Új privát üzeneted érkezett!

Ha ez valóban igaz, mármint hogy vissza akar menni dolgozni, akkor kb. a fél ország fogja megkövezni, mert mesélje másnak, hogy nem a pénzért csinálták!
Amúgy pedig igenis ki merem mondani, hülyeséget csináltak ezzel az egész a Réka csak ennyit hízott, ennyitt bringázott dumával, van egy két idióta aki vakon fogja őket követni. Hát köszi a jó példát! Lássuk milyen gyerekek lesznek belőle! Amúgy csak egy kérdés merült fel bennem. Ha nem voltak komplikációk, miért voltak több mint egy hétig bent a korházban? Én is császáros voltam, (na persze én nem kértem), de engem, ha a Bencével nem lett volna probléma, öt nap után elengedtek volna!!!!
Fúúúú, most én is dühös vagyok!!!!Kép

Süti
süti
 
 


(Én 72 órával csaszi után itthon voltam. Igaz, varratszedni még vissza kellett mennem később.Ildi)

Ildi
pildi
 
 


Süti

Nálunk gyakorlat a kórházban,hogy császárosoknak minimum 10 nap.Ha jól vannak,ha nem.Ezek szerint ez kórházfüggő.

Amit viszont nevesnévtelenünk írt,így is vagyon.Érdekes,hogy az orvos nem retteg ettől.Kép
Egyébként azt is nyilatkozta Norbi,hogy azért nem volt bent a császárnál,mert nem akarta látni Rékát szenvedni...érdekes,A szülőszobán bírta...amikor az érzéstelenítés már hatott,akkor nem...

Lányok,nem olyan kicsit nagyon összevissza van ez az egész???Ezek összehordanak hetethavat,se füle,se farka.

Ami az 1 hónapos bölcsibeadást illeti,érdekes lesz.És melyik bölcsi fogja vállalni,mert nem hiszem,hogy 1 hónapos gyereket bmelyik állami bölcsibe be lehetne adni...bár tapasztalat nem sok van.
Vagy majd alapítanak azt is?Egyébként is!!!Hogy lehet otthagyni egy 1 hónapos kisbabát?????KépKépKép

És Réka mit akar dolgozni,amikor a teljes sebgyógyulás 2 év???

Anyapoc

anyapoc
 
 

 
 

Majd ugraburgál, és amikor már a pici elég nagy lesz, hogy ugrabugráljon, akkor majd csinálnak egy bébi fitness kazit meg egy bölcsis fitness kazit, meg egy ovis fitness kazit...

Félre tréfát. Ki beszélt Norbival vagy Rékával?
Én úgy felhívnám pket, hogy akkor most mi van?

Ha tényleg rendelt csaszi volt, szerintem meg lehet kozmetikázni minden kórházi papírt. Meg kinek kenyere a feljelentgetés? Már rég nem akkor van. Kép Ez úgy ahogy van, negatív a kórházra, Norbiékra, és az orvosra nézve. Bocsi, de még azt is el tudom képzelni, hogy a média elismert munkatársai félinformációkkal szolgáltak.
Mindenesetre tényleg húzós, hogy ahány helyről, annyiféle infot lehet összeszedni.
Solya
 


Eztmost találtam:


"Réka fantasztikusan viselkedett, jól viselte a fájásokat, én viszont rosszul lettem. Remegtem, sápadt voltam, és kétpercenként szaladtam a vécére. Az orvosunk azt mondta, simán meg tudja szülni a babát, de minek szenvedjen órákig? Ha császárral szül, nem erőlködik, és a baba feje sem nyomódik. Pici vágás lesz a hasa alján, nem nagyobb, mint a gátmetszés. A gyorsabb megoldást választottuk"

Nagyon meg vagyok döbbenve.Nem hiszem el,hogy orvos ilyet mond!!!!

Szóhoz sem jutok!

Anyapoc

anyapoc
 
 


A Jóisten segítségével egy csodálatos gyermeket, Réka a világ legjobb, leghitelesebb kismama kazettáját, én pedig egy animációs aerobik mesefilmet, amit a lányomnak ajánlok születése napján – a Fitti és Fetti kalandjait. Mindenkinek üzenem: nem kell ellenséget látni abban, aki minden erejével jobbá akarja tenni a világot!

Szerző: Fái Zsuzsa

Forrás: Meglepetés

www.norbi.hu
Névtelen
 


Ez meg egy másik jellemző mondat.De no comment...

"Az 52 centisen, 2700 grammal érkező kislányt császármetszéssel kellett a világra segíteni, mivel Réka méhe nem tágult a megfelelő ütemben."
anyapoc
 


Ez meg egy másik jellemző mondat.De no comment...

"Az 52 centisen, 2700 grammal érkező kislányt császármetszéssel kellett a világra segíteni, mivel Réka méhe nem tágult a megfelelő ütemben."
anyapoc
 


Jééé,érdekes,én is itt találtam az előző pár sort...
Névtelen
 


Bár én nem követtem a házaspár életét, azért 2 dolog tényleg nagyon visszataszító:
1. (ezt már említette is valaki) Szerintem hiteltelen, hogy valaki egész napokat tornázik a "fittség" jegyében, közben pedig annyi ereje és kitartása sincsen, hogy a saját gyerekét megszülje? Szerintetek ki fog ezután vele együtt ugrálni?
2. Engem felháborított, hogy még a Kismama magazinban is azt nyomták, hogy a lány csak 4 kilót hízott 6 vagy 7 hónapos terhesen és be is vágtak egy képet. Eddig csak a tiniket akarták anorexiába hajtani, most már a terhes nőkre is sor került. Én sajnálom, hogy senki nem szólt nekik (pl. a szüleik), hogy nagyon gáz, amit csinálnak Kép.

Milla
milla
 
 


Ezt nem azért írom, hogy védjek bárkit, de én mindkét gyerekemmel 6 kilót híztam, pedig egyáltalán nem fogyókúráztam.
Sőt, nálam megszokott volt a zsíroskenyér, szalonna, mondjuk sok gyümölcs is volt az étrendben.

De valszeg én sem vennék példát róluk. És csak tényleg azokat a fiatal kismamákat sajnálom, akik esetleg bedőltek a reklámjaiknak. És tényleg sajnálatos, hogy ily fitten képtelen volt a gyermekét világra hozni természetes úton.


Gigóca
Gigóca
 


MillaKép

Eltűntél a munkabolondok topikból!Mi van veletek???

Egyetértünk.Egyébként most olvastam végig a cikket és Norbi nyilatkozza,hogy összesen 6 kilót hízott Réka.Ami megdöbbentő,bár van ilyen...Anyukám velem 6,5-t hízott és én 3450Gr-mal jöttem világra,természetes úton,evett,nem volt kövér...

Szómiszó,bolondot csináltak magukból,aminek majd a gyerek fogja előbb utóbb meginni a levét...

Anyapoc

anyapoc
 
 


Névtelen,
én nem ellenséget látok bennük. nem szeretnék olyan lenni, mint ők, nem irigylem őket.
De annak a cikknek a vége...
Azt mondja Norbi, hogy azok a gyerekek híznak el, akik rosszat esznek rosszkor.
Hát ő most rosszat mondott rosszkor.
Mert ebből a cikkből az derül ki, hogy van új videokazettájuk és Ő + az orvos, a két férfi úgy döntöttek, jobb lesz a lányoknak a csaszi.
Hát...
solya
 
 


Nekem a legjobban az tetszik,hogy már guggolgat,hogy formában tartsa magát.Tudjátok nekem sok mindenhez volt kedvem császár után,de speciel a guggoláshoz egyáltalán nem.Amikor felülni az ágyban is egy kínszenvedés volt.
Nem vagyunk egyformák...
linato
 
 


Neki meg a természetes szüléshez nem volt kedve... Kép Inkább most szenved a guggolásokkal, (ne mondja senki, hogy könnyű!!!) mert látja újbóli tökéletes testét, amin majd megint lehet kaszálni, hogy 1 hónappal a szülés után milyen fitt... A szüléskor nem volt kedve szenvedni...
Névtelen
 


Linato!

Abban igazad van, hogy kínszenvedés volt, de én is abban a pillanatban, hogy az egy hónapos vizsgálat után a dokim kimondta rá az áment elkezdtem (na persze módjával) erősíteni, mert engem zavart, hogy nem úgy mozgok, ahogy régen. De ezt sem lehet túlzásba vinni.....Kép, még a végén sérvet kap az ember lánya. De vhogy nekem jól esett a dolog, és gyorsabban helyre is rázódtak az izmaim....

Ja, még vmi, ami eszembe jutott! Engem azért császároztak mert 1. toxémiás voltam, 2. szülés előtt egy hónappal költöztünk és hát volt meló rendesen, na persze én nemnormális pakolásztam és hogy hogy nem, elfolyt a magzatvizem a túlzott mozgás mellett....khm.....KépRékánál esetleg nem ugyanez volt?

Süti
süti
 
 


Éjfélkor folyt el a magzatvize... Nem volt toxémiás. Csak azért, mert valakinek elfolyik a magzatvize, még nem császároznak...Az orvos azt mondta simán meg tudta volna szülni...
Névtelen
 


Névtelen
 


"Mikor teherbe estem, Norbi annyit mondott, szeretné megajándékozni valamivel a gyermekét. Most tudtam meg, hogy a meglepetés egy gyerekkazetta. Kövér kisfiú a főszereplője, akit játékosan megmozgatnak. Egy év múlva a mi kislányunk is erre fog tornázni, neki készült."
Névtelen
 


Hali!

Jajj. Persze, hogy nem császároznak azért mert elfolyt a magzatvíz. Ha így lenne akkor mi a fenéért repesztenek burkot, ha még nem repedt meg?
Réka 1 év múlva rájön majd, hogy az 1 éves gyerek még nem gyerek, hanem baba... Ennyi...

Én meg a tökéletes káosz tetején csücsülök most.... Tehát teljeesen tökéletlennek érzem magamKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Lányok!

Én nem úgy értettem, hogy azért császároztak, mert elfolyt a magzatvíz, hanem úgy, hogy a babának nem volt megfelelő a közeg, ahhoz, hogy normál úton szülessen. Konkrétan az utolsó hónapban már nem fejlődött eléggé és ebben közrejátszott a kevés magzatvíz is, ami az utolsó hónapban folyt el!!!! Köszönhetően a sok mozgásnak....Annyira azért nem vagyok hülye.Kép Vagy rosszul fogalmaztam???KépEbből is látszik milyen tökéletlen vagyok!Kép

Süti
süti
 
 


Ja, még mielőtt megint félreérthető lennék, a magzatvizem apránként folyt el és nem egyszerre...

Süti
süti
 
 


Süti!

Ez még mindig nem elég ok a császárhoz. Az én nagyobbik lányom is rosszul fejlődött(36. hét 2200g), szivárgott a magzatvítz (bár ezt nem hitte el nekem az orvos-de ez egy külön történet), majd idő előtti burokrepedés következtében elfolyt-vagy inkább ömlött a magzatvíz, de szóba sem került a császár. Annyit mondtak, hogy, ha x időn belül nem kezdődnek a fájások, akkor beindítják, hogy ne "aszalódjon" odabent, de még erre sem került sor. A 2. lányomnál is elfolyt a víz, fájás semmi, de beindították, azt is simán szültem, ennyiért még nem császároznak normál esetben.
rjuli
 
 


Rjuli!

Fentebb írtam, hogy ezen felül én még toxémiás is voltam, tehát a kettő együtt vezetett császárhoz....Kép És mindezt azért írtam le, mert nem tudhatjuk Norbiéknál mi volt a szitu, mi az, amit nem mondanak el.....

Süti
süti
 
 


Sziasztok!

Nos, végigolvastalak benneteket, de nekem már kialakult véleményem van...
Íme:
* idézet a norbi.hu-ról:
– Norbinak nem lenne ideje megvetni, mert én már sokkal előbb megvetném magam, ha elhíznék – néz fel Réka a tányérból.
– Ne mondja senki, hogy boldoggá tesz egy férjet, ha rá kell másznia egy vízilóra, főleg, ha valamikor egy gazellát vett el – állítja Norbi. – Ez a szexuális oldala a dolognak. Valljuk be, senkit nem tesz boldoggá, ha hájas a karja, összeér a lába, megereszkedik a feneke, ha megfájdul a térde, becsúszik a sérve a gerincébe, egész nap vonszolja magát, liheg, izzad, és nincs boldog kisugárzása. Ez senkit sem tesz boldoggá! Ne mondja senki, hogy ez az élet! Ha valaki elhízik, egyre jobban bezárja magát a hájba, és az élete csak az evésben teljesedik ki a közeli halálig.

* a zsírszegény diéta nem most látszik meg szegény lányon, hanem majd akkor, amikor az agyán lesz a sor... Ha nem kap elég zsiradékot, tanulási nehézségei lesznek... Majd meglátjuk, de nem kívánom szegénynek...

* Nekem is elmnet anno a magzatvizem, és nem a méhemnek kellett tágulnia... közel 15 órát vett igénybe, sok oxitocinnal, de megszületett a lányom... Szó sem esett császárról...

* ahogy hallottam bennfentesektől, modellek körében a császár álatános, és az utána következő plasztika is...
És szoptatni sem szoktak... Megveszik a babának az anyatejet...

*emlékezzetek Egérkére... Ő nagy gyerekeket szült anno, gerincérzéstelenítéssel, de neki is nehezen ment... A komoly, edzett. túl kötött izomzat nehezíti a szülést...

*nem irigylem Rékát a hassebéért, mert nem lehetett kellemes a dolog...

És végül: én azt tartom helytelennek, hogy az ő életük ennyire a kamerák előtt zajlik... Még jó, hogy gyertyát nem kellett tartani nekik...
Remélem, hogy minden anyukának van annyi "esze", hogy tudja, mit kell ebből átvenni.
A kis Lara meg 1-2 év múlva már a család aktív tagja lesz! Jön a Bölcsifitness! Kép)

Zsuzsa
Névtelen
 


Elhatároztam, hogy nem fogok beleszólni a Norbi-vitába, aztán most mégis itt vagyok. Kép
Igazából nem is róluk, csak erről jutott eszembe: ha megnézitek az állatvilágot, a vadon élő állatokat, (azért őket, mert ott a túltápláltság veszélye nem áll fenn), a fiatal állatok mindig karcsúk és nyurgák, míg az idősebbek bizony már zömökebbek. Nem elhízottak, csak zömökebbek. Szerintem teljesen természetellenes és erőltetett dolog, hogy az ember az ifjúkori súlyát és formáját próbálja meg egész életében megtartani vagy visszanyerni. Ez nem normális dolog, és szerintem nem is egészséges. (Pedig de jó is lenne úgy kinézni, mint lánykoromban! Kép)
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Édesapja: Schobert Norbert
Foglalkozása: "schobertnorbi";
Magasság: 53 centiméter
Testsúly: 2,7 kg.

A szuper apuka! Hi-hi ezt nem tudtam kihagyni KépKépKép

Milla
milla
 
 


Sziasztok!

Kíváncsi

Egyetértek,mármint az állatos példával!Látom,bátrabb lettél ezügybenKépKép!

Én csak azt nem értem,ha elfolyik a magzatvíz,akkormiért kell villogó elakadásjelzővel,száguldó autóban rohanni a kórház felé...senki nem világosította fel őket,hogy első szülésnél akár 12 óra is lehet a vajúdás?Attól féltek netán,hogy kipottyan a baba????
Persze Norbi RTL-ben elhangzott mondata válasz:nem akartuk,hogy Réka 12 órát szenvedjen!

Én ezt a felfogást soha nem fogom érteni....

A diéta pedig tényleg veszélyes és biológiailag megkérdőjelezhető...akármennyire híresek,nem orvosok vagy biológusok,akiknek képzettségük van ehhez.Csak mert nekik sikerült?Vagy mert sztárok?
Ez is érdekes...

Anyapoc

anyapoc
 
 


Császárosok!!

Csak hogy tudjátok,nektek miért 8 nap:

Szerencsére, három nap elõnyöm van a „császárosokhoz” képest, olyan gyorsan regnerálódik a szervezetem. A mûtét napján már egyedül zuhanyoztam, jártam. Nyolc nap után mehetnek haza ilyenkor a kismamák, de én öt nap múlva mehetek, csak varratszedésre kell visszajönnöm.

RR
Névtelen
 


RR!
Minő csoda... csak hogy tudj ily példát is.
A műtét napján már én is egyedül zuhanyoztam és 5 nap múlva haza mehettem. 11 órai vajúdás után császárral szültem. Ja, és nem kívánság-műsor volt a műtét Kép

Az 5. napi haza menetellel nem én voltam az egyetlen a csaszisok között.
Erről ennyit.
Phaedra
phaedraa
 
 


Sziasztok!

Hááát... Nekem a második (!!!) napon kiszedték a varratokat (előző este 7-kor született Vili és másnap délután 3-kor) és 4 nap után elkészítették a zárójelentésemet! Mivel azonban Vilivel gondok adódtak, csak a 6. napon mehettünk haza. Császáros voltam. Indulhatok a rajtnál? Elég előnyöm van? Kép

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Juca!
Hajrá Kép Megmondom őszintén, én a varratszedésre nem emlékszem, hogy mikor volt, de még a kórházi tartózkodás alatt.
Phaedra
phaedraa
 
 


Sziasztok!Nekem felszívódós varrataim voltak.Kép17.10-kor császároztak és 21.00-kor közölték menjek zuhanyozni.Majd segítenek megtörölközni.Ha-ha!Aztán elviszik a babámat,hogy tudjak pihenni.Na azóta is viszik.Bár én örültem,hogy mégis otthagyták velem.4 napig voltunk kórházban.
linato
 
 


Sziasztok!
Most olvastam:Réka három hét kihagyás után újból exkluzív személyi edzést tart.Jelentkezés:reka@norbi.hu.
Ha ennyire fontos a munka,akkor tényleg minek kellett a baba?

Mariann
mariann
 
 


PhaedraKép

A szöveget én linkeltem be,RR-->Rubint RékaKép,mert ő nyilatkozta.
Egyébként csak azon akadtam fenn,mennyire nagyra tarja magát...de ezek szerint nem kell nagy csodának lenni,hogy vki hasonlóan járjon...
De hogy miből számolta ki a három nap előnyt...azóta sem értemKépKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Juca, az a varratszedés nem semmi lehetett!!!
Én 72 órásan mászkáltam itthon, semmi 8 nap, de még 5 se. Nyertes nem leszek vele, de nekem se jöjjön RR azzal, hogy ő nyert velem szemben 3 napot a fittségével!! Szerintem vesztett a fittségével 5 napot, hisz ha normál szül, akár rögtön leléphetett volna, hisz ő olyan stramm csaj, nem?
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Anyapoc Kép
Pedig már éppen javasolni akartam (és sztm nem én vagyok az egyetlen), hogy alkalmazzanak egy profi sajtó referenst.
Végül is mindegy, a lényeg ua. Erre az előny számításra egyébként én is kíváncsi lennék.

Phaedra
phaedraa
 
 


heuRéka!

Most tudtam meg, hogy milyen fitt vagyokKép
Kedden császároztak, aznap már jöttem-mentem-zuhanyoztam, de nem azért, mert ez kötelező, á, dehogy, hanem azé', mert fitt vagyokKép
Pénteken már itthon is voltamKép
Bibibííí!

Fittcsi
csii
 
 


Phaedra

Talán kérdezzük meg tőle?KépKép
Szörnyű amúgy,hogy össze vissza nyilatkoznak,vagy legalább is ez jön le a sok cikk nyomán...nem véletlen a nagy ellenállás feléjük.
Látod,látod,ha ti is előrelátóbbak lettetek volna,megúszól nékhány órátKépKépKép!

Fittcsi

Nem is vártunk volna mást(Téged ismerveKép)!De azért fűrész még nem volt a kezedben....KépKépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


És ráadásul az, hogy mikor kelhet fel az ember, nem a fittségén múlik, hanem az érzéstelenitésén. A spinálnál vannak kül vastagságú tűk, amikhez kül kötelező fekvési idő tartozik. És történetesen nem a fittség dönt, ohgy melyiket alkalmazza a doki. Sajna nálunk az "ez van" döntött, röhej mondjuk, magyar egészségügy a 21. században, igy lett kötelező 12 óra vizszintes. Én ezért nem fürödtem és mászkáltam a csaszim napján.
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ildi,

Ez így igaz, nekem is spinális érzéstelenítés volt, nekem 24 órát kellett feküdnöm! Nos, akkor ott abban a pillanatban nem is akartam felkelni

Süti
süti
 
 


Igázából Réka nagyon sajnálatraméltó egy nő. Gondoljátok el, mindan nap úgy néz a tükörbe élete végéig, hogy hú, de marha fitt vagyok, de azért a gyerekemet meg sem próbáltam megszülni.
Ráadásul milyen egy élet az, ahol soha egy jó nassolás, egy jó kis henyélés, lelkiism.furd. nélkül, soha el nem ereszti magát, örökké fitten várja az újabb kihívásokat, csak azon agyal, hogy mi legyen az új fitness-produkció. Sekélyes és unalmas egy élet ez, szerintem.
rjuli
 
 


Pildi, Süti!
Pont erre akartam én is kilyukadni!!! Cseppet sem az ember dönti el, hogy mikor kel fel a császár után! Balgaság azt sugározni, hogy fitten valakinek gyorsabban gyógyul a sebe, fittség miatt nem vérzik, vagy fittség miatt dacolni tud az érzéstelenítő hatásával.

De azért van itt még valami! Ne felejtsük el, hogy most mi is a bulvár-sajtó írásain csámcsogunk-többnyire. Ezek a lapok akkor eladhatók, ha olyanok jelennek meg benne, ami szenzációszámba mennek. Milyen bután nézett volna így ki egy cikk:
"Ma megszületett RR leánya, átlagos méretekkel, átlagos szülési eset volt, átlagosan jól vannak, semmi különös nem történt..."
És mellesleg ez az egész egy jó reklám nekik, én magasról tojok rá, de pl ezen keresztül értesültem arról, hogy hol, milyen foglalkozásokat tartanak. Ebből élnek. Elérték céljukat, a figyelemfelkeltést. S hogy ez jó-e nekik? Engem spec. nem nagyon izgatKép.

Csi
csii
 
 


CsiKép

Erről van szó!!!!!
És ráadásul én és szerintem még sokan mások attól vagyunk fittek, hogy nyargalunk a gyerek után, ellátjuk a háztartást, cipeljük a cekkert stb. (megjegyzem én pl. súlyra kevesebb vagyok, mint a terhességem előtt)!


Süti
süti
 
 


Süti
Én többKép viszont fiam szerint kényelmesebb vagyok, mint a dívány, és bőven elfér rajtam mindkét gyerekemKép
Csi
csii
 
 


Engem elszomorít, hogy ezeknek semmi más értékmérőjük nincs, mint a cm-ek, kg-ok, csupa-csupa külsősőég, semmi igazi érték. Attól szeretik egymást, hogy csinik, és ezt nyomatják mindenhol, ez szerintük a normális. Soha ne tudja meg, de mihez kezdene az életével, ha baleset érné, és a fittsége odalenne. Mert ezek könnyen eltűnő értékek. De vajon mi marad utána?
Névtelen
 


Csí

KépKépKép!Ez marha jó!Jobb,mint egy dívány!Nagyon tetszik!Akkor én asszem kb a hokedlivel vetekszem kényelemben...Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Lányok!

Ezt egy kicsit túlcsámcsogtuk.
Most jutott eszembe, ha netalán erre fújná a szél RR-t, hogy szopis tanácsot kérjen, vagy egyéb infót beszerezzen, akkor biztosan nagyon megrettene, ha ezeket olvasná. Bár minden porcikám tiltakozik a róla hallottak ellen, azt be kell látnunk, hogy Ő is anya és nyilván neki is a gyermeke a legfontosabb a világon.
Persze a véleményéhez mindenkinek joga van KépKép.

Milla
milla
 
 


Hát, Milla, abban azért nem értünk egyet, hogy a gyereke lenne a legfontosabb. Inkább az alakja és a fittsége, meg a gyerek segítségével szerezhető money.
Névtelen
 


Szopis tanács??? Kép Kép Kép
maximum tápszerkeverési tanácsért jöhetne, meg a kire bízzam a 2hetes újszülöttemet, amíg fittülök c. topikba.
Névtelen
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: