Új privát üzeneted érkezett!

Mindenkit várunk sok szeretettel, aki a 2008-as szüésről már lemaradt.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!

Én már be is nevezek az uj topikra! remélem jó sokan összegyülünk! Nagyon jó, hogy létrhoztad a topikot!!!! :D :D :D :D PUCCA Neked!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nócika!

Én is remélem, hogy minél többen összegyűlünk itt :roll: :lol: 8)
Szép álmokat neked!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Szia Zsuzska! Ma megint ugy érzem, hogy sajna nem babásodom ebben a hónapban! De remélem most már tényleg mi jövünk!!!!! :lol: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ide figyelj..... most aztán már tényleg nagyon megérdemelnénk egy ici pici csodácskát :roll: :shock:
Nem????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Figyelek én figyelek! És ami a legjobb az egészben, hogy marhára sokat gyakorolok ezért a kis picikéért ezért én már remélem , hogy a legszebbet és a legjobbat fogom ezért kapni! Mert ugye a sok gyakorlás meg kell, hogy hozza a gyümölcsét!!!! :lol: :lol: :D :wink: :roll: 8) :P :D :lol: :wink: :roll: :D :lol: :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :roll: :P :P :P :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: :wink: :D :) :lol: :wink: :D :) :lol: :lol: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsuzska! Remélem kint vagy a levegön mert nagyon yönyörü az idö! Pont jó egy kis kiruccanáshoz!! Ugye már nem fáj a pocid???? És remélem nem fáradsz el annyira, hogy este még legyen erötök egy hatalmas nagy hancurra apácskával!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Szoval azért gyere majd, ha lesz idöd!! Én szerintem leszek!!! :wink: :roll: :roll: :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nóci!!!

Hát apácska tegnap reggel és este is elkapott :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Szóval nem unatkoztunk :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Tegnap keresztelőn voltunk, utána meg kerti partyn... csak este nyolcra értünk haza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


TEgnap óta felváltva fájnak-szúrnak a fészkecskéim :roll: :shock: A baltól meg kezd zsibbadni a medencém környéke is :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szió Zsuzska! Lassan jön a pé-d! Ugyhogy nagy hajrát nektek!!! Ti kerszteltetek vagy csak meghívottak voltatok?? Bizti szép volt!!!
Nekem eléggé féj a cickom meg a pocim is eléggé kivan már!! És ami a legrosszabb nyügös és eléggé hiztis vagyok! Nekem tuti jön a Mikike! Nem is fogok Egerben tesztelni az tuti!!! :cry: 8) :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Remélem nem zavarok!
Jöhetek?
Ma reggel kiderült, hogy 2008-ban biztosan nem szülök. :(
Viszont ez azt jelenti, hogy ezen a karácsonyon még teljesen az elsőszülött kis(nagy)fiamra tudunk koncentrálni. :D

Ti mióta próbálkoztok? Gondolom első baba... De javítsatok ki, ha tévedek!

Catherine
Vendég
 


Sziasztok!

Ahogy látom még csak 3-an vagytok! Lehetek a 4.?
És remélem, hogy sokan leszünk. Nekem szombaton megjött a mensim, pedig annyura biztosak voltunk benne, hogy jön a 3. baba! :cry: :cry:
Annyi jelem volt, meg késett is.... :oops:
De reméljük jövő év elején!!
Mindenkinek szép napot, ahogy meglátta a kisebbik fiam, hogy ide ültem elkezdett a nyakamon ugrálni. :lol:
Mennem kell.
Sziasztok!
Évi

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Szia Évi!

Érdkes neveket adtatok a fiúknak. (Ugye mind a kettő fiú?) Mi a történetük?

A jelek nekem is megvoltak és késett is... Bár az is igaz, hogy az elsőnél csak a 7. hét után jelentkezett egy-két tünet. Az sem sokáig... Most pedig annyira reménykedtem. De talán ez volt a baj.

Catherine
Vendég
 


Szia Catherine és Asiye!!!!

Üdv köztünk és mihamarabbi babásodást nektek!!!!!!!

Nócika: Annyira sajnálom Mikikét :roll: :cry: LEgalább azt bírja ki, hogy haza érjetek Egerből, vagy jöjjön meg előtte, hogy túllegyél a nehezén, mire mentek ++++++++++++++++++++

Catherine
: Nagyon aranyos a kisfiad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ő elsőre összejött nektek????

Asiye:
Érdekes nevük van a fiúknak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kép nincs róluk????? Nálatok minden gond nélkül jöttök a gyerkőcök???

Rólam: Mi egy éve próbálkozunk, szeptemberben derült ki, hogy magas a prolactin hormonom szintje és múlt hónapban, hogy a progeszteronom alacsony

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!

Beni köszöni a dícséretet! :D
Amikor őt terveztük, akkor én úgy tudtam, hogy csak nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem lehet természetes úton gyerekem. Ezt egy nőgyógyász mondta még 20 éves korom körül, nem tudom mire alapozva... :evil:
2005. májusában kezdtünk el próbálkozni, hogy legyen elég idő rá, hiszen 2006 nyarára terveztük az esküvőt. De már augusztusban összejött, és nagyon boldogok voltunk. (Bár Apa először inkább megijedt. :shock: ) Esküvő decemberre előrehozva, Beni pedig áprilisban érkezett egy nem eseménytelen terhesség után.

A kishugival decemberi költözésünk, vagyis inkább január óta próbálkozunk. Remélem ebben a hónapban már sikeresen! :D

Catherine
Vendég
 


Szia Catherine!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Úgy legyen!!!! Én nagyon drukkolok hozzá, hogy sikerüljön :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Nemvolt eseméyntelen??? Remélem, azért gond nem volt a szülésnél :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

A terhességem 24-25. hetében kiderült, hogy egy genetikai rendellenesség folytán a növekvő baba teljesen elnyomja a jobb oldali vesevezetékem. Sajnos ennek nagyon súlyos következményei lehettek volna, de ezt szerencsére már csak akkor tudtam meg, amikor Beni megszületett. A helyzet megoldására kaptam egy csövet a vesevezetékbe, amely belülrő merevítette, így a káros anyagok nyugodta tudtak távozni a húgyhólyagba. Ezt a szülés után 6 héttel ki is vették. Igazából a katéter felhelyezése volt kellemetlen, utána pár nappal már nem is lehetett érezni. Csak fokozott ferőzésveszélyt jelentett, és rendszeresen kellett járnom urulógushoz is. Illetve azt sem tudtam, hogy emiatt szülhete-e természetes úton.

Ezek után pedig a 33. héten kiderült, hogy a méhszájam 2-3 ujjnyira ki van nyílva. Ezért otthoni szigorú ágyban fekvés két hétig, majd miután nem javult, következett a kórház. Szerencsére a 37. hétig kibírta bent, de akkor megindították a szülést, mert már annyira lent volt a feje, hogy UH-gal nem is lehetett teljesen látni.
Ráadásul nem is volt kicsi baba (3800g és 56cm), téraránytalanság... De nem lett császár! :D Fogóval segített Neki az orvosom, és ez így volt tökéletes! Tudom, hogy nagyon sokat számít, hogy Ő volt az orvos, rengeteg tapasztalattal és tudással!
Most sem választok mást!

Beni egy teljesen egészséges, okos, érdeklődő és jó gyerek!
Remélem a kishugi is ilyen lesz!

Catherine
Vendég
 


Hát nem semmi történet :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Örülök, hogy Beni is és te is teljesen rendben vagytok!!!!

Biztos, hogy a hugi is jönni fog hamarosan :wink: :wink: :wink: :wink:
Sokat számít, ha a doki ért a dolgához, most már én is tudom.... csak már kezdek türelmetlen lenni :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok:):):) Kuzsanna:) jó hogy nyitottad ezt a topikot
Csatlakozhatok hozzátok?

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Mónika!!

Hát persze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Légy üdvözölve itt is :wink: :wink:

Remélem, szerencsét hoz ez a topic :wink: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nagyon bízom benne:):):)

akik még nem ismertek: van egy 15 hónapos nagyon zsivány kisfiam és 36 évesen szültem első gyerek sosem voltam még előtte babás :) most kistesót szeretnénk de már csak jövőre lehet belőle valami :):):) Gergő is másfél év nem védekezés eredménye bár amikor már nagyon rajta voltunk hogy most akkor baba az kb 5 hónap volt:)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika4
Reméljük, hamar összejön most már a kistesó :wink: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok sok puszi mindenkinek na Zsuzsa vagyok ahogy megdumáltuk remélem jó kis csapat leszünk!Ja ÉS BEFOGADTOK

Kép
bévi
 
 


Szia Évi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Persze, hogy befogadunk :wink: :wink: :wink:
Azért még bízzunk benn, hátha összejön most +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi Zsuzsa biztam benned nagyon ari vagy Kép

Kép
bévi
 
 


Bévi: üdv és tuti jó kis csapat leszünk :):):

nika70
Salgótarján
 
 


Szisztok!!!

HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Mire jövök! De tök örülök, hogy gyarapodunk!!! Nagyszerü ZSUZSKÁM!!!!!!!

Zsuzska Ma egésznap tökre fájt a pocikám!!!! De még MIki sehol! Tuti kibabrál velem és Egerben leszek naon gázul!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Üdv az ujaknak!!!Remélem mindenki mihamarabb zebrásodik!!! :D :D :D Mindenkinek szívből kívánom!!! Ki lesz a mi kis topikunk első zebrása!!!! Hajrá lányok!!!! :D :D :D :D :wink: :wink: :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Sajnos nincs időm írni! :cry:
Dehát ez normális két rosszcsont mellett gondolom! :)

Örülök, hogy egyre többen vagyunk, mindenkinek szorítok a mihamarabbi babásodáshoz!
Akkor most mindenki ezzerrel próbálkozik? Mert akkor valószínüleg egymás után fogjuk hozni a zebrás teszteket!
Akinek már van babája (Catherine, Nika) gratulálpok!
Magamról annyit, hogy 27 éves leszek júniusban , a fiaim között csak 18 hónap van, és császárral születtek. Az egyik a Jahn Ferencben, a másik az Istvánban.

A nevük magyarázata egyszerű! :lol: Az apukájuk török és nem szeretem a kevert neveket. Vagy külföldi, vagy magyar!
A kisebbik itt ugrál, mindjárt mennem kell!

Nócika!Remélem nem Egerben leszel rosszul, és kitudod élvezni!

lÁnyok! Akiknek még nincs baba!
Most élvezzek ki minden ilyet, mert baba után már annyira neéz és komplikált lesz még egy családlátogatás is, nem hogy egy kirándulás! :roll: :lol:

Mennek kell!
Szép napotmindenkinek!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Ja! És minden újnak( aki utánnam jött, nekem annak számít) üdv. itt és remélem én is, hogy jó csapat leszünk! :lol: :lol:

Catherine!
Amit írtál annyira nehéz lehetett megélni, de az a lényeg, hogy minden jó lett!
És itt a kisfiad neked!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!

Jó, hogy ennyien lettünk!
Jó lenne, ha mindenki szülne januárban vagy februárban! (2009 :!: )

Nócika!

Mit csináltok Egerben? Egy kis kiruccanás?

Évi!

Nem volt olyan nehéz, mint aminek tűnik! Én már pár perccel a szülés után tudtam, hogy bármikor jöhet a következő baba! :D :D :D Minden nehézség ellenére nagyon jó élmény volt! És imádtam terhes lenni! Szerintem az egyik legjobb dolog a világon! :) :) :) Alig várom, hogy újra átélhessem!
Talán ezért is gondolom most úgy, hogy legalább 3 gyereket szeretnék. Nem akarom, hogy a következő terhességem legyen az utolsó. És nem utolsó sorban, olyan jó a "prototipus", hogy nyugodtan jöhet belőle még egy pár! :D

Catherine
Vendég
 


Catherine: egyetértek veled ha tehetném és lesz még időm rá így 38 évesen tuti a minimum 3-ig meg sem állnék én sem de egyenlőre a második jöjjön össze :):):):))Bízom benne hogy tavaszra már babázhatunk :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni :)
Tegnap még úgy volt, hogy az év utolsó napjára érkezik hozzánk a gólya, de sajnos reggel vérezni kezdtem, és a kórházban úgy döntöttek, hogy műszeresen fejezik be. Szerencsére még csak öt hetes terhes voltam, és a hosszú ciklusaimat tekintve, ha nem lennének modern tesztek, azt hihettem volna, hogy csak késik a menzeszem. Szóval csak örülni tudok, hogy ilyen gyorsan túlestem a dolgon, egy hónap pihi után (ha az orvos másként nem rendeli a jövő héten) pedig újra nekivágunk! :D
Egyébként 32 éves vagyok, és az első babát tervezzük :)
nemlajos
 
 


Szia NEmlajos!

Üdv néked is köztünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És érezd jól magad itt :wink:

Sajnálom, ami a babóval történt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: A kis angyalkátok vigyáz rátok majd :wink:

Na akkor hajrá a következő babóra :!: :!: :!: :!: :!: :!:

amúgy hamar össze jött??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Nemlajos:) jó a neved :)
sajnálom hogy most nem sikerült de és nehogy megbántódj szt mondják hogy amelyik baba a 12. hét előtt elmegy annak valószínűleg el is kell hogy menjen mert valami baj lehetett és a szervezet nagyon okos
mégegyszer nem akarlak megbántani

És legyél pozitív tuti lesz babód hamarosan :) én 36 évesen szültem Gergőt és semmiről nem maradtam le legalábbis én úgy érzem :):):):):):) Most testvérkét szeretnénk neki :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszönöm a jókívánságokat! :)
Hamar összejött, a második próbálkozós ciklusban voltunk, tizensokévnyi gyógyszerszedés után. Lehet, hogy ez is ok volt. Meg hát túl sok stressz ért, nem igazán volt ideális az időpont egy babára. Éppen ma van az a ballagás, amit nekem kellett szervezni, és persze mindenki minden miatt velem üvöltözött. Aztán a végén pont én nem vagyok ott :)
nika, egyáltalán nem bántasz, természetesen én is azt az oldalát nézem, hogy egyáltalán nem biztos, hogy baba is volt a pociban, valószínűleg csak egy üres petezsák.
Legközelebb meg óvatosabb leszek :)
nemlajos
 
 


Köszönöm nemlajos mert tényleg nem bántásból írtam :) Így azért érthető hogy stresszes vagy egy ballagás nem kis dolog megszervezni:) most erre kellett koncentrálnod de hidd el hamarosan babás leszel újra :):):):) meg itt mindenki :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nemlajos!
Üdv köztünk! És hamarosan jön az egészséges, tökéletes kisbabó! :D :D :D

Én nem is tudom mi a jobb...
Az, hogy tudod, hogy volt baba, vagy csak sejted a jelekből mint én...
Az, hogy műszeresen befejezték, így minden készen áll az egészségec picúrnak, vagy a természetre bízni, hátha ő is jó munkát végez, és nem marad semmi fölöslges odabent...
:?: :?: :?: :?: :?: :?:

De egyetlen nagyon fontos dolog van:
A JÖVŐRE KELL KOCENTRÁLNI, MERT JÖN AZ ÚJ NEMZEDÉK. VAGYIS A MI PICÚRJAINK!

Catherine
Vendég
 


Így van..... reméljük, év végére mindannyian bebabásodunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem semmi megszervezni egy ballaást, az tuti :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok köszönöm az üdvözlést!
Rólam annyit 24 éves vagyok szeptemberben hagytam abba a gyógyszert azóta akarunk babót sajnos mensim az nagyon vacakol meg nem volt pém se de ebbe a hónapba sikerült megérlelni 4 db-ot és remélem nem hiába még eredmény nincs dolgoztunk ezerrel ja és első babát szeretnénk

Kép
bévi
 
 


bévi: 4 db pete nem semmi még a végén ikreid lesznek:):):):) szeretnéd?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!!

Évi: 4 :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: aztaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nika!
Nitacska jelentkezett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen csajok szeretném elfogadnám őket na de ha csak egy lenne annak is örülnék
Képzeljétek ma kaptam május kosarat nem olyan nagy a tavalyi nagyobb volt de nagyon örültem hogy nem felejtete el és az eset jó hogy anyós azt mondta minek az neked de ő nem igy gondolta na ime: Kép

Kép
bévi
 
 


És ime a keri fiam is a bátyám kis fia DOMINIK MOST LESZ 6 HÓNAPOS Kép

Kép
bévi
 
 


Bévi!
Május kosár... :) De rég hallottam ilyenről. Talán még középiskolás koromban. Nálunk nem szokás. :( Sajnos. Nagyon szép! Dominik is!

Zsuzska!

Év végére? :?: :?: :?: :?: :?:
Szerintem előbb!

Catherine
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Évi: Nagyon szép a május kosarad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nekem is van ilyen cserepes kálám, csak sötét bordóm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tündéri a keresztfiad...... igazi kis vasgyúró :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Catherine:
Úgy akartam mondani, hogy legkésőbb év végére....... de nincs ellenemre, ha mondjuk ebben a hónapban összejön mindenkinek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bár magammal szemben nincsenek illúzióim :roll: :roll: :roll:

Szép majális mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok! Vok ám én is csak tegnap meglátogatott Mikike és a 18 kerületi ügyeleten kötöttem ki! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Szoval nem Egerben leszek rosszul hálistennek, de a babo sem lett meg!!! A teszt az tényleg nem sikerült jól beleéltem magam egy kicsit, de ez van!!! Az ujaknak elmondom! A 15. napon mindenki azt mondta a munkahelyemen meg egy két ismerösöm, hogy tuti terhes vagyok mert olyan más lett a menésem meg kicsit sokat jártam pisilni! Ezért csináltam egy tesztet amin meglepödtem én is meg az én párocskám is! Szoval egy másik topikban ahova szoktam még írni ott mondták egyen ketten, hogy ne nagyon éljem bele magam, de nekem azért sikerült!!! :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: Szoval ez a Lyli teszt ez produkál olkyanokat, hogy két csíkot mutat azt közben nem is vagyok babás! :cry: :cry: :cry: :?

Asiye! Már nem leszek ott rosszul hálistennek azon már tul vagyok!! Mostmár jöhet a nagy bulizás!!!! :D :D :D :D

Catrine! Céges kis kiruccanás lesz! Vihetetm apácskát is! Tuti jol fogjuk érezni magunkat!!

Nemlajos! Üdv köztünk!!! Remélem hamar bebabásodsz!!!!! :wink:

Bévi! Gyönyörü a májosi csokrod! Én ilyenről még nem halottam csak május fárol!! De azért naon szépke!!!! :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bévi! És nagyon aranyos a kis kerifiad!!! Milyen szép kis kerek pofija van!! Kár hogy én most nem tudok felrakni az én kereszt gyermekimől képeket!!! Pedig ikrek egy fiu egy lány!!! :wink: :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika sajnálom de majd a következő hónapban talán :):):):)

Bévi: irigy irigy nem is hallottam róla hogy május csokor én még sosem kaptam ilyet nagyon figyelmes férjed van :):):):)Kerifiad is édes :):):)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: