Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

van már egy kisfiam, de mindenképpen szeretnénk mellé egy kistestvért... minél előbb, hogy ne legyen nagy a korkülönbség...

kb. májustól fogunk próbálkozni...

várok mindenkit aki szeretne kistestvért, vagy ha időközben összejön bár nem tervezték :lol:
Vendég
 


Szia!

Mi már próbálkozunk kb 5 hónapja,reméltem még az idén szülök,de már nem valószínű.
:D
Most nézem mekkora a fiad,nem lesz túl nagy a korkülönbség.Az én lányom 12 éves,sajnos 1 ,majd 2 éves korában volt egy-egy vetélésem,ezek után a férjem évekig hallani sem akart még egy gyerekről. :cry:
Mire beletörődtem,egyik nap úgy jött haza,hogy ő nagyon vágyik egy kisbabára :lol:

Most itt tartunk.....igazából nem állt szándékomban csatlakozni egyik topichoz sem,reméltem ha nem egyfolytában ezen agyalok,talán könyebben összejön :oops: Bár szerintem nem ezen múlik..... :roll: :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Szia :lol:

nem is azt gondoltam,hogy erről fogunk beszélgetni..csak úgy általánosságban mindenről aztán ha közben összejön akkor majd arról is :lol:

én a kisfiamra 27 hónapot vártam és végül segítséggel jött össze... de itt van és én máris kistesón gondolkodom a férjemmel együtt,mert imádjuk a gyerekeket!

azért még van esély ebben az évben... :wink: örülök,hogy a férjed meggondolta magát.. van egy ismerős pár ott is a kislányuk11 éves és 2 hét múlva fog születni a hugi :lol:
Vendég
 

 
 

A lányom nem volt tervezett baba...bár ez hülyeség,mert nem védekeztünk :lol: ,gondoltuk majd jön,mikor akar.Egyből akart is :D
Azért gondolom a kor is számít,bár nem vagyok még egy banya 32 évesen

:oops: ,de azért 20 sem vagyok már,mint anno.

Kíváncsi vagyok,lehet nektek most egyből összejön,állítólag aki sokat vár az elsőre,annak könyebben jön a következő. :P


Látom nincs nagy tolongás,mindenki idén vagy 2 év múlva akar csak szülni? 8) Pár jelentkező jövőre?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


A horoszkópom szerint idén szülni fogok.Nem hiszek benne,de ha beteljesül,ezentúl fogok :lol:

Gyönyörű a kisfiatok :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Szia

hát mindenki azt mondja..majd elválik.... érdekes mert a családban mindenki hamar összehozta csak mi kínlódtunk és gyakoroltunk rendületlenül..nem mintha az nem lett volna jó :wink:

most is kiélvezzük ..majd jön ha akar!

:wink:

na a 20tól is messze vagyok de az látszik a vonalzón :lol:

na horoszkópokban néha hiszek, néha nem..legfőképpen akkor, ha jót ír :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


A horoszkóppal én is így vagyok :lol:

Megkérdezhetem miért pont májustól kezdtek próbálkozni?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


:lol:

hogy még véletlenül se decemberben szüljek :lol: :oops: :wink: karácsonykor fiammal, férjemmel szeretnék lenni...
Vendég
 


Zsiványunk bronchitises, szenved. :cry:
Vendég
 


Ó,szegényke.....jobbulást neki :(

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok én is Hozzátok? Mi majd augusztus-szeptember tájékán szeretnénk újra próbálkozni.

Kép

Kép
ske
 
 


sziasztok

mi is nagyon szeretnénk már a lányunknak egy kistesót. a lányunk 23 hónapos. Nyár óta próbálkozunk. A lányom viszonylag gyorsan jött, három hónap próbálkozás után. Viszont még szoptatok, ami gátja lehet a babásodásnak... de nem bírom elválasztani, annyira rá van akadva a cicire... A horoszkópom nem olvastam, hogy az mit mond:-))) de jó lenne már egy kistesó!!! A bakoknak mit jósolnak?:-)))

Ske! Le a kalappal előtted, hogy már ilyen hamar tesóbabát akartok!!!!
stella2007
 
 


Sziasztok!

Hú,itt mindenkinek kisgyereke van? :( :lol:

Stella,
ez jósolják a bakoknak :lol:
"Nyáron gyerekáldás és/vagy szerelem köszönthet be a Bakok életébe."
:lol:

Én ma elutazok pár napra,írjatok sokat mire jövök:D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakozhatok? Nekünk van már egy lassan 18 hónapos kisfiunk, és mi is mihamarabb szerettünk volna kistestvért, de nem úgy alakult... eddig... Mi talán április vége-májustól próbálkozhatunk élesben a kistestvérkészítésben! :)
Enis! A Nyilasnak mit ír a horoszkóp?
Vendég
 


Húúúúú de jó sokasodunk :lol: remélem majd máshogy is :wink:

megjártuk ügyeletet fiammal,mert sípolva lélegzett ki.....kapott hörgőtágítót...még plusszban...most alszik én is lefexem
Jó éjt Nektek!
Vendég
 


Boniko,
jó éjt és gyors gyógyulást a picurnak :cry:

Lányok,
a horoszkóp innen van

http://www.nlcafe.hu/horoszkop/20090105 ... roszkopja/

,különben nem vagyok nagy szakértő és csak akkor hiszek benne,ha jót ír :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


reggelt!

kicsit bővebben

szóval délután ZSigmond elkezdte sípolva venni a levegőt, és bár dr.néni azt mondta, hogy csak ha lázas menjünk az ügyeletre mi elvittük... ott megállapították, hogy a bronchitise átment asztmás jellegübe.. a kilégzés nehézkes emiatt sípol... kapott orron keresztül gyógyszert hörgőtágítót két befúvást egy nagy csövön keresztül..és irtak fel neki plussz két gyógyszert.. egy hörgőtágítót meg egy ornyálkahártya duzzanatot csökkentőt.. plussz még kapja a köptetőt meg c vitamint és fél óránként szívom az orrát..és a hátát kenem babyluuf-val. Crying or Very sad

amint hazaértünk egyből úgy elkezdett köhögni, hogy hányt is..de jó sok slejm távozott megkönnyebbült...

éjszaka óránként kelt cicizni (2 napja csak cici van) 2.30tól 4ig ébren voltunk.. mert muszáj volt kiszívni nózit és erre felébredt ...

reggel ,megint hallottam a sípolást beadtam neki a gyógyszert a hörgőtágítót egyenlőre megszüntette... ha nem szűnne vissza kell vinni a HEim PÁlba... dr.néni 17 től rendel..megyünk kontrollra meglátjuk mit mond...

egyébként Zsiván jó kedvű, mosolyog.. és egész nap bújik... megszakad a szivem érte.. ja szerencsére nem lázas..


valószinű ma nem leszek sűrűn
Vendég
 


Sziasztok látom nem nagyon voltatok..velem sztrájkoltok?

a tegnap éjjel katasztrófa volt... annyit köhögött valószínű a BAby luuftól .és összehányta magát ..szegénykém a pihenőszékében aludt közöttünk félülőben.. bár aludt az túlzás..fél órákra bekumott.. aztán visítva ébredés ...aztán hajnali 3 kor adtam neki Viburcolt és 2 perc múlva aludt is 6ig.. most evett (amióta beteg csak cicit fogad el)

tegnap voltunk körzetinél, sajnos nem úsztuk meg az antibiotikumot Klacid babyt írt fel... a sípolás nincs a Spiropent úgy látszik segített.. az antibogyó mellé adok neki normafloret is.. csütörtökön kontroll ..én nem tudom hol fázott meg ennyire.. annyira vigyáztam rá..lehet ez volt a baj? ááááááá

annyira sajnálom..ennyi gyógyszert...... apa meg pánikol.. őt is nagyon sajnálom, de néha attól megyek a falnak.. hiába kérem, hogy a gyerek előtt ne vágjon kétségbeesett arcot.. bár éjjel már próbálta türtőztetni magát szegényem...ahogy ő mondaná sosem gondolta volna, hoyg ennyire fog fájni ha szenvedni látja Zsiványunkat...szóval csak én vagyok talpon a vidéken! mert muszáj!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is szívesen csatlakoznék hozzátok. Mi szeptembertől tervezzük a próbálkozást a kistestvérre :D

Üdv:
Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakozhatok?? Mi is szeretnénk kistesót jövőre :)
berni77
 
 


Sziasztok!

jaj de jó egyre többen leszünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

csak írjatok is.. bármiről.. mondjuk a meglévő csöppetegekről és mindennapokról szívesen olvasnék

az én kisfiam szerencsére már jobban van... ma megyünk vissza a körzetihez kontrollra...meglátjuk ő is így látja e...
Vendég
 


Boni,
de jó
:D Majd írj,hogy mit mondtak.Nincs annál rosszabb,mint betegnek látni a gyermeked.

Többiek,
sziasztok :lol: De nem csak beköszönni ám,írni is kell :lol:

A mindennapokkal én háttérben maradok,a ti babáitok nagyjából egykorúak,én más gondokkal küzdök....nem tudjátok mi vár rátok a kamaszkorral :roll: :twisted:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Mi tegnap voltunk oltáson. amit meglepően jól viselt a gyerkőc. Kicsit elhúzta a száját mikor megbökték, de utána mosolygott a dokira.
Én most az egyedül alvás problémájával küzdök. Aludjon magától el vagy altassam. Ti hogy csináljátok/csináltátok?
Nem nagyon bírom ha sír és úgy alszik el. Egyébként jó alvó baba éjszaka csak egyszer kel fel pár hete előtte átaludta az éjszakákat.

Üdv:
Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


sziasztok!

Kri!
Üdv itt is! :D

Boniko!
Örülök, hogy jobban vagytok már.

Stella!
Szerintem nem korai a második baba, hisz ősszel már majdnem 1 éves lesz Ádám. Meg aztán nem biztos, hogy elsőre összejön a kistesó.

Mi: Ádám elérte a 6 kg-t, pontosan 6080 g és úgy 68 cm-nek mértem. Jól vagyunk, nagyon jóalvó baba, tegnap már 9kor elaludt és ma reggel 7ig meg se mukkant.:)
Viszont én kivagyok az időjárástól, úgy fáj a fejem, hogy majd megőrülök!!!!
Ti hogy viselitek?

Eszter

Kép

Kép
ske
 
 


hello! mi is szeretnénk jövőre egy utsó gyerkőcöt, hogy a kis legújabbnak is legyen párja! Na meg kell mégegy lány!!!!!!!!!!!:)
Majd jövök írni magunkról, de megin dilinyó van, és kismanóka nem hagy itt írogatni...biztos zavarja a szeles idő :(

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

fiam jelentem félig gyógyult tehát felszakadt a slejm, antibiotikumot szedni kell amíg el nem fogy...

Enis engem érdekelnek a kamaszod gondjai is :lol: legalább nosztalgiázunk! :wink:

kri nálunk Zsigmondom első naptól külön szobába alszik... és leteszem pár percet elmagyaráz(néha zenélő körforgó segítség kell) aztán alszik de előfordult hogy ringatni kellett szerintem ez ráérzés... én sírni sosem hagytam... max pár percet de megismered ha keserves meg ha csak úgy sír.. :lol:

oltásokat jól viselte fiam... csak a két utsó prevenárt nem nyügike volt tőle



ske ha rajtunk múlna már babás lennék :lol: :lol: :lol: szépek a méretei Ádámnak!

időjárás monnyom le ezzel mindent elmondtam? :wink:

verus hajrá kiegyenlítés! :lol: :lol:
Vendég
 


Boni,
örülök.Most apa is megnyugodhat :D

[b]Kri,
én az egyedül elalvásra szavaznék(a lányom többemberes baba volt,szerencsére az éjszakát átaludta,de amíg addig eljutottunk :roll: ).Persze,ha sír,az más,sírni nem hagynám én sem...

Verus,
én is azon filózgattam,hogy ha nálunk ekkora a korkülönbség,majd a kicsinek kell egy játszótárs 8) Bár most,hogy írod,hogy párosan is legyenek...... :lol:



Ske,
szép méretek tényleg. :) És ekkora alvás.....nem volt éhes?
:o
Fejfájást lekopogom,soha nem voltam fejfájós,de az utóbbi évben nagyon rámjárt a rúd.Most viszont egyelőre MÉG nem fáj :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Óóó :oops:
még gyakorolnom kell :oops: :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


sziasztok

Ske! Én csak elismerésemet fejeztem ki, hogy bevállalod - és nemcsak te itt a fórumon -hogy egyik kicsi másik pici. Azért egy egyéves gyerek még nem túl önálló:-)) Én mondjuk császárral szültem, tehát a szüléstől számított egyévet mindenféleképpen ki akartam várni. A lányom aki májusban lesz kétéves viszont eddig elintézte nekem a fogamzásgátlást, hiszen még mindig szopizik szülés óta most karácsonykor jött meg először, és még nem állt be a ciklus most sem.

egyedül alvás kérdése: nálunk elég cifra volt a helyzet. 6 hónapos koráig saját ágyban, maximum egy ébredéssel aludt. Aztán én visszamentem dolgozni. Egyből észrevette a kicsi, hogy éjszaka otthon vagyok, elkezdte a sűrű ébredéseket. Mivel fárasztó volt magunk közé vettük. Most a héten kezdtük el visszaszoktatni a saját ágyába, hát nem egyszerű kérdés. Sírni mi sem hagyjuk, szegény férjem már ki is van, ő megy hozzá, mivel párhuzamosan a ciciről is le szeretném választani és úgy gondoltam az éjszakai cicizéssel kezdtem. nem könnyű, Ráadásul sokat beteg, a bölcsiben összeszed minden nyavalyát. Teszek fel egy képet a kisasszonyról ha nem baj..

Márti
Kép
stella2007
 
 


Sziasztok!
De jó, milyen sokan lettünk!
Az alvással nekünk szerencsére nincs gondunk! Első perctől kezdve egyedül alszik, és nem is hajlandó velünk aludni sem éjszaka, sem napközben. Szerencsére!!! Én nem bánom, ha lesz kistestvér, Őt is így szoktatom majd (remélem sikeres lesz). Szerencsére nem is kellett Zarándot szoktatni, mert nem sírt soha, hogy át akarna jönni. Mert sírni nem tudtam volna hagyni...

Valaki próbálkozik május magasságában a kistestvérrel? Mi, ha minden igaz, és az orvos is rábólint, akkor már májusba kezdhetjük! :)
Vendég
 


Sziasztok!
Adrienne mi is május környékén már próbálkozunk a kistesóval :)
És ha jól látom a babáink egyidősek,majd teszek fel én is vonalzót csak még nem tudom hogy kell.
berni77
 
 


Berni! Az jóóóó!! Akkor majd drukkolok Nektek is! Tedd fel azt a vonalzót! :) Várom!
Vendég
 


sziasztok

izgi mindenki májusban kezdi :wink:

Adrienn
gyönyörű neve van a fiadnak és naggyon édes!

berni a profilodba az aláíráshoz kell bemásolni a Bbc kódot

vonalzókészítő oldalak


http://www.tickerfactory.com/ezticker/t ... signer.php

http://www.babafalva.hu/portal/modules.php?name=tickers

http://www.noivonal.hu/login.php?sid=32 ... a248723434 itt regisztrálás után

http://www.magicalkingdoms.com/timers/

http://lilypie.com/

http://ticker.7910.org/
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is 2010-et céloztuk meg a tesónak, igaz a végét, mert megint őszi/téli babát szeretnénk, mert akkor apa tavaszig itthon van velünk!!!

de már látom, hogy fogok irigykedni a májusi kezdőkre...

Kri, Ske hellooooo itt is!

Kép
pipal
 
 


Boniko!
Köszönöm! Hát, a Te fiad is egy Tünemény! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi csajok az alvós hozzászólásokat.
Mi is a kezdetektől fogva külön szobában altatjuk Zsombit a saját kis ágyában. Most hogy jön a foga, most nem alszik éjszaka olyan jól, de előbb-utóbb majd csak kint lesznek azok a fogacskák. :?
Mi a szeptembert céloztuk meg a kistestvér gyártásra :p


Üdv:
Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Szép napot!

kri már jön a foga? lehet..én is azt hittem amikor ennyi idős volt Zsiványunk ..minden tünet megvolt...aztán azóta sincs semmi 8) :lol: de a jólalvó fiamból többször felkelős gyerek lett.. :roll:

pipal mit dolgozik a párod? külföldön?
Vendég
 


Sziasztok!

Boinko, a gyerekorvos is alátámasztott így bízom benne, hogy a fogáról van szó. Zsombi is jó alvó gyerek volt átaludta idáig az éjszakákat. Aztán kezdődött a többszöri felkelés, amit redukáltunk egyszerire most már. :lol:

Üdv:
Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok! Üdv mindenkinek!

Én is szeretnék csatlakozni. :) Van egy 15 hónapos kislányom és terveink szerint ősszel elkezdünk próbálkozni a kistesóval is.

Teszek majd fel vonalzót is.

És visszaolvasok, hogy reagálni is tudjak.

:wink:
Vendég
 


Kri akkor hará fogacska :wink:

Poppy szijja :lol:
Vendég
 


Enis: Rékám március végén fogant és dec. 12-én született, szóval lehet még abból idén tesó. :wink:

Stella: Hányszor szopiztok még? Még én is szoptatok, bár már csak az esti lefekvés előtti szopi van meg. Lassan, fokozatosan választom el, ill. válik el magától.

Boni: Hogy vagytok? Hát én pont Szentestére voltam kiírva. Tartottam is, hogy mi lesz, ha karácsonykor kórházban rekedünk.

Kri: Én altatom, néhány hónapos korát leszámítva az én lányom sem alszik el magától. Van egy kis rituálé, pelenkacsere, függöny behúz és ugyanazok az altatók....úgyhogy hamar elalszik, pár perc alatt. :wink:

Verus: Nagyon szépek a gyerekek! Hajrá Négyeske!

No egyelőre ennyit hagytak reagálni. :)
Vendég
 


Sziasztok!Ha nem bánjátok,én is csatlakoznék hozzátok! :lol:

Mi junius elejétől tervezük kistesót! :D

Kép
aniko...
 
 


Anikó: Hali! :) Majdnem egyidősek a lánykáink! :D
Vendég
 


Üdv Mindenkinek!

Boniko: kerttervező-kertépítő a férjem, így zömmel tavasztól őszig dolgozik, télen meg jóval kevesebbet :) Mondjuk most házfelújítunk, de a szomszéd szobából könnyen átszalad, hogy dobjon nekünk egy puszit, vagy segítsen, ha kell vm :)

na most csak ennyi voltam, napok óta nem jártam neten, annyi minden volt (családi, baráti programok stb.)

Szép napot Mindnekinek!
pipal

Kép
pipal
 
 


Látom nincs nagy forgalom :D

Poppy,
március végére nekem is eldől,ha lesz még valami az idei évből,vagy sem.Akkor kéne megjönnie.

De jön a tavasz,nyár,ilyenkor többet dolgozunk mindketten,így nemigen jut időnk babaprojectezni :( Különben nem is görcsölök rajta,ha jön,jön,ha nem,ez van.(bár sajnálnám nagyon,ha nem jönne össze egyáltalán).

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy gyarapodunk folyamatosan.

Pipal!
Hello! :D

Enis!
Ádám már 8 hetes kora óta álomszuszék. Először azt kezdte csinálni, hogy este 10től aludt délelőtt fél10ig. :shock: Erről leszoktattam és mindig keltettem/keltem 8-fél9 felé, mert volt, hogy csak 4x evett egy nap.
Szerintem nem éhes, mert ha éhes lenne szerintem csak felébredne, nem?

Stella!
Nekem mivel Ádám ilyen sokat alszik, és van hogy 12 órán át nem szoptatok, már meg is jött. :? De inkább aludjon, a fogamzásgátlásról gondoskodom én! :D

Anikó, Poppy!
Sziasztok!

Boniko!
Láttam egy másik topikban, hogy II.sz. Női klinikásak vagytok! Mi is! :D

Rólunk:
A hétvégén volt Ádám keresztelője, jól elfáradtunk, de jól sikerült. Ádám annyira figyelte a lelkészt, hogy folyott a nyála végig a kezemen, ahogy tartottam. :D
Hétfőn kemény napunk volt, mert a hétvége és a nagyszülők megtették hatásukat, Ádám egész nap kézben akart lenni. Így rengeteget sírt, mert velem nem lehet kézben, mivel akkor egyszer csak a fejemre szakad a háztartás. Arra szoktattam, hogy délelőtt elvan a kiságyban/járókában mikötózben én csinálom a dolgom és a délutánokon az övé vagyok, de most követelte a délelőttöt is. Szerencsére kedden már nem volt gond, tudta, mi a kettőnk kis rendszere.:)
Holnap oltás, ráadásul mi kettesével kapjuk őket, mert a kötelezőkkel együtt kapjuk a Prevenarokat is. Remélem, nem fog belázasodni Kismanó.
Egyébként folymatosan rágja az ujjait Ádám, lehet ez már a foga? nem túl korai még???? Hagyjam neki?

Eszter

Kép

Kép
ske
 
 


sziasztok,

ha szabad, én is csatlakozom!
Május-június környékén tervezünk próbálkozni kistesóval, Boldizsár, a kisfiunk most 11 hónapos.Én megint tavaszi babát szeretnék, ha sikerül, bár Boldit egy év alatt hoztuk össze, mert volt némi gond a hormonjaimmal, úgyhogy kell némi ráhagyás. :D persze már látom magamat, kétségbeesés az első hónapban, ha nem jön össze. :D
Ske,, nálunk is 3 hónapos korban kezdődött a fogzás, egyszer 3 hétig sírt éjjel Boldi, szörnyű volt.aztán végül ténylegesen csak 6 hónapos korában jött ki az első 2 foga....előtte csak a fogcsírák miatt szenvednek szegények, legalábbis a mi gyerekorvosunk ezt mondja.én hiszek neki.
irigykedve olvasom, hogy valakinek még meg sem jött?????nekem már 5 hónapos korában beállt rendesen a ciklusom, pedig fél éves koráig csak anyatejet kapott!!!
na, azt hiszem, lefekszem ma korán, férjem meccset néz, én nem szeretem.
jóért mindenkinek,
Timi

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Most láttam meg ezt a topicot. Ugyan távoli még a terv, de mi is 2010-re tervezzük a kistestvér, de az év második felére, őszre-télre. Szóval még egy jó darabig védekezni fogunk.

Pipal, látom, ti is ezt céloztátok meg.
Vendég
 


Sziasztok!
Nálunk is kb. 3 hósan kezdett Zaránd nyűgösködni a fogai miatt, nyáladzott is rendesen szegénykém. 7 hónapos korában bújtak ki a fogacskái, hetente 1! :D 8 fogacskáig meg sem álltunk, aztán hosszú-hosszú szünet. Most egy hónapja (17 hós korában) bújtak ki az első rágófogak, jelenleg 12 fogunk van! :D
Én nagyon várom a májust, talán akkor már próbálkozhatunk a kistesóval... Ha nem, akkor még egy hónap, de akkor már biztosan "zöld utat" kap a dolog! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Szép kilátások a fogacskák kibújására :?

Képzeljétek éjjel a hasáról a hátára átfordult Zsombi. Nagyon örültem neki :lol: :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: