Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta!

Hát most csak minibusszal tudunk menni! Az sem telik meg Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
merre is mentek kirándulni?

H.
nalika
 
 


HAjni!

És mije fog maradni Krisztaapának a képen? Kép
Holnap este majd én is sunnyogok egy kicsit. Miután elmegyünk itthonról vendégségbe, csak megborotválkozik. Remélem Kép
Aztán meg fel a kép.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Mucska!
Holnap nem lesz vendég, vagy legalábbis nem evős (Gyula bácsi és kis csapata, lehet találgatni !!!). Holnap ügyel apa, de közben készül Feri bácsira.

Hajni!
Nem a lába a gond, hanem a boxer Kép Kép

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Tán kutyus van a képen vagy mi Kép
Ezek úgy járnak, mint én a Corába.

HAjni!
fel a képpel!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska!
Kisbusz: Ja, ja! Kép Aztán holnap ügyes legyél! Papparazzi?

Hajni!
Hát Berlinbe! Nem is tudtad? Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Az mit jelent, hogy ügyel? Hátha beesik valami bélpokos? vagy mi?
És nekik még pénzbe sem került. Bezzeg én meg a Cora! Hát nem halnak éhen ha rajtunk múlik mióta a gyerek meg van.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kép
nalika
 
 


Mucska!
Ja, farkaskutya Kép Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Andi,
te a gyereknek veszed azt a rengeteg húst??

H.
nalika
 
 


Megvan az archívKépKépKép
nalika
 
 


HAjni!

Méhg amott írtam, hogy összeszedjük a topikot és busszal megyünk Krisztáékhoz enni, mint magyar nők követei. Kép
Holnap csak Tompáig jutunk.
Hú gyerekek! Ez a szülőszoba a tv-n egy kamu. Tegnap szeged volt benne. A doki egyébként aranyos aki benne volt, de én valahogy nem ilyen kedvességre emlékeztem. Biztos régen szültem.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska!
Ügyeletes: ez jó volt, azóta ezen röhögünk Kép
Szóval azt jelenti, hogy ilyenkor egész nap nézi a monitort (addig se tud chatelni Kép), és segítséget nyújt a bajbajutottaknak (pl. ha valaki beszorult a liftbe Kép). Na meg ha vendég jön, azokat beengedi.

Hajni!
De rendi vagy !!!

K.

Kép
lujzika
 
 


Éljen!!!!!

Kép

HAjni!

Azt az apjának. Nagyon beles szegénykém. Azért igyekeztem Krisztáékat Szegedre költöztetni. De nem akar jönni. Pedig hétfőn tudott volna intézkedni, mert nagy ember Feripapa arra járt.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Akkor Pest útba esik Berlin felé, ugye??Kép

Apa mit szólt a képhez? És milyen kövi az, ahol elromlik a lift????

H.
nalika
 
 


Hajni!
Tényleg megvan !! Röpke fél óra alatt ??? Szerintem jelentkezzünk a Guiness Rekordok könyvébe! Kép

Mucska!
Lehet, hogy neked is kamerák előtt kellett volna szülnöd?

Kép
lujzika
 
 


Te Kriszta!

Egy ilyen szuper helyen mi baj lehet? Nem lehet, hogy apa csak tévézik?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Tényleg Te császárral szültél??
Na ez jó, végülis mindkettőtöktől kérdezhetemKép

H.
nalika
 
 


HAjni!

Hát persze , hogy útbaesik. Már autópályán sem hagyom el a bugyimat az összegtől amit fizetni kell!

Kriszta!
Szülés: császáros voltam és vigyorogtam , mint a tejbetök. Epidurálisal. Szerintem jó volt. Az én dokim szuper, csak az a másfél hónap ne lett volna előtte ott bent. Mindent loptak, amit csak mozdítható volt.Meg néha hülyének néztek bennünket.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


HAjni!

Anna kishercegnő faros volt , meg volt egy méhnyakrák műtétem is. Meg a 7 év várakozás.
A dokim nem is engedte volna a símát, mert tutira ment.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lányok!

Ti vesztek Mikulásra valamit a legkisebbnek?
VAn értelme szerintetek?

KArácsonyra lesz csak meg a hinta, amit kinéztem a brendonban. Hova vegyem, ha nem tud ülni?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Tudod, odáig még nem jutottam az archívbanKép Most még csak május 17-nél járokKép
De igyekszem. Ma volt egy kis időm, mive a topicba nem írtam, így olvasgattam egy kicsit.

H.
nalika
 
 


Mikulásra kisebb ajándékot lehet venni. Nálunk most a babák jönnek egyfolytában. Ugye a 2 fiúnak nem volt, most be kell pótolniKép

H.
nalika
 
 


Én is császárral szültem, szintén epidurális. Maga a műtét nem volt vészes, én jobban féltem az érzéstelenítéstől, főleg, hogy egy alkoholista kinézetű doki volt az altatóorvos!
A kórház itt is érdekes volt, VIII. ker. ennyi elég, nem?

K.

Kép
lujzika
 
 


Nekem meg a nyár maradt ki, a nyaraló miatt. Én csak próbáltam visszakapcsolódni, de úgy látszik nem sok sikerrel.
Szóvalén is csak most ismerkedek veletek. Abból amit írtatok. Kép De a történeteket nem nagyon tudom.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mikulás: hát szerintem sok értelme még nincs, na meg Karácsonykor úgyis jön az ajándékdömping Kép

Hajni!
Nálatok más, mert ott a két nagyobb gyerkőc is!

K.

Kép
lujzika
 
 


HAjni!

Baba: én kerestem olyan anyag testű, de rendes fejű babát csak kopaszat. ez is baromi értelmes lettKép Szóval gondolom sejted, hogy mit akarok. Hát nem kaptam.

Kriszta!

CSak a császár utáni másfél nap ne lett volna. Kép
Én is attól voltam bekakálva, hogy nem fogok elérzéstelenítődni.

Én egyre hülyébb vagyok már. Hiába Guiness Rekord megvisel.
Egyébként a képecske nagyon jó, még ha apának nincs is lába! Gyerkőc meg helyén van ahogy kell.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ha nem baj, én a történetet most nem írnám le, de a Kaális topikban szept. 29-én megírtam. Nem akarok most bút hozni a topikba!

K.

Kép
lujzika
 
 


HAjni!

Asszem felkötheted a bugyót!
Ilyenkor a srácok leadják a rendelést?

Mi még Krisztával olcsón megússzuk. Remélem.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kriszta!

MAjd elolvasom, ne írj feleslegesen.

Eszter alszik? Csak reggel kel?

Hajni!

Nálatok a fiúk mikor fekszenek? Ti is átalusszátok az éjjelt?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Majd amikor már a lányok is benyújtják a rendelést !! Meg amikor, majd ezt nem veszem fel, mert nem tetszik!! És milyen hamar eljön ez is!

Eszterke alszik kb. 3/4 10 óta és általában 8 és 9 között szokott ébredni. Ma kivételesen már 3/4 6-kor kukorékolt, de egy kis teával még visszaaltattam.

Hajni!
Azért 3 gyerkőc esti lefektetése (stb.) nem kis feladat lehet!

K.

Kép
lujzika
 
 


Tüncsi alszik éjjel. Mondjuk most még nem, mert kapott egy kis tejcsitKép
Tomci szokott felkelni éjjelente, de mivel ő apás, így apja megy vele.

Én kaptam olyan babát! Vegyek neked is?

H.
nalika
 
 


Nálatok nincs Auchan? Mert ott néha ki lehet fogni, és ahogy jön a dömping sztem megint lesz. Az egyiket én is ott vettem
Bár inkább Cora párti vagyok, de nagy ritkán erőt veszek magamon. Különben csak apát küldöm tejszínhabértKép Fene a nagy válogatásomba!

H.
nalika
 
 


HAjni!

Hol vetted?
Hátha lenne itt is! Azt hajtom de nem találok. Kép
JA és nagyon nagy se legyen. ugye. Nincsennek egyéb kívánságaim! Kép

Kriszta!

Öltözködés: majd áll még égnek a hajunk!

Anna 1/2 8 kor fekszik és reggel 7-ig durmol. De volt, hogy 1/2 9 is húzta a lóbört.
Szerencsére!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


HAjni!

Tesco, Cora, Metro van. Meg most lesz ez a Lindl vagy micsoda. Az Auchanért mega Kikáért(árúház) irígy vagyok.

Cora: én is.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Azért az Auchan meg a Cora hiányzik ám. Itt javarészt Metro-zunk (pedig azt otthon se szerettem, bár itt valamivel kulturáltabb).

K.

Kép
lujzika
 
 


Ha nem találsz szívesen veszek neked isKép
Bár nagyon nem bízom a postában, de legalább az ingyen van!

Három gyerek ekkora különbséggel nem nagy gond. Ugye a nagy egyedül fürdik, a középső apával, nekem csak a kicsi marad. De azt nem is engedemKép

H.
nalika
 
 


Kriszta!

Metro: utálom, mert itt a jugókat részesítik előnybe. meg hiába írja ki, hogy akció, ha nemlehet kapni, azt amit hirdet. Jó sokszor a pofikámra estem. Kép Itt pont egymás mellett van a Cora, Metro és Praktiker.
Cora a legjobb.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Metroban azt nem szeretem, hogy nagyon ritkán kapni azt, amit akcióban meghirdetKép Bár nekünk az is közel van. Ezek kocsival mind 15 percen belül vannak. A Tesco van közelebb, de oda is inkább a pór népek járnak.

H.
nalika
 
 


Jó ezt egyszerre írtukKép

Kriszta,
VIII. ker, az a Baross utca?

H.
nalika
 
 


Hajni!

Három gyerek az három gyerek! És még levelezgetni is jut időd! Én most nem tudnám elképzelni, hogy legyen másik is. Én ennek szeretnék megadni mindent. Én 33, apa 41.
ÉS ha nem is úgy néz ki kivülről , de nagyon sokat foglakozok a kisasszonnyal. De amikor el van magában a játékaival, akkor nem szoktam piszkálni, hagy szokja az önállóságot. na ilyenkor írok.


Baba: még visszatérünk rá!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska!
Azért hálát adhatunk az égnek, hogy ilyenek a lánykák! Az elején nagyon durva volt az éjszakai kelés. Mondtam is a páromnak, hogy néha úgy érzem, hogy nem is tudok rendesen beszélni, olyan fáradt voltam. De ez nálunk nem tartott sokáig, végülis 2 hónapos kora óta végigalussza az éjszakákat.

Hajni!
Tök jó lehet, fiatalon 3 gyerkőc! Mire a legkisebb 20 lesz, te akkor is még csak 50 leszel!

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Egy húron pendülünk, mert Anna is azóta alussza át az éjszakát.
Hálát adok a sorsnak, hogy sikerült és lett ő. MIndent megér. Így utólag.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mondjuk az itteni Metro-ban még mindig kaptunk olyat, amit akcióban hírdettek.

Hajni!
Igen, Baross u.

Mucska!
Hát valószínűleg nálunk is csak Eszterke marad az egyetlen, bár gondolkoztunk már örökbefogadáson.

K.

Kép
lujzika
 
 


Most szünet van az iskolában, így a nagy nincs itthonKép Valamivel könnyebb, és a Tomci is nyugodtabb. De hát az okosság azzal jár, hogy kicsit rosszabb, mint kéneKép De csak túlélem vhogyKép
Mindenképpen akartam testvérkéket És ez ugye nekem nem igazán okozott gondot. Csak ez itt ugye kicsit bánthat másokat. Pl. hogy én elhatároztam, hogy lesz egy oroszlán kislányom, és az lettKép
Nagyon rossz lehetett nektek, hogy nem jött össze, és maximálisan megértem, hogy esetleg egy kicsit elkényezetitek őket ezért (vagy másért)Kép
Hú, nem akartam okoskodni!

H.
nalika
 
 


Kriszta!

Örökbefogadás: LAca elutasítja. Itt leginkább csak roma származású lehetne, a magyarnak nincs rendezve rendesen a háttere. Azt meg nem szeretnénk. VAnnak köztük is rendes emberek, én is ismerek, de nem azok, akik eldobják maguktól a gyereket. Így marad a ház úrnője. Bár amennyit eszik a hippből ezt is elég lesz megkeresni. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nem szeretem a Baross utcát. Ott csináltak annak idején amniocentézist a Petivel, szerintem teljesen feleslegesenKép

H.
nalika
 
 


Az én egyik ismerősöméknek sem jött össze a baba 7 évig. Aztán beadták a kérelmet örökbefogadásra, és terhes lettKép Csak úgy, mindenféle beavatkozás nélkül.

H.
nalika
 
 


Hajni!


Baromi okoskodó vagy, én meg ettől depi lettem Kép Kép
Kinek így, kinek úgy, a lényeg, hogy itt vagyunk. Hátrafele meg nem nézünk. Ugye Krisz?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Engem nem bánt egyáltalán, hogy neked sikerült. Nekem is van egy barátnőm, nála úgy született mind a két gyerkőc, ahogy ő elhatározta. Ez tök jó dolog! Nem mondom, az azért bántott, amikor mondjuk méhenkívülivel feküdtem a kórházban, és sorban jöttek a küretesek. Mondjuk, felettük se ítélkeztem, csak az bántott, hogy miért ilyen a sors. De ezen már nem kesergek, elvégre itt az én Tündérkém! Különben is ez "Humormanó", vagy mi a szösz Kép

K.

Kép
lujzika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: