Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
Nekem is nagyon jó élményeim maradtak a taliról és ma vettem 1 azaz 1 db. ugyanolyan kukás autót-sajnos csak egy volt pont ilyen a tescoban-más meg nem kellett a fiúknak.

Majd keresem valahol még, de ezért nincs ingerenciám bebumlizni másik hasonló boltig.

Gabi- a listáról nem kell ám mindent komolyan venni, ha gondolod magánban szívesen megosztom a tapasztalataim, mi már három sulikezdős gyereken túl vagyunkKépKépKép
Az UV.-hez kétszer akkora adag sz..., biztos sikeredni fog másodjára, a többihez meg hajrá, kitartást---de ebben a melegben hogy lehet ennyi pasi mellett tanulni is...??????

mindenkinek izzadásmentes boldog napokat
kinga

Klári -örvendek, hogy nem lett komolyabb baj a gyanúból és annak is hogy majd mindenkit megismertem kedves családotokból.
pkinga
 
 


Kinga!
Köszi a vigaszt meg a biztató szavakat.Kép
Ha látok én is ilyen kukás autót, akkor veszek nektek, bár ez azt hiszem, nem mostanában lesz.
Tanulással beletrafáltál, mert se kedvem, se időm nem volt eddig. Ma délután anyósom elvitte a nagyfiúkat, párom meg 20 éves érettségi talira ment, úgyhogy itt a nagy lehetőség. Erre én meg itt lógok...Kép

Majd folytatom magánban...

Gabi
efgabi
 
 


Lányok!
A fiaimnak nagyon tetszett a talis játszótérKép, kérdezgetik, mikor megyünk oda legközelebb.
Nekem júniusban tanulnom kelleneKép, ezért arra gondoltam, hogy július 2-án, szombaton délelőtt tarthatnánk a következő talit.Kép
Mit szóltok hozzá?

Gabi
efgabi
 
 

 
 

Sziasztok!

Gabi!
Az jó lesz, remélem addigra már leveszik a kötést, és vizezhet a Viki is. Kép
A vizsgáidra pedig egy nagy kalappal, vagy inkább szekérrel. Kép
Milyen kukás autó?

Eri
simones
 
 


Gabi!
Sajnos mi akkor nem leszünk itthon, de ez ne zavarjon titeket! Kép Jó talizást!

Marcsi!
Hogy vagytok? Meddig tart a bölcsi? Utána mi lesz a fiúkkal?

Mimóza
mimóza
 
 


Mimóza!
Mikor lesztek itthon? Következő hétvégén? Lehet akkor is, 9-én délelőtt, ha az jobb nektek.

Eri!
A játszótéren volt egy nagymama (mellesleg az én háziorvos nénim Kép), aki az unokájának hozott egy kukásautót. Az unoka nem nagyon játszott vele, ellenben Csanád és Kadosa annál inkább!Kép Ezen a képen látszik is http://www.babanet.hu/album/main.php?album=5713&page=1&image=133409 (Bocs, ide nem tudom feltenni, mert nagy)

Gabi
efgabi
 
 


Gabi kedves, köszi a lelkes ajánlatot, már engedi Kadosa hozzáérni Csanádot is a kukáshoz ...lehet nem is kell még egy?,bár ezt kétlemKép
Mi is csak jun. 20-ig vagyunk itthon, de szívesen hallgatom-olvasom mások talis beszámolóját is.
ha összejön addig még egy, akkor mi is mennénkKép
írtam ám neked...
kinga
pkinga
 
 


Kinga!
Remélem, hogy meg tudnak egyezni a fiúk, de ha szembe jön velem egy kis kukásautó, magammal viszem...Kép
Tegyük korábbra a talit? Legyen a 18-a, szombat? Mi csak 10 után tudunk jönni aznap (múltkor se értünk oda korábbanKép), de egyébként jó nekünk. Tanulás meg várhat.Kép
Köszi, megkaptam, válaszoltam is.Kép

Gabi
efgabi
 
 


Drága Gabi
-miattam semmi esetre sem, mert akkor már itthon mind az 5 pasi és nem vagyok a magam ura, sodródom az árral csupán.
Az is lehet , akkor utaznak táborba a nagyok , a kicsiket vállalta anyósom és akkor lesz 1 hét kettesben a mackóval...tehát ez képlékeny még.
Majd olvasgatok és ha tudunk , megyünk, ti csak szerveszkedjetekKép
Nagyon kedves vagy a kukás kocsit illetően, köszönöm.

köszi, megkaptam
k
pkinga
 
 


Sziasztok!

Most nagyon le vagyok törve - nem vették fel a közeli oviba a fiúkat, csak a körzetesbe, aminél nem is a távolság, sokkal inkább az összetétel nem valami kedvező...KépKépKépKépKép

Mindenkinek szebb napot!
Erika

KépKép
herika
 
 


Jaj Erika!
De sajnálom ezt az ovi dolgot, pedig meg tudom érteni milyen fontos Neked, hogy a megfelelő helyre járjanak a gyerőcök... Mi a gond a körzeti ovival?

Puszi:Doris
doris
 
 


Doris!
De drága vagy!Kép
Sajnos ott sok, nagyon! sok a "kisebbségi"...
Remélem érted...Kép
Puszi
Erika

KépKép
herika
 
 


ErikaKép
Igen értem...És lehet még valamit tenni, hogy mégis oda kerüljetek ahová szeretnétek vagy ez kizárt...?
Sajnálom...

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!

Nagyon ritkán van időm a gyerekek mellet írogatni. Tegnap vége lett az ovinak, szeptemberig itthon lesz mind a három gyerek, nagyon elevenek és egésznap verekszenek. Amúgy jól elvagyunk.
Holnap végre elviszik az utolsó kiskutyánkat is végre lesz egy nyugodt éjszakánk!
Szombaton kezdődik a Matáv vagyis már T-Com sziget. Mi megyünk, nem jön valaki? Mi eddig minden évben kimentünk többször is és nekünk nagyon tetszett. A gyerekek is nagyon várják már, már hónapok óta kérdezgetik mikor megyünk a Matáv szigetre?.
Képzeljétek, milyen mázlink volt, vasárnap elindultam gyereknapra a gyerekekkel, a Budaőrsi Mekibe a játszóházba indultunk, aztán hívott egy ismerősöm, aki a Kikában dolgozik, hogy menjek be hozzá, mert van egy gyönyörű ülőgarnitúra náluk 350ezer-ről 63ezer Ft-re leértékelve, gyorsan beugrottam megnézni, valami csodaszép volt! Egy 9 személyes, fekete textilbőr sarok ülőgarnitúra fotellal, természetesen azonnal lefoglaltattam, valahogy összeszedtem az árát, mert most nem állunk valami jól, aztán megvettem, közben kétszer lerobbantam az autóval, egyszer felforrt a vizem, de végül szerencséesen hazaértünk. Kedden ki is hozták és azóta is csodáljuk és ámulunk, hogy milyen szerencse, hogy pont akkor arra jártam.
Majd teszek fel egy képet a bútorról, hogy megértsétek miért örülök ennyire neki.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


http://sziget.hu/gyereksziget/

Itt van egy pár szó a szigetről.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Erika!
Sajnálom Kép Helyhiány miatt utasítottak el titeket?

Éva!
Köszi a linket. Kép
Remélem idén is kijutunk a szigetre. Most biztos még jobban tetszene a fiúknak, mint tavaly. Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Reggel hívott a Marcsi, hogy felvették a SKACOKAT a Rákóczi úti oviba!!!Kép
(az Õ 2 kisfiát a minicsoportbaKépKép, az enyémeket a kiscsoportbaKépKép)
Itt vmi csoda folytán 1 csop. helyett 2 csopi indul!Kép

Doris!
Megoldódott!!!Kép Pedig este már beletörődve feküdtem le aludni - s a pozitív oldalát néztem: az udvara úgyis pocsék volt (semmi fű, 2 külön oldalon 1-1 csúszda! és kb. 3 szobányi terület össz-vissz!!) és biztos azért történt így, hogy legalább mielőbbi költözésre sarkalljon!Kép
Mert suliba már semmiképp nem szeretném Õket ideíratni...Kép

Eri!
Igen, mivel nem voltunk a Somogyiba körzetesek, s a 2 ígért csopiból csak 1 indult, így végképp csak a körzeten belüliek mehettek - 24 helyre 56-an jelentkeztek...
De már nem érdekel!!!Kép
Igaz ez messzebb van gyalog picivel, de az udvara sokkal jobb!Kép Majd kelünk "korán", oda már úgysem lesz elég beesni, pláne nem 10-re!Kép

Na megyek is mosogatok egyet örömömben!Kép

Puszi
Erika

KépKép
herika
 
 


SZIASZTOK!
micsoda örömök...bezzeg nálunk se ovi se űlőcucc, pedig mindkettő ránk férne.Kép
Minket sem vettek fel a kiszemelt helyre, elsők vagyunk a várólistán...ez is valami.
Valahogy most nem izgat, nem mérgelődöm, mert nem oldok meg vele semmit, őszig még van idő, addig hátha előrébb kerülünk valahogy.

Amikor nálunk is itthon minden gyerek, másként értékelem a dolgokat, akkor szusszanásnyi idő jót tenne, de most nem vagyok még annyira fáradt, csak a szokásos...így optimistább a világképem.

Csak szo.-vas. van ez a gyereksziget?,Olyan szívesen mennék hétköznap, akkor kevesebben is lennének...vagy épp ezért nem nyitnak ki akkor??

Szóval Erika-átérzem az örömöd, visszasírom én még a bizakodós időket és apa szerint hosszú a nyár, mély a balaton, meg a tengerek is, kerülünk mi még előrébb a listán:-O

Éva-küldd a képet a cuccról-nagy mázlid van valóban, hadd csodáljuk mi is-ennyiért nagyon olcsó!

Na megyek, indul kint a dagonya program.
kinga
pkinga
 
 


Sziasztok!
Kinga! Köszi. Lassan a családunk kezd kissé olaszos formát ölteni Kép.
Erika! Köszi, látogatni foglak titeket (is).
Gabi! Szívesen. Képzeld, addigra a dokinénitek unokája volt beteg. Egyébként az Adyban van az ügyelet.
Nekünk a júli 2 nem jó, azt hiszem, meg a júni 12 sem, de júni 18 jöhet! Persze ez nem kizáró ok.
Ezt az ovis témát abszolút fogom, én tavaly küzdöttem, hogy a számomra vonzóbb csoportba, korának megfelelőbb gyerekek és szimpibb óvónénikhez kerüljön Dávid. Végül sikerült, igaz, a főóvónéninek már tök elege volt belőlem.
Most meg az a küzdelem tárgya, hogy Ábelék 11en maradnak mégegyszer nagycsoportban, és úgy tűnt, hogy mivel minden helyet fel kell tölteni, ezért feltöltik őket kezdő, beszoktatós kiscsopisokkal. De most talán megússzuk, már épp kezdtem lázítani... Kép.
Mi is mennénk vmikor a gyerek szigetre.
Holnap, ha igaz, a két nagyot elviszik egy nagy családos összejövetelre, a párom dolgozik, ha anyámék pásztorolják a kicsiket, akkorírok pár sort a disszertációmhoz. Majd igyekszem nem itt lógni, drukkooljatok!
Claire
claire
 
 


Klári sok sikert a holnaphoz, bár nálunk vinné valaki el a skacok egy részét...de majd egyszer...
k
pkinga
 
 


sziasztok!

HÍR: a 32-es terénél a józsef krt-on található egy ASTI márkabolt. Van cipőrészlege "siesta" árukészlettel, amit felszámolnak, így minden modellre 30%-os engedményt adnak. 25-östől már kevesebb típus található, de a kicsi méretekből nagyon sokféle van. Nekem sikerült 7500-ért kettő pár szandit vennem.

én is itt vagyok egyébként, most már jobb passzban Kép
a talikor kisfiuk nem lettek betegek, de éppen apa is kicsattant az erőtől és elvitte őket délelőttre. kb. 2 hónapja először voltam otthon egyedül. már nagyon kellett...
közben egy csomó minden történt. vettünk egy autót, bár még nem érkezett meg, mert olyan színre izgultunk be, amire várnunk kell. a fiúkat felvették az oviba - Erika fiaival együtt Kép - egyikünk sem hitt benne. még nem szobatiszták, de gondolom addigra menni fog. Kép
az oviban jövő héten lesz ballagás. Kép

nyáron 1 hónapot ki tudok venni - így a bölcsi szünet alatt egész júliusban itthon lesznek a fiúk. megyünk nyaralni is, nagyszülőzni. biztos jó lesz. júliusban igy talizni nem tudunk jönni. de, ha előbb tartjuk, júniusban, akkor esélyes...

kisfiúk édesek továbbra is. péter klasszul lehiggadt, alábbhagyott a hiszti. mostanában ádám a borongósabb kedvű. de nem olyan vészes.

most ilyenek a cicuskáim:
ádám zöldben, péter kékben

KépKép

KépKép

KépKép
2in1
 
 


Marcsi!
Örülök a jó híreknek, klassz, hogy a kedved is megjavult! Egyre szebbek a cicuskáid! Sok sikert a szobatisztasághoz és az ovihoz!
Tudsz vezetni?
Nekem a júni. 25-e lenne jó a talihoz.
Mimóza
mimóza
 
 


MarcsiKép
Nagyon édesek a Fiúk, gratulálok és a kocsihoz is, nagy öröm lehetKép
ClaireKép
Sikerült irogatnod vagy mi lett a "szabadnapodból"?
PKingaKép
Drukkolok, hogy sikerüljön bekerülni a kiszemelt ovibaKép
ErikaKép
Gratula a sikeres ovifelvételhezKép Most már nyugiban telhet a nyaratokKép
ÉvaKép
Húúú de kalandos lehetett az útatok, de örülök, hogy sikerült az ülőgarnitúrát megvennetekKép Ha lesz kép szivesen megnézem én isKép Kitartás a gyerkőcökhöz, mi is mindig verekedtünk,négy Lány és folyton martuk egymástKép
GabiKép
Hogy állsz a vizsgáiddal? Sikerült azóta néhány?

Mi jól vagyunk, csütörtökön repülünk haza 5 napra kiváncsi leszek hogy birják majd a gyerekekKép Mindkettő elindult, lépegetnek óvatosan, nagyon édesek és nagyon furi igy "kétlábon" látni Õket, 20 hósak lesznek mostKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!

Éva!
Képet én is megnézném a gyönyörű bútorról!Kép

Marcsi!
Szupi a kép!Kép
Grat a kocsihoz!! Milyen? Van jogsid??
Nekem van, de 19 éve nem vezetek (igaz sokáig nem is volt mitKép, de 2 éve néha lenne...) Félek.......Kép

Kinga!
Remélem Nektek iks megoldódik az ovi őszig!KépKép

Doris!
Te annyira kedves vagy mindenkihez, hogy ezt már
tanítani kellene!Kép Mindenkihez van 1-2 kedves szavad, mondatod, mindenkire figyelsz! Köszönjük!Kép
Gratula a 20 hónaposoknak!!!KépKép Akkor kössed fel a nacidat - most jön a java!Kép
Ovival óvatosak vagyunk (Marcsival egyetemben), csak akkor hiszük el, ha már az első napon túl van mind a 4 fiúka!KépKépKépKép

Erika

KépKép
herika
 
 


Lillát én is láttam a Fókuszban - nagyon jókedvű volt!!Kép És a dokija is bizakodó - Õt ismerem, tündéri doki! (én is ott szültem 3 éve...KépKép)

Viszont a pénteki ikres filmet nem láttam.Kép
Valaki esetleg???

Erika

KépKép
herika
 
 


ErikaKép
Vezetés terén pont ilyen betoji vagyok mint Te...sajnaKép Azért mikor a babákkal hazajöttünk a korházból és egyedül maradtam kénytelen voltam kocsiba tenni Õket mert a gyógytornákra másként nem jutottunk volna el de amióta nincs torna újra nincs gyakorlásra mód pedig valahogy bele kéne jönni... Köszi, felkötöm, már érzékelem a csintalanságukat, egyik a mászóka tetején a másik meg több 10 m-re tőlünk szóval azt sem tudom hová szaladjak de nagyon örülök, hogy eljutottunk idáigKép
Ovival remélem minden OK leszKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Most olvasom a másik topicbanKép, hogy megvannak Lilla babái!KépKép
Nagy gratulaaa Nekik!KépKép

Na megyek az én "babáimhoz"...Kép

Erika

KépKép
herika
 
 


Doris!
Pont egyszerre írtunk...Kép
Igazad van, de nekem sok volt ez a 19 év vezetés nélkül (összvissz vizsga után pár hónapot vezettemKép), s bár tuti vennék gyakorlati órákat előtte - már most lever a víz ha rágondolok, hogy vezetnem kellene...Kép
Olyan gusztustalan ez a városi közlekedés (Bp), hogy sokszor halálfélelme lesz az embernek az anyósülésen is...Kép

Puszi
Erika

KépKép
herika
 
 


Sziasztok!

Erika!
Én mindegyik ikres filmről lemaradtam, de ismétlik holnap is:
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=2800560&i_where=1&i_where_tv =1

Eri
simones
 
 


Herika-holnap 16,45-kor-én is készülök megnézni, pénteken nem láttam.
k
pkinga
 
 


Doriska,Erika köszi az ovis drukkot, nekem okt.-től heti 2-3 napra elég lenne itthonról elpasszolni őket, de ha nem hát nem..
Doriska-nagyon kíváncsi vagyok már rájuk, jó pakolást, lassan aktuálisKép
k
pkinga
 
 


Sziasztok LányokKép
Lilláékről tegnapi hirem van. Jól vannak a körülményekhez képest és a babák állapota is jó a súlyukhoz viszonyitvaKép Remélem ma már több infom is leszKép
KingaKép
Remélem nem robban le egyik sem és akkor szombaton talizunkKép Ma vasalás és még mosás nap van...bár fogalmam sincs miért járatom annyit a mosógépet mikor össz vissz két bőröndnyi cuccot vihetünkKépKép
Az ikres filmet megpróbálom felvenni mert csak az elsőt láttam...
Puszi:Doris
doris
 
 


Nekem sikerült eddig felvennem mind a négy részt a Spectrumról, ha végetér a sorozat, majd szívesen kölcsönadom nektek!

Mimóza
mimóza
 
 


Sziasztok!

Doris
Jó utat nektek, és most betegségmentes itthon tartozkódást! Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Doris!
Jó utat és jó egészséget!!!Kép

Erika

KépKép
herika
 
 


SziasztokKép
Lilláéktól most érkezett a hir, hogy NIki mára lekerült a lélegeztetőről és Dávidkának már nincs CPAP-ja (keringés támogatása)KépKépKép Õ már át is került egy másik helységbeKép Fantasztikus kismanók, remélem ilyen jó állapotban maradnak majd végig...Kép Lilla kicsit jobban van de nagyon gyenge és fáj még a hasa. Jobbulást és gyors felépülést NekikKép

Puszi:Doris

ui: Én ma is lemaradtam az ikres filmről... Köszönjük a jókivánságokat, remélem ezúttal megússzuk a nyavajákatKép Holnap még jövök mert csak csütörtökön repülünkKép
doris
 
 


Lányok!

Igaz az, ha lemondok a GYES-ről június 1-től augusztus 31-ig, akkor szeptember 1-től újra GYES-re mehetek?

Eri
simones
 
 


LányokKép
Lilláék továbbra is jól vannakKép Kicsi fiú átkerült az utogondozó szobába Niki pedig már csövecskék nélkül van - keringés támogatásra sincs szüksége - és pici cukros vizet kaphatottKép Reméljük az evést is jól tolerálja majdKép

EriKép Nem hallottam semmit de mi is ez lényegében a GYES-el kapcsolatban?
doris
 
 


Lilláéknak megy a drukk Kép

Doris Kép
kavarnak a munkahelyemen, csak az a baj, hogy ők sem értenek nagyon hozzá.
Szeptember 1-től visszamegyek félállásban tanítani. Mellette maradnék GYES-en, és talán még suliba is fogok járni, ha felvesznek, ráadásul tandíjmentes lennék a GYES miatt. Most azért kellene lemondani, hogy a szabadságomat kiadják. Számomra ez most kissé zavaros.
Most mondjam le vagy sem, esetleg valamelyik nagyi menjen 2 hónapra GYES-re?

Eri
simones
 
 


Húúú Eri ez elég bonyolult és sajna egyáltalán nem értek hozzá... Remélem tudnak okos tanácsot adni NekedKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Most csak röviden..
ERi, úgy tudom én is, hogy 1-szer vissza lehet "csinálni" a GYES-t.
Nekem a GYED után adták ki a szabimat és annyival később mentem GYES-re. Az tény, hogy csak akkor lehet szabit kivenni, ha semmilyen ellátásban nem részesülsz!
Doris!
Lesz valami tali, ha itthon lesztek?
M.

KépKép

KépKép
2in1
 
 


MarcsiKép
Igen, lesz szombaton egy Korababás találkozó és nagyon szeretnék ott lenni a gyerkőcökkel, remélem semmi nem jön nekik közbe...Kép (mint szokott...)Mindenesetre én mindenképp ott tudok lenni mert tőlünk 10 perc sétára szerveződöttKép

Puszi:Doris
doris
 
 


sziasztok!

doris, az biztos klassz lesz! pedig már azt hittem, hogy esetleg ikres találka lesz...

most megy nálunk az esti együtt éneklés. édesek, bent a szobájukban kórusban megy: bórsót főztem, jól meg sóztam, meg is paprikáztam, ábele bábele... taps a végén. Kép Kép
holnap lesz a bölcsis ballagás, tulajdonképpen egy közös kis műsor, az év közben tanult dalokkal, mondókákkal. az enyémek nagyon sokat ismétlik itthon, jó kis alanyok.

mostanában viszont nagyon későn alszanak el. normális ez a kevesebb alvásigény? nem is tudom, hogyan bírják. hétvégén továbbra sem tudnak aludni, szerintem iszonyú fáradtak...
és lassan 3 évesek Kép Kép

vezetni nem tudok, de van egy 11 éves jogsim... nem is mernék én sem egyébként...
m.

KépKép

KépKép
2in1
 
 


MarcsiKép
De édesek lehetnek, együtt énekelnekKép Nálunk ez nappali program és két dalt kezdenek mindig: Gyerekek-gyerekek szeretik a perecet... és a Lassan jár a csiga-biga...KépKép Imádom én isKép
Látom vezetés terén nem vagyok kirivó esetKép Sajna azonos cipőben járunk. Mondjuk a gyógytornára elhordtam Õket mert nem volt más választásom, de a világ minden kincséért sem ülnék egyébként a volán mögé... Még a friss császáros sebemmel is kétszer mentem tömegközlekedéssel a SOTE-ra látogatni a babákat, mert az még nem volt "elég" ok a számomra, hogy vezessek...

Puszi mindenkinek, kedd-szerda körül jelentkezemKép

Doris
doris
 
 


Sziasztok,

Eri,
megkérdezem holnap (vagy ma?Kép) a bérszámfejtőktől bent. Nagyon kis okosak.
Marcsi,
Nálunk is megy az együtt éneklés meg mondokázás.Kép A macit meg a babákat is be szokták vonni. Meg azt is birom nagyon mikor csak beszélgetnek nagy komolyan kettesben. KépKép
Csak a hisztizés ne lenne sztereoban...

Szilvi
manoca
 
 


Sziasztok!

Szilvi,
köszi. Kép Az a baj, gyorsan kell döntenem, mert holnap megy be a központba.

Marcsi,
én is hasonlóan vagyok a vezetéssel. Most már odáig eljutottam, hogy vennék órákat még, csak a gyerekekre vigyázzon valaki. Talán szeptembertől, ha bölcsiben lesznek. Kép

Nálunk sajnos még mindig nem nagyon akarnak beszélni, nemhogy énekelni. Kép Viszont néha táncolnak együtt. Kép

Eri
simones
 
 


Eri,
meg lehet szakitani a GYEST egyszer, de felesleges. Ha Gyesen vagy ugyanugy ki lehet adni a szabadságot. Nem kell ahhoz megszakitani.
Sz.
manoca
 
 


Szilvi,
biztos, hogy csak egyszer lehet megszakítani? Egy másik fórumos szakértők szerint többször is lehet, csak persze sok adminisztrációval jár.
Nálunk nagyon értenek hozzá Kép, pedig sok iskola is hozzájuk tartozik. A központban a nő szerint nekem a GYES majd úgyis csak 2 hónapig jár, mivel 3 évesek lesznek. Szerinte csak 3 gyerekkel lehet GYES-en maradni tanköteles korukig. Jó, hogy ennyire ért hozzá. Kép A kolléganőmet felvilágosítottam, hogy ez nem így van.
Mikor GYED-ről GYES-re mentem lefokoztak. Csak 1 gyerekre adtak családi pótlékot. Kép Hónapokig tartott, míg azt a kevés pénzt utólag elküldték. Most egy másik nő van már. Hát ez sem jobb. Kép

Ráadásul esik az eső is Kép

Eri
simones
 
 


Még jó, hogy nálatok kifizetőhely van és ennyire nem tudják... Kép
Hát azt mondták, hogy egyszer lehet... De végül is neked csak egyszer kéne megszakitani, nem? Mondd meg, hogy ne foglalkozzanak semmivel, fizessék ki a szabidat, az még ugyis előző évekről jár, semmi köze ahhoz, hogy most négy órában fogsz dolgozni.

Szilvi
manoca
 
 


Sziasztok!

Csak egy pillanatra ugrok be hozzátok, gyerekek anyósnál három napig, mi meg ezerrel készülünk a vizsgákra, gyorsan felrakok egy képet az új bútorunkról. Majd még jelentkezem, ha lesz egy kis időm.

ÉvaKép

Kép

Kép
éva75
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: