Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

várok mindenkit sok szeretettel, aki novemberben fog szülni és mostanában tesztelt pozitívat :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Szia, csatlakoznek hozzad, egy hete teszteltem pozitivat, korulbelul 5 hetes lehetek :)
grinstead
 
 


Sziasztok 2011-esekek!!!:lol: Jöttem nosztalgiázni! Balázsom 2010 novemberi!
Gratula nektek a pozi tesztekhez!!! :D :D :D
Boldog babavárást kívánok mindenkinek!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Sziasztok! Selyem, megkerdezhetem, hogy te voltal-e mar ultrahangon vagy mas vizsgalaton? En Angliaban elek es egy kicsit bosszanto, hogy kb. a 10-12. hetig nem lesz ultrahang es semmi masfajta vizsgalat sem. Mar azon gondolkoztam, hogy inkabb kifizetem egyszer azt a 100 fontot es elmegyek magan uh-ra talan jovo heten, hogy latszodjon is valami es kicsit megnyugodjak.

Boldog babavarast Neked!

Udvozlet lucuzs, barcsak en is a 4 honapnal tartanek mar mint ti :)

[url=http://women.evenhealth.com:1jni6mct][img:1jni6mct]http://women.evenhealth.com/image/c/f1136846.jpg[/img:1jni6mct][/url:1jni6mct]
grinstead
 
 


Sziasztok Lányok!

Én éppen tegnaphoz egy éve teszteltem pozitívat és 2010.11.12-én született meg a kislányom :D
Szívből kívánok nektek ugyanolyan csodálatos babavárást, mint amilyen a miénk volt és egy annyira szuper csapatot, mint a 2010. novemberi brigád :wink:

Puszi:
Lili baba és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok lányok!
Én is pont egy éve teszteltem pozitívat, és gyancsival egy napon született Janka lányom!
Gratula a pozitív tesztekhez, gyülekezzetek, legyetek sokan, és osszátok meg örömeteket itt :)
Ha meg van kérdésetek, szerintem nyugodtan gyertek a mi topikunkba!!!

Puszi: Janka és ebba

Kép
ebba
 
 


Sziasztok lányok én is egy jó hete teszteltem 3 db pozitívat. A mult héten hétfőn gyorsan be is jelentkeztem a dokim magánrendelésére, de még csak a megvastagyodott nyálkahártyát látta szóval korai volt még úgyhogy majd szerdán kell mennem. Azt mondta hogy valószinűleg akkor még csak 3-4 hetes terhes lehettem és az még nem látszik az uh-on, úgyhogy szorítsatok csajok hogy szerdán már lásson valamit a doki. Egyébként a második gyerkőc lesz van egy két éves kislányunk. Tüneteitek vannak? nekem a cicifeszülésen kívül és az álmosságon kívül nincs. Puszi nektek ki mikor megy dokihoz?
erzsebet0312
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék. Én pénteken és ma reggel teszteletm, két csíkos lett mind a kettő :D
Dokihoz én a héten még nem megyek, majd csak az utána héten látogatom meg a nőgyogyit.

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Molme neked is nagy gratula jól is teszed még úgysem látna sok mindent. második baba lesz?
erzsebet0312
 
 


Köszi.
Igen második gyerkőc lesz :)
Tüneteket tekintve nekem sincs szinte semmi. Egy pici cici feszülés, de semmi más. Mondjuk a kisfiamnál se voltak nagyon rosszulléteim az elején ...

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Molme és mennyi idős a nagyobbik? őt rendesen szülted vagy csaszival? hol fogsz szülni ha megkérdezhetem?
erzsebet0312
 
 


sziasztok!!!
örülök, hogy már ennyi hozzászólás érkezett! gartulálok a pozit tesztelőknek!

nálunk első baba lesz, és már alig várjuk :)

grinstead: még nem voltam dokinál, és nem is tervezek majd csak 2 hét múlva :)

jelenleg 4+5 hetes vagyok

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem neked is nagy gratula a gyerkőchöz megnézted már mikorra várjátok a babát? pontosan?
erzsebet0312
 
 


A kisfiam, Zsombor most 11 hónapos, és császárral született.
Szülni szerintem megint a Péterfy kórházba fogok szülni, Zsoma is ott született. Ide tartozok a lakcím kártyám szerint, ide járok körzetihez, meg minden szakorvosi rendelésre. Privát dokim az első terhességnél nem volt, de szerintem most sem lesz.

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


én is császáros voltam úgyhogy kíváncsi leszek a tesónál a dr úr hogy fog hozzá állni. Én most orvost váltok mert a dr nőmet áthelyezték Budára már nem akarok utána menni úgyhogy most a kistarcsai kórházban gondolkodom.
erzsebet0312
 
 


Sziasztok!

Most teszteltem én is pozitívat. Már van egy 4 éves lányom.
A kalkulátor szerint a várható időpont 2011. 11. 17.

Én még várok a dokival pár hetet, nem akarok túl korán menni.
izor
Kiskunhalas
 
 


Szia Izor gratula neked is :D nekem elvileg 11.10.
erzsebet0312
 
 


Sziasztok!

Én is múlt héten teszteltem pozitívat, voltam dokinál, szívhang még nem volt, de bízom benne h mire vissza kell mennem már lesz, de 5 hetesnek megfelelő pöttyöt láttak! Tüneteim: fájó cicik, állandó pisilhetnék, hényinger... Van egy 3,5 éves lányom, és az általam számolt idő nov.9. körül.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Én is bekukkantottam a "tavalyi brigádból", csak hogy mindenkinek nagyon élménygazdag (jó élmény) babavárást és legalább olyan jó kis topikcsapatot kívánjak mint a miénk: )

Pusz, bármi kérdés van a "nagyöregek" is szívesen segítenek: )

Kép
Kép
eta
 
 


Amikor a lányommal voltam terhes nagyon hamar elmentem dokihoz és csak a 3. uh-on dobogott a szívecskéje, ekkor kb. 7-8 hetes lehettem.

Ezért is gondoltam, hogy még várok.

Cici feszülés, kis alhasi görcsök(ami pihenésre megszünik), és folyamatos émelygés eddig a tünetek. Azt hiszem nagy kaukázusi kefir fogyasztó leszek az elkövetkező hetekben. Szinte csak ez esik jól.

Nekem még csak a párom tudja, ti kinek mondtátok el?
izor
Kiskunhalas
 
 


Izor nekem anyukám meg tesóm tudja ma megyek este dokihoz akkor majd kiderül mi a helyzet tegnap óta émelygek és hányok is :oops:
erzsebet0312
 
 


Sziasztok!!
Én vasárnap teszteltem pozítivat.
Van egy 2 éves kisfiam..
A kalkulátor szerint a szülés várható ideje:2011 11 13
Pár hét múlva megyek csak dokihoz...
dittka85
Sárbogárd
 
 


gratula mindenpozitív tesztelőnek.
---
Én úgy döntöttem szombaton elmegyekl dokihoz. Első körön úgyis egy terhes tesztre küld el, aztán majd csak utána kezd el nézegetni bármit is ...
---
Mi már jó pár embernek elújságoltuk a kistesó érkezését. Közeli rokonoknak, meg közeli barátoknak. Én ilyen szempontból nem vagyok babonás

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Sziasztok megjöttünk a dokibácsitól 16.5mm-es petezsákot látott két hét múlva kell visszamennem :lol: kegyetlenül gyötör a hányinger továbbra is :D doki szerint 5 hetes és 3 napos a picur :lol:
erzsebet0312
 
 


Sziasztok :) csatlakoznék én is
Gratula minden pozitiv tesztelönek:-)
én nem teszteltem csak elmentem rákszürésre és valaki mutatkozott az ultrahangon :shock: nagyon meglepödtem, de mostmár kezdem felfogni :lol:
24-én megyek újra ultrahangra, kiváncsi vagyok mit mond a doki, most lehetek kb. 5 hetes :lol:
Nagyon pocsékul vagyok,állandóan émelygek,égetnek,szédülök....
Van egy kisfiam,amikor öt vártam ez abszolút nem volt jellemzö......remélem elmúlik mihamarabb :roll:
nem valami kellemes :oops: valami titkos fegyver valakinek??? :lol:
evik
 
 


Sziasztok,

Dittka, az en idopontom is 11.13 :)

Erdekes, hogy tobbeknek kozuletek mar ilyen eros tunetei vannak. Nekem meg mindig nem sok, a hasfajason es erzekeny melleken kivul. Butasag, de mar szinte varom, hogy egy picivel tobbet erezzek, csak hogy tudjam - biztosan van ott valaki :) En szombaton megyek UH-ra, pont 6 hetesen elvileg, remelem lesz mar szivhang.

Szep napot mindenkinek!
Bea

[url=http://women.evenhealth.com:1jni6mct][img:1jni6mct]http://women.evenhealth.com/image/c/f1136846.jpg[/img:1jni6mct][/url:1jni6mct]
grinstead
 
 


Evik nekem a kaukázusi kefir nagyon bejött. Izgi lehetett az uh., hogy nem is számítottál rá.

A lányommal nekem sem volt szinte semmi tünetem, csak kis görcsölgetések.

Nálam most az álmosság a legdurvább.

Beáta
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
izor
Kiskunhalas
 
 


Sziasztok, én is gratulálok mindegyikőtöknek a pozitív tesztekhez, és kívánok nagyon szép babavárást!!!
Én is a 2010-es nov-i topikból ugrottam át, bár végül október végén megszületett a tüneményes kislányom :D
Ti is támogasságok és segítsétek egymást, ahogy mi anno és most!!!

Grinstead, ha még nem lenne szívhang, nehogy kétségbe ess!!!! Nekem 7 hetesen volt, bár 6 hetesen nem nézték....

Evik, én a 13. hétig szarul voltam... keksz, feketetea (enyhe), ropi, de azért egyél olyan gyümit is, ami bent marad! :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Evik: én most hozattam a sógorommal gyömbért olvastam hogy az hányinger csillapító és kíívánom is s hideg gyömbérüdítőt most úgy néz ki jobban is vagyok tőle :lol: szül valaki esetleg Kistarcsán a Flór Ferencbe?
erzsebet0312
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Koszonom a megnyugtatast navared, aranyosak vagytok, hogy tobben is beneztetek nosztalgiazni.

Boldog babazast kivanok minden tavalyi novemberi babavaronak :)

Megkerdezhetem, mennyire volt problemamentes a terhessegetek? En mindig aggodom valamiert, le kellene szoknom errol... sokat gorcsolget a hasam, remelem hogy ez teljesen termeszetes ilyenkor.

Jotanacsok igy az elejere esetleg?

Elore is koszonom.

[url=http://women.evenhealth.com:1jni6mct][img:1jni6mct]http://women.evenhealth.com/image/c/f1136846.jpg[/img:1jni6mct][/url:1jni6mct]
grinstead
 
 


Sziasztok!!
Nagyon örülök grinstead:):)
Én a második babámat várom...,de bennem is vannak félelemek,aggódások!
Első terhességemnél én is sokat görcsöltem,fájt a hasam alja....most viszont egész tünetmentes vagyok!!:D
Mindenkinek kívánok jó egészséget és boldog babavárást!!
dittka85
Sárbogárd
 
 


Sziasztok:-)
köszi Erzsébet a gyömbér tippet:-)))) bejött:-) egész jól vagyok:-)
bár a kisfiam ma extra nyügös-sírós,minden baja volt, nehéz napunk volt.....
grinstead az elsö terhességem nekem majdhogynem tünetmentesnek mondható, most meg minden bajom van :shock:
szerintem ahány terhesség annyi fajta:-) de én biztos elmennék arra a privát uh-ra ismervén magamat nem bírnám ki:-)))
nálunk a 12.hétig min. 2 uh van ,bár attól függ mikor veszik észre a terhességet...a fiamnál már 8-9 hetes voltam amikor elmentem dokihoz,úgyhogy már szívhangja is volt...így csak 1 volt
én csütörtökön megyek remélem már fog dobogni az a szívecske :D
a terhességem teljesen problémamentes volt a szülésig...amikor aztán császár lett a vége-így most nagyon-de nagyon bízom benne hogy majd meg tudom szülni... :oops: van ismerösötök esetleg aki császár után megszült?....nálunk itt nem jellemzö...ha 1.császár,2.is az,de én bizakodó vagyok...persze hacsak minden rendben lesz, ha nem,ahogy Ádinál volt,akkor inkább a mütő....


Évi



evik
 
 


izor-Bea holnap meg kipróbálom a kefírt :D én igen remegett kezem-lábam amikor megmondta.... :lol:



evik
 
 


Grinstead, szívesen!
Jó tanács: lazíts!!! :D Amúgy én is paráztam eleget, főleg az elején, meg a végefelé... a középidő az szuper volt! Nálam volt gond, de nem a babával, hanem velem (bár inkább csak az agyammal :oops: ) Szóval nekem nagyon rossz volt a vérképem, vérszegénység és nem használt a plusz vas, emiatt vénásan kellett kapnom, de ez rosszabbul hangzik, mint amilyen valójában. Aztán mikor ez javult akkor terhességi kolesztázisom lett, azaz epepangás, mikor is a májfunkciós értékek túl magasak, stb... viszkettem és diétáznom kellett.
Tanács: sok-sok vas tartalmú étel, mert úgy könnyebben beépül, mint a tablettából, illetve nem túl sok emésztőrendszert megterhelő kajal!!! És főleg nem izgulás, mert minden rendben van és lesz!!!! :D
Eleinte nekem is volt mensis érzésem, ez normális!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Navared, evik, koszonom megegyszer...holnap delelottre kaptam idopontot, mar nem tudok tovabb varni :oops: Egybkent a korhazbol is megjott az idopont es az elso UH, az allami, csak 12 hetesen lesz. Azert az otthoni rendszer nekem megnyugtatobbnak tunik. Evik, szerintem jovo csutortokon mar biztosan "latod" a szivdobogast. Sok helyen azt olvasom, hogy mar az otodik heten elkezd pulzalni. Igaz ez?

Navared, nagyon sajnalom, hogy problema volt a verkepeddel. Gondolom, hogy mit elhettel at. Mostanra van egy gyonyoru kislanyod, gondolom mar el is felejtetted az egeszet. Nagyon szep neve van :))

En masodallasban reflexologus vagyok es a betoltott harmadik honap utan nagyon tudom ajanlani a reflexologiat! Segithet a hanyas, hanyinger, fajdalmak tunetein is es meg sok minden mason. Kesobb pedig a babanak is nagyon jo ha hasfajos vagy nehezen alszik el :)

[url=http://women.evenhealth.com:1jni6mct][img:1jni6mct]http://women.evenhealth.com/image/c/f1136846.jpg[/img:1jni6mct][/url:1jni6mct]
grinstead
 
 


Nekem az első terhességem során folyamatosan görcsölgetett az alhasam, eleinte nagyon megijedtem, aztán szép lassan hozzászoktam. Mondták, hogy a méh izmok tágulása miatt van.

Én spontán szültem és akkor azt mondtam, hogy gyereket soha többet :oops:

Most meg boldogan , izgatottam várom a következőt.

Az az érdekes, hogy világ életembe vashiányos voltam, a terhesség alatt viszont kutya bajom sem volt.

Most is mikor megtudtam, hogy babát várok rögtön elkezdtem szedni a Gravidát.

Grinstead megkédezhetem a teljes keresztnevedet? Mert úgy írtad alá, hogy Bea és én meg Beáta vagyok, esetleg névrokonok vagyunk?
Első terhességem előtt és alatt folyamatosan jártam reflexologushoz + jogázni. Ez a kettő nekem nagyon sokat segített.
izor
Kiskunhalas
 
 


Szia Izor, igen nevrokonok vagyunk, Beata vagyok en is. :)

Orulok, hogy a reflexologia es joga segitett neked!

En is fogok majd jarni reflexologiara a harom honap letelte utan, mert az ugye nem olyan kenyelmes ha magamat kezelem.

En otthoni, szinten-babavaro baratnom tanacsara elkezdtem extra magneziumot szedni olyankor amikor gorcsol a hasam, remelem ezzel nem artok. Amugy csak a terhes vitamint szedem ezen kivul. Baratnomnek azt mondta a vedono, hogy akar 1grammot is be lehet venni naponta.

[url=http://women.evenhealth.com:1jni6mct][img:1jni6mct]http://women.evenhealth.com/image/c/f1136846.jpg[/img:1jni6mct][/url:1jni6mct]
grinstead
 
 


Sziasztok! Jöttem gratulálni az újdonsült kismamiknak, nekünk is 1 évvel ezelőtt lett pozitív a tesztünk. :D :D :D :D :D Duplán :D :cry: November 25-re voltunk kiírva. Kismanók jóvel előbb, szeptember 28-án megszülettek :D :cry:
Boldog, problémamentes babavárást!!!! Sok egészséges kisbabit!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maccs
vörösmacska
 
 


Sziasztok lányok!

Látom már páran beelőztek a csajok közül...de akkor most én is beállok a sorba és gratulálok nektek a pozitív tesztekhez! :wink: :wink:

A 2010.novemberi topikot anno én nyitottam,és október 21.-én megszületett a kis kolibrim.Nektek hasonlóan jó csapatot kívánok,mint a miénk.Szuper brigád és nagyon sokat tudunk egymásnak segíteni.
Akinek van kedved nézzen be hozzánk,sőt az elejétől olvasva,talán ti s találtok pár hasznos dolgot.

Mindenkinek nagyon boldog,nyugodt,zökkenőmentes babavárást kívánok...és bevallom picit irigykedem.Nemrég szültem,de már vágyom az érzésre újra :D :D

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok lányok nem tudom hogy a gyömbértől-e de most meg tiszta jól vagyok normális ez? most meg nics hányingerem ki érti ezt :shock: nekem legközelebb két hét múlva kell mennem remélem én is hogy addigra már dobogni fog a kis szivecskéje :lol: egyébként én is parázós voltam az első terhességemnél és most is ilyen vagyok pedig nem kellene tudom de azért minden kismamiban van ilyen :lol:
Grinstead: nagyon kíváncsi vagyok hogy fog -e már látni a dokibácsi szivverést :lol: majd írj hogy mi volt.
Ti szedtek valamilyen vitamint? én folsavat és gravidát
erzsebet0312
 
 


Sziasztok

Én november 17-ére vagyok kiírva, tegnap voltam dokinál, 5 hetes vagyok de az Uh-n még csak egy pontocska látszik. Három hét múlva megyek újra :).

Gratulálok mindenkinek, és aki még pozitív eredményre vár annak sok +++++++++
kaccso
Üröm
 
 


Közebe visszaolvastam az elejétől, ki mit írt és írok pár sort hozzá.

Tüneteim: nekem a melleim érzékenyek, de annyira, hogy alig tudok hozzáérni. Hányingerem a szokásostól eltérően nekem esténként vannak, amikor már ágyba vagyok. A doki azt mondta van ilyen is.

Vitaminnal kapcsolatosan, eddig szedtem a folsavat, de a doki azt mondta h ne szedjem minden nap, egy héten 2x-3x csak. Elevitet vagy Gravidát csak a terhesség 3. hónapja után ajánlják.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára kaccso 2011.03.18 14:21-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Nekem a kisfiammal nem nagyon voltak az elején tüneteim. Ami kis hányinger-émelygés volt az egy pár falat kajcsival mindíg megoldódott. És úgy fest ez így lesz most is :)
Most mondjuk néha fáj egy kicsit a feje, fáradékonyabb vagyok, de ez mondjuk egy 11 hónapos kismanó melett alap állapot :D De ezeket én jelenleg betudom a hormonoknak :)
----
Én most még terhes vitamint nem szedek, csak a Supradynt szedjük a férjemmel így a tavaszi fáradtság ellen.
----
Magnéziumot lehet szedni a görcsök ellen. A kisfiamnál én is szedtem a vége fele, mondjuk nekem nem a hasam görcsölt, hanem a lábam kezdett el éjjelente görcsölni.

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Sziasztok! En is szeretnek csatlakozni hozzatok. Mult hetfon teszteltem pozitivat, es szamitasaim szerint Nov 16-a lesz a nagy nap. Van mar egy 5 eves nagylanyom, aki mar nagyon varja a kistesot :)
madge
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok madge és kaccso :D
lányok én is jobban vagyok ma:-)
én femibiont szedek,nem tudom nálatok van e, nálunk / Szlovákia/ ezt ajánlotta a doki elsö 3 hónapra, lényegében csaK FOLSAVAT tartalmaz után a kell váltanom vitaminra a 4.hónaptól.
Én is szedtem magnéziumot az elsö terhességem alatt,mert sokat görcsölgettem,nekem jó volt csak a végén már 6osával kellett szednem és valószínü h attól mentem +30 kilóval szülni :oops: de egye fene:-)
a 2010 novemberieknek boldog babázást,kitartást és a tippek mindig jól jönnek :-)))


Évi



evik
 
 


Üdv az újaknak Madge gratula neked is :lol: majd ha csatalkoztunk többet csinálhatnánk egy táblát hogy ki hol tart a terhességben, hol fog szülni és hogy majd milyen nemű lesz :lol: így legalább látnánk ki hol tart :lol:
Volt valakinek cukorja az előző terhességnél? nekem sajna volt úgyhogy most oda kell figyelnem a szénhidrátokra :)
erzsebet0312
 
 


Sziasztok!

Azért furcsa ez a vitamin dolog. Én pont úgy tudom, hogy az első 3 hónap nagyon lényeges, mert a szervek ekkor képződnek és ezért kell a magzatvédő vitamin.

Kaccso pont egy napra várhatók a gyermekeink :lol:

Amúgy én is elég jól vagyok, a cicim viszont extra érzékeny.

Beáta
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
izor
Kiskunhalas
 
 


Izor: ez szuper!
Nekem a doki azt mondta vitamint ne szedjek, de azért minden nap egyek sok gyümölcsöt. A narancsba nagyon sok olyan vitamin van, ami jó a babának. A legtöbb folsav pedig a karfiolba van, aki szereti egye kedvére. Én személy szerint imádom mindenféle formában.

erzsebet0312: jó ötlet az a táblázat!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok!!!
Pár napja reggelente annyira rosszul vagyok..hogy szinte fel sem tudok kelni az ágyból...Első terhességemnél végig rosszul voltam,hánytam...de ez szerintem most rosszabb. :(
Váltakozik a hideg-meleg,úgy érzem a fejem leakar esni,hányinger érzetem van :oops: Remélem hamar elmúlik.
Amúgy tényleg nagyon jó ötlet ez a táblázat:)
Én is úgy tudom hogy az első 3 hónapban kell szedni a magzatvédő vitaminokat..velem az első terhességnél csak addig szedette a doki,én a Gravidát szedtem...
dittka85
Sárbogárd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: