Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Apa!

Szeretném megkérdezni, hogy a hozzászólásomat utólag hogyan tudom módosítani? Elvileg valahol kell lennie egy szerkeszt gombnak, csak én nem látom :)
Köszönöm szépen!
solya70
 
 


Kedves Apa!

Nem tudom mi lehet a gond,csak a Babanetnél,rendszeresen kiírja,hogy az iexplorer hibát észlelt,ezért leáll,a kellemetlenségért elnézését kérjük,adatok elvesznek...
megőrít,sokszor 3-4x kell újra írnom amit írok.Ez egy dell laptop,és sehol máshol nem csinálja ezt,csak a Babaneten.Felvetettem ezt a dolgot az egyik topicban,hátha valaki ért a számítógéphez,de kiderült,másnak is van ilyen gondja,de ő is azt hitte,hogy a gépével van gond.Kb 2 hete kezdte...
Utána tudnál nézni,mi lehet a gond?
Köszi előre is,Nyulasz.
Vendég
 


pontosabban:

iexplore.exe hibát észlelt...

Köszi.
Vendég
 

 
 

Szia nyulasz, köszönöm, hogy szóltál, megnézzük, hogy mi lehet a gond....
apa :)
apa
 
 


Köszi Apa!
Vendég
 


HOgyan lehet törölni a profilomat? Hiába kattintgatok a törlésre, ugyanúgy be tudok lépni. Köszi
Vendég
 


ezt a problemat en is eszleltem.

esetleg tudna valaki segiteni, hogyan lehet egy uj topikot letrehozni?

ezer koszonet

eniko

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Kedves eniko, ha eldöntötted, hogy melyik gyűjtőtopikban szeretnéd látni az új topikot, akkor oda belépve, a topiklista alján megtalálod az Új téma nyitása linket, arra ráklikk... a többi megy magától... :)
apa
apa
 
 


apa.
koszi szepen! mar megy is: 2008/9 teli kismamik. remelem ertehto lett. nalam nincs ekezet :oops:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Kedves Apa!
Segítséget szeretnék kérni. Megváltoztatnám a jelszavam, de nem tudom :( A régivel mindig beenged és elfelejti az újat. Pedig már próbáltam a profilomban is megváltoztatni és úgy is, hogy "elfelejtettem a jelszavam" és küldtetek újat. Mi a teendő? :shock:
Köszönöm!
fanni73

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Apa!

A privát üzenetes felület szintaktikai hibát jelez. Gondolom nem nálam van gond :), eddig nem tette...

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Szia Szerkesztő!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy miért nem találom a saját oldalam szerkesztését? Csak regisztráláskor kérdezte és most meg nem tudom kitölteni, mert csináltam vonalzókat is ám! :lol:

Köszi Dia
lafitafi
 
 


Dia!

Fent a legördülő menük között van egy olyan, hogy Segédletek, abban a menüben van a Profil, ott tudsz az oldaladra jutni.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Apa!
Szia!
Légyszi töröld a hsz-mat aFogamzás-Toxémia, HELLP szindrómatopicból! Elküldve: 2008 Június 28 Szombat - 0:00
Egy másik helyre akartam írni, át is másoltam. Köszi!
Livi

Livi, Nóri (3), Sári (1.5), Peti (2008.10.23.)
liv731
 
 


szia! én csak annyit szeretnék egkérdezni hogy mit jelent z hogy 2100-as agzat burok . nagyon szeretném tudni hogy mit jelent ert z orvosom csak ennxit ondot hogy 2100.as gzatburok de ez mit jelent előre is köszi viki :?: :oops: :( :)

boros viktória
viki1989
 
 


Szia viki1989! Szerintem ezt a kérdést nem jó helyen tetted fel... Nyugodtan kérd meg az orvosodat, hogy magyarázza el neked.
Üdv, apa :)
apa
 
 


Szia Apa!

Kérlek töröld a két hozzászólásomat a Kínál - Járóka topikból : 2008. 06. 03., 22:16 és 22:40. A járóka elkelt!

Ismételten szeretném megkérdezni, hogy egy hozzászólást utólag hol tudok módosítani? A segítségben azt olvastam, hogy van valahol egy SZERKESZT nevű lehetőség - de nem találom! :oops:

Köszönöm, üdv: Orsi.

solya70
 
 


Szia kicsijuci, viol81!
A hívatlan, rosszindulatú "betolakodók" ellen a legjobb a közösségi fellépés, azon belül is az, ha testületileg nem vesztek tudomást az egyértelműen ártó szándékú beszólásokról. A nyilt fórumoknak éppen az az ereje, hogy a közösség erejével tud hatni... Persze lehetnek helyzetek amikor a kellemetlenkedővel szemben nekünk kell intézkednünk. Ha szóltok, akkor mindent megoldunk... :)
Üdv, apa
apa
 
 


Apa
az elmúlt napokban nekem nagyon lassan töltődik be a társalgó. ez nem egy egyszeri dolog, hanem sokszor előfordult. bármilyen más honlap gyorsan betöltődik. mi lehet az oka? másnak nincs ilyen problámája??????????
köszi előre is.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Szia syrynx, köszönöm, hogy szóltál! Megnézzük, hogy mi lehet a gond...
apa
apa
 
 


Apa.
Sajnos nálam is fennállt az elmúlt napokban a lassú betöltés. Mára azonban szerencsére már rendeződtek a dolgok.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziazstok!

Az a problémám,hogy az egyii topikba nem tudok hozzászólni mivel nem jelenik meg lent a kis ablak:-( Mi lehet a gond???Igaz már jó ideje nem volt időm írni,de most más van és szeretnék...de nem enged...
Akár msn-en is jöhet megoldás....

Kriszta

Kép


Xénia,Emese,Kriszta
mandasz kriszta
 
 


Kedves Szerkesztő!
Nem tudom miért,de nem találom a Lakóhely szerinti-Szegedi anyukák,babák...topik hozzászólásait.Azt írja nincs új hozzászólás,de én a régebbieket sem találom.. :oops:

Tudnál segíteni?
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Bocs,nem jól írtam:azt írja nincs hozzászólás a témában...
pedig van,és úgy szeretném már elolvasni..

Előre is köszi.
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Még én sem tudok hozzá szólni a topikhoz:-(

Gyereknevelés-->Mama,baba...

Kép


Xénia,Emese,Kriszta
mandasz kriszta
 
 


Sziasztok! :)
A szegedi topik tegnap óta nekem sem működik.... :( :( :(

Kép
Kép
zituska28
 
 


Hahó!
Még mindig nincs változás...:(
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok, tegnap volt az egésznapos Babanet találkozó, de ma megnézzük, hogy mi lehet a gond....
Köszi, hogy szóltatok,
apa :)
apa
 
 


Apa!

Jaj,tényleg!:)

Most már működik,köszi szépen!:)
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szia!
Van egy ksi gondom, egyszeruen nem talalom a privat uzeneteim. Tok nevetsegesen hangzik, de tenyleg eltunt a fulecskem.
Kerlek segits.
Koszi.

zsanett
 
 


Szia Apa,
ma nem látom a privát üzeneteimet és az oldal is furcsa egy kicsit. Alul kék csíkok látszanak. Mintha nem tudta volna rendesen betölteni az oldalt. A hiba az én készülékemben van?

Köszi
Krisz

skrisz72
 
 


Szia Apa,
ma nem látom a privát üzeneteimet és az oldal is furcsa egy kicsit. Alul kék csíkok látszanak. Mintha nem tudta volna rendesen betölteni az oldalt. A hiba az én készülékemben van?


Nekem is ugyanez a gondom! Eltűnt a privát üzenet-es fülecském :(

Andi
m_andi
 
 



Kedves apa,

a problémám ugyanaz...

privát üzenetet név alatti püre kattintva lehet írni, megnézni pedig úgy lehet, hogy ahol beálítottátok az email címet, hogy hol üzenjen a babanet, hogy jött pü, na arra a linkre katt és megjelenik a bejövö pü...

csak ez így egy kicsit macerás...
Vendég
 


Köszi, hogy szóltatok, megnézzük, hogy mi lehet a gond...
apa
apa
 
 


Szia!


Sajnos én még mindig nemtudok hozzászólást írni a fórumba:-(

:oops:

Kép


Xénia,Emese,Kriszta
mandasz kriszta
 
 


Az a kérdésem, hová tűnt a szülészetek csoportból az ügyeletesnél szülni című topic.Vagy csak én nem találom?
borsika21
 
 


Szia Apa!
Kérlek töröld a hozzászólásomat: Kínál - Játék - 2008. augusztus 08. péntek, 22:32. A kockafaló elkelt!
Köszönöm! Orsi.

solya70
 
 


Szia Apa!

Két kérdésem volna:
1. A "Feliratkozás a témára" mit jelent? Többre is "feliratkoztam", de semmi változást nem észleletem. Sokat segítene, ha ez azzal járna, hogy kapok valamilyen értesítést, ha hozzászólás érkezik a témában.

2. Olyan hülye vagyok, hgy ezt elfelejtettem.:oops:

És még egy:

Örülök, hogy szerkeszthetőek lettek a hozzászólások. Hiányzott már.
:)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia Apa!

Kérlek töröld a Fogantatás oldalról a Babajóslásos topikot..Mert érnek a támadások, és ez nekem nem kell ....Kérlek minél hamarabb tedd meg, mert nem volt semmi üzeltipolitikája ennek a topiknak..Így talán elfogadják..Köszönöm előre is..
És kérlek hogy minél előbb..
jósnõ
 
 


bocsánat a fogamzás oladllról
jósnõ
 
 


kedves Apa!
Ígérted hogy délelőtttörlöd, ahhoz képest még mindig megvan a topik, kérlek töröld.Köszi..
jósnõ
 
 


Kedves Apa!

Légyszíves töröld a Fogamzás - Ma mégsem jött meg topic, t.maria írásából, (2008 Március 13 Csütörtök - 10:39), kisfiam vezeték nevét! Elég, annyi, hogy Albert!

Köszönöm :)
Vendég
 


Kedves VALAKI! (akit illet)
Az alábbiakat priviben pár napja elküldtem az "admin" nevű felhasználónak, azt vélve, hogy ő a karbantartója ennek a lapnak. De lehet, hogy valaki igencsak elcsodálkozott, hogy mit is akarok tőle. (eddig még nem válaszolt)
Tehát az alábbi kérdéseimre szeretnék választ kapni (pedig lehet, hogy evidens a dolog, de én még nagyon kezdő felhasználó vagyok)

Mi a különbség a "privi üzeneteknél"
az "elküldött fiók" és a "kimenő fiók" között?

Az utóbbinál a "piszkozat"-ra tippelnék, de úgy tűnik, hogy ha egy privire VÁLASZOLOK, akkor az "elküldött"-be kerül, ha pedig csak símán ÍROK egy üzenetet, akkor a "kimenő"-be. (de még ez sem konzekvens)
Ám párszor megesett, hogy EGYÁLTALÁN NEM KÜLDTE EL AZ ÜZENETET!!!
Mit tegyek, hogy ne ötször kelljen nekifutnom egy-egy üzenetnek?!
(vagy olykor teljesen feladnom a dolgot)
És mi a funkciója a "mentett üzenetek" fióknak, amikor egyébként is megőrzi a küldött és kapott üzeneteket?
Üdv és előre is köszönöm a segítséget:

ötvenplusz
50+
 
 


Szia ötvenplusz, a "mentett üzenetek "fióknak az a szerepe, hogy ha törölni akarsz a többi fiókból leveleket, de egy-kettőt meg szeretnél tartani, akkor felajánlja a törlés mellett a mentettbe való athelyezést...Az üzenet el nem küldése szerintem a netes kapcsolat függvénye, ha valami megzavarja a folyamatot, akkor nem küldi el...
Az Elküldött és a Kimenő közötti külömbségere a választ majd csak egy hét után tudjuk megadni, mivel aki tudja a választ, az most szabin van.... :)
apa
apa
 
 


Bocsi, hogy beleszólok, de az Elküldött levél az, amit elküldök, és az illető már meg is nézte, a Kimenő pedig az, amit bár elküldtem, de akinek küldtem, még nem olvasta, tehát akár még törölhetem, vagy átszerkeszthetem addig, míg nem lesz Elküldött (vagyis olvasott) belőle. :)

Üdv: athiz
athiz
 
 


Kedves Apa, Athiz!
Köszönöm a reagálásokat!
- A "mentett" fiókot mostmár nagyjából értem (azt hiszem). Ha egy egész fiók tartalmát szeretném törölni, akkor azért, hogy (bár így is működne) ne kelljen egyesével törölgetni, a néhány megtartani kívántat átteszem a "mentett"-be, és utána egy mozdulattal tudom üríteni az "érkezett" stb. fiókot.
Tulajdonképpen egy archiválásról, raktározásról van szó (ha jól veszem le), míg a másik három "aktív fiók".
- Athiz gondolatmenete logikus, de nekem más a tapasztalatom: az én "elküldött" és "kimenő" fiókjaimban vegyesen vannak levélkék (a közben megérkezett válaszból kiderül), hogy ebben is, abban is vannak "már olvasott" levelek. És volt üzi, ami küldés után azonnal az "elküldött"-be került, mások meg a "kimenőbe".
?
Várom a jövő hetet, és a "Tudor" autentikus válaszát.
Üdv:

ötvenplusz
50+
 
 


Szia athiz!!!
Köszi, hogy ilyen pontosan meghatároztad!!! Nyugodtan szóljál bele máskor is!!!
apa :lol:
apa
 
 


Köszi Apa, majd igyekszem! :lol:

50+, nálam ez így működik, márpedig jóideje vagyok Babanetes. Mindenesetre majd én is belesek, hátha okosabb leszek a köv. héten. :)
athiz
 
 


Apa!

Szerettem volna jelszót változtatni, de az eredeti jelszóval beenged. Fontos lenne, hogy tudjak jelszót cserélni, miért nem sikerült?

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet: