Új privát üzeneted érkezett!

Avagy:


Elfáradtál?Gyere beszélgessünk!
noreszanyu
 
 


na itt vagyok én is a gyakoriról
harmadszorra sikerült regisztrálni
explosiva
 
 


:-))
Ááá, hello.
Örülök,hogy végül sikerült.

Nálam most épp aktuális a kimerült klub.
Szokott lenni alányomnak A meg B napja. Na ma annyira B van (rosz), hogy inkább C-nek kellene hívni. :-((

Most persze elaludt, mert ő is kifáradt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 

 
 

Hello itt!

Alakulgatunk.
Az előző is én voltam a félreértések elkerülése végett,csak az a régi felhasználónevem,és már nem használom. De ez a vacak automatikusan azzal lépett nekem be. :oops:
noreszanyu
 
 


:)
egyelöre ketten vagyunk
az enyém is alszik most...
explosiva
 
 


hali

szintén a gyakoriról
az enyém most "öli" a zsiráfját. talán neki kéne állnom vasalni. lassan hegyekben áll a holmija a nagyságának.
bombikem
 
 


Nálunk a vasalás örök probléma.
Mert a mosogép folyton megy, és az gyakorlatilag magától kimos, de sajnos nem vasal ki. :)

De ilyenek miatt már nem is idegeskedek.
Nem tudom mikor leszek újra "normális" háziasszony.
noreszanyu
 
 


:P
én soha nem vasalok :)
most ébredezik, jobban mondva sír a szobájában, pedig csak 1 órácskát aludt.
jó lett volna még pihenni
így ő is nyúgös lesz... :cry:
explosiva
 
 


igen, az esték különösen nyűgösek :(

ma délelőtt vagy egy órát ráztam a seggét, mert álmos volt, szopta az ujját majd megszakadt mikor lekornyadt be az ágyba, erre üvölt. na meguntam, "belevágtam" a pihenőszékébe, azt vittem a konyhába

elmosogattam, megfőztem

nézett nagy szemekkel úgy meglepődött pedig olyan álmos volt, rossz volt ránézni, végül ott aludt el fakanállal a kezében 8)
bombikem
 
 


Azt hiszem ez a topik ennyiben ki is merült
bombikem
 
 


sziasztok én is a gyakoriról :) az én babám most alszik! nálunk a nappalokkal nincs gond el játszunk de ahogy el jön a fürdés még ott is minden ok na de utána mikor aludni kéne...na akkor vannak gondjaink...pedig néha olyan álmos h ülve el aludna van h alszik is de még álmába is nyöszörög
manu19
Tiszaújváros
 
 
 


Sziasztok! Van még valaki ebben a topicba? Vagy már nincsenek is kimerült anyukák?:D


bhk25
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok.

Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Van egy 7 éves kislányom és egy 4 hónapos fiam.Mind a kettő down szindrómás.Ez minket abszolúnem zavar,nem bànt,nagyon szeretjük mind a kettőt.Nincs szervi bajuk,jó ütemben fejlődnek.Viszont én extra kimerült vagyok most.kislànyom olyan volt mint egy álom.fiam viszont fél óràkat alszik,gagyog egész éjjel.persze senki nem tud aludni.nem tudom mit tehetnék.kimerültem
bonczur
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: