Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Mindenkinek köszi a válaszokat! Lehet, hogy lesz még pár :oops:
A bárányhimlő elleni oltást Bogi is megkapta, nálunk az önkormányzat jóvoltából ingyenes. Állítólag van némi kockázata, hogy ennek ellenére mégis elkapja, de akkor is az gyengébb lefolyású lesz. Nem hallottam róla rosszat, így nem voltam ellenére, pedig nem igazán találkozunk bölcsis, ovis, sulis gyerekkel.
Boeske, jobbulást a kicsiknek, piciknek!
Soja

Kép
soja
 
 


Szép estét!

Na, a bárányhimlőnek búcsút intettünk. Márkról, Andrisról még potyognak a pörkök, de 1-2 nap és enek is vége. Van helyette hőemelkedés Márknál, és fülgyulladás Barnánál . Nem is megy már Húsvétig oviba.

Soja!
Mikor kapta Bogi az oltást? Ugyanis kitalálták, hogy nem elég 1, ismételni kell. Lehet, hogy így már megbízható lesz.

Reni!
Nem felejtettem el a képet de még nem jutottam oda, hogy feltöltsem a gépre.

Borcsi!
Boti szépen fejlődik. Nemsokára szaladgálhatsz utána is.

Ági!
Bulcsú áll már? Mi van Veletek? Régen nem jelentkeztél.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Soja!
Egészen nyugodtan kérdezz, én is szoktam nagyon "okosakat". Pl. hogy milyen bringát vegyünk a lánynak, meg hogy vajon Bulcsú hamarabb fog-e beszélni, lévén hogy második gyerek, és hasonló okosságok... :wink: :lol: De a lányok nagyon aranyosak és mindig segítenek! :D

Borcsi!
Jobbulást nektek! Vagy lehet, hogy már azóta rendbe jöttetek? :D Remélem!
Nagyon ügyi Boti! Gratulálok neki a forgáshoz, meg a mászás kezdetéhez!

Boeske!
Köszi, megvagyunk. Most mi is egy kicsit taknyosak voltunk, meg a gyerekek eléggé be voltak rekedve is. Bulcsúnak még szívom az orrát, de nem sok sikerrel... :? :(
Képzeljétek!
Tegnap elkezdett mászni a legény, és ma is megmutatta, hogy megy ez neki. Ma már kicsit hosszabban is, és többször is. :D
Sőt 1-2 hete már felállni akar. Még csak úgy megy neki, ha megfogjuk a kezét, és még nagyon nem tökéletes, de ráér vele. Nem erőltetjük, sőt én mindig mondom Apának is, hogy nem kéne ezt még hagyni neki. Már csak azért is mondogattam, mert nem akartam, hogy a mászás kimaradjon, de most már nem zavar annyira. :D

Kép
Kép
giga1
 
 

 
 

Köszönöm csajok,már jobban vagyok.
Kíra még takony-kóros,tegnap volt egy kis láza.

Nagyon elkeseredtem,mert páromnak jött levél a tüdőgondozóból,hogy bekell mennie.Azt írták,hogy kontrollra mennyen be ÉS::::-ha van a TÜDŐBETEGSÉGÉRŐL lelete,vigye magával.Milyen betegség?????Nem akarom!!Ezt nem tudom félreolvasni,hogy csak nem sikerült a kép.Akkor azt mondják,nem???

Sütöttem ma neki franciakrémest,azt evett volna.Hoztam nektek is :) :)
Kép
Vendég
 


Borcsi!
Szorítok, hogy semmi komoly ne legyen a pároddal! Majd szólj, ha tudtok valamit!
Jól néz ki a süti, ügyi vagy!

Kép
Kép
giga1
 
 


Ági:Látom neked is megszűnt az oldal,ahol a vonalzód csináltad :x

Kedden du 16:45 -re van időpontja,addig megőrülök.Ő nem idegeskedik,inkább poénra veszi.Remélem nem lesz semmi baj.Ez nem történhet meg velünk :cry: :cry:
Csak POZITÍVAN.Nem lesz baj!!

Reni:Látod milyen ügyi vagyok?
Én csináltam egyedül! :lol: Az új vonalzóra gondoltam!
Vendég
 


Borcsi!
Na mi a helyzet?

Kép
Kép
giga1
 
 


Borcsi!
Én is szorítok a férjedért, remélem nem komoly! Kíra meggyógyult már?
Giga!
Hogy halad Bulcsú a mozgással?
Vendég
 


Sziasztok!

Szerencsére nincs semmi baj :lol: ,bár hallani lehet,hogy dohányzott :(
Azt mondta a doki,hogy azért hitték azt,hogy kisebb a tüdeje,mert az itteni géphez a párom túl magas és lemaradt egy darab a képről. :twisted: Rendesen besz*rtam!!
Elmentünk vele,megvártuk a kocsiba.
Párom nagyanja balhézott velem,hogy ne vigyem a gyerekeket és külömben is minek megyek?!Volt egy kis vita.
Senki nem tudott volna otthon tartani.Vittünk könyvet,kirakót,cerkát.Elvoltunk,órákra készültünk,de 20 perc múlva kint is volt.

Kíra:még mindig taknyos :? :roll:

Milyen csodás idő volt ma!!!!
Egész nap kinn voltunk a kertben :lol: Metszettem a fákat,játszottunk,képzeljétek rendesen lekapta az arcomat a nap,nagyon ég :oops: :lol:


Benéztünk az IKEÁBA,csajok,nagyon jó ötleteket loptunk :wink
Vendég
 


Borcsi! Jaj, de jó, hogy semmi baja!! Szupi :D
Kírának jobbulást! Frkrémes receptet kérem!
Nagyon ügyi vagy! :wink:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Borcsi!
Örülök a jó hírnek!

U.moni!
Kingának boldog születésnapot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Borcsi!
Jaj, de jó! Ilyenkor mindig a frász jön rám is.
Az én anyukámért is izgultam ma rendesen. Másfél hete nagyon elkezdett fájni a bal válla, karja. Elment neurológushoz, és ott a doki azt mondta, hogy valami van az 5.-6. csigolyájánál ami nyomja az idegpályát ezért fáj a válla. Ekkor eléggé megijedtünk, mert a báttya nemrégen halt meg rákban, és nála is hasonló karfájással kezdődött, plusz hát az a valami a csigolyáknál akár egy daganat is lehetett volna. Szerencsére ma volt MR-en és ott kiderült, hogy szó sincs ilyesmiről. Valamiféle kopás, vagy elcsúszás van nála. Plusz be van gyulladva az idegpályája. Most gyulladáscsökkentőt szed és utána mehet gyógytornára.

Móni!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk Kingának!
Köszi az érdeklődést, Bulcsú nagyon jól halad. Most már fele-fele arányban használja a mászást és a kúszást is. A felállást is gyakorolgatja, de az még azért nehezen megy. Mindig lábújjhegyre áll fel. Még nagyon görcsös.

Kép
Kép
giga1
 
 


Reni:a recept:
Tészta:25dkg liszt;1 tojás sárgájs;15dkg margarin;1 dl tejföl;1 csipet só;1 e.k. ecet.

A hozzávalókat jól összegyúrjuk(ne ijedj meg az állagától,a vajtól ragadós lesz,1-2 órát hűtőbe pihentetjük.
Vékonyra,kb:0.5cm kinyújtjuk,tepsi hátán sütőpapíron 2 lapot sütünk belőle.165 fokon 20-25c percig sütjük,előmelegített sütőben.

Krém:1 l tej;4 tojás;25dkg cukor;3 z.vaniliás cukor;13 dkg liszt.
Hab:fél l tejszín+ízlés szerint bele pórcukor

Tojásokat ketté;a sárgához az 1 l tejből 1 dl;lisztet;a cukor felét hozzáadni;simára keverni;a maradék 9 dl tejet felforralni bele a van.cukrot;mikor forr bele a tojásos masszát,mixerrel simára keverni;lehúzni a tűzről.
A fehérjét felverni a cukor másik felével kemény habbá;vissza a tűzre a tejes masszát,közepes lángon kevergetve hozzá keverni a felvert fehérjét,óvatosan keverve;főzni még kb:2-3 percig.Picit várni,hogy hüljön,ne legyen tűzforró;rákenni az egyik tésztára;Teljesen kihűteni,rá a kemény habbá vert tejszín.

Máz:1/4 mokkás kanál instant kv;20 dkg cukor;7dkg vaj;4-5 e.kanál tej.

a kv-t feloldjuk a tejben,hozzáa 20dkg cukrot,TAKARÉKON kevergetjük,míg teljesen felolvad a cukor.Ha elkezd sűrűsödni lehúzzuk a tűzről és hozzá adjuk a 7dkg vajat.Géppel verni,amíg tejfölsűrű nem lesz.Rákenjük a másik lapra,mikor kissé száraz a máz,vizes késsel felkockázzuk,darabonként teszük a tejszínhab tetejére.

Ne nagyon vékonyra nyújtsd a lapokat,mert törni fog.
Én ezt nagy tepsibe csináltam,kb:25-30 db lett belőle ilyen magassággal.
Ha magasabbra akarod,akkor kisebb tepsibe tedd,ugyanezt a mennyiséget.

Ha megcsináltad,írj milyen lett :wink:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.01 21:27-kor.
Vendég
 


Ági:Örülök,hogy jól halad Bulcsú :)
De jó,hogy nincs komoly baj anyuddal.Ilyenkor rögtön a legrosszabbra gondolunk :oops: :?

Móni:boldog szülinapot a csemetédnek,ezt neki küldöm :) Kép
Vendég
 


Köszönöm a köszöntéseket a csajom nevében is! Olyan nagy lány már! :D

Borcsi!
Örülök, hogy nincs baj! Milyen ötleteket loptatok az Ikeából?

Ági!
Nagyon ügyes Bulcsú. Nem sokára szaladni fog! :lol: Gondolom, már alig várod. Lilivel eljátszanak már?

Szerintetek hogyan ösztönözhetném Dominikot a szobatisztaságra? Még mindig csak ott tartunk, hogy ha kedve van (általában nincs), ráül a wc-re, de belepisilni nem akar. :(
Vendég
 


Móni!
Bilit próbáltátok? Hátha az jobban tetszik.
Anno Barnával én is sokat szenvedtem, már majdnem 4 éves volt, mire minden a helyére került. :oops: Ehhez képest Márk már régóta önállóan intézi a dolgait.
Türelem, előbb-utóbb menni fog.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Móni:nekünk egybe lesz a nappali az ebédlővel.Elég kicsire sikerült,elvoltam keskenyedve rendesen,hogy mi lesz,nem férünk el.De az IKEÁBAN láttunk kész nappalis konyhákat ,kisebbet mint a mienk lesz és nagyon jól nézett ki.A gyerekszobákba is láttunk sok helyspórolos ötletet.Valószínű nem ott vesszük meg,mert nagyon drága.A szomszéd asztalos,megkérdezzük mennyiért csinálja,ha olcsóbb akkor vele csináltatjuk.
Vendég
 


Móni!
Igen, már eljátszanak valamelyest együtt, de azért inkább a játékokon megy még a közös vita. :wink: :D
Bilire szoktatás ügyében én sajnos nem tudok neked segíteni. Mi is próbálkozunk, de eddig még nagyon picike sikerrel. Lili sem hajlandó megpróbálni. Én szerintem azt fogom csinálni, hogy egészen egyszerűen nem fogok ráadni pelust, hanem csak bugyit, és sűrűn viszem majd wc-re. Talán akkor pár nap után felfogja, hogy mit is szeretnék elérni... :wink: :D

Kép
Kép
giga1
 
 


Móni:bili:Kíra 2.5 évesen lett teljesen szobatiszta,éjjszaka sem pisilt be.

Nem erőltettem a bilit,azt mondták káros :? Volt,hogy ráültettem ,mesét mondtam,könyvet néztünk,erre mikor levettem a biliről,akkor pisilt a pelusba.Egy idő után magától ráült,mert tetszett neki a dícséret :lol: :lol:
Mikor belepisilt,mindenkinek vittük mutogatni :oops:
Az első kaka az tapsviharral,éljenzéssel telt. :wink:

Viszont a nővérem úgy szoktatta le a kisfiát,hogy nem adott rá pelust és ha bepisilt,akkor rajta hagyta egy kicsit,hogy érezze milyen rossz.Hamar szobatiszta lett :shock:
Vendég
 


Sziasztok!
Ma voltunk beiratkozni két oviba is. Szinte biztos, hogy egyikbe sem fognak felvenni... :(
Most délután nem adtam Lilire pelust. Pár perc múlva pisilt is egyet a parkettára, de megint megijedt a dologtól. Sírt. Megkérdeztem, hogy mit adjak rá, bugyit, vagy pelust. Persze pelenkát kért. Szerintetek nem kellett volna megkérdeznem? Lehet, hogy ragaszkodnom kellett volna a bugyihoz? Vagy a sírás azt jelzi, hogy még nem elég érett hozzá? Más gyerek hogyan reagált ezekre a dolgokra?

Kép
Kép
giga1
 
 


Ági!
Ne erőletesd, bőven ráér még. Próbálkozzál néha, ha egyszer sikerül bilibe/WC-be csurgatnia, akkor kedvet fog kapni a továbbiakhoz.
Én anno Barnával elég erőszakos voltam, igaz, majdnem 3 éves volt már. Testileg teljesen érett volt a szobatisztaságra, de valami miatt mégsem akarta. Ez rettentő idegesítő volt.
Márkkal türelmesebb voltam. Két és fél évesen észrevettem, hogy nem pisil éjszaka. Néha ráültettem bilire, de utána mindig visszapelenkáztam. Aztán egyre többször került valami a bilibe. Végül 2 év 7 hónaposan lekerült róla a pelenka. Még 1-2 hétig voltak balesetek, de ennyi.

Türelem! Most jön a nyár, egyre kevesebb ruha kell, biztos menni fog.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Ági:Én szerintem rajta hagytam volna egy picit a bugyit :shock:
:oops:

Rakok fel egy kis frisset rólunk,ha nem gáz :? Kép Kép Kép Kép Kép Ma készült,látszik Kíra első foga elhalt,mert lefejelte tavaly a kádat:(
Vendég
 


Köszönöm a válaszokat lányok, azt hiszem inkább nem erőltetem még a wc-t. Szerintem Dominik még lelkileg nem érett rá.

Boeske, bilink is van, de azt sem akarja. De én inkább a wc-t szeretném egyből, mert a fiam nem szereti a változásokat, és félek ha a bilit szokná meg, csak nehezen szokna át a wc-re. Viszont Kinga szeret a bilin ücsörögni. Hozza, ráül és ott játszik. :shock:

Ági, olyan nagy a túljelentkezés az oviba? Én is mindig megszoktam kérdezni, hogy pelus kell vagy bugyi (kb 10-ből 1-szer választja a bugyit).

Borcsi, nagyon szépek a gyerekek. :D
Vendég
 


Borcsi!
Szépek vagytok! :wink: :D
Szegény Kíra! Mit lehet kezdeni azzal a fogacskával?

Pelus:
Apa vesz majd néhány bugyit, hogy legyen váltás, és majd akkor belecsapunk a lecsóba.
Szerintetek az nem fogja a gyereket mégjobban összezavarni, ha ébredés után bugyi van rajta, a délelőtti levegőzés alkalmával pelus, aztán alvásnál megint pelus, utána bugyi, és a délutáni alvásnál szintén pelus? Csak így tudnám megoldani. Az utcára nem merném rögtön levinni pelus nélkül. :( :?

Móni!
Igen, itt hatalmas a túljelentkezés az ovikba. Megépítették ide a hatalmas lakóparkokat, de ovit, bölcsit mellé már nem építettek. Nagyon dühítő!!!
Egyébként Lilit én is wc-re szoktatnám egyből. Van ugyan bilink is, de én sem szeretném, hogy ha már leszokik a pelusról, utána még a wc-re is külön szoktassam...

Kép
Kép
giga1
 
 


Ági:Köszönöm szépen a dícséretet :wink:

Szerintem nem zavarja össze.Kíra tényleg egyik napról a másikra tette le a pelust.azt vettük észre,hogy reggelre nincs vagy alig pisis a pelus.Tettünk alá gumi lepcsit is,hátha..de nem .Egyszer sem pisilt be,sőt van hogy felkel éjjel, hogy pisilni kel :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Jó nyuszizást! :D

Remélem, mindenki rendben van, senki sem beteg, és élvezik a gyerekek a Húsvétot. :!:

Pelus: Levim sajna jó sokára lett szobatiszta. :? 2,5 éves kora előtt lett kakira szobatiszta, az először bilibe ment, aztán ő kéredzkedett wc-re. A pisire 3 éves kora után lett, akkor szólt, hogy most már nem kell pelus.
És Ági, mi úgy csináltuk, amit írtál. Itthon nem volt pelus, csak alváshoz, de ha lementünk, akkor ráadtam. Aztán egyszer csak ezért is szólt, hogy most már nem kell utcára. És nem is adtam rá (pont jött a tavasz, a jóidő, így nem bántam, vittem váltóruhát). És tényleg nem pisilt be. :D De még kb 3 hónapig kellett alváshoz. :oops:
Norbi nagyon szívesen ül bilire is, vécére is, de sajnos eddig kétszer sikerült produkálnia bele (pisit). Kakiért akkor sem szól, ha már rég belecuccolt a pelusba. :x Nemtom mi lesz így velünk, a nyárban bízom.
Azt még hadd osszam meg veletek, hogy félek attól, mi lesz a nyári műtétje után. Nem esik e vissza - feltéve, ha sikerül valamit elérnünk. Mindenképp szeretném, ha ősszel oviba menne, és ahhoz ugye a betöltött 3 éves koron kívül az egyetlen feltétel a szobatisztaság....

További jó ünneplést!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!
Reni: Milyen műtét??Lehet lemaradtam? :oops:

Nagyon fáradt vagyok,egész nap sütés -főzés,majd teszek képet a sütikről! :lol:

Mindenkinek kellemes ünnepeket,sok locsolót :wink:
Vendég
 


Kellemes húsvéti ünnepeket!
Vendég
 


Reni!
Bocsánat, nekem is rövid az agyam.. Milyen műtét?

Én azon gondolkozom, belefér-e a nyaralás elé Barna sérvműtétje, vagy halasszuk őszre. Jó lenne már túlesni rajta.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Hasfal- és köldöksérv, plusz egy kukihátrahúzás. A köldökével, és a kukacával nem foglalkozna a doki, de mondta, hogy ha már egyszer altatja (a hasfalsérvet muszáj), akkor megcsinálja mind a hármat egyben. És úgy beszéltük meg a dokival, hogy a nyári bölcsizárás alatt csinálja meg, mert nekünk júliusban lesz zárva. Augusztusban a suliba menőket műti, azt mondta, akkor teltház van.

Sütiképek?? Ígéretet kaptunk, hadd csorgassam a nyálamat!

Boeske! Fiaid gondolom már túlvannak a báránykán. Maradt nyoma? Kinek volt a legtöbb pöttye??

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni:Igazad van ,tényleg megigértem :wink: de ha nem gáz ,teszek fel Húsvétról is egyúttal :wink:

: Kép Ezt a képet nagyon szeretem:) Kép Arcfestés:)
Kép Készül a süti:) Kép Végre készen vagyunk:s Kép Vártuk a locsolókat Kép Egy kis locsolkodó:)
Vendég
 


Reni!
Igen, már mindenki egészséges. Még halvány rózsaszínes pötty-nyomok akadnak, de állítólag 1-2 hónap alatt ezek is eltűnnek. Barnán volt a legkevesebb, Andrison a legtöbb.

Borcsi!
Nekem az utolsó kép tetszik legjobban.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Reni!
Szegény kiskrapek! Ennyi mindent egyszerre... De legalább hamar túl lesz az egészen! :wink:

Borcsi!
Nagyon jók a képek! Az első kép tényleg nagyon aranyos! A te arcod mit is ábrázol??? :lol: A süti nagyon jól néz ki, a lányod pedig csini a szoknyában! :wink:

Boeske!
Örülök, hogy túl vagytok a bárányhimlőn!

Kép
Kép
giga1
 
 


Jaj, nagyon jók a képek! Jutott krém a sütibe is?? :lol: Nagyon csini a lánykád! Az első képen meg meg kell zabálni a kispasit! Most, hogy kicsit megnőtt a haja, azért már jobban tetszik a frizurája! :wink:

Boeske! Jó, hogy végre vége! :D Azért kicsit fura, hogy az anyatejeseden lett a legtöbb pötty :shock: Pont nem így gondoltam volna.

Ági! Ez van, de tényleg jobb egyszerre, és ezért hálás is vagyok a dokinak, hogy ő is így gondolja. Nálatok mi a helyzet? Bulcsú hogy alakul (mozgásilag)?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok :lol:

Reni:Maradt krém,de tényleg alig lett elég,mert nyalakodtunk közben,nagyon finom lett :oops: Köszönöm a dícséreteket,repes a szívem a büszkeségtől :wink: :P

Ági:Hááááát,az én arcomon elvileg van csiga,ház,fa.De nem sikerült neki annyira,mert mozogtam közben,mindig rámszólt :wink:
Tényleg,hogy van Bulcsú????

Boeske:Az is ari,Kíra igazi profi már.Mikor meglátja a fényképezőt,egyből mondja:szíííííííííííííííííííííííííííííííí és várja a két villanást.Csak akor van baj,mikor kamerázok,Ő meg mint a sóbálvány áll :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Voltunk méretni tegnap. 8,60 dkg és 73 cm!Ja,és jön a 7-8 foga!!Jaj nekem :twisted: :lol:
Azt mondta a v.nő,hogy keveset hízott,kezdjem el a gyümölcsöt adni.
60dkg kevés ?????????plusz nőtt 3 cm-t?!?!?! :roll:
Mindegy,adtam neki banánt reszelt keksszel,nem nagyon akarta a drága :lol: Köpte kifelé! :P
Vendég
 


Reni!
Én is csodálkoztam, hogy Andris így elkapta. Aztán egy anyuka mesélte, hogy a lánya 2 hónaposan volt bárányhimlős. :shock: Szóval az anyatej nem véd.

Borcsi!
Igen, a védőnők tudnak jókat mondani. Bár nem mindegyik. A mienk pl. nagyon rendes.
Leírnád nekem a csokikrém receptjét? Közeleg Barna szülinapja, csinálnék neki csokitortát.

Szép hétvégét!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske:Persze.Tudnod kell,ha olyan ét csokit veszel,amiben sok a kakaóvaj,nagyon erős ízt ad neki.NE vegyél tehát pl:bocit,...Inkább olcsóbbat :wink: A 40-45C' az olyan,hogy a kezed ne tudd bele tenni.

KRÉM:
4 tojást , 20 dkg cukorral, 1,5 dkg vaníliás cukorral felmelegítünk 40-45 C'-ra, majd kihűlésig habbá verjük. 20 dkg olvasztott étcsokoládét és 3 dkg vajat (az eredeti receptben kakaóvaj szerepel!) összekeverünk 4 dkg kakaóporral, majd kihabosítjuk 23 dkg vajjal, és a tojáshabos masszával.
Vendég
 


Boeske:Voltunk a cukiba fagyizni és megkérdeztem a piramis krémjének a receptjét.Szerintem inkább ezt csináld,én is ezt fogom használni ezentúl :wink: :P
KRÉM:25 dkg Rama;20 dkg porcukor;3 e.k. kakaópor.
A vajat a porcukorral kihabosítod,és hozzá adod a kakaóport.
Ennyi.
Légyszi számolj majd be milyen lett,kíváncsi vagyok :wink:
Vendég
 


Borcsi!
Köszönöm!
Azért még kérdeznék. :oops: A vajat a porcukorral hidegen kell habosítani? És lehet géppel, vagy kézzel?
Életemben nem sikerült még jó csokikrémet csinálnom, de jó lenne megtanulni.... Nálunk eddig a gyümölcstorta volt a nyerő.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske:Szívesen.
Persze hidegen :D
Illetve,picit lágy legyen a vaj,de nem olvadt!!!!!!!
Igen ,én mindig mindent géppel csinálok,minek szakadjon le a kezem???
A palacsinta tésztát is és soha nem csomós :wink:
Vendég
 


Köszönöm Borcsi!
Kipróbálom.

Más. Hétfőn viszem Barnát a kórházba, sérvműtétre. Végre túlesünk rajta.

Ma szétszereltem a rácsos ágyat. Andris "megörökölte" Barna gyerekágyát, jobban alszik benne, mint a rácsosban. Még mellé is lehet feküdni, ha kell. :)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Most jut eszembe....
A bárányhimlős képekkel még tartozom. De még mindig nem raktam fel a gépre.....

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Boeske! Pedig én úúúgy szeretném látni azokat a képeket, csak nem akartalak zaklatni vele. :wink:
Nálunk Norbi még mindig rácsosban alszik, de csak azért, mert egyszerűen nincs pénzünk gyerekágyra neki :cry: Pedig olyan jó lenne.
Hú, de bátrak vagytok. Nagyon drukkolok, bár természetesen minden rendben lesz. Vérvétel mikor lesz? Vagy már megvolt??

Krém: Én is géppel szoktam. Mondjuk én nem szeretem annyira a csak vajjal készült krémeket (na meg az epém sem), úgyhogy mindig egy pudingot is főzök bele, és csak fele annyi vajat teszek bele.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni!
Nem lesz vérvétel, nem kért az orvos. De lehet, hogy a műtétet is halasztjuk, mert Barna reggel elkezdett köhögni.

Andris ágya egyszerű Ikeás, kb. 5000 Ft volt. (+ matrac)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 



Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Jól éreztem, hogy ne tegyem ki közvetlen a képeket.....
Laptetőn nem mutatott volna túl jól.....

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!
Asztaaa! Nem semmi a két kiskrapek. De tök jó, hogy ilyen mosolygósak a képeken, a pöttyök ellenére. :D

Kép
Kép
giga1
 
 


Boeske! Bakker, nem semmi!! :shock: Andris tényleg jó pöttyös lett! :shock: De annyira kis cukik a képeken :D Márk le akar valakit boxolni? :wink: :lol: Éééédesek
És Barna?? Róla nem kapunk?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Ági!
Direkt mosolygósakat válogattam. Azért nem volt mindig ilyen jó a hangulat.

Reni!
Barna nem engedte lefényképezni magát. Igaz csináltunk róla, amíg aludt, hogy 30 év múlva ne legyen vita, volt-e bárányhimlős. :)
De azt nem rakom fel.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!
Egyébként mennyi ideig tartott egy-egy gyereknél?

Kép
Kép
giga1
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: