Új privát üzeneted érkezett!

Lányok,holnap lessz 8 éves a lányom :shock: :lol:
El se hiszem, olyan mintha tegnap született volna, ugy emlékszem mindenre :shock:
Pont ma, 8 évvel ezelött ilyenkor már sírtam, mert közölte a doki,hogy másnap irány a kórház, rossz az NST, kicsi oxigénhiányos állapotban van, megindítják a szülést.Amit kicsi lányom nem várt meg, mert megindult magától délután kifelé .
Most jól elkapott a nosztalgia :shock: telnek az évek nagyon gyorsan :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok

Szép jó reggelt mindenkinek! :D

Hogy vagytok?

Mifelénk most éppen esik az eső, de én ennek csak örülök,jobban bírom a hüvösebb napokat terhesen,mint a nagy meleget,az teljesen kikészít :?

Tegnap reggel óta, legalul húzodik meg feszül a hasam egyfolytában,mintha leakarna szakadni :? és annyira szurkál a derekamba a csont a,h alig bírok rálépni a lábamra :? és még csak előre se tudok dölni,mert akkor is fáj a derekam. :?
És megint érzem a csipkelődést a méhszájnál,mint a multkor :? amire azt mondta a dokim, h ilyenkor nyíilik ki jobban :? azt érzem csipkelődésnek.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Írtam a topicodba, de ide is írom!
SIPIRC A DOKIHOZ!

Inkább feleslegesen, minthogy baj legyen!
Vendég
 

 
 

sziasztok!
ancsa azért rméljük,hogy most nem azért érzed!még egy picit maradnia kell...
tényleg nagyon gyorsan telik az idő de most nekem megállt,úgy szeretném ha már dávid nagyobb lenne...főleg most az utóbbi 4 napban mióta leszokott az éjszakai alvásról :twisted: eddig azt hittem az éjszakákkal kapcsolatban nyert ügyem van...hát nem,és mivel 4 napja egyre roszabb ezért már tutira veszem,hogy nem átmeneti állapot
Vendég
 


Mária
Beszéltem a dokival tegnap,azt mondta addig ne utazgassak át Tatára hozzá,amíg el nem múlik,mert ilyenkor nem szabad buszozni,autózni :?
Ugyanis attól még jobban kinyílik.Ezért nem is rendel magához vissza hetente,mert nem tenne jót öszerinte nekem a sok buszozás :?

neked is huzódott ott lennt legalul?és ez mitől van? :roll:
nincs görcs, csak ott lennt leakar szakadni a hasam alja :roll:

bari
remélem én is. lehet hogy ő is ezeket a frontokat érzi meg,nem? és talán azért is nyugtalan :roll:

én is ugy vettem észre,mindíg akkor van gondd a pocimmal is jobban,amikor front van.
és most egymás után volt 2 is :roll: szerintem érzékeny a frontokra a pocim :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!

Igen, sokszor fájt egészen lenn, alul a hasam.

ez sok mindentől lehet, és találgatni nehéz, hisz te érzed.

A frontokat én is mindíg megéreztem, mindíg görcsöltem, kivéve a 37. hét után.... :roll:

A baba súlya is okozhatja, és görcs is azt, amit most érzel.
egy biztos amikor nekem ilyen volt, mindíg feküdtem.
Annak ellenére, hogy én végig végeztem házi munkát, ezeken a napokon nem keltem fel.

Tedd ezt te is, ennél jobbat sajnos nem tudsz.

remélem, nem nyílik tovább a méhszáj.

amúgy olvastalak valahol, ahol azt írtad, hogy ez a méhszáj normálisnak is mondható ebben a terhességi korban, 3. babánál.

volt ilyen nekem is, amikor egyszer valamiért beszaladtam az ügyeletre a kórházba, és ott a doki nekem is az tmondta, hogy 3-szor szülő nőnél nem meglepő az ilyen érték. c2100.
De az én dokim viszont végig paráztatott.
Nem tudom, mi lett volna a jobb, nem izgulni, és elfogadni, hogy így normális, vagy aggódni, mint ahogy tettem.

A lényeg, hogy nagy vonalakban betartottam amit az orvos kért, és végig kihordtam a babát.
Vendég
 


nekem is ezt mondták...hogy mivel én 4x szültem ne csodálkozzak hogy már kivan a méhszáj...de akkor akik 10-et szülnek,hogy csinálják???? :shock:
Vendég
 


Mária
Igen, a 39.oldalon olvastad :lol: de nekem szülésznő mondta,hogy még a 2222-is , 1222-is normális többedszer szülőnél, egészen addig nincs veszély koraszülésre,amíg a baba lennt van ugyan,de nincs a feje beilleszkedve :roll: ő mondta hogy akkor izguljak majd,ha beilleszkedett a feje,addig ne. :roll:
A dokim nem magyarázta el ezeket a dolgokat ilyen részletesen,bár ő is mondta,hogy normális a kinyílás,de azt nem hogy ne izguljak addig,amíg a baba feje nincs beilleszkedve :roll: mondjuk én azt nem tudom megállapítani mikor illeszkedik be a feje
:roll: csak a doki :roll: Ja, és én már 2 ujjnyira vagyok nyitva :roll: lehet nem olvastad még :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


bari
látod ez jó kérdés,hogy csinálja az,annál milyen méhszáj van,aki szül 9-et, vagy 10-et :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok

Jelentem jobb a pocim alja,már nem húzódik, de most meg fennt fáj egy ponton,ahogy hozzáérek vagy hozzáér valami :? azt hiszem akkor ütöttem be,amikor elestem :( biztosan attól van :(
Éjjel felkeltem,hogy baromi éhes vagyok :shock: az ájulás kerülgetett, annyira :shock: ugyhogy betoltam 1 szelet dobostortát hajnali 2-kor :lol: :lol: :lol:
Ilyen se volt még eddig,remélem nem is sokszor lessz,mert inkább aludnék éjjel.
Marhára örülök ennek a hüvösebb időnek :D remélem most már nem is lesznek nagy melegek, örülnék neki.

Jó hétvégét mindenkinek! Majd még jelentkezem.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok!
ancsa én nem terhesen is képes vagyok mogyórókrémet kanalazni éjjel :oops: szerintem ez a normális :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: bari
Én nem szoktam éjjel enni soha :) ezért lepett meg,hogy éjjel erre kelek fel :)
babócám aktívabb most egy kicsit,hogy nincs nagy meleg :D bár most sem viszi tulzásba........

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsik azért majd megmutathatnád a hasad...
én meg megmutatom dávidot :wink:
Kép Kép
Vendég
 


Jajj de édi Dávid bari :lol: :lol: :lol:
Elküldhetnéd nekem, babázhatnékom van :lol:

Most már kiságy is van, pelus is, ugyhogy lenne hol aludnia is :lol:

A hasam 1 cm-ert se nőtt :( nem tudom hol van ez a gyerek, kezdek félni, nagyon,hogy nem is nő semmit :(
Csütörtökön megyek UH-ra,de sztk-ba,nem a dokimhoz, remélem azért megnézik rendesen és rá is fogok kérdezni,mert aggódom ez miatt,mert ugye én ilyen parás vagyok :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Olvaslak ám benneteket, csak nem mindig írok!

Ancsa! Hogy estél el? Én is voltam terhesen éhes éjjel, de csak ritkán mentem ki enni, mert még arra is lusta voltam.

Bari! Nagyon édi Dávid! Milyen jó hintája van, vagy mi az? Most vettétek? Biztos szeret benne lenni. Egyébként szerintem Dávid nagyon hasonlít Szilveszterre!

Mi jól vagyunk, Jázmin átalussza kb egy hete az éjszakákat. Fél kilenctől általában ötig alszik, de van hogy nyolcig is! Nappal is jó baba.

Pár kép róla! És Ancsa! Várunk tőled is képeket, babakocsiról, kiságyról, ruhákról pocakról(de nem csak a pocakról, hanem egész alakosat) stb!


Kép Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Jajj de tündéri Jázmin baba :lol: És milyen nagyott nőtt :shock: :D
Örülök neki,hogy ilyen jó baba és átalussza az éjszakákat!

Kisfiam kiöntött a járólapra egy kevés szörpöt én meg nem vettem észre és persze hogy elcsusztam, szerencsére térdre estem és nem a hasamra :? de azota fennt fáj egy ponton a hasam :? lehet mégiscsak ott beütöttem,csak akkor nem vettem észre :?
Csütörtököm megyek Uh-ra az sztk-ba,akkor megemlítem a dokinak,hogy nézze meg :(

Lassan elkészül a gyerekszoba,csakhát mivel párom egyedül csinálja,meló és maszek mellett,így lassan halad :? de majd teszek fel képet róla.
Magamról meg nem tudok csinálni csak olyat,amibe a pocim van benne,mert más nem fér bele mivel így csak közelit lehet csinálni :?
sajna rövid a kezem :D
Amugy meg semmit nem nött a pocim :? pont akkora mint a multkori képen :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa! Én tükörből csináltam! :wink:

Kép
szly27
 
 


Még jó, hogy nem ütötted meg jobban magad. A pocakod felül fájhat a hirtelen mozdulattól, amit eleséskor csináltál, lehet meghúzódott valami! Nekem is volt ilyen.

Kép
szly27
 
 


Remélem én is hogy attól van és nincs komoly baj :?
Azért biztos ami biztos, Csüt. Uh-án megemlítem a dokinak.........

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok

Jelentem elmúlt az esés miatt jelentkező a pocim tetején érzett szuró fájdalom :D Biztosan megrándult ott valami eséskor, de már elmult hála az égnek :D

Képzeljétek mostanában esténként vannak josló fájásaim :shock: Marha korainak tartom őket :(
Nektek is volt ilyen korán josló fájásotok?
Esténként, kb 1 vagy 1,5 órán keresztül jönnek ugy kb 5-10 percenként,némelyik elég kellemetlen is, de elmulik :?
Bár állítólag van hogy szülés elött 1 hónappal is jelentkeznek már, de nekem még minimum 1 hónapot ki kéne bírnom valahogy egyben :( Na, meglátjuk hogy s mint lessz a végén.

Remélem mindenki jól van!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok!
szly:mekkorát nőtt jázmin :shock: :shock: :shock:
de jó neked hogy alszik éjjel!!dávid mióta betöltötte a 3 hónapot nem alszik!!
addig mindíg aludt!nem fordítva szokott ez lenni???

ancsa:nem hiszem el!!veled mindíg történik valami??ha éppen jól vagy akkor elesel??
megkezdted a 34-et.még 3 hét és totálisan megnyugodhatsz...már nagyon a finisbe vagy!!
ja és sly- hoz hasonlóan várom a képet(eket) :wink:
Vendég
 


Bari
Még minimum 4 hét,mert a doki szerint 1 héttel kissebb a babó :(

ja,estem akkorát mint a fene :oops: szerencsére nem estem a hasamra,de megrándult biztosan,és attól fájt :?
A térdem viszont jó sebes, :D majd meggyógyul,csak a babának ne legyen semmi baja,azt nem élném túl

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa! Nekem nem voltak jóslóim! Már tényleg csak pár hét! Nyugi, meg lesz az! Most nézem, Anna Kyra lesz a neve! A Kyra ilyen formában nekünk is sokáig befutó volt,, Roli Kyra lett volna, csak nem anyakönyvezik így, hanem így: Kíra. Így viszont annyira nem tetszett.

Bari! Lehet neki már jön a foga! Egyébként tényleg azt mondják, hogy a 3 hónapos kor jelentős változást hoz! Ezek szerint kinek így, kinek úgy!

Kép
szly27
 
 


sziasztok!
sly:ma éjszaka már evett is egyszer dávid...még egy pár hét és újszülött lesz belőle :lol: belőlem meg zombi :x

ancsa:joslóim nekem voltak de pontosan nem tudom hanyadik héttől :oops:
a nagylányodnak utolag boldog szülinapot..még 8 napon belül vagyunk ugye???
na látod ezért kell a vonalzó
Vendég
 


szly
Azt nem is tudtam,hogy nem anyakönyvezik így:Kyra :oops:
Nem voltak joslóid? :shock:


bari
Akkor te is olyan vagy mint én :oops: mindent elfelejtünk hamar :oops:
Nekem már a 4. napja vannak joslóim :? általában este.
napközben meg haskeményedések,de ezek is már kezdenek kellemetlenek lenni :?
Megyek is,elindítom a mosógépet és kimosom a babrucikat, aztán majd vasalok is, bevagyok szarva :oops: csak nem lessz itt 1-2 héten belül akció :shock: :oops:
Bari vagy szly
Ha valamelyikötök megadná a számát, akkor tudnék írni sms-t, ha esetleg bekerülnék a kórházba,hogy tudjatok róla.
Bár a másik topicban tudom 1-2 kismaminak a számát,nekik írok,ha van valami, biztosan megírják ők is a híreket majd.....
Köszi az utólagos köszöntést :D igen,Szep. 12-én volt 8 éves a lányom

ja,hírek gröniről :(
Kinyílt a belső méhszája is :( a varratok se nagyon tartanak már neki :( 29+4 napos,ha jól tudom :(
Megkapta a tüdőérlelőt is....
Nagyon szorítok neki, majd nekem fog írni sms-t, ha megszületett a kislánya. Nagyon szorítok nekik,hogy bírják még egyben egy darabig.++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


szia ancsa megy a számom!!

jaj nagyon szorítok gröninek!!őt melyik topikban lehet olvasni?mert hozzánk nem jön :( ha beszélsz vele mond meg,hogy nagyon szorítok nekik!!!

te meg pihengess sokat!!!!
Vendég
 


gröni
ő írt ide is néha-néha, meg a C:2100-as érték terhesség alatt topicba is ritkán, mert nem igazán tudott szegény ülni :?
Én nem tudom az ő számát,csak ő az enyémet,de azt mondta ír,ha van valami. :roll:
De szép nagy neki a babó :shock: 29 +5 napos, és 1800 gramm :shock: :D én is drukkolok nekik nagyon.

Köszi a számot :D elmentem :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


igen arra emlékszem,hogy írt ide is gröni csak azt hittem van egy topik ahova rendszeresen ír!nagyon remélem,hogy egy két hónapig még nem szül meg!!tényleg jó nagy neki a baba
Vendég
 


mária szerinted lehet hinni abban a borostyán nyakláncban..amit belinkeltél a nyáriba?
te veszel?
Vendég
 


Azt nem tudom :roll:
Hozzánk is ír,rendszeresen ritkán :D
Igen,szerintem is nagy neki a baba
Mondjuk neki a kisfia is a 28.héten 1500 grammal született :shock:
Az is nagyon szép suly :lol:

bezzeg az én babócám pinduri :shock:
Biztosan fitness kiscsaj akar lenni és nem akar már most elhízni :lol: :lol: :lol:
Na,belém is rugott :D biztosan helyeselt :D
megyek iszom egy meleg teát,mert fázom nagyon :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Drukkolok én is Gröninek! De ő amúgy is úgy indult neki az orvosával együtt a terhességnek, hogy ha már a 28. hetet megérik egyben akkor már az jó! De persze minél tovább kéne maradnia a picinek!

Itt is hideg van. Ma már tuti begyújtunk. Eddig még volt kb 23 fok, de szerintem már nincs. Jázmin is nyögdécselve, nyöszörögve, sóhajtozva alszik, szerintem fázik, pedig vastagon öltöztetem, + jól be is van takarva!

Ancsa! Én is elküldöm a számom, aztán majd eldöntöd kinek írsz! De lehet meg is van neked az enyém, mert írtam smst Jázmin születésekor! Mindegy azért küldöm!

Ja és megint elromlott az autónk. Két hete lett kész, akkor 80 ezerért! Hát jól megcsinálták és nem is valami régi sz@r kocsi, hanem egy pár éves Citroen Xsara Picasso! :twisted:

Kép
szly27
 
 


szly
Oké,köszi :lol:
Tudom,én fel is írtam,csak azt nem tudom hova tettem a papírt :oops: ez a fránya feledékenység kikészít :oops:
remélem szülés után vissza nyerem a memóriám :shock:

basszus, ez nem semmi :shock: akkor tényleg jól megcsinálták :roll:

ez olyan mint nekü a vízvezetékszerelő :shock:
csepegett a wc tartály vagy a cső és kihívtam.
megcsinálta jó pénzért :oops: elmennt
másnap ömlött a víz ki a wc-ből a folyosóra :shock:
ne megint kijött,megint megcsinálta jó pénzért :oops:
másnap megint elromlott, mire felhívtam és közöltem vele,hogy jobb lett volna ha hozzá se nyúl,mert az nem került volna pénzbe és akkor csak csöpögne,de nem folyna kifelé a víz :shock:
szóval sikerült neki a csöpögő wc-ből, ömlő wc-ét csinálni és még pénzt is keresett rajta :wink: :twisted:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa! Hát az sem semmi!
holnapra kész az autó, 65 ezer bele a szivattyú + fél munkadíj, mert apa reklamált. :cry:

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Szly!
Sajnálom a kocsit!
Nekünk is volt ilyen pechszériánk néhány éve, apa akkor pöccent be, és azóta csak új autót veszünk, és mire lejárna a garancia, kicseréljük.

Bari!
Én vettem már olyan láncot, tegnap hozták.
Egyelőre pozitív dologról nem tudok beszámolni vele kapcsolatban.
A barátnőmék kislányának van, ők viszont nagyon dícsérik.
(nekik asztmás is a kislányuk)

Ancsa!
Remélem, ritkulnak a görcseid!
Gröniről olvastam a másik topicban, remélem, még jó darabíg sikerül egyben maradniuk.
sajnálom szegényt, mi mindenen kell keresztül mennie. bízom benne, hogy minden rendben lesz!

Bari!
Itt a nyaki....
Kép Duci lettem... :oops:
Kép itt beszélgetek...
:lol: Kép itt pedig kakilok.... :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Szly
Hát nem,de ti is megjártátok,sajnos :?

Mária
Tegnap egész jól voltam napközben,de éjjel :? itt fájt-ott szurt, és vagy 25-ször felébredtem :(
Tündéri Emma! :lol:
Gröninek én is nagyon szurkolok+++++++++++
Ír,ha lessz valami :roll: akkor majd hozom a híreket róluk

Ma megyek UH-ra :lol: kivi vagyok hogy fejlődött-e a kisasszony, ideges vagyok,mert 1 centit se nől a hasam már vagy 4 hete :shock:
Nemsokára indulok, jól megfogok fagyni :?
Majd jövök a hírekkel!

Jók legyetek!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa! Várjuk a híreket!

Marcsi! Az autót mi rontottuk el. Rossz üzemanyagot tankoltunk és az tette tönkre a múltkor is, meg most is még amiatt romlott el. Mi is fontolgattuk most az új autót, de nem éri meg! Rengeteget lehet rajta bukni4 Mondjuk a használton is, de azért mégis kevesebbet.

A babakocsit meg még vissza fogod sírni! Vagy átváltasz esernyőkocsira!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok

Megjöttem UH-ról. Idáig ott voltam, azt hittem elájulok az éhségtől-szomjuságtól,de megérte :lol:
Ugy néz ki a saját dokim kicsit elnézte a dolgokat,vagy hatott a tanácsa,miszerint is napi 2 kávét meg kellett innom.
A kisasszony jól van, nem tetszett neki az UH,folyton lerugdosta.
A doki szerint 2200-2300 gramm :lol: ,ha így folytatja a kisasszony, és kihuznánk végig, akkor azt mondta a doki számítsak egy 4 kg-os gyerekre :shock:
Méhlepényt,áramlást nem nézett.A mensim szerint mondta a doki hogy 33 hetes vagyok,de a baba simán megfelel már 34 hetesnek. :lol:
Még jó hogy nem huzom ki a végéig :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Jaj de jó Ancsa! Szép nagy baba lesz Anna! Akkor már akár csak 3 hét is elég lenne, de persze minél több, annál jobb! Pedig még izgultál is, hogy nem nő! Mostmár hetente is sokat szednek magukra a babák, úgyhogy minden héttel nagyobb a biztonság!

Kép
szly27
 
 


szly
Még szerencse hogy nem huzom ki végig,mert nem egyszerű megszülni se egy 4 kg-os babát. :lol:
És mensi szerint csak betöltött 32 hetes vagyok,vagyis 33 hét :shock:
Belegondolni se merek,hogy tényleg mekkora lenne a kisasszony ha kihuznám még azt a 8 vagy 7 hetet a végéig :oops:

Nálunk a betöltött 37 hét elött született babákat koraszülöttnek veszik, akármennyi is a sulyuk
:roll: máshol meg a 2500 grammhoz kötik a határt,ahogy hallom a többi kismamiktól :roll:
Nem értem miért más és más ez minden korházban :roll:

Nagylányom kicseszett velük :D 37+1 napra született :lol:
Éppen 1 nappal haladtuk meg a határt :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ja és a fejmérete már 36 hetesnek felel meg :shock: :oops:
De a hasa is 35 hetesnek :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa! Én láttam már 3800 g-os babát is, akit koraszülöttnek nyilvánítottak. Pedig 38 hétre született. Szóval függ a baba fejlettségétől!

De az a lényeg, hogy a méretein legalább nem kell izgulnod. :lol:

Kép
szly27
 
 


:shock: ilyet se hallottam még :shock:

Ja,most már nem kell a méretein izgulnom,csak azt nem értem ha szépen fejlődött miért nem nőtt a hasam 1 cm-ert sem :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Örülj neki! Legalább kevesebbet kell majd leadni! Én egyébként soha nem mértem a hasamat, csak akkor, ha itt a babaneten kérdezték! Az a lényeg, hogy fejlődött!

Kép
szly27
 
 


ancsa ez aaaaaz!!!!!!!!!én tudtam!!ugye hogy megmondtam!!!
Vendég
 


Sziasztok

Sikerült végre,elintéztük az apaságit :D ez is megvan :D
Bennt is hagyom a kiskönyvembe,mert ha nem teszem oda ,tuti elfelejtem betenni a táskába is :oops:


Én már szinte 5 percenként megyek pisilni, eddig nem volt ennyire durva a helyzet :shock: remélem nem a babó csuszott még lejjebb :?:

Ja és tegnap este kb cseresznye nagyságu nyákos,színtelen-fehér ragacsos jött ki belőlem :shock: /bocs a részlezetésért /
Mi ez? Folyás? Ilyen folyással még nem találkoztam. :shock:
Nekem egyik babónál se mennt el a nyákdugó,vagy csak én nem vettem észre. Így no tapasztalat e téren :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


:oops: :oops: :oops:
Született egy kisfiu a 34 hétre :shock: semmi előzménye nem volt,váratlanul :shock: Szerencsére egészseégesek,jol vannak! :lol:

Hát csoda ha parázom a hátam mögött ennyi problémával,ilyen nyitott méhszájjal? És josló fájásokkal? :oops:
Ehhez képest kész csoda,hogy én még egyben vagyok :oops:

Az vígasztal,hogy már életképes a babám,ha mégis beindulna valami
:D ennek azért nagyon örülök,hogy eddig is eljutottam :D
Azért nem adom fel továbbra sem ám :D
Célom a 36 hét most :D aztán majd a 37 és egye fene 38 :D :D :D

Szépséges babák hogy vannak?
Megérezték gondolom ezt az idő változást :roll:

Nálunk még mindíg nincs fütés :shock:
Meleg teát iszogatom és jól felvagyok öltözve :D különben megfagynék ............

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Szia Ancsa! Mi már befűtöttünk! Nézzétek csak:

Kép Kép


És egy kép Jázminról:

Kép

Kipróbáltam ezt az Urtica Urenst, 5 napja szedem. Mellette nem ihatok semmi mást csak vizet. Na nem hogy segített volna, már alig van tejem, úgyhogy nagyon gyorsan befejeztem és már hűl a Laktoherbem. remélem visszaáll a dolog, mert szegény Jázmin két ciciből 70-et tudott szopizni az előbb, máskor meg megeszi a 170-180-at is! Mondjuk ezzel is alszik, csak nem magától aludt el a kiságyban, hanem ringatva a babakocsiban. Ha estére sem lesz, veszek ki a fagyóból.


Meg ne fázz!

Kép
szly27
 
 


ancsa szerintem az az átlátszó izé nem baj,nem véres nem barna akkor nem baj!!
36 hét..SIMÁN KIBIROD!!!az már csak két hét :lol: :lol: :lol: :lol:
ezek az őszi babák igy sietnek?már nem az első ugye?
grönivel vajon mi van?
Vendég
 


sly neee annyira rossz látni a gyereket a kandallóban!!

amúgy nagyon helyesek :lol:
Vendég
 


Bari! Egyszerre írtunk! :lol:

Kép
szly27
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: