Új privát üzeneted érkezett!

Imádom a kis figuráidat, Renóca!

Tényleg: hová jártok majd tanfolyamra?
Érdekes, mennyire másként zajlik ugyan az a tanfolyam különböző helyeken! Mi a Pest Megyei Tegyesz "szervezésében" végeztük el, ahol korántsem volt annyira érdekfeszítő, mint azt más helyekről mesélik.
De ez legyen a legkevesebb, nem igaz? A lényeg, hogy meglegyen az a papír, aztán hajrá!

Eztán majd én is rendszeresen be tudok kukkantani ide, mert a munka dandárját végre a hátunk mögött tudhatjuk. Jön a nyári szünet, miénk a világ!
(Imádom, hogy ebben a tekintetben megmaradhattunk gyereknek... Kép

Majd próbálkozom "lefetyelőscica"ügyben, aztán jelentem, mit sikerült intézni...

Pusszancs! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Szia Amneris.

Mi is a Pest Megyei TEGYESZ-hez megyünk. Mi volt a tanfolyamon?

Mit dolgozol, ha szabad kérdezni. Én már csak ezen a héten és jövő héten dolgozom, csak augusztusban kezdődik újra az óvi. VAKÁCIÓ!!!

RenócaKép

Kép
renóca
 
 


Kedves várakozók!
Ti látom vakációzni készültök, nekem ez eszembe se jut, anyi a családra váró gyerkőc.Ismét 2 kislányunk (21, 22) ment haza a múlt héten. Tegnap egy napon született a változatosság kedvéért 2 kislány (23, 24)Õk pénteken mennek haza.
nikinozso
 
 

 
 

De jó, hogy mindíg mesélsz, Kedves Nikinozso!

Az ember nem is gondolná, hogy hetente két babus is családra talál általatok!
Persze ez nagyon is örömteli dolog a számunkra, de a másik oldalba belegondolva bizony nem kevés...


Szia Renóca!

Ezzel a tanfolyammal kapcsolatban ott a Tegyesznél, nekem kicsit az volt a véleményem, mintha "letudnák" a dolgot, aztán visszlát.
Két szombatunkat kellett csupán rááldozni, ami praktikus szempontból remek dolog, de igazából ezek az alkalmak is arról szóltak, hogy "Mondjunk néhány dolgot nekik, aztán menjünk!"...
Mindkét alkalom hamarabb fejeződött be, és jórészt azokat a dolgokat szajkózták el, amikkel már tisztába került az ember, mire oda jutott.

Az első alkalommal egyébként még csak-csak okultunk, mert a gyakorlatiasabb rész a téma. Bár ekkor is inkább a szünetek a hasznosak, amikor lehet faggatni a már örökbefogadott gyerkőcöt nevelő sorstársakat. - Végre tényleg hasznos infókat gyűjthettünk!

A második alkalom viszont még fel is húzott minket - és a csoportunk nagy részét...
A pszihológusnő tartotta, aki korábban már beszélt velünk, és aki akkor még egész szimpatikus teremtésnek látszott.
Aztán ezen a tanfolyamon olyan szerencsétlenül "túlbonyolította" a dolgokat, hogy lassanként már terhes lett az előadása.

Legközelebb majd írok arról is, mit is bonyolítgatott olyan fölöslegesen a hölgy - de most elálmosodtam, és holnap még vár a munka. (Mi mindketten az operaházban dolgozunk, és az évad utolsó próbáit éljük. A jövő hét már SZABAD!!)

Pusza! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Szia Amneris

Mikor végeztétek el a tanfolyamot?
Mi Dr. Török Beátánál voltunk pszichológiai vizsgálaton. Õ volt akkor is a pszichológus?

Érdekes lehet a munkátok. Diákkoromban minden évben volt operabérletem, csak a párom nem szereti az operát, ő inkább operett barát.

Nikinozso
Jó munkát és sok boldog családot kívánunk!

RenócaKép

Kép
renóca
 
 


Sziasztok ismétKép))

Látom nektek is lassacskán telik az idő...
Örület ez az egész várakozás... Főleg egy nőnek..
Munka stb szempontjából meg főleg.
De azért már látom a napsugaracskákat és ez a lényeg. eddig látni sem mertemKép

Jó, hogy ilyen sokan vagyunk pest megyében:/
Persze mindenhol ilyen sokan vannak!
Viszont a tegyeszről abszolút nincs jó véleményem, de ez magánvélemény persze....
Felhívtam őket, hogy egyáltalán hanyadik is vagyok, és közölte a hölgy, hoyg uygan már még 200an várnak előttem, és mit is akarok, ha csesemőre várakozunk...
Én meg kedvesen, aranyosan kérdeztem, de csak rámmordultakKép
Ja, és a sorszámot még most sem tudom...
Állítólag az iktatási szám, az nem sorszám!

Na egyenlőre ennyit, írjatok valami szépetKép)))
Pusszancs:
Mosolygós

KépKép
napsugaracska
 
 


Hát sziasztok Lányok!

Olyan, de olyan gyönyörű filmet láttam a moziban!!!
Az Operaház fantomját néztük meg, és egészen feldúltan érkeztem most haza...
Annyira káprázatos zene! Olyan gyönyörűek a szereplők! (Föleg a Fantom - asszem'imádom!!)
Ha valaki még nem látta, feltétlen nézze meg!
Most még elérhetőbbek is lesznek a moziárak, mert "moziünnep" van a hétvégén.

Később még írok, csak most estünk haza, és ilyenkor kutty-macs-etetés, vacsikészítés...
De majd jövök!

Pusszancs! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Na sziasztok!

Kicsit késő lett, mire újra géphez jutottam, de ez nálunk nem ritkaság...

Szóval én sajnos nem emlékszem pontosan a pszichológusnőnk nevére, de valamilyen Erzsébet volt, az biztos.
Õ volt az, aki a tanfolyam egyik ominózus pontján minden áron azt szerette volna hallani a résztvevőktől, hogy az őket ért "veszteséget" miként élik meg.
Rosszul hangzott a kifejezés "veszteség", amikor már mindenki lezárta magában a keserűség óráit, és éppen tenni készül egy teljesebb életért!
Valaki meg is említette, hogy ne használjuk már a veszteség szót, mire ő váltig erősködött, hogy amit nekünk át kell élnünk, az igenis veszteség, gondoljunk csak bele...
Szóval mintha épp ellenkezőleg akarta volna látni a helyzetünket, mint azt a mi kis optimista, előretekintő társaságunk megkívánta...
Mivel a gyermektelenségünk épp belőlünk fakad, magunkat titulálnánk vesztesnek, ha elfogadnánk az elméletét.
Végül meggyőztük: nevezzük a helyzetet csupán egyfajta állapotnak, amin szerencsére módunkban áll változtatni - ezért is vagyunk itt.

A másik kiakasztó pont az volt, amikor a társalgás hevében valahogy arról kezdett beszélni, mennyire más szülőkké lesznek az idősebb emberek.
Mennyivel aggódóbbak, rugalmatlanabbak - mutatja ezt a gyakorlat...
Na a férjem megint kiakadt: mi ez a sok hülye általánosítás? Szükséges ezt nekünk végighallgatni? (Õ már 52 éves, szóval magára vehette. De persze nyugalomra intettem, nem is szólt semmit - kellett az a papír...Kép )

Szóval fenntartásokkal ugyan, de meghallgattuk a tanfolyam előadóit, aztán loholtunk haza a frissen szerzett papírosunkkal, hogy elvégeztük. (Ez 2004. decemberében volt.) Ez itt a lényeg, ha meg még hallatok valami hasznosat is, az külön nyereség!

Hát: csók mindenkinek! Írjatok, ha akadna miről!

Amneris

KépKép
amneris
 
 


Szia Mindenki!
Nekünk nem jött össze a 2 gyerkőcös öf. Nagyobbak is voltak, mint azt mondták nekünk és nem éreztük, hogy Õk a mieink lennének! Nagyon nehéz ügy!Jó nyarat nektek! "...és bízva bízzál!" Rayo

Kép
rayo
 
 


Már napok óta próbálok írni. de valamiért nem sikerül...
Nem valami megbízható ez a Babanet - vagy én volnék ügyetlen?
Na nem baj, a lényeg, hogy most sikerült!

Szóval: Drága Rayom! Ne csüggedj ám! Eljön majd a Ti babátok is, csak ki kell várni!
Egész biztos vagyok benne, hogy a legtöbb dolog az életünkben nem véletlenül alakul úgy, ahogy...

KépKép
amneris
 
 


Szia Amneris!
Próbálkozásaid közben mi történt? Csak azért kérdezem, mert az elmult időszakban nem volt üzemzavar, így meglepett, hogy nem tudtál írni...
apa Kép
apa
 
 


Sziasztok!
Kép

Rayo
Mi is két csemetét szeretnénk örökbefogadni. Mi történik olyankor, amikor nem sikerül. A listán maradtok ugyanott vagy hátrébb kerültök?

Amneris
Köszönöm az infót a tanfolyamról. Hát egy kicsit kiakadtam. Mi az, hogy "veszteség"? Mi egy percig sem láttuk veszteségnek.
Fájt (múlt idő!!!) a szívem, hogy nem leszek pocakos kismama, de ahogy egy ismerősöm mondta, gyereket szülni sokan tudnak, de azt a gyerkőcöt igazán szépen felnevelni kevesen.
El sem tudom mondani milyen boldogan várom már most, hogy csörögjön a telefon pedig még a papírok meg sincsenek.
Kép
Ahogy elindítottuk a folyamatot rám se lehet ismerni. Vidám vagyok és bizakodó, tudok újra jókat nevetni. Ha kismamát látok szívből tudok vele örülni, nem pedig a sírógörcs kerülget.
Még hogy "veszteség"?!

RenócaKép

Kép
renóca
 
 


Szia Mindenkinek!
Kedves Apa, de jó hallani felőled! Hogy vagy?

Tényleg sikertelenül próbálkoztam ám írással az elmúlt napokban...
Az történt, hogy belementem a topicba, aztán leírtam a mondandómat, végül rákattintottam a nézet/küldés címszóra.
Máskor egy ilyen klikk, és kész, most viszont csak vártam-vártam. Végül váltott az oldal, és azt írta ki, hogy ami most előfordult az nem jó, és ha legközelebb ilyen történik, akkor értesítsem az illetékest.
Aztán másnap is ez történt, de én nem értesítettem az illetékest, mert annál türelmesebb vagyok.
Próbálkoztam harmadnap: és sikerült is Kép Most már jól megy, csak nem igazán értem, mi történhetett akkor...


Drága Renóca!

Ismerős ám az érzés! Amikor fellélegzik az ember: a várakozás végén most már biztosan kisbaba költözik a családba! (Nem úgy, mint az orvosi herce-hurcák esetén...)
Azért nem bizos ám, hogy a tanfolyam a számotokra nem lesz kellemesebb, mint a számunkra volt. Mindenkinek más az ingerküszöbe - lehet, hogy ezekben a kérdésekban mi kicsit mimózábbak vagyunk, de az a "veszteséges" szöveg azért tényleg túlzás volt. (Egyébként meg mondják csak egy változó korba lépett férfinek, hogy öreg - és azt, hogy türelem, el is felejthetik...Kép )

Na puszi mindenkinek!

Amneris

KépKép
amneris
 
 


Szia Amneris!
Örülök, hogy megoldódott a probléma és már tudsz írni...
Mi jól vagyunk, köszi, talán egy kis pihire is jut idő a nyáron!Kép
Felőlem meg egyszerű hallani, mert bizony mindig itten vagyok valahol a háttérben!!!Kép
Na pá,
apa
apa
 
 


Kedves várakozók!
Pont egy hete írtam. Tegnap és ma ismét született két kislány akik családra találtak. Hamarosan kerek ünnepet ülünk a KÉTSZÁZADIK Gólyahírest, talán már holnap.
nikinozso
 
 


Kedves várakozók!
Megszületett a KÉTSZÁZADIK Gólyahíres, /Ö is kislány/ Reményeink szerint jövő hét elején Õ is családjába kerül. Sok jelentkezőnk van, sajnos sokan nem tudják vállalni a születendő gyermeküket.
Nem kapok visszajelzést, hogy érdekelne benneteket a helyzet jelentésem. Akit érdekel egy két szót írjon legyenszives.
nikinozso
 
 


Nikinozso szia!
Szerintem jó, ha megosztod a híreket! Akik érintettek, azoknak erőt adhatsz, mások meg legalább láthatják, tudhatják, hogy bizony sokaknak ilyen erőfeszítések árán teljesülhet életük vágya...
apa
apa
 
 


Szia Nikinozso!

Dehogynem érdekelKép Ez ad erőt nekünk...
Most nem nagyon tudok a vizsgaidőszak miatt írni, de beszoktam azért kuksizni ideKép))
Nekem miért ad erőt?
26 és 33 évesek vagyunk, állítólag túl fiatalok vagyunk még... Hmmm. De miért is??? Mert már 6 éve vágyunk babára? Mert már nagyon sok kezelésen inszemináción és lombikokon vagyunk túl.. Nagycsaládra vágyunk, min. 3 gyerekkelKép
Imádjuk őket, férjemmel igazi vidám, "hülyéskedős" pár vagyunk, ahol ha nincs humor, akkor valami baj lehet...Kép
És ez segített már bennünket mindenen át... Mert addig nem mertük beadni kéárelmünket az örökbefogadásra, még nincs saját lakásunk, amíg nincs kész a babaszoba stb... Már kész van, és babakocsitól a cumisüvegig mindenünk megvan... A határozatot is 7 hónap után kaptuk meg...
Azt hittük a könyezettanulmányra mindennek készen kell lennie..Kép
Most szembesültünk a dolgokkal, hogy igazából még ezenkivül 2-5 év mire babát kaphatunk egyáltalán....
Én mindig fiatal anyuka szerettem volna lenni... Persze sokáig az leszek még, de nem huszon egy-két éves... (Nem baj, ez sme fontos már annyira)
Az orvosi költségekre eddig milliókat költöttünk, hozzátéve munkahelyemről kieső időszakokat, fizetésem lényeges csökkenését stb.. Munkahelyet váltani sem tudok, mert állandóan a gyerkőcre készültünk, hogy akkor majd most... Sajnos nem úgy lett....

Nagy az erőnk, a türelmünk, szerelmünk mindenen átsegít minket... A rossz híreken, a negatív HCg-eredményen, a sajnos elment szavakon, a türelem szavakon, és azon is, hogy : "Még túl fiatalok, én 15 évet vártam babára..."
Ehhez még hozzájön az a tudat is, hoyg 4 szobás, sok kisbabára váró lakásunkat bevállalós szocpolos hitelre vettük... ez kb: 3 év múlva lejár... Utána a kamatos kamattal terhelt milliókat is fizethetjük, mert sajnos nekünk nem lehet gyermekünk... Hogy miért? ezt még a legrangosabb magánklinika orvosai sem tudják... (Egyszerűen: Nincs ok részemről/
Persze próbálkozni még kellene az orvosok szerint is, de ha az egészségem látja kárát, hoyg tudok én 3 gyermeket egészségben, boldogságban felnevelni???

Bocsánat, hogy így kiadtam most mindent magamból...

Csak Nikinozso, szerettem volna ha látod, hoyg igenis, a híreid mindenkinek nagyon-nagyon sokat jelentenek...
mert a türelmünk már nagyonis a végén jár... Szívünk már nagyon sokszor megdobbant, mert sokszor rádöbben za ember, hogy jajj milyen jó lenne már boldoggá tenni a ki kis babynketKép))

Várom a híreid továbbra is Nikinozso!!!!!!
Nagyon nagyon köszönöm is egyúttal neked!!!!
De zserintem mindannyian így vagyunk ezzel, hisz mindenki megjárta már a maga kis életútját...


Puszi mindenkienk!
Holnap talán közülünk lesz valaki boldog családos szülőKép)))))))))))

(Nikinozso? sorszámokról lehet valamit tudni, hoyg hol állunk, ilyesmi? Mi talán a 190.ek voltunk a találkozón, most ez mit jelenthet, ha szabad megkérdezni???
És azért én nagyon nagyon sajnálom azt a tényt, hogy ennyi ember nem tudja vállalni a gyermekét... Mert ez nekik is HATALMAS és szívszorító döntés lehet)

KépKép
napsugaracska
 
 


Ja, és minden várakozónak kívánomKép)))
(Aki nem szeretne ikreket, az csak szóljon;))))

Kép

KépKép
napsugaracska
 
 


Sziasztok!
Fenn maradtunk a listán, ugyanúgy elsők vagyunk, de azt mondták a Tegyesznél, hogy alig van csecsemő! Szóval, nem a jövő héten lesz nálunk baba! Sajnos!
Napsugaracska! Mi is fiatalok vagyunk a férjemmel, mi is megkaptuk, hogy van még időnk! Azoknak az embereknek fogalmuk sincs, hogy mit érzünk!!! Úgy gondolom, hogy az ilyen állásokat csak empátiával rendelkező egyénekkel kellene "feltölteni". Sokszor csak egy jó szót várnánk és oly durvák, hogy elmegy a kedved az egész élettől!(Kb.20 helyet számolhatsz vissza ápr. óta!)
Nikinozso! Annyira jó, hogy írsz! Bennem ez tartja a lelket! Köszi: Rayo

Kép
rayo
 
 


Szia Amneris!
A gyerekeket a nevelőszüleik hozták el a Tegyeszhez, ahol találkozhattunk velük úgy, hogy benn volt a pszichológus hölgy is. Megpróbáltunk velük beszélgetni, játszani... Azt hiszem, már az első pillanatban tudtuk, hogy nem ők azok! Nagyon aranyosak voltak, meg minden, csak eleve kisebbekre számítottunk és 3-4 hónap sokat jelent. Természetesen megviselt, izgultunk is, az ember bizonytalan, hogy jól dönt-e. De mindenki azt mondta, hogy 100%-ra el kell fogadnunk a gyerekeket mind a kettőnknek!! Igazuk van! Ennyi! Remélem, a következő összejön! Puszi: Rayo

Kép
rayo
 
 


Kedves napsugaracska! Ha jó hírt akarsz hallani akkor hívj fel mert sokat ment előre a sor /20-30/körül, de a végén levőknél lehet, hogy többet.
nikinozso
 
 


Nikinozso!

Kit is hívjak pontosan, nem tudom, hogy kit takar a nicknév..? Kép Ugye nem a Gabika vagy?
Mert akkor a tegezésért most kérek azonnal elnézést...Kép

KépKép
napsugaracska
 
 


Sziasztok Lányok! Szia Apa!

De jó, hogy meséltél, Kedves Napsugaracska!
Most sajnos nincs sok időm, így nem írhatok, de szeretném, ha tudnád, mennyire jól esett olvasnom ezeket az őszinte sorokat!

Nikinozso! Kérlek, kérlek, írj nekünk máskor is!

Pusza! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Kedves várakozók!
Itt mindenki tegeződik, akárki vagyok is. Kicsit öregebb mint Ti, de veletek nagyon eggyüttérző. Nem tudtam volna elképzelni az életemet én se gyerek nélkül. Szerencsémre nekem megadatott, hogy szüljek két gyereket, és fiatalon. Ma már a lányomnak és a fiamnak is van két-két kislánya. Önként vállalt karitatív feladatomnak érzem a rászoruló újszülöttek segítését, hogy élhessenek, és boldog családok nevelhessék fel Õket. A védőnői hivatást nem lehet abbahagyni. Itt nyugodtan tegezzetek.
nikinozso
 
 


Sziasztok

RayoKép
Köszönjük, hogy megosztottad velünk. Biztos jól döntöttetek. Ez a döntés egy életre szól.
Szívből kívánom, hogy a következő sikerüljön!!!
Mennyi idős babát szeretnétek?
(bocsi ha már írtad)

NikinozsoKép
Én is kérlek írd meg nekünk a jó híreket!
Milyen sok kislány talált most családra!
Munkádhoz nagyon jó egészséget és sok sikert kívánunk! Gratulálok az unokákhoz! Mennyi idősek?

NapsugaracskaKép
Hanyadikok vagytok? Felhívtad Gabikát? Bocsi, nem szeretnék tolakodó lenni, de nagyon szorítok nektek is, mint itt mindenkinek!!!

Ma egy kicsit kiakadtam. Én óvónéni vagyok. Ma bejött egy volt kolleganő, akinek szeptembertől jár hozzánk a kislánya. Beszélgettünk rólam is, mert régebben jóban voltunk. Elmondtam neki, hogy babára várunk, szeretnénk egy vagy két csemetét örökbefogadni. Erre azt mondta: szegények (mármint mi ketten a férjemmel). Nem akartam a gyerekek előtt válaszolni ezért inkább otthagytam. Mi az, hogy SZEGÉNYEK?????????
Én nagyon is boldognak érzem magam!!! Büszkék vagyunk arra, amit teszünk és alig várjuk, hogy büszkén bemutathassuk mindenkinek a mi kis csemeté(i)nket. Bocsi, hogy panaszkodtam.

Szép estét és jó hétvégét mindenkinek!!!

Renóca
Kép

Kép
renóca
 
 


Kedves várakozók!
Ma egy kicsi lány hazament, de kettőnek várni kell hétfőig, mert a hivatal ma NEM dolgozott és így nem lehetett a hivatalos papírokat megcsinálni.Szerencsére a legjobb kórházba születtek,így szüleik minden nap bejárhatnak hozzájuk. Az egyik család már túl van a 3000 km-en.
Mivel mindek kérdésre válaszolok, az unokáim életkora 12év,3év,2év,3hónap.
nikinozso
 
 


SziasztokKép))
Ma lezárult a vizsgaidőszakom JuhéjjjjKép)) Kép
Igen, tegnap beszélgettünk GabikávalKép
Naná, hogy hívtam....Kép)) És igen: nagyon jó híreket kaptam tőle, sokkal előrébb vagyunk már...!
Persze még így is nagyon sokan vannak előttünk, de a remény megvan! Tegnap eléggé kivoltak a hormonjaim (mensi alatt), úgyhogy sírtam is eleget a tegnapi nap... De Gabika megnyugtató szavai után, újra feltöltődtemKép
Nagyon nehezem bírom már az az igazság. Már olyan régóta szeretnénk a babákat, és már annyi mindenről kellett lemondanom a babák miatt...
Természetesen nem érezném/érzem lemondásnak, ha lenne eredménye. De ez a sok év várakozás, nekem nagyon sok lemondással járt. A fizum is a negyedére esett vissza, ráadásul nem is ott kellene dolgoznom.
Iskolában kellene tanítanom, de a mostani munkám teljesen más, hogy is mondjam, kicsit rangon alulibb... De ez sem rossz, hisz szerettem régen. A baby miatt (lombikok) csökkent a fizum. Tulajdonképpen meg is értem/értettem őket. Nekik se volt jó ha hiányoztam hónapokat egy évben.
A gyerekeket pedig imádomKép) Csak így babyre várva nincs "pofám" új munkahelyre menni.
Gondolom nektek is vannak ilyen lemondásaitok...
Ilyenkor nagyon dühít, ha valaki azt mondja, hogy még nem szenvedtem és nem vártam eleget, és hogy nem temettem el b...t.
Nme nagyon van beleérző képessége az ilyen embernek, nem nagyon lát tovább az orránál...
De most már nem bosszankodom ámKép)))
Csak türelmetlenke vagyok, mert már nagyon vágyom: Kép
És ezt szorozzátok meg 3-al legalábbKép))

Tegnap a férjem vigasztalt rendesen, azt mondta, hogy:
"Cica, de mi itt vagyunk egymásnak és szeretjük egymást, ez a lényeg!"
És én ilyenkor is annyira imádom, mert ő ilyenkor tartja magát.. Néha meg ő van elszontyolodva, na akkor meg én vagyok az erős, mint aki nem türelmetlenebb, mint őKép))))

Ha jól emlékszem Renóca 160.-ok vagyunk... (-30 az biztos!)
De én reménykedem abban a tényben, hogy a szülők válazstanak ki minket...
Mert ha esetleg valaki olyan szülőt keres, mint akik mi vagyunk, akkor kerülhetünk előrébb is..
(De Nikinozso cáfolj meg ha nem így vanKép )
Persze azért nem hiszem, hogy 129 pár nem felelne meg...

Bízom még sokmindenben, hátha nem 1,5 év a várakozási idő még...
Nagyon sokat hallottam: hoyg 10 nap alatt kaptak babát párok, vagy 2 év múlván át mindent...
De olyat is, hogy még határozatuk sem volt!!!!!
Csodálkozom ezeken az eseteken, mert jogilag biztosan nem tizsta dolgok ezek...
Ha igen, akkor várom a tanácsokat!!!!
Rengeteg ismerősnek szóltam, sok kórházat hívtam, sok csecsemőotthont... De mindenhol elküldtek a tegyeszhezKép))
Én ezt tudtam, csak akkor miért máshogy sikerült nem is egy ismerősömnek, miért ezt tanácsolták ? Ha nekik lehetett, nekünk már miért nem lehet???
Ezek is jó kérdések úgy érzem...
De erre sincs válasz... Nekünk ebben sem lesz szerencsénk, ki kell várni az időnket biztosan.
De várok, várok és várok...!
Akkor is lesz baby! Az élet már tovább nem babrálhat ki velünkKép))) Nem és nem!!!

Csajok olyan jó veletek dumcsizni, ti is írhatnátok magatokról többet!!!!
Én is szeretnék olvasniKép)

Különben Renóca:
Mi is kaptunk már nem is egy ilyen beszólást... DE!
Én úgy próbáltam megérteni a "hozzászólásaikat", hoyg ők biztosan jót szeretnének nekünk...
Úgy gondolják, hoyg nekünk ez nem a legjobb megoldás stb... Hirtelen nem tudnak mit mondani, ez jut eszükbe úgymond!
Persze nekünk ez nagyon fáj, hisz mi ilyenkor már régen megéltük a mi kis életünket, gondolatainkat helyre tettük. És már ilyenkor a mi gondolatainkban az él, hoyg a mi kis babánkat, már a "telefon" hozzaKép)))
Mi már régen felvállaltuk, vagyis nem szégyeljük, teljesen természetes dolog, hoyg várjuk a baby-tKép Azért ha valaki nagyon régi ismerős és úgy tudja meg, akkor van beszólás, szegéynke stb...DE
Amint látja rajtunk azt a dolgot, hoyg a mi életünkben ez a szenzáció, ez jelenti azt, hoyg "terhes vagyok", akkor már el is felejtette azt a kis beszólást, amit tulajdonképpen, nem rosszindulattal, lesajnálóan szánt...!!!!
/Persze gondolj bele abba, amikor neked először járt a gondolatodban az a tény, hogy mi van, ha nem lehet babád? Az első gondolatod az volt, neked is, hogy pedig sajátot szeretnél... És az örökbefogadás, mint gondolat volt csak... Azóta gondolom nálatok is minden megváltozott, a lényeges dolgok értelmetlenek lettek, a lényegtelenek értelmet nyertekKép))/
Valahogy így érzem a lesajnáló szavak mögött ez lehet... Első pillanatban értelmetlen számomra, hogy miért is nem gratulál, hoyg örökbefogadunk???? Kép))
És miért az a válasz, hoyg szegények, vagy valami hasonló...
Hisz ha azt mondanánk hoyg terhes vagyok, akkor a gratuláció az első szó...

DE! Azért hozzáteszem nálunk 90 % gratulál úgymond, hisz mikor látja a mi szemünk csillogását, örömujjongásunkat (a babaszobánk tapétáját, a felszerelést), hogy már nemsokára bármikor megérkezik a telcsi a babyvel, akkor ők is örülnek velünk, és az ő szemük is csillog..
Anyukáknak , nagyiknak nemcsak a szemük;))

Amneris!
Örülnék neki, ha én is olvashatnék rólad bővebben!

Jajj de hosszú voltam, milyne jó, hoyg nem kell tanulniKép))

Nikinozso de jó nekedKép Ennyi unokaKép
Nekem is sok lesz remélemKép))
Köszönjük azt a sok-sok kedvességet, amit kapunk tőled!


Puszi mindnekinek*)
Kép

KépKép
napsugaracska
 
 


Kedves Napsugaracska!
Eddig két esetben fordult elő,hogy valaki "engedély nélkül kapott" soron kívül gyereket. Mindkét esetben a születendő gyermeknek a vérszerinti testvérét már nevelte a család. Mivel mi tényleg a gyereknek keresünk családot, természetes, hogy a testvérek egy családba kerüljenek, ha lehetséges. De minden hivatalosan a gyámhivatalon keresztül intéződött.
nikinozso
 
 


Nikinozso!

Jajj, jajjKép
Lehet , hogy nem fogalmaztam már egyértelműbben hajnalban...
De nem rátok gondoltam azokban a mondataimban! Mondjuk azért is nem írtam, mert számomra teljesen természetes, hogy Egyesületnél ilyen elő sem fordulhatKép
Gondolom, hogy Tegyeszes, vagy gyámhivatalos úton fordultak elő...
Esetleg magánúton, nem tudom...
Tudod van az a törvény, ha valaki megnevez minket(örökbeadó), akkor a miénk lesz a baba.
Így hát pl: ha van egy doktornő éppen jó helyen, lehet, hoyg ez is elég. SÕT!!!!
Sokat hallottam már, ez volt a lényeg. Mondom pl., a körzeti orvosom is mondta, hogy épp most fogadott örökbe pár egy babát, és még határozatuk sem volt...
Erre kiakadtam, mikor megtudtam, hogy mennyit kell még várni...
Igazából nem sajnálom senkitől sem a baby-t, akárhogy is hozta meg a "telcsi" a számáraKép)
Ha volt rá lehetősége, miért ne fogadja el?
Szóval nem rátok gondoltam NikinozsoKép

Mindenkinek szép napsugaras hétvégét kívánok;*

KépKép
napsugaracska
 
 


Napsugaracska
Kép

Nagyon tetszett, ahogy megfogalmaztad, hogy a telcsi hozza nekünk a babót és mi már kismamák vagyunk.
Tudom, hogy az ismerősöm nem rosszból mondta, de ahogy már írtam mi nagyon vidáman várakozunk. Most épp kerítést készítünk csak bejöttünk, mert nagyon süt a nap. Nálunk is kész van a gyerekszoba. Csodaszép macis tapétacsík díszíti. Két éve költöztünk ide, akkor már javában készültünk a gyermekáldásra. Amikor egymás után értek a kudarcok le akartam szedni a tapétát, de most már boldog vagyok, hogy nem tettem, mert a MI BABÁNK MEGLEPETÉS BABA LESZ. Egyszercsak telefon és már jön is. Nem lesz idő festésre csak egy gyors vásárlásra.
Kép

Nikinozso
Kép
Gratulálok az unokákhoz! Biztos nagyon aranyosak mikor együtt a nagy család.

Szép napot
Sziasztok
Renóca

Kép
renóca
 
 


Szia Mindenkinek!

Hát akkor én is mesélek egy-két szót magunkról - kovácsolódjon csak ez a kis kötelék itten miközöttünk, nem igaz?

Én 28 éves vagyok, a férjem pedig már 52.
Amikor elkezdödött a közös életünk, szerencsére számára is természetes volt, hogy fiatal asszony - újabb gyermekáldás... (Neki már van két felnött fia.)
Azt mondták, mivel a havim nincs rendben (jó ideje egyáltalán nem volt), ezért csak kezelésekkel lehet majd babám.
Aztán amikor eljött az ideje, neki is indultam a hormonkezeléseknek, de az elsö nagy kivizsgálások után tökéletesen elkeserítettek: azt mondták, valószínüleg klimaxos vagyok, és azon nem tudnak segíteni.
Dehát a csudába is, még csak 22 éves voltam! Hülye helyzet!!

Aztán orvostól orvosig jártam, de többnyire az volt a válasz, hogy engem nagyon "hálátlan" feladat lenne kezelni, fogadjam el a helyzetet: nincs havi, nincs petesejt - nincs baba...

Tavaj végül feladtam - mellékhatásokat hoztak a kezelések, megmütöttek, elegem lett!
Elindítottuk az örökbefogadást, ami fantasztikus nyugalmat hozott a lelkembe: nem görcsölök már, nem számolom a napokat - élek és virulok.
És láss csodát: valamiért visszatért a havim! Immár harmadik hónapja 28-30 napra!
Nahát? Egy "klimaxosnak", aki mondjon búcsút ezeknek a dolgoknak, ha nem szed hormonokat?!

Örülök a javulásnak, de nem dimenzionálom túl: örökbebabára várok, és közben hálás vagyok, hogy a lelkem békéje - úgy tünik - a testemnek is békét hozott...

Most pedig élvezem a szépséges házunkat - amin persze iszonyú sok munkánk van még, hisz csak nemrég építettük. Ragyog a nap, nyári szünetet kaptunk a színházban, és örülök, hogy beszélgethetek Veletek!

Mindenkit ölelek!

Pusza! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!
Az én történetem szinte ugyan az, mint Amnerisé! Én 21 évesen kezdtem a klimaxot és azóta folyamatos hormonpótláson vagyok! Tényleg Amneris! Te milyen gyógyszert szedtél? Én Trisequenst! FELTÉTLENÜL írd meg! Köszi!
Én 30 éves leszek augusztusban, a férjem 1 évvel idősebb. Múlt évben diplomáztam, így megértem Napsugaracskát, amiért így örül a vizsgák végének! És megértem abban is, hogy nem "jó" munkahelyen van, mert én sem akartam gyes előtt elmenni, hogy aztán az új helyről pár nap múlva lelépjek a baba miatt. Nem érzem tisztességesnek, így maradok a régi mu.helyemen a babóig!
-Renóca! Mi 0-6hónapos korig szeretnénk gyermeket, de nem ragaszkodunk mereven ehhez!

Én is tudok olyanról, aki valakinek a valakije volt és alig pár hónap után kapott babát az "állambácsitól"! Bossszantó, hogy mennyire a pénz dominál még ebben is! Ha belegondolok, hogy milyen naív az ember az elején!!!! MInden szépet és jót elhisz a Tegyesznek! Szerencsére az én szemem is felnyitották és mi is jelentkeztünk a Gólyahírhez! Életem legjobb döntése volt! Annyi kedvesség és önzetlenség!!! Szóval, aki bizonytalan, mindenkinek Õket ajánlom! Mindenkinek kitartást és jó nyarat: Rayo

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek nagyon sok türelmet és kitartást!Olyan jó,hogy ma már nagyon sokan tudnak és élnek a lehetőséggel,hogy léteznek ezek a bizonyos egyesületek mint pl. a Gólyahir.Sajnos a mi időnkben nem nagyon volt más lehetőség mint várni...várni...várni a telefont vagy leveleta Tegyesztől.Amit meg is kaptunk,hogy lejárt az időnk és ujra kell csinálnunk minden papirt ha megszeretnénk hosszabitani az örökbefogadási szándékunkat.Elég reménytelen dolog ez igy,hogy nem látni a végét,de még csak egy fél szó erjéig se méltatták az embert,hogy tulajdonképpen még hány év lehet a várakozás.Mindenképpen javaslom nektek,hogy ahová csak lehet mindenhova jelentkezzetek be,érdeklődjetek,"erőszakoskodjatok",mert annak vannak kilátásai a jövőre nézve.
Zsuzsa
csudapha
 
 


Sziasztok
Kép
Amneris
Mától nekem is vakáció van. Szintén a házacskánkat szépítgetjük. Most éppen az új kerítés van soron. Ha kész lesz megmutatom.

Rayo, Napsugaracska
Sajnálom, hogy a munkahelyetek nem olyan amilyet szeretnétek. Nekem nagy szerencsém volt a kezelések alatt. Mikor elkezdtük a kezeléseket már hét éve dolgoztam ebben az óviban és tudták mennyire vágyunk már a csemetére. Mindenben támogattak. Igaz volt akinek szúrta a szemét, hogy sokat voltam otthon, de a főnöknőm mellettem állt és ez a lényeg. Most is mindenben támogatnak. Azt mondták a család legyen az első, mert új munkahelyet bármikor talál az ember, de családot nem. Fontos volt, hogy mellettem álljanak, mert addig a munkámnak éltem és nehéz volt lelkiismeretfurdalás nélkül hiányozni.

Nekem is van a közvetlen környezetemben olyan, aki kapcsolat révén két babát is kapott (nem testvéreket) még a papírok megléte előtt. Igaz ez már öt éve volt, és akkor még tanfolyamot sem kellett végezni.

Csudapha, Zsuzsa
Köszönjük a drukkot és a tanácsokat. Elmeséled a történeteteket?

Nikinozso
Hazamentek a kislányok???

Renóca
Kép

Kép
renóca
 
 


Kedves várakozók!
Igen szerencsére hazamentek a kislányok, /kettő, az egyik még úton van/ és véghezvitték Õk is a csodát, házaspárból családot kovácsoltak. Még a héten egy kisfiú és egy kislány megy haza remélem. Bocs most többre nem futja az erőmből, elfáradtam.
nikinozso
 
 


SziasztokKép

örülök, hoyg mindenkiről tudtam olvasni egy kicsikétKép
Nálunk a helyzet más egy kicsit... Férjem problémája egyértelműen kizárja a természetes úton való próbálkozást. Nekem "elvileg" semmi problémám sincs, és mégis... Szóval az hoyg valaki egészséges sem jelent semmit...
Viszont a 4. lombikom útán a homonháztartásom nagyon-nagyon jelzett, hogy túl sok lesz már...

Renóca! Boldog vakációtKép)

Rayo!
Olvastam a találkozásotokról... Akkor végülis mióta van meg a határozatotok? Ha jól tuodm a Tegyesz valami 4-5 évet emleget.
Ha gondolod jöhet magánban is!
Kicsit félnék én az ilyen találkozástól... Nagyon nagyon nehéz lehet. Mondjuk így, hogy a pároddal egyformán döntöttetek, talán könnyebb..
De mi van ha az egyikőtök szeretné?? És most már nem bántad meg? Tudom, hogy buta kérdés, csak ott eldönteni pár perc alatt ilyen kérdést, nem lehet könnyű....

Munkahely:
Hát igen, nehéz ügy ez.. Nem is az a probléma, hogy nem engednek stb... Mindenki szeret engem, és midenki drukkol is.. Fönököm már 3 éve (mikor elkezdtük a lombikot) felvett egy kolléganőt, helyettem...
Azóta babci sem jön, kolléganő maradt.. Fizetésem pedig leapadt...
És olyan helyen mindez ami nem nekem való, no karrierKép
Pedig a gyermekünk akár meg is éri ezt a kis áldozatot... Csak hát 3 év alatt máshol akrriert építhettem volna, és akkor a gyermekünknek is valamivel több jutna... na nem mintha így rosszul menének a dolgaink (nem panaszkodom, férjem pótol mindent), de hát nem csak neki kellene!

Csudapha! Hidd el a dolgok most sem túl sokat változtak!
De tényleg , jó hogy van a Gólyahír és mások is.
Viszont most sem mondanak időt a Tegyesznél... Annyit azért mondanak, hogy 5 év ,minimum... Na, szerinted ez most mit jelent??? Kép
És végül nektek sikerült?????? Kép

Most mennem kell, mert leragad a szemem...

Nikinozso (kínosan ügyelek arra, hogy nehogy rosszul írjam a betűket, mert ugye akkor az egyik kisunokád neve helytelenül lesz írvaKép))!
Köszönjük, hogy helyzetjelentéssel tartod bennünk a lelket.. Egyik szemem sír, a másik meg nevet!
De egy biztos? A kisbabákat nagyon várták, és nagyon nagyon szeretik őketKép
Kép

Puszi mindenkinek!
Ami a csodát jelenti, de jó is az...
Tényleg megtörténhet egyszer velünk is ???...

KépKép
napsugaracska
 
 


Ja, átolvasva az üzimet, bocsi a helyesírási hibákért, de hajnal voltKép)

KépKép
napsugaracska
 
 


Napsugaracska

Ugye a kérdőjel csak véletlen volt. Csak semmi feltételes mód. IGEN, IGEN, IGEN. Mi is szülők leszünk hamarosan!!! És MI LESZÜNK A LEGJOBB SZÜLÕK A VILÁGON!!!
Kép

Renóca

Kép
renóca
 
 


Sziazstok!
Ja, RenócaKép
Ha arra gondoltál: "De egy biztos: " lett volnaKép))
Jobbra 1-el van a kettőspontKép))

És persze, azt tudom, hogy mi leszünk, meg ti is nemcsak a legjobbak, hanem a legboldogabbak az egész világmindenségban!!!Kép ...jaajjjj mikor már....


Nikinozso!
Ha esetleg jutna az idődből, rólad is szívesen olvasnánk pár sort... Hogy kezdtél el kisbabókkal folalkozni? Volt-e olyan igazi, szívszorító eseted amire még mindig emlékszel??? (Persze tudom, minden eset "szívszorító"...)
És mindig sírnak a szülők???
Én biztosan bőgni fogok, de nagyon, ha egyszer megérem azt a boldogságot, amire már nagyon régen várunk. Ha egyszer a gyermekünket a kezemben tarthatom, szerintem nem bírom abbahagyni a sírást a boldogságtólKép)) Nagyon "gáz" lesz??Kép) (persze nem fog érdekelni:PPP)

Pusszancs mindenkinek!!!

KépKép
napsugaracska
 
 


Kedves várakozók!
Ha szeretnétek történeteket olvasni lehet, hiszen megjelent a "GÓLYAMESÉK" című könyvünk amelyben sok szívszorító történet van, a szakemberek se tudják letenni ha kézbe veszik, pedig az nagy szó.
A második kiadásból van nálam, utánvétel tudok pár darabot küldeni annak akit érdekel.Tel: 06-30-251-7120 (2300Ft+ postaköltség) vagy majd az októberi találkozón lehet venni. A sikeres örökbefogadás után pedig lehet írni a következő kötetet.
Mindenki másként éli meg a nagy találkozást a leendő gyermekével, de számomra és a kolleganők számára is mindíg megható amikor egy gyerek megtalálja azt a családot, ahol őt szeretni fogják és AKART gyerek lesz.
nikinozso
 
 


Sziasztok! Szia Kedves Nikinozso!

Én is csatlakoznék ahhoz, hogy egy-két sikeres történet talán ide is felkerülhetne, örömmel olvasnánk!
Persze mi vagyunk aztok, akik a könyvet is megvennénk szívesen, akik bátran felvesszük a telefont, hogy személyesen - nevünket, címünket megadva juthassunk a történetekhez...
No meg azt is sejtem, hogy jó adag gépelést jelenthet, mikor valamiről igazán mesélni kezd itt az ember - de folytatásokban is izgalmas lenne a meséd, hidd el!

Azért mondom ezt, mert biztos vagyok benne: a fórumnak olyan olvasói is akadnak, akik nem írnak bele, nem is várnak még babára - esetleg csak követik a mi várakozásunkat, figyelnek és talán egyszer majd maguk is megbarátkoznak a nyílt örökbefogadás gondolatával. (Én pontosan tudok ilyenről, azért merek erre hivatkozni...)

Nekik talán ösztönzést adhat egy-egy ilyen Gólyamese, hogy bátrak legyenek, és ne féljenek majd civil szervezet segítségét kérni (pl. a Gólyahírét Kép ), ha majd elérkezettnek látják az időt...
Szegény Rayo is mennyit várt, kizárólag a TEGYESZ-re számítva, mert nem tudta igazán elfogadni a nyíltságot egy örökbefogadásban!
Ha nem így dönt ezelőtt majdnem két évvel, a Gólyahír által talán már anyuka lehetne...

Igaz, Kedves Rayom? Tényleg, a kérdésedre:
Én is Trisequens-t szedtem, de csak egy darabig, mert dokit váltottam, és akihez kerültem, az valami injekciókat adott, amitől viszon lett egy hatalmas cisztám.
Megműtöttek, aztán meg Clostyt kaptam, amitől megint elcisztásodtam - tulajdonképpen minden hormonális beavatkozás cisztásodáshoz vezet nálam, ami megint új tényező, mért is ne működhessen az egy szem kis petefészkem...
Nem mentem vissza több műtétre - gondoltam: majd felszívódik, nem érdekel. Mi örökbefogadunk!

Akkor már jelentkeztek a havik (tán az injekcióktól, amitől a ciszták is?), de valami 60-70 naponként.
Azt mondta a doki, ha nem megyek vissza, majd jól nem lesz havim megint, aztán sírhatok!
De valamiért szép lassan egyre szabályosabb időközönként jelentkeztek vérzéseim, végül mostanra már 28-30 napra állt be a dolog.

Azzal magyarázták, hogy nálam még nem zárult le a klimaxos hormonváltozás, vagy mi, így segítethetet valamicskét a hormonális beavatkozás.
A legextrémebb eredményeim egyébként: FSH 69, LH 75 ! ( Aki ezekhez esetleg nem ért: egyik érték se haladhatja meg a 10-et egy adott ciklus folyamán!)

Hát ezekről szerettem volna most írni... Puszi mindenkinek!

Amneris

KépKép
amneris
 
 


Napsugaracska
Kép
Örülök, hogy félreértettem csak túl sok volt a kérdőjel, bocsi. ("Tényleg megtörténhet egyszer velünk is ???...")

Mi úgy fogjuk fel, hogy a jó Isten még azt szeretné, hogy ketten legyünk. Mindennek megvan az oka. Odafönn tudják mit, miért, mikor. Nehéz elfogadni, de így sokkal könnyebb. Addig is sokat kirándulunk, felfedezzük azokat a helyeket ahova majd érdemes lesz elmenni a gyerkőccel és igyekszünk a házon, ház körül mindent megcsinálni, hogy mire a babócát "meghozza a telcsi" ne legyen gond a nagyobb munkákra és csakis az Övé(k) legyen minden szabadidőnk!!!!!

Amneris
Kép

Tudom, hogy tele van a hócipőd a dokikkal, nekem is, de azért vigyázz magadra!!! Keress egy másik dokit, aki nem nyaggat és szemmel tart. A gyerkőcötöknek egy egészséges anyukára lesz szüksége nagyon-nagyon sokáig.

Üdv
Renóca

Kép
renóca
 
 


Kedves várakozók!
Szeretnétek, ha mesélnék, de én úgy gondolom, hogy a "Gólyahíreseknek" kellene nektek segíteni. Ezért tisztelettel kérem azokat, akik már örökbefogadtak, segítsék a következőket, és az életetadó inkognitóját megőrizve "meséljenek". Ha én elkezdeném hetekig ülhetnék a gép elött.
A kisfiú örökbeadása hétfőre került, ő most a vérszerinti anyjánál van, /6 hetes/ de mégis örökbe szeretné adni, ami meg is fog történni hétfőn.
Végre túl vagyunk az NCA pályázatok elszámolásán/1 400 000 Ft telefonköltségre, 500 000 Ft az 1% reklámjára/
Azért, ha nem írnak majd elkezdem.
nikinozso
 
 


Gratulálunk a pénzecskéhez, Drága Nikinozso!

Remélem, az egy százalékokkal is sokan gondoltak rátok idén - amit magunk megtehettünk az ügy érdekében, meg is tettük... Kép
Aztán nehogy követelőzésnek érezd ám a történetek utáni kuncsorgásunkat!
Csak annyira munkál az emberben a vágy: biztosan tudni, hogy jó vége lehet - megerősítene, hogy másoknál is így lett.

Szia Drága Renóca!

Édes, ahogy ismeretlenül is aggódsz értem! Kép
Egyenlőre ugyan változatlanul "dokiundorom" van, de ha szükséges lesz, keresek valakit.

Pusszancs Mindenkinek!

- Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok

Nagyon szeretem az idézeteket, erőt tudok meríteni belőlük. Sajnos nem találtam olyat, ami a most fejemben kavargó gondolatokat "összerendezné". Ha nem haragszotok megosztanám veletek, amit reggel írtam ki magamból. Petőfi sajnos nem vagyok, sem a rímek mestere, de úgy érzem most, itt nem is ez a lényeg.

Rné Renáta: Örökbebabára várva

Amikor kislány voltam, babámmal játszottam.
Én voltam a kismama és lettem boldog édesanya.
Babám volt gyermekem,
Szerette, ölelte, védte, óvta két kezem.

Most már felnőtt vagyok és feleség
Nagyon vágyunk rá, hogy legyen csemeténk.
A gyerekszoba már várja a kisbabát,
És a régi játékmacim is várja új gazdáját.

A méhem üres, rideg kamra,
De a szívem egy meleg szoba.
Ott él a gyermekem,
Már most nagyon szeretem!
Nem tudom ki lesz Õ,
Hogyan és mikor jő?
De tudom, hogy életem,
Más lesz, ha itt lesz énvelem.

Õt nem a gólya hozza,
Drága kincsem, kisbabám.
Hanem majd a telefon csörög,
Egy szép nap hajnalán.
Kedves hangján néni beszél bele:
"Tessék jönni! Megérkezett a várva várt csemete!"

Õ lesz a legszebb, a legcsodálatosabb lény,
Kivirágzik minden, és felragyog a fény,
Mert férjből lesz APA, és ANYA lesz a feleség.

Várom ezt a napot, és szívem kitárom,
Mert az a nap teremt majd egy BOLDOG CSALÁDOT!
Kép

Köszönöm, hogy meghallgattatok.

Renóca

Kép
renóca
 
 


Édesem! Én köszönöm, hogy leírtad nekünk is!
Könnyeket csaltál a szemembe - egészen összeszorult a torkom.
Néha én is úgy érzem, túl nehéz a lelkem. Ügyes vagy, hogy Te így ki tudod írni magadból!
Nekem meg már azzal is könnyebb, hogy a Te verseden pityoroghattam...

Ölellek! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Kedves Renoca!
A gólya nem, de a "gólyahír" hozhatja majd a csemetét, csak meg kell várni azt a babát aki rátok vár.
nikinozso
 
 


Nikinozso, Amneris!

Nagyon köszönöm.Ez volt az első versem.
A párommal mindent meg tudunk beszélni, de azért nagyon jól esik Veletek is elbeszélgetni. Ti értitek, átérzitek mindazt amin mi keresztül megyünk.
Jó, hogy itt vagytok nekünk!

Küldök egy ölelést!
Kép
Szép hétvégét kívánok mindenkinek!

Renóca
süni_renóca
 
 


Sziasztok!

Renóca, ugyanez a macis tapéta került tavaly márciusban a gyerekszobánkbaKép
Akkor én sem hittem volna, hogy egy decemberi határozat után márciusban kislányunk lesz, mégpedig a sokat szidott Tegyesztől, ami/akikről nekünk jó tapasztalataink vannak, protekció és egyebek nélkül.
Aki nagyon nem tud várni, javaslom, próbálja meg a nagyobb gyerkőcöt, higgyétek el, ennek is van előnye. Látod, hogy milyen, mentális állapotát stb. És hamarabb lehet a családban. Aztán a kistesó épp jókor jön majd Gabikáéktól másfél év múlva...

Ez a veszteség-feldolgozásos tanfolyamosdi anno engem is szíven ütött. Valami divathullám most, mist a TQM meg a SWOT analízisKép
Van alapja, de eddig is tudtuk, de lehet úgy fogalmazni, hogy jó mélyen belénkgázoljanak...
mera
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: