Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Kismamák!

December 19.-én egy pozitív teszt aranyozta be a napunkat   Gondos számolgatásaim szerint most tarthatunk az 5. hétnél  Orvoshoz csak januárban tervezek menni,addig termelek egy kis hasznot a terhes teszt gyártóinak.Ma reggel is lőttem egyet,sikerrel.

Rólam: 28 éves vagyok.Soproni és,ha a jó isten is úgy akarja,hogy ez a baba megmaradjon Nekünk,akkor ő lesz a második csöppségünk.Van már egy kislányunk(Rebeka),,aki 2010-ben született és akkor is indítottam egy topikot,ami a mai napig él,de már a Facebook-on.Akkor közel 30 kismama jött össze...és követtük,drukkoltuk végig egymás 9 hónapját.

Remélem ez a topik is hasonlóan sikeres lesz...várok mindenkit sok-sok szeretettel!!!



Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Szia Aranyoska! 
Én 32 éves vagyok és a 3. babánkat várom. Most tartok 8+2-nél. Van már egy 7 éves kisfiam és egy 5 éves kislányom. Anno a kislánnyal én is fórumoztam itt a Babaneten. Most csatlakoztam egy csapathoz egy másik portálon, de olyan sokan vannak és annyit írnak, hogy nem tudom követni, mert dolgozok, szeretnék is végig, így csak este tudok bepillantani. Igaz most téli szünet van, hurrá, lesz egy kis időm.

Kép
szly27
 
 


Szia Szly27!

Nagyon örülök Neked :) ...és gratulálok a gyerkőcökhöz.
Ezek szerint akkor te már voltál orvosnál is?

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 

 
 

Igen, 6+4-en voltam orvosnál, akkor volt 6 mm az embrió. Voltam már védőnőnél is, megkaptam a beutalókat, kiskönyvet. Most a szünetben ezeket szeretném elintézni. Majd január 8-án kell mennem megint dokihoz, addigra kéne minden eredmény. 

Én is gratulálok neked a babához! :) Neked van már időpontod dokihoz?

Miért nem jelennek meg a vonalzóim?

Kép
szly27
 
 


Vonalzó...az enyém sem látszik...:/ Még nem kértem időpontot...majd vagy holnap vagy a két ünnep között tervezek kérni... Szedsz terhes vitamint,folsavat,magne B6-ot? Én anno Bekinél asszem szedtem már azelőtt,h látott volna doki,és arra gondoltam,h most is neki kellene állni. Elevitet szedtem akkor,de megfogadtam,h legközelebb nem,mert olyan szorulást csinált...

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Én most Gravidát szedek. Szerintem kezdd el, mert a folsav már most nagyon fontos, sőt most a legfontosabb. Ártani biztos nem ártasz vele. MagneB6-ot is kénytelen vagyok szedni, mert sajna eléggé megvisel ez a terhesség most. Egész nap hányingerem van, hánytam is már. Ezért elkezdtem a MB6-ot, hát lehet használt vmit, de ki tudja, jól még most sem vagyok. 

Neked van már vmi tünet? Én aug. 1-re vok kiírva, te kiszámoltad már mikorra érkezik?

Kép
szly27
 
 


Én egyenlőre egész jól el vagyok,egyszer már nekem is sikerült hányni,de csak sav féleség jött.
Ezen kívül rettenetesen fájnak a cicijeim és már most akkorák,mint amikor a Bekinél fullon voltak tejjel :/ Apa mondjuk ezt nem sajnálja annyira
Elméletileg én augusztus 27.-ét számoltam.
Rebeka aznap született amire ki voltam vele írva :)
Azóta már nem ennyire szófogadó :)
Nálatok mit szólt a két nagy gyerkőc a pici tesó érkezéséhez?

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Örülnek neki. Ha kisfiú lesz, akkor majd egyszer a Roli szobájába kerül, ha kislány, akkor Jázmin szobájába. Mondtam nekik, hogy akkor kell emeletes ágy és ők alszanak felül. Na azóta nagy a lelkesedés, és mindenki azt akarja, hogy vele legyen egy szobában az emeletes ágy miatt! 

Amikor elmondtuk nekik, azt hitték, hogy már a köv. héten itt lesz.  Aztán elmagyaráztuk, hogyan is fog ez történni.

Kép
szly27
 
 


De édesek....:)

Nálunk amig nem látott az orvos,nem mondjuk....utána meg szépen adagolgatom neki.Értelmes gyerek nagyon,de egy 3 éves nek szerintem úgyis majd csak akkor esik le igazán,ha már itt lesz velünk a pici :) Most megyek ebédeltetni,de később jövök.Hányinger mentes szép napot ! ;)

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Köszi! Bár úgy lenne! 



Kép
szly27
 
 


Sziasztok. Én 6 hetes vagyok, első gyerkocomet várom ugyhogy nagyon jól jön minden tapasztalat, jotanacs. Már voltam dokinal, mert a baba inszemmel jött össze és ugye utána kötelezően jelentkezni kellett az elmaradt menzesz után. Szóval fotó már készült 5 hetesen, és a 7. héten ad át a meddosegi dokim a sima nogyogyasznak.
Amúgy 31 vagyok, Bp. mellett élek.
Femibiont, folsavat kaptam, meg egy kis progeszteron utánpótlást. Hát hanyingerem meg csak most kezd néha lenni, eddig megúsztam.Brutálisan kívánom a savanyusagokat, és állandóan aludnek, és minden elismeresem aki ilyen állapotban meg a többi gyerkocet is neveli, ellátja.persze én is nagycsaladra vágyom.:)

alt="Lilypie Pregnancy tickers" />
chili31
 
 


Helló Chili31 

Isten hozott a Klubban :)
..és hatalmas nagy gratuláció Nektek is :)
Nekem az első terhességemnél abszolút nem volt semmi kellemetlen tünetem a cici fájdalmakon kívül...épp írtam is Szly-nak ,h most meg túl vagyok az első rókán :/
Nem hiába mondják,h nincs két egyforma várandósság :)
Én csak januárban tervezek elmenni dokihoz....lövésem sincs,h fogom addig kibírni :(
Első próbálkozásra összejött a pindur?Vagy régóta jártatok?
A legjobb barátnőmék is januárban  kezdik  Győrben a "babagyártást". Ti is oda jártatok?

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok!
Én is 6 hetes vagyok (számításaim szerint ) és ez az első terhességem. Csütörtökön diagnosztizáltak ultrahangon egy  szabályos petezsákot, benne szikhólyaggal, ami rendben is van, de sajnos mellette egy haematómát is. Remélem nem lesz baj...
mazsolla
 
 


Szia Mazsolla!

Nagyon örülök Neked is...es sok szeretettel köszöntelek a csoportban..
Nagy gratula a Pindurhoz..es tessék csak
pozitívnak lenni ;-)Minden rendben lesz.Hova valósi vagy?

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Csajok...1nap alatt...lettünk 4-en....azért ez nem rossz ;-)...és vannak tTervek NÉV ügyben ?

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Szia Chilli és mazsolla! Gratulálok a babykhez!  Mazsolla! Drukkolok, hogy minden rendben menjen. Olyan sokmindenkinek van haematomája mostanában........ Nem lesz semmi gond, majd felszívódik!  Aranyoska! Nehezen fogod addig kibírni, utána meg megint nehezen a köv. vizsgálatig!  Én is mindig nagyon várom, ez a mi sorsunk!  Mézes sütés kipipálva! Éljen, hányinger meg is támadott!

Kép
szly27
 
 


Neveken még nem gondolkoztunk. Nekem tetszik a Zoé, a Milán, de igazából majd akkor lesz ez téma, ha (remélem) 18. hét környékén megtudjuk a nemét.

Kép
szly27
 
 


Hááát..én ma nagyon inaktív voltam...állandó alhatnék van rajtam :/ Ami csak szép álom egy 3 éves mellett...Szóval az egész baba és plüss felhozatalt meggyógyítottuk a délután folyamán :)

Szly27:Nekem a Zoé és a Milán is bent van a favoritok között...De apának egyik sem a szive csücske :/

Bekinél anno a 16. héten már tudtuk,h kislány lesz...most sem bánnám,ha korán kiderülne,mert onnantól rögtön a nevén szólítanám,számomra az úgy sokkal személyesebb,mint,h (baba,pocaklakó stb. :D )

Nem is tudom,h az aki direkt nem kérdez rá a 9 hónap alatt,az,h bírja ki :)

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Délután én is pihentem egyet. Rákészültem a mézesre! :)

Én sem bírnám ki, hogy ne kérdezzem meg a nemét. Praktikus is, plusz én nem lennék ennyire türelmes!

Kép
szly27
 
 


...és,h álltok az orvos megfogadással?
Nekünk az elsőnél szülésznő és doki is volt fogadva.Bár akkor is a szülésznő volt,akihez jobban ragaszkodtam,de itt Sopronban csak úgy fogadhatsz sz.nőt,ha dokit is fogadsz....szóval volt mind kettő...és abszolút nem bántam meg,mert jó választás voltak.De most nem tudom,h lesz.Ráadásul az a hír járja,h nálunk az idéntől már nem is lehet fogadni...:/

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Nekem szerencsém van, mert az unokatesóm szülésznő. Így szülésznőt nem kell fogadnom  Orvost fogadok, hozzá járok magánrendelésre és ő lesz ott, amikor kibújik a baba. És ez szó szerint, mert egyébként csak ránéz az emberre pár óránként. Ezért szerintem érdemesebb szülésznőt fogadni.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok. Hát nekem meg csak nogyogyaszom van, meg se kérdeztem tőle, hogy lesz a szülés, meg hát...a kényes kérdés: mennyi az annyi..egyébként muszáj szulesznot fogadnivagy a dokim mellett úgyis lesz?bocs, tényleg tapasztalatlan vagyok.

Amúgy kepzeljetek, nagy szerencsém volt, mert a 2.inszemre megfogant a baba, szóval ebben szerencsém volt. Na de a rakeszules nagyon hosszú volt. Plusz IRes vagyok ami nem könnyíti meg a dolgokat, szóval aggódom és meg nyilván nem kurtolom tele a világot a johirrel.meg ilyen korai szakaszban.Nehéz,mert sokan tudták, h probalkozunk,és már kérnek számon rajtunk a jó hírt...egyebkent Bpre jártunk a Devaiba, jók a tapasztalataim.

Amúgy én is alomkoros voltam ma, sajnos a kávéval most próbálok leállni, az se könnyíti meg az ebrenletet.

alt="Lilypie Pregnancy tickers" />
chili31
 
 


Chili: Nem tudom ,h nálatok a kórházban,mi a rendszer...nálunk 3 éve csak úgy lehetett szülésznőt fogadni,ha dokit is fogadtál.De lehetett volna úgy is,h csak a dokit fogadom,sz.nő,meg lesz aki lesz.De én biztosra akartam menni,mert nekem a szülésznő,meg volt, pontosan,h kit szeretnék.Ketteskénél is Őt szeretném m.képp. Csak a soproni kórházban nem rég volt váltás a fejesek körében,és állítólag,most nem lehet dokit,sem sz,nőt fogadni.
Most lehet,h olyat kérdezek,amit mindenki tud,de mit jelent az,h IRes vagy? 

Egyébként mi sem mondtuk senkinek a hírt...illetve ez így nem igaz.,Mert a legjobb barátnőmnek el kellett mondanom. :)
Cigiztem és kávéztam nagyon régóta.Két hónapja nem dohányzom,ami azért még a mai napig hiányzik...illetve a kávéról is próbálok leállni,vagy extrém tejesen inni.

Szly:Ha lesz rá lehetőség,h szülésznőt fogadjak,azt tuti fogok,és ha sikerül aztakit szeretnék,akkor azt hiszem,h dokihoz nem is ragaszkodnék annyira. :)

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Na majd akkor korbeolvasok. Elvileg a János kórházba mennek majd, hát igen, az utóbbi időben elég meredek sztorikat is hallani onnan...
Inzulinrezisztencia, a cukorbetegség eloszobaja. :?

Lányok, nektek előző terhessegeknel esetleg volt icipici verezgetes? Nekem ma volt egy kicsi és eléggé beparaztam... :shock:

alt="Lilypie Pregnancy tickers" />
chili31
 
 


...és olyannyira beparáztam, h. a kórházban kezdtem a napot.
Sajnos nincs jó hír, mert bevéreztem. A baba még olyan pici, h. nem látszik szívhang, várni kell egy hetet. A vérzésnagyon kevésvolt, görcs kísérte. Mára mindkettő elmúlt.
Most totál idiótának érzem magam, magyarázkodhatok a családnak a fa alatt, hogy miért nem ér fülig a szám, nézhetetem, hogy aggódnak, és semmit de semmit nem tudok tenni jó pár napig.
Fekszem, fohászkodom.
Az idős, tapasztalt prof. nem sok jóval bíztatott, a természet megoldja, mondta.
Várok...

alt="Lilypie Pregnancy tickers" />
chili31
 
 


Óóóó Chili...most olvasom,h mi történt.Rettentően sajnálom,de azért még,ne add fel

Nekem nem volt ilyen problémám az első terhességnél,de több olyanról is tudok,aki pecsételgetően vérzett a várandóssága elején,és a baba mégis megmaradt.Szóval....valóban,a természet megoldja,de,ne csüggedj,mert ugyan annyi esély van rá,h jól megtapadt a kis drága és Veled marad 
Próbálj meg nem stresszelni(tudom,h ezt a legkönnyebb írni és a legnehezebb betartani),de itt vannak az ünnepek,próbáld meg jól érezni magad,terelni a gondolataidat.Amúgy miben maradtál a dokival?Mikor kell visszamenned?A család tudja már,h várandós vagy?

Kitartás!!!!!!!!!!!!Küldöm a pozitív energiákat ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Nagyon drukkolok neked Chili! Nem egyszerű a várakozás, de reméljük minden oké lesz. 

Jól tetted, hogy elmentél orvoshoz. 

Nekem sem volt még egyik terhességnél sem vérzés, de számtalan eset van, akinek volt és mégsem történt baj a babával. 



Kép
szly27
 
 


Lányok...karácsonyfa áll,gyönyörű szépséges :) A kislányomnak ma jön itthon a Jézuska,mert holnap útnak indulunk...Minden évben az én szüleimnél töltjük az ünnepeket Balatonon.
Igyekszem majd jönni,de addig is minden


Kismamának és Pocaklakónak Meghitt Békés Szeretetben teljes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!!!!



Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Rólam csak annyit,h rettentő hányingerem volt egész délelőtt,főleg amig éreztem a kaják illatát..de amúgy minden oké :)

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok! 

Kis szusszanásnyi idő az ünnepek alatt! 

További kellemes ünnepeket kívánok nektek! 

Nálunk jól telik az ünnep. Egész jól vagyok, csak néha kerülget hirtelen hányinger. Enni is tudtam 
Gyerekek nagyon élvezik az egészet, olyan jó látni őket. 
Tegnap jól megtáncoltattam a babát!  Jó kis karácsonyi buli volt. 

Chilli! Hogy vagy? Remélem minden ok. 

Mazsolla! Aranyoska! Hogy telnek az ünnepek?

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Röviden rólunk: 24 éves vagyok van egy 4.5 éves kisfiam viktorka (2009.06.29. 3700 gr 57 cm ) és egy lassan 2 éves kisfiam bence ( 2012.03.07. 3800 gr 57 cm) volt egy ikerterhessegem ami sajnos vetelessel végződött a 11.héten ( 2011.04.07. volt a missed ab műtét).

És most úgy néz ki babát várok. December 24.én pozitív lett a tesztem.
Nem terveztünk egyenlőre újabb babát de gyógyszert nem szedtem megszakitassal vedekeztunk.
Természetesen örülünk nagyon.
November 23.án volt az utolsó mensi első napja de sajnos össze vissza ciklusaim vannak illetve voltak 26-32 napossak szóval konkrétan fogalmam sincs mikorra leszek kiirva 28 napos ciklust számolva augusztus 30.
De majd a doki megmondja :)
Januárban megyek majd dokihoz de még nincs időpontom.
Tünetek: minimális cici érzékenység egyéb semmi!

Ági
viktoranyu24
Mezőkeresztes
 
 



Ági
viktoranyu24
Mezőkeresztes
 
 


Sziasztok Lányok! Örülök, h jól telik a kari. :D
Szly, jó lehetett a dancing around the christmas tree.:) a gyerekek öröme meg pláne.. :P
Aranyoska, remélem csitult a hányinger vagy legalábbis sikerült olyat találni a karácsonyi menuben, amiből tudtál jóízűen enni. 8)
Viktoranyu gratu a teszthez, igazi karácsonyi csodában lehet reszed. Majd elolvasom az elozmenyed, csak most meg kicsit lelkileg gyenge vagyok hozzá. :|


Lányok, voltam ma kontrollon. Dobog a baba szíve!!!! Kihangositottak egy picit, hogy megnyugodjak. 4 mm. És van egy ugyanakkora beverzes odabenn, ami kifelé tart. Azóta nem volt nagy görcs. Utrogestan, magnézium pezsitabi, ezeket tolom. És apám varazshalaszleje és anyosom gyógyító huslevese. Hát elég szar volt az utóbbi pár nap, mint akinek a Grincs ellopta a karacsonyat. Nekem ma kezdődik az ünnep. Fekvés folytatódik, betegszabi indul, bye bye munkahelyi szivatas.
Köszönöm . Támogató szavakat, tunderek vagytok. Puszi.

alt="Lilypie Pregnancy tickers" />
chili31
 
 


Sziasztok!

Gondoltam csatlakoznék. 36 éves vagyok, 3 sikertelen inszem és 4 sikertelen lombik után, eddig úgy néz ki az 5.lombikunk sikeres lesz, 140 volt a hcg m, és az első UH n 2 petezsák is látszódott :) szikhólyaggal, mind a kettő. Az lenne a kérdésem, hogy 6+5 megyek újabb UH ra, akkor mit kell látnunk majd? Szívhangot ha jól sejtem, és mekkora embriót/ embriókat?  Annyira nagyon parázok, hogy minden rendben legyen!!!!! 10 éve várunk a csodára!!!!

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Chili,
húúú frászt kaptam, de látom szerencsére minden rendben, a Jánosba szerintem nagyon jó dokik vannak, sokat voltam ott, mert szintén oda járunk a Budai Meddőségi Centrumba, és ha volt valami, akkor mindig a nőgyógyászatra irányatottak minket.....pihenj, és ne foglalkozz semmivel, főleg ne a melóval....

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Szia Heni, hát magamra is frászt hoztam. Lekopogom, hogy nincs nagy baj, de ez az egész babavárás egy hatalmas aggódás 

Gratu így előre, de nem a medve bőrére ...   Újabb karácsonyi csoda 
Örülök, h. jó a véleményed a János kórházról, tényleg rendesek... (kiv.mikor ijesztegetnek).

Nekem ugyebár nincs nagy tapasztalatom, csak az elmúlt 3-4 nap (ami alatt öregedtem 3-4 évet) a lányok biztos jobban értenek ehhez...addig megírom csekély tapasztalatom.
Szóval ma a 6 + fél hetesen 4 mm-es babára azt mondták, a méretének megfelel. És igen, ott volt a lüktetés, még a vaksi szememmel is láttam. De Neked ebből dupla élmény lesz!  Hú, csudi izgi! Aztán ne izgulj úgy mint én, olyan lehettem kívülről, mint akin rajta van a világfájdalom 
A BMC-be fogsz járni terhesgondozásra? Nálunk a Dévaiban úgy látom, kevesen maradnak sikeres beavatkozás után, lehet, a hatalmas tömeg miatt, én is visszatérek a régi nődokimhoz. 
Azt megkérdezhetem, mióta jártatok a BMC-be kezelésre? 



alt="Lilypie Pregnancy tickers" />
chili31
 
 


Sziasztok!Edina vagyok,Budapestről,gondoltam,én is regisztrálok...
minden kismamának gratulálok a babájához!
én 35 éves vagyok, első terhessėggel, a 15.héten járok, július elejére vagyok kiírva.

edina35
Budapest
 
 


Szia Edina, üdv, gondtalan babavarast kívánok ! :D

alt="Lilypie Pregnancy tickers" />
chili31
 
 


Sziasztok,

tegnap nem volt gépem :(

Chili,
nálunk a sikeres beavatkozás ( szív pulzáció ) után "kiraknak" az intézményből, hogy keresd meg a saját orvosodat. Persze vannak lányok aki maradnak az orvosnál akinek köszönhetik a babát, de akkor a magánrenelésekre járnak, nagyon ritkán végeznek el 1-2 vizsgálatot a BMC ben. Dehát az áraikat ismerve horrorisztikusak, meghát én nagyon megvagyok elégedve a saját nőgyógyimmal ( nála születtem 36 éve :) ) így hozzá fogok visszamenni, aztán szerintem megkérem ajánljon valakit, nem tudom ő foglalkozik e ikerterhességgel....... sok mindent nem tudok még, legyen meg a szívhang, bocsánat szívhangok, aztán ha felkeresem majd őt okosabb leszek.

Mi 2007.március 5-én mentünk az első konzultációra, szóval lassan 7 éve. Persze vannak szerencsésebbek, nem 1-2 estben asszisztáltam olyanoknak akiknek rögtön az első alkalomra sikerült, ( persze mejd megevett az irigység ) Tudni kell, hogy több műtétem is volt, meg kiderült nálam az inzulinrezisztencia, ami miatt 1-1,5 évet kényszerpihenőre voltunk ítélve, szóval ezért is húzodott ilyen hosszúra az ügy. Na arról nem is beszélve, hogy lelkileg, anyagilag, egészségileg is milyen megterhelő egy lombikozás,hormonkezelés volt, hogy a munkahelyem forgott veszélyben, szóval sok összetevője volt a dolognak....
Egyszóval még mindig nem hiszem el, hogy sikerült, alig várom a hétfőt!!!!!

Többiek, eltüntetek?!
Edina, boldog, problémamentes babavárást neked!!!!!

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Sziasztok!

Már az első pozitív tesztem óta nézegetem, hogy ki fogja megnyitni az augusztusi topikot. Aztán megnyitottátok és már Titeket olvaslak. :-) Most, hogy karácsonykor már közöltük a hírt a szűk családdal, úgy éreztem, ide is regisztrálok.
28 éves vagyok, pár hónapja próbálkozunk a Párommal, és mikor november 21-én az orvos közölte, hogy endometriózis gyanúja alatt állok, úgy megijedtem, hogy december 7-én már pozitív is lett a teszt. December 11-én már sürítettünk is a magánrendelésen, ahol fény derült egy 10 mm-es szabályos petezsákra, de sajnos még nem látszott benne senki. Egy hét múlva visszamentünk és 18-án már látta a doki a szívcsőpulzációt, egy szikhólyagot és egy néhány miliméteres magzatot.

Január 8-án megyünk vissza, amikor ha még minden rendben lesz, - és miért ne lenne - kapok kiskönyvet meg ilyen finomságokat.

Számításaim szerint most a 7 hét 2 napos időt töltjük.

Megnyugtatásképp, az ötödik hét eleje óta állandó és folyamatos hányingerrel küzdök, ami enyhül, ha végig lustizhatom a napot :-). Csak háton bírok aludni, mert oldalra fordulva a gyomrom is felfordul, hason pedig a cicik nem örülnek. Viszont, a doki azt mondta a hányinger jó jel, így én mindennap örülök neki :-D Sose gondoltam volna....

Eszter

picibaba.hu vonalzó
istar
Cegléd
 
 


Szia Istar,

üdv neked is itt. És szintén problémamentes pocakos hónapokat kívánok neked is!
Bakker én is szeretnék már egy kis hányingert!!!!  Semmi de semmi ilyesmim nincsen, bár azt mondják előfordul, hogy a lombikosok "meg sem érzik " a hormonális változásokat, igen keményen kaptam őket ...remélem, hogy tényleg emiatt.....a cickóim konkrétan leszakadnak, de én kapok progeszteron utánpótlást hüvelygél és injekció formájában is, és ezektől is lehet a mellfájdalom. Viszonylag többször feszül, szúrkál a hasam alja, végre valami "fájadlomszerű" aminek lehet örülni :)

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


A hányinger hiánya nem jelent semmi rosszat, csak h szerencsés vagy :-) Akinek nincs hányingere azon izgul, miért nincs, akinek meg van és megszűnik egy fél órára pedig azon, hogy úristen, most mi lesz, biztos baj van... Szóval ugyanaz :-)


Eszter

picibaba.hu vonalzó
istar
Cegléd
 
 


Sziasztok! 

Üdv az újaknak, boldog babavárást kívánok! 

Eszter! Hogy mennyire igazad van. 3 hete folyamatos hányingerem van, hánytam is párszor. Eddig ez volt a bajom, most meg az, hogy kezd elmúlni. Már csak néha érzek némi émelygést és nem is hánytam már vagy 4 napja. De biztos minden ok, majd 8-án ránézünk a babára. 

Edina! Érzed már a baba mozgását? Én már alig várom! Akkor kicsit nyugodtabban telik az idő két Uh között. 

Chili! Hogy vagy? Remélem semmi vérzés! 



Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Szly, köszi, minden oké, fekszem, pihengetek.Azóta nincs vérzés, görcs se szerencsére. Nincsenek abnormális dolgok.lekopogom. :!:

Azt mondjak családom notagjai, h mi nem vagyunk hanyingeres típusok, úgyhogy én már lemondtam a rosszulletekrol, nem is firtatom hiányának az okát. Úgy fogom fel, mint karmikus ajándék a közel 20 évnyi gorcsolve fetrengve eltöltött, esetenként hanyos havibajert :wink: jóllehet nem sok közé van hozza 8) de Ti legalább kapjatok a jeleket. Mondjuk jelet en nem kerek többet a sorstol, köszi:)

Istar jól kicselezted az endometrozist, ügyes vagy :wink:

Mazsolla, ha olvasol, adj jelét. Amíg Te nem írtál a haematomarol, azt se tudtam mi az, sajnos már megismertem...érdekelne, Te hogy vagy.

További szép napot Nektek!

alt="Lilypie Pregnancy tickers" />
chili31
 
 


Sziasztok :) Csatlakoznék én is hozzát.ok. Dec. 19-én lett poztív a tesztem , ami nagyon meglepet. Nem számítottam rá mivel több mint 5 évig azért küzdöttünk, hogy legyen babánk. Röviden túl vagyunk hét inszemen egy lombikon . Mind sikertelen. Már 2 éve feladtam , nem mentem több lombikra és lassan feldolgoztam , hogy nem lehet több babám. És most spontán sikerült ami ennyi év után hihetetlen.ezért elmentem hcg vérvételre , a kalkulátor szerint aznap léptem az ötödik hétbe, és 2700 lett a hcg. Orvoshoz majd 10-én megyek.

EDI
ediii
 
 


Edi! Gratulálok a babához! 

Chili! Így megszenvedtél a mensivel. Akkor tényleg kijár neked egy kis szusszanás. Hátha nem jön meg vagy két évig! 

Merényletet követtem el és nem vettem be a Magneb6-ot. Hányinger újra itt, szóval ezt is leellenőríztem! 

Mazsolla! tényleg jelentkezz, reméljük minden ok veletek!

Kép
szly27
 
 


Ediii! Ez igen, gratula!  Igazi sikersztori!

Szly, ez nem semmi, tényleg ennyire jó dolog ez a magneb6 ?


alt="Lilypie Pregnancy tickers" />
chili31
 
 


Ezek szerint nekem használ. Persze nem mindig.

Kép
szly27
 
 


Helló Csajok,

na jól van, gyarapodunk, gyarapodunk :) De jó!!!
Ediiii gratula a csodamanóhoz!!!!  Én is mindig erre vártam volna, de sajnos nincsen petevezetékem, így kizárt dolog volt reménykedni benne

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Sziasztok!
látom,rengetegen küzdöttetek rengeteget a babáért, sokatokat meg is visel egészségügyi szempontból a terhesség.
úgy látom,az én történetem egyedi lesz...nekem semmi,de semmi rosszullétem nem volt.
nalam annyi gond van,hogy rengeteget idegeskedek:a babát igazából az apa akarta, aki, miután kiderült a terhességem, folyton folyvást piszkált,szakítanom kellett vele..utána kaptam kígyót-békát, inkább nem idézem szó szerint...olyanokat mondott,hogy vezessen el a gyereket,nagyon reméli,hogy meghal(!)stb. Ott tartunk, hogy nem is beszélünk, és én nem is fogom soha keresni.
viszont elrémít a gondolat,hogy teljesen magamra maradtam,és hogy fogom tudni ezt egyedúl csinálni, meg főleg a babát felnevelni


edina35
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: