Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok kismamák.
Aki Szolnok környéki várandos kismama,az irjon ide,mert beszélgetnék vele,velük szivesen.Én jelenleg 10 hetes kismama vagyok,és szivesen ismerkednék hasonlo kismamákkal.
krissy3
 
 


Szia!
Én Szajolban lakom,és a 18.hétben járok.Kicsit zavarban vagyok,hogy mit is írjak,mert életemben elösször ismerkedem így másokkal.Ráadásul nem is olyan rég csatlakoztam ehez a forumhoz.Szóval remélem itt megtudok ismerni majd új embereket és tapasztalatokat tudok majd cserélni velük.További szép napot neked.
redhorse
 
 


Szia redhorse:
Te vagy Noémi?A másik forumba is irtál,ugye?Ha van kedved,mi itt beszélgethetünk. :)
krissy3
 
 

 
 

Noémi.ha van iwiwed,jelölhetnénk egymást.
krissy3
 
 


Sziasztok!

Én most 23.hétben járok. Nagyon izgalmas napok ezek,hisz minden nap van valami új. Az első babát várjuk!

Minden kismamának és pocaklakónak nagyon boldog új évet kívánok!
monidiver
 
 


Szia!
Igen én vagyok az.Bevallom őszintén kicsit félve kezdtem el írni.De olyan keveset tudok a várandóságról és kíváncsi voltam,hogy más ezt,hogy éli meg.Nekem az első három hónap a kínok kínja volt.Most már sokkal jobb és elkezdtem élvezni is,hogy egy új élet nővekszik bennem.Az iwiwen rajta vagyok a teljes nevem Benedek Noémi.Örülnék neki,ha jelölnénk egymást. :wink: És persze annak is,ha tudnánk továbbra is beszélgetni.
redhorse
 
 


Szia Noémi!

Én itt új vagyok, látom te is.
Nekem szerencsém volt mert se hányinger semmi rosszul lét csak egy kis émelygés volt az elsó honapokban.
Gondolom te is szét olvastál már mindent hogy minél többet tudjál ami a pocakodban történik.
monidiver
 
 


Szia Móni!Jaj,de írigyellek érte!Nekem olyan erősek voltak a hányingereim és olyan sokat hánytam,hogy majdnem kórház lett belőlle!Emlékszem egy esetre.Vérvételre kellett mennem korán reggel és annyira rosszul voltam és gyenge,hogy anyukám kisért el .Hazafele vártuk a buszt és egy nénike észre vette,hogy úgy remegek mint a kocsonya.Meg is jegyezte,hogy szegényke,de fázik.Nem mondhattam neki,hogy nem azért remegek,mert fázom,hanem azért,mert nagyon rosszul vagyok.Anyukámat sajnáltam,mert oda állt mellém és a kabátja fele részét rám terítette.Most már ezek azért elmúltak,de azért változóak a napjaim.Megvallom őszintén én csak a 14.héttől kezdve tudtam belevetni magam a könyvekbe,folyóiratokba.Sokmindent megtudtam és hasznos tanácsokat is kaptam.Örülök neki,hogy írtál és bocsi,hogy ilyen szószártyás vagyok. :oops: Ez általában nem jellemző rám!Más forumokba is írtál már?Legyen továbbra is szép napod.
redhorse
 
 


szia Noémi.

Nem te irtad a másik forumban,hogy pánik beteg vagy?De jo hogy te már a 18-ik hétben jársz,minden rendben van a babáddal,remélem nem vagy már rosszul.Bejelöltelek az iwiw-en.Elsö babád?

szia moni:
üdvözöllek téged is.Kisfiad lesz vagy kislányod?Jo hogy már 23 hetes vagy,bárcsak én is ott tartanék már. :) Jol vagytok a babáddal?
krissy3
 
 


noémi:
már vissza olvastam,nem te irtad a pánikot,bocs.Sikerült e már hiznod,eszel rendesen?Én is 48 kg vagyok egyébként,az elsövel 10-et hiztam,60 kilo lettem a végére.Nehezen született meg nagyon de nem a sulyom miatt.Az szerintem nem befolyásolja.
krissy3
 
 


Szia Noémi!

Hát igen ugye milyen jó túl lenni a harmadik hónapon? Én nem a rosszullét miatt aggódtam hanem hogy egészséges baba legyen. Egyébként örülök hogy írtál.
Vettem egy pocaklakó naplót és igyekszem mindent megörökíteni nem tudom te hogy vagy ezzel, de szerintem jó dolog, van aki nem díjazza.

Nem írtam más forumokba csak ide ez valahogy megtetszett.
És a kajával hogy állsz? Én nem ezsem sokkal többet mint előtte. A kenyeret teljesen elfelejthetem mert nem bírom megenni, ami jó. Viszont a zöldség gyümölcs jöhet bármilyen mennyiségben. Mondtam a páromnak is hogy lehet bio gyerek lesz! :D

üdv.: Móni


Szia Krissy3!
Még nem tudjuk a baba nemét ugyanis szégyenlős nem mutatja meg. Az AFP után két UH után se látta a doki, majd talán januárba.
Köszi a kérdésed, minden rendben jól vagyunk, szinte egész délelőtt mozog és már jól látható a rugdosása is amit a párom eléggé élvezi.
Neked már a második ugye? Te legalább tudod hogy mi vár rád, a szülésre gondolok egy kicsit félek ettől.

pusy
monidiver
 
 


Szia Kriszti!
Szerencsére nem vagyok pánik beteg,bár néha lehet,hogy ezt lehetne rám mondani,mert aggódok,ha nem érzem mozogni a kicsit.Persze tudom,hogy ezt nem lehet egész nap érezni,csak néha néha.De én már annyira szeretném többször is érezni,ahogy mocorog. :) Hízni én úgy érzem még nem híztam,bár a kedvesem ennek az ellenkezőjét álítja.8-án majd kiderül,mert akkor kell vissza mennem a védőnőhöz.Hétfőn megyek uh-ra és vinnem kell a AFP eredményemet is.Na,akkor ugrik a majom a vízbe!Ahogy közeledik a nap én egyre jobban nyugtalanabb vagyok!Kedden az orvosomnál van jelenésem,a leletek kiértékelése és a további vizsgálatok miatt.TI hanyadik hétben jártok a kicsivel?Az iwiwen visszajelöltelek.Helyesek vagytok a kedveseddel.Kriszti tudnál nekem segíteni?Néha olyan zizi vagyok.Elfelejtettem,hogy melyik forumra írtam még.Annyira szégyenlem. :oops: Most biztosan egy szórakozott csajszinak nézel.Azt tudom,hogy írtam a kismamik kis súllyal című forumba,de volt még egy.De teljes emlékezet kihagyás!Köszi előre is.
redhorse
 
 


Szia Móni!
Ne is mond!Azt hittem soha nem leszek túl rajta!!!Én még most is azon izgulok,hogy egészségesen és élve szülessen meg.
A pocaklakó napló szerintem egy nagyon jó ötlet a kismamáknak.
Én az első terhességemnél akartam megvenni,de aztán mégsem tettem meg.(Mint később kiderült ennek így kellett történnie.)Most meg nem látok ilyet sehol,pedig biztos van.
Csak én nem találom.Az evészettel már valamivel jobban állok,de nem vagyok az a tipikus kívánós kismama.Kezdetben talán voltak ilyen pillanataim nagy ritkán és akkor is csak,főzelékek,zöldségek és a gyümölcsök mentek.Persze ezek is nagyon kis mennyiségben.(Álítólag a macskáim többet ettek nálam.)Húst egyáltalán nem tudtam enni,mert az egyből vissza is köszönt. :? Bár érdekes,hogy a császárszalonna és az abátszalonna lement minden gond nélkül. :D Ma már engedi,hogy húst is egyek.Te hova valósi vagy?
Külömben olyan jó,hogy írtok!Most elköszönök,legyen szép estéd.

Szia.
redhorse
 
 


moni:
igen én tudom mi áll elöttem,félek is nagyon,mert nagyon nehéz szülésem volt,reggel 9-töl tartott másnap 1-ig,és burokrepesztéssel inditották.Mi a noémivel bejelöltük már egymást az iwiw-en te fent vagy,ird le a teljes neved,meg hogy hova valosi vagy és bejelöllek.
noémi:
a másik forum,oda én is szoktam irni,elöször is a várandósokba,aztán a 2009-es juliusi babavárok.Én pár nap mulva töltöm a 14-ik hetet,de már kicsit mocorog az én babám is.
krissy3
 
 


noémi,már megint hülyeséget irtam,ahova te irtál:magzatok kor szerint,utána meg 2009 nyári babák
krissy3
 
 


Kriszti!
Megtaláltam!!!!! :lol: Most már tudom,hogy hova írtam még.
Báj báj amnézia.Igaz azóta is csak te válaszoltál azon az oldalon is.Köszönöm.
Szia:az alig szétszórt csajszi
redhorse
 
 


Kriszti!
Mondom,hogy szétszórt vagyok.Talán mielőtt írok meg kéne néznem,hogy van-e válasz.De annyira megörültem.A szüléstől ne félj,mondja ezt az,aki első gyermekét várja!De másoktól tudom,hogy az elsővel mindíg megszenved az ember.A második már könnyebb.De szerintem ez alkati kérdés is lehet.Te most ezt,hogy viseled?Tudom,hogy ez most buta kérdés,de fiút vagy lányt szeretnétek?Persze az első,hogy egészséges legyen!
redhorse
 
 


noémi:
persze az a legfontosabb,hogy egészséges legyen,de legbelül kislányra vágyom,és remélem az lesz,jövöhéten remélem kiderül,remélem megmutatja hogy mije van. :lol: Mint irtam is már az elsövel nagyon megszenvedtem,de ennek már 10 éve,és szerintem ilyenkor már olyan mintha az elsö lenne.Amugy, jobban viselem ezt a terhességet,de szerintem azért mert már érettebb vagyok rá,persze ez az én elméletem.Nekem még az is volt a baj a szülésnél,meg lesz most is szerintem,hogy nagyon keskeny a csipöm.Ráadásul tegnap megnéztem egy olyan szülés videot,hogy az nagyon durva volt,gátmetszésest,ilyet még nem láttam,pedig nekem is csináltak.Kár volt megnézni,te ne nézz ilyet szerintem,nagyon megrázo.Na mindegy,bent ugy sem marad. :roll: Mindenki kibirja. :)
Amugy én is annyi helyre irkálok már össze vissza,hogy azt se tudom hova,azért inditottam ezt,hogy ez biztos,örülök hogy csatlakoztatok. :) A másikba egyébként nem nagyon szeretek irni,mert annyian vannak,hogy nem nagyon válaszolnak,nagyon ritkán csak.
Van egy másik hasonlo forúmozós oldal,nőivonal a neve,ott is csináltam egy forumot,2009 juliusi babavárok cimen,ha gondolod keresd meg.
krissy3
 
 


Szia Kriszti!
Hát most jól rám ilyesztettél a gátmetszéses filmel! :shock:
Én mindíg is retegtem ettől.Bár azt modják,hogy azt a fájdalmat szinte észre sem veszik a nők,mert a másik fájás erősebb.

Külömben én most pár napja megint nem vagyok jól.Vissza tértek a reggeli és az esti rosszulléteim.Ma reggel a reggelim is rekord gyorsasággal visszaköszönt!Nem tudom mire vélni,mert eddig nem volt már semmi bajom.A hasam is elkezdett fájni,de az most abba maradt.Remélem nincs semmi baja a kicsinek!
Annyira nyugtalan vagyok emiatt,hogy alig várom már,hogy hétfő legyen.Legszivesebben most egyből rohannék az orvoshoz! :cry: Örülök neki,hogy nálatok minden rendben van.Tényleg a nagyfiad mit szól a kistesó érkezéséhez?
redhorse
 
 


Kriszti!
Csak azért írok mégegyszer,hogy Békés,Boldog minden jóban és szépben gazdag új évet kívánjak neked!
Tényleg nagyon nem jól vagyok,úgyhogy megyek lefekszem.


Móni!
Ha esetleg bejelentkezel,akkor neked is kívánok az új évre minden jót és szépet,Boldogságot,Békességet!
redhorse
 
 


Szia Noémi!

A pocaklakó naplót a pelikánba vettem tudod Szolnokon az új buszpálya, ott fent az emeleten van könyvesbolt én ott találtam. Le van benne írva minden részletesen, képekkel teli.
Ja egyébként mi is Szajolban lakunk lassan 2 éve, a régi falu részén. Ki a védőnőd, és ki a dokid? Gondolom fogadott dokid van. Nekem Zoboki Zsolt a dokim nekem is január elején kell felkeresnem csak nem tudom hova raktam a rendelőjének a számát, a mobil megvan de nem mindig veszi fel, ha tudtok ebbe segíteni megköszönném.
Figyu Noémi egy jó tanács tudom könnyű mondani de ne idegeskedj mert az jobban árt a babának, minden rendben lesz. Most nyugalomra és pihenésre van szükséged próbálj meg nyugodtan és pozitívan gondolkodni. ÚÚÚÚÚ ezt most úgy írtam mintha olyan tapasztalt lennék ilyen téren, én is az első babát várom de nem idegeskedek csak egy icipicit. Tehát nyugi mert nagyon sírós is lehet majd a baba.
Köszi a jó kívánságot!!!!!!
Nektek is nagyon boldog új évet kívánok!!
pusy
monidiver
 
 


Szia Kriszti!

Azt mondják a második szülés könnyebb lesz,majd szorítok!!!
Én április végére vagyok kiírva, már nagyon várjuk a párommal, minden este úgy fekszünk le hogy a kezét a hasamra rakja hogy alvás előtt még érezze a kicsit.
A nevem Mező Mónika és Szajoli lakos. nyugodtan jelöljetek be mindketten.

Én most megyek készülünk a bulira.

Neked is nagyon boldog békés új évet kívánok!

pusy
monidiver
 
 


Noémi:
egyébként a gátmetszést tényleg nem lehet érezni,erösebb a fájás annál,én csak egy kis nyomás érzést éreztem akkor,legalábbis gondolom hogy az volt ,mert azt se tudtam mikor csinálja,nem azzal voltam elfoglalva,csak szembesülni volt furcsa vele,amikor láttam videon.Nekem a varrás sem fájt nem éreztem belöle semmit,ezért ragaszkodok a régi dokomhoz,sokat számit a dokitol ez szerintem.
A rosszullétek nekem is néha elöjönnek,feküdjél,pihenjél sokat,és táplálkozzál egészségesen.Egyébként meg ha te rosszul vagy akkor azt jelenti,hogy a baba jol van,ő belőled él,és te ettől vagy rosszul,de biztos nemsokára ezek teljesen elmulnak majd.A hasam nekem is sokat fáj,szerintem azért mert nö,nekem olyan feszülösen fáj.
Ne idegeskedj ezek miatt,biztos nincsen semmi baj,kihat a babádra is.
A lényeg,hogy pihenj,ha fáj a hasad akkor is feküdj le kicsit,egyél gyümölcsöt,zölségeket,meg persze amit megkivánsz :) A Krisztofer örül a babának,de neki ö fél tesó lesz,mert ö az elsö házasságombol született,ott már van 2 kistesója.
Boldog uj évet kivánok neked,meg a babódnak!

Móni:
bejelöltelek az iwiw-en,szép helyeken jártál,jo neked,én még nem voltam ilyen helyeken,biztos nagy élmény.
Hát,remélem könnyebb lesz a szülés,mert annál már csak könnyebb lehet,nehezebb már nem. :? Nemsok van már akkor hátra nektek,tök jo.
Jo bulizász kivánok,mi is megyünk házibuliba.
És boldog uj évet!
krissy3
 
 


Szia Móni!

Köszönöm a tippet.5-én úgyis mennem kell vizsgálatra és akkor benézek,mert szeretnék én is egyet venni.Nem is gondoltam,hogy szajoli vagy,de nagyon örülök neki. :) Én most már két éve újra itt élek.A szüleim beköltöztek Szolnokra és rámhagyták a házat.Sajnos ők is megöregedtek,anyukámnak komoly izületi kopása van és lassan műtét lesz belőlle.A kert meg elég nagy és ők már nam bírták gondozni.Ha nem alakult volna úgy az életem,hogy vissza jövök,akkor eladták volna.De az fájt volna nekik.
Kérdezted,hogy ki a védőnőm.Berkesi Lászlóné Gabika.Az orvosom Dr.Balogh Artúr.De lehet,hogy nem nála fogok szülni,mert olyan hírek járja,hogy ki megy az idén külföldre.Kedden akartam pont felkérni,hogy válaljon el.Ennyit az én szerencsémről! :| De azért még reménykedek,hogy júniusig még itt marad.És a te orvosod milyen?Rendes,megbízható?Sajnos nem tudok segíteni,hogy mi a rendelőkének a száma,de talán az Arany oldalakban vagy esetleg a telefonkönyvben megtalálhatod.Az iwiwen bejelöltelek én is.



Kriszti szia!
Köszönöm a szavaidat,kicsit megnyugodtam.
Tegnap le kellett feküdnöm,mert nagyon begörcsöltem.Mostanában érzékenyebb vagyok a szokásosnál és volt egy kis vitánk a kedvesemmel.Jó rá is ilyesztettünk!De megérdemelte :evil: ,csak mi nem.De,ha már itt tartunk a te kedvesed hogy viszonyul az áldott álapotodhoz?Ne haragudj,hogy,ha túl bizalmasat kérdezek.

Móni,ha olvasod,akkor ezt tőled is kérdezem.

Kriszinek folyt:[color=blue][/color]A hasfájásomra anno a doki kiírt egy magnézium pótló gyógynövényekből álló tablettát.Azt mondta,hogy a magnézium segít,hogy a méhem rugalmasabb legyen.De én nem szedtem tovább,mert még vért is hánytam.Amikor elolvastam a mellékhatásait rájöttem,hogy nálam legalább három előfordult.De a legdurvább az,hogy értágulatot is okoz.Nekem meg amúgy is vékonyak az ereim.Régebben mindíg megjegyezték vérvételen. :?

Kriszt,Móni!
És hogy telt a szilveszter?Jó volt a buli? :D
redhorse
 
 


Szia Kriszti!

Hát igen szerencsére sok helyen megfordultam a világban, imádok utazni na és a tenger!!!!!!!! Egyik legszebb sport a búvárkodás! Gyönyörű a víz alatti világ le se lehet írni.
Már nagyon várjuk az áprilist és valahogy nekem gyorsan is telik.
Már megjelentek a hasamon azok a bizonyos csíkok, nem tudom ti hogy vagytok vele de azért jó lenne ha nem lenne. Van erre valami gyógymód? De ha nincs az se baj csak egészséges legyen a pici.

Remélem jól telik az újév!
pusy


Szia Noémi!
Az én orvosom nagyon rendes mindenkinek ajánlom!
A párom majd ki bújt a bőréből úgy örült mikor meglátta az első tesztet, ő nézte meg nem én. Nagyon aranyos, vigyáz ránk, oda figyel mindenre nehogy megemeljem magam, mindig hoz valami finomat. És hát minden este úgy fekszünk le hogy a hasamat simogatja vagy puszilgatja akkor mindig mozdul vagy rug egyet a baba. És közben álmodozunk vajon hogy nézhet ki a mi babánk.
Jobb férjet nem is kaphattam volna az élettől.

A szilveszter gyorsan eltelt, ettünk és buliztunk jó volt.

pusy
monidiver
 
 


Sziasztok.
noémi:
a magnéziumut már én is hallottam ,hogy szedik hasfájásra,én nem szedek semmit.Elevitet vagy valami hasonlot szedsz?Miota kismama vagyok,hálaistennek nem veszekszünk,toleráns velem.
Nekem tegnap ota a fejem fáj egyfolytába,meg ideges vagyok mindenért,nem tom miért.Idegesit ha csinos nők vannak a tévében. :evil: Féltékeny tipus vagyok,sajnos.Az is idegesit,hogy fáj a hasam.

Szilveszterrel kapcsolatban,voltunk házibuliba haveroknál,1-ig birtam,de kihuztuk 3-ig.Beszélgettem a barátnömmel,igy telt nekem,a többiek berugtak ,hülyeségeket beszéltet, jokat röhögtem rajtuk. :lol:

móni:
nekem sajnos viziszonyom van,ugyhogy én nem buvárkodnék,de biztos érdekes lehet.
Csikosodás,azok nekem már megvannak az elsönél tisztára kicsikosodott a hasam,aztán elhalványodott,de egy pár honap mulva vissza jön az a szép vörös szine :evil:
Egyébként máshol nincs rajtam egy csik se,akkor régen 10 kilot hiztam,és az mind a hasamban volt,máshova nem hiztam semmit,a hasam meg nem birta már a nagy terhet,azért repedt szét teljesen.Én kenegettem minden este testápoloval,de semmit se ért,meg mondanak mindenféle olajakat is.Száraz börü vagyok alapbol,és az könnyebben reped.Ez van. :roll:
krissy3
 
 


Szia Móni![b]
Örülök,hogy jól telt a szilveszteretek!Az enyém nagyon rosszul indult.Aztán nyugisan telt,öregesen. :roll: Azért kérdeztem,hogy hogy viszonyul a párotok a babaváráshoz,mert nálunk most ez okoz gondot.Észrevettem a páromon,hogy mióta állapotos vagyok,azóta teljesen kifordult önmagából. :( Elkezdett inni.Szilveszter napján olyan dühös voltam :x ,hogy hazaküldtem az anyukájához,de nem ért oda.Este fél hétig mindenkit végig telefonáltam bőgve,hogy nem-e tudják hol lehet.Nem szaporítom tovább a szót,kiderült,hogy felszállt egy vonatra és kiesett neki 3óra.Végül már csak azon voltam,hogy épségben itthon legyen.Még a keserűségem és a haragom is elszállt.Beszélgettünk és végre elmondta,hogy nem tudja hova tenni magában a babát.Az igazsághoz hozzá tartozik,hogy terveztük a kicsit.És hihetetlenül örültünk neki amikor megfoggant.Egyébbként ő is ágyba hozza nekem a reggelit és mindíg vigyázz rá,hogy ne emeljek semmi nehezet.Mindíg megkérdezi,hogy van-e valami amit szeretnék.És ő is simizi a hasamat.Ilyenkor a kicsi megnyugszik,mert abba hagyja a bulizást odabent. :) Próbálom belevonni a babvárásba.Ezért is megyünk együtt uh-ra hétfőn.Remélem túl leszünk ezen majd!
Az orvosod Szolnokon rendel?

Szia Kriszti!
Ne izgulj amiatt,hogy fáj a hasad.Nekem is szokott.Most elmentünk a kedvesemmel sétálni és utánna elkezdett fájni.Vissza tértem a magnézium pezsgőtablettához.Legalább annak nincsennek mellékhatásai!!!Neked is tudom ajánlani a gyógyszertárban vény nélkül lehet kapni és persze az élelmiszer boltokban is.Az idegességről csak annyit,hogy most vagy abban a szakaszban.Én is átéltem!De el fog múlni.Egyszer szegény apukámnak estem neki.Panaszkodott is utánna anyukámnak. :D Szedsz B6-ot?Mert az nekem sokat segített.A Béres B6 nagyon jó.Én szedem attól fogva,hogy tudom kismama vagyok.Nem voltam annyira ideges és a rosszullétekben is sokat segített.Az orvosom minden áron a MagneB6-ot akarta,hogy szedjem,de az nekem székletrekedést okozott. :roll: A gyógyszertárban viszont kimondottan ezt ajánlották.Sok kismama ezt szedi.Az Elevitet szedem már 2008 márciusától.Agusztustól kezdve meg renszeresen.Mert nekem sajnos volt egy vetélésem februárban és szerettük volna megpróbálni mégegyszer fél év letelte után.Hát mit ne mondjak rekord gyorsasággal összehoztuk. :oops: De én úgy gondolom ajándékba kaptuk ezt a bébit :!:
redhorse
 
 


Jaj Móni,köszi,hogy visszajelöltél.
redhorse
 
 


Szia Noémi!

Sajnálom hogy így kezdődött a szilvesztered, remélem minden megoldódik, lehet csak egy kis idő kell neki.
Én nem szedek semmilyen vitamint vagy gyógyszert az első hónapokban szedtem az elevitet de már azt sem. Elég jók lettek a labor eredmények így gondoltam hogy nem szedem. Eszem elég vitamint nap mint nap. Jövőhéten meg mehetek újra vérvételre, a vércukor vizsgálatra valahogy nem várom mert cukros vizet kell inni. Na de más túl élte nekem is menni fog.
Nekem a hugom is kismama ő 2 héttel van előttem, pedig nem beszéltünk össze. Neki már a második gyerek.
Igaz még odébb van a szülés ideje de már minden nap elképzelem hogy ott fekszem a szülészeten, próbálom felkészíteni magam.
Ti merre laktok, a vasút oldalán? Majd a nyáron sétálgathatnánk együtt a piciket nem?
És hogy vagy? nekem a derekam rosszalkodik, ha sokat hajolgatok megérzi és fáj. Vigyáznom kell a mozgásra még meg kell szoknom hogy nem pöröghetek úgy mint a terhességem előtt, ugyanis én egy örök mozgó vagyok nem tudok egy helyben ülni se.
Baba úszással hogy vagytok? Én szeretném kipróbálni ha lesz rá mód.
na pusy[/url]
monidiver
 
 


Szia Móni!
Most éppen fortyogok!!!! :twisted: Írtam a barátnőmnek jó hosszú levelet.Hát nem elszállt?!!!!
Köszönöm kérdésed most jelenleg jól vagyok,de elkezdtem versenyezni a mormotával,mert olyanokat alszom! :) Ma is 13:30-kor keltem fel.Biztos a kicsi igényli,mert ráadásul mélyen is.A reggelimet is csak félig ébren fogysztottam el.Én is nehezen szoktam meg,hogy lassítanom kell,meg azt,hogy nem csinálhatok mindent.A kicsi születése után meg az lesz a furcsa,hogy meg lehet majd csinálnom! :D Nem tudom,te hogy állsz ezzel,de nekem néha olyan jó,hogy elkényesztet a párom.Jó,hogy egyszerre vagytok áldott állapotban a húgoddal.Ő is Szajolban él?Én igen a vasút oldalában lakom.5-10 percre az állomástól.Bár most ,hogy van hangfal nem hagyhatom az utólsó pillanatra a kiérést.Majd írd le,hogy milyen volt a cukros vizes vérvétel.Mert attól én is parázok egy kicsit.Főleg attól,hogy vissza jön majd ez a tömény cukros szirup.Jó ötletnek tartom a nyári sétáltatásokat. :D Láttam az iwiwen,hogy van egy tüneményes kutyád és egy cicád.A cicával,hogy vagy.Mert nekem is van,de sajnos én már mióta a picurka a hasamban van,nem etetem őket.A kedvesemre hárult ez a feladat is.Bár ők kinti macsekok.
Én arról szoktam álmodozni,hogy szoptatom,vagy a kiságyban alszik éppen.Lehet,hogy hülyeségnek fog tűnni,de volt egy álmom még úgy a 12.hétben.Azt álmodtam,hogy pelenkázom a babót és kisfiú a lelkem.Kiváncsi leszek,hogy hétfőn megtudják-e mondani a nemét.Remélem igen!Én úgy érzem azóta,hogy fiúnk lesz.Ha nem akkor,jó átvert a kis ravasz! :lol:
Kriszti ma nem jelentkezett be.Remélem nála is minden rendben van!!!!Panaszkodott,hogy fáj a hasa és a feje.Vigyázzatok magatokra,puszi.



Kriszti!
Remélem nincs semmi bajotok.Ha tudsz írj!!!
Puszi.
redhorse
 
 


sziasztok
nincsen semmi bajom,átmeneti állapot volt az ideg,remélem,lehet nálam fronttol is.Olyan vagyok mint az idöjárás,változékony. :roll:

Nem szedtem még magne b6-ot,de a pezsgötablettát kiprobálom.
A fejem az folyamatosan fáj,arra mit lehet bevenni?
krissy3
 
 


Szia Kriszti!

Örülök,hogy a fejfájáson kívűl nincs semmi bajod! :wink: Én nem nagyon tudom mit lehetne erre bevenni,mert én amúgy sem vagyok gyógyszer párti.Most meg mióta pindurka a hasamban van,csak tűrök és lefekszem aludni,ha már nem bírom tovább.De álítólag és ezt sokaktól hallottam,hogy a homeopátiás szerek nagyon jók!De majd megnézem,hogy írnak-e erről valamit is a könyveim.A hasam nekem is akkor szokott fájni,ha hidegfront közeledtét érzi,vagy ha nő a kicsi és nem tud úgy a méhem utánna nőni.És amikor felidegesítem magam.Ezért szoktam inni a pezsgőtablettát.
Ma én is jobban voltam,ma csak délig aludtam. :roll: Azután meg főzöcskéztünk a kedvesemmel.A kicsi meg,ahogy bekapcsoltuk a rádiót,amiben zene ment,úgy elkezdett ficánkolni,hogy még az apukája is érezte a kezével.Mondtam is,hogy biztos elkezdett táncolni.Vagy nem tetszett neki a zene! :lol: Kriszti pihenj sokat és ne stresszelj!!!!
redhorse
 
 


Szia Kriszti!

Megint én vagyok.Remélem nem haragszol,de utánna néztem a fejfájásodnak a neten.Ott találtam egy linket,amiben javasol gyógyszereket és homeopátiás szereket egyaránt.A google-ba beírtam,hogy homeopátiás szerek terhesség alatt fejfájásra.
Ennek eredménye képpen kiadott nagyon sok linket.Amit én néztem meg,annak FEJFÁJÁS TERHESSÉG ALATT/KISMAMABLOG a címe.Szóval mint mondtam két gyógyszert javasol az egyik az Algopyrin a másik a Quaierin.De redszeresen egyiket sem szabad szedni!Az utóbbiról már én is hallottam,de nem jutott eszembe.Bocsi :(!Szerintem érdemes elolvasni,mert még egy pár dolgot leír,hogy mitől lehet a fejfájás a terhesség alatt.De majd megnézegeted a többi linket is,ha akarod.Remélem tudtam segíteni és nem veszed tolakodásnak.
Vigyázz magadra.
redhorse
 
 


noémi:
köszi a tanácsokat,aranyos vagy,ne aggodj,nem veszem egyáltalán tolakodásnak,jol esik ha irsz nekem,most nem tudok irni,nincs idöm,meg a fiam hazajött a téli szünetböl a mamátol,és ö van a gép elött,játszik ,de holnap már jobban ráérek,egyedül leszek.Egyébként most nincs semmi bajom,és örülük hogy igy örültök a pároddal a babátoknak,meg a mocorgásának,tök jo.Enyém még ennyire nem mozog,csak én érzem még.
Vigyázz te is magadra.
szia
krissy3
 
 


Szia Noémi!

Szerintem minden nőnek jól esik ha a párjuk kényeszteti!
Hugom Szolnokon lakik. Az állatokkal meg úgy vagyok mint eddig nem bírom ki hogy ne szeretgessem meg őket igénylik is. Mindig is állatok vettek körül, szerintem nem lesz semmi baj.
Anyukám is mindig megérezte hogy milye lesz én nem érzek így semmit bár állandóan lány neveken gondolkodom pedig még a fiú név sincs meg. Nehéz!!!
Holnap megyek a védőnőhöz kiváncsi vagyok mennyit híztam.

Képzeljétek! Az este még éjfélkor is úgy mocorgot a kis drágám! Biztos búvárkodott! :D De azért remélem az apjára fog hasonlítani mert ő egy igen nyugodt és sokat alvó ember!

Kriszti örülök hogy minden rendben van, a fej fájás igen kellemetlen tud lenni főleg ha sokáig tart! Nekem ezzel is szerencsém van mert 1 évbe 1x szokott fájni.
Én most a februártól félek egy kicsit mert minden évben február környékén szoktam elkapni az influenzát, és remélem nem fog emlékezni a szervezetem erre és most kimarad. Mondjuk az is sokat számít hogy már nem dolgozom mert ott több mint 200-an dolgoznak. Így nem kaphatom el senkitől.

na jók legyetek és vigyázzatok magatokra ebben a hideg időben!

pusy
monidiver
 
 


Sziasztok lányok!

Gyorsan írok egy pár sort,mert nagyon elfáradtam.Már rám is lett parancsolva,hogy most már üljek le!De hát még mindíg nem szoktam meg,hogy nem vagyok a régi és a főzés a portörlés,az ablak törlés ennyire kitudja venni az erőmet.Mi lenne ha még én pórszívóztam volna?!De a kedvesem ezt átválalta a szülésig. :)És még fel is mosott helyettem.Tényleg el vagyok kényeztetve. :oops:
Ma rájöttem,hogy csak akkor szabad legugolnom,ha van valaki vagy valami a közelemben,mert ha nincs a hasam visszahúz és akkor nem tudok felállni.Pedig szerintem nekem még nem is akkora a hasam mint másoknak!



Kriszti!
Nemsokára érezni fogod jobban a mocorgást.Nálam is így volt,van.Ahogy telik egyre jobban az idő,sokkal többet fog mocorogni.De engem ez az időváltozás kikészít!Ma megint nem voltam valami top formában.Nálatok is ilyen nagyon hideg van?Soha nem szerettem a hideget.A zuzmarás fákat is csak a meleg szobából szeretem nézni a mai napig is. :roll:



Móni!
Tegnap tényleg volt valami a levegőben,mert az én tündér baogaram is,még éjfélkor mocorgott.
Ráadásul anyucinak kezd visszajönni az étvágya,mert este 9órakkor borsó pörköltet,éjfél után még kacsazsíros kenyeret ettem.Na nesze neked egészséges táplálkozás!!! :shock:
A három cicám és a három kutyusom is nagyon igényli a törődést.Sajnos mostanában elhanyagoltam őket.Ez meg is látszik a viselkedésükön.Szilveszter után a kutyám csak 2x szökött el.Úgy mentünk megkeresni.
A súlyod miatt ne aggódj.Bárcsak én is híztam volna.Nekem majd csütörtökön derül ki,hogy mennyit is mutat a mérleg.


Holnap viszont lányok az derül ki,hogy fiú vagy lány néven kell-e majd gondolkoznunk.Már,ha megmutatja magát persze.
Most elköszönök,vigyázzatok magatokra puszi.
redhorse
 
 


Sziasztok.
Noémi:
Nekem is van egy kutyám,de ö bent van a lakásban,ő olyan hogy egyfolytába bujik a seggembe,ott van egyfolytába a nyomomban akárhova megyek,mostanában én is sokat ellökdösöm magamtol,de ö annál eröszakosabbban tapad rám,de komolyan kicsit idegesit.Nem tudom mit csináljak vele,kiskorában az ágyban aludt,arrol hálaistennek letudtam szoktatni.
Nekem is kezd megjönni az étvágyam,tegnap este is pizzát rendeltünk,ugy megkivántam,meg még este 10-kor is eszek valamit,evés kényszerem van.
Régen én kecskeméti voltam,és anyukámék ott laknak,2 hetente haza szoktunk járni egy pár orára,most hétvégén is voltunk,és anyu kirakott elém az asztalra kenyeret,amit nem szoktam enni,meg füstölt kolbászt,azt se nagyon eszek,meg savanyukáposztát,meg vajkrémet,na én ezekböl ugy bezabáltam,hogy akkora herpesz van a számon mint egy ágyugolyó. :?
De hálaistennek még nem hiztam,de ha igy haladok ez nem sokáig lesz igy.
Elakarom ma kezdeni a Rubint Réka terhes tornáját,kiváncsi vagyok még nem probáltam,egyébként elötte mindig tornáztam Rubint Rékára,meg edzettem,kondiba is jártam.Aztán kicsit hiányzik most már a torna,kezdek elpunnyadni,már nehezemre esik az ágybol is felkelni,nem akarom elhagyni magam.
A hidegröl,hát itt is hideg van,ha nálatok is az van :) Én már azt várom hogy essen már egy kis ho,de nem nagyon akar.
Remélem meg tudják mondani neked a babád nemét,majd szoritok,ha igen majd ird meg,kiváncsi vagyok rá.
A héten én is megyek a dokimhoz,én is reménykedek benne,hogy lát majd valamit,én kislányra vágyok nagyon.Fiu neveken még nem is gondolkodtam,ami nagyon tetszik nekem a Nadin és a Lara.
Most már elköszönök,vigyázz magadra.

Móni:
hálaistennek tegnap ota nem fáj a fejem,nemtudom miért fájt vagy 3 napig,mondjuk én frontra gondolok leginkább,amugy kicsit vérszegény is vagyok,meg alacsony a vérnyomásom,ugyhogy van mitöl.Fejfájos voltam mindig,kislány koromban volt hogy 1 évig fájt a fejem,na akkor már anyu elvitt az orvoshoz,az elküldött ideggyogyászhoz,az elküldött kivizsgálásokra,nem találtak semmit a fejemben,és azt mondta az idegyogyász,hogy pszihés eredetü a fejfájásom,ugyhogy a gyerekkoromra lehet vissza vezetni,mert apám alkesz volt,és vert minket .Na de nem akarok már ennyit panaszkodni.
Szerintem ha most otthon vagy biztos nem kapod el a betegséget,meg ha eszel vitaminokat,akkor meg föleg nem szerintem.
Én is valamelyik éjszaka felébredtem,és mocorgott a babám,olyan aranyos érzés.Na de emlékszem a fiam már a kilencedik honapban olyanokat rugdalt belém,hogy csak feküdtem oldalt az ágyon és csak fogtam a hasam,azt hittem hogy kirugja az oldalamat,az már nem volt olyan kellemes,nagy baba is volt,én meg nem egy nagy darab csajszi vagyok.3,60-nal született.

Ha gondoljátok leirom a szülésem történetét.

Mostmár tényleg elköszönök,vigyázzatok magatokra.
Sziasztok.
krissy3
 
 


Sziasztok Csajok!

NOÉMI mizu veletek? Mit mondott a doki? Fiú vagy lány? Nekem sose mutatja meg! Na de úgy is az egészség a fontos csak hát kiváncsiak vagyunk.
Eddig a terhességem alatt összesen 5 kilót híztam hát ha azt nézzük hogy most vagyok a 24.hétben akkor jó, állítólag.

KRISZTI az én barátnőm is ilyen fejfájós őt is kivizsgálták mikor pici volt és azt mondták a dokik hogy sajna ezzel együtt kell élnie.
Engem érdekelne a szülésed de csak akkor írd le ha jó volt.
Az én babám egy kicsit nagy remélem azért természetes úton fog kijönni, szertném megtudni milyen érzés. A családban mindenki normálisan szült remélem nállam is így lesz.

Vigyázzatok magatokra!!

pusy
monidiver
 
 


Sziasztok Csajok!

NOÉMI mizu veletek? Mit mondott a doki? Fiú vagy lány? Nekem sose mutatja meg! Na de úgy is az egészség a fontos csak hát kiváncsiak vagyunk.
Eddig a terhességem alatt összesen 5 kilót híztam hát ha azt nézzük hogy most vagyok a 24.hétben akkor jó, állítólag.

KRISZTI az én barátnőm is ilyen fejfájós őt is kivizsgálták mikor pici volt és azt mondták a dokik hogy sajna ezzel együtt kell élnie.
Engem érdekelne a szülésed de csak akkor írd le ha jó volt.
Az én babám egy kicsit nagy remélem azért természetes úton fog kijönni, szertném megtudni milyen érzés. A családban mindenki normálisan szült remélem nállam is így lesz.

Vigyázzatok magatokra!!

pusy
monidiver
 
 


moni:
az 5 kilo az szerintem reális.Holnap megyek a dokimhoz át kecskemétre,kiváncsi vagyok miket mond majd,ő ad kisképet is,6 hetesen voltam nála utoljára,közben szolnokra jártam a kötelezökre.
Én azért szültem nehezem,mert keskeny a csipőm nagyon,90 centi most.Neked mennyi a csipőd,milyen magas vagy és hány kilo?Én 160 magas,49 kilo.Nem nöttem tul nagyra. :lol: De a Krisztóm,hogy mitöl nött akkorára bennem,azt nemtudom.
Egyébként ezt a babát is simán szeretném szülni,az azért jobb szerintem,nem fájdalom szempontjábol,mert fáj nagyon,hanem élmény szempontjábol.Szebb élmény,föleg ha a párod is ott van és ö vágja el a zsinort.
Ugy hallottam,hogy a császár az meg utána fájdalmas nagyon ,napokog.Meg a katéterezés,na hát az borzalmas lehet,egy napig azzal kell még feküdni.
Majd leirom a szülésemet,most megyek,mert dolgom van.
Vigyázz magatokra.
szia

Noémi hol vagy?
krissy3
 
 


Sziasztok lányok!

Itt vagyok.Egy csomót írtam mind a kettőtöknek és az egész elszáll!!!!!
Nem vagyok kicsit sem mérges! :twisted:
Most csak annyit írok,hogy minden oké.Holnap igérem részletesen leírok mindent.
Vigyázzatok magatokra.Puszi
redhorse
 
 


Szia Kriszti!

Sajnos nem tudtam meg hétfőn,hogy fiú lesz-e vagy lány.Mert az az orvos aki végezte az uh vizsgálatot,azt mondta,hogy csak a 30.hétben lehet tudni.(Én úgy tudom,hogy a 20-24.hétben már meglehet állapítani.)Egyébként sem volt valami bőbeszédű.Az azsisztensnőtől tudtam meg azt is,hogy az AFP eredményem nagyon jó lett.Ezt azóta az orvosom is megerősítette.A végén úgy kellett rákérdeznem,hogy minden rendben van a kicsivel?Szerencsére eddig minden oké.Majd még mennem kell a 22.hétben,mert megismétlik az uh-ot.Ez az eljárás.
Képzeld szerintem már hallja a hangokat.Ugyanis ültem a folyosón és vártam,hogy sorra kerüljek.A mellettünk lévő szobába meg nézték a nagyobb babák szívhangját.Ez nagyon kihallatszódott és az én kis magzatom úgy elkezdett mocorogni,hogy azt hittem kiugrik a hasamból.Csak akkor nyugodot meg,amikor a hasamra tettem a kezemet és elkezdtem simogatni.Nem tudom,hogy te hogy vagy vele,de én szoktam gondolatban is beszélgetni hozzá.Lehet most nagy badarságnak fog hangozni,de szerintem veszi az adást.Az első rosszullétemen is túl vagyok,ami egy nyilvános helyen történt.Aznap,amikor az ultrahangra mentem már 4 órakkor fent voltam és olyan nyugtalan lettem,hogy hánytam.Persze csak a savam és az epém tudott kijönni.A reggelim felét ettem csak meg,mert attól féltem vissza köszön az úton.Amikor túl voltam az uh-on,elmentünk a Plázába.Bementünk az élelmiszer üzletbe,de még jó,hogy ott voltunk!Éreztem,hogy kezdek gyengülni és megszédültem.Szerettem volna leülni!Mondtam a páromnak,hogy ennem kell valamit,mert elfogok ájulni.
Szegénykém azt gondolta,hogy majd kint akarom megenni.
Tévedett!Én még az élelmiszer üzletben elfogyasztottam a Croissant.A pénztárhoz már csak a papírját vittük. :roll: A hölgy csak mosolygott.(Én nem!) :? Aztán még egy kicsit leültünk egy padra és jobban lettem.Levontam a tanulságot belőle.Mégegyszer ennivaló nélkül nem indulok el!!!!Szóval így jártam. :wink:
A testvéremék is Kecskeméten élnek.A sógornőm is ott szült és nagyon dicsérte a kórházat és az orvosát.
redhorse
 
 


Szia Móni!

Biztos olvastad már a Krisztinek írt soraim között,hogy nem tudtam meg a baba nemét.De most már egyenlőre nem is érdekel.Az a fontos,hogy egészséges legyen!!!Így is vita tárgyát képezi a párom és én közöttem,mert én megálmodtam,hogy fiú lesz és azt is hogy fogják hívni.Viszont elkövettem egy hibát.Nem neki mondtam el elsőnek,hanem a szüleimnek.Ezért szerintem életem végéig vezekelni fogok! :? Ráadásul,ha ez szóba kerül,akkor kijelenti,hogy nem az lesz a neve a gyereknek.Ebbe már benne van egy nagy adag makacsság és az ,hogy őneki nem tetszik ez a név.Nem akarok ezen vitázni vele így majd nézünk közösen egy fiú és egy lány nevet.Ez persze nehéz dió lesz,mire találunk olyan neveket,ami mind a kettőnknek tetszik.Remélem a kicsinek is fog! :)Tegnap voltam az orvosomnál és kiderült,hogy ő nem szüleszt.
Ilyen az én szerencsém. :cry: De nagyon rendes volt,mert 30 percig beszélgettet velem.Kérdezte,hogy szeretnék-e az ügyeletes orvoson kívül másik orvost.Mondam persze minden képpen.Elmagyarázta,hogy az orvos nem fog mindvégig ott lenni velem a szülőszobában csak akkor,ha a szülés lemegy a szokásos utjáról vagy ha komplikáció lép fel.Azt is megkérdezte,hogy ismerek-e valakit.Mivel én nem ismerem a nőgyógyászokat,de egy két nevet már hallottam,ezért végig baszéltük,hogy ki milyen és nem szakmailag,mert azt hansúlyozta,hogy minden kolléga jó szakember.A felsorolt nevek közül csak egyet nem ajánlott.A végén leszűkítettük és két név maradt.Elárulom,hogy az egyik a te orvosod volt.Őróla azt mondta,hogy lendületesebb és mosolygósabb a másikról Dr.Emődiről meg azt mondta,hogy kevesebbet mosolyog,de ő nagyon alapos.Megmondom őszintén nehéz helyzetben vagyok,mert nem tudom,hogy milyenek.Emődiről te hallottál esetleg valamit,hogy milyen?Én egyenlőre csak azt tudom,hogy nagyon jó uh-os.Azért kérdezem,mert végül is mellette döntöttünk,de ezt még megváltoztathatom.A babával minden rendben van,tegnap meg is vizsgált és a méhszájam is zárt.
Viszont felírt valami olajat és gyomornedv lekötő tablettát.Ezeket kell szednem.Mnnem kell még majd vérvételre és holnap megyek a védőnőhöz.Neked ki a védőnőd a Katika?



Kriszti,Móni:Vigyázzatok magatokra,remélem nálatok is minden rendben van.Puszi
redhorse
 
 


Szia Noémi:
ennek örülök hogy végre már valakitöl jót is hallok,egyébként itt a babaneten felvettem egy kecseméti csecsemössel a kapcsolatot,és azt mondta bármiben segit,tök jo.Még azt is mondta hogy hozzáállás kérdése,mert ahogy a "beteg" áll a dolgozokhoz ,ök is ugy állnak hozzá,én alapjában meg egy csendes,alkalmazkodo ember vagyok,ilyen téren szerintem nálam nem lesz gond,csak tudod a higéniárol se mondtak jokat,de mindegy majd vigyázok,ez van.
Na, örülök hogy jok az eredményeid,itt egy másik topikban a 12 hetes kismamának megmondták hogy"valoszinü"milye lesz,mondjuk szerintem ilyenkor ez nem 100%,mert ugyanis a lány babáknak a klitoriszra is azt mondják hogy kuki.
A rosszullét az meg jön ha jönni akar,nem tudod neki mondani hogy várj már még,nem mondtad a párodnak? :lol:
Szerintem is vigyél akkor magaddal kaját ha ilyen vagy,én sem indulok ugy el sehova,mert én már ájultam el emiatt utcán. :?
Az összes szolnoki orvos ilyen izé,azért nem jövök én el a dokimtol,most megyek 6-ra,kicsit izgulok,izgulos vagyok ha menni kell vizsgálatra sajnos. :?
Gátlásos vagyok,ha le kell vetközni.
Na most megyek hajat mosni,meg fürödni,majd megirom mi volt.
Vigyázz magatokra.
Szia :)
krissy3
 
 


Noémi:
én nem ismerem a dokikat szolnokon,de azt hallottam hogy a zoboki nagyon jo doki,egy ismerösöm hozzá jár.
Voltam a dokimnál,behivta uh-ra a páromat is ,tátva volt a szája,ilyet még nem látott.Ugy fickándozott,hogy én is csak lestem.Olyan aranyos.Néztük vagy 20 percig,3 d uh-al is.14 centi,mindene szépen látszott,és valoszinü kislány,de még kinöhet a kukija.Azért bizok hogy nem nö ki neki. :lol: De ha kinö az sem baj. :) Ivott magzatvizet,mert volt a hugyholyagjában is.Azt mondta nagyon szép formás kisbaba,szépen fejlödik.
Ugyhogy minden renben van,tök jo. :D
Jövöhét csütörtökön megyek vérvételre szolnokra.16 hetesre.
16 hetesen van kötelezö uh.?
krissy3
 
 


Szia Noémi!

Örülök hogy minden oké nállatok, már várom hogy én is újra láthassam a babámat!
Én 24 hetes kismama vagyok de még mindig nem tudták megmondani a nemét.
Holnap megyek erre a terheléses vércukor vizsgálatra majd leírom milyen volt. Jövőhéten pénteken meg megyek a dokimhoz. Én nagyon ajánlom a dokimat ő egy nagyon rendes és segítőkész doki. Én is olyan vagyok hogy minden vizsgálat előtt szétizgulom az agyamat is de mikor jön a doki úgy meg tud nyugtatni! Tehát nagyon aranyos ember!!!!!
Az én védőnőm a Klárika azt hiszem ez a keresztneve ő hozzá tartozom. Majd egyszer megpróbálok úgy menni tanácsadásra amikor te is mész és tudunk beszélgetni. Neked hogy vannak a rendelési időd? nekem hétfőn meg csütörtökön.


Szia Kriszti!

Az nagyon jó élmény mikor az UH-án a párod is bent van ezt mi is át éltük, még a szeme is könnyes lett.
Figyu én már készítem elő amit a korházba kell vinni majd a nagy napon. Te ezt már át élted, mi az ami nagyon fontos amit vinni kell!
Olvastam hogy mell szívót is be kell szerezni, tényleg?

Vigyázzatok magatokra!!!

pusy
monidiver
 
 


Szia Móni:
Látod ezt én is szeretném majd tudni,fogalmam sincs,hogy mi volt 10 éve én már nem emlékszem,csak arra,hogy tisztálkodo szereket,háloingeket,törölközöt,meg sok betétet,de olyan puhább fajtákat,mert a gát seb érzékeny vagyon.Hogy még mi mást azt nem tudom,sajna,de ezek az alapvetö dolgok azt tudom.Én mellszivot nem vittem akkor,nem mondták,kézzel kellett csinálni,de most hogy viszek e még nem tudom,majd amit mondanak.De én nem korházban szültem,hanem szülöotthonban.
Szia,vigyázz magadra te is.

Vannak már nevek valamelyikötöknél?
krissy3
 
 


Szia Kriszti!

Annyira örülök,hogy szépen fejlődik a kisbabátok!!! :D
Fantasztikus élmény lehetett,hogy láttátok mocorogni.
Én sajnos nagyon régen nem láttam,mert a kórházban pont úgy van a monitor,hogy a kismamák még véletlenül se láthassák! :? Az orvosom meg most nem ultrahangozott,helyette megvizsgált,amire nem számítottam.De jobb is volt így,legalább megnyugtatott,hogy velem is minden rendben van.Egyébként én is nagyon gátlásos vagyok,ha le kell vetnem a bugyim. De mindíg azzal nyugtatom magam,hogy nem az elsőt látja már a praktizálása során.:oops:Bocsi.Amire most te mész vérvételre az kötelező,mert most fogják nézni a AFP-t és a májgyulladást.Az AFP genetikai vizsgálat és fontos,hogy pont 16 hetes legyen a pici,mert ő termeli azt a fehérjét aminek,ha magas a szintje,akkor baj lehet.Ha egy kicsit is magasabb már,további vizsgálatokra küldenek,ami még pontosabb.De ezt most nem azért írtam le,hogy rád hozzam a frászt!Az AFP eredményedért neked kell majd menned és,ha az ESZTK-ban csináltatod gyorsan elkészül.A májgyulladás szűrés eredményedet vagy a védőnődnek küldik ki vagy neked adják oda.
Nekem a védőnőmnek kipostázták,de ő ráírta a beutalóra biztos ami biztos alapon.Drukkolok,hogy nálad is minden rendben legyen.
Esetleg a védőnőd még kérhette a vércsoport és a vérbaj vizsgálatát is plusszba.Ezeket is neki küldik ki elvileg.
Nekünk még nincs nevünk,mert amit én szerettem volna fiú nevet az a párocskámnak nem tetszik.Egyébként Áron volt az a név.
redhorse
 
 


Szia Móni!

Nem feletkeztem meg rólad csak ez a ......gép örökké kiléptet, amikor elküldöm neked az üzenetet.Már 2x írtam újra sikertelenül!A Krisztié is csak másodjára sikerült.
Holnap bepótolom igérem.Remélem ezt sikerül elküldenem.
redhorse
 
 


Noémi:
az sztk-ba megyek,beakarok majd délután menni az eredményemért,azt a másikat meg itt is kiküldik a védönönek.
A 18-hetes uh-ra meg 29-re kaptam idöpontot a korházba.Ott nem adnak képet ,ugye?
Nekünk most az aktuális név a Csizmás Viki,nem tul jo a vezeték név,nehéz hozzá kereszt nevet találni.Mondjuk nekem még tetszik a Lara is ,de az nem passzol,sajna.
krissy3
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: