Új privát üzeneted érkezett!

@norakovacs:
Nem könnyű ez sehogyse
 
 


Bocs, még nem akartam elküldeni...
Szóval nem könnyű, én is utálok várakozni, de eljön a mi időnk is ;-)
 
 


@kerie:


Nincs semmi speckó nálunk, annyit mondott, hogy nem túl hatékony módszer az inszem, a lombik hatásosabb. Aztán nem mentünk részletekbe, hogy ezt hogy gondolta kivitelezni... Most pihenek, nem számolok napokat (bár kicsit sajnálom az elvesztegetett időt). Néztem/olvastam a lombikról anyagot, hát elég ijesztő...
 
 

 
 

Marti, ne haragudj most látom csak a BMC-vel kapcsolatos felajánlásod, köszönöm, élek vele ha amellett döntünk :)
Én most vagyok túl a 4. inszem első napján,21mm-es tüszö, de csak 7,5mm endometrium :/ szerintem múlt hónapban a méhpempő nyomta fel 13mm-re, dehát a 28 napos kúra letelt, nem mertem tovább szedni.
Zizmo,ne olvass annyit, mit rémisztgeted magad? :lol: Amúgy mit találtál ijesztőnek?
 
 


@kerie:
Még mindig áll a felajánlás .
Folyosón ácsorogás közben beszélgettem egy lombikos lánnyal. Kérdeztem, hogy mi volt neki a legrosszabb élmény. Azt mondta a leszívás, azt legközelebb altatásban fogja kérni. Nem ijesztgetésből írtam :lol:
 


Nem vettem ám ijesztgetésnek, csak kíváncsi vagyok ;-)
Brigitta, Norakovacs, mi újság veletek?
 
 


@kerie:


Pont amit Marti írt, a leszívás rész a legijesztőbb nekem...
 
 


Na akkor ezt nem is akarom tudni :lol: csak majd ha muszáj.
A mai inszem után úgy begörcsöltem, hogy komolyan gondolkodtam a nővérhívó megnyomásán! Aztán csak alább hagyott, mostmár egész jól vagyok. Hát így még nem jártam.
 
 


Sziasztok.
Mi hétfőn megyünk vissza,tesztre.Lelombozódtam kicsit,mióta szurkálásokat érzek a petefészkem környékén.
Kerie-hol csinálták az inszemet,hogy nővérhívó van?be kellett feküdnöd valahova?Kitartást,szorítok.
Nem is gondoltam,hogy a méhpempő ilyen jó hatást gyakorol a testre.Sok jól olvasni,de tapasztalatot még nem hallottam.
norakovacs
Fityeház
 
 


Nem lehet, hogy inkább beágyazódás miatt van szurkálás? Vagy neked mensi előtt szokott ilyet?
Szegedi Női Klinikára járok, itt befektetnek. Reggel 8-ra kell jönni, dél körül szokták megcsinálni. Beavatkozás után 2 óra fekvés, utána haza lehet menni másnap reggelig.
 
 


Nekem szokott menzi előtt is ilyet,ezért nem tudom mi van most.Érdekes,nekem meg azt mondták mindent ugyanúgy csináljak,semmi fekvés.Egyből utána 1,5óra autózás volt még haza. Bár én otthon maradtam utána 1napot és feküdtem.
norakovacs
Fityeház
 
 


Én meg már másnap nem szoktam feküdni :) a klinikai tartózkodás után otthon ha úgy érzem pihenek még.
 
 


Meg volt a pisis teszt,uh.Negatív.A sárgatest pótló meg cisztákat csinált mindkét petefészkembe nem is akármekkorát.A doki csodálozott,és menzi alatt megyek vissza kontrollra,hogy felszívódott-e.Ezek a hormonok nagyon durvák
norakovacs
Fityeház
 
 


Bakker, melyik csodaszert kaptad?
 
 


Utrogeston.Most kimarad 1hónap,gondolom ürülnie kell a szervezetemnek.
norakovacs
Fityeház
 
 


Sziasztok! Nekünk holnap lesz a 6. inszem. Május 15.-re pedig van időpontom a Dévaiba, az első lombik előtti megbeszélésre.


@norakovacs:
Sajnálom, hogy így alakult :(
Van, hogy jól jön egy hónap pihi, utána új lendületet lehet venni.
 
 


@brigitta0506:
Azért drukkolok az inszemhez, sokat olvastam már, akinek megvolt a lombikra az időpont de le kellett mondani ;)
 
 


@norakovacs:
Én is az Utrogestant szedem (szájon át) de eddig még nem csinált ilyen galibát :shock:
 
 


@brigitta0506
Szorítok és tudok,akinek lombik előtt spontán összejött. :-)
Kívánom,hogy sikerüljön.
norakovacs
Fityeház
 
 


Mi most felkeresünk egy természetgyógyászt is.Ez a kis szünet jó lesz,nagyon feszített időszakon vagyunk túl januártól.
Kerie
Te hogy vagy?
norakovacs
Fityeház
 
 


@norakovacs:
Köszönöm, jól vagyok. 4.dpo a mai, egyenlőre semmi különös. Tüszőrepedés megvolt hőgörbe alapján, várakozó állásponton vagyok :) bár őszintén szólva nem sok reményem van már az inszemben.
 
 


Köszönöm a biztatást! Remelem így lesz Bár azon az állásponton vagyok hogy azért rendelte nekünk az ég a lombikot mert ikreket szán nekünk de az igaz h sem erre sem az előző inszemre nem stresszeltem úgy rá mi t előtte, mert már csak azért csinálom végig hogy mehessünk a lombikra.


Ma megcsináltak a 3. inszemet. Reménykedem!!!! Ha negatív jún. 15.-re előjegyzett lombikra. Haladunk :-D
 


@marti111:
Drukkolok! Sajna nekünk mind a 6 inszemet végig kell csinálni lombik előtt...persze örülnék nagyon, ha összejönne így :)
 
 


Mikor lehet felíratkozni lombikra? Már az inszemek alatt is? Vagy csak ha mind sikertelen?
 
 


@zizmo:
Nekem mondta az orvosom, nyugodtan tájékozódjak már hamarabb is, inkább legyen meg előre a hely. Még nem hívtam őket, megvárom az aktuális inszem eredményét.
Mi a Pécsi Meddőségi Centrum mellett állunk, ott nincs várólista.
Te hová mennél?
 
 


@zizmo:
Már februárban jeleztem neki, hogy jegyezzen elő. Nem csinált belőle gondot.
Nekem az életkor miatt azt mondta, hogy háromnál több inszemmel nem érdemes próbálkozni.
 


@kerie:


Nem tudom még hova mennénk, még csak tájékozódom, addig hátra van még pár inszem. Csak ha hosszú várólisták vannak akkor nyilván szeretnék időben jelentkezni. Kerie te Szegedben nem is gondolkoztál? Úgy emlékszem azt írtad, te is ide jársz inszemekre. Hát én is, de lombik kapcsán nem tudom mi a helyzet... Pedig jó lenne itt, mert Pécs, Pest, Győr mind nagyon messze van és mikor kb. másnaponta menni kell megnézetni, hogy mennyit nőttek a tüszők, akkor az nem a szomszédban van, Szeged meg igen. (Na nem mintha nem mennék el a világ végére is ha végre lehetne kisbabám)
 
 


Sajnos Szegeden már több mint egy év a várólista :/ persze, itt lenne a legjobb, ahogy írod a többi nagyon messze van. De ennyit semmiképp nem akarunk várni, 38 éves vagyok, minden hónap számít. Ja, mehetnénk fizetősre már holnap, de azt nem engedhetjük meg magunknak. Ha felhasználjuk már a lombikra a tartalékainkat, mi fog biztonságot nyújtani ha megszületik a kicsi?
Ami a tüszőmérést illeti, a ciklusaim relatíve szabályosak, az inszemeket eddig aznapi vagy előző napi uh-kal időben jól sikerült belőni, nem kellett kétszer menni, bízom benne hogy így marad.
Btw a minap olvastam, hogy idéntől nőtt a lombikos gyógyszerek támogatása 90%-ra,így az akár 200eFt-os költség 20eFt-ra csökkent. Eddig is volt rajta támogatás persze, azért ez jó hír. Jó lenne mondjuk olyantól hallani, aki mostanában fizetett érte.
 
 


3.inszem sem sikerült!! Jövő hét doki, kezdődik a lombik.
Veletek mi újság, hogy vagytok?
 


@marti111:
Szia, sajnálom, de lehet így már biztosabb lesz a siker! Majd mesélj az esemémyekről ;)
Nekem sem sikerült, ez volt a 4.inszem, már újra stimulálunk. Jövő hét végén lesz következő inszem valószínűleg.
 
 


Sziasztok.Sajnálattal olvasom,hogy nem sikerültek az inszemek.Mi most kezdjük a 2.inszemet kihagyva egy hónapot.
Ki hogy van mostanság?
norakovacs
Fityeház
 
 


@norakovacs:
Nekem ma és tegnap volt az ötödik inszem. Ma kicsit fájdogál a hasam úgyhogy pihi van. Elhatároztam hogy ezúttal nem érdekel semmi, nem erőltetem meg magam és pihenek amennyit csak tudok. Múlt hónapban nem tudtam kímélni magam és nem szabadulok a gondolattól, hogy emiatt nem sikerült. Fájdogált is a hasam beágyazódás körül, de nem tudtam pihenni :/
Márti, Zizmo, mi van veletek?
 
 


@kerie:


Mi azóta nem voltunk újabb inszemen, most 2 ciklus pihi van, ha nem sikerült a mostaniban spontán összehozni, akkor valószínűleg következő ciklusban már újra inszemezünk (3. lesz). A héten voltam rákszűrésen és a doki talált a hátsó hüvelyfalamban egy endometriotikus csomót, de azt mondta ha nem fáj meg nincs tünet akkor nem nyúlunk hozzá, majd csak ha gondot okoz... annyira nem nyugtatott meg...
 
 


@zizmo:
:-( elhiszem hogy nem nyugtatott meg nagyon. De bízz benne, hogy nem okoz gondot, lehet jobb, hogy nem akar hozzányúlni, ha nem okoz tünetet.
Nekem 3 hónapja mondta, hogy lát egy kisebb miómát, el is feledkeztem róla. Most kérdeztem azzal mi a szitu, hát már felszívódott :-)
 
 


@kerie:
Nekünk a lombik előtt most egy hónap pihi. Közben a leletek lejártak és mindet újra kell csinálnunk. Ami miatt kicsit aggódom, hogy a páromnak mintavételre csak június 11 kaptam időpontot, remélem ez nem kavar be semmibe!! Brigi??
 


Hű, akkor ezek szerint júniusban már lombik? Ne aggódj, biztos jó lesz még az az időpont, gyorsan meglesz az andrológia az eredménnyel.
Milyen leleteket kérnek? És mennyi időn belülinek kell lenniük?
 
 


Nagy labor mindkettőnktől + mintavétel.
Gondolom ez is egy protokoll, hogy beavatkozás előtt lássa minden ok.
Jövő héten megyek majd hozzá, remélem több részletet is megfogok tudni.
 


Sziasztok.Kivel mi újság?Mi a héten voltunk a 2.inszemen.Nem vagyok a legjobban,alhasi enyhe görcs,puffadás.Ezen felül mindkét petefészkemnél időközönként nyomás vagy szurkálás.
Remélem azért van csend,mert nálatok sikerült.
norakovacs
Fityeház
 
 


Sziasztok! Spermadonort keresek! Kérlek aki tud írjon. 
kisandi22@gmail.hu
 


Szisztok! Helyzetjelentés: ma voltam tüszőmérésen és a doki szavaival élve egy gyönyörű 17*19-es tüszőm van a jobb oldalon (vicces, hogy a nődokiknak mi a gyönyörű  ), a balon meg egy 14*15-ös. A nagyobb tüsző miatt holnap és holnapután inszem (3. kör). A 2. kör pontosan ugyanígy a 9. és 10. napon volt.... szóval remélem most más lesz a kimenetel. Mivel rövidek a ciklusaim (21-23 naposak) így a doki szerint nem gond, hogy ilyen hamar megért a tüsző... hát nem tudom, majd kiderül.
Többiek?
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok ha megengeditek :)
3 éve próbálkozunk babával, de sajnos eddig sikertelenül. Illetve tavaly egyszer majdnem sikerült, de sajnos műtét lett a vége (nem fejlődött rendesen) . Azóta nem sikerült újra sajnos.
Most az első inszeminácó előtt állunk, jövő héten megyek az első tüszőmérésre.
Nagyon örülök, hogy rátok találtam, sok új és hasznos információt kaptam Tőletek! :)
Mindenkinek szorítok, hogy sikerüljön az aktuális /soron következő inszeminácója!
 
 


@dytke83:
Szia dytke! Üdv köztük!
Helyileg hova jársz?
 


Szia Marti! Köszönöm :)
Szegedre járok a női klinikára, Dr. Pásztor Norberthez.
 
 


@dytke83:


Akkor teljes mértékben sorstársam vagy :) szintén Szeged Női Klinika és Pásztor Norbert :)
 
 


Szuper :) Szegedi vagy? Én Kecskemétről járok hozzá. Itt sajnos nem végeznek inszeminácót.
Jól értettem amit írtál, hogy Pásztor dr két egymást követő napon csinálja az inszemet? És az már 2 inszemnek számít, vagy ez így lesz 1?
 
 


@zizmo:
Szuper :) Szegedi vagy? Én Kecskemétről járok hozzá. Itt sajnos nem végeznek inszeminácót.
Jól értettem amit írtál, hogy Pásztor dr két egymást követő napon csinálja az inszemet? És az már 2 inszemnek számít, vagy ez így lesz 1?

Bocsi, még kicsit bénázok, nem mindent találok elsőre, pl hogy válaszoljak :-D
 
 


@dytke83:


Nem vagyok szegedi, mellette lakok nem messze. Pásztor doktor csinál 1 és 2 napos inszemet is attól függően, hogy mennyire klappol minden. Ezalatt azt értem, hogy pl. ha jól reagáltál a stimulációra, jókor sikerült megmérni a tüszőket és összességében jó az időzítés, akkor ki tudja számolni, hogy csak 1 napos legyen. Viszont ha nem biztos benne, hogy megreped-e magától hamarabb a tüsző mint kéne, akkor 2 naposra csinálja. Nekem volt már mindkét verzió. Az, hogy hánynak számít, erről változóak a vélemények, az tuti, hogy 6 inszem tb támogatott, mindegy, hogy 1 vagy 2 napos volt. De indokolt esetben korábban is mondhatja azt, hogy mehetsz lombikra.

 
 


@zizmo:
Értem. Köszönöm! Nemsokára kiderül:-)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron