Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zsóci! A krém nehezen kivitelezhető, mert tegnap adtam fel rendelést, mire begyűjtöm, nem tudom hogy juttatom el. Persze ha nagyon akarják, azért csak megoldjuk vhogy!
Köszi, Ábel meggyógyult, ma már volt oviba, és ette a nem túl diétás kaját, és minden OK!
Ha egyszer hozzá jutok egy scannarhez, benyomatom a fotót a R-R.ról!
Találka: okt 2 tuti foglalt, a többiről még enem tudok.
Barnus! Én a doktorihoz a sulit, meg a szigorlatot, meg a cikkeket már letudtam, viszont nem tudok többet halasztani, 2005. szeptemberre le kell adni, addigra olyannak kell lenni, hogy már csak védeni kelljen!
Most nagyon reménykedem, a pofa tök rendes, és ha tud segíteni, akkor még a végén ki tudjuk számolni. Persze aztán még meg kell írni, de addig a téma vezetőm szeme elé sem merek kerülni, amíg még az sincs meg! mindenesetre ma kaptunk instrukciókat, azt megpróbáljuk megcsinálni, aztán meglátjuk. Az a fantasztikus, hogy ez a pasi csak úgy segít nekünk. Nem ismerősünk, nem fizetjük, nem kötelezi rá senki és semmi! Szerintem ez nagyon nagy dolog a mai világban! És jó tudni, hogy van ilyen. Claire
claire
 
 


Szia Claire!

A krém miatt ne aggódj! Ha most már időhiány miatt nem jön össze, akkor majd karácsonyig biztos sikerül hozzájutni.

Találka: Nekem az okt. 9-10. nem jó a tanfolyam miatt, az utána levő hétvégén meg a saját szülinapomat kell megünnepelni. További októberi programról nem tudok. Addig még van időnk megbeszélni. Barnust nem kellene bevonnunk ebbe a dologba?

Doktorid ügyében meg ügyeskedj továbbra is, ha már ilyen fantasztikus segéderőt találtál! Drukkolok, hogy minden sikerüljön.

Legyen szép napotok a szomorúbb idő ellenére!

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Szia Ági! Talán sikerült a buborék garázs, meg lehet, hogy rájöttem, hogy hogyan nyitották ki az autót, így most jobban figyelünk a becsukásra, és reméljük a legjobbakat!
És ha mindig azt mondod, hogy "mindig lesz elég energiám a gyerekeimre" vagy vmi hasonlót, akkor biztosan lesz is. Én egyszer nagyon nagyon rég, talán agykontrollról még mit sem tudtam, azt találtam sokszor gonydolni, hogy mindig lesz annyi pénzünk, amiből kijövünk. És ez nagyjából így is van. Nem vastagon, de azért nagy gáz még sose volt, pedig volt itt már gyes, meg munkanélküli, meg átképzés, meg isten tudja mi! Szerintem az ilyen projectek működnek. Szóval nem vagyunk zsenik, ha odajutsz, hogy ennyi gyereked lesz, neked is menni fog!
Zsóci!
De, jöhet Barnus is, persze!
Jól drukkoltatok, a pasi tök készséges volt, ha tényleg segít abban, amit mondott, még a végén ki tudjuk számolni, amit kell, és utána már "csak" a dumát kell hozzá megszülni, de abban a témavezetőm OK, ha még szóbaáll velem ennyi "lógás" után!
Claire
claire
 
 

 
 

Sziasztok!

Claire! Hajrá a doktoriért! Azután mit fogsz csinálni? Dr. Claire leszel? Iktass be egy olyan kijelentést a meglévők közé, hogy "szeptemberre meglesz a doktorim!!!". Nagyon szorítok Neked!

Képzeljétek el, hogy az én lányom tegnap meglepett azzal ,hogy befonta a babája haját. Egy párszor már mutattam neki, hogy hogyan kell azt. Eddig sosem volt türelme ehhez, de ő is nagyon boldog volt, hogy most sikerült neki. Én is. Eddig én tartottam rendbe otthon a babafejeket - fésültem és fontam, ő pedig kibontotta a copfokat és kócolta és begumizta. Reménykedek a pozitív folytatásban.

Barnus! Te benne vagy egy randiban?

Ha nem jönnék már ide ma, akkor legyen jó a mai napotok és a hétvégétek is!

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Sziasztok,
benne lennék, de még magam sem tudom milyen programjaink lesznek az elkövetkező hétvégéken (versenyek, meccsek). A kazit még mindig nem kaptam meg, remélem ma végre megtalál a postás!Kép
Izgulok, ma ünnepeljük Barnabi szülinapját az ovis barátaival. 13 kisfiút hívott meg!!! Eddig minden bulit itthon rendeztünk, most először kibéreltünk egy játszóházat, így legalább nem a mi lakásunkat kell renoválniKép.Lesz szervezett program is meg szabad játék. Sütöttem méteres kalácsot, meg ehetnek majd pizzát is. Azért a lányok sem maradnak ki minden jóból, őket a buli alatt a barátnőm látja vendégül (gofri-party) Kép.
Claire, vannak még önzetlen emberek. Itt pl most ingyen angol tanfolyamot hírdetett egy angol anyanyelvű hölgy!!! Hetente 1-2 alkalommal tart társalgási angolt kezdő és haladó szinten, pusztán hobbiból...Kíváncsi vagyok hányan jelentkeznek.Kimondottan kmamáknak szervezik, a gyerekekre közben a játszóházban vigyáznak és csak azért kell fizetni (700 Ft). Állítólag vhol a környéken 1x már szervezett vki ilyet de nem volt jelentkező, senki nem vette komolyan. Egyébként milyen témából írod a doktorid?
Sziasztok, legyen nagyon szép a napotok!!!Kép
Barnus
barnus
 
 


Fú, azaz angol tök jó lehet!
Azt mondtam a páromnak, ha ledoktorálok, én leszek dr Anya Kép. Amúgy iskolás korú gyerekek testfejlettségi vizsgálatából írom, elhízás és ennek háttere. Ehhez végig mértünk az ország 3 választott nagy városában 5000 gyereket mi magunk, meg kitöltettünk velük egy kérdőívet. Iszonyú sok adat, és annak a feldolgozását kéne megejteni. A többi dolgot (suli, nyelvvizsgák, cikkek, szigorlatok) már megcsináltam, szóval innen már nem adom föl, meg egyébként is ez kell ahhoz, hogy továbbra is felsőoktatásban taníthassak, de ez nem lenne elég indok nekem!
Mennyi egy ilyen játszóházas buli? Kíváncsi leszek, hogy sikerül!
Zsóci! JÓ babázást! Remélem Eszter ennyi fiú között is babázós lány lesz, mert és nagyon szeretek!
Az én mázlista gyerekeim már csütörtök délben kezdték a weekendet! Ha nektek rövidebb is, de jó hétvégét kívánok: Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Kedves Dr. Anya, nagyon érdekes témát választottál. Kitartást és sok pozitív energiát kivánok a feldolgozáshoz. Nehogy fel add(!!!), ha ennyi minden már a hátad mögött van!!!

Babázom én, pontosabban barbizom minden este, mert mióta betegen itthon volt a csajszim és megsajnáltam, hogy egyedül kell játszania és leültem vele (visszafiatalodva agyilag ovis koromra) játszani, na azóta nincs nyugtom, mert addig szekíroz, amíg egy negyed órát legalább nem babázom vele. Mindennapos műsor lett lefekvés előtt, sajnos annyira, hogy a mesét sem igényli!!!!

A találkozás időpontját illetően most nézegettem a naptárt, hát ... Az okt. 23-i szombat szerintem kilőve. Okt 30.? Vagy azt lehet még, hogy kiveszek egy nap szabit és tartunk Bettinával egy csavargós napot. A Millenáris park nektek nem lenne jó? Voltatok már ott?

Barnus! Hogy sikerült a játszóházas buli? Majd gyere a beszámolóval ha tudsz.

Napsugaras szép napot kívánok: Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Szia Zsóci,
megjött a kazetta, KÖSZI!!! Remélem a héten el tudok kezdeni relaxálni. Nagyon tetszik a kisvirág is, Dóri azonnal lecsapott rá és közölte, hogy ezt ő is szeretné megtanulni. Segítsééég!!!KépKép
A játszóházas buli jól sikerült, rövid volt és pörgős és nagyon vidám játékokat játszottak. Annyi ajándékot kapott Barnabi, hogy megtelt vele az autó hátulja. Van közte vagy 4-féle lego, azóta is állandóan szerelget. (Végre leül vmi mellé!!!)CLAIRE, 15.000-t fizettünk a hely használatáért, a kaját és az innivalót mi álltuk. Cseppet sem olcsó és nem is fogunk belőle rendszert csinálni, egyszer kipróbáltuk. Persze most a lányok is mindketten játszóházas buliról álmodoznak...
Barnabi ma kapta meg a 6-éves oltást. Ez nagyon szadi, izomba adják, magas lázzal jár(hat) és minél kevésbé mozgatja a gyermek a kezét, annál jobban fáj. Emiatt persze állandóan dolgoztatni kellene, na erről győzzed meg a lurkót!
Én mostanában Botondhoz ülök le "visszafiatalodni", jelenleg az állatokat és azok hangját tanulgatjuk.Kép Olyan furcsa, hogy mindjárt ő is megnő és lezárul egy korszak..de hurrá, most még lehet dédelgetni, dögönyözni! Na megyek, éhes a banda. Délutánra biciklizést terveztünk, de nagyon lóg az eső lába.
Kellemes estét és szép holnapot!
Barnus
barnus
 
 


Sziasztok! Köszi a bíztatást, igyekszem! Tulajdonképpen kicsit sajnálom rá az időt, mert aztán, ahogy Barnus írta, lezárul egy korszak...Kép...persze mniden kornak megvan a szépsége, de azért azt megállapíthatjuk, hogy túl hamar megnőnek! Amúgy is kissé melankólikus vagyok, mindig sajnálom, ami jó és épp elmúlik, még ha nem is volt könnyű. Ezért húztam -többek között- a verseny sportot is olyan sokáig, és még ma is hiányzik az az igazi hajtás! De én már most sokszor úgy nézek az ikrekre, hogy jaj, most van utoljára ilyen kicsi gyerekem! De azzal bíztatom magam, hogy anyámon látom, nagymamának lenni sem rossz, sőt , azt mondják egy kész jutalom játék!Kép
Én ezt a visszafiatalodást nagyon élvezem, így külön örülök, hogy most van egy lányom is, majd babázhatok!
Barnus, köszi az infót!
Zsóci! Jó október vége is, csak egy kicsit messze van. de nekünk a Millenáris Park is mehet, legfeljebb ők is lógnak az oviból, ha délelőttről van szó! Csak ne péntek legyen, mert akkor délelőtt uszi van!
Mindenkinek kívánok még egy kis napos őszt! Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Barnus! A postás úgy látszik lassan jár, de örülök, hogy végre odaért a kazi. Remélem tényleg hasznát veszed!

Anno (nekem is messzinek tűnik már az az idő!!!), mikor Bettina 2 éves lett, mi is tartottunk egy Mikkamakkás szülinapi zsúrt neki. Mondhatnátok, hogy kicsit luxus egy 2 évesnek! Nem mondok rá nemet. Mégis jó volt - én mindenesetre jól éreztem magam! Tulajdonképpen az egykesége miatt hajtottam ezt a dolgot. Meghívtuk rá az ismerős gyerekeket, volt 1/2 évestől 8 évesig fiú s lány vegyesen, szülőkkel együtt voltunk kb.20-25-en. Bettinában biztos nem maradt ezzel kapcsolatban nagy nyom (ő még a csoportos éneklés, köszöntés alatt is a kedvenc mikkamakkás jó hangosan zenélő játékot nyomkodta - persze mit várok egy két évestől?), videókazin rögzítettünk a buliról részleteket és azt már sokszor megnéztük azóta.
Nekünk akkor 6000,-Ft-ba került és a kaját-piát mi vittük pluszba.

Claire! Legyen belőled Dr. Anya, ha már ennyi mindent megcsináltál érte! Légyszi ne add fel! Mondogasd, hogy a gyerekek mellett MINDIG MARAD IDŐM a doktori befejezéséhez! Vagy valami ilyesmi.
Ma már én is bánom, hogy érettségi után nem tanultam tovább (csupán azért, mert féltem a felvételitől és meg sem próbáltam!!). Persze tudom, hogy sohasem késő! Na mindegy, ezt most hagyjuk! Többek között ezért is drukkolok Neked olyan nagyon.

Találkozót illetően, szerintem majd telefonon egyeztessünk október közepe felé (függően betegség, időjárás, ovis program, stb). Ezt jól megaszontam.

Megint kérném a segítségedet programozásilag. Az a helyzet, hogy az én lányomat kellene megpozitívüzenni (ma nagyon tudok!!). Az oviban tegnap voltam szülőin, persze a szülőknek csak töredéke volt jelen, és lehetőség van arra, hogy egy tánctanár tanítsa őket heti 3 alkalommal ott az oviban. fizetni persze kell érte, nem is ez a gondom! Hanem az, hogy az én macusom valami miatt nem szereti a tanárbácsit (tánctanárt). Kerek perec kijelentette, hogy ő nem, ki se akarja próbálni! Pedig az óvónéni is egyetért velem abban, hogy a Bettinának feküdne ez a dolog. Fűzőm a kis agyát a csajszinak mindenfélével (kezdve azzal, hogy szuperpörgösszoknyát fogok varrni neki, ha kipróbálja), de eröltetni sem akarom. Elhatároztam, hogy én alfában ő meg alvásban és elbeszélgetek vele, hátha akkor sikeresebb leszek. Ezt szeretném kérni Tőled is, ha van egy kis időd erre. Hátha mint abszolut kívülálló nagyobb erővel hatsz az én maszatomra. A táncolás az oviban októberben kezdődik, addig van egy kis idő. Köszönöm a segítséget előre is!

Jó hosszúra sikerültem ma, bocs! Legyen jó a napotok!

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Szia! Köszönöm a drukkolást. Tudod néha olyan kilátástalannak tűnik az egész, néha meg úgy, hogy hipp-hopp meg lehet csinálni. Valószínüleg vhol félúton van az igazság!
hogy azért nem tanultál tovább, mert nem mertél felvételizni, az tényleg elég butaség volt, kár kihagyni a nappalis egyetemista éveket. De amúgy nem pótolhatatlan, és ezúton is bíztatlak, hogy vágj bele vmibe. Mwegvan az az előnyöd, hogy mostmár jobban tudod, mi érdekel igazán, és mi piacképes! biztos találsz magadnak vmi neked valót. És ha jönne egy kistesó...akkor még ráadásul ingyen is lenne, de ha nem , akkor érdemes a munkáltatót nyüstölni, nem akar-e befizetni téged vhová. Persze akkor kötöttebb, hogy mit lehet!
Nagyon drukkolok, hogy elmenjen a lányod , és legalább néhányszor próbálja ki. Ismerem ezt a nincs kedvem figurát, én is megvívtam néhányszor Ábellel, és nehéz nyomatni a dolgot, meg nem akar az ember erőszakot venni a gyereken. Viszont ha rá hallgatsz, egy csomó örömtől fosztja meg magát. Tipikus eset: Tavaly Ábó járt az oviban labdás tornára, az unokatesója nem akart, a szülők meg ráhagyták: Idén vhogy sikerült beíratni őt is, és úgy jött haza, hogy ő bemenne azonnal mégegyre. Magyarul egy évig megfosztották egy öröm forrástól, és egy mozgási lehetőségtől (nem kell ennek a fontosságáról kiselőadást tartanom), csak mert ráhagyták. Néha Ábel sem akart menni, de így -úgy rádumáltuk, és mondhatom, nagyon élvezte. És ez minden újjal így van. Arra kéne rábeszélni, hogy nézze meg NÉHÁNYSZOR, és csak azután döntsön, viszont akkor ahhoz tartsa magát! Ez persze nem könnyű. Igyekszem besegíteni!
Ma úgylátszik ilyen hosszú szöveges nap van.
Ui: ez a Mikkamakkás nem hangzik rosszul, bár a gyerekeknek mindig az is zsám, hogy saját magához hívhatja a vendégeket. Viszont az enyémek téliek, a kerti party nem ideális, a lakás szétrúgása sem.
Ki kell sütnöm vmit, mert mostmár őt is hívogatják buliba, meg már tavaly a levegőben lógott ez a dolog!
claire
 
 


Szia Claire!

Egy véleményen vagyunk a fakultációs ovis programokat illetően. A férjemmel sajnos nem - ő abszolut az Ábo unokatesó szülője oldalán áll!!! - sajnos meggyőzhetetlen. Szerinte nem szabad eröltetni, nem érti meg, hogy én sem eröltetni akarom, csupán annyit szeretnék, hogy próbálja ki. Itt is bejön az a probléma, hogy én nem tudom a Bettinát oviba vinni (mh. miatt). Borzasztóan irigylem ezeket a reggeleket a férjemtől, amiket persze ő nem használ ki gyerekkel való beszélgetés céljából. Talán jobban meg tudnám győzni, hogy ne hagyja ki ezt a lehetőséget. Egyébként a kis barátja(szerelme is!!!!) fog menni táncolni, de sajnos ez sem elegendő mézes madzag a gyerekemnek. Ez a tánctanítás az oviban történik, egy nagy előtérben és akik öltöznek, kimennek WC-re stb., azok látják, hogy a tanár bácsi hogyan oktatja a többieket. Bettina is látja tavaly óta hetenként háromszor! Hiába szeret táncolni, a tanárba nem tetszhet valami. Szóval ez van, ezért nem akarom eröltetni. Talán később is lesz lehetősége ilyesmit tanulnia. Ovistornára, ami főleg labdával kapcsolatos gyakorlatok, labdajátékok tanulásából áll, beírattam ellenvetést nem tűrő szülőként!!!!

Egy szülinapi zsúr otthon is nagyon szuper tud lenni! Nekünk egyelőre csak egyszer egy évben és amíg ovis, addig megpróbálom elkerülni a nagy bulikat - elég lesz, ha iskolás lesz. Nektek nem lesz egyszerű majd a négyet télen!!!! Gondolom, ha az egyik gyerkőcnek tartotok bulit, akkor a többi is elvárja majd, hogy neki is legyen. A lebonyolítás megkönnyítésére ötletem nincs, de ha lesz, akkor visítok.

Mit tudtok csinálni egy ilyen sz.r napon?

Minden jót kívánok!
Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Barnus!

Az előbbi hozzászólásból kimaradt:

A küldött csillagokhoz a SEGÍTSÉG e-mailban megy Nektek, hogy a lányod alkothasson. Ha kell hajtogatnivaló alapanyag, azt is küldök szívesen!!!!

Puszi: Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Szia! Hagyd rá, ha hajthatatlan, vagy próbáld kiszedni belőle, hogy mitől tart, lehet hogy vmi tök egyszerűen kiküszöbölhető dolog. Múltkor Ábó azért nyögött az úszáskor, mert vhogy azt hitte, hogy őt csak a Papám fogja megvárni, ő meg velünk akart jönni autóval. szerencsére kiderült, aztán mondtam, hogy ott várjuk a kicsikkel, erre egészen megnyugodott. Remélem holnap már nem lesz gond!
Lehet, hogy szülinap helyett vmi tavaszi kerti parti lesz, sajna még a névnap sem nyerő. A kicsik tavasziak, ott talán már könnyebb lesz kifogni vmi jó időt! Viszont két gyerek, duola banda? Szerencsére ez még a jövő zenéje!
De tegnap Dávid már azzal állított haza, hogy "meghívtam a Petit meg a Bogit! " és még csak most kezdte az ovit! Amúgy néhány délutáni játszópajtás ellen semmi kifogásom, az úgyis adott a házban, ha épp ide veszi be magát a nép!
Nekünk ma nem volt sz napunk, délelőtt nálunk volt látogatóban a szülésznő, akinél szültem, és nagyon kedves, azóta is tartjuk a kapcsolatot. Dávidot megdicsérték az oviban, mert ügyesen labdázott, hazafelépont nem esett az eső, így kerülővel jöttünk, a kicsik jót szunyáltak a kocsiban. A nagyért apjuk ment, így már mindenki itthon van! Hát nem minden az időjárás! De azért a hétvégére napsütést, és a lányoddal tölthető szép időt kívánok!
Barnus! Persze ez utóbbi nektek is, mit tervezel a bandáddal?
Claire
claire
 
 


Szia Claire!

Tegnap én is csak reggel áztam el, amíg kibattyogtam az állomásra. Ez kicsit több, mint 20 perces sétát jelent. De a biciklin még jobban elázom és vizes cuccban nem szeretek a szuperül fütött vonaton ülni. Este kijöttek elém kocsival az otthoniak, Bettina papucsban ült az autóban és hozott magával egy kiszuperált táskában játék mobiltelefont, napszemüveget, játékpacit, és még egy pár játékot (amit még bele tudott gyömöszölni). Mint egy igazi nő, aki a kocsiban készíti el a make up-ját, kipakolt, eljátszotta, hogy valami fontos telefonhívása van, mindeközben rajta volt a napszemüveg is. Haláli volt!

Hétvégén én nagy ruhacserét tartok, azaz a nyáriak el, téliek elő a zsákból. Nem rajongok ezért a feladatért! Mert az egész ház felfordításával jár. Apa horgászni szeretne (ami persze időjárásfüggő), ezért ő valószínüleg kimarad a kuplerájozásból. És persze a szokásos lemaradásomat is be kell hoznom háztartásilag. Ja és falunap lesz Kápolnásnyéken, arra is ki kellene nézni. Az esti tűzijátékra feltétlenül ki fogunk menni.

Legyen jó a hétvégétek! Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Szia! a pasik mindig tudják, mikor kell lelépni! Kép
Jó lehet a lányod4 de hogy honnan tudják így ellesni, vagy ez már genetika? Kép
Jó hétvégét, mi már ma belekezdtünk! Claire
claire
 
 


Na, miaz, kihalunk? remélem csak szabi miatt tűntél el Zsóci! És Te, Barnus? Működik már a tanév, Claire
claire
 
 


Szia Claire!

Azért nem hagyom kihalni ezt a topicot!!!!!!!
A helyzet az, hogy kicsit zűrös vagyok mostanában.
Volt rövid szabi is, mert a Bettina megint szembajt produkált, csak a szokványos kötöhártyás dolgot és vinnem kellett orvoshoz. Nem maradtam vele otthon, anyukám vigyázott rá. Megtörtént anyósoméknál a szüret is, szerencsére az időjárás kedvezett nekünk és nem áztunk el. Szőlő volt bőven! A hátamon kicsit még mindig érzem az izomlázat - sokat kell hajolgatni, mert nem kordonos telepítésű a szőlő. Szerencsére nekünk csak a szedésben kell segíteni ilyenkor, a szőlő gondozását anyósomék csinálják.

Hétvégén megyek az asszonysorsfordítóra! Kicsit félek tőle, de várom is! Aztán hétfőn beszámolok, hogy érdemes volt-e rááldozni pénzt s időt!!!!

Legyen jó a napotok!

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Szia! remélem jó lesz!
Lehet, hogy aloe aíctivatorral kéne a lány szemét csöpizni, csak az a baj, hogy csíp!
Mi holnap megpróbálunk kirándulni ovi helyett, kihasználván a jóidőt!
Remélem lesz még utána is, hogy tudjunk találkozni4
A hétvégén volt a párom az állatkert játszóházában a fiúkkal, állítólag nagyon klassz! Claire
claire
 
 


Claire!

A holnapi kiránduláshoz kívánok nektek nagyon jó időt. Hányasban mentek? Apa is megy veletek?

Buborékgarázs mükszik még?

Ha csííííííííííííííp a szemcsepp, akkor szóba se jóhet - a nem csípőstöl is hiszti van!!! De azért köszi az ötletet. Már kicsit unom, hogy ez mindig visszajövő dolog (töröl, töröl, töröl!!!).

Pusz-pusz: Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Barnus!

A segédletet a hajtogatásokhoz nem felejtettem el, mármint, hogy küldeni kéne Nektek e-mailben.
Megy is majd! Csak kicsit összekapom magam!

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Véletlenül belenéztem a saját profilomba és azt láttam, hogy ma vagyok a BABANET-en 1 éves!!!!

Meghúztam a fülemet!!!!

Kép
zsóci
 
 


Mi is meghúzzuk! Te már ilyen nagylány vagy??
Köszi, remélem jó idő lesz, a jó kis terepjárós babakocsink kereke úgyis épp bekrepált, majd kitalálunk vmit!
Sajna Apa nem jön, vkinek dolgozni is kell, nemcsak babázgatni Kép, viszont jönnek a szüleim! Éljenek a nyugdíjjas nagyszülők!
Autónk megvan, remélem mostmár elkerülik a csúnya emberek! Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Claire! Milyen volt a kirándulásotok? Gondoltam rátok tegnap. A picurokat kézben cipeltétek? Nagyszülők hogy birták? Minden érdekel, írjál!

Az én apukámnak és anyukámnak is jó hétvégéje lesz, mivel a tanfolyam miatt ők vigyáznak a Bettinára. Az én kajlamanci gyerekem biztos kipurcantja őket ezen a két napon (töröl, töröl, töröl). De azt hiszem ez az igazság! Majd mesélek.

Jó, szép, vidám és boldog hétvégét kívánok!

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Sziasztok,
nem tűntem el teljesen, összeszedem magam és hétvégén írok néhány értelmes mondatot..
Legyen nagyon szép hétvégétek,
Barnus
barnus
 
 


Sziasztok! a kirándulás jó volt, szerencsére már Dávid is jön egy szó nélkül. Tavaly még sokat nyögött, meg vitette magát. a kicsiket babakocsban vittük, van egy terepjárós bkocsink, elég új, de sajna annak egyik kereke kipurcant (felfújós). Most majd bevethetem agykontrollos tudományomat, hogy előkeressem a garancia papirt! Így a régi (még a fiúknál vettem) babakocsival voltunk, de azért az nem terepre való. Az idő gyönyörű volt, réten ülve lehetett piknikezni, meg ilyenek. Szerencsére a szüleim bírják a strapát, velünk rengeteget kirándultak, és még az unokáknak is jut egy kicsi lendület, bár az Apukám már kevésbé friss, az unokái kedvéért elég sokra képes!
Zsóci, várjuk a beszámolót!
Barnus, próbálj fújni egyet hétvégén, gondolom az rád fér!
Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok újult (gondolkodásban és szemléletmódban mindenképp!!!!!!!!) asszonyként. Jó hatással volt rám ez a 2 nap, tuti kikapcsolódás - otthon meg várt a 2 napi mosogatás és mosáshalom, de ez sem tudott kibillenteni a tanfolyamon megszerzett pozitívumhalmazomból. Lélekben megerősödve vagyok most, egy darabig úgy érzem lesz miből erőt merítenem. Olyan mintha az agykontrollt végeztem volna el először. Szóval most jól vagyok!!!!
A tanfolyamon egyébként 2 napig tulajdonképpen ugyanazt sulykolták az ott ülő kb. 40 lányba és asszonyba (akik mind különböző problémák miatt vállalkoztak erre a fejtágításra), hogy el kell döntenünk, hogy mit érzünk fontosnak, mit akarunk és nagyon tudni kell rá a választ is, hogy MIÉRT akarjuk ezt vagy amazt. Onnantól kezdve azt kell csinálni gyerekkel, férjjel, háztartással, stb., ami nekünk fontos. És ezt lehetőleg pozitív hozzáállással. A tényleg fontos dolgokból nem szabad engedni, mert mi attól leszünk boldogok magabiztosak (tudjuk mit és miért) és ettől a körülöttünk levők is jól fogják érezni magukat.
A lényeg röviden ennyi. Nagyon sok mindenről volt szó és persze sok minden kimaradt, mert kevés volt az idő. Hasznos információkat kaptam, amik egyelőre kicsit kavarognak a fejemben. Kaptam egy szemléletmódot és ezt igyekszem majd megtartani.

Mit szóltok Ti ehhez? Sok hülyeséget írtam?

Egyelőre ennyi, majd még folytatom. Pusz-pusz:

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Claire! Köszi a kirándulós beszámolót! Jók lehettetek (kisgyerek, nagy gyerek, papa-mama, babakocsi, piknik kosár stb).

Nekem most kimaradt Bettinával ez a hétvége és kicsit hiányom van, viszont anyukámékkal szuperül elszórakozott. Erről is volt szó a tanfolyamon, hogy ilyen is kell.

Barnus! Gyere és szólj hozzánk!!!!!!

Legyen szép napotok!

Zsóc

Kép
zsóci
 
 


Látom egyedül maradtam a sok okosságommal!!!!!

Kép
zsóci
 
 


Szia Zsóci! Nem hagyunk ám egyedül, csak...szóval zajlik az élet. Kicsit ugatósak az aprók, iskolát néztünk a naggyal,(ez nem könnyű történet!). A kicsi meg nem volt oviban, mert kicsit köhögős volt, erre bölcs anyja beadott neki jó kis kakukkfű-fokhagyma kapszulát, ami tényleg kioldotta a trutyit, csak szóltak az oviban, hogy kicsit talán tartsam otthon Kép. De a dokinéni helyben hagyta a gyógymódot, meg egyébként nem beteg, virgonc, eszik,stb.
Érdekes volt amit írtál, azt hiszem én is erre törekszem, de azért néha ütközések, rövid borulások vannak az értékrendben! Adtak gyakorlati tanácsokat is? És ha vki pl rájött, hogy más pályát kéne kezdenie abban tudtak segíteni?
Az mindenesetre jó, hogy kaptál egy kis + inputot!
Barnus, Te hogy választottál sulit nekik?
Megy a verkli, működik a tanév?
Claire
claire
 
 


Szia Claire!

Köszönöm a megnyugtatást - meg én sem estem annyira kétségbe! Tudom, hogy összetartó csapat vagyunk!

Ügyes anya vagy, ha igy sitty-sutty elmúlasztod a megfázást. Jöhetnél hozzánk is, mert a Bettina is taknyos (de csak alapszinten).

A tanfolyamon inkább az inputot adták és kevésbé a gyakorlati tanácsokat. Sok mindenről volt szó és azt hiszem inkább az alapgondolkodásunkat próbálták meg átállítani az általános pozitív hozzáállásra.

Claire, hogy állsz a doktoriddal? Halad a dolog a hétköznapok zajlásában?

Legyen jó a napotok! Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Barnus! Ha erre jársz, itt üzenem, hogy fogalmam sincs, hogy a hajtogatási segédletből melyik oldalak mentek át a freemailedre. Egy idő után vissza dobta a mailer-daemon, hogy megtelt a postafiókod. Jelezd légyszi, mi ment át és küldjek-e még ilyeneket!

Puszi: Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Szia Zsóci! A keresett konzulens útmutatása szerint elkezdtünk kiszámolni dolgokat, aztén ezt elküldtük a témavezetőmnek, aki persze mást szeretett volna, most újra csináltunk vmit, és várom a válaszát. Kicsit nyögve nyelős, de remélem beindul! Már annak is örültem, hogy a témavezető pasi örült, hogy felvettük a munkát, és nem mondta, hogy ennyi idő után már húzzak a fenébe!
Én igyekszem elérni, hogy ne legyenek taknyosak, meg betegek, mert utálom, hogyha ilyesmi áthúzza a terveimet. Ezért nyomom beléjük 1000rel a vitamint, meg az aloét, meg intenzíven nekik esem, ha mégis vmit benyelnek! Szerencsére a gyerekorvosunk nagyon jó partner ebben, ha lehet, ő sem ad gyógyszert, és gyakran megerősít vagy elfogadja a "kuruzslásaimat"!
És a pozitív input kiváltott nálad vmi változtatást vagy szándékot? Vagy "csak" adott egy adag energiát a mindennapokhoz?
Claire
C
claire
 
 


Szia Claire!

Szorgoskodj kitartóan, én csak szurkolni tudok hozzá! Mihamarabb legyél dr.Anya. Sikeres takonykór elhajtásokat is kívánok.

Ma délelőtt kirándultunk az ovival a Kindertojásos kiállításon. Egyszer meg lehet nézni, nem nagy élmény. Azt hiszem a buszozás jobban tetszett a gyerkőcöknek. A Városliget egyik játszóterén viszont jót játszottak, én meg csak fényképeztem őket és fényképeztem az anyukáméktól elcsóreszolt digitális géppel.
A tegnapi vacsorába szerencsésen beletörött a fogam. Tuti jó, azt hiszem ilyen téren nem terem babér a hétvégén - Székesfehérvárra kéne bemenni fogdokihoz. Marad a hétfői napra ez a dolog. Fájni nem fáj, mert gyökérkezelt fog, csaka darab nem köszönt le a helyéről, hanem tartja még a fog többi része és az iny. Olyan vagyok, mint a fogát váltó kisgyerek - folyton azt a helyet piszkálom a nyelvemmel.

Ennyit röviden az eltelt 24 óráról. Holnap szülinapozunk (az enyém is lesz, és a Bettina barátjáé is)! Megyek ajándékot venni!

Legyen jó a hétvégétek!

Puszi

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Sziasztok,
nincs energiám átolvasni a levelezéseteket, remélem mindenki naaagyon jól van!!! Nálunk van jó is meg rossz is.. tegnap a férjemnek hoki edzésen kirúgták néhány fogát. Kép Ma is egész mostanáig orvostól orvosig rohangáltunk. Vígasztal a tény, hogy rosszabbul is járhatott volna! A száját pl nem kellett varrni, csak ragasztó kötést tettek rá. Botond szemüveget kapott, tegnap volt az első napja és egyszer sem akarta levenni. Gondolom ennyivel azért nem írhatjuk le a kérdést. A többiek és én is jól vagyunk, eddig semmilyen emilt nem kaptam Zsóci, de majd ellenőrzöm a boxomat. Milyen volt a tanfolyam? Majd beleolvasgatok az elmúlt napokba, jártál ám hétvégén az eszemben. Claire, neked is kitartást a munkádhoz!!!Kép Nem ígérek semmit, majd jövök...
Pussz, Barnus
barnus
 
 


Szia Zsóci,
kitöröltem jó néhány régi holmit a boxomból és így lett helye az üzeneteidnek.Kép Egyenlőre nem tudtam őket megnyitni, de remélem a férjemnek ez sem lesz probléma.
Nagyon vidám, fogfájástól mentes hétvégét kívánok:
Barnus
barnus
 
 


Sziasztok!
Barnus! szegény párod, engem még a gondolattól is a hideg ráz! Miért kapot B stemüveget, Lehet, hogy megúszod ennyivel nála, a kisebbik sógorommal is így jártak a szülei, kb 3 éves volt akkor. Vszinűleg akkor kezdte normálisan látni a világot!
Zsóci! Ábel is addig fűzte az apját, míg mehnézték, szerinte is az 1x meg lehet nézni kategória!
Ez a fog ügy nem hangzik jól Kép.
Én ma jól "mulattam", de. csak az aprók voltak itthon, a nagy úszott, a kicsi az apjukkal vásárolt, játszózott, meg a nagyot várták. Mit csinál egy normális nő ilyenkor? Fúj egyet! De ki beszél itt normálisról??? Szóval kitakarítottam, mostam, aprók cuccait cseréltem, stb...Kép megérdemli az ilyen! Nektek pihisebb hétvégét!
Claire
claire
 
 


Szia Zsóci! Elfelejtettem vmi fontosat:
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!! Kívánom, hogy ha visszanézel, azt mondhasd, hogy persze, voltak gondok és nehézségek, hogylegyen mit megoldanom, tudjak fejlődni! És nyilván nem történt úgy minden, ahogy szerettem volna, de az egész eddig szép és értelmes volt! És milyen lesz ezután? Ez nem kérdés: "EGYRE JOBB!" Baráti szeretettel: Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Claire, köszönöm a jókívánságokat. Igyekszem egyre jobban lenni!!!!

Fogászatilag inkább a saját kehemet választom, mint Barnus férjéét. Az nem lehetett semmi!!!

Szemüveg ügyben én is tudnék nyilatkozni, ugyanis 2 és fél éves koromtól szoros kapcsolatban állok vele. A mai gyerekeknek szerintem már könnyebb a helyzete, mivel jóval több az ilyen probléma és ma már nem megy újdonságszámba egy szemüveges gyerek. Engem még sokat csúfoltak miatta!

Majd kifejtem még a kérdést. Megyek dolgozni!

Legyen ködmentes, szép napotok!

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Szia! Nálunk eddig sütött a Nap, hazafelé at oviból tök jót sétáltunk Dáviddal, meg a kicsikkel, most kezd borulni! Be kell szednem a teregetőt!
Szerencsére nekem nincs szemüvegem, nem is a hiúság miatt, hanem mert állati béna tudok lenni minden ilyesmivel (szemüveg, napszemüveg, esernyő, stb). Remélem úgy leszek , mint a szüleim, ők csak így idősödve kaptak, azt sem hordják állandóra!
egyelőre a gyerekeké is OK, én azért évente nézetem!
A barátnőmnek a sport miatt csináltak kontakt lencsét, neki nagyon bejött! Te nen próbáltad? Claire
claire
 
 


Szia Claire!

Próbáltam a kontaktlencsét, megboldogult lánykoromban többet is hordtam a kelleténél. Az esküvőmre csináltattam utoljára, akkor világosított fel a egyik OFOTÉRT-es dokinéni, hogy nekem nem javalt. A szemüveget is a kancsalságom kiegyenlítésére kaptam anno. Kontaklencse használatakor a két szemem függetlenül mozog és egy idő után elfáradnak a szemizmok és beállhat a nem kívánt kancsalság.
Kontaktlencsével jobban éreztem magam, de mióta tudom az előbb leírt dolgot, azóta nem rajongok érte. Megszoktam a szemüveget és kész, igyekszem jó keretet választani. Lassan időszerű lenne egy új, talán irnom kellene a Jézuskának!!!!

Ti hogy vagytok a karácsonnyal? Mikor kezdtek el készülni erre az ünnepre?

További tartalmas napot kívánok!

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


szia! Hú, idén még bele sem mertem gondolni a Karácsonyba. Egyébként nagyon szeretek készülődni, a legjobb az volt, amikor Ábelt vártam, de már ősztől nem tanítottam. Akkor kiélhettem végre alkotó kedvemet! Amúgy mindig tele vagyok ötlettel, ami a készítős ajándékokat illeti, de az idő szorít. Nálatok hogy megy a dolog? És Bettina hogy tudja a "mesét?" Claire
claire
 
 


Szia Claire!

Karácsony ügyben én is az alkotó, készítgető, diszítgető kategóriába tartozom. Nagyon várom emiatt az ünnepet. Bettina mindig megkapja a maga adventinaptárját. Ezt külön örület elkészíteni, mármint, hogy ne lásson-sejtsen semmit. Most egy nagyobb kúp alakú angyalkát szeretnék alkotni, akinek a szoknyarészére lesznek majd az ajándékok felaggatva. Egyenlőre csak az elképzelés van, fogalmam sincs hogyan fogom kivitelezni a dolgot. Ja és addig még 24 kisebb-nagyobb ajándékot össze kell gyűjteni.
A tavalyi adventi naptárunkat megnézheted (ha kiváncsi vagy) a profilomban található saját weboldalon a galéria menűpontban a saját művek között.
A Jézuskás mesét (hogy ő hozza a karácsonyfát és az ajándékokat) nehezen tudjuk megtartani. Nehéz őt kiiktatni arra az időre amíg elkészül a fa diszítése. Szoktunk a Bettinával is ajándékokat készíteni, az elkészülés után kitesszük együtt az egyik alkalmas ablakba - természetesen felcímkézve annak akinek szántuk - , hogy majd a Jézuska ha arra jár, vegye magához. "Ezzel segítünk a Jézuskának is" - magyarázattal.

Claire, Ti a tavalyi karácsonykor még csak négyen voltatok? Ikrek akkor még pocakban voltak ugye? Neked nehezebb a felkészülés!!! Már csak a gyerekek száma miatt is.

Sok-sok energiát kívánok ehhez és várom a beszámolót, hogy nálatok hogyan történik az ünnep és a felkészülés.

Puszi: Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Szia! Igen, tavaly még pocaklakók voltak az ikrek, de ez "csak" annyit nehezít, hogy még keveseb az időm Kép. Nálunk az angyal hozza a fát, meg az ajándékokat, de azért készítünk is, az inkább ilyen üdvözlet féle. Egyelőre a kettő nem zárja ki egymást náluk, és tulképpen miért is ne? Mi a padláson rejtegetjeük a fa alá valót, és minden előkészítve vár, amikor délután elalszanak, akkor már csak a fa állítás legyen, esetleg terítés. Ja, ilyenkor nagy családi vacsora van nálunk, nagyszülőkkel, sőt, eddig unokatesókkal, akik a házban laknak. Én már jó előre kigondolom az egész lakás díszítését, és ebből igyekszünk sokmindent fokozatosan megcsinálni, ebbe a gyerekeket is bevonjuk, 2az angyalok látják, hogy várjuk őket2. Meg advent alatt összejárunk esténként a házban énekelni, meg 1000szer elolvastatják Jézus születésének sztoriját! És persze készülnek az oviban is , versek, énekek, szóval meg van adva a módja! Nálunk inkább az a nehéz, hogy a szülinapjuk is az ünnepkörbe esik, így a végén már ki sem látnak az ajándék hegyek mögül, és egy kicsit túl sok. Már alig tudnak örülni neki, meg feldolgozni azt a rengeteg vendéegskedést, köszöntést, ajándékot. Igyekszünk kicsit széthúzni, naygszülőkkel szülinap, stb, de azért még így is elég zsúfolt!
Amikor Karácsony du. felébrednek, és ögyűlik a család, akkor a gyerekszobában várjuk, hogy csöngessen az angyal, akkor kimegyünk, énekelünk, felolvasunk egy részt (mindig uazt ) a Bibliából, aztán köszöntés-koccintás, utána ajándék nézés, aztán vacsi. Akinek belefér(szervezésileg, meg energiában), annak éjféli mise.
Nálatok hogyan telik? Hármasban vagy nagyszülőkkel? Te készíted a kaját is?
Bocs , Ádi nyög... Claire
claire
 
 


Szia Claire!

Köszönöm a beszámolót. Jó lehet nálatok ilyenkor!!!

Nálunk az a baj, hogy az én Dudusom egyáltalán nem alszik délután (csak az oviban). A karácsonyi izgalomban végképp nem hajlandó erre. Így meg vagyunk lőve karácsonyfadiszítésileg. Tavaly úgy oldottuk meg, hogy délelőtt átvittük anyukámékhoz, ők addigra feldíszítették a fenyőt. Mi hazatepertünk és előkészítettük otthon a terepet. Vissza anyukámékhoz, ebéd, Bettina elterelve a fenyő mellől nagypapi segítségével, ajándékcsempészet a fa alá, ajándékbontás. Ezután aggitáltam a családom, hogy talán otthon is kellene bontanunk, de ehelyett átmentünk az anyósomékhoz segítettünk még amibe tudtunk, (Bettinára külön felügyelve, hogy nehogy bemenjen a karácsonyfás szobába) és várjuk a sógornőméket -akik persze késtek!! Közös vacsi (amit anyósom végigugrál és ő nem eszik), utána egy 'Mennyből az angyal', puszi és kezdődhet az ajándékbontás. Itt jó sokáig szokott tartani! Volt vagy 1/2 11 mire hazaértünk és még ott is ki kellett bontani az ajándékokat. Szerintem még olvasni is fárasztó!
Őszintén szólva, nagyon tudnék értékelni egy olyan szentestét, amit hármasban töltünk otthon, nyugiban, idegelés nélkül. Azért is nem annyira jó ez,mert a további két napon is ugyanez van - azaz a változatosság kedvéért a sógornőmékhez kell menni enni, illetve ők jönnek hozzánk ebédelni nagymamástul. A saját szüleimre alig marad időm, jó ha 1 órát tudok még velük tölteni.

Ezért igazából sokkal jobban élvezem a díszítgetést, adventi készülődést, mint a tényleges ünnepet. Össze kéne szednem az erőmet, hogy változtassak a rendszeren. Ez már régóta így megy nálunk.

Legyen jó a hétvégétek, legyen időd a doktoridra is!!!!

Puszi: Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Szia! A nem-alvástól én is aggódom egy kicsit az idén!
Nehéz változtatni, ki kell használni, amikor ok vagy ürügy adódik. Nálunk az alapelv, hogy szenteste minden gyerek az otthonában legyen, a szüleivel. Ha jönnek még nagyszülők (anyámék minden 2. karácsonyt a nővéreméknél töltenek), az tök jó! Igaziból nálunk is mindig alakul vmi a rendszeren, pl. anyósomék hiába laknak a házban, lefújtuk, hogy náluk is aznap legyen ajándék nézés, stb, mert így is sűrű. 25-én ők lent ebédelnek a legidősebb fiúk családjával, és du jönnek fel, s akkor van anyósoméknál ajándék nézés, köös éneklés, stb. régebben mi is mentünk oda 25-én ebédre, de ez megoldhatatlan már (ott 5 gyerek van!) Lassan annak is lejár az ideje, hogy a házban lakó sógorékkal közös vacsi legyen. Csak hát a gyerekek is szeretik a nagy felhajtást, az unokatesókat, stb, így nehéz határozottan lefújni a dolgot!
Az én unokatesóimmal, szóval a családom anyai részével meg az utóbbi években szoktunk tartani egy családi napot, de csak hozzávetőleg az ünnepkörben. Most két egymásutáni évben is Székesfehérváron voltunk az unokabátyáméknál. Nem tudom idén mi lesz, mert a felesége terhes, ki tudja mit bír. Bár ott pik-nik alapon összebeszélünk, mindenki hoz vmit!
Sajnos sokszor az élet hozza a változásokat, nekem pl. ma meghalt egy nagynénim, aki egyedül élt, és ilyen pót-nagymama féle volt nálunk. Mi mindig őt is felhoztuk hozzánk, meg ő sütötte a beiglit, szóval a család része volt. Persze az utóbbi időben már több segítségre szorult, de közben mi is rengeteg segítséget kaptunk tőle, varrt, sütött ránk,stb. És mindezt olyan visszahúzódva és szerényen, hogy tanítani kéne. Most, ha a Karácsonyra gondolok, megint érzem, hogy ott is hogy fog hiányozni!
Persze próbálom +an nézni, hogy ajándék volt, amit velünk volt....
Szebb hétvégét: Claire
claire
 
 


Szia Claire!

A soraidat olvasva látom, hogy nálatok sem könnyű a menetrend! Ezek után azt hiszem nem panaszkodhatok!!!!Mindenkinek a maga helyzetével kell megkűzdenie, vagyis inkább a lehető legpozitívabban átélnie. A fejekben sokminden eldől, mert nézőpont kérdése az egész. A karácsony pedig az egyik legszebb ünnep - kinek ezért, kinek azért.

A nagynénédet nagyon sajnálom. Az ő halálával keletkezett űrt tényleg próbáld meg kipótolni a máshonnan begyűjtött pozitív energiákkal. Én hiszek a lélekvándorlásban és ezért ilyenkor nem érzem annyira véglegesen elveszettnek, azt aki meghalt. Azt képzelem, hogy egy ideig fentről néz vagy éppen vigyáz ránk és idővel újjá fog születni.

Bocs, ha hülyeségeket írtam.

Szép napot kívánok nektek!

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Szia!
Én a lélekvándorlásban nem hiszek, azt gondolom mindenki egyszeri és megismételhetetlen. De én is úgy jiszem, hogy nincs ezzel vége a dolognak, s hogy e földi létformánk csak egy állomás. Azt hiszem, amikor vki meghal, egy kicsit magunkat sajnáljuk a veszteségért.
Szeretem a Karácsonyt, de már egészen máshoigy persze, mint gyerekként. Szeretném, ha az én gyerekeimnek is az lenne felnőtt korukban az érzésük, hogy "azért azok a gyerekkori Karácsonyok voltak az igaziak!"
Claire
claire
 
 


Szia Claire!

Egyetértek Veled, hogy az itt maradóknak nehezebb a helyzete. Azt még fontosnak tartom, hogy bármennyire is fáj a hiány - el kell tudnunk engedni a halott szeretteinket.

Ha az embernek gyerekei vannak, akkor tényleg átalakul a karácsony. Próbálkozhatunk minél emlékezetesebbé, izgalmasabbá tenni. Bettina ezért kapja az adventi naptárt, mert imádom az izgalmát és kíváncsiságát, ahogy bontja ki a kicsi ajándékot nap mint nap. Kerülhet több álmatlan éjszakába amíg kitalálom, beszerzem és elkészítem azt - mindenképp megéri!!!!!

Szép napot kívánok!

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Szia Claire!

Eszembe jutott egy abszolút nem AK-os kérdés. Ha nem akarsz, akkor ne válaszolj.

Arról van szó, hogy kezdek kifogyni a beszalvétázandó fémdobozokból. Eddig a barátnőm gyűjtögette ezeket nekem (neki is ikrei vannak, csak már kinövik a tápszeres időszakukat). Ti használtok ilyesmit?

Kívánok ködmentes szépet mára és sok pozitív energiát!

Zsóci

Kép
zsóci
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: