Új privát üzeneted érkezett!

Helenka: nagyon bízom benne,hogy jót hoznak a tesztek! :)

Az ovu-teszt meg mint ovulációt jelző csak akkor "pozitív",ha a 2. csík legalább annyira erős,mint a kontroll csík,azaz ami eredetileg is megjelenik rajta,vagy annál még erősebb.
Erről raktam fel én is képet.

ennél sajnos nem jelent a második csík megjelenése minden esetben ovulációt,csak úgy,ahogy írtam,tehát halvány csík olyan,mintha nem is lenne. :)
Annyira kell megnőnie a hormonszintnek,hogy legalább olyan erős csíkot gyártson a teszten,mint az első csík :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Icifinci: hajrá laptető! :)

Nekem nem ugyan olyan erős a második csíkom (a kontroll csík is halvány egyébként), ami ugye azt jelenti, hogy zavar van az Erőben... Valami amúgy sem lehet kerek nálam, ha ilyen rekord hosszú ciklusaim vannak. Simán belefér az alacsonyabb hormonszint. Mivel normál érzékenységű tesztet vettem első körben, éppen-hogy látszódott a második csík eddig. Már amikor látszódott.

Egy érzékenyebb tesztnél szinte biztos, hogy erősebb lenne a vonal, de azért nem idegesítettem a vonalerősséggel magam, mert beírva a keresőbe az lh tesztet, egy nagy halom, az enyémhez hasonló halvány tesztről jött elő kép.

Azt hiszem még a tesz leírásában is benne van, hogy ha halvány a csík, vegyek érzékenyebbet.

Annyit nem írtam le a sok csíkzavarban, hogy minden nap érzem a szurkálást, fájdogálást a hasamban az állítólagos pé-m óta. Az elmúlt hetem rekord-stresszes volt, fogytam is több kilót, de már lehiggadtam, csak pár hét van hátra a szabadságolásig, nagy dolgunk nincs az oviban, tehát relax és imádkozunk, hogy legyen baba. Ha meg nem, akkor bele húzunk még jobban ;)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka! Mizujs?

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 

 
 

Nehezen bírok magammal, reggel megint pozitiv lett az lh teszt, kicsit mintha erősebb is lett volna az eddigieknél.
Délután ”véletlenül” megtaláltam a tesztes rejtekhelyet, már éppen kacérkodtam a gondolattal, hogy elcsenek egyet... de aztán nem, sőt a megmaradt tesztjeimet is leadtam. és szóltam, hogy rátaláltam a dobozra.
már viszket jobb oldalon a hasam a szurkálástól (^_^)
Megint hosszú lesz a hét a pofára esés előtt...

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Sziasztok!

Zuzmi, mi újság veletek? Péntek lesz a nagy nap ugye? Kisfiad hogy van?

Incifinci, nálad mi a helyzet?

Helenka, visszaolvasgatva: nekem sem hiperérzékeny ovu tesztem volt, de én pont úgy kezdtem el anno csinálni, hogy totál erős volt a csík és egymás utáni napokon egyre halványabb lett (most ovuról beszélek). Nem lehet, hogy későn kezdted el csinálni és már lemaradtál az ovuról ilyen formán?
Ha ovut nézel mindig délután/este kell nézni, ha jóstesztelni akarsz akkor reggel, mint a terhességi tesztet. Én viszont még sosem csináltam, mert több barátnőmet is becsapta már - sőt gyakorlatilag aki az ismerőseim közül csinálta, egyiknek se jött be: akiknek pozitív lett mégsem voltak babásak, akinek meg semmi csík nem volt az meg pont hogy babás volt. Amúgy hogy érzed, vannak tüneteid!
A ballagáshoz gratu, én nem tudnám csinálni amit te csinálsz, sem a beszédet, sem a gyerekekkel!

Lányok van valami tippetek hogy mit csinálhatunk rosszul? Most elkezdtem kicsit aggódni mert én se gyertyaállást nem csinálok se nem pihentetem magam órákig, 5 perccel szex után már a wcn vagyok mert engem zavar ha nem vagyok tiszta... lehet hogy ez a baj? (Azon kívül hogy nem vagyok meggyőződve róla hogy van egyáltalán ovum...)

Kép
samimi
 
 


Visszaolvastam és lehangoló lettem: azt akartam írni Helenka hogy ne jóstesztelj szerintem, mert csak megbolondulsz tőle! Legalább is látom olyan vagy mint én, meg mindenki más, már 9 nap után tudni akarom hogy siker vagy sem, de úgysem fogod elhinni, mert látom hogy írod hogy pozi lett mégsem hiszed el!

Kép
samimi
 
 


samimi: hőmérőzést próbáltad már?

Amúgy nekünk pl kutyapózban sikerült most a baba! ÉS hason maradtam 30 percet!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Köszi az érdeklődést,nekem meg fog jönni...
Tegnap óta barnázok,holnapra nem vártam volna,de szerintem megjön...

Közben a terhességi teszten fantom csíkot láttam,de már nem hiszek neki,előzőleg is túl alacsony volt a progeszteronom,hogy ha van is valaki,maradni tudjon...
Fotózásnak nem sok értelme lenne,alig látni élőben is :?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Samimi: ha ez gond lenne (mármint a WC),akkor nem lenne annyi "váratlan" terhesség,hisz Ők se csináltak gyertyaállást,stb. :)

Én is nyugton szoktam maradni,rakok egy párnát a derekam alá,kicsit megemelem,de ennyi.

(hátrahajló méhem van ráadásul...)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Samimi: nem éreztelek lehangolónak :)
az lh tesztet ovu meghatározására este csináltam 7 és 8 között, amikor alkalom került rá, már 10 nappal az állítólagos ovum előtt.
Amikor az ovu tesztet jóstesztnek használtam, elsőre este csináltam, mert akkor jutott eszembe, de utána kétszer is reggel használtam.
Tegnap este leadtam a tesztjeimet és igyekszem leállítani az agyamat. Még mindig napjaim vannak hátra a nemvártig, és attól, hogy tesztelgetek, még ugyan úgy leszek terhes, vagy nem terhes. (ez apa szövege)

Van mivel foglalkozni, mert csütörtökön vizsgázom, meg terítőt is horgolok ajándékba, azzal is sok munka van, azt is csinálhatom, ha nagyon beindul az agyam :) Meg persze ott a kert és akár valami süteményt is süthetnék, ha kedvem lenne hozzá :)
Tehát igyekszem lejárni

Én az együttlétek után feküdni szoktam, általában nézünk egy sorozatot, vagy valamit, de ennyi. Én is úgy gondolom, hogy ha sikerülni akar, akkor sikerülni fog a dolog párnázás és torna nélkül is.

Incifinci: azért, amíg nem jött meg, még van remény, nem? :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Sziasztok!:)

Samimi: Egyetértek Incifincivel! Valamikor én sem tudok nyugton maradni, és megyek a wc-re. De nem ezen múlik hidd el! Gondolj csak azokra az elvetemültekre akik szerint ha hüvelyöblítés=terhesség megelőzése. Aztán a végén nagyot koppanak!
Ha meg akar tapadni az a babóca, akkor így is úgy is megfog! :)

Én is nagyon reménykedtem, amikor 5. előtt barnázgattam, hogy hátha, de sajna megjött. :( Persze a remény hal meg utoljára. Valahol még most is hitegetem magam, mi van, ha még is az vagyok, és ez csak valami álmenzi volt. :/ :) De gondolom nem... :(
Így marad megint a következő várakozással teli hónap.

Most kaptam a kezembe én is először ovulációs mikroszkópot, kíváncsian várom majd a teszteléseket... Még annyira nem értek hozzá,mert elvileg ezt is ki kell tapasztalni, mint a hőmérőzést, azt is csak 2. hónapja csinálom. Így össze tudom a kettőt hasonlítani.

Mindenkinek nagyon drukkolok! Helenka most rajtad a világ szeme! :D
tiger23
 
 


Én megmondom őszintén,szeptember óta már nem vagyok annyira bizakodó,hogy ha barnázok,akkor még elhiggyem,hogy lehet terhesség :)

Minden hónapban reméltem,hogy csak "véletlen",de jelentem: vérzek...
Még csak kicsit,de estére/éjszakára már rendesen beindul,és ez már ugyebár holnapra számít,szóval időre megjön...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Módosítok: MEGJÖTT...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


:? hát sajnálom Eszti! Együtt érzek, hidd el! Akkor nekünk kísérlet X. repeat please! :)
tiger23
 
 


Csajok, kitartás!

Helenka, tudnál nekem olyanban segíteni, hogy merre találok női horgolt bolero leírást?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Köszi Csilla, ari vagy!
tiger23
 
 


Na, de jó, sokat írtatok! :)

Eszti, sajnálom! De ha most a köv. hónapban összejön akkor március végi baba lesz és legalább nem hatalmas overálban kell szegénynek sétálnia az első hónapokban :)

Dia igen hőmérőzök, de nem tudom hogy tényleg van-e ovum. Már fél éve csinálom, emelkedés mindig van, de nekem leesés sosincs. Szóval simán lehet, hogy nincs.

Tiger! Ilyen velem is volt már, hogy mensi után csináltam tesztet mert hánytam és tökre megörültem :)))

Helenka, marad a türelem... nem mondom hogy nekem megy, mert sosem megy. Mensi első felében mindig elhatározom, még be is tartom, nem parázok rá, de a végén már ideges vagyok hogy basszus mikor lesz már ovu (23. napon szokott lenni legtöbbször, de múltkor már 18. napon volt) aztán meg lassan telnek a napok... "Apa" egyébként okos, ha babás vagy az is maradsz! Látom szerencsére azért van mivel lefoglalnod magad.

Nálam most jön az esküvő előtti utolsó teendők elintézése, amihez nem nagyon fűllik a fogam, de hát muszáj... biztos jó lesz, és a szertartást várom is már, de nem vagyok egy tipikus menyasszony típus. Majd 3 hét múlva lehet hogy már tök ideg leszek :) De hát már házasok vagyunk szóval nem ugyanaz...

Csilla, veled mi újság?
Amikor a horgolásról beszéltek mindig megjön a kedvem ahhoz hogy megtanuljam... lehet hogy majd szülési szabin elkezdem :)

Szép estét nektek, mindenkinek hajrá!

Kép
samimi
 
 


Csilla, hirtelen ezt találtam:
http://www.kreativkezimunka.hu/?_i=ar&_a=75

Nekem is jó lenne egy boleró, lehet, hogy horgolok majd egyet :)

Eszti, hajrá a következő futamban! :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Samimi: hát lehet azért csinálok én is egy tesztet, bár nem hinném,h sok értelme lenne. :( lehet jobb lenne nem csalódni,mert akkor már hónap elején elmegy a kedvem... Az esküvő bizti nagyon szép lesz, hidd el megéri a sok készülődést! Na,és persze az izgalom/idegességből sem lesz hiány! :)

Helenka: sok sikert a vizsgához! :wink:

Puszi Mindenkinek!
tiger23
 
 


Helenka, köszi!

Samimi, jól vagyunk, köszi. :) Gyermekem már második hete jár az oviba folyamatosan, kész csoda.
Esküvő mikor lesz?
Miért nem mész el egyszer ovu utáni vérvételre? Akkor tutira látnád van-e peteérésed.

Hú, nagyon rossz lehet Nektek ilyen össze-vissza ciklusokkal. :cry:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


incifinci2: Próbáljátok meg hátulról csinálni! Nekünk bejött, nekem is hátra hajló a méhem! :D


samimi: muti már pár görbédet! Akár priviben!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Csilla, tetszett? jó a leírás? nekem is kedvem lett hozzá, szabi alatt megcsinálom

Holnap az első nap, hogy nem kellene megjönnie, ha jól értelmeztem az ovu tesztet és igazat is mondott.

Egyébként a szombat a hivatalos nemvárt. Hétfőn meglátom

Itt is elkéne egy lagzi. ha baba van, ősszel lesz, ha nincs baba, akkor jövőre

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 



Ja gondolom azt mondanom sem kell hogy a ciklus.hu mindig rossz helyre húzza be...

Kép
samimi
 
 


Az áprilisi elég kusza, de többi nagyon szép!

Amúgy vezesd a tervezettbaba.hu-n! Nekem se jól húzta a ciklus.hu, de a másik nagyon bevált!

Nekem az első havi volt kusza, a 2.ba sikerült a baba! Januárba találtam meg a tervezettbaba.hu-t akkor már 3 hete vezettem a cikluson és teljesen máshova tette az ovut!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Aham, vezetem ott is, meg fertilityfrienden meg tcoyf.com-on :)

Nekem az söszes kusza. És látod, nem esik le a hőm soha. Szóval nem tudom.
Hát, jó lenne ha nekünk is a kusza után jönne össze :)

Kép
samimi
 
 


Febr-márc hónapban, biztos hogy nem a behúzott napon volt a pé. Ezt az ovu teszt is bizonyítja! Ott 28-án volt, azon szépen látszik! :D

A januári is egyértelmű!

Áprilisban, ha csak a hőt nézem, akkor 8-án volt a pé!

Májusban nem egyértelmű

Júniust meg még várjuk ki! :D

De jók a görbék. Nem kell hatalmas urgásoknak lenni!

http://www.babatervezok.otthona.net/ nézegessd meg itt a görbéket! Sokat lehet belölük tanulni! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Nekem ilyen volt az első görbém! Teljesen kétségbe voltam esve, hogy mi lehet a baj! :S

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/1 ... 95200_.png

A 2. pedig ilyen volt!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/1 ... 95200_.png

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia, megnéztem a görbéidet és jól értelmezem, hogy a terhesség kezdetétől folyamatosan 37 fok a reggeli hőd? Nem értek hozzá, csak kíváncsi vagyok :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


A beágyazódástól állt be először 36,7-re! Amikor felment 36,8ra aznap este pozi lett a tesztem!

Most már jó ideje nem mérem, mert már nincs értelme!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Ilyen görbét akarok én is :)
Dia, jó alacsony a hőd, ahhoz képest hogy én PM alulműködéses vagyok nekem magasabb... :)

Kép
samimi
 
 


NA látod! És nekem úgy alacsony, hogy semmi bajom nincs! :D

Szeded a gyógyszereket és hamar össze fog jönni! Mióta szeded őket?

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


A pajzsmirigy gyógyszert 5 éve
Metformint február óta de most pár hetet kihagytam de mégis újrakezdtem, mert sztem a stressz tette tönkre az epémet nem ez :)
Úgy legyen, lekopogtam :)

Kép
samimi
 
 


Pár nap és az ovud is meglesz! :D

Drukkolok

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


kopogok én is. ma ebédnél alig voltam magamnál, annyira szédültem ültömben. kb 20 percig tartott a rosszullét és kicsit örültem neki (^_^)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka nem tesztelsz?

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


majd hétfőn. időt hagyok neki, hogy megjöjjön. vagy, hogy ne (^_^)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Huhhh! Akkor én azt csak este tudom mi az eredmény! :D Egész nap nem leszünk itthon! Már megint 7kor indulnunk kell dokihoz!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Olyan negativ, mint a huzat

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Még lehet pozi!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia, szerinted tényleg volt már ovum? A cikluson kívül mindegyik 7-re péntekre húzza be... nem nagyon értem. Bár most nem mértem rendesen az első felében mert ideges voltam és el akartam engedni ezt az egészet :)

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 81600_.png

Most meg kezdek izgulni. Mint általában :D

Kép
samimi
 
 


Igen, inkább 7-e! De még lehet hogy ez után fog esni! Elég hosszúak a ciklusaid!

Nyugi! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Köszönöm a lelki energiát. szuper lett a vizsga. a csopottársakkal is nagyon jól éreztük magunkat.
A jobb petefészkem meg már úgy szúr, hogy megint vakarom, dörzsölöm. Szombat a következő vízválasztó, elvben akkor kéne megjönnie.
Innentől hawaii. Az ovi is csökkentett módban van, lassan én is. Már csak létszámnövekedésre lenne szükség ヅ

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Sziasztok. Ma megszületett Raphael, 3415grammal és 52 cm-rel. :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Nagyon jó egészséget és jókedvet kívánok nektek! :lol:

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


zuzmi: Gratulálok! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!



vicky79
 
 


Zuzmi, sok boldogságot és jó egészséget Nektek! :)
Remélem nagyobbik fiacskáddal egyre jobban belejöttök a diétába!

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Zuzmi

Gratulalok, jo egeszseget az egesz csaladnak es sok tejcsit :lol: :lol: :!: :!:
Nagyon cuki baba, lattam a facen :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Zuzmi: Gratulálok! Nagyon sok boldogságot, erőt, egészséget kívánok Nektek! :) Puszi!

Kati
tiger23
 
 


Köszönöm lányok! Nagyon aranyosak vagytok! :) Képet majd csak otthonról teszek fel mert a telefonom akkora formátumot csinál hogy nem engedi a babanet feltölteni. Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: