Új privát üzeneted érkezett!


Borcsi5 Hogy szalad az idő! Nő a fiad! :wink: köszönjük, a csodabogyók nagyon sokat segítettek a férjem gyógyulásában már sokall jobban van!

Manocskak Örülök, hogy minden rendben van! Kíváncsi vagyok a babára, hogy mekkora! Majd tegyél fel képet ami az UH-n készül.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


 
 

manocskak sok babát megvisel az biztos... de majd lesz jobb idő is... :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:Hogy oldod fel a golyócskákat???Mert én legalább 5 perce tartom már a kanál vízzel,de nem olvad :twisted: Széttörni sem tudtam,nagyon kemény :!: :?: :?: :?: :?: :?: :wink:
Vendég
 


borcsi
Én is vízbe raktam nekem sem olvadt meg, pedig meleg vízbe tettem, és úgy hűtöttem ki.
szépen beraktam úgy a golyócskákat és ő vagy elszopogatta, vagy lenyelte nem tudom, mert ő cumizik és, hogy ne essen ki a szájából így a cumit adtam a szájába.

manocskak
 
 


borcsi5: fütési időszakban műanyagkanálba víz és bogyó és rátettem a radiátorra. Most picit langyos felforralt babavízben oldom fel kb. 15-20 perc alatt felolvad! :wink:

manocskak: fel kell oldani, nem szabad babának odaadni feloldás nélkül. :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye: :shock:
Jaj ,iszonyú éjszakám volt!!!! :cry:
Nem túlzok,hogy egész éjjel fenn volt a Boti!!
Fogalmam nincs mi baja volt,de még cicin se hagyta abba az üvöltést.Most alszik,én meg tökideg-beteg vagyok!Szegény párom elmenekül mellőlem,mert minden rossz most amit csinál :oops: :oops: :twisted: Neki álltam takarítani,pakolni.Most legalább kidobtam minden felesleges kacatot,amit mindig elrakok majd jó lesz még címszóval.Semminek nem kegyelmeztem :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :wink:
Nem gondolom,hogy a bogyótól volt baja,szerintem inkább a krémtúró nyomhatta a pociját,sok volt neki!!!!! :?
Vendég
 


borcsi5 nagyon sajnálom! Biztos, hogy nem a bogyó mert az inkább nyugtatja mint felkelti... mennyit adtál neki? Mit ettél? Nem lehet, hogy attól? A krémtúró is lehetett az oka! Sikerült a gépeteket megcsinálni? :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:5 gólyót adtam neki,mint Móninak mondtad :?
Nem tudom mi lett a géppel,mert még nem vol a szerelő,de leszedtem a Panda vírusírtót,most tudok netezni,de nincs msn :shock: Nem elsőre tudok feljönni netre,hanem sokszor kell próbálnom :?
Vendég
 


borcsi5 fogzás alatt akár félóránként adhatsz neki 5 bogyót. :wink: Valószínű akkor a vírus írtó és a tűzfal (ha van a gépeden) zavart be.... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:fél óránként?????
olyan kevés ideig tart a hatása??
Igen valószínű,de akkor miért tiltja le az msn-t?
Vendég
 


borcsi5: Nem azért kell fél óránként mert csak fél óráig tart a hatása... csak mint lehetőség, ha nem hatna. Egyébként én egy nap maximum kettőt adtam neki amikor fájt a hasa és nagyon jó volt! Nálatok egyébként általában átalussza az éjszakákat? AZ MSN-t lehet, hogy a tűzfal nem engedi... :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:Igen,2 hetes korától átalussza,1X sem kelt fel. :lol:
A ma éjjelünk megint jó volt,nem kelt fel :) viszont egész nap kézben volt,mert nagyon keservesen sírt,ha letettük :shock:

Kellemes hétvégét :wink:
Vendég
 


borcsi5 remélem már nem nyűgös a babád! Iszod a teát? :roll: Vettél homeós bogyót a pikkelysömörre?
KALIUM ARSENICOSUM 15 CH napi 2x5 bogyó? :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:Köszi az érdeklődést,édes vagy :D
Sömi:Nem vettem,de képzeld,hogy elkezdett nagyon halványodni :!: :!: Remélem nem csak átmeneti.Nem tudom mitől igazából,mert több mindent csinálok egyszerre.Iszom-kenem szőlőmag-olajjal,lenmag-olajjal amik sejtképzők;kenem sömis krémmel és shea vajjal.Nem merem elhagyni egyiket sem,nehogy baj legyen :roll:

Botinak már nem adom a golyókat,csak átmeneti volt a nem alvása,szerencsére :wink:
Viszont evett ma tejfölt,bár ne evett volna :shock: Egész nap hányt!!Nagyon gáz volt :shock:

Barátnőmék most mentek szét a férjével a szex miatt.A csaj sem akarja a férjét.Nagyon ilyesztő volt látni,hogy ennyi volt a házasséguk.3 év.Nem sok.
Én nem akarom,hogy mi is így járjunk :(

Ti hogy vagytok???
Férjed jobban van már???
Vendég
 


borcsi5 örülök, hogy halványul a sömi! :lol: :lol: :lol:
Ti nem fogtok elválni! Hidd el!!!

Mi köszönjük jól vagyunk! Férjem még egy picit fájlalja a lábát, de a sebei meggyógyultak. Majd teszek fel új képeket!
:wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


ilyen komoly is tud lenni:
Kép

Kép

ötórai teázás :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:Nagyon szép baba András!Gyönyörű szemei.és milyen kis husos szája van :)

Képzeld Botond ma egyedül ült!!! :lol: Olyan édes,minden érdekli,egyből a szájába kap mindent,ahogy illik :roll:
Vendég
 


borcsi5 Nagyon ügyes Boti! Én is csodálkozom , hogy napok alatt mennyit változik és fejlődik a fiam! :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok vagyok én is ám, csak mozgalmas volt a csütörtök pénteki napom.
Sorba hordom a fiukat a dokihoz.
csütörtökön a Joelt vittem vissza és egyúttal a Gergőt is vittem lázasan, pénteken a Dávid fiamat vittem a balesetibe, mert előtte való nap belerúgott véletlenül valami beton gyűrűbe, de szerencsére csak zúzódása van, de 2 hétre felmentették tesi óra alól.

manocskak
 
 


manocskak hát ez valóban mozgalmas hét... jobbulást a manóknak! Remélem amúgy jól vagy! :wink: :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 



manocskak igen köszönjük jól vagyunk! Majd írd meg hogy mi volt az orvosnál!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 



manocskak, borcsi5 nagyon el vagytok tűnve lányok! csak nem nyaraltok? :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:Nem ,nem nyaralunk.De jó is lenne :wink:
Semmi különös nincsen velünk :roll:
A sömim még mindig halvány,bár mintha kezdene visszapikkelyesedni :cry: :cry: :cry:

Botikám kezd mászogatni.Mindenki szerint későn,de szerintem nem bírja el a nagy selyhaját :wink: :shock: :wink: :lol:

Kírusom az apját megfűzte,hogy menjenek már usziba,így megbeszélték,hogy Hétfőn elmennek.Kíváncsi leszek milyen élménnyel jön haza.Sajnálom,hogy mi nem megyünk,de Boti nem bírná ki azt az 1 órát mire végeznek :cry: Pedig azt mondják,hogy a sömire jó a szauna,az is van ott. :)

Tömören ennyi :)
Veletek mi ujság??Picikéd?Férjed?Kamaszod?
Tényleg,hgy bírod Őt kordában tartani?
Vendég
 


Borcsi5 szuper, hogy Boti kezd mászni! Az úszás is nagyon jó dolog a lányodnak! Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fog neki tetszeni. A szauna valóban nagyon jó lenne neked! Próbálj a férjeddel egyezkedni ez ügyben... hátha találtok rá valami megoldást. :wink:
Nálunk minden rendben van. Június végén megyünk Balatonra nyaralni... nem sok kedvem van picibabával... de majd meglátjuk...
Férjem már jól van. Biztosító még nem fizetett... húzzák mint a rétestésztát... :? Lányomnak már csak 1 hét és vége a sulinak... hát kamasz úgyhogy nem egyszerű vele... de majd te is tapasztalni fogod nemsokára... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:Szia :)
Igen,nagyon ügyesen mászik már :)
Képzeld tegnap megtanult a tapsi-tapsira tapsolni.Frankón tapsol,olyan édi,ahogy csapkodja a tenyerét össze :lol:

Voltak ma úszni,nagyon tetszett neki,de elvolt keseredve,hogy nem tud máris úszni :lol:
Nagyon elfáradtak,apa is bedobta a szunyát :lol:

Jó nektek,hogy mentek nyaralni,irigyellek :)
Vendég
 



Móni:de jó,gratulálok :D :D mindent bele,és ne hagyd,hogy bárki is elvegye ezt a napot tőled,mert ez RÓLAD szól,nem úgy mint tőlem :( Mindegy!
Csini legyél,boldog és mosolyogj:):)
Vendég
 



Borcsi5 döbbenet, hogy napról napra hogy fejlődnek a babáink.... :D Mi volt a te esküvődön? Ki zavarta meg?
Hogy álltok az építkezéssel?

Manocskak kérünk majd fotókat! Milyen ruhád lesz? Sokan lesztek? :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye
Nem leszünk sokan csak két tanú és a gyerekek, már tudod nem akarunk akkora felhajtást, hiszen nekem is és a páromnak is a 2. házassága lesz. Hát a ruhám azt még nem tudom igazán, van egy szép fekete nadrágom ami remélem még rám jön, és egy fehér blúzban leszek. :D :oops:

manocskak
 
 


Manocskak fényképet kérünk! Amúgy gratulálok! Remélem baba a pociban jól van! :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 



Manocskak azt még nem írtad... mi volt UH-n? Mekkora?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 



manocskak gratulálok még egyszer! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 



Manocskak örülök, hogy kibékültetek! :D nem csináltatok képet? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 



Manocskak sebaj... az a lényeg, hogy minden rendbe van veletek! :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye
Igen, és most szerintem boldogabbak vagyunk mint voltunk. Tudod a párom is rájött, hogy nagyon szeret és nem akar elveszíteni.
Meg is kérdezte tőlem szombat este, hogy képes lettem volna elmenni a fiukkal? Hogy neked bevalljam nem. :oops: :wink: :D :D

manocskak
 
 


Sziasztok csajok :lol:
Bocsi az eltűnésért,de voltak kis gondok :cry:

Móni:Gratula az esküvőhöz,csak vigyázz a boldogságotokra.Azt mondják:Názd meg az asszonyt,látod a családját :wink:

Nálunk az anyós volt a gond.Nagyon nem bírja elviselni,hogy a Gábor már nem Őt puszilgatja,ölelgeti....Egyszer hozzám is vágta,hogy nem vagyok itt senki,azóta ilyen a párom vele,mióta én itt vagok...és hasonló kedveségek.
Komolyan örültem eleinte,hogy ilyen anyósom van,nagyon szerettem(most is szeretem :? )míg egyszer csak, hallottam vissza amiket beszél rólam.Én nem hittem el,megakartam beszéni vele,de mindent tagadott.Hittem neki,addig amíg a barátnőm nem mesélte miket mond neki rólam.Mikor megkérdeztem tőle(nem mondtam meg ki mondta el)simán a szemembe hazudva azt mondta:az unokám életére esküszöm,hogy nem mondtam ilyet :shock: :shock: Onnantól kezdve romlott a viszonyunk,sűrűsödtek a viták,én sen hagytam magam.
Esküvő előtt 1 héttel,nagyon összevesztünk egy kis semmiségen(megint kamázott)és azt mondta,hogy szájon vág mindjárt! :shock: Nekem se kellett több,elkezdődött a vita.5 hónapos terhes voltam a Botival ekkor és nekem akart jönni,a Gáborom állt közénk!!!!
A végén azt mondta,hogyha nem tetszik ellehet menni.Ok,akkor megyünk.Elmentünk a barátnőmhöz .A párom lemondta az Ő rokonságát én nem.Visszajöttünk,megbeszéltük(csak ők mondták a panaszt,én inkább meg se szólaltam)másnap volt az esküvő.
A fél vendégséggel,halott hangulatban,23-kor már otthon voltunk!!!!

Ami még nagyonfáj,hogy a fia esküvőjéről elment 11kor másén meg utána hajnalig mulatott!!!!
Nagyon rossz volt az egész ,végig idegeskedtem,az ellenségemnek se kívánnám :cry: :cry:
Azóta se jobb a kapcsolatunk,csak az éltet,hogy nemsokára megyünk a házikónkba :lol: Kész a menyó,glettelésre vár a ház :)
Vendég
 


borcsi
Hát igen az anyósokkal sem könnyű, bár nekem se anyósom se apósom, mert mind a ketten meghaltak. Mondjuk én kérdeztem a páromat, hogy mit szólnának hozzám, ő azt mondta, hogy nagyon szeretnének, jobban mint az exét, mert ő nem csinált semmit, még segíteni sem segített az anyukájának.
Nekem anyukámmal nem felhőtlen a viszonyom azóta amióta apukám meghalt ennek már 5 éve.

manocskak
 
 


Borcsi5 Nem semmi az anyósod... az én volt anyósom is ilyen sz... keverő... utálom is rendesen... úgy hazudik mint a vízfolyás. Örülök, hogy alakul a ház!
Milyen gondok voltak ha nem vagyok indiszkrét mármint ami miatt nem jöttél :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye
Nem tudom, hogy az anyósok miért ilyenek.
Nekem a volt anyósom az az eljegyzésünkre küldött egy szép nagy kacsát (megpucolva meg minden), csak éppenséggel a mája nem volt benne. Azt szerintem fogta azt kivette belőle.
De ő nem is látta csak a nagyobbik unokáját 6 hónapos korában a másikat már nem is látta.

manocskak
 
 


Manocskak ritka a jó anyós mint a fehér holló :D na z unokalátogatást ne is mondd.... :evil: a mienk is tojik az unokáira...

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millyeNem vagyindiszkrét,csak nem akartam magam sajnáltatni :roll:

Szóva a sógornőmmel nagyon összevesztünk(16 lesz)és a végén azt vágta a szememhez,hogy tönkre teszem a családot :cry: :cry:
Nagyon sírtam,megviselt lelkileg,mert tényleg annyit nyelek basszus...mindegy.Hazajött a párom és elmentünk az auchan-be az egyik kinti üzletbe visszavinni az óráját.Én gyerekkorom óta rosszul vagyok az autóban és a buszon is :shock: Mikor hazajöttünk már nagyon sz*rul voltam+a jó nagy adag ideg,máris megvolt egy jó nagy há**ás,de nem sima,hanem véres.Nem kis folt volt benne,hanem az egész az volt :!: :!:
Mellé 166/95 volt a vérnyomásom,az ájulás határán voltam.
(megjegyzem,nem csoda hogy pikkelysömimm van)

Átvitt apa az ügyeletre,de a dokinő nem hitte el,azt mondta annak előzménye lenne,italozás,gíyomorfekély.....de mivel nekem nincs semmilyen panaszom,biztos nem vér volt :x

Anyós is látta,mert nem hitt nekem Ő sem,pedig Isten látja lelkem,nem vagyok egy nagy kamás :(
Semmi gyógyszert,beutalót,...semmit nemkaptam.
Másnap még gyengélkedtem,de már nincs semmi.Azóta sem tudom,hogy mi volt ez :roll: :?

Jó hírem is van:)Az én ducika kicsi fiam,2-3 napja feláll magától az ágy mellett,belekapaszkodik és felhúzza magát :lol: :lol: Kép Imádom ezt a képet,mintha tudná...
Kép Imádja az öcsit:) Kép Voltunk hétvégén búcsúban:)
Kép Hintázik a drága:) Kép
Vendég
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: