Új privát üzeneted érkezett!

szia
gabor
 


ez mi lenne? érti ezt valaki, mert én abszolut de nem
gonoszka
 


gonoszka!
Miért nem regisztrálsz???
Névtelen
 

 
 

A GYERMEKNEVELÉS/ÖRÖKBEBABÁRA VÁRVA BESZÉLGESSÜNK TOPIK LAKÓI NEVÉBEN TITEKET IS SZERETETTEL ÉRTESÍTÜNK!!!!

Muzsikával az újszülöttekért!

Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

ÜDVÖZLETTEL: A GYERMEKNEVELÉS/ÖRÖKBEBABÁRA VÁRVA BESZÉLGESSÜNK TOPIK LAKÓI
süni_renóca
 
 


Sziasztok!

Mivel ez egy elhagyott topic, úgy gondolom itt egy nemes ügyért megszervezhetnénk Emese babárt az adománygyűjtést!
Iratkozzon fel ide aki segítene szeretne!

Csütörtökig kérlek jelezzétek!

chesti
 
 


Szia Chesti.

Én szeretnék segiteni!!!!!!!!!!!

Kép
bibike27
 
 


Chesti!

Bármiben segítek!

Puszi:Andi

Kép
taptau
 
 


Mi is!!!!
mot
 
 


Természetes, hogy segítünk!

Ági és Gábor

Kép
agnesm
 
 


Én is szívesen segítek!

Judit

jucicuki
 
 


Úgy gondoltuk újabb pénzgyűjtés kellene a temetés költségeire :(
Minimum 1000 Ft, de aki többet akar adni, szíve joga.
Örülök, hogy már gyülekezünk!!!!

chesti
 
 


Én is...
süni76
 
 



természetesen mi is

Kép
Kép
zuzmó
 
 


és én is.

KépKép
rozus
 
 


meg én is.
csibe31
 
 


Hihetetlen mi erő van Zsókuciban....

chesti
 
 


Igen, ebben egyet értünk. Le a kalappal előtte!
Ő egy csodálatos ember!

Végre betelt az a szomorú oldal....

lanett
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom!
gil
 
 


Csatlakozom!

Chesti!Bejött a ctrl c meg v dolog!Köszi :oops:
lukrécia
 
 


én is vagyok
madrin
 
 


Sziasztok!

Most olvastam csak,
természetesen számíthattok rám is!!! Majd figyelem a további teendőt!
baby.81
 
 


Sziasztok!!
Mi is benne vagyunk!!!

Remélem nem lesz feltünő, hogy ezen a topikon a mi neveinket látja Zsókuci...Mert ő másfele is szokott oolvasgatni...
Mindenestre számíthattok ránk is!!!

Én kérdeztem viszont a temetés dolgot, mert rámkattintott msn-n, de azt mondta, csak Zo, ő és az anyukája lesz ott....Tudom, nem koszorúra gyűjtünk!!!Csak senki ne is kérdezze erről... :wink:

Puszi nektek, majd még jövök!!
Vendég
 


Sziasztok!

Igen a temetés csak szűk családi körben lesz, ennek költségeire gyűjtünk, attól függetlenül nem kis összeg lesz. Remélem nem tűnik fel neki ez a topic, nem hinném, hogy ilyen részletekre figyelne most.
Lassan dobok fel egy listát a nevekről.

chesti
 
 


Igen, én is itt vagyok.
Bár ne kellene...
naposoldal
 
 



1. Bibike
2. Taptau
3. Chesti
4. Mot
5. Agnesm
6. Jucicuki
7. Süni
8. Lanett
9. Zuzmó
10. Rozus
11. Csibe
12. Gil
13. Lukrécia
14. Madrin
15. Baby
16. Kriszti
17. Naposoldal
18. Bibar


Oké azt hiszem holnaptól lehetne utalni a pénzt. Lukréciával azt beszéltük péntekig max szombatig utaljátok.
Hétfőn kézbesítenénk. Én arra hondoltam ezt tényleg futárral kellene, mert különben nem fogadná el attól aki átadná, mivel itt pénzről van szó.
Ha van valakinek más ötlete szóljon.

OTP 1177311914071210 (akinek kell az utolsó számok 0-ák)

Irjátok rá a nicket, kitől jön a pénz!

chesti
 
 


Chesti

Mennyit utaljunk?
lukrécia
 
 


1000 Ft a minimum aki azon felül gondolja jelezze.

chesti
 
 


Természetesen én is itt vagyok!
Elképesztő Zsókuci ereje, minden elismerésem az ővé. Fantasztikus csaj, vigyázzunk rá!

Mamm
mamm
 
 


Most olvastam, én is utalok (remélhetőleg még ma)!

Nikibaba
niki baba
 
 


Chesti!

szerintem én többet fogok utalni.egy temetés szerintem úgy 100E körül van (vagy több), így mi, ha mindenki 1000t ad, akkor kb az ötödét álljuk.
Azért adok többet, mert nagyon szeretném, ha Zsókuciék újabb stimulációba kezdenének (ahogy a doki javasolja időben), és nem kellene ezt anyagi okok miatt halasztaniuk. Nekem vetélésem volt, ami persze össze sem hasonlítható Zsókuciék tragédiájával, de amíg Verus nem lett, addig nem tudtam földolgozni a dolgot, és évek múlva is sokat sírtam. Szerintem csak egy új baba képes begyógyítani a sebeket.
Nem mondanám itt meg, hogy mennyit utalok, ne legyen ebből verseny, vagy ilyesmi, és Zsókuci sem szeretném, ha tudná. Szerintem, Cheszti, csak az összejött pénz végösszegét mondd majd meg nekünk.

Megpróbálok ma utalni, vagy holnap.

Puszi
Rozus

KépKép
rozus
 
 


Chesti!

Én pénteken tudok csak utalni, de akkor azonnal rajtalesz a számládon mert közvetlenül az Otp-be fizetem be, oké?

Puszi mindenkinek!

lanett
 
 


Én is úgy gondoltam ahogy Rozus, nem kell hirdetni ki mennyit adott, ez nem verseny, csak nekem jelezzétek lécci priviben.

Eszti

chesti
 
 


Ma megtörténik utalás!
mot
 
 


Helló!

én csak most olvastam a privit. Természetesen én is utalok!!!! Szívesen segítek, bár ne kellene!!!!
málna79
 
 


Akinek pirossal van a neve, attól már megkaptam.

1. Bibike
2. Taptau
3. Chesti
4. Mot
5. Agnesm
6. Jucicuki
7. Süni
8. Lanett
9. Zuzmó
10. Rozus
11. Csibe
12. Gil
13. Lukrécia
14. Madrin
15. Baby
16. Kriszti
17. Naposoldal
18. Bibar
19. Mamm
20. Niki baba
21. Málna



OTP 1177311914071210 (akinek kell az utolsó számok 0-ák)

Irjátok rá a nicket, kitől jön az adomány!

chesti
 
 


Én csak most olvastam de rám is számíthattok! Én holnap jutok el a bankba.
nellike
 
 


Chesti!
Utaltam, privi is ment.
Rozus

KépKép
rozus
 
 


Chesti!
Holnap tudom majd utalni.

Kép
bibike27
 
 


Chesti!

Én is utaltam, és írtam privit.
gil
 
 


Chesti
Holnap utalom a pénzt!Anyukám nevén fog érkezni,de a megjegyzésbe beleírja a nevem!

Gondolkodtam hopgyan juttathatnánk el Zsókuciéknak!Postán fel lehet adni és kézbe fizetik.Csak a pontos cím kell.A menetét eltudod olvasni a posta honlapján.
És szólj ha tudok még valamiben segíteni!

Gabi
gabicsibe
 
 


Chesti !
Elmentek a vendégek, és a pénz is!!! :lol: puszi nektek!
Vendég
 


1. Bibike
2. Taptau
3. Chesti
4. Mot
5. Agnesm
6. Jucicuki
7. Süni
8. Lanett
9. Zuzmó
10. Rozus
11. Csibe
12. Gil
13. Lukrécia
14. Madrin
15. Baby
16. Kriszti
17. Naposoldal
18. Bibar
19. Mamm
20. Niki baba
21. Málna
22. Gabicsibe


Akinek pirossal van a neve, attól már megkaptam.

OTP 1177311914071210 (akinek kell az utolsó számok 0-ák)

Számlatulaj neve: Stark Zoltán

Irjátok rá a nicket, kitől jön az adomány!

Tegnap beszéltem Zsókucival. Nagyon erős, a jövőt kell néznie, hogy ne haljon bele. :( 1,5 hét alatt 8 kilót fogyott, alig bír enni, ha eszik is, akkor azonnal ki jön belőle. Férje szintén ilyen állapotban van. :(
Ma mennek a patológiára..nagyon fél tőle.
Nagyon hálás amiért ennyien összefogtunk akkor, nem is gondolta volna, ezt tegnap is megemlítette. Sokszor a mi üzeneteinkből vett erőt.

chesti
 
 


Sziasztok!
Este igyekszem utalni én is!
süni76
 
 


Chesti!

Változott a program, ma megy a pénz.
Puszi Nektek!

lanett
 
 


Chesti

Utaltam!
gabicsibe
 
 


Sziasztok,

én is utalok vhogy csak nálunk most vette meg a bankomat egy másik bank és totál fejetlenség van
Remélem ma vagy holnap tudok utalni.
madrin
 
 


Chesti!

Utaltam.Bibarét is.
Puszi
lukrécia
 
 


Chesti!
Utaltam.
Puszi

Kép
bibike27
 
 

Vissza: <aaa>

Jegyzetfüzet: