Új privát üzeneted érkezett!

Éva!

Jobbulást nektek!Nagyon aranyos a lányod,hogy gondoskodik a beteg anyuciról.

Kika!

Én is utálom,ha valaki osztja az észt.Engem a szoptatással tudnak kiakasztani.De,mindegy,nem vitatkozom senkivel.Utálok,szeretem magam jól érezni.

Tegnap este akkorát estem...Ma meg a járókába ütöttem meg magam.
Voltunk sétálni,kész katasztrófa közlekedni.

Ildi
tfildiko
 
 


Hugi!

"valaki kidugta"?Kép
popsitörlőKép
virág:Kép Ugy tünik nálatok is beindult az élet..O
Bálintnak utólag is boldog névnapot!

Ildi!

Vigyázz, mert még összetöröd magad! Kevesebbet kéne innod!KépKép
Uj járókáról lesz kép?
Ne törödj a védönővel!

Lujzi!

Nem olyan könnyű minket kicsinálni!
Lesz még olvasnivaloja a "valakinek"! Én ebbe biztos vagyok!Kép Törünk még mi borsot az orra alá!KépKép

Bea!

Jó kis topikot találtál!KépKép
Huncut egy micimackótok van! De a Kis hercegnő ugy látom nem haragszik a cipő miatt.

Meli!

Orsi is mesztelenül olyan volt mintha kicserélték volna! Na mondjuk pucérkodni még most is szeret!!Kép

Na szóval kicsit olvasta, kicsit írtam, de nem hagytak, aztán megint kicsit olvastam, kicsit írtam......Most ezt egyenlőre elküldöm, mert félek, hogy elveszik, meghát a Kisasszony követeli a gépét.

puszi:
É.
eve
 
 


Éva!

Majd teszek fel képet,ha lesz.Még nem csináltunk.
Próbálok nem foglalkozni azzal,hogy mit mond.
Piszkosul fáj a jobb tenyerem,mert mélyen felszakadt az esésnél tegnap.Így bal kézzel fürödtem.Gondolhatod,hogy milyen fürdést hajtottam végre.

Ildi
tfildiko
 
 

 
 

Ildi!

Te jó ég! Hogy tudtál ekkorát esni! És hol estél el?
É.
eve
 
 


Bea,
Elovastam.Kép Ledöbbentem, de úgy látszik az emberi butaságnak nincs határa.KépKép
Léccciiíííí ne olvasgass máshol, gyere és itt olvasgass.Kép
Pusz
Kika
kika
 
 


Éva!

A bejárati ajtónál megcsúsztam.(Előtte értem haza,és vizes volt a járólap az olvadt hótól.)A fal alul ki van rakva fehér,redecses dísztéglákkal.Annak csapodott a tenyerem,mélyen lehorzsoltam.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Látom, azért páran tartjátok a frontot.Kép
Én ma nem tudtam jönni, bent voltunk Pesten, vettem 1-2 rucit Gergőnek, mert szépen lassan növögeti kifelé mindenét.Kép

Ildi
71 cm volt múlt kedden.Kép És szerintem már elhagyta a 9600 grammot.Kép
EsésedKépKépKép Vigyázz magadra!

Tegnap éjjel végre tök jól aludt! Felébredtem 2 előtt és kerestem a gyereket, hogy miért nincs ott mellettem? Aztán magamhoz tértem annyira, hogy leesett, még eddig nem kelt föl.Kép Akkor gyorsan megnéztem, hogy lélegzik-e még, de aludt édesen és csak fél 3-kor kelt fel. Ilyen már nagyon-nagyon régen nem volt! És reggel is 3/4 7-kor kelt, de még elvolt 1/4 8-ig az ágyunkban. Azért ilyen éjszakákkal kiegyeznénk!Kép

Most mennem kell, Gergő már elég nyűgi és lefárasztja Apuciját.

Puszi mindenkinekKép

avocado
 
 


Orsi!

De jó volt neked,egy kicsit kimozdultál.holnap délután én is elmegyek a Tescóba,ha jó lesz az idő.
Mit vettél a Gergőnek?
Örülök a jó éjszakátoknak.Kép
A miénkKépRemélem,hogy a mai jobb lesz.

Jó éjszakát,ma már nem jövök.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Délután írtam, de nem küldte el, nagyon mérges lettemKép

ÉviKép
Örülök, hogy jobban vagytok már. Nagyon ügyes és lelkiismeretes ápolónőd vanKép

IldiKép
Gondoltam Rád éjszakaKépKép A Réka 2h-től fél 5h-ig fent volt, állandóan a szájában volt az ökle. Hiába kentem be neki, az sem sokat segített, aztán fél 5h-kor kidőlt szegénykémKép Meg mi isKép
Eséses:Kép Még jó, hogy nem lett komolyabb bajod, igaz ez is épp elégKép

OrsiKép
Jó hosszú legény a GergőKép Milyen csini rucikat vettél??? Képek???Kép

Bea, KikaKép
Csak ismételni tudom magamat, nagy az Isten állatkertjeKép

HugiKép
Jaj, de jó, hogy jöttél! Látom zajlik nálatok is az élet! Kis kertészed van???Kép
Réka meg folyamatosan házibulikat akar rendezni (csavard fel a szőnyeget...KépKépKép) Tegnap pl. be akart bújni alá, nem hittem a szememnek, hihetetlen mi jut eszébeKép

LujziKép
Én is hátradőlök a székemben, ha jösszKépKépKép

AndiKép
Élsz még??? Adj egy kis életjelet magadról! Na meg sztorit a kis nyomkövetőrőlKép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Meli kivánságod: parancs Kép

Igen élünk és jól vagyunk.
Anna nagyon jó kislány, de nagyon mozgékony. MA elfalatozta egyedül az biscottit kekszét és meg sem fulladtunk. Imád(na ) mindent amit én eszek. Ha hivom, hogy gyere anyához akkor a szépen odajön.
a járókát szereti, nem hisztizik ha benne van. Jót játszik. Persze azért csak végszükség esetén rakom bele.

Este állandóan felállt alvás helyett a kiságyba. kb 10szer fektettem vissza, már kezdtem mérges lenni, mire kiderült, hoyg bekakilt és azért álldogált, hoyg cseréljünk már még pelust. Már többször észrevettem,hogy jelez a dolog után.
Persze ha előtte jelezne az jobb lenne Kép

Meli!
mi lett Réka cicijével?

Orsi!

Alvás KépRemélem már jobban van a trónörökös.

Ildi!

Álldogálás Kép
Nem az itteni dolgokból van elegem, hanem a sok marhából aki olvas(hat) bennünket.Jó nagyot eshettél. SzegényKép

Éva!

remélem Orsi már jól van!

Hugi!
Reggel olvastalak ám és olyan jó volt!

Bea!

őszintén szólva a gyomron is felfordul az ilyenektől.
Én szopi párti vagyok, mert nagyon szerettem volna szoptatni, de Anna nem akarta. HElyeslem ha valaki szoptat, de azt nem , hogy apának ez erotikus élményt nyujtson. Perverz szerintem.


Kriszta! Rokonok vannak még? Eszti?


Kép

Kép

Mára ennyi, megyek ágyóba. Szép álmokat mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Andi végre! Kép Az én kölyköm se alszik kakis pelusba, kis finnyások Kép

Meli házibuli Kép Azt kéne látotok hogy teper a távirányítóért Kép De már rájött sajna, hogy ha a hátam mögé teszem akkor is ott van Kép

Orsi! Remélem még alszol Kép Mit vásároltál? Milyen ruhát?

Ildi te szegény, jó nagyot eshettél Kép Remélem te is alszol Kép

Eve gyerekmunka Kép

Hétvégén voltunk anyukáméknál, a keresztfiam olyan kegyben részesített.... Kapott valami szuper rágót ami fel van tekerve, fogalmam sincs hogy mi a neve. Kérdeztem tőle hogy megkóstolhatom e. "Keresztanya te akár háromszor is vehetsz belőle" Kép De azért hozzáteszem, hogy most volt a szülinapja és előtte kapott tőlünk egy hatalmas, spriccelős, szirénázós, távirányítós tűzoltóautót Kép

Tegnap némi virágborogatás után megbeszéltem Mackópajtival, hogy most bizony fel kell porszívózni, mert minden csupa föld. Elkezdtem porszívózni, nézte, nézte, egyszer csak azt látom hogy elaludt Kép Szerintem én ezentúl naponta 3x fogok porszívózni Kép


Pusz mindnekinek
Hisztimentesszépnapot

Hugi
Amatőr
 


Szép jó reggelt!

Bár örömmel látom, Hugit végre nem lehet megelőzni Kép!

Eszterke szerencsére nem lázasodott be az oltástól Kép Tegnap apájával dorbézolt délután, mert mi a nővéremmel shoppingolni voltunk Kép Végre vettem magamnak egy helyes tatyót (Valentin napi meglepi Kép)! Na meg végigszaglásztunk egy illatszer boltot, így valami iszonyatos "illatfelhőben" jöttünk haza Kép

Ildi!
Remélem, már megnyugodtál a támadónő után Kép Esés Kép Még jó, hogy nem lett komolyabb baj! Kép

Bea!
Hát ez horror volt Kép Léci-léci-léci, inkább ne olvassunk máshová! Kép Bár én is nehezen állom meg Kép

Eve!
Remélem, már jobban vagytok! Kép

Kika!
Csakazértis Kép

Orsi!
Látod, milyen rendes Mókuskád van neked?? Tegnapelőtt kiborultál, erre tegnap csinált neked jó éjszakát KépKép Ruhák?? Képek?? Vagy esetleg holnap a kis félévesről ??? KépKépKép

Meli!
Éjszaka Kép És látszik már a fogacska?? Nekünk még mindig csak 2 van alul, a többi még nem akaródzik kibújni, bár hála az égnek, nincs nagy szenvedés sem Kép

Andi!
A nővérem vasárnap utazik haza Kép Vidám kis "rab" a lányod Kép

Hajni!
Nagyon eltűntél!!! Kép Hogy vagytok???

Szép napot mindenkinek!
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Jó reggelt!

Meli!

Köszi.Még most is fáj.Éjjelre levettem a ragtapaszt,hogy gyógyuljon.Húzódik...A fogmosás sem egyszerű,mert rossz helyen van a seb.De majd csak jobb lesz.Nagyobb bajom is lehetett volna.(Lábtörés,kéztörés...)

Andi!

Nagyon édes a lánykád,és nagyon ügyes.Gyere sűrűbben,kérlek!!!

Hugi!

Aranyos lehetett a keresztfiad.
A mi éjszakáink szörnyűek továbbra is.Ez van,majd egyszer talán sikerül 8 órát aludnom.

Ildi
tfildiko
 
 


Néhány kép a lánykámról:

Kép

Kép

Kép

Ildi
tfildiko
 
 


Szia, Ildi!

Tündér a kiscsaj, és milyen ügyes!!! KépKép A fülbevaló új? Vagy csak én voltam eddig vaksi?? Nagyon csecse! Kép
Kezed Kép Még jó, hogy nem tört el! Kép

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

2 hete tette be a doki néni az új fülbevalót.(Keresztelőre kapta a keresztanyukájától.)Nem vagy vaksi...Kép
Tegyél fel képet a lánykádról,ha lesz időd!!!Kíváncsi vagyok rá,hogy már mekkora.Hány cm és hány kiló most?
Utálom...már megint esik a hó.Kép

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Gyorsnak kell lennem, mert Gergo barmikor ebredhet, meg a babakocsiban alszik seta utan.Kép

Ejszakank megint eleg gyatra volt, ugy latszik csak egyet kaptunk ajandekba kismokustol. En elegge kivagyok, idegileg is.Kép Jo lenne mar tullenni ezen a korszakon, mert nem sokaig fogom birni.Kép

Visszaolvastam, de eleg koma az agyam, igy mar nem emlekszem ki mit kerdezett.Kép

A rucikkal kapcsolatban voltatok tobben is.Kép Vettem ~egy cuki kis kantaros gatyot, egy bodyt, meg egy kezeslabast, azt hiszem igy hivjak, felul ujjatlan es alul sincs labfeje, de nem olyan, mint egy kantaros gatya. Majd teszek fel kepet, de nem tudom mikor lesz ra idom. Bodyt meg akarok venni, csak itt nem talaltam olyat, ami tetszett volna.

Hugi
PorszivozasKép

Ildi
Annyira edes a Lanykad!Kép Tenyleg szep a fulbevalo! Es nagyon ugyesen acsorog!Kép

Andi
Anna is tunderi!Kép Nagyon jok a kepek!Kép

MOst mennem kell, de meg probalok ma jonni.

Bea
Most nem tudok emilt kuldeni, de ha megkaptad a multkorit abban benn volt a telcsiszamom. Csorogj ram legyszi, mert en nem tudom a tiedet es megbeszelhetnenk, hogy mikor szaladjak at az almaert. Ha meg aktualis.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Köszi.Én is mindig azt érzem,hogy még egy rossz éjszakát nem bírok ki.De mindig jön egy rosszabb...Nagyon várom,hogy nagyobb legyen.

Ildi
tfildiko
 
 


Lányok!

Úgy nézem,kihalunk.De rossz,hogy nem írtok!
Holnap gyertek!!!

Jó éjszakát Mindenkinek!

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Ma sem volt valami túl nagy forgalom! Kép

Képzeljétek, ma este vettük észre, hogy felül kibújt 2 fogacskánk, de nem a középső kettő, hanem a szemfogak KépKép Így nem Nyuszika lesz a leányzó, hanem Piroska, Vámpiroska KépKép

Ildi!
Ha minden igaz, akkor most 10,4 kg a leányzó, de ez most csak olyan mérés volt, hogy ráálltam vele együtt a mi mérlegünkre Kép A 80-as ruhák még jók rá, így gondolom, még nem mentünk 80 cm fölé! Próbáltam ma olyan képet csinálni a lánykámról, amin négykézlábazik, de nem igazán sikerült Kép Holnap újra próbálkozunk! Kép
Nektek is nyugis éjszakát kívánok! Kép

Orsi!
Remélem, ma már jobb éjszakátok lesz Kép Ha nem sikerülne korán jönnöm, akkor nagyon boldog félévességet a kis topikunk Benjáminjának !!! KépKépKép

Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Újabb pocsék éjszakán vagyunk túl.Most itt nyikorog a járókában,fel akar állni.Megvárom,amíg magától sikerül neki.Nyújtja a kezét,hogy vegyem ki.Még várok egy kicsit...
Gratula a fogakhoz!És a négykézlábazáshoz.Ügyes a lányod.Várom a képet...

Orsi!

Gratulálok a féléves Gergőnek!

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, mert Mackó ma extradinka, de Gergőnek nagy-nagy gratula félévességéhez!

Pusz
Hugi
Amatőr
 


Csak gyorsan, mert vannak nálam.

Gergőnek nagyon boldog félszülinapot!!!

Kép

Később jövök.

Pusz
Vendég
 


SziasztokKép

Orsi,
Boldog félévességet GerinekKép Úgye lehet ez a beceneve?Kép

Mindenkinek szebb napot majd jövök délután, de most úszom a dolgaimmal.
pusz
kika
 
 


SziasztokKép

Mindenkinek nagyon koszonjuk a koszontest!Kép

Mokuska ugy latszik 1 rossz es egy jo ejszakat osztogat, most sem volt veszes, egesz jol tudtam pihenni. Igaz egyel tobbszor szopizott, de kozben aludt rendesen.Kép

Kika
Ha lehet valasztani a becenevek kozul, akkor inkabb legyen Gergoci, vagy mas, de a Gerit nem nagyon szeretem. Remelem nem baj!KépSajna az unokatesom is igy becezi es nem akarom megbantani azzal, hogy szolok miatta, de nem szeretem. Olyn, mintha nem is magyar nev lenne.Kép

MOst mennem kell, de meg probalok jonni.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Sajna,a Noémi nem ad egy jó éjszakát sem.Az éjjel már éjfélkor kezdte az ébredéseit.Majd talán ma.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!!

Először is hadd legyek önző, Tüncsi negyedik napja olyan édesen gagyog. Ezerrel megy a bababa, mamamaKép Ja, és mostanában oldalt fekve alszik, de volt már egy éjszaka, amikor hason aludt...

Orsi,
grat a félévességhezKép Bennem még élénken él, ahogy izgultál, hogy mikor bújik már ki Mókuskád...

Krisz,
VámpiroskaKép Hát nálatok sem a nagykönyv szerint jönnek a fogak. Ha jól emléxem a nagyfiamnak volt ilyen, de neki csak az egyik oldalt jött ki a fog, aztán jöttek középen, és utána a másik oldalt...
Asszem fogak terén is az én lányom lesz az utolsó, még se híre, se hamva...Kép

Ildi,
járókaKép Kajával még mindig hadilábon álltok?

Andi,
veletek mizújs?

Hugi,
én lemaradtam a névnapi köszöntésrőlKép Most még elfogadható? Akkor boldog névnapot Bálintnak!!

Kika,
Tüncsivel egyidős Anna baba hogy van? Még mindig rendesen eszik, remélem?!

Megyek folytatom Malacka hímzésétKép

H.
nalika
 
 


Hajni
Koszonjuk szepen!Kép
Mit himzel eppen?

O.

avocado
 
 


Mi van itt Lányok???Kép
Sehol senik?

Ildi
Remélem ma jobb lesz az éjszakátok, meg a miénk is!Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi,
Malackát hímzekKép Illetve most már a körülötte ugráló halakat.
Szvsz éjjelre már kevés Gergőnek a folyékony kaja, ha majd bevezeted a szilárdabb kajcsit biztos jobban fog aludni. (Nagyon-nagyon zárójelbe merem leírni, hogy anno Petikém másfél éves koráig kelt fel többször éjjel. Én neked ennél sokkal jobb éjszakákat kívánok!!)

H.
nalika
 
 


Hugi!

Hát,vannak gondog az evéssel.Most már nem akar enni semmit.Megérek bele tömni egy kis kaját.Tegnap a tököt sem ette meg.A mérlegre most nem is teszem,mert 8 napig nem hízott semmit.(Azért olyan 900ml-t igyekszem beletenni a pocakba.)Rengeteget mozog,enni viszont ugyanannyit eszik,mint régen.
Gratulálok a gagyogáshoz.Ebben mi leszünk az utolsók.A Noémi nem akar gagyogni.Már kezdek aggódni...

Orsi!

Aludtam az éjjel,mert a férjem volt az ügyeletes.Olyan jó volt...
Nálatok milyen volt az éjszaka?

Andi!

Mi újság nálatok?

Többiek?Gyertek!!!

Ildi
tfildiko
 
 


szisztok!

szolgáltató kicssszetett velem rendesen. VAlami új vackot kellett telepiteni és behalt minden.
Tegnap 3000 forintot beszéltem el ez miatt.
A rendszer most is szar, hol van netem hol nincs.
Most azon gondolkodomm hogy szolgáltatót váltunk, mert az ügyféllel baromi pocsékul beszélnek. Nekem tegnapp simán lecsapták a trelefont pedig csak olyan hangnemben válaszoltam, ahogy ők beszéltek.
utána hirteklen megjavult minden pedig előtte közölték hoyg nálunk minden jó, nálam a hibam, hivjak számitóghépesdt vagy ki jönnek 5000 ért + 2000 óránként.
pénteeken hirtelen akasszak le egy számitógépest. Nem elég hogy 2 napja nem tudok netezni..
Szóval kész vagyok ez miatt. AZ összes mailem elveszett.
MOst megyek é sbizok benne, hoyg tudok valahova időben váltani. Pusz mindenkinek
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Ejszakank szo-szo.Kép Kozepesnek mondanam.

Ildi
Orulok, hogy tudtal egy jot aludni!Kép Nalunk sajna ez nem megy, mert cicim csak nekem van.Kép De reggelente Karcsi szokott felkelni vele, hogy en meg tudjak aludni, az jo szokott lenni nagyon. Sajna ma el kellett mennie koran, igy nem alhattam, ugyhogy kicsit koma vagyok.

Hajni
En sajnos most nem tul jol haladok a himzessel, pedig annyi mindent szeretnek megcsinalni! Csak estenkent mar nagyon faradt vagyok, nap kozben meg Gergo nem hagy.

Most mennem kell, nagyon hianyol Mokuska.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Andi
SajnalomKép Remelem megoldodik!

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Andi!

Remélem,hogy hamar megoldódik a net gondod.Én is ideges lennék.

Orsi!

A 7 hónap alatt ez volt a 2.éjszaka,hogy felkelt.Belátta,hogy nekem is kellene már aludnom valamikor.Remélem,hogy ezentúl hetente kapok egy ilyen éjszakát a férjemtől.

Ma végre eljutunk a Tescóba.Már nagyon rég voltam vásárolni.Együtt megyünk mind a hárman.

Ildi
tfildiko
 
 


Hali!

LujziKép
VámpiroskaKép Gratulálok a fogacskákhoz, nálatok is aktív a fogtündérKép

NaliKép
Ne aggódj, még mi is fogatlanok vagyunkKép

OrsiKép
Egy kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánok boldog félévességet a MókuskádnakKép

AndiKép
Átérzem a helyzetedet, tudod, írtam, hogy én is vívtam nem egyszer nem egy szolgáltatóval. Most éppen megint a Matáv van soron. Elő van fizetve a hívószámkijelzés, hát semmit sem jelez. Bejelentettem a hibabejelentőnél, két hét után úgy döntöttek, hogy náluk minden oké, mondtam, hogy nálunk nem, úgyhogy jöjjenek ki és szereljék meg, ja és nyomatékosan közöltem, hogy ugye ez nekünk semmibe sem fog kerülni. Erre másnap felhívtak, hogy ha a készülék a rossz, akkor fizetni kell a kiszállásért. Közöltem vele, hogy előtte két nappal a Matávpont-nál megnézettem a készüléket és oké volt. Érdekes módon másnap rendben működött minden. Ez ment egy hétig, tegnap óta megint. Ezek azt hiszik, hogy nincs jobb dolgom, mint állandóan az ügyfélszolgálaton lógni és a hibáikat jelentgetni??? Csak számomra az a kérdéses, hogyha kijönnek és belebabrálnak a készülékbe, hogy a p.csába bizonyítom, hogy márpedig az én készülékem jó??Kép
Ráadásul minuszos a számlánk, nekik kellene visszafizetni, erre abból vonogatják a havidíját a hívószámkijelzésnek, holott a szolgáltatás nem működikKép Szóval én is tiszta dili vagyok emiatt. Lehet, hogy lemondom az egészet, aztán kenjék a hajukra!!!

IldiKép
Ne szomorkodj! Ha éhes, úgyis enni fog. Egyébként a Réka is ugyanannyit eszik mint kb. 2 hónappal ezelőtt, egyedül a tápszerből eszik többet, a szilárdból nem.

Tegnap anyukáméknál pelenkacsere alatt fekvésből felült a drágám, megtámaszkodott az egyik kezén, aztán miután megkaparintotta a popsitörlő kendőt eldőlt mint a krumpliszsák. Anyukámmal csak lestünk egymásra, hogy káprázott a szemünk vagy mi?! De mindketten láttuk, de azóta sem produkálta sajnos.

HugiKép
Mit művel Mackó-pajti???

KikaKépBeaKép
Gyertek!!! Azt hiszem megint el kell kezdeni osztogatni a feketepontokat, akkor mindenki beijedt és jött!!KépKépKép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Meli!

Nagyon ügyes a lányod.Gratula!
Mi még ilyet nem csináltunk.De ma egész nap a felállást gyakorolja a járókában.

Vettem neki egy nagyon édes farmerruhát.Biztos,hogy csini lesz majd benne.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Meli Draga!
Nagyon arantyos vagy!Kép Nagyon szepen koszonjuk!Kép
Gratula a Lanykadnak, nagyon ugyes!Kép

Ildi
PusziKép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


arantyos=aranyosKépKépKép

avocado
 
 


Sziasztok!

Orsi
boldog félévességet utólag!
Ne haragudj, de a szolgáltató jól megszivatott!

Meli!

emlékszem az estedre , nálunk sincs még lefutva a dolog, mert alig van net néha.
felülés: hidd el jól láttátok Anna is pelenkázás közben kezdte Kép

Ildi!

Mi is voltunk a Tescoba ma, mi másik ruhát vettünk nem farmert.

Krisz!
Hogy vagytok? látom jönnek a fogak!
nekünk kinn van a 7. és jön a 8. is , de szerencsére nem szenved vele. Este nyoma sincs reggelre meg egyel több van.

Hajni!

Jól vagyunk köszi! Tücsi hogy van ? É s a fiúk? Neked van időd még himezni is?

Hugi!

Tán azóta is poszivózol, hogy Kukac aludjon?

Bea!

Nálatok mi újság, BÁrsonyhajú mekkora már?

Kika!
Te is eltüntél? Kép

Éva! Hogy vagytok! Orsi meggyógyult már? Te hogy állsz a vizsgákkal?

Én most igazoltan voltam távol.
úgy hoztak be egy új rendszert nálunk, hogy a szolgáltatónál sem műkösik rendesen, és ezt szivjuk.Kép Kép Kép


Anna jó kislány szerencsére, ha nagyon eleven akkor járókázik Kép

MA voltunk sétálni 3 órát. Majd meg haltam mire hazagyalogoltunk, de jó volt. A ruhatára nyárára szaporodott a lánynak a nagypapa jóvoltából Kép


Kép

MOst megyek, mert a szekrény melletti sétálást gyakoroljuk, miről a lány azt hiszi, hoyg megy... Kép

Szép hétvégét mindenkinek!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

De rendes a nagypapa.Mit vett az Annának?
Amikor kiírtad a babák fejlődését(a múltkor),nem volt benne a beszédfejlődés?Én most már nagyon aggódom...Biztos,hogy le vagyunk maradva...

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Andi,
néha kell hímezni is, most már eljutottam odáig, hogy nyugtatja az idegeimetKép Anna fogacskáiKép NetKépKépKép

Meli,
a fiúknak már 5 hónaposan kijött a foguk, de Tüncsi fog nélkül is tud harapniKép
Milyen hívószámkijelzésetek van? Nekünk az Összhang csomagban van benne hangpostával, meg nem tudom még mikkel 150 Ft-ért. Asszem ha csak hívószámkijelzést kérsz, akkor úgy drágább...

Ildi,
a beszédfejlődés is teljesen változó, nem hiszem, hogy nagyon aggódnod kéne. Anyukád mit mesélt, te mikor kezdted a gagyogást? {(már megint keversz minketKép)}

Orsi,
esténként a lámpafénynél én már nem látom rendesen a hímzéstKép A fuvolás cicás képpel kész vagy már?

H.
nalika
 
 


Hajni!

Bocs,tényleg.(Legközelebb jobban figyelek.)Nem emlékszik rá anyu.De most nagyon rámjött az aggódás.KépMár nagyon várjuk,hogy megszólaljon.

Jó éjszakát Mindenkinek!

Ildi
tfildiko
 
 


Jó reggelt!

Végre jó volt az éjszakánk.KépCsak 2-szer kellett kibújnom az ágyból.És reggel negyed 7h-ig aludt.

Orsi!

Remélem,hogy te is aludtál az éjjel.

Ildi
tfildiko
 
 


Jó reggelt MIndnekinek!

Hugi!

Boldog hófordulót!

Ildi !

NEm vot benne, de szerintem ne aggódj. VAn aki később kezd dumálni. Anna is gagyog, de semmi értelmeset. Biztos vagyok benne hoyg nem vagytok lemaradva!
A barátnőm kislány a 2 éves koráig nem nagyon beszélt. Értett mindnet, de nem válaszolt csak mutogatott. Most meg be nem áll a szája! Néha túl sokat is dumál.
Kapoot egy széldzsekit a lány, egy fodros rövid ujjú blúzt, meg az a kisruhát ami a farmar mellé volt felakasztva. NAgyon csini benne. Nagypapi nagyon örült, hpoyg megvette őket.

Hajni!

NA az én idegeimet bizony nem nyugtatné, mert nagyon béna vagyok ilyen téren.

Képzeljétek, az unokahúgom két ünnep közt szült. Csaszival. Mostr műtötték újra, mert elfeltőződött. egy héten belül 5 kismama ment vissza. Kép ezzel a problámával.
Most húzok, mert jönnek értrem megyünk a Metróba a barátnőmmel. Egy kicsit kiszabadit Anna mellől, az apázni fog. Remélem hozza a formáját amig oda leszek Kép
Később jövök majd mindenkinek irni, de mindjárt 8 óra.
Pusz
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Kösz a nyugtatást.Anyu nem emlékszik rá,hogy mikor kezdtem el gügyögni.Csak arra,hogy még nem voltam két éves és nagyon jól beszéltem.(Azokból a kinyithatós könyvekből többet tudtam kivűlről.)Nem tudom,hogy a Noémi mikor kezdi.De most már jó lenne...
Hol szült az unokahúgod?Ez durva...

Ildi
tfildiko
 
 


Hugi!

Boldog hófordulót kívánok a Bálintnak!

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Na, most érintett meg igazán a depi szele Kép Ma délelőtt elutazott a nővérem Kép Tudjátok, olyan fura, hogy reggel még együtt kávéztunk, most meg már 1000 km-rel távolabb van. Hívtam őket, hogy rendben megérkezett-e, de inkább ő sem jött a telefonhoz Kép Na szóval, jól kibőgtük magunkat külön-külön Kép

Holnap jövök ám bővebben, de most nincs kedvem semmihez Kép Még jó, hogy itt van nekünk ez a kis süvölvény KépKép

Hugi!
Boldog hófordulót Mackópajtinak Kép! És örülök, hogy nincs semmi baj KépKép

Mindenkinek puszi!
Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Rossz lehet most neked.De azért ne legyél depis!!!Itt vagyunk mi neked.(Tudom,hogy ez nem vigasztal.)

Ildi
tfildiko
 
 


Jó éjt Csajok!

Ildi
tfildiko
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: