok állni a gyógyszerrről (nem szeretném egész életemben szedni). Ti hallottatok már erről?

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok!

Adri: Zoranak BOLDOG SZULETESNAPOT!

Bea: Zarus is mindenhol felall mar, en is pont ezert gondolkoztam, hogy esetleg kene neki mar egy szandal, vagy valami jol szellozo cipocske, de mivel meg meg sem kozeliti azt, hogy jarjon bizonytalan vagyok. Biztos nagy lesz az orom, ha bejelentitek a nagy hirt! :)

Oui: Pont nehany hete olvastam a paleolit dietarol es a jotekony hatasairol a Dieta es Fitnesz magazinban. (Azt hiszem tavalyi szam volt, de ott volt az akupunkturas kezeles rendelojeben es amig vartam elolvastam a cikket.) Rengeteg jo dolgot irtak rola, viszont en egy kicsit neheznek tartom betartani az osszes lepeset.

Udv,

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Sziasztok,
gratulálok a szülinaposoknak!

Én amíg nem derül ki a szavazás eredménye, ide fogok írni, mert az az oldal nagyon nem szimpi. Lehet, hogy csak nincs időm meg energiám megtanulni, de nem is vágyom rá különösebben. És biztos vagyok benne, hogy minket is sokan-sokan olvasnak, akik sajnálnák, ha zárttá válnánk, és így végképp elveszne az esélye annak, hogy írni tudjanak nekünk.

Na mindegy, hát kíváncsi vagyok, hogyan lesz a döntés. Ez a vasárnap valami megbeszélt határidő??

Bea, kérdezted Dani evését: mostanában egész normális adagokat tudok beletömni, napi kétszer 150-200 g-ot (egyszer gyümölcs, egyszer főzelék). Viszont ehhez egy komplett bohóctársulatnak kell szórakoztatnia közben Danit. :? Szóval nem tudom, hogyan lesz, ha hazamegyünk No-ba, és egyedül etetem. (Mert a korábbi "hazajöttünk" kifejezésem csak azt jelentette, hogy ismét Pesten vagyunk a szüleimnél a horvátországi nyaralás után.) Eddig kb. két olyan kaja volt, amit magától evett viszonylag hosszan, különösebb szórakoztatás nélkül: a kecskeméti gesztenyés-almás csirkéje megy a Hipptől egy tésztás tengeri halas cucc. (Most a nyaraláson megint üvegezünk többnyire....). Tehát azt mondhtanám, hogy Dani nem annyira szeret enni.
Viszont.
Egyszerűen megőrül azért, amit mi eszünk. Mindig mindenből kunyerálni próbál, és ha nem is szereti, hősiesen eszi, mert a felnőttek is azt eszik. Rokonlátogatóban voltunk nemrég például, és miután jól feltankolt anyatejből, odaültettük a családi ebédhez, és megevett egy közepes bögrényi birkahúsos palóclevest zöldbabbal és répával :shock: :shock: :). Kenyeret is eszik a reggelinél, meg jobb minőségű sonkát, sőt juhtúrót (kb. 2-3 hete adok neki tejtermékeket, semmi baja szerencsére). A trappista sajtot is szereti.
Viszont: ezekből messze nem eszik meg normális adagokat- csak csipeget, és még azoknak a fele is az előkében meg a székében köt ki.
Tehát nem tudok átállni arra, hogy nem is veszünk/főzünk neki külön kaját, mert majd a miénket eszi, mert az - darabos állapotában - fényévekre van a 200 g-tól.
Mocorgó, egyetértek, hogy a felvágott, májkrém, stb. tele van káros anyagokkal, viszont annyira keveset eszik belőle, hogy én végülis nem gátolom emiatt őt abban, hogy az ízeket megismerje. Mindig előttem lebeg az, amit régebben írt egyszer Oui, hogy az nagyobbik gyereke mennyire válogatós lett, mert nem mert neki semmit adni, és ezért Mira már mindenfélét kap. Hát így van valahogy Dani is. Nem mindegy, hogy vmit azrét nem ehet, mert allergén vagy akut rosszullétet okozhat (pl. mogyoró, eper, méz), vagy azért, mert hát nem túl egészséges, de ez a mennyiségtől függ (pl. felvágott). Utóbbiból kap, keveset.
Kenyér: igen, mi sütjük otthon a kenyeret, de bevallom, hogy egy ideje átálltunk az előre kevert kenyérporokra, mert sokkal gyorsabb, és elég finom. Így nem lehetek már én sem teljesen biztos az összetételben, bár persze rá van írva a zacskójára. Mindenesetre a fehérkenyérnél a porhoz vizet, tejet és vajat kell adni, de mi ezt csak vízzel és olívaolajjal csináljuk, úgy is finom.
De itt Pesten bolti kenyeret kap...

Kép
bikmakk
 
 


Oui,
én nem hallottam még erről a diétáról. Én most újra szedem, de nem indultak el lefele a kilók.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Azt el is felejtettem irni, hogy milyen jo, hogy megint jottek olyanok is irni akik mar regen nem voltak! Csak igy tovabb! :)

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Lina, köszi a tablót!

Adri, Isten éltesse Zorát szülinapja alkalmából! :D :D :D


Üdv, J

Kép
judi79
 
 


Tündi, én nem érzek a spirálból semmit, és olyan jó, hogy nem kell parázni:).

Lina, a Szendi Gábor írt erről egy könyvet (mint utóbb megtudtam), ha érdekel, olvasd el, mert lehet hogy a gyógyszer mellett ez is kell... Neked a doki mondta a kardió mozgást? Az is fontos a gyógyszer mellett.

Orew, baromi nehéz, SEMMILYEN kenyeret nem ehetek, krumplit sem, most sütögetek itt anyuéknál speckó magokból készült kenyeret, muffint, mert reggelire csak nem ehetek steaket:).

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Oui: Pont ezt talaltam benne en is neheznek, hogy annyi mindent, ami ma mar alap elelmiszer nem lehet enni emellett a dieta mellett, de hat valamit valamiert... Nekem is volt most tegnap meg ma egy kis kilengesem, mert tegnap is 6kor fejeztem be a vacsorat (pedig 5 utan mar nem lenne szabad ennem), meg ma is kb 10 perce ettem meg a kajamat... Mondjuk most speciel azt sem tudtam, hogy mennyi az ido, mert annyira belemerultem a porszivozasba. Na, de majd holnap vegre megjon a GYED es akkor vehetek gyumolcsot a gyumolcsnapjaimhoz.

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Zorának boldog első szülinapot ! :D :D :D [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1280429963.0338.gif[/img]

margit
Vendég
 


Orew: neked hogy-hogy olyan hamar megy a GYED?
Vendég
 


Orew,
ezt én is akartam kérdezni, hogy hogy-hogy ilyenkor már megy a GYED? Bár lehet, én hirtelen a CSP-ra gondoltam. Nekem is akkor jön a GYED mikor a munkatársaimnak a fizetés, szigorúan 1-én.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


sziasztok

Mocorgo jó ötlet volt ez, én is jártam a linken.

Haza értünk szerencsésen kicsi lány élvezte vonatozást, fürödni nem jártunk de idő ellenére nagyon jól éreztük csajok magunkat.

Közben szülinaposoknak sok boldogságot

Kenderike
Kép
kenderike
 
 


Sziasztok!

Nekem azert jon a GYED ilyen hamar mert mindig akkor jon amikor a fizu is jonne, mivel a cegem fizeti a GYED-et is. Nalunk sosincs fix idpont a fizura. Altalaban a honap utolso munkanapjan jon, vagy nagy ritkan 1-en, mert mondjuk az esik hetfore.

Kivancsian varom, hogy mi lesz a szavazas vegeredmenye.

Udv,

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Oui,akkor lehet én is megbarátkozok ezzel a spirál gondolattal :wink:

Orew,de jó neked,hogy ilyenkor már jön GYED-ed,nekem az OEP utalja,általában olyan 2-3körül.

Kenderike,mivel töltöttétek a pihis napokat?Várunk képeket! :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szavazásra én is kíváncsi vok..de sztem a szavazás ellenére sem fog változni a dolog...a zártból nem jönnek vissza,innen meg vannak akik nem akarnak átmenni...szóval nem hinném,hogy a szavazás megfogja ezt oldani!!! :?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi, egyetértek. A szavazás a "mindegy"-szavazók, és a rugalmasabban hozzáállók "hovatartozását" fogja eldönteni, 1-2 embert mindenképpen elvesztünk. :( Sajnálom...

Szerintem várjuk meg vasárnap Sissi bejelentkezését (lévén, hogy ő is törzstag), és amúgy vasárnap éjfélkor lezárul a szavazás, másnap pedig feltöltöm az eredményt. (Azt még nem tudom, mi legyen, ha Sissi nem szavaz aznap... Szerintetek? Sissi légyszi írj be mindenképp, ha megtetted! Köszi.)

Kérek szépen majd egy angolos önként jelentkezőt, hogy betöltse a közjegyzői szerepkört! Csak be kéne lépni az admin felületre, megnézni, hogy az ott lévő infók megfelelnek majd a publikáltnak. Orew, dbea, bikmakk? Esetleg valamelyikőtök, vagy mindannyian? :D

Kép
mocorgó
 
 


Evés:

Angelita, Bikmakk,
képzeljétek, Liát nem izgatja különösebben, amit mi eszünk. Előfordul, hogy nyúl érte az asztalnál, de nincs különösebb dráma, ha arrébb tesszük, hogy ne érje el - elégedetten eszi tovább a sajátját. Ugyanakkor egyelőre nyitott minden újra: amit kap, érdeklődve kóstolgatja. Egyelőre mindent szeret. Egyedül a sárgabarackot köpte ki, mert maradt rajta egy kis héj. Amikor leszedtem róla, már az is csúszott.

Dbea, mondasz színhús sonka/felvágott-márkát?

Bikmakk, értem, amit mondasz, jogos is, na de ugye ő is még pici, és a májának arányaiban nagyobb adag méreganyagot kell feldolgoznia, mint nekünk, még ha mégoly kis mennyiséget is eszik ezekből a készítményekből, nem? (Vagy ez nem így van?)

Nyers zöldségként ki mit ad a kenyérhez, felvágotthoz? Paradicsom allergizál, paprika nehezen emészthető - marad az uborka? (kígyóuborka nyersen mehet?) Más ötlet esetleg?

Van már olyan baba, aki kanalaz? Nálunk egyik kézben a kanál, a másikkal meg kézzel eszi a főzeléket. :shock: Hát nagy önuralom kell, hogy ne kapjak sikítófrászt... És amit utána takarítok. Áhhh.

Kép
mocorgó
 
 


Mocorgo: En szivesen vallalom a "kozjegyzo" szerepet. :)
Egyebkent en adtam mar Zarusnak paradicsomot, sot volt, hogy egy szelet paprikat is lenyult a talcamrol es ragcsalta egy kicsit. Semmi baja nem lett semelyiktol. Zarust en etetem, nem engedem neki, hogy kanalazzon, pont azert amit te is irtal. :P

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


Mocorgó: most hirtelen nem tudok, mert nincs olyan márka, amit mindig megtalálnék a boltban, ha legközelebb veszek megjegyzem és leírom :lol:
Egyébként ha nagyobb boltban jártok, akkor elég, ha a csomagolt termékeknél megnézed az összetevőket és te is találsz biztosan.

Én is próbálkoztam kanalat adni Marci kezébe :shock: Hát én is majdnem sikítottam, minden főzelékes lett, csak a kanálnak az a fele nem, aminek az lenne a funkciója :D Úgyhogy én még elnapoltam a kérdést :oops:

Én szívesen leszek "közjegyző" :D (végülis most ki az aki mindenáron zárt fórumot akar??) (meg valaki írja már meg priviben, hogy honnan indult ez az egész, mert én még mindig nem tudom...)

Már összecsomagoltam, délután megyünk a Balatonra :D Ezúttal viszünk laptopot is, úgyhogy majd jövök :D

Kép


Kép
dbea
 
 


Mocorgó: Ja igen, paradicsomot Marci is kap és nagyon szereti. Paprikát is kapott már, bár azzal szegénykém még nem nagyon boldogul, mert a héja miatt nem tudja nagyon elnyammogni, de az uborkát is szereti. Már adtunk neki olajbogyót is, érdekes módon ízlett neki, de bejött a kovászos uborka is. Esetleg adhatsz neki salátát, apróra tépkedve nagyon, vagy meg lehet próbálni az újhagymát is (Marci a hagymát is nagyon szereti), esetleg retek, bár annak már nincs szezonja. De például sonkás szendvics mellé az alma is jól passzol :D

Kép


Kép
dbea
 
 


Még valamit elfelejtettem: asszem kezd látszani a pocakom :lol: Legalábbis eddig nem volt ilyen "nagy" , és nem tudom behúzni sem :D (Lehet, hogy lebukunk a hétvégén :D )

Kép


Kép
dbea
 
 


És Zorának NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
Kép

Kép


Kép
dbea
 
 


Bea: En azt olvastam, hogy masodik babanal hamarabb latszik a pocak. :) Meg mivel amugy is vekony vagy gondolom, feltunobb, ha gombolyodsz. :)

Jo nyaralast nektek!!! Remelem sikerul pihenned is egy kicsit!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orew 2010.07.31 18:30-kor.

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


sziasztok!

Zorának utólag is boldog szülinapot!!!!! :lol: :lol:
Hogy ünnepeltek??? Milyen tortája lesz-volt Zorának??

tényleg, tudtok vmi jó tortarecit, amit a bébik is ehetnek???

szavazás: én oda mennék, ahol a többség van, de két helyre én sem szívesen...így is alig tudok jönni, valahogy megszaporodtak a teendők Zsigi körül....

ja, ma teszteltem........

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


éééééééééééééééééés???

Kép
bikmakk
 
 


Madaran: Kb idezhetnem Bikmakk-ot... :lol:

Orew

Lilypie Third Birthday tickers
orew
 
 


dettó!!!!

Kép
mocorgó
 
 


naggyon halovány 2. csíkocska...................Jujj!
hétfőn újra tetszelünk, ha ott van, bejelentkezünk a dokihoz.....
de jó is lenne...................

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: