Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Fórumozók! 
Kérlek segítsetek! 
Nagyon-nagyon régóta, 19 éve szeretnénk kisbabát. Egy inszemináción és 10 lombikkezelésen túl sem tudtuk feladni az álmunkat, így megpróbáltunk örökbefogadni, de sajnos az sem sikerült. A külföldi, ügynökségen keresztüli béranyaságra nem volt anyagi keretünk, de ezelőtt 5 évvel hallottunk róla, hogy Magyarországon is működik ez ügynökségek nélkül, pusztán a kölcsönös bizalomra építve. Azóta keresünk a különböző fórumokon egy megfelelő mamit, de mindezidáig teljesen sikertelenül, sőt... Eddig négyszer vertek át minket, kétszer pénzzel, az utolsó két alkalommal viszont idejében észrevettük a szándékot és megúsztuk anyagi veszteségek nélkül. És még mindig nem adtuk fel! 
Kérem, hogy jelentkezzen az a nő, anya, béranya, aki van annyira becsületes, hogy ebben a rettenetesen szomorú és kiszolgáltatott helyzetben nem él vissza a kiszolgáltatott helyzetünkkel és valóban teljesíti azt, amit vállal, legyen szíves jelentkezzen és segítsen megvalósítani az álmunkat!
Sajnos az ez idő alatt elszenvedett veszteségeink megtanítottak minket néhány dologra ezzel az üggyel kapcsolatban, ezért csak olyanok jelentkezését várom, akik nem kérnek előleget és nem zavarja őket, ha ott akarunk lenni a vizsgálatokon.

,mmm-m-,

Kedves gyermekáldásra váró párok!
Szívesen segítenék olyan párnak, akik nagyon rég óta vágynak gyermekre, de valamiért mégsem érkezik meg hozzájuk a baba.
32 éves, 2 gyermekes anyuka vagyok, a nagylányom 8 éves, a kicsi nemsokára tölti a 3.életévét.
Problémamentes terhességeim és szüléseim voltak, mindkét gyermekem időre született.
Nem dohányzom, nem iszom, nincsen vele született betegségem nekem sem és a gyermekeiknek sem.
Leinformalható, becsületes család vagyunk, ez lenne nekem az első béranyaságom.
A továbbiakat ezen az e-mail címen tudjuk megbeszélni: csillagfeny11.11@gmail.com

@szandibaba2017:
Én szívesen segítenék. Kérlek vedd fel velem a kapcsolatot a csillagfeny11.11@gmail.com email címen.

@csillagfeny88: Szia Csillagfény! Írtam neked.

Üdvözlök mindenkit Lakatos Barbara vagyok 20 éves sötét barna hajú Fehér bőrű zöldes barna szemű Nem roma származású kétt iker Kislányom van természetes úton fogantak és természetes úton jöttek világra 3700 grammal 51 és rá egy percre a másik kislányom 3600 grammal 50 cmel kétt petéü ikerek Főiskolai végzetségem van vele Együtt szakmám is van jelelnleg most nem dolgozom Budapesten élek a páromal és a kétt kislányomal béranyaságot szeretnék vállalni a párom persze nem tiltakozik ........ 30 év feletti pároknak vállalom akkár 50 éves pároknak is vállalom meleg férfi pároknak is vállalom és meleg nő pároknak is vállalom előre nem kérek előleget esetleg 5-6 hónapos terhességnél fogok kérni a bizzalom miatt nagyon szeretném akinek évek allat még a lombik baba semm jött össze annak az álmukat valóra váltani Email.... Cimem...... weysbarbaraniza@gmail.comköszönettel Lakatos barbara bizzalomal keresenek

Sziasztok! :)

31 éves vagyok, Pesten élek, nem dohányzom, nem iszom. Szívesen vállalok béranyaságot.

Judit (tothjudit309@gmail.com)

Sziasztok! Miért van az, hogy írok valakinek egy-ket napja írt az oldalra és már nem is él az email cím :( Rettentő nehéz, nagyon csalódott, becsapott vagyok, de még mindig bízom, hogy vannak még rendes, becsületes emberek akik tudják mire vállalkoznak és szavahihetők. Mindenkinek kitartást és sok erőt!

Sziasztok. Olyan nőkkel szeretném felvenni a kapcsolatot, akik megbízhatő béranyát keresnek, és akik cserében ugyanolyan megbízhatóak, komolyan gondolják és ha majd egyszer ott tartunk, még ha nem is minden vizsgálatra, de elkísérnek a fontosabbakra és érdekli őket a fejlödő kisbabájuk. Írjatok nyugodtan, ismerkedjünk meg, és ha sikerül mindent átbeszélnünk és hivatalossá tennünk, akkor vágjunk bele! :)

Sziasztok! Szívesen vállalok béranyaságot. Az e-mail címem anikopecsi2@gmail.com.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

XMi bántja a gyerek lelkét? - Teakiadó