Új privát üzeneted érkezett!

Lányok csak egy gyors bekukk!

Nikole örülök, hogy jelentkeztél, már aggódtam!

Kétségbe vagyok esve! Itt mindenki szépen eszik meg minden, de Kyra...erre alkalmatlan! A könyvek mind azt írják mennyire akarnak már ilyenkor egyedül enni, és hagyni kell ha koszosan is esznek még, de így fejlődnek, és a cumisüveget már maguk tartják! Hát ehhez képest az én kislányom hisztirohamot kapott mikor rájött, hogy most azt várom tőle, hogy egyen egyedül! Beletettem a kanalat, hogy ő is megfoghassa és próbálkozzon! Mert imádja a kanalat alapjáraton, állandóan a szájába van, és olyan szépen beletalál rögtön, hogy gondoltam nem lehet semmi nagy baj! Hát ha van rajta kaja nem hajlandó megfogni! Szabály szerűen hiszti rohamot kap! De a cumisüveggel detto! Fogja ő néha, de ha elveszem a kezemet, hogy próbálja tartani magának, hát kilöki a szájából és hangosan elkezd üvölteni! :cry:

Most mondjátok meg, miért nem akar önálosodni? :cry:
Csak az én lányom ilyen....? :oops: :cry:

KépKép
KépKép
 
 


Megnéztem én is az oldalt, de nem jött meg a kedvem :roll:
Azért még nézegetem, hátha találok egyet, ami nem olyan drasztikus...

Akíra, szerintem légy türelmes. Marci mondjuk már régóta egyedül issza a tápit a cumisüvegből én csak az elején teszem a szájába, és a végén segítek neki fentebb emelni, mikor fogy. Az egyedül evést még most kezdtük 2 napja. A banánnal egész jól elvan, de inkább játszik vele. A kanállal pedig mint írtam, nem nagyon boldogul. A fényképezőgép kedvéért nagyon ügyes volt, de azóta sem :roll: Szóval szerintem ne aggódj, van még idejük bőven. Szerintem mindig tegyél a tányérba egy kanalat neki is, és hátha egyszer kedvet kap.
És egyébként azt vettem észre, hogy egy kicsit megzavartam Marcit, mert mikor a főzit kanállal kellene enni, akkor is nyúlkál bele kézzel a tányérba, de ugye a főzit nem tudja megfogni. Szóval még nem tud különbséget tenni a kézzel evés és a kanállal evés között. Persze nem is várom el tőle :lol: Csak próbálgatjuk :lol:

Judit: Köszi, kedves vagy, tényleg elférne rajtam, de engem zavar. Nem érzem így jól magam, és a másik, hogy ugye mi is tervezzük a következő babát nyárára, mármint akkor állnánk neki, és addigra szeretném leadni, mert ha a második gyerkőccel is marad 4 kg, az ugye már 8, és az már elég sok :cry:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

A mostani helyzet az,hogy Gergő már alszik,megvacsizott rendesen végre.Délután 2-kor kelt fel,akkor alust utoljára,úgyhogy már nagyon fáradt volt.Kíváncsi leszek,meddig tart a nagy alvás!

Akíra:Gergő már hónapok óta nem iszik cumisüvegből,nem is tudjuk már,hogy néz ki.Most már szívószálas gyümölcsleveket iszik,rendesen a szívószállal,olyan édi.Viszont a kanállal evés nálunk sem megy.
Üresben nyomja a végét a szájába,egészen a torkáig,annyira,hogy bokákol tőle.Ha viszont van benne kaja,akkor tolja el a kezemet,nem akarja enni.Szerintem minden kajcsinál próbálkozni kell vele,egyszer úgyis menni fog.

Válogassatok csak nyugodtan a fogyireceptek küzött,tessék megpróbálni,persze csak akkor ha igazán szükséges.Persze,Nikol énsem látok rajtad felesleget.De most olvasom,téged zavar,akkor viszont 1 max 2 hetet ki lehet bírni.Ha megnézed azt,amit én csinálok most,abban is csak a hétfői napok a rázósak.Most néztem a holnapi menüt,hát a maihoz képest terülj-terülj asztalkám lesz! :lol: Holnap zabálok! :lol: Alig várom a vasárnapot,akkor bármit ehetek (pont ezért vannak a hétfői napok) már most tudom,hogy rántott csirkemellet akarok főtt,petrezselymes krumplival és savanyúsággal,persze csak mértékkel. :lol:
Most persze baromi éhes vagyok,de mint mondtam,muszály,azért rajtam nem 1-2 kiló van,hanem 20-25,ez nagyon sok. :oops:

Judit:Én pont azt a diétát nem értem,mert az elején azt írja,drasztikus cukorfogyasztás,de utána meg semmi cukrosat nem írt,na mindegy.

Holnap megyünk cipőt venni Gergőnek,mert eddig tartott,amit Mikire kapott,kinőtte.Kinéztem neki egy ilyen ,,gyógyszandált" a boltos nőci ajánlotta még a múltkor.Tartja a sarkát,pont az álló,járni készülő,járó babáknak van kifejlesztve.Azt hiszem 4.000 forint,az nem is sok,úgyhogy ha lesz a méretében,akkor megveszem neki.Abban nem is ba,ha egy ici-picit kinövi,mert ugye nem zárt cipő,hanem szandi.

Picit még visszaolvasok és jövök!

 

 
 

Sziasztok!

Nagyon jó éjszakánk volt,végre aludtunk!:)

Most nincs időm,csak azért jöttem,hogy szóljak,a blogba tettem egy üzenő falat.A fejléc felett látható egy kis feirat,arra kattintva jön elő.
Felugó ablaknak van betéve.Használjátok egészséggel!
Majd jövök,de tessék aktivizálni magatokt!:)

 


Húh lányok ne vigyétek túlzásba ezt az írogatást :lol:
Nem tudok lépést tartani így a topikkal :)
Mindenkinek aktív a babája ma? :D
Nálunk ma egész jó a helyzet! Már aludt 2x a Kyra, ugyhogy volt időm kicsit takatítani meg pakolni! 8)

Gerimamy, jó lett nagyon a blogon az üzenőfal! Már írtam is :wink:

Na de most már megye főzök valamit gyorsan :)

KépKép
KépKép
 
 


Na egy kicsit töltöm itt a helyet én is :lol:

Gerimamy, örülök, hogy jó éjszakátok volt, hátha most már több ilyen lesz!
Nagyon jó az üzenő fal, már írogattam én is :lol:

Képzeljétek, Marci már a parkettán is fel tud állni, ha belekapaszkodik az ágyba! Olyan ügyi, és utána odalépeget ahhoz, amit el akar érni :lol: Persze aztán jó nagyot esik, de most ezzel mit csináljak. Nem állhatok egész nap mögötte :cry: Vagy azt kellene???

Szerintetek a járássegítőt mikor lehet elkezdeni??? Gerimamy Te mikor próbáltad először Gergővel?

Most megyek, de egész este egyedül leszünk, szóval még tuti jövök feltöltődni, de addig írogassatok!!!

Ja, és a táblákat csinálom ám, csak a napokban nem nagyon van időm, de ígérem meglesz hamarosan!

Kép
Kép
 
 


Helloka!

Nikole:Mi a járássegítőt karácsonyra vettük neki,akkor kapta meg először.Szerintem már ti is megpróbálhatjátok.Ha most megveszed,de nem érdekli annyira,vagy nem megy neki még,akkor később úgyis használja majd.

Örülök,hogy tetszik az üzifal,szerintem is jó.De zene is lesz ám,ha addig élek is,úgysem hagyom annyiban! :lol:

 


Gerimamy már van járássegítőnk, még a keresztlányunknak vettük annak idején, és ideadták. Szóval akkor már lehet kipróbáljuk. Vagyis már próbáltuk, csak van rajta mindenféle dolog, ami csoda érdekli Marcit, és így elfelejt kapaszkodni. Na úgy azért még nem megy neki :roll: De majd próbálgatjuk, hátha egyszercsak olyan ügyi lesz mint Gergő!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok

Zita ma kiütötte magát, már alszik. Hát ez ritka. remélem ezt már végleges esti alvásnak tekinti, nem fog felelni 1 óra múlva :roll: .

Gerimamy
Remélem a mai éjszakátok is legalább olyan jó lesz mint a tegnapi. Látod, lehet Gergő megijedt. Tán felolvastad neki a szankciókat? :P

Nikol
Ez a legrosszabb időszak amiben most Marci van. Felállni már feltud, de amikor elfelejt kapaszkodni, akkor hátraesik, mert még nem tudja hogyan kell leülni, ill. seggreesni. De ne aggódj, ez csak pár napig tart, aztán nagyon belejön hogy mit is kell csinálni, ha el akarna esni. . Nekem mind a kettőnél 2-3 napot tartott. Akkor használtam a bébikompot, mert nem mertem sehol egyedülhagyni. Szerintem te se tedd, ezt a két-három napot túl kell vészelni. Ilyenkor tudnak a leghülyébbeket esni, mert már menne, de nem tud. Igen, szerintem állj mögötte. Tudom hogy nagyon fárasztó, de hát valamikor apuci is csak otthon van :lol:
Többiek? Ti mit gondoltok erről?

Sch Judit
Én most vagyok a 60 cm-emhez 62 kg. De én 55-57 kg szeretnék lenni. Ennyi volt a versenysúlyom Zita előtt. És olyan jó lenne a régi cuccaimat hordani. Mindig felpróbálom a kedvenc gatyáimat, hogy hátha.... De nem :cry: Gondoltam ma elkezdem a fogyókúrát, Erre most kisült a jó kis kenyér, és nem bírtam ki hogy ne egyek belőle ... Ennyit a fogyókúrámról.

Gerimamy
Gergő már szívószállal iszik? Tök ügyes. Lehagy itt mindenkit aki korábban született :lol: Nekem Zita állandóan pohárból akar inni, de csak kocogtatja azt a két kis fogát a pohárhoz ahogy tátog. nagyon édi, csak az italt az előkéből vissza lehetne csavarni a pohárba, mert az összes szerintem ott van, inni nem iszik belőle....

Képzeljétek, Zita mondja hogy lámpa, hinta, baba, pápá. Ezeket tök tudatosan használja, A papa, apa is megy, de az még nem tudatos.Ma mondtuk neki hogy mondd hogy Karesz, és elkezdte hogy krrrrrr. Olyan haláli volt. És ha mondom neki hogy add ide a cumid, kiveszi a szájából és odaadja. Ugyanezt a zoknival is csinálja. Egész nap azzal szórakozik, hogy amint ráadom a zoknit, rögtön leveszi :roll: :roll:

Ti megfigyeltétek már hogy melyik kezét használja inkább a manótok?

Jaj, el is felejtettem mondani, hogy Zitát holnap viszem Helen-Doron angolra. Igazából Áront akartam vinni, de neki való tanfolyam nem indult, rábeszéltek hogy nézzem meg a Zitának valót, mert jobb elkezdeni minél hamarabb. Hát kiváncsi vagyok rá. De azért remélem indul Áron korosztályában is hamarosan, mert neki fontosabb lenne már. Valakinek tapasztalata erről?

Jesszus, regényt írtam :oops: :oops:
De befejezem, mert hagyok helyet a többieknek is :wink:

 
 


Zita felkelt.... Ennyit a végleges esti alvásról..... Gerimamy. Ugye ismerős? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 
 


Sziasztok!

Van egy nagy bűnöm,nem is tudom,hogy mondjam....
Az este hívta fel a figyelmemet valaki,hogy egy baba lemaradt a fejlécről. :oops: Rubinita,nem tudom észre vetted-e,hogy Rubent hagytam le?
Én nem is tudom,hogyan lehet ez,pedig emlékszem,hogy elő volt készítve az ő képe is.Na,de nem is mayarázkodom,ezt elszúrtam! :oops: Szeretnék elnézést kérni tőled és remélem nem haragszol érte!?Ne haragudj,természetesen valahogy véletlen történt így.
Esküszöm,úgy ég a pofámról a bőr,tök égő. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Már javítottam az előbb tettem fel.Legközelebb ha valami ilyesmit csinálnék szóljatok azonnal,nehogy még egy ilyen legyen,mert minden bajom van.Tuti legközelebb a szemem is kinézem,mielőtt felteszem.szóval tényleg ne haragudj,ezer bocsánat!

Berzkat:Igen.ismerős nagyon is,apa éjszakás és Gergő most kezdte rugdosni az ágyat,úgyhogy lassan vége az éjszakának.Szerinte!

Gergő szívószállal iszik rendesen,de pohárból is szeret,csak én inkább a szívószálast szeretem valamiért jobban.
Tök jó,hogy Zita már ilyeneket mond,pedig a lámpa nem egyszerű egy picinek szerintem.Ügyi nagyon.

Na,most megyek,nem-e csak a cumit keresi,aztán ha alszik rendesen,akkor én is elhúzok a paplan alá.Jó éjt Nektek!

 


Sziasztok! Gerimamy igen észrevettem, de én nem akartam szólni, reménykedtem ,hogy más valaki is észreveszi és megoldódik... ne érezd magad emiatt kellemetlenül, megoldódott ez a lényeg... megprobálok mindent végigolvasni amíg nem voltam...s aztán jövök...puszi mindenkinek...

Rubinita

Kép

Kép
 


Bacsbern!? Már rég nem voltál... Jól vagytok? Gyere picit...

Rubinita

Kép

Kép
 


S Nansy sem jár ide gyakran :-( ... Lányok megkérdezhetem? Kinek a babája Dominik? Lehet , hogy nem vagyok teljesen ,,képben'' de tényleg nem tudom... vagy lehet ,hogy én nem is ismerem az ő mamiját... bocsi, segítsetek...

Rubinita

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Berzkat: Marci ma már nem esett, mivel másik gondja van. Feláll, de nem mer leülni :shock: Szóval most áll, és mikor megunja, elkezd sírni, és akkor leültetem. Vagy mit csináljak vele. Csak nem hagyhatom, hogy ott álljon az ágy mellett és sírjon. Bár ha holnap is ezt csinálja, akkor csak az lesz, nehogy aztán mindig ott kelljen lennem, hogy leültessem :roll:

Zita nagyon ügyes, hogy már ezeket mondja, és főleg az, hogy tudatosan használja.

Helen Doron: Nővérem mindkét kislánya jár, nagyon szeretik. Mi is mehettünk volna akár már szeptemberben, mert indult ilyen piciknek is, csak elég drága az induló csomag, és akkor éppen nem úgy álltunk, de most szeptemberben tuti megyünk.

Kéz: Marci a jobb kezét használja töbször, persze mind a kettőt, de észrevehetően többször a jobbat. Szóval szerintem jobb kezes lesz. De pont a mostani Baba Magazinban írnak erről, hogy igazán csak a gyerkőc 1,5 éves korában lesz végleges. Szóval most még változhat. Ha érdekel a cikk, akkor majd beteszem ide.

Rubinita: Dominik Elizabeth kisfia. Nem ismerheted, mert csak az első oldalra írt egyszer és azóta sem. Lehet ki is veszem a táblából, mert nem küldi az adatokat sem. Ő még a régi topikban volt, de már ott sincs.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Pont én is kérdezni akartam tőletek ezt a jobb kéz bal kéz dolgot! Mert, hogy Kyra láthatóan a bal kezét használja sokkal többet, és amikor a jobb kezét használja látszik, hogy sokkal kis ügyetlenebb! Amit nem tud jobb kézzel megcsinálni mindig ballal fejezi be! De akkor ez még változhat? Mert hogy most úgy néz ki bal kezes lesz!

Nikole, Kyra is félt leülni, elesni pár napig, de nála elmult 2-3 nap alatt!Én jókat derültem rajta, hogy olyan kis édesen nézett, hogy "gyere már anyu segíts, ne vihogj rajtam" :lol:

Zita nem semmi! Kyra még egy szót se használ tudatosan! Gagyarászik, de még nem tudatosan! Ő is tudja már egy két dologról, hogy mi az, főleg a cumit tudja! :D

Hát én is azt néztem, hogy mostanság leszűkült a topik....Nansy, Bacsbern, Krisy, Judit, gyertek sokkal többet! :cry:

Most néztem, hogy tök jó megvan a szülinapos tábla is :)
És Ruben augusztus 19.én született! Az a házassági évfordulónk :wink:
Jó kis nap! :)

Február végén kezdődnek a szülinapi bulik :D
De jó is lesz :)

Tényleg, mit szólnátok egy bababulihoz? Annyira jó lenne ha talizhatnánk! Tavasszal vagy nyáron! Már persze ha nem lakunk olyan messze egymástól :)
Mit gondoltok? :)

Na megyek elteszem magam holnapra!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!
Apa dolgozik, ilyenkor bírok írni. Egyébként Tamás szerint függő vagyok, és olyankor ha itthon van, hanyagolom a gépet inkább. Bár nem hiszem, hogy sokáig itt maradhatok, mert Balázs rosszul van, ha itt ülök.

Azt hittem ma van Marci névnapja. Még jó hogy van ez a névnapos naptár, de azért Marcinak boldog "nem mostani névnapot"!

Képzeljétek, Tesómnál bármikor megindulhat a szülés. Jövő héten szerdán kell befeküdnie, de azt mondta a doki, hogy akár ma a lépcsőn lefelé is elfolyhat a magzatvize. Bár Hugi nem reménykedik, mert Jankát is túlhordta. Abban bízik, hogy most kisfia lesz, és hátha Ő nem húzza addig. Már nagyon szenved, mindene fáj. (Ismerős az érzés, ugye Akíra? :evil: )

Én is jobb kezesnek tippelem Balázst. Eddig szinte csak azt használta, mostanban már a balt is. Bár nálunk nincs bal kezes a közeli csaldban. Tesóm férje balkezes, a kislányuk is az lett.

Helen Doron engem is érdekelne, de ahhoz 35 km-t kellene utaznunk Bajára. Szégyen, hogy angoltanár létemre nem is tudok sokmindent a módszerről. :oops: :oops:
Egy ötlet: rúgjatok fenékbe, ha hülyeség. :wink: Nem lehet a kapott cd-ket (gondolom azt adnak a csomagban, többek között) másolni? Mert akkor esetleg más is beszállna a költségekbe (én tuti) és nem lenne olyan drága nektek sem és tanulhatnának a Manók. De tényleg csak kósza ötlet...

Na, most megyek, majd még jövök!

 


Képzeljétek!!!!!!!!!

Kibújt a 4. fogacska!!!!!!!!!!!

Remélem most már az éjszakák is jobbak lesznek!

 


Sziasztok! Judith! Ugyanazt mondja a párom nekem is amit a tied :-) ... s jaj Judith de aranyos vagy, de komolyan, én is benne lennék ebben a cd másolósdi dologban , de mi van ha ez kibukik, megyünk ketten a sittre mert mi itt nyíltan leírtuk s ez kimeríti az illegális cd használat fogalmát...nem baj a többiek hoznak nekünk grill csirkét :-) ... a durvább az volt amikor én a szervezet bünözés elleni alosztály vezetőjét kértem meg-aki nyaralószomszédunk-,hogy szerezzen nekem egy pisztolyt,sok volt akkor a betörés a környéken,na nézett nagy szemekkel... Akíra! Tehát évforduló lesz nektek is augusztus 19... de jó...Lányok! Babatali tényleg jó lenne... majd remélem összejön a távolságok ellenére is...de van egy jobb ötletem,gyertek nálunk,s így majdnem mindenkinek egyforma távolság Nyíregyháza :-) :-) :-) ...
jó éjt, szép álmokat... puszi mindenkinek...

Rubinita

Kép

Kép
 


Judith! Gratulálok Balázsnak a 4. fogacskához! Igazi nagyfiú már...

Rubinita

Kép

Kép
 


Sziasztok

Hát ha ti úgy gondoljátok hogy használni tudjátok a cd-t tanfolyam nélkül is, akkor lemásolhatom nektek ( legfeljebb nekem is hoztok majd grilcsirkét), de szerinem ez a tanfolyammal együtt ér valamit, mert ott mutatják meg hogy mit és hogyan kell csinálni a gyerkőcökkel, meg ott vannak az oktatáshoz szükséges cuccok. Hát nem tudom. Mondjuk az én angol nyelvtudásom el sem mondom nektek hogy hol van :oops: . Németre szívesen bevállalnám az oktatást a gyerkőceimnél, de úgy gondolom hogy az angollal jobban járnak.
Nálunk 17500 Ft a kezdőcsomag amit meg kell venni. Ez 10 havi tananyagot tartalmaz. Az oktatás havonta 7500 Ft. Heti egyszer egy 45 perces óra. Ezt az összeget ha beülök a barátnőimmel valahová is elköltöm :oops: . Bár a kezdés tényleg húzós. De legalább én is tanulok :lol:

Sch Judit
Gratulálok a 4. fogacskához! Mi még mindig kettőnél tartunk, de szerintem fönt egyszerre fog jönni a 4. Tökre úgy látom, de majd kiderül.
Hú, de jó lesz neked, megint babázhatsz. Én annyira szerettem amikor még olyan nagyon-nagyon picik voltak.... Mint a plüss mackók

A babatali jó ötlet. Ki hol is lakik?
Akíra-Páty
Berzkat-Esztergom
Többiek? Nem tudom :oops:

 
 


Ez tényleg elég húzós. Elég jó órabérrel dolgoznak. :evil:
Bár ha lenne nálunk, én is tutira elvinném Balázst. Talán nekem kellene csinálnom egy ilyet. :lol: Már gondolkoztam rajta, de akkor ugye nem lehetek gyeden, csak gyesen. És itt Bácsalmáson nem biztos hogy akkora kereslet lenne, hogy megérné.
Szóval én bácsalmási vagyok, egész délen, 10 km-re a határtól. Nekem minden messze lenne, Pest is és Nyíregyháza is. És természetesen nálunk is találkozhatunk!!!! Az is egyforma messze van mindenkinek! :lol: :lol: :lol:

Rubinita!
Grillcsirke... Nyamm-nyamm!!! Imádom, főleg így fogyókúra idején. Nah, ha mi lebuknánk, akkor másokkal mi lenne? Mindenki másol cd-t, mi meg csak beszélünk róla, bizonyítsa be vki, hogy meg is tettük! :P

 


Sziasztok leendő börtöncella társak :lol:

Jó ötlet ez az angol dolog! Bár a mi közelünkbe sincs ilyen, meg hát kistesó project elött meg ha már megfogan se lesz igazán rá most anyagi keret! De az ötlet és a cd másolás jó :lol:

Hát igen, ez a baj, hogy túl messze vagyunk egymástól! Berzkat még nem is annyira, de a többiek úgy néz ki igen :cry:
Pedig jó lenne megoldani! Nyáron egy kis pic-nic az azért jó lenne :) De hát azt hiszem erről le kell mondanunk :?

Gratula a 4.fogacskához :)

Függőség! Hát egy ideig párom is csak nézett, hogy miért vagyok itt ennyit...de én elmagyaráztam neki, hogy amit ő a melóhelyén karattyol x-el és y-al azt én max. a gyerekkel tudom itthon megtenni, az meg azért nem ugyanaz! Mert hát beszélgetek én vele amikor csak tudok neki gagyarászok, de azért szükségem van arra is, hogy értelmes felnőtt emberekkel beszéljek! Már evvel nem Kyrát akarom megsérteni, de még csak a ti gyerekeiteket se, de hát azért nem ugyanaz velük "beszélgetni" mint veletek! Szóval ő totál megértette szerencsére, és azóta nem szólt be! :lol: :wink:

Rubinita, igen jövő aug.19-én lesz a 2.évfordulónk! Ugyhogy majd mindíg tudom mennyi idős Ruben, mert az évfordulónk számából levonok egy évet :lol:

Szülés, túlhordás... :evil: Ne is mondd! Még szerencse, hogy a következő bébit nem tudom túlhordani, mert programozott császár lesz :D Mégegy olyan szenvedést....pfff! :twisted:

KépKép
KépKép
 
 


Jaj, és most látom, Balázsnak boldog 10.hónapot :)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Mindjárt indulok a fodrászhoz,juhhéj!

A babatali nagyon jó ötlet én is gondoltam már rá sokszor.Felőlem hozzánk is jöhettek!:)

Tegnap tök jó érzésem volt egész nap.Tegnap volt Gergő pont annyi ideje kint,mint amennyit bent anno.Mindjárt 1 éves,már csak 3 hónap,hogy szalad az idő,anyám!
Tényleg,a korról jut eszembe.Itt én vagyok a legfiatalabb ugye?
Most voltam októberben 22.:)

Úgy érzem csajok,hogy mostanában kicsit túllőttem a célon itt a topikban,úgyhogy egy darabig nem jövök,csak a blog chat-en leszek megtalálható és az msn-en.Aki akar úgyis megtalál!:)

Pussz mindenkinek!

 


Sziasztok

Gerimamy
nehogy már ne gyere! Töltsd csak nyugodtan az olalt! Én is azt teszem, ha van időm. Különben azt hiszem nekem is le kell töltenem az msn-t, mert lassan mindenki ott lesz :lol:

Na, ma én is elkezdtem a fogyókúrát....... hogy hogy fogom bírni? :roll:

Csajok, én benne vagyok egy debreceni vagy egy nyíregyházi taliban is. Összekötjük egy jó kis hosszú hétvégével, és legalább pihenünk egyet :lol:
De lehet nálunk is :lol: Az senkinek sincs olyan messze . nem?

 
 


Gerimamy, na ilyeneket ne is mondjál!
Nem fizetünk minden megkezdett odal után,ugyhogy teljesen mindegy mennyit írsz! Szóval írjál csak sokat sokat, és így mi tudunk olvasni :D még ha válaszolni nincs is mindíg időnk! Ha nem tetszik max görgetünk :wink:

Drukkolok minden fogyókúrázónak! Aztán kérjük a beszámolókat, és akkor a második után én a leghatásosabb és leggyorsabb kúra receptjét kérem :lol:

Ezek a tali helyszínek :lol:

Hát én max Pestre tudok eljutni busszal vagy Esztergomba, de máshova nem igen :lol: Sajna autónk nekünk nincs, de ha valahol meg akarjátok szervezni és mindenki oda megy, hát én is elmegyek apával egy hétvégére egy Debreceni vagy akármilyen hotelbe, szóval rajtam nem fog múlni, csak kicsit macerás lesz :lol:

Utólag is boldog 9 hót Gerybabának :) Bocsi, hogy így megkésve, de tudod a tegnapi napom kicsit K.O. volt! Csavar és miegymás....de nem mentegetőzni akarok... :oops:

Én már öreg minjárt 27 éves banya vagyok...na jó most még egy két hónapig 26 de már nem sokáig :lol:

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok! Balázsnak boldog hónapfordulót kívánok! Akíra... honnan tudod előre , hogy programozott császár lesz? Megbeszéltétek?... Berzkat sok szerencsét a fogyihoz...tényleg jó lenne a hosszú hétvége :-) ... Lányok! Tényleg volt már valaki az alsópáhoki babahotelban? Én most a húsvéti időszakra gondoltam a családdal...Vagy van valamilyen ötletetek? Ti otthon töltitek a Húsvétot? Mert már intézni kellene a foglalást... Gerimamy! Jó szépítkézést neked! Én is délután megyek. Mi a baj? Miért nem akarsz ide jönni? Én pld. még nem tudok chatre vagy msn-re menni a h...e modemem miatt... ha mindenki ott lesz csak én fogok itt magamban beszélgetni :-( ...

Rubinita

Kép

Kép
 


Gerimamy! Elnézést...most néztem...utólag is boldog hónapfordulót kívánok Gergőnek... bocsánat, hogy picit késve...

Rubinita

Kép

Kép
 


SZIASZTOK

Ezer éve nem írtam de olvasni minden nap olvasok....sajna Dorina baromira szenved a felső fogával így nagyon nincs időm, na meg elkezdte ő is a nem akarok aludni korszakát :( Most is 30 percig üvöltött de azt a hiszis verziót csinálja, szóval kész vagyok idegileg . Este is van hogy 2 órába beletelik mire elalszik. De tudom most kell erősnek lennem és nem engedni a hisztinek..... hát próbálkozom de néha muszáj kivennem. Na meg eddig azon siránkoztam hogy nem forog a gyerekem ,most már álmába is megfordul na persze utána meg sír szóval éjjel is kel kellni hozzá hogy vissza fordítsam :?
Na de nem panaszkodom nem azért jöttem!!!

Gerymami
Én nem akarok bele szólni a döntésedbe......
de én szeretem olvasni a hsz.-aidat és ha nem jössz 1 darabig nagyon üres lesz a topic nélküled :lol:
Szóval tessék csak jönni és írni jó sokat!!! Na ezt persze pont én mondom!!! :oops:
BOLDOG HÓFORDULÓT GERIEK

Rubinita
Köszi a hiányolást nagyon édi vagy,igérem jövök többet, mert imádm ezt a topicot :D még akkor is ha néha csak olvasó üzembe vagyok.

Hát én most voltam decemberbe 26 szóval én sem vagyok 1 mai csirke :oops:

Tali
szerintem tök szupi lenne mi Csepelen lakunk és nekem is az lenne jó ha busszal tudnánk menni a tali helyszínre ,mert hát Apa dolgozik és így nem tud vinni minket kocsival :oops:

Sajna Dorina fel is kellt ennyi volt az alvás pedig még annyi mindent akartam írni, remélem ma még tudok jönni és akkor folyt.köv.

Addig is puszi mindenkinek
Vendég
 


Gerimamy: boldog hófordulót Gergőnek!!!!!!!!!
Kellene egy hófordulós tábla is, mert szegény Geribabát most teljesen elfelejtettük :oops: Remélem nem ezért nem akarsz jönni ide??? És igenis várunk, minden topikba kell valaki aki mozgatja, különben képesek lennénk ellustulni. Szóval gyere, legyél a mi kis "hajcsárunk" :lol:

És Balázsnak boldog 10 hónapot!!!

És ha már a tábláknál járunk: ugye szerettem volna még egy mamás névnapos és mamás szülinaposat is, szóval várom a dátumokat, ide, nem kell priviban, majd sasolok :lol: Ja, és az évet nem kell ám küldeni, nekem elég a hónap és a nap :lol: Egyébként én már 29 leszek nagyon nemsokára (ebben a hónapban) :cry:

És mi Szolnokon vagyunk, szóval csak néztem nagyot néhány talihelyszín olvasásakor :lol:

Angol: A nővérem azt mondta, hogy mivel a kisebbik lánya ugye hallotta otthon, mikor a nagyobbik hallgatta, sokkal fogékonyabb volt. De mikor mentek a tanfolymra meg kellett venni újra. Szóval jó ötlet ez a másolásosdi, de ha menni akartok, akkor úgyis meg kell venni. :cry:

Judit: gratula a 4. fogacskához!

Én tegnap este láttam, hogy Marcinak kibújt az 5. fogacskája, bal felső oldalsó. Vagy hogyan írjam :roll:
Eddig fel sem tűnt, ma éjjel viszont nagyon sokszor felsírt, szóval most egy kicsit zombi vagyok :cry: Gondolom most jön ki a többi része, tegnapra csak a hegye bújt ki.

Kép
Kép
 
 


És betettem a cikket a jobb- és balkezességről, hátha valakit érdekel. Egyébként nővérem nagyobbik lánya úgy tűnik balkezes, míg y kicsi jobb. Eddig nem igazán volt balkezes a családban előtte.

"Kisfiunk most kilenc hónapos. Egyre többet játszik, minden érdekli, minden után nyúl, kézbe vesz. Megfigyeltük, hogy inkább a bal kezét használja. Lehet, hogy balkezes lesz, vagy ebben az életkorban még nehéz erről nyilatkozni?

A csecsemő hét-nyolc hónapos korban adja első jeleit annak, hogy a jobb vagy a bal kezét szereti használni. Nyújtsanak gyermekük felé egy játékot, és figyeljék meg, melyik kezével nyúl utána. Ha rendszeresen ugyanazt a kezét használja, abból valamelyest következtethetünk majdani jobb- vagy balkezességére, bár ez még korántsem végleges.
Amint a kisgyermek képes mindkét kezét összhangban használni (kb. egy-másfél éves kor), adjunk neki valamilyen játékot, amit egyik kezében tartania a másikkal pedig működtetnie kell. Azt figyeljük, melyik kezét melyik feladathoz használja. Mivel a működtetéshez nagyobb ügyesség kell, e módszerrel jó eséllyel megtudhatjuk, hogy jobb-vagy balkezes lesz-e gyermekünk, bár a végleges választás sokszor nem történik meg kétéves kor előtt."

És más téma: mi is gondoltunk rá, hogy tavasszal el kellene menni egy bababarát szállóba, és azt hiszem párom is pont az alsópáhokit mondta. Persze még nem voltunk, így nincs tapasztalat, de talán a rokonaink oda járnak, majd megkérdezzük tőlük.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Jaja,nem úgy gondoltam,hogy nem jövök sosem,csak egy picit kevesebbet.Még mindíg szégynlem magam....Nekem ehhez kell egy kis idő,hogy magamban rendbe tegyem,tudjátok én már csak ilyen lelkike vagyok. :(

Na,megjöttem a fodrásztól,és Gergő haját letolta életében először.Most kis kopi.Majd teszem a baba-mama fotót,most friss fejekkel.:)

Köszönjük a köszöntéseket! :D Balázsnak boldog 10.-et kívánunk!
Tényleg Judit,aludt éjjel a kis manó?

Na,most megyek,de ,,közkívánatra" később jövök! :D

 


Sziasztok!

Ma pozitív lett az LH teszt, ugyhogy nekiállunk a kistesó projectnek :lol:
Tök izgi :D

Bacsbern, végre téged is látni! Gyere minnél többet! Persze tudom milyen a nyafis baba, de azért ha csak időd engedi gyere ha csak fél mondatra is :) Csak hogy tudjuk nem unsz minket, és minden ok veletek :)

Szülinap: április 26.
Névnap: október 21.
Mármint nekem :D

Mikor van neked a szülinapod Nikole? Ha ebbe a hónapba akkor már mindjárt :)
De miért baj ez? Nem vagy te még öreg, legalábbis annyira nem hogy ezért sírnod kelljen :lol:

Ja, Bacsbern, mi most voltunk a hétvégén Csepelen! Ha tudtam volna, hogy ott laksz...tuti beugrottam volna egy pár percre hozzátok! :cry: Merre felé laktok? Jöhet privibe is :)

Rubinita, Kyra is császáros baba, szóval a következő is az lesz :) Ezért lesz programozott :) Tegnap beszéltem meg a dokival :) Persze ha nagyon akarnám lehetne próbálkozni normál szüléssel, de azért a császár után a rizikó fenn áll! Szóval én sose voltam oda a szülés gondolatáért...ugyhogy jó lesz nekem a császár! Nem ragaszkodom egyáltalán a természetes szüléshez.... :oops: :oops: :oops:

KépKép
KépKép
 
 


Jaj, most n is szégyenlem magam :oops: . Minden hófordulós babának gratula!

És ha már a korokról van szó, azt hiszem én vagyok itt a pálmavivő, a magam " kis" 31 évével :oops: :oops: . Itt még mindenki olyan fiatal..... Csak én nem :cry: . de hát nekem már 2 kiskópém van, és azért ehhez ugye évek kellenk????????Szóval én szeptember 20.-án már 32 leszek. nikol, itt az adat :D :D

Ezt a kezes dolgot azért kérdeztem, mert Zita szinte mindenért a bal kezével nyúl először. Aztán átveszi a jobba is, úgyhogy nem tudom . Nekem inkább bal kezesnek tűnik, de nálunk senki sem balkezes. De mint olvasom, ennek semmi köze ehhez, attól ő még lehet balkezes.

Bacsbern, jó hogy jöttél! Gyere többet!

mennem kell főzni, de majd jövök!

 
 


Nikole, bocs a kisbetűért! :oops: :oops: :oops:

 
 


Sziasztok!

Mi ez a nagy csend?

Hát csajok sajna ma sem tettem fel baba-mama fotót,mert csináltam ugyan,de hányingert kaptam tőle,úgyhogy arra a döntésre jutottam,hogy csakis akkor teszek fel,ha sikerült a fogyi. :(

Berzkat:Te milyen fogyit csinálsz?És hogy bírod?

A taliban szívesen benne vagyok,de nekem itt Pusztaszabolcson vagy Pátyon lenne jó.A többi hely igen messze van sajnos. :(

Nem hiszitek el,hogy milyen jó volt ma a kisfiam!Mint egy kistündér,olyan édi volt egész nap.Mamikája mondta is neki,hogy elment a hajad,megjött az eszed?Megvacsoráztunk felállás nélkül,és minden egyéb hiszti nélkül,csoda történt vele,vagy én nem is tudom.

Na,most megyek,mert Apa reggel megy dolgozni és kicsit tv-zünk még.Jó éjt nektek!

 


Sziasztok!
Ma megint nem voltam túl aktív, de Balázzsal el kellett mennünk itthonról, hogy Apa legalább egy kicsit tudjon aludni, mert ma megint éjszakás. Így nem is kapcsoltam be a gépet.

Cserébe viszont csináltam csomó tök jó képet (szerintem jók) és majd felteszem a blogra ha lesz időm. Most már nem szeretnék nekiállni, mert akkor ismét hajnal lesz, mire lefekszek.

Kitaláltam a helyszínt a talira! Ha bukik a cd biznisz, és lecsücsültetnek minket, akkor lehet, hogy egy helyen leszünk mindannyian összezárva, pl a kalocsai női böriben. :lol: Na ott kidumcsizhatjuk magunkat! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Berzkat!
Szomorúan közlöm, hogy nem Te vagy a rangidős, mert én még nálad is "öregebb" vagyok. Én is 32 leszek, de júliusban. Egészen pontosan júli 16-án. :cry:
Nekem meg még mentségem sincs, hogy 2 gyerek vagy ilyesmi... Na jó egy mégis van, nekem ez már a második házasságom és ott ugye "eltoltam" néhány évet. De utólag persze kicsit sem bánom, hogy nem lett előbb gyerek, mert nekem pont ez a férj és ez a gyerek kellett. :P

Köszönjük a 10 hós gratulációkat! És Gergőnek is gratulálunk!!!

Voltunk védőnőknél, meg a dokinéninél. Háááááááát, nőttünk 2 centit, most már 78 centi. viszont fogytunk is: 9000-ről 8950-re. Számítottam is rá, mert ugye pár napig csak kekszes almát evett a Manó, és szemlátomást össze ven esve. De most már nagyon jól eszik ismét, 2 hét múlva megint mennünk kell, tutira nem lesz semmi gond.

Most megyek a blogra!!!! (hátha van még valaki)

 


Sziasztok!

Ez a börtönös tali bejön :lol: 8)

Gerimamy örülök, hogy Gergő jó útra tért :lol:
Lehet a hajában van a "rosszasága"! Mostantól le kell neki vágni mindíg :lol:

Gerimay, pedig tehetnél fel képet :) Az anyémnél biztos nem rosszabb :lol:

Ahogy látom vannak itt magassági meg kilós adatok meg szülinapok is röpködnek, ugyhogy Nikole lesz mit betábláznod :D

Kyra elég nyügi volt az éjjel! :? Álltalában 1x szokott felkelni éjjel meg 1x hajnalba! Most 3x kelt fel az éjjel, és még nem kelt fel hajnalba :roll: Nem tudom mi ez, de remélem nem az új alvási rendje, mert ez nem jön be :?

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Nagyon sasolom az írásaitokat és mindig előttem a cetlim, és írogatok :lol: :lol: :lol:

Szóval lassan készülhet is a tábla, bár a névnapok nincsenek még úgy egybe, mint a szülinapok! Leírom, hogy kiről mit tudok oké?

Akíra: szüli, név, OKÉ
Berzkat: szüli
Bacsbern: szüli
Sch.judit: szüli + Balázs adat

Szóval Gerimamy, Krisy, Rubinita és Nansy hajrá, hajrá, és persze a névnapok a többieknek. Mert Juditot még csak megtalálom valahogy, de a többiek???
:lol:

Nálunk a ma éjszaka sem volt túl jó, vagyis inkább az este, Marci vagy 5x sírt fel 8 és éjfél között. Pedig adtuk neki a homeos bogyót, kentük az ínyét és mégis. Márúgy látom szinte teljesen kint van az a fog, úgyhogy remélem a ma éjszaka már jobb lesz :cry:

Talira nekem is Pest környéke lenne jó, pl. Páty :lol: Mondjuk a legjobb itt lenne Szolnokon, mert Marci még mindig ordít a kocsiban, épp ezért nem vállalom be vele a buszozást vagy vonatozást. Azt hiszem mire elérnénk a célunk, még a sofőr is én lennék, mert mindenki elmenekülne az ordítás elől :lol:

Kép
Kép
 
 


Jó reggelt!

Sch Judit
Hát akkor 2 hónappal te nyertél! De hát az egy férj és két gyerek időben felér két férjjel, meg egy gyerekkel. Nem? :lol: A lényeg hogy megkaptuk amit akartunk: jó férj, és szép gyerek(ek). :P :P :P
Adj enni jó sokat Balázsnak, mert a végén még rádkiabáljuk hogy őt is fogyóztatod!! :lol: :lol: ( vicc volt, remélem most már hízni fog, csak a betegség miatt volt ez a kis visszaesés))

Gerimamy
Jó ez az "elment a hajad megjött az eszed" beszólás. Aztán majd ahogy esetleg Gergő megint visszatér a régi önmagához, legalább ráfoghatjátok hogy igen, megint nő a haja, megy el az esze :wink:
Különben én megnézném azt a baba-mama képet! Már láttunk úgyis, gyhogy szerintem jöhet.... És azért nem vagy te olyan hogy ne tehetnéd fel magad ide!!!!!És milyen jó lesz majd megnézni a fogyi után hogy mennyit változtál :wink:

Kérdezted, én az atkins diétát csinálom, de nem olyan drasztikusan, csak nem eszem kenyeret és krumplit, meg persze édességet sem. :cry: És persze kicsit kevesebbet próbálok enni mint eddig . Csak az a gáz, hogy egész nap itthon vagyok, és bárhová nyúlok, mindenhol nasi van.... Nagyon nehezemreni esik kibírni hogy ne egyek belőle :D Tegnap reggeli pl. egy virsli egy főttojással, ebédre 2 db főttojás, és este 4-5 között szoktunk együtt enni, rakottkelt csináltam meg levest. Aztán késöbb már nem ettem. És amire nagyon figyelek hogy jó sok ásványvizet igyak. Eddik naponta kb ha 2-3 dl-t megittam, az sok volt. Most 1-2 liter között iszom. Majd ha lesz eredménye, akkor elmondom hogy mennyit sikerült leadni. Remélem le fog menni és nem fel :roll:
És te, hogy állsz? Bírod még? Még mindig te főzöl mindenkie, vagy most mellőzöd? Nagyon nehéz megállni hogy ne egyél abból amit főzöl, ne kóstolgasd, stb... Én már csak tudom.......... :lol:

Tali
Az új helyszín nekem nem tetszik. Gyerekek nélkül annyira nem jó ez a tali :cry: . Különben elég vicces lenne ha ott kéne beszélgetnünk :lol: :lol: :lol: :lol: Jó kis csíkos ruciban, rácsokon keresztül......

Nézitek a reggelit? Most megy Steiner Kristóf meg a kutyája. Kutyaparfüm, szájfény, tappancskrém, maszírozó fürdőszivacs. Hát rögtön besz.rok.....Ja, és együtt fürdik a kutyájával...... Na ez már nekem sok.

 
 


Sziasztok!

A börtöncellás tali nkem bejönne,ott tuti lefogynánk!Azon a koszton! :lol: Na,de viccet flre téve nekem Páty a nyerő.Úgyis megyünk nemsokára.

Fogyi:Természetesen még bírom,semmi nehéz nincs benne.Az eredményt nem tudom megmondani,mert sz@r a mérlegünk.Nem mindegy hova teszem és helyenként 2 kilókat csal.Úgyhogy nem tudom.

Berzkat:Olyan jót röhögtem ezen a Kristófos írásodon.Ez a gyerek valami brutál.Nem elég,hogy meleg,még ez a kutyamániája is.:lol:
Tappancskrém?Képzelem milyen jól áll neki a szájfény!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szóval akkor megbeszéltük,hogy én vagyok a lefiatalabb.
Nikole:Szülinapom-október 10.
Névnapom-október 6.
Jó,mi?

Most mennem kell,mert a mai reggelimet szégyen szemre kihagytam és mostmár az ebéd csalogat.Később jövök és visszaolvasok! :D

 


Halihó..............
Nikol szülinap dec 2
névnap febr 18

A böris tali nekem is bejönne legalább senkinek nem lenne kifogása hogy túl messze lakik vagy épp nem ér rá stb.....

Fogyizás
hát én is elkezdtem ,de nekem sajna egyik sem volt túl szimpi szal én csak annyit csinizem hogy próbálok kevesett enni és este 6 után már semmit.Annó egyszer réges régen sikerült így lefogynom,bár akkoribba fiatalabb is voltam :lol:

Csajok nektek a babók már csak egyszer alszanak napközben??
Dorina eddig 2 -szer aludt 1-1 órát de most délelött alszik 1 hosszabbat 2 óra és utána már igen akar elaludni délután, de ha nem teszem le akkor nem birja ki estig. 6-kor meg mégse tehetem le aludni????
Bár látom sokan köszködünk az alvással :(
Ma Dorina este fél 9-től nyomta reggel 8-ig ami tök szupi volt és még a cuclijáért se ébredt éjjel(nah ilyen nem sokszor van) de azért nappal is kéne még ennyi idősen még 1 5 éves gyerek is alszik nappal 2-3 órát. Nektek mi a véleményetek?
Meg a másik gondom a kajcsi alig akar enni és nagyon válogat...
reggel mikor felébred megissza a kakaót pl 8-kor ami tej vízzel higitva ami szerintem nem olyan laktató és 1-2 körül még nem éhes vagy nem eszi meg csak a 3.ik féle kaját
Ez szerintetek a fogától lenne???
Lehet kicsit értelmetlen lett de közben főznöm kell hogy mire Dorina felébred készen legyek

jA és annó a nevekről volt szó kit hogyan hívnak
én Bernadett vagyok és Dettynek becéznek

Na lépek pusz
Vendég
 


Csajok a gyerekm fél 11-től alszik nem tudom miért csinálja ezt már megint ugrott a du-ni alvás mi lesz velünk estére ÁHHHHHHHHHHHH.
sZERINTETEK TEGYEM LE DÉLBE ADDIG HÚZZUK KI VALAHOGY ÉS AKKOR ALSZIK FÉL 3-IG ÉS AKKOR KIBIRJA 7-IG?
Nem tudom mit csináljak tanácstalan vagyok? Saját magát átállítja az egyszeri alvásra???????????????HELP

Ja és Akira nem válaszoltam mi Csepel végében lakunk az Óvoda utcában nem tudom így ismerőse neked??? De ha megint erre jártok szólj és beiktathatunk 1 kis baba talit, tök jó volna :lol:
De itt van mellettünk a Tesco 1 percre lehet így könnyebb azonosítani.
Vendég
 


Na most ébredezik de ez 3 óra alvás volt ,ez nagyon sok!!!!!!!!!!
Vendég
 


Bacsbern:Nálunk most az ilyen gázos éjszakáink miatt úgy megy a dolog,hogy csak délelőtti alvás van,ami azt jelenti,hogy 11-12 körül lefekszik és ameddig csak akar aludhat.Álltalában egy,max. 2 órát szundít.Utána már nem teszem le,max. akkor,ha nagyon nagyon nyűgös.Így éppen elég fáradt ahhoz,hogy az éjszakákat végig aludja.És mióta így csinálom,azóta tök édi egész nap.Szóval szerintem nem baj,ha sokat alszik délelőtt.

Az én nevem Renáta,de azt hiszem írtam már.

 


Sziasztok! Ruben adatai a táblázatba: súly 7200g , azt nem tudom pontosan ,hogy hány cm mert fürdés elött akartam megmérni apa dolgozóasztalán ( :-) ) a logarléccel ( ! ) , s majdnem lepisilte a mappákat, de majd megmérem másként, most 68-74es ruhákat hord, hasrafordul,gőgicsél,fog nincs... Saját adat: a rangidős én vagyok ''33''...csajok ti mindannyian ,,piszkosul fiatalok vagytok'' :-) :-) :-) ...na meg én is egy picit :-) apa szerint meg nagyon,de ez jó.. születésnap: március 23. névnap: június 02...
jajjj fogyókúra... én is kezdeni akarom...még szerencse a szerencsétlenségben , hogy a terhesség alatt 1,5 kg-ot hiztam,ez 8 hónapig tartó hányás miatt volt és borzasztóan odafigyeltem ,hogy mit eszem szinte gyümölcsökön éltem, de ez a súlytöbblet sem hiányzott nagyon...egy éve jártam hetente kétszer tornázni, most meg fárasztó ha az emeletről le-fel járkálok, de meg is érdemlem, haragszom magamra ,hogy ilyen lusta vagyok...s ne tudjátok meg ,hogy mit iszom ,nem ásványvizet, azt a család iszik...komolyan le sem merem irni
( pepsit) de naponta több pohárral...pedig tisztában vagyok a káros hatásával... na csajok most lehet engem elítélni :-( ...

Rubinita

Kép

Kép
 


Krisy?! Remélem jól vagytok...gyere picit...

Rubinita

Kép

Kép
 


Rubinita
Ne aggódj nem vagy egyedül! Ásványvíz pppffffffffff
Én fantázom napi 1l és én csak azt iszom semmi mást nem!
Szal engem is lehet ítélni :lol:

Gerimamy
Köszi a választ eddig még nem alszik Dorina sem fél 2 óta fenn van még jól birja eddig még nyűgizni se nyűgizett, de nem kiabálom el.Remélem kihúzzuk az esti 7 órási fürcsiig.
Vendég
 


Nah azt hiszem ma én voltam a sok.......
Gerimamy gyere légyszí is válts le :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron