Új privát üzeneted érkezett!

Szia Era!

Most tényleg csak pár szó... nem hiszem, hogy jövök holnapig.... ezer lenne a dolgom még mindig.

BOLDOG KARÁCSONYT NEKTEK!!!!!!!!

Kép

Nem igérem, hogy 25 vagy 26-án irok, de meglehet. Mindenesetre ha nem, akkor utána tuti. Majd te is irj akkor, milyen volt a karácsony, hogy telt....

Puszi mindenkinek nálatok, igy látatlanban is!!!!!!!
Ági és a fiúk
Vendég
 


Köszi!

Nektek is boldog karácsonyt, érezzétek jól magatokat!

(nálunk most derült ki, hogy nem fér bele a fa a tartóba, Norbi most ment el ládát faragni) :evil:

Puszi!
Erika

Kép
arvaerika
 
 


szia!
hogy telt a karácsony? nálunk egész jó volt, majd még írok, most megyek egy kicsit pihenni...rám fér
puszi!
era

Kép
arvaerika
 
 

 
 

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:37-kor.
Vendég
 


szia!

babaruhákkal én is úgy jártam, mint te.egycsomót odaadogattam ennek-annak, aztán vissza meg nem adták. Ha gondolod, átnézhetem, mi maradt a kisméretekből, bár elég sokat eladtam már, de hátha van pár szebb darab. Nem nagyon akarok rajta kereskedni, kell kell neked, biztosan megegyezünk. Hordozóm is van kettő is, pierre cardin, az egyik napfénytetős, a másik sima. teljesen jó állaptban. megpróbálok holnap képeket feltenni. bébiforgóm is van, tudod, amit az ágy felé kell rakni, zenél, annyi baja van, hogy egy pici darab letört róla, de gumival odaerősítettem, nem is látszik, ha kell ingyen odaadom.nekünk már nem kell. pelenkázót kell venned? Én azt nem használtam, én az ágyon pelenkáztam, nekem az vált be. amire utólag nagyon sajnálom apénzt, az a baldachin volt.Igaz, gyönyörű(rózsaszin malackás), plusz hozzávaló ágynemű, csak alig használtuk. Igaz, a kiságy se nagyon lett használva, már egy jó ideje velünk alszik Fanni, csak nagyritkán teszem bele.Ja, textilpelusom is van egy csomó, ha kell.Mindegy, írj ha kall valami, hátha tudok segíteni.Babakozmetikumon is lehet spórolni, én pl.nem használok, csak gyógyszertári fürdetőt. Igaz, elég szar az állaga, de én úgy szoktam csinálni, hogy vízzel felhigítom, botmixerrel összekeverem, hogy jó folyós legyen és beletöltöm egy kiürült folyékos szappanos adagolóba, Tök sokáig elég. púdert, olajat nem használtam sosem, illetve olajból étolajat. popsikenőcs az kell, törlőből a nagyobb kiszerelést veszem, pláne ha kifogok akciósan, de azzal is lehet spórolni. ha nagyobb elég, ha csap alatt mosom a fenekét. Bár ehhez elég lusta vagyok, inkább a seggtörlő.Később, ha már szilárdat kakil, szoktam novotex betétet tenni a pelusba(egy negyedet) és elég azt kidobni a kakival, ha nem nagyon pisis, még használható a pelus. Abból én a LIDL-set, vagy dm-set szoktam venni, nekünk bevált. Na egyelőre ennyi, jó éjt nektek!
Era

Kép
arvaerika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:38-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:40-kor.
Vendég
 


szia!
Röviden: csináltam fényképeket, vagy még ma éjjel, vagy holnap elküldöm e-mailben!
Szerintem, tisztességesebb, ha minél hamarabb elmondod, hogy jön Zsófibaba. megyek, most többre nem érek rá!
Puszi!
Erika

Kép
arvaerika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:40-kor.
Vendég
 


Persze, leírom, melyik az 56-os. a baldachinos ágyneműről teszek fel képet még(takaró+párna+ágyvédő), az ágy neműt nem használtuk , a baldachint igen. Újonnan (tartóval együtt 12 ezerért vettük)Mennyit ér meg neked? A takaró szerintem elég merev, nem simul a babára. ezért is nem használtuk. szóval nagyon szép, igényes, csak nem annyira praktikus.Dönts el, ráértek még. Na , majd még jövök!
Puszi!
Era

Kép
arvaerika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:41-kor.
Vendég
 


sanálom, hogy megint szar a helyzet. Nem tudod, ilyenkor mi van vele? a férfiak hajlamosak rá, hogyy nem beszélik ki a problémát, hanem elmenekülnek előle. Nem lehet, hogy fél attól, hogy hogy fog benneteket eltartani, meg a felelősség, meg a gondok. Általában ez negyon nyomasztja őket, csak nem mernek róla beszélni, Inkább lazulás a haverokkal.Zsófira vigyázz nagyon!
Puszi és remélem jobb hírekkel jössz ma
Era

Kép
arvaerika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:42-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:43-kor.
Vendég
 


szia!

Hát nem is tudom, mit írjak...Azt amit, gondolok, vagy inkább vigasztaljalak. Általában őszinte szoktam lenni, így megpróbálom most is azt írni, ami bennem van, csak egy kicsit finomabban...szerintem a lelked mélyén te is tudod, hogy valami nincs rendben. szerintem ő most menekül a felelősség elől, tudja, hogy nehéz(bár gyönyörű)időszak vár rátok, csak ő nem meri a félelmeit megosztani veled(család eltartása stb), hanem menekül.Nemcsak előled, saját maga elől is. Aztán amikor hazajön, viszatér minden a régi kerékvágásba, akkor minden oké. Szerintem (lehet, hogy fáj)de jelen pillanatban nem tudsz mit tenni. Próbáld kiszedni belőle a félelmeit(úgysem fogja bevallani).Az én exem is ilyen volt. Nem volt alkoholista, csak néha valami bekattant nála, és akkor ő is ugyanezt csinálta. Valahol nagyonzárkózott tipus, a Vikivel sem tud igazán mélyen, őszintén beszélgetni. Szóval vagy megtalálod hozzá a kulcsot, vagy sokat fogsz szenvedni ezek miatt a kiruccanásai miatt. Szerintem nem nő áll a háttérben, erre ne is gondolj. Meg azt kell mérlegelned,mit is akarsz valójában. Ha tudja, hogy úgyis megbocsátasz és minden megy tovább, tovább folytatódik minden. Persze most nemigen vagy abban a helyzetben, hogy ugrálgass. De vedd számba a lehetőségeket. Mit tudsz tenni: Kirúgod? Megteheted? Anyagiak számítanak? Tudsz-e egyedül boldogulni?Van-e segítséged? Számíthatsz-e a szüleidre? Az, hogy mások mit mondanak, ne érdekeljen.a te életed, nem másé. meg könnyű kivülről okosnak lenni. Viszont egy gáz van, ez pedig, hogy agyerekkel járó felelősség ránk marad. Gondoskodni kell róluk akkor is, ha az apjuk nem úgy áll hozzájuk. Na, több hülyeséget nem írok, ha gondolod, felejtsd el,amiket összeirtam, csak sajnos én nagyon két lábban járok a földön. Remélem jó szilveszeretek lesz, ha nem akkor is írj!
Puszi!
Era

Kép
arvaerika
 
 


Szia!
Remélem nem haragudtál meg rám, amit írtam. másik topikban írtad, hogy jól telt a szilveszrter. Utólag megbántam, hogy ennyire beleavatkoztam a dolgodba, csak annyira elkeseredett szoktál lenni, amikor a párodról írsz. Örülök, hoggy megoldódott minden! Mégegyszer bocsi, remélem jössz még!
Era

Kép
arvaerika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:45-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:45-kor.
Vendég
 


szia! örülök, hogy minden oké. Azért az a "Zoli lelke " dolog mégiscak fontos, szerintem higgyél neki, biztos neki is van lelke, próbáld kihozni belőle. Az, hogy másnak kiöntötte a szívét, nem baj, ne is maceráld ezért, talán neked is megnyílik majd. A pocis képek tök jók, kicsit irigykedem... a szülésre szerintem nyugodtam vidd be Andit, én olyan szívesen mennék be valakihez.. Sőt, ne gondolj perverznek, de én a sajátomat is úgy megnéztem volna, hogy hogy bújik ki. A tervről annyit, hogy nekem is több verzió volt. Norbi innen 1-másfél óra mire hazaér, úgyhogy paráztam rendesen. Volt olyan terv is hogy Pesten szülök, akkor viszont vagy előre be kellett volna feküdnöm, ráadásul tuti megindították volna előbb, mer tcukros voltam. egy hetet mégis ráhúztam, én tudtam , hogy elszámolták és nem hordtam túl. Végül minden simán alakult. Már délben éreztem fájásokat, de még megvártam Norbit sőt még edzésre is elengedtem(telefonnal a kezében)Még lent vajúdtam a fiammal a játszótéren jó sokáig aztán este 10.30-kor mentünk be. Norbit hazaküldtem, ráér reggel jönni, aztán 2-kor S.O.S. hívtam, hogy rohanjon. Gyengülő szívhangok miatt burkot repesztett az ügyeletes doki, onnantól számítva fél órán belül megszületett Fanni gátvédelemmel. Kicsit jobban fájt, mint anélkül, de utólag megérte. Te hogy etrvezed? Én mondjuk nem trveztem, így alakult. Ráadásul a dokim sem ért be. így az ügyeletesnél szültem,fiatal27 éves rezidens. Mondjuk amikor megvizsgált az ügyeletvezető(felmerült acsászár is)azt hittem meghalok, úgy vizsgált. Undorító volt, azt se mondta bakfitty, se köszönés se semmi. Na mindegy, cserébe jól lepukiztam közben :lol: Na megyek, mert dolgom van.
Puszi!
Era

Kép
arvaerika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:46-kor.
Vendég
 


Szavazz légysziiiiiiiii........ neked melyik tetszik a legjobban????
Vendég
 


Szia!
Norbi szokott Pesten járni, csak elég ritkán. Most Ferihegyen volt tegnapelőtt, anyósom jött meg Írországból, érte ment areptérre. De addig biztosan megy, amig nem szülsz meg.Remélem. Ha nem akkor marad a posta. A farmereket meg előkeresem majd, azok szerintem a legédesebbek, Fanni irtó vagány volt bennük. már amelyiket hordta, mert gyorsan kinőtte. Nekünk a leghosszabb ideig a 62-68-as méret volt edig jó, az 56 alig volt rajta. Gyorsan kinőtte. Én cipőt is vettem már neki(turiban)teszek fel képeket, szerintem nagyon klassz. A 20-as tók vadiúj, szerintem egyszer sem volt lábon. Valamelyik nap néztem boltban, hát 10 ezer alatt nem úsznám meg, ha jó minőséget akarok. Tudom, cipőt nem szabad használtat venni, de ezek szinte teljesen újak.Tiszta finom bőr és betétes is.
A szüléses oldalt mindjárt megnézem, irtó kiváncsi vagyok. Engem azért érdekel ennyire, mert én pár éve jöttem rá, hogy mennyire jó lett volna szülésznőnek menni, sajnos pályát tévesztettem... Mindig is imádtam a korházat, ez valami fura perverzióm. Persze azért a szülészet teteszik, mert ott (általában)nem betegek vannak.Sajnos már csak álom marad....
A babakocsikról:mindegyik szép állapotban van, látszik. Egyébként én is ahsználtan vettem az enyémet. Én egy kicsit idegenkedem a hordozós változattól, szerintem igazán kényelmesen nem tud benne aludni a baba. Csak rövid sétára jó.Viszont ha sokat viszitek kocsiban, akkor meg az a célszerűbb, mert csak ráteszed a kocsira és nem kell átpakolnod a gyereket. Azt nézd meg, hogy elég nagy -e a fekvőfelülete, mert bundazsákostól télen elég necces némelyik. barátnőmnek jó nagy méretű babája van ésnem is fér el benne.Arra számított, hogy már ülni fog ilyenkorra, de nem. így szegény nyomorog benne előre feltarott kezekkel. mert máshogy nem fér el.(peg perego a kocsi)Meg azt is nézd, hogy mennyire stabil, milyenek a kerekek. Én a rugóat szeretem, de szerintem ezek nem azok. Ha nem terepen viszed, akkor nem vészes, meg a fékeknek is jónak kell lenni.a 2. képnél sajnos nem látszik jól, de az milyen márka? Az elsőnek jobban tetszik az esővédője, met merevített, az azért jobb, mert szélben is ráhúzhatod, jobban véd.A bizonsági öv úgy látom, az elsőnél 5 pontos, az jó.És a másik?A színe mindkettőnek jó. Neked melyik tetszik jobban?Ja, és mennyire összecsuható,mert ha kocsiban viszed, az sem mindegy!
Szia!
Era

Kép
arvaerika
 
 


nem tudtam megnyitni a www.youtoube.hu-t .Vajon miért??? Fent vagy az iwiw-en?

Kép
arvaerika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:47-kor.
Vendég
 


www.youtube.com mondtam én, hogy rosszul irtam!!!!! :lol: :lol:
Bocccccsáááánat!!!!! :oops: Nem emlékeztem rá és a böngészőből meg már eltünt azóta és nem találtam. De most addig próbálkoztam a különböző fajtákkal, hogy sikerült megtalálni!!!!! Ez az!!!
Most már tényleg megyek!
Vendég
 


Szia!

Csináltam képeket a többi ruciról, majd átküldöm.Ezek többnyire 0-3 hónaposak, de amelyik érdekel, megírom majd. A youtube bejött már, csak azon belül nem találom. Beírtam a videókhoz a keresőbe aszülést, meg angolul is, de csak szinte csak hülyéskedések voltak benne, a komolyakat nem engedte megnyitni.Nekem is menni kéne, de nem bírom magam összeszedni. Tegnap sem vittem le Fannit sétálni, szerintem ma sem. :(
Puszi!
Era

Kép
arvaerika
 
 


Iwiw:Árva Erika, székesfehérvár, mert van több is.

Kép
arvaerika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:48-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:49-kor.
Vendég
 


Találtam még egy babakocsit.... ez is 22 ezer és Graco....

Kép

Most már végképp nem tudok dönteni.... :)
Vendég
 


Szia!
nem kérdeztél kényeset, éppen most téma ez nálunk, de ha lehet, inkább e-mailben válaszolok mindjárt!
Era

Kép
arvaerika
 
 


.,..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:50-kor.
Vendég
 


szia!
Küldjél képet, hátha tudok segíteni!
Most nem írok, nem vagyok túl jó passzban, majd jövök!
jó éjt!
Era

Kép
arvaerika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:50-kor.
Vendég
 


szia!

mi dühített fel ennyire ?
én már kicst lenyugodtam, este írtó ideges lettem a Norbira, olyan tuskó volt. mindegy, túlélem. :? képzeld, ma az Interspárban játékakció volt és sikerült vennem egy Chicco játékasztalt féláron. így 5400 volt, nagyon szuper, van egy csomó minden rajta, zongora is, ha meg felfordítom, építeni lehet rá. még Balázs is élvezi. Nálatok szokott lenni ilyen akció?
puszi!
Era

Kép
arvaerika
 
 



Kép
arvaerika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:51-kor.
Vendég
 


Családi kupaktanács-összehivás után megszületett a babakocsi-döntés! :)

Ő lett a nyertes, 23000 Ft-ért! Kedden vagy szerdán megyünk érte! :)

Kép Kép Kép

Nem nyertek a narancs és citrom szinü kocsik..... :)
Anyuéknak kifejezetten nem tetszettek azok a szinek... most az egyszer kikértem az ő véleményüket is és apu is azt mondta, hogy ez legyen :) sőt, még egy 5-össel be is száll, azt mondta... :)

No, mára eldugulok..... fürcsizni kéne mennem, de mindig olyan nehezen indulok el :roll: aztán persze állok a zuhi alatt vagy 20 percig és engedem a forróvizet magamra, annyira imádom, de mintha valami visszatartana attól, hogy elinduljak... :lol: tán lehet, hogy a lustaságom??? :)

Pusz: Ági
Vendég
 


Irgum-burgum!

Írtam egy csomót, erre bejött amit éppen most írtál és eltünt az egész, kezdhetem elölről.

Ezek szerint egyszerre irtunk és te előbb végeztél. na mindegy, kezdem elölről.
Szóval, a linket nem értem, miért nem lehet megnyitni, nekem most is sikerült. Van egy nagy kép aztán alatta 3 azokra is rá lehet menni. Na mindegy. Nagyon jó ajáték, rengeteget tud, sőt későbbre is jó lesz, mert ha megfordítom olyan mint a duplo. a zongorája is többfunkciós, ha nagyobb ygerek, tud olyat is, hogy villog, amikor meg kell nyomni egy bizonyos billentyűt és akkor ő maga tud dallamot játszani. A neten most néztem 65 euro, ehhez képest én 4500-ért vettem féláron. Annyi baja volt, hogy a csomagolása(doboz)szakadt volt és celluxszal átragasztották. Nálunk már tavaly is volt ilyen akció csak sehol nem reklámozzák. Érthető. Tavaly annyira jó volt, mert minden megnaradt játékot féláron adtakés egy csomó lego meg hasonló drága játék is volt. Most kisebb volt a választék, de azért így is vettem egykét dolgot. Még amúltkor írtam, hogy a mostani karácsonyra is volt olyan amit tavaly vettem, nem tudom emlékszel-e rá? Ezek szerint nem minden interspárban van ilyen. Én a marticákat váltom most be, spagettis kanalat akarok venni, olyanom még nincs.Nálatok is van matricagyűjtés?
A topikos csajokon nem érdemes felhúznod magad, majd szépen rájön mindenki magától mindenre én már ilyeneket nem is olvasgatok. Lehet azért mert már a 3. gyerekem, vagy mert már idősebb vagyok, de nekem már kialakult véleményemvan bizonyos dolgokról és nam nagyon hagyom magam befolyásolni. Viszont az is igaz, hogy minden ember más és más, tudod, kinek apap, kinek a papné...egy konkrét példa: én a Balázsnál vettem pelenkázószekrényt, amin fürdető is volt, meg alatta szekrény, tök szép volt, gurulós, stb. Aztán alig használtam, inkább az ágyonpelenkáztam,meg sima kádban fürdettem Nem tudom, miért, nekem így volt jó. Más meg ragaszkodik a pelenkázóhoz, neki meg az jó. Amire viszont nem érdemes sokat áldozni, szerintem a ruha(ami nem azt jelenti, hogy rondán járatom agyereket, tudod, turizom!)meg a drága játékok, én pl hülyeségnek tartom a most divatos járássegítőt is, persze tök szép meg jó, nade meddig használja a gyerek?Viszont lehet, hogy akinek nehezebben mozog a gyereke, annk meg nagyon bejön. na ennyit a véleménnyilvánításról. még egyszer, ne húzd fel magad feleslegesen!Egyébként a turizásról még annyit, hogy most olvastam egy újságban(asszem nők lapja), hogy babaruháknál kifejezetten ajánják a turisat, mert az új ruknál az első pár mosás után is bent maradhatnak káros vegyi anyagok. Meg hiába használt, de azért sokkal jobb minőségű anyagból van, mint pl egy kínai.Babakocsi jó döntés, bár nekem a merészebb színűek is tetszenek.A 4D-ről majd tegyél fel képeket!!! Én Balázsnál egyszer, de Fanninál kétszer is voltam,(AFP felső határérték miatt javasolták az integrált vérvételes teszten)de engem elsősorban adolog egészségügyi része érdekelt. Sajnos nekem nem tudtak olyan jó képeket csinálni, mint amilyenek látok itt-ott. Persze jó érzés látni, ahogy ficánkol, de én nem voltam annyira oda érte, pláne elég sokba kerül. mondjuk az jó, hogy DVDn is megvan. Én olvastam egy könyvet a bab-mama kapcsolatanalízisről, nekem az nagyon bejött. Rengeteget kommunikáltam a pocibébivel.Én hiszek benne. Éppen ma kértem meg a sógoromat(asztalos), hogy csináljon két nagyobb dobozkát, amibe a gyerekek dolgait el tudom rakni emlékbe(babanapló, terheskönyv, 4Ds DVD, első kisruha, első rajz, stb), mert a babanapló nem elég. Irigylem azokat, akik a neten is vezetnek naplót, jó olvasgatni, de nekem erre már nincs időm. Sajnos Vikinél nem raktam el sok mindent, de naplója neki is van. Na megyek én is,puszi!
Era

Kép
arvaerika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:52-kor.
Vendég
 


szia!
én úgy vagyok ezzel a szülésdologgal, hogy mostanában egy kicsit tól van lihegve. Nekem a legfontosabb a gyerek és az én biztonságom, a korrekt tájékoztatás, szakmai hozzáértés. Persze nem árt ha kedves a személyzet. Akkora jelentősége noncs, hogy most gyertyák között, vagy aromaterápiával, vagy homeoval. Én speciel ezeket nem igénylem. Mindenki tegye a dolgát maximálisan. én a dokitól sem várom el, hogy együttllihegjen velem, sőt én még apáromat is kihagytam ebből. Akkor jött be, amikor már nyomtak, akkor viszont jó, hogy ott volt. De én a vajúdást inkább egyedül csinálom végéig. Nekem az olyan intim. Kell, hogy ráhangolódjak az egészre, ehhez jobb nekem a magány. De látod, erről is mindenkinek más a véleménye....Pontokat már nem gyűjtöm, én a kaisersben vásárolok mert az van közel, nagybevásárlást meg az auchanban. Azért köszi! :D Egy összegyűlt, azon spagettiskanalat akarok, de más nem kell. na, megyek főzni, fanni alszik, norbiék meg elmentek korcsolyát nézni balázsnak. puszi

Kép
arvaerika
 
 


nyomtak=nyomtam

Kép
arvaerika
 
 


Szia!

Megjött a babaágy? és a kocsi?Vagy azért holnap mentek?Meg tudnád mondani, hogy ha privát üzenetet küldök valakinek, azt csak ő látja,vagy mindenki, csak személyesen neki címezve?
Pusz
Era

Kép
arvaerika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:53-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:54-kor.
Vendég
 


szia!

Éljenek a puncisok!

oké, szívesen várlak benneteket!
Most mennem kell
pussz
era

Kép
arvaerika
 
 


szia!

Mi volt 4D-n?
Era

Kép
arvaerika
 
 


Minden kedves fórumozó számára kívánok egy nagyon boldog új évet, amely valóra vált sok-sok álmot, beteljesít minden vágyat! Jó egészséget és boldogságot a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt!

2008.-ban is bővül a www.pszichologia.multiply.com oldal.
Pszichológiai tanácsadásért továbbra is a pszichotanacs@freemail.hu címen várom leveleiket. Bővebb információ: www.pszichologia.mlap.hu oldalon.

Barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


Kép


Ő Zsófibébi... :) még mindig és most már letagadhatatlanul! 4D-s punci :lol: Nagyon édi volt, 860 grammos, széép súly :) bambuli tátott szája van :) és szégyenlős, mert az első fél órában nem mutatta az arcát, belefúrta a méhlepénybe! :) De aztán sikerült felkelteni! :) Egy órát voltunk ott...

Elhoztuk a babakocsit is... nagyon szupi és tényleg olyan állapotban van, mint a képeken, úgyhogy nagyon megérte!!!!! Még a hordozóhoz is van külön esővédő, nemcsak a kocsihoz! :)

Irok még, csak ennem kéne vmit!

Addig is pusza!!!!
Vendég
 


szia!

Nagyon édi!
Biztos nagyon élveztétek!
majd jövök
Era

Kép
arvaerika
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: