Új privát üzeneted érkezett!

ancsa holnap megkezded a 37. hetet(tudom a dokid szerint nem)
de én részemről megnyugodtam...húúúú leesett a kő a szívemről..
koraszülött babád nem lesz :lol:
és én ennek nagyon örülök..már csak a képeket várom..de kibirok még 2 hetet :lol:
Vendég
 


Reméljük igazad van bari :D ugy legyen :D

Jajj már én is ugy várom ezt a kis lurkót :lol: olyan kiváncsi vagyok a kisasszonyra :lol:
Tuti levesz 1 pillanat alatt majd a lábamról :lol: :lol: :lol:

Sikerült eljutnom és fogadott a háziorvos........

Megyek is vissza az ágyikómba a mézes teámhoz ,mert nagyon beteg vagyok :( valami légcső és hörgő gyulladásom van :? kaptam rá antibiotikumot,meg valami folyadékot,mert ugy köhögök szárazon ,majd meg fulladok éjjel-nappal :( és beszakad a hátam is :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok!

Ancsa!
Annak ellenére, hogy ritkán írok ide, mindíg benézek vagy ebbe, vagy a 2100-as topicba, hogy mi van veled.
Látom, az idő szépen halad, és annak is örültem, amit a dokid mondott, hogy méhszáj egyelőre változatlan.
Megkezdted a 37. hetet!!!!
Látod, Barinak mindíg igaza van!
Ő megmondta, hogy ebben a topicban időre születnek a babák!
A TE kicsi lányod is szépen kivárja az idejét!
Hamarosan izgulhatunk értetek!!!!
Nemsokára találkozol a pici lánykáddal! Felkészültél? :wink:
Vendég
 

 
 

Mária

Hogy fel-e? Minden porcikám várja már a kisasszonyt, nagyon! :lol:

Babaszoba kitakarítva, ruhák kimosva,kivasalva,kórházi cucc összekészítve, babakocsi kipróbálva, mózeskosár a kiságyban benne a hazahozós rucival, nekem pót bugyi-hálóing,törölköző, betét egy szatyorban,ha esetleg kéne plusszba,apa csak megfogja és behozza nekem, pelus,popsitörlő,popsikrém,cumisüveg,pár ruci szintén szatyorban,csak apa elkapja ugy egybe és hozza is be amikor kell, apa betanítva,h kell használni a mosógépet,fritőzt,mit csináljon a gyerekeknek,amit szeretnek és gyorsan is készen van :lol: :lol: :lol:

Előre bevásároltam amit lehetett, a konzerves cucctól a tisztálkodási szerekig,h semmi ki ne fogyjon itthon :D
Csekkek előre befizetve, minden ellátás formanyomtatványa itthon van,kitöltve :D
Címek,telefonszámok, nyitvatartási idő egy papíron egybe összeírva :D
Plussz telefon a tatyómban,ha a mobilom beszarna, és ha mindkettő, akkor egy telefonos kártya és sok-sok apró minden eshetőségre.
Doki,szülésznő pénz, bekészítve borítékba :)
És a dokinak,szülésznőnek ajándékcsomag is a spejzban van :)
És egy kis csomagocska arra az esetre,ha netán császár lenne, legyen mit behoznia apának a mütős gárdának :)
De remélem ezt mi esszük majd meg,mert természetes szülést szeretnék :lol:

Tegnap hajat festettem,szőrtelenítettem /kemény munka volt/

Azt hiszem totál készen vagyok,már csak indulni kell ,na nem most azonnal, de nem tagadom már nagyon várom,h mehessek be szülni és megszeretgethessem ezt a kis huncut lurkót :lol:

Az éjjel vele álmodtam :D azt nem tudom,hogy,de megszületett/ csak én nem emlékszem rá hogyan / éppen behozták nekem h szopizzon,de írtó morci lett,mert nem volt tej a bal cicimben :D
a jobb meg nem tetszett neki :wink:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa te aztán mindenre gondoltál :lol:
nekem eszembe sem jutott a műtősgárdának ajándékcsomagot vinni..pedig én tudtam,hogy császár lesz :oops:

lécci rakjál föl egy egész alakos képet magadról..mert lassan nem lesz hasad :lol:
és ne mond,hogy nem tudsz!!meg kell oldani :lol:
még a végén annát sem fogod megmutatni nekünk :o
Vendég
 


Még jövő hét közepéig ki kell bírnotok fénykép nélkül,mert apa reggel 5-6-tól este 21-22 óriáig dolgozik :shock: :( maszekol :cry:
Még ezt a melót muszály befejeznie,mert nagyon kell a pénz és sajnos a munkahelyén nagyon-nagyon keveset keres..........
Utána már lessz ideje csinálni rólam képet, egész alakosat :D
Mert ugye nekem magamról nem sikerül ,sikerült :(

Tegnap óta szinte nem mocorog a kisasszonyom semmit :shock:
Elötte meg fájdalmasak voltak a mocorgásai..........

A másik kettőnél szülés elött volt ilyen kb 2 napig :shock:
Remélem ez most nem azt jelenti,h közeleg a nap :oops:

Nálatok nem volt ilyen szülés elött?
Nekem már 2-szer is, épp ezért vagyok most ideges,még egy kicsikét egybe kéne maradni :wink:
És valahol olvastam is,hogy a szülés elötti napokban állítólag tényleg jóval kevesebbet mocorognak,mert készülnek a fáradalmas utra :shock: :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 



Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Most beszéltem a 4D GENESIS-el és sikerült reggeli időpontot kapnom,így Szombaton megyünk megnézni a kisasszonyt megint :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amugy is izgulok,mert se a lepény érettségét se flowmetriát nem néztek még nekem :(
Remélem mindent rendben találnak majd és persze majd jövök a hírekkel :D

Ja, és minden nap jön kifelé megint ilyen fehér-átlátszó nyúlos valami :roll: nem sok,csak egy kevés,de minden nap jön kifelé :roll: bizti a nyákdugó lehet,mi más :?:
Érdekes h mindenki azt mondja h véres,barnás valami,de nekem nem, nekem csak ilyen fehéres,de ez nem hüvelyváladék,az tuti ,mert melette az is van és az teljesen más,megismerem :roll:

Hasmenés szerü valamim is van, :roll: és 2 napja jóval erősebbek a josló fájások is. Szerencsére eddig el is multak.....
Azért remélem kibírjuk még azt a 1,5 hetet egyben :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Szia Ancsa!

Már tuti nem lesz semmi baj! De én arra tippelek, hogy még a 39. héten is egyben lesztek! :lol:

Kép
szly27
 
 


én megmondtam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsa! Hogy vagy? Jóslók?

Bari! Dávid eszik már? Lemaradtam mert nem volt netünk és megint csak a képeket nézegettem nálatok! Látom készül a honlap is! A mienket bezárták! :cry:

Kép
szly27
 
 


sziasztok!
sly: tápszergondok vannak nálunk...a legjobban titire hasonlít a helyzetünk úgyhogy nem részletezem..őt biztos olvasod a nyáriban.
szerintem náluk is inkább cumisüveg és tápszer undor van ..nem étvágytalanság

miért nincs honlapotok????

ancsa jelentkezz..mindjárt a 38.hetet kezded :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Bari!

Azért nincs honlapunk, mert volt egy olyan rész, amiben mondókákat, meg dalokat gyűjtöttünk és mivel jogtalanul használtuk valakinek a dalát, vagy mondókáját, bezárták a honlapot.

Ancsa! Egyben vagy még? (bár smst nem kaptam, úgyhogy biztos)

Kép
szly27
 
 


ÉRTEM AKKOR KELL CSINÁLNI EGY MÁSIKAT MONDÓKÁK NÉLKÜL :roll:
Vendég
 


Sziasztok

Vagyok ám, ma voltunk Pesten a 4D Genesis-be és nagyon elvagyok kenődve :(
A kisasszony jól van, áramlás rendben,magzatvíz normális és képzeljétek a lepény 0 fokban érett :shock: A nő szerint rossz indulattal is csak 1-es, 1-2 pötyi meszesedés van csak rajta.
DE, állítólag majdnem 2 héttel kisebb a koránál :shock:
Én ezt nem értem, a 32 UH-án is majdnem ugyanilyen méreteket mértek,mint most :shock: Én nagyon beijedtem, nem azért mert kicsit kisebb,hiszen majd kinnt megnő,hanem mert csak nincs valami baja,h alig nőtt valamicskét 3 hét alatt :?: :cry: De hiszen az áramlás is rendben van én ezt nem értem.
A nő nagyon rendes volt, szerinte a kórházi UH-án mérték el nagyobbra :( és azt mondta h a dokim szerinti számítás a jó/ de még annál is kisebb a babó mérete 1 héttel/, mert nem létezik h 36 hetesen 0 foku lepényem lenne.
Ja és állítólag most kb 2500 grammos. +-10% persze
A feje viszont még mindíg nagy a korához képest, 32 cm körbe az átmérője.
Azért 2 hét mulva szeretnék elmenni még 1 Uh-ra, és kíváncsi leszek akkor mit fognak mérni a kórházban :roll:

Az élmény viszont csodálatos volt :D tündéri lábakat láttam amiket kecsesen mutogatott. 4D-be is láttuk végre a puncit,ugyhogy 1000% h kislány :D
Láttam ahogy csuklik,ahogy issza a magzatvizet és ahogy dörzsöli a nóziját :D
Hatalmasakat ásított, tündéri volt :D Sőt kidugta nekünk a nyelvét is :lol: és többszőr is mosolygott miután elaludt :lol: :lol: :lol:
És láttuk amikor kinyitotta a szemét is :D
Az arca nagyon pufika :D a fülét az apjától örökölte és ahogy láttuk a száját is :D Azért remélem valamiben rám is fog hasonlítani :D Megpróbálok majd képeket feltenni.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ugyhogy vissza is csinálom a vonalzómat,mert a nő szerint a mensi számítás a jó 1000% és a dokimnak van igaza, a kórházban rosszul mértek :wink:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Szia Ancsa! A lényeg, hogy minden rendben van. Már akkor is a 36. hetet taposod. Az nagyon jó, hogy jó a lepény és az áramlás, ezen legalább nem kell aggódni! (39. hét !!:-) )
Nagyon várom a képeket, ilyen nagy babáról én még nem is láttam! Tuti kis duci és már nagyon szép.

Kép
szly27
 
 


a nulla fokú lepény az a jó??? :oops:
én nem értek hozzá ,de ha jó örülök...
és így is tetszik a vonalzód :lol:
akkor sem lehet koraszülött..és akkor is leszel 39 hetes is :lol:
ÉN MEGMONDTAM :lol:
Vendég
 


Bari! A lepény minél öregebb, meszesebb, annál nagyobb számot kap és annál kevésbé tudja ellátni a feladatát. Persze a terhesség végére mindenkinél elöregszik,csak az a gáz ha ez hamarabb megtörténik!

Kép
szly27
 
 


Hoztam a képeket, van vagy 38 db, de nyugi nem teszem fel mindet :D

Anna alszik :D
Kép

Kép

Anna ásít :D
Kép

Anna itt mosolyog :D bal oldalon az arcánál amit láttok maszatfoltot, az a méhlepényem,sajnos 1-2 helyen takarja a kis arcát,mert ugy látszik azt használja kispárnának :D Mondjuk igaza van,én se tudok párna nélkül aludni :D
Kép

Bizonyíték h kislány :D
Kép

Anna fülecske :D Nem ilyen gyűrött a feje, állítólag a sötét foltok az valójában a haja :D
Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsi nyugodtan!
amúgy nagyon jó képek!!! ne tudd meg nekem milyen volt 12 ezerért :lol:
Vendég
 


Ancsa! Nagyon aranyos Anna baba. Ezt mondtam, hogy egy ekkora baba már olyan édesen pufi a képeken! Nagyon cuki! Jó a haja! :-)
Szerencsétek van, hogy ilyen sok jó kép lett a pofijáról, mert az ekkora babáknál már nem mindig sikerül, a sok testrész már jól takar ilyenkor.

Kép
szly27
 
 


sziasztok!

Ancsa!
Aztaaaaaa.... milyen szép a kislányod!!!!!
És nyugi, a 39. hetet is megéritek még egyben... :wink:


Szly!
Működik ismét a honlapunk.. csak a zenéket kellett leszednie róla Andinak.
itt a linkje:
http://www.nyaribabak.extra.hu/
Vendég
 


sly marcsi:voltam nálatok a nyáriban bőgni!!
olyan jó benézni,mert tök sokmindenről dumcsiztok,de már napok óta bőgni járok"hozzátok",főleg ma,hogy van egy kisvideó is :cry:

jó a honlapotok!akkor most mégis maradnak a mesék?
Vendég
 


Köszi Marcsi! Nem is tudtam.

Bari! Szerintem akkor csak a zenékkel volt bibi. Hát igen! Engem is sokszor megkönnyeztetnek Muffinék. Még nagyon sok minden vár rájuk, de olyan jó nézni, hogy tudnak segíteni az orvosok!

Kép
szly27
 
 


sly én arra jövök rá amikor maffint olvasom,hogy nálam mennyivel külömb ember.
Vendég
 


Lányok, képzeljétek,tegnap este rókáztam :shock: :( de olyan,de olyan szarul voltam,h csuda. Mellé még a víz is levert, alig kaptam levegőt és többször is kidobtam a taccsot :( Rázott a hideg is,pedig nem voltam lázas, és ugy legyengültem,h alig bírtam megállni a lábamon amíg letusoltam :(
Utána meg ennyira fájt a hátam alsó része, meg a derekam leakart szakadni, hogy meg se tudtam fordulni az ágyban,csak éjjel 2 körül sikerült :( Borzalom volt :cry:
Most csak egy kicsit fáj a hátam és a derekam már egész jó ahhoz képest amennyire fájt az éjjel.

Babák jól vannak? :D És ti?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa ez már a szülés közeledtét jelenti nem??
hol a vonalzód?? :roll: :roll:
na megyek ma nagyon sok a dolog...de azért méb benéztek majd
Vendég
 


még egy hetet ki kell bírnod!!mostmár látom a vonalzót :lol:
Vendég
 


Bari! Tényleg szuperül állnak a dologhoz, de muszáj nekik! Mivel te szerencsére még nem voltál ilyen helyzetben, nem tudhatod, hogy hogy viselkednél. És ne is tudd meg!

Kép
szly27
 
 


Ancsa! Ez tényleg szüléselőttinek hangzik! De még az az egy hét hátha meglesz!

Jól vagyunk! Jázminnal semmi gond, mostanában Roli betegeskedik. Nem akar kigyógyulni a kötőhártya gyulladásból. Szerencsére már ma éjszaka csak Jázminhoz kellett kelnem. Hátha végre túl lesz rajta. Felébred éjszaka és sír, mert nem tudja kinyitni a szemét. Meg kell mosni, aztán meg kakaó kell neki, van hogy nem tud visszaaludni. Mire elalszik, kel Jázmin. (de nekem kellett egyszerre egy kicsi meg egy pici, úgyhogy szavam sem lehet)

Kép
szly27
 
 


első szülöttemet sajnos 8 napos korában meghallt..igaz rövid idő a 8 nap amit megszenvedtem..de ami utánna jött...azt sem kívánom senkinek...és tudom magamról,hogy nagyon gyenge vagyok lelkileg
Vendég
 


sokkal kisebb problémáktól is mint ami maffinéknak van összetörök mint a ropi..pillanatok alatt
Vendég
 


Komolyan?????Ez vagyis ilyen szülés elött szokott lenni? :shock:
Ilyen tünetek? :shock: Én erről sose halottam semmit ..........

Első 2-nél se rókáztam szülés elött,és nem is rázott a hidg sem,csak azért vagyok meglepve.

Ja, viszont ami furi volt nekem, az a hasmenés :( ugyanis az is volt tegnap és ma reggel is rohantam a wc-re :shock:
Arról nem is beszélve,h egész éjjel morogtak a beleim is :wink:


Muffinék történetét én is olvastam és meg is könnyeztem :cry:
És tegnap amikor láttam a kisfiut műtét után ,akkor is megkönnyeztem :cry: Én nagyon sok-sok erőt küldök nekik gondolatban :cry:

eszembe jutott a lányom kálváriája :cry: azt se kívánom senkinek sem hogy megtudja milyen. akkor őszültem meg képzeljétek , és ez komoly :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsika amúgy nekem sem voltak soha ilyesmi tüneteim szülés elött de valahol olvastam..valamelyik fórumon,hogy lehet ilyen!!
de azért egy hetet simán kihúzol!!!
igen maffin nagyon erős,nagyon jókedvű tutdott maradni!!ez nem semmi!!!kalapot le..még topiktalikra is van kedve elmenni
Vendég
 


Valami igazság lehet benne :roll:

Ez a borzalmas derékfájás viszont tényleg volt szülés elött nekem a lányomnál.most jutott eszembe,hogy elötte való nap attól szenvedtem meg a hasmenétől :oops:
De más tünetem nem volt ezen kívül........

Kisfiamnál meg semmi előjel nem volt, ő nem akart volna kibujni még, gondolom azért :roll: csak akkor ugye a doki megindította a szülést :twisted: a mai napig se értem miért :roll:

Bár én ugy tudom,h 0 érettségü lepénnyel nem indul meg a szülés,nem? vagy ezt is rosszul tudom?
Bizti,mert akkor hogy szülnének 26-28 vagy 30 hétre,nem? :roll: hiszen akkor is valakinek még 0-ás a lepény érettsége.......

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 



Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Fölül Roli, alul Jázmin:

Kép

Kép
szly27
 
 


sziasztok

nekem borzalmas éjszakám volt és a baba is lejjebb mennt , érzem lejjebb a fejét :shock:
pedig állítólag többedik terhességnél csak a szülés elött közvetlenül szokott beilleszkedni :?
én ma megyek NST-re, majd jövök a hírekkel
dokihoz én csak holnap este megyek, hát már nagyon kíváncsi vagyok mit mondd ha megvizsgál holnap :?
ja, és ma már 3-szor is voltam nagy wc-én és egész éjjel mozogtak,meg morogtak a beleim folyamatosan :?
És tegnap este megint volt hányingerem,csak most szerencsére nem rókáztam............


És ma telihold is van , ami állítólag sok kisbabát kicsalogat!!!!!
lehet h van benne valami, nem tudom,de nekem anno a lányom is teliholdkor született :roll:

Bocs h most nem reagálok,de rohannom kell a buszhoz!

szly
Gyönyörüek a gyerekeid

Legyetek jók! :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok

Voltam NST-én. Szívhang rendben van.
Fájásokat nem éreztem,de mutatott 40-60-ast a gép.
Kezdetnek nem is rossz :roll: Holnap este megmutatom a dokimnak is amikor megyek hozzá.

Ma már vagy 6-szor voltam nagy wc-én :? nagyon dolgoznak a beleim :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsika én a vonalzód láttán azt mondom hajráá!!
na jó még 7 nap nem ártena de már igy is minden ok
Vendég
 


sly nagyon szép gyerekeid vannak...de szerintem annyira nem hasonlítanak
Vendég
 


Bari! Na végre valaki! Nekem és az egész családnak is az a véleménye, hogy nem hasonlítanak egymásra, max a pofijuk! Itt a babaneten meg mindenki azt mondogatja, hogy hogy hasonlítanak! :shock:

Kép
szly27
 
 


szly
szerintem is hasonlítanak pofikára :D és igaza van barinak,szépek :lol:

tuléltük tegnap egyben a teliholdat :D nem volt egyszerü,mert szünet nélkül fájt a hasam :? megettem egy csomó magnéziumot és feküdtem,de végül a melegvizes poci tusolástól lettem jobban egy kicsit :? elötte meg menni se tudtam :? ugyh most tusolom a pocim 2 óránként :D
este meg doki, meglátjuk mit mondd :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sly:teljesen más az arcformájuk..na jó az ujszülött képen még hasonlítanak csak úgy mint minden újszülött :lol:

ancsa:tök jó..nemsokára hozod anna fotót!!
de azért addig megígértél magadról egy képet 8)
Vendég
 


Sziasztok


Tegnap voltam dokinál ,azt mondta most már szülhetek bármikor , zöld utat kaptunk :lol: és hogy nagyon ügyesek vagyunk, hogy ilyen görcsökkel,nyitott méhszájjal eddig is egyben maradtunk :lol:
Méhszájam ugyanolyan, bő-bő 1 ujjnyi /majdnem kettő/ DE elkezdett vékonyodni a méhszáj,ugyhogy a doki szerint ebből bármikor lehet baba mert érik a méhszájam és a baba is teljesen lennt van már,csak éppen a feje nem illeszkedett be,de én már szültem,lehet csak közvetlen szülésnél fog.
Magnéziumot nem szedhetem már és jövő héten Kedden megyek hozzá utoljára.
Aztán ha véletlen nem szülnék meg addig /amiben nem hisz/ akkor Okt. 29-én délután 14 kor be kell mennem hozzá a kórházba, és ha érett lessz a méhszájam addigra teljesen ,akkor bennt is maradunk szülni :lol: :lol: :lol:
De ha nem,akkor is bennt kell maradnom majd már egészen szülésig :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsika akkor nekünk már "nincs más dolgunk" hogy várjuk a híreket!!
megvan a telszámom?írsz sms-t ?
a képről lassan leteszek...úgy sem küldesz :(
Vendég
 


Ancsa! Ezek jó hírek! Egyébként ha addig nem szülnél meg, miért kell befeküdnöd? Képet akarok!!!!!!!!!!!!! Most már nincs kibúvó! Add oda a gépet a fiadnak vagy a lányodnak, ők is le tudnak fényképezni!

Kép
szly27
 
 


Hát,,,,,ööööööööö,izééééé, most nagyon jót kérdeztetek :shock:
fogalmam sincs h 29-én miért kell már bennt is maradnom akkor is,ha nem lenne akkor szülés :shock:
Az a helyzet,hogy amikor ezt mondta a doki, lányos zavaromban :lol: mert ugye elöttem azonnal az lebegett, h sétálhatok végre 32 hét fekvés után :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: olyan hülye voltam,h el is felejtettem megkérdezni miért kéne akkor bennt maradnom :oops:
Meg aztán bízok is benne, hogy addig nem maradok egyben és csak nem járok ugy,h szülés elött is bennt leszek vagy 2 hétig ,mert akkor meghülyülük :cry: hónapok óta itt vagyok a lakásban ,fekszem :cry: nem akarok ezután meg ott bennt lenni :?

De nagyon bízom benne,hogy Anna baba ha már így csuszik lefelé és a méhszájam is vékonyodik,csak kibujik 29-éig! :roll:

Ugyhogy most már kérem a drukkokat hogy szüljünk okt.29-én legkésöbb :lol: :lol: :lol:

Egyépként lenne egy hülye kérdésem :roll:
Ugye én most nem nyíltam tovább semmit :roll: akkor miért is jelenti azt h közel a szülés,azért mert vékonyodik el a méhszájam? :roll:

Doki azt mondta,h aki már szült, annak elöször nyílik és utána puhul fel -vékonyodik el :roll:

Aki meg nem szült még, annak elöször felpuhul és utána nyílik ki :roll:

Most akkor ti erről mit tudtok?Tényleg ilyen közel lenne a nagy nap? :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Valami enyhén sárgás nyálkás izé jött ki reggel is :shock: Cseresznye nagyságu,és ilyen volt tegnap is :roll:
Ez tuti nyákdugó,mert a folyásom teljesen másmilyen :(

Szépséges babák hogy vannak?
:D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: