Új privát üzeneted érkezett!

:lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


SZIASZTOK!

mI JÓL VAGYUNK! VOLTUNK STRANDON, AHOL JÁZMIN NAGYON JÓL VISELKEDETT, VÉGIG ALUDT SZINTE A BABAKOCSIBAN. ROLI IS KEZDI SZOKNI A VIZET.

LIA(BARI) ELOLVASTAM A SZITUT A JÚNIUSIBAN. SZERINTEM SEM KELLETT VOLNA TÖRÖLNI MAGAD. DE ÖRÜLÖK, HOGY ITT MÉG JELEN VAGY! NEM FOG HIÁNYOZNI AZ OTTANI FÓRUM? GYERE HOZZÁNK HA VAN KEDVED! NAGYON ARI DÁVID ÉS AZ OTTANI GYEREKÖSSZECSERÉLŐS KÉPED NAGY POÉN! TÉNYLEG NAGYON HASONLÍTANAK!

ANCSA! NEM OLYAN SOK AZ MÁR! BENNEM MINDIG AZ TARTOTTA A LELKET, HOGY ELÉRJEM AZT A TERHESSÉGI KORT, AMIKOR MÁR NAGY BAJ NEM TÖRTÉNHET! MÁR LASSAN TE IS OTT TARTASZ!DE TUTI VÉGIGHORDOTT TERHESSÉG UTÁN EGÉSZSÉGES BABÁD FOG SZÜLETNI!

Kép
szly27
 
 


szly

De jó nektek, én is kimennék a strandra,de a melegte se bírom :oops: rosszul vagyok tőle,még itthon is :oops:
Örülök,h jól éreztétek magatokat :lol:

Remélem igazad van és én is kihúzom legalább a 37. hétig,ebben bízom :roll: aztán utána nem bánom, ha előbb is jön a babó :lol:

Csak egyik ismerősöm is megszült 36+2 -re,pedig neki semmilyen problémája nem volt :shock: se görcs,se haskeményedés,se nyitott méhszáj :shock: és ilyenkor eszembe jut,akkor én vajon meddig fogom kihúzni,mikor problémám is van :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

 
 

sly én megsajnáltam a csajt akit kidobtak a juniusiból...ezt hívják szolidaritásnak :oops:

gondoltam a nyáriban irok de nem tudom mit szólnának a többiek...
Végül is ronixal privizek,meg ibm-el,néha werával,marcsival meg veled itt dumálok szóval lehet,hogy benézek.

tök jó neked hogy ki mered vinni a strandra jázmint...monjuk nekünk a nagy batár babakocsint be sem fér a kocsiba :twisted:
Vendég
 


Szerintem nyugodtan benézhetsz, pláne, ha már ennyi mindenkit ismersz!

Kép
szly27
 
 


Lia! Felfedezték a Júniusi topicból, hogy jelentkeztél nálunk, de gondolom te is beleolvasgatsz a topicba.

Kép
szly27
 
 


sly:én porszívózom,és elötte befújom tengervizzel(fluimare)
Egyenlőre jól tűri,néha olyan mintha még tetszene is neki :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem... :oops: Sajna sosem érem magam utol...

Emma nagyon jó kislány, éjszaka 1-szer ébred! :lol: azt is hajnaltájban, 4-5 óra körül, este 10-től.

Ancsa!
Amint a posta fele járunk, küldöm a pirulákat!

Ma rettenetes élményben volt részem!
RIASZTOTT A LÉGZÉSFIGYELŐNK!!!

Ancsa!
Úgy rémlik, te vagy ebben szakértő.
Azóta nem merek hallótávolságon kívül menni, és ha hazaér apa, rohanok venni egy babaőrt is, hogy mindenhol halljam, mi történik a szobában.
Szóval aludt a kiscsaj, és egyszer csak riasztott.
Erre én berohantam, megráztam, és megrettent, majd mint aki jól végezte dolgát, alszik tovább.
Honnan tudom, hogy mikor riaszt tévesen?
Vagy mit lehet tenni vele egy ilyen riasztáskor?
(Amennyiben komoly?) Te anno mit tettél?

Bari (Lia)!

Gyönyörű baba Dávid!
Még kérek képet!!!!

Emmát tegnap mértem, 4200g!!!
Ő is szépen gömbölyödik... :wink:
Majd hozok képeket, csak a másik gépen vannak!
Vendég
 


Mária

Sajnos, szakértő vagyok ebben :oops:

A légzésfigyelők általában 20 mp-es légzéskimaradás esetén riasztanak!
De feltétlen nézd át a tájékoztatóját, hogy a ti légzésfigyelőtök pontosan hány mp után riaszt!!!!!

Tévesen nem riasztanak! Nekem ez a tapasztalatom 5 éves használat után!Bár én a kezdetektől fogva 2 érzékelőlapot használtam,mert az majdnem beterítette a kiságyat teljes egészében,így nem kellett attól tartani,hogy lefordul róla.
Bár hozzáteszem, hogyha lefordult az érzékelőlapról, de a baba a kiságyban maradt,akkor is érzékelte a légzését és nem risztott be, de biztos ami biztos alapon hasznltam mind a 2 lapot az elejétől fogva!

Téves riasztás akkor szokott esetleg előfordulni, ha a baba lemászik a lapról! De ez nálatok még nem valószínű!

Általában 1 lapot 12 Kg-ig szoktak használni,
2 lapot pedig akkor, ha a baba már több mint 12 kg.

De ez is lehet típusfüggő! Nézd meg nektek pontosan mit ír a tájékoztató!

Aztán írj, ha kiderítetted! Feltétlen.



Risztás esetén azonnal fel kell venni a babát és függőleges helyzetbe állítani!!!!!
Ettől rendeződnie kell a légzéskimaradásnak!!!

Szandika súlyos oxigénhiányos volt, de ettől mindíg rendeződött a légzése!


Szája lila volt? Vagy esetleg nem voltak fennakadva a szemei?
Mert lányomnak néha ilyen is volt riasztáskor,de nem mindíg!
Ilyen esetekben is mindíg segített a függőleges helyzet rajta!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Van egy komplett oktatóvideóm is arra az esetre, ha a függőleges helyzetre sem állna vissza a bab légzése,hogy mit kell tenni,hogyan kell újraéleszteni a babát stb.

Vegyél fel Msn-re és átküldöm neked!
ancsa-27@windowslive.com

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Mária,az én légzésfigyelőm(még nincs beállitva mert dávid nem nagyon van az ágyban :oops: )
kölcsön kaptuk egy nagyon jó drága fajta,és a kislánynak(akié volt) bizony sokszor beriasztott tévesen,sőt az ismerőseim akik használnak sokat panaszkodnak téves riasztásra.
Én tudom,hogy beállitsam e,mert nagyon félek a bölcsöhaláltól,de tudom,hogy ha beriszt tévesen akkor az én rossz szivem meg fog állni...ez tuti

Ancsa hogy vagy minden ok?

Maria majd dobok képet de te is a szépséges hajasbabaáról
Vendég
 


Bari
teljesen kivagyok,bőgök mint egy hülye gyerek egyfolytában :cry:
Egy kismaminak a 25. héten megszületett a kislánya,Aug.1-jén.
2 napig küzdött, Vasárnap reggel halt meg :oops: :cry:
Teljesen kikészültem idegileg.Annyira sajnálom őket. :oops:
Eddig is parázós voltam,de most még jobban parázok-félek,mi lessz ha nekem is beindul a szülés :oops: éjjel is erről álmodtam már :oops:

Bocsi csajok,de nagyon megráztak az események :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa a topikotokban történ az októberiben??

Szegény ha valaki hát én átérzem a helyzetet,de ez szerncsére ritka,és tudod,ebben a topikban mindenki végig hordta a babót,látod én is Maria is,
SEMMI BAJOD NEM LESZ!!!!én jóstehetség is vagyok...nem tudtad??
12 hét :wink: neked még ennyi van
Vendég
 


amúgy amikor terhes voltam akkor is történt egy ilyen és én is kikészültem ez természetes..
Vendég
 


Bari :shock:
Én nem bánom már azt sem ha előbb jön a babó, max kissebb lessz a súlya,de ne most, legalább a betöltött 36. hétig jó lenne kihúzni :oops:

Kártyával is jósolsz? :lol:

mensi szerint csak 26+0 terhes vagyok, de már 3 doki is azt mondta, hogy nagyobb a babó, és átírták a terhességi koromat :roll: így vagyok szerintük 27+0
E szerint vették le az Afp-ét is nekem, :roll: remélem nem tévednek.

Bár lányomnál is elszámolták és a fiamnál is, de náluk a szülésnél derült ki, hogy 1-2 héttel nagyobbak,mint a számított terhességi kor :roll:
Nem értem én ezeket a dokikat,hogy mennek a méretek után, hiszen mindenkinél más a születési suly :shock:
3 Kg-os baba is lehet 40 hétre kihordott, meg 5 kg-os is, nem?
De ez még nem jelenti azt, hogy a 3 kg-os baba nem teljesen kifejlett egészséges csecsemő :roll:
A baba érettsége a fontos, nem a súlya, szerintem :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Igen de én úgy tudom,hogy a 25-26.-hét ig naggyából egyformán fejlődnek és csak utánna kezdenek kialakulni az egyénre jellemző méret beli külömbségek,szerintem neked ezért irták át mert már elöbb látszott,hogy nagyobb
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsa!
Köszönöm a gyors választ.
Nem volt semmi különös rajta, egyszerűen csak aludt, ahogyan letettem.
Amikor riasztott, odarohantam, és a megérintettem a mellkasát, persze nem finoman, hanem egy kicsit megráztam, attól megrettent és aludt tovább. Nem emeltem fel, és nem láttam a szemét sem, mert nem nyitotta ki.
Amúgy Angelcare 100-as a légzésfigyelő, és két lap van alatta.
Meg nem mászott le róla, mert ugyanúgy volt, mint amikor elaludt.
Msn-re mindjárt felveszlek!

Barinak igaza van!
Én is nagyon sajnálom az ismerősödéket, de neked nem szabad ebbe ennyire beleélned magad. A kisbabádra kell gondolnod, és arra, hogy nem lesz semmi baja sem!
Engem is végig riogattak, és látod a betöltött 39. héten született meg Emma. (Amit eddíg nem írtam még, rásegítéssel)
TEhát nem magától...
Úgyhogy nyugi semmi para!

Végig azt mondta a dokim, hogy korababa lesz.
Erre befektetett a kórházba, mindenféle szörnyűséget csinált velem, hogy megindítsa a szülést (a burokrepesztésen kívül) és mégcsak meg sem kottyant! Nem történ semmi!

Mennem kell, mert óbégat...
Vendég
 


Itt vagyok.

Megnéztem. 15mp után csipog egyet, majd 20mp után riaszt. :(
Vendég
 


Marcsi!

Vártalak, hogy benézel Ancsa topikjába, aztán beugrott, hogy itt találkoztunk először! Annyiszor szerettem volna már gratulálni a szépséges hajas babásdhoz, most megteszem! Gratulálok! :wink: Gyere oda is ha időd engedi, kellenek a pozitív példák nekünk nagyon! :wink:

Ancsa!

Én is a hatása alatt voltam egész nap! :cry: De aztán kaptam egy adag fejmosást apjuktól, hogy ha betartok mindent, nem hősködök, nem ugribugrizok nem lesz baj, hisz eddig sem volt! Igaza van! Be kell tartanunk mindent amit a doki mond, pihenni, pihenni ezerrel!

Bari!

Tisztelem, hogy ennyire szolidáris vagy! Beleszoktam olvasni a június topikba, tényleg te voltál/vagy ott a topik anyja! Nagyon tetszik, hogy annyire őszinte vagy, hogy ne félsz leírni a félelmeidet, na és a humorod.... :wink: :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Bocs a hibákért! :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni szia ez kedvestőled...ezért most megvárlak téged is..remélem majd raksz ide is képet 15 hét múlva :wink:
csóóóók

amúgy beleolvastam a 2100-as topikba és nagyon sajnálom szegény Tündit(remélem jól emlékszem a nevére).
én is átéltem ezt 14 éve,még tán egy kicsit rosszabbat
Sajnos,hogy ilyen megtörténik,de valszeg mással nem fog a topikotokban,és szerencsére ez elég ritka..
Vendég
 


gröni írta:Bocs a hibákért! :oops:


jónak mondod én nem tudok helyesen írni..ezért észre sem vettem hibákat :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Gröni majd ha van kedved mesélj egy kicsit,fiú lesz vagy lány(na ez fantáziadús kérdés volt)
Első baba?(mert nem mindenki rak vonalzót a nagyoknak)
Vendég
 


Sziasztok

Gröni :D de jó

Bari,nem én Pü-be kaptam a hírt előszőr.

Mária
Láttam, engedéjeztem a kapcsolatot!
Már becsomagoltam neked az oktatóvideót is, csak arra várok,hogy jelentkezz be Msn-re, mert csak akkor tudom neked átküldeni!

Remélem jól van Emma baba és azóta nem volt riasztásotok sem!

Dávid baba nagyon király abban a kalapban! :lol: tetszik nagyon!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sajnos rossz híreim vannak nagyon, most mégjobban félek,mint eddig bármikor :oops: :oops: :oops:

Tegnap sikerült elérnem a dokimat telefonon / tudjátok Augusztusban szabin van, majd csak Szeptemberben lessz / még nem utazott el, így tegnap délután fogadott soron kívűl a problémáim miatt.
Megvizsgált és nagyon rosszabbodott a méhszájam állapota, már teljesen nyitva van mindegyik, jelenleg C:2111 :oops: :cry: és mivel folyamatosan keményedik a hasam, megemelte a gyógyszeradagomat is, napi 6X1-re és most 4 hétig a Magnezii citritből a por granulátumot írta ki ,mert por formályában állítólag jobban hasznosul a magnézium, több szívódik fel a szervezetbe, így állítólag hatásosabb. Ha a por elfogyott, akkor tabeltta formályában kell tovább szednem a magnezii citritet, ugyanugy napi 6X1-et.
Szeptember 5-én lessz legközelebb,akkor kell mennem hozzá, a lelkemre kötötte hogy addig tartsak ki , nehogy megszüljek közbe.
Azt mondta az a 4,5 hét még nagyon kellene a babának odabennt, hogy jobbak legyenek az életesélyei :oops: :cry:
Már nem farfekvéses, megfordult a kisasszony és most fejvégű.
Súlyra kb 900 és 1 kg közötti. + - 10 %. A szívműködése jó.
Gyorsan levette a kenetet, rákszűrést,hogyha esetleg beindulna a szülés, legyenek friss eredmények,mert ha esetleg valami baci van, akkor nem is engedi hogy megszüljem simán, nehogy a baba is kapjon esetleg a baciból.

Sőt azt is megkérdezte a doki, és éppen ezért is van most veszély, mert lányommal C:2110-es méhszájjal mentem szülni, fiamnál pedig C:2111-el.És ezt az értéket 2 hétig tartottam akkor. Aztán beindultak a fájások.
És most ilyen korán már C:2111 a méhszájam.

NO Házimunka, de még csak söpörnöm se szabad, egyszerűen semmit nem csinálhatok. Pihenjek fekve vagy ülve felpócolt lábakkal, ha az jobban esik,mert érdekes ülve nem keményedik annyit a pocakom,mint fekve :shock: Ehetek-ihatok-fürödni is csak szigorúan tusolás és ha jól esik egy kicsit mehetek a lakásban 1-2 kört de azt is csak csiga tempóban, hogy megmozgassam a csontjaimat,de ezenkívűl semmit nem csinálhatok.

Nagyon elvagyok keseredve, félek, mert nagyon korai lenne a babának most megszületnie. :oops:

Csajok, aki hasonlóan hozzám méhszáj gondokkal küzd-küzdött, nektek mikor volt ilyen C:2111 értéketek?Vagy volt ennyire nyitva valaki?
És szerintetek mennyi időt tudunk még kihúzni ilyen méhszájjal?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!

Olvastam a másikban! Oda írtam neked! Nem jó hírek ezek sajnos! :(

Bari!

Ja igen, te is helyesíró bajnok vagy! :lol: Van egy nagyfiam, ő 12 éves lesz hamarosan, pontosabban jövőre! :lol: Ha minden igaz fiút várunk most is! Mi történt veled 14 éve? Persze ha nagyon fájdalmas vagy nem akarsz róla írni megértem!

Kép

Kép
gröni
 
 


Ancsa! Nagyon sajnálom! Az egyik csajnak a topicunkból, Csillalának hívják, elég korán lett hasonló, vagy még talán rosszabb a méhszája mint neked. Ha jól emlékszem olyan 26. hét tájékán már 1111 volt. Befektették a kórházba és a 36. héten szülte meg Bogátát. Lehet beszélned kéne vele, csak mostanában nem nagyon jelentkezik
Pihenj nagyon és tényleg tartsd be a doki utasításait! A por biztos segíteni fog! És tudom könnyű mondani de ne idegeskedj! Még az aza 5 hét tényleg kéne nektek egyben!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Ancsa nagyon sokat feküdjél és akkor nem lesz semmi baj,tudom,hogy nagyon szar de én is 10 hetet feküdtem,bírd ki légyszives és ne törödjél semmi mással .
Nagyon hamar elrepül az a pár hét.
Biztos hogy nem lesz semmi baj!!!!!

Gröni szia!
Szóval röviden..32 hétre szültem 2005gr-os kislányt,8.napon bélfertőzést kapott ,megműtötték de a műtét után 5 órával meghallt!
de ez 14 éve volt és ilyen betegségbe 10 éve nem halt meg senki,már van rá gyógyszer
Vendég
 


gröni
Olvastam,köszi :lol:

szly
ha esetleg jelentkezik, szólsz nekem?
szívesen venném ha lenne valami jó tanácsa,tapasztalat ez ügyben :oops:

Bari
Eddig is feküdtem többé- kevésbé ,mert azért egy kis mozgásteret engedett a doki, persze megerőltetés nélkül , de hát én már a 6. héttől fekszem így, annak meg már 20-21 hete!ez benne a pláne, hogy akkor hogyan nyilhattam ki 1 ujjnyira teljesen :shock: :oops:
Pedig bíztam benne nagyon,mert 10 hétig tartottam 2100-as értéket, hogy még így marad, de sajnos nem :oops:
senki nem volt köztetek aki ennyire nyitva lett volna? mármint 2111 :?:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa nekem nem volt ilyen...de biztos,hogy ha nagy lenne a gáz akkor befektetett volna a dokid.
Amúgy nem értem miért nem írnak ide többen biztos,hogy sokan voltak ilyen helyzetbe és talán meg tudnának nyugtatni
Vendég
 


Ancsa! Először is, nekem orvos mondta, hogy a 2111 az nem egy ujjnyi!!!!! Hanem 1 cm. Az egy cm a fél ujjnyi! Szóval a 2222 az egy ujjnyi!

Én olyan 36 hetesen voltam 2111, és aztán olyan 38. héten 1222, de akkor már az én méhemben egy 3500 gr-os baba volt, és ő nyomta a méhszájamat. Még így is indítva szültem, ki tudja mikor jött volna magától.

De tényleg a lényeg a pihenés, és hogy teljenek a hetek!

Esetleg írhatsz Csillalának privit! Hivatkozz rám. Lehet hogy olvas minket csak nincs ideje írni, de a privire biztos válaszol.
Neki az előző terhességénél is voltak ilyen gondjai és akkor azt hiszem még hamarabb is szült, olyan 32 hetesen ha jól emlékszem.

Kép
szly27
 
 


Bari! Szerintem azért nem írnak ide, mert nagyon el van dugva ez a topic. Anno én is alig találtam meg, pedig én tudtam, hogy létezik.

Kép
szly27
 
 


SZIASZTOK!
BŐGŐMASINÁVAL A KEZEMBEN VAGYOK, DE ANCSÁNAK KELL ÍRNOM.
ÉN A 27/28-IK HÉTEN LETTEM 2110.
EZT A 37/38-IG TARTOTTAM AKKOR MÁR 1111 VOLT. A BETÖLTÖTT 39-IK HÉTEN SZÜLETETT EMMA, INDÍTOTT VOLT. ERRŐL KÉSŐBB MESÉLEK.
Vendég
 


Bari! MAjd elfelejtettem! Dávid tündéri! :lol:

Kép
szly27
 
 


Mária
Köszönöm,h megírtad!
Bár én már 2111 vagyok, de ez így bíztatóbb ha neked sikerült, talán nekem is fog :lol: Azért várom a beszámolódat is! :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Jajj Bari, ez iszonyú! :cry: Nem csodálom, hogy tele votál aggódalommal! Nagyon bátor és erős vagy, hogy sikerült talpra állnod és újra belemertél vágni! Van 3 gyönyörű gyermeked, azért az élet kárpótolt, persze azért a fájdalom biztos megmaradt! Nagyon sajnálom! :cry:

Tényleg elég eldugott ez a topik, sokadszorra is alig találtam ide! :oops: Remélem én is tudok majd jönni pozitív példával!

Ancsa!

Te biztos, csak nyugi és pihi! :wink: Látod Marcsinak is sikerült! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Bari
Nagyon-nagyon sajnálom ami veled történt :oops: :oops: :oops:
Most már nagyon is értem,miért aggódtál mindíg annyit! :oops:
Bár ezt elfejteni nem lehet, de az élet mégiscsak kárpotolt 3 gyönyörű gyermekkel.

Nekem vetélésem volt, több is a 12. héten :cry: én attól is borzasztóan kikészültem :cry: Valószínűleg azért is,mert láttam a picit is :oops: Azóta félek mi lessz ha.....,hiába vagyok nagyobb terhes, előjönnek a régi emlékek.
Az éjjel is felébredtem vagy 6 szor, rémálmokkal :oops:
És ilyenkor ugy utálom magam, hogy én miért nem tudok olyan normális lenni mint más kismamák,akik nem paráznak ennyire :oops:

Binyek nagyon eltünt
Mi van vele? Remélem jól van!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ez már rég volt,de lehet,hogy ettől lettem ilyen paragép...bár ki tudja apám is egy nagy hipohonder szóval azért öröklött is a dolog :oops:

amúgy meg szerncsés vagyok volt 3 jó terhességem 3 nagysúlyú egészséges gyerekem,és baromi könnyen teherbe esek,szóval nálam sokkal roszabb esetek is vannak.

tényleg nem kéne még nekem megjönni?9 hete szültem és már vagy 4 hete nem szpotatok
Vendég
 


Bari
Látod erre már egyáltalán nem emlékszek, hogy szülés után mikor jött meg előszőr nekem :shock: mennyire feledékeny vagyok :shock:
De ugy tudom, hogy ilyenkor még normális ha össze -vissza jön meg :roll:
Dokid nem mondta mikor esedékes? Mert tényleg nem emlékszem már rá , pedig csak 6 éve szültem :oops:
Többiek?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


még nem is voltam 6 hetes kontrolon :oops: :oops:
Vendég
 


És mikor mész?

Akkor feltétlen kérdezz rá azért erre a dokidtól!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


jővő hét szerde..remélem nincs gáz :oops:
Vendég
 


Biztos nincs,nyugi minden rendben lessz :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa! Jelentkezett Csillala. Ha gondolod írj neki. Gyermekek/magzatok kor szeritnt-2008. nyári babák-ba szokott írni.

Bari! Miért? Lehetne 4. baba? Egyébként szerintem még normális!

Kép
szly27
 
 


szly
Köszönöm az infót! Aranyos vagy :lol:
Ma mennem kell vizsgálatra, de megkeresem és írok neki mindenképpen!

Ti hogy vagytok?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa! Mi jól vagyunk. Szépen aludt a kisasszony az éjszaka. 9-kor elaludt, 4-kor kelt, utána 6:30-kor kelt, most még alszik, de már dünnyög. Nemsokára kel. Mosdás, evés és reményeim szerint megint alvás.

Kép
szly27
 
 


örülök hogy jól vagytok :lol:

Ma mennem kell mellvizsgálatra, de csak 2-3 hét múlva lessz szerintem eredmény :oops: annyira izgulok, hogy fogom kibírni, amíg nem tudom meg az eredményt :( minden összejön nekem mostanában,ami nem jó :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa! Miért kell menned? Érzel benne valamit?


Képek:

Kép Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Hát ez egy hosszú történet, de mint kiderült daganatom van ,egyenlőre eddig jóindulatú volt, :oops:
és most vissza kell mennem ellenőrzésre, hogy rosszabodott-e a helyzet :oops:
ha igen, akkor nem is szoptathatom majd a kicsit :oops: mert nekem nem csomó van a mellemben, hanem a tejútrendszer van tele ezzel a jóindulatú daganattal .
Lehet semikképpen sem szoptathataom, még akkor sem, ha nem rosszabbodott az eredmény, mert ugye a tejutrendszeren keresztül az anyatejjel átjuthat a kicsi szervezetébe :oops:

Ha pedig egy kicsit is rosszabbodik az eredményem,akkor leveszik mindkettő mellemet, mert bejuthat a daganat a véráramba, és akkor nincs az az isten, aki megment engem :oops:
ezen már vitatkoztak az orvosok, volt aki már le akarta venni mindkettőt, és volt aki azt mondta csak akkor ha rosszabbodik az eredményem.
Ugyhogy mennem kell Pestre is majd ezzel a mostani eredménnyel a Kékgolyó utcai klinikára :oops:

nem is csoda hogy stresszes vagyok az utóbbi iőben :oops:

Tündéri Jázmin! :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: