Új privát üzeneted érkezett!

Húszéves lány

Tudod te mi van a titok mögött, amiért ennyire titkolja? Nem, dehogy is tudod, csak feltételezel. Az a könnyebb út, hogy õ esetleg milyen terhet cipel a lelkében, az kit érdekel.
Szarjál bele a világba, az a legjobb. Gázoljál át mindenkin ugyanígy.

Csak majd jó néhány év múlva, tíz-húsz év múlva tudjál a tükörbe nézni.....

Tercsi
Névtelen

HUUUU, DE ELSZABADULTAK AZ INDULATOK...

Kedves "Huszeves",

Nem gondolod, hogy Teged ov az anyukad?
Es valoban olyan dologtol akar megkimelni, ami nagyon fajna Neked?

Kedves Tercsi,

Valoszinu ugyanarra gondolunk Te is es En is. Lehet, hogy "Huszeves" erdekeben marad titok, az ami titok!
De akkor is, egy kicsit finomabban!!! Miert kell Ot sertegetni???

Udv, ZoliApu.

GONOSZ TERCSI! Kép

CSAK RONTOD ITT A LEVEGÕT! Kép
Névtelen

Kedves X.Y! Szeretnék a témához hozzászólni.JÓ lenne a másik fél véleményét is meghallgatni, mert egy megromlott kapcsolatban mindenki megsérül és mindenki kicsit áldozatnak érzni magát, ebben a verzióban te vagy az Áldozat. Felmerült bennem egy pár kérdés. Mit nevezel te alkalmi kapcsolatnak? Azt írod nem voltál józan, amikor a gyermek megfogant. Gyakran szoktál inni? Hányszor próbáltad megnézni a babát és mi volt az akadálya? Szóltak neked, amikor megszületett? Bementél a kórházba? (Hiszen azt irtad ellene voltál az abortusznak és te is akartad, hogy ez a gyermek megszülessen...) Azt írtad azért nem mész megnézni a gyerekedet, mert a fejedhez vágnak dolgokat... Ennyire gyáva vagy, nem a gyerek a fontos? Engem biztos nem érdekelne az amúgy "alaptalan" rágalom, ha szeretném végre látni a gyerekemet. Hogy történt a szakítás? Én is elváltam, és nagyon tudtam magam sajnálni, de be kellett látnom hogy egy megromlott kapcsolatban gyakran mind a két fél hibás, nem teljesen egyoldalúak a dolgok. A volt férjem ivott és nem bírta a kötöttséget. Szerinte semmi közöm nem volt hozzá, hogy hol tölti az éjszakákat és a hétvégeket, amikor kiderült hogy nem dolgozott. Kérdem én ha nem szereti a kötöttséget, miért nõsül meg és miért csinál gyereket, nem véletlenül jött a gyerek. Durva dolgok mentek, az ilyen vitákban az ember sajnos sok mindent vág a másik fejéhez. De hozzáteszem, ki lehet heverni, talpra lehet állni, és egyedül is fel lehet nevelni egy gyermeket, sokszor egy új partnerrel. Szóval vannak tapasztalataim. Így viszont könnyû dolga van, kéthetente elviszi a gyereket az apuka hétvégére, büszkélkedik vele, de a mindennapi gond az enyém meg az élettársamé, aki neveli a fiát. Könnyû ám azt mondani, majd én felnevelem egyedül is... Egyrészt még gondolom szopik a baba, másrészt te milyen körülmények között élsz? Volt feleség, nevelt gyermekek, jelenlegi barátnõ. Egyébként meg normálisan is lehetne rendezni, kulturáltan a dolgokat. Ügyvéddel le kell ülni és úgy megbeszélni közösen , mit is akartok, úgy egy kicsit háttérbe szorulnak az indulatok, a tartásdíjat, az apasági nyilatkozatot, nevedre veszed a gyereket? - és persze a láthatást is tisztázn kellene. Jogilag azt hiszem úgy van, hogy 3 éves koráig az anya lakásán találkozhatsz a gyermekkel, utána lehet majd csak elvinni hétvégékre. Nálunk is úgy volt, jött az apuka és amig játszott a gyermekkel, addig én fõztem, meg elfoglaltam magam. Egyedül jött, hiszen a láthatás neki szólt. Remélem mielõbb sikerül nyugodt körülmények között tisztázni a problémákat és egy kiegyensúlyozott kis kölköt tudtok - ha nem is együtt - de közösen felnevelni. Üdv: ABC
Névtelen

ZoliApu!

Nem sértegetem. Csak nem feltétlen az a segítség, ha valaki óvatoskodva, fejsimogatással mondja el, amit gondol. Ha annyit elérek, hogy nem sajnálkozom rajta, hanem elmondom a kendõzetlen véleményemet, talán többet segíthetek rajta mint a "megértõ" és "jóakaró" rokonok, hozzászólók vagy bárki más.
Attól, hogy valaki hivatalosan nagykorú, mert elmúlt 18, még nem jelenti azt, hogy valóban érett felnõtt.
A saját hibáinknak az okát pedig elsõsorban magunkban kell megkeresni és nem másra hárítani. Gondolok itt például a sikertelen érettségire.

Tercsi
Névtelen

Szia ZoliApu!
Rendes toled, hogy megvedesz a "Gonosz Tercsitol". Neki csak azt kivanom jarkaljon ugy az utcan hogy minden kozepkoru ferfit megnezzen, talan o vagy o az apja. Aztan beszeljen! Az anyam csak magara gondol, o egy oriasi hiszterika. Nem engem ved, az biztos. Magat vedi, mert biztos hazudott annak a ferfinak is aki az edesapam, hatpersze az anyam nem akarja, hogy mas disznosagai is kideruljenek. Azt sem tudhatom, az edesapam tudja-e hogy letezem. Biztos nem is, ahogy anyamat ismerem. Pedig ora is tartozik, hogy van egy lanya. Az anyam kulonbozo verziokat hazudott a 21 evvel ezelotti tortenesekrol es nem szegyelli magat. Egy anya nem hazudhat a gyereke szemebe. Nem kerek tobbet az anyambol es ezert nem en vagyok a rossz hanem csakis o. Ezen majd akkor valtoztatok ha az anyam megmondja az igazat. Bocs, en csak azt akartam, hogy minden gyereknek tudnia kell az edesapja szemelyet, nem kiteregetni a csaladi szennyest.

Udv. Huszeves
Névtelen

GONOSZ TERCSI! Kép Kép Kép

HÚZZÁL EL A BÁNATBA AZTÁN GYERE VISSZA HA KOPASZON LEÉRETTSÉGIZTÉL! ILYEN ÉRETLENEKRE MINT TE NINCS SZÜKSÉG! HAGYD BÉKÉBE A HÚSZÉVES LÁNYT!

Kép Kép Kép
Névtelen

Gonosz Tercsi speciel anya. A gyerekei tudják, hogy ki az apjuk. A valódi, természetesen.
Mivel anya, ezért megérti a Te anyukádat. De nem csak azért érti meg, hanem azért is, mert kb. annyi idõsen mint Te kedves 20éves csitri, hasonlóakat gondolt anyukájáról, persze más okok miatt.
Nem volt igazam, de hogy erre rájöjjek, hogy tudjam mit jelentettek bizonyos történések az életemben, ehhez nekem magamnak is anyának kellett lennem.
Névtelen

DUGULJ EL GONOSZ TERCSI DE VÉGLEG!
TÖBBET ÉRT A "CSITRI" AZ ÉLETBÕL MINT TE
EBBE NYUGODJÁL BELE!

Kép Kép Kép
Névtelen