Új privát üzeneted érkezett!

Izé khm... nem ilyen udvari bolondos ruhában járatom Edét, ez pizsiként funkcionál :oops: :lol: Úgy kaptuk, volt neki fodros gallérja is, de azt még Miksánál levágtam :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hahó!

Még az ünnepekre akartam, csak az este már nem bírtam leírni. Naszóval az elveink szerint nemigen vonjuk őket össze, mármint egy ember két ünnepét. Tehát Miksa névnapját és szülinapját sose mostuk össze. Olyan már volt, hogy két tortát sütöttem, és együtt volt Miksa és az uram szülinapja. Most mondjuk Edénél nehéz lesz szétszedni az azonos napot, de majd kitalálunk valamit. Lehet, áttesszük a névnapját egy nappal Miksáéhoz, és akkor Ede a szülinapján ünnepel szülinapot, Miksa és Ede egy napon névnapozik, és akkor marad a két nagypasi szülianpja, az meg megy egyben a két tortával. Hát valahogy így :wink: Meg Miksának most már kéne zsúr is, mer még sose volt neki. Tavaly akartam, de épp megszültem, előtte meg naon beteg volt. Előtte meg még kicsi :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Hú, Szirom, mekkora nagy gyerek már Miksa is :shock:
Udvari bolondos Ede meg nagyon aranyos :D
Jól egybe vannak nektek a név-szülinapok :D
nekünk csak a március túlzsúfolt, meg a nov vége-dec eleje.
A többi maradék meg elszórva.

Akartam már kérdezni, ha meglesz az új híd a Dunán, az Újpesti, akkor le lehet menni a szigetre is onnan, vagy nem csinálnak lehajtót??


Beszti, akkor jó munkát az újabb 100 laphoz!!! :D És jobbulást!!!
vas
 
 

 
 

Natasának nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk!!

Kép
mira80
 
 


Szirom, hogy megnőttek a fiúk!!

Beszti, mit dolgozol? Mik ezek az űrlapok?

Ildi, nagyon jól néz ki Natasa játéka. Mikor kapja meg?

Lányok, mentek valahova húsvétkor? Hogy ünnepeltek?
Mi a szüleimhez megyünk és vasárnap még Andrist is felköszöntjük. Megint jó kis diétás menü lesz... :wink: Mami sacher tortát süt Andrisnak...
Ha van időtök a készülődésban akkor gyertek. Tényleg tojást festetek? Meg ilyenek? Szeretnék Andrissal is csinálni vmit, de nem tudom mihez lenne türelme... A tojásfestést inkább nem próbálom ki... :D

Kép
mira80
 
 


kju
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2012.07.11 09:44-kor.
vas
 
 


Ne haragudjatok, most csak magunkról: Adél ma reggel leesett az emeleteságy létrájáról, egyre rosszabbul lett, sebészet, bent is tartották. Most már nagyon jól van, remélem nem lesz két éjszaka bent (ezt mondták), de ma én megyek vissza hozzá, nagyon izgulok Peti miatt, ő minden éjjel egy csomószor eszik... Gondoljatok ránk egy kicsit, jó?
Puszi!

Szirom, köszi a képeket, megnézem majd alaposan, de elsőre is nagyon szépek a fiúk! :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

Rita,
ajjajj! Szegény Maja! :(:(:( Magasról esett? Hol ütötte meg magát?
De az jó, hogy jól van! Ugye csak megfigyelésre tartják bent???
Nagyon sokat gondolok Rátok!
Remélem, éjszaka nem lesz gond Petivel... Drukkolok, hogy jól teljen az éjszaka, és Maja is jöhessen haza mielőbb!

Ildi,
Natasának nagyon boldog születésnapot kívánunk! Isten éltesse sokáig!!!
Látom, tetszik neki a babakonyha :) Kis mesterszakács lesz belőle :D

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk mindannyiótoknak!

pgaboka
 
 


Hahó!

Rita, én is drukkolok nektek, szegény kicsi Adél! Reméljük, minden rendben lesz! Mije fáj, hol ütötte meg?
Peti átvészeli az éjszakát, nyugi, megoldja a család, biztos vagyok benne!

Ildi! Natasának nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is!
Kép

És végezetül mi is mindenkinek kellemes húsvétot kívánunk! Még holnap benézek, én uram még dolgozik :?
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Az legfontosabb:

Natasának nagyon boldog születésnapot!!:):):)

Kellemes húsvétot mindenkinek!

(Ui: én lehet, hogy írok majd, mert nem mondanak túl szép időt, nem megyünk sehova, úgyhogy valószínű dolgozgatunk is majd a párommal.)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Rita,
hogy van Adél? És Peti hogy bírta az éjszakát?
Bocsánat, tegnap Maját írtam :oops: :oops: :oops: De Lacussal hadakoztam itt a gép előtt, vagyis hát ő akart inkább írni...
Szóval nagyon sokat gondoltam /gondolok rátok, remélem, minden rendben!
Írj majd pár sort, ha van időd!

Gyertek, Lányok, írjatok! Én most búcsúzom, mert csak bekukkantottam, az uramnak kell a gép... De olvasni fogok, aztán ha tudok, írok is!

pgaboka
 
 


Húúúúúú, Rita! Most olvasom, hogy van Adél???? Írjál pár sort, ha tudsz. Várjuk!!!!


Mi meg itthon vagyunk mert Andrsi iszonyú takis lett. Tegnap este belázasodott, adtam neki Nurophent az levitte. Ma már nincs láza, csak nagyon nyűgös, nyöszörög és dől a taki az orrából...


Ti hogy vagytok? Hogy telik az ünnep?
mira80
 
 


Sziasztok, köszönöm a ránk-gondolást!

Tegnap délelőtt jöttünk haza, Adélnak semmi baja, de azért még rá-rászólok, hogy ne szaladjon, ugráljon, valószínűleg csak magam miatt, neki nem lenne tőle baja.

Szóval érdekes volt ez a bő két nap, jó is- rossz is sok szempontból, de most még jobb itthon lenni.

Peti egész jól bírta, az első éjszaka kicsit nehezebb volt Zsoltnak, a második már nagyon jó. Ma éjjel meg fél háromkor kelt először, ez az eddigi éjfélhez képest nagyon nagy szó, remélem ez már a kényszerű tréning eredménye.
Lehet, hogy ezt meg kellett volna próbálni kihagyni, de annyira álmos voltam, hogy megetettem, na majd ma már következetesebb leszek.
De a két kórházi éjszaka után ez megváltás volt, komolyan!! :)

A nyuszi akkor jött, mire hazaértünk a kórházból (köszönjük nagymama :D), hatalmas öröm, tényleg, nagyon meg voltak hatva, jó volt.
Adél meg kapott egy külön meglepetést is, régi vágyát, fiús anyukák figyelem, mit úsztok meg :D:

Kép

de nagyon boldog volt ettől is. :)

Ma itthon vagyunk, reggel a fiúk meglocsoltak minket, aztán Bernát (szegény :)) Zsolttal elment meglocsolni a rokonokat, és igen gazdagon tért vissza, egy csomó csoki és dinofigura boldog tulajdonosaként.

Szóval ajándékban, csokiban és örömben gazdag ez a húsvét (Csak nagyon rövid volt :( :( :( )

És nálatok kedves Többiek :)??????

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Mi nem voltunk itthon, most jövök pár szóval.


Rita, sajnálom Adél balesetét, de örülök, hogy jól van.

Natasa köszöni szépen a szülinapi köszöntéseket :D

Taknyosaknak jobbulást :D :D
vas
 
 


Sziasztok!

Én is itt. Nálunk semmi különös nem volt. Itthon voltunk, de mi nem is szoktunk húsvétolni. Tegnap a párom megpróbálta elvinni a 3 nagyot a Tropicáriumba, de végül nagyon sokan voltak, nem mentek be. Lehet, hogy holnap én elviszem a 4-et, vagy csütörtökön Hannát és Simit (Beni és Nátán megy a nagymamához pár napra). Ja, amúgy Beniéknél megint másképp van tavaszi szünet, mint máshol (miért tudják értelmesebben megoldani, nem tudom), ők pénteken még voltak iskolában, viszont az egész héten szünet van.
Végül csak ismerősökhöz mentek át játszani és tévézni, én meg itthon főzőcskéztem, meg pihentem, Simiztem.

Rita!

Hú, azért ez a pónis készlet nálam nagyon határeset lenne! :D:D Még jó, hogy Hanna nem kíván ilyesmit (talán mert nem látott még :D).

Mira!

Hogy van Andris? Jobb már?

Ildi!

Merre jártatok?

Szirom?

Motiot?

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti, mamáknál voltunk vidéken.
Mi is begyűjtöttünk kb. 5 kilónyi csokit :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

De jól oldják meg nálatok tényleg a szünetet, hát nem jobb így, mint ahogy mindenkinek van?
Két nyomorult napot kaptak szegények :shock:


Na, akkor asszem eljött az idő, hogy azért (is) legyek itt, ami a topik eredeti célja. :wink:
Május végén lesz a 15 éves osztálytalálkozónk, és baromira a legjobb formámat kéne hoznom, úgyhogy most gondolkodom a terven 8) :lol:
Kilótól nem szeretnék soktól megszabadulni, csak formálni kéne.

na, pusza, bújjatok már elő :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Sziasztok!

Andris nagyon takis még, most gondolkodom, hogy elvigyem-e orvoshoz mert tegnap este is belázasodott. 38,1 most hője van meg köhög is. De ma tuti ezren lesznek és csomót kell várni... szóval nem tudom, szerintetek?

Ildi, én rájöttem, hogy nekem miért nem megy a fogyi: kb 6 napig tuti jól megy szigorú vagyok, nem nassolok, aztán a hetedik nap mérlegelek és meglepődve látom, hogy jé ilyen sok lement (kb 2 kiló) egyetlen hét alatt?? ezért úgymond pár napra felfüggesztem mert ilyen ütemben biztos hamar lefogyok (ezt gondolom) és szépen visszajön egy hét alatt minden. Ez szerintem már január óta így megy: 6 nap alatt lemegy 7 nap alatt feljön... :(
Örülök, hogy rájöttem mert most már nem szabad többé ebbe a hibába esnem. ( megint 70 kiló vagyok!!! :shock: ) Mondjuk ezek után nem csodálkozom...
Abban segíthetnétek, hogy hogyan lehet fejben tartósan elhatározni. Nyáron indulna a tesóprojekt és szeretnék 60-62 kilóról indulni...

Ildi szerintem tornázz. Én RR párti vagyok nagyon kemény, de van eredménye. Gabi meg callanetics párti. Az is tuti jó.

Én most elhatároztam, hogy 2 naponta futni fogok. De a futás a fogyást sagíti, ugye?
mira80
 
 


Mira, azért van ez így(sajnos), mert pl. a 7 nap alatt a szervezeted hozzászokott ahhoz a kalóriaadaghoz, amennyit magadhoz vettél.
Ha 7 nap után rögtön többet eszel, simán visszajön akár ugyanannyi is.

Fejben meg úgy döntsd el, hogy" igen is, gyereket akarok, és 60 kilóval akarom kezdeni a terhességet, és nyár elejére MEGCSINÁLOM!!!! "

Hát ez, az, tornázni kéne, de én??????? :shock: :shock:
Világéletemben lusta dög voltam(vagyok), tornában a kitartásom nulla(inkább diétázok több hónapig) :lol:
Én is a futásra gondoltam.
Igen, az fogyaszt.
De tök rossz idő van(kifogáskeresésben világbajnok lennék) :lol:



Dokihoz nem lehet bejeletkezni?
Én mindig úgy szoktam(én nem várok a sok beteg között) :roll:
vas
 
 


Sziasztok!

Mira, ha megnyugtat vidd el, de ennyivel még nem mennék dokihoz, bár nektek volt a praxisotokban már krupp-féle, vagy rosszul emlékszem, nem azért voltatok kórházban? Restellem, de erre most nem emlékszem pontosan.
A helyzeted nagyon ismerős, azzal a különbséggel, hogy nekem soha nem ment még le egy hét alatt két kiló. :) De én is mindentől feladom, tényleg úgy érzem, nincs most bennem akkora elszántság, illetve inkább erő az elszánáshoz, mint kéne.

ILDI, nekem is oszt. tal május végén :), nekem is 15 éves :), én is alakulni szeretnék :), de sajna nekem sok kilótól kéne megszabadulni :(. ÚÚÚÚÚgy szégyellném magam, ha az oszt társaim így látnának... Az a ciki, hogy miért nem a környezetem előtt szégyellem magam????, inkább a férjemnek kéne tetszeni vágyni...
Egy szó mint száz: az elhatározás megvan bennem is. :) Csak gyengusz.

Most visszaolvastam, és nem küldődött el az az üzenetem, amelyben Natasának boldog születésnapot kívántam.:shock: :?: :(

Akkor most, megint késve:


BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NATASA!!

Beszti, hidd el, a pónis készlet NEM az én izlésemet tükrözi :), de múltkor rendkívül kivételesen együtt tévedtünk be egy játékboltba, meglátni és megszeretni egy pillanat műve volt (Adélnak).
Nekem az ölős játékok jelentik a kizártdolog kategóriát. :evil: Olyat soha. Ha "csak" giccses, szirupos, azt még lenyelem néha.
Mi a húsvéti kiállítást néztük meg a gyerekekkel ötösben, azért az egy kalandos nap volt, három-három bkv oda-vissza... Meg ott is tömeg volt már csütörtökön, de azért jó volt, a gyerekeknek tetszett.:)
Jaj, őszintén szólva most nagyon vágyom én is egy kis egyedüllétre, bár nem jó jel, ha egy hétnyi négygyerekezéstől így érzek. :shock:
Na, az is igaz, hogy azért nem volt közönséges hét...
(Ma éppen Maja hány... :? )

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Szirom, köszönöm a kedemért feltett képeket, fiaid még mindig nagyon-nagyon bájosak!

Edének nem is bolondos a ruhája, Petinek is vannak gáz pizsamái, likas lábú például.:)

Miksa mit fest, strucctojást? De lelkes nagyon, azt látom! :)

Klasszak az üvegmatricáid!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Ildi, azért a kifogáskeresés világbajnoki címéért megvívnék veled! Ha hagynálak, nyerhetnél esetleg...:) :) :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Ildi sajnos itt ebben a kerületben nem lehet bejelentkezni... Ahol korábban laktunk a belvárosban ott lehetett. No comment...

Szóval jó hogy elvittem mert hörghurutja van. :( Odamentünk fél 4re 4től volt rendelés, így elsők voltunk. Sajnos egy kis megfázás rögtön lemegy neki a tüdejébe. tele van most is váladékkal. Rita, igen december elején ilyen hörgőgyulladással voltunk kórházban, csak az súlyosabb volt. Most oda kell figyelni mert asztagyanús. Áprilisban is visszük vissza a bethesdába kontrollra...

jövök még...
mira80
 
 


Ildi, nálatok lehet időpontot kérni?
De jó!

Köszi a biztató mondatot, tök jól esett!!! Bevésem az agyamba!!!

Lehet, hogy lusta vagy a tornához, de kitartásod az van!!! Szerintem ha eldöntöd, hogy még csinibb szeretnél lenni és ehhez a torna kell akkor ha esik ha fúj futni fogsz meg tornázni! Nézzenek csak nagyot az osztálytalin!

Nekünk a 10 éves lesz jövőre...

Akkor 3 hónap alat simán meglehet -10kilócska, ugye? Ha futok is.
Reggeli ötleteket tudsz adni? A teljes kiörlésü kifli belefér? Csak úgy magában, kiszárítva.

Rita hol voltatok kiállításon?


Rita, kifogáskeresésben én is jó vagyok. :D Mindig jobnál jobb ötleteim vanak, hogy most miért nem jó elkezdeni a fogyit. Nálam az menő, hogy ma ezt a sütit még megeszem, de holnap már nem... :D
mira80
 
 


Megint itt! :D

Végre kezd emberi környezetté változni a lakás. Borzasztóan nézett már ki.

Rita!
Velem is az a baj, hogy elhatározás van, meg vannak időpontotk is, de valahogy mégsem sikerül addig. Elég könnyen feladom.
Az ölős játékok nálunk is eleve kizárt, de ezt a gyerekek is tudják, nem is akarnak. Mondjuk eddig még ezeket a giccseseket is sikerült megúszni, bár ki tudja, mennyire a vágyknak megfelelő játékot kap Hanna. Ugye a fiúknál nem gond.
A múltkor a szomszédasszonyommal voltunk játékboltban, és említette, hogy a lánya épp egy cumizós pónira vágyik nagyon (ő se vol túl boldog tőle :D:D), hát... Már a cumizós baba is határeset, de egy cumizós póni!! :D:D Nem tudom, mennyire nyelném le. Így persze könnyen beszélek, hogy még nem kerültem ilyen helyzetbe, de azt hiszem, nem vennék neki olyat, ami nekem nem tetszik. Egy játékboltban annyi minden van, csak lenne még olyan, ami tetszik neki! :D:D
Miért ne lenne jó jel, ha egyedüllétre vágysz egy hét gyerekezés után? Csak arra készülj, hogy lesz még nyári szünet is, és az kicsit hosszabb! Szerintem egyébként engem a párom nem ért meg néha, hogy miért nem akarok ide-oda elmenni (pl. vendégségbe), és inkább arra kérem, hogy menjen a gyerekekkel. Ha lehet, mind a néggyel. :D:D Mert pár óra gyerektelenség, csak úgy "lenni a semmiben" nekem olyan sokat jelent, hogy egy vendégség is nehezen múlja felül. Azért napi 24 órás gyerekügyelet min. 1 gyerekre, de kb. 19 órában három, ebből 14 órában négy gyerek is itthon van hétközben, hétvégén meg ugye egész nap... Szerintem nem szégyen, ha időnként ez sok.

Mira!

Akkor jó, hogy elvitted.
Mondjuk én nem szoktam nagyon Simit, de nem szokott komoly baja lenni, szinte mindig ugyanaz a recept, ha már elviszem: orrszívás, Sterimar, köptető. Nagy ritkán antibiotikum.
Én ezt a "teljeskiörlésű kifli kiszárítva"-t már a múltkor sem értettem. Miért jobb kiszárítva? :shock: Az mit változtat a kalóriatartalmán? Max. ehetetlenebb... Ha Norbizol, a teljeskiörlésű félmennyiségben du. 3-ig mehetne, reggelire tuti belefér. Nem?
Egyébként már bocs, de pont neked nem kéne feladni, hisz ha ennyire jól megy, hogy heti 2 kg is lemgy, akkor nagyon gyorsan elérheted a célod! Nekem ált. épp az a feladás oka, hogy még nagyon gondos odafigyelés mellett is épp, hogy fogyok, ha nem stagnálok. Sajnos nem vagyok Ilditípus, szerintem inkább Ritás. :D:D Az ő Bocidiétáját simán tudnám tartani! :D:D (Bocs, Rita! Ugye nem sértődsz meg?? :):)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti, dehogy! :)
A mai nap legőszintébb vihogását neked köszönhetem! :D :D

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!

Mi se voltunk most napokig, családlátogatási kört futottunk. Voltunk Fülén, Szekszárdon, Bácsalmáson és Tiszaszőlősön a napokban, úgyhogy igazolt :wink: De sokat gondoltam közben Adélra, és örülök, hogy nem lett nagyobb baja :)

Bocidiétán szintén igen jót vigyorogtam :lol:

Beszti, simán megértelek a gyerek nélküli pihiszuszi miatt :wink: . Pedig itt csak kettő van, de megértelek bizisten :wink: Mondjuk Miksa második hete nincs oviban. Tök jól van, de időnként még nem tiszta az orra. Inkább jöjjön rendbe teljesen. Hétfőn úszás, szeretném, ha tudna menni.

Érettségi találkozóm nekem is lesz, megkapaszkodni: 20 éves :shock: 2 hónap múlva. Nem ártana normálisan kinézni, bár mitagadás, nekem az uram fontosabb :wink: Most a múlt héten végre lement egy kiló, pedig már épp kezdtem bűnözni, vagyis hát nem bűnözni, csak mivel kb. 2 hónap nagyon óvatos kajálás után mondom, ha így se mozdul a mérle meg úgy se, akkor kajálgatok én egy kis krumplicskát a fiúkkal. Hát kajálgattam, erre lement egy kiló :shock: Krumplidiéta, mi? :lol: Inkább az az érzésem, hogy az én szervezetem ilyenkor vevő szülés után a fogyásra. Miksával is féléves kora után kezdtem, Ede is lassan annyi lesz. Még van két hete vagy három. Aztán kezdünk enni is :wink: Mármint Ede hozzátápija startol. Reménykedem, hogy sima ügy lesz, mivel a tányéromba már most imád belenyúlkálni. Persze lehet, hogy ha akármi más lenne a tányéromon (nem kaja) az is érdekelné. Színes és tilos :wink:

Mira! Jobbulást Andrisnak!

Rita! Télleg nem vagyok hozzászokva ezekhez a rózsaszínű pónikhoz! :lol: Bár az oviban a kiscsajoknak van például labellójuk, hát dobta egy hátast a múltkor, mikor láttam. Kenegetik magukat, de úgy, mint a kamaszlányok a dizsi mosdójában, őrület :wink:
Tojás: hungarocellből van, az apja hozta neki :wink: Le szabad ejteni :D

Ildi, nincs már meg a futógéped? A lakásban nincs rossz idő :lol: Én a múltkor láttam egy kis taposógépet (lépcsőt vagy mifenét) a Decathlonban, szerintetek az használ valamit? 9 ropi, és nem foglal helyet.

Gabi, nem írtad, mi a helyzet a szentesi ingatlan piaccal :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok,

A 2006 tavaszi babás topikból vagyok, és néha szoktam itt kukkolni :oops: :oops: :oops: , főleg Ildi miatt, ha hosszabb időre eltűnik.

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy valamelyikőtök ismeri-e, esetleg használja-e a leg-magic gépet? Most gondolkozom, hogy beszerzek egyet, nem is igazán fogyókúrás, hanem főleg alakformálás célzattal.
Én igazán nem hiszek az olyan beetető szövegekben, hoyg elég naponta 3x ránézni, és egy hét múlva már bomba alakom lesz, de jó lenne, ha tényleg nem kéne órákat edzeni vele, és még hatásos is lenne. Mindjárt itt a fürdőruha szezon, mégha ma éppen többször szembesültem havazással :shock: , szóval nagyon bele kéne húznom, hogy ne legyek annyira lötyi :?
Ha van valakinek tapasztalata (akár negatív is), vagy hallott róla ezt-azt ismerőstől, légyszi ossza meg velem :)

Nagyon köszönöm,

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


... és, hoyg egyértelmű legyek, erről a szerkenytűről lenne szó:

Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


He-he Vali :lol: :lol: :lol:
Figyu, a barátnőmnek van(de nem a teleshopos eredeti, hanem valai gagyi), de szerinte jó.
Na, én is kitaláltam, hogy megveszem a 20 ezreset, de ismered Gábort, NEM engedi :lol: :lol: :lol:
Azt mondta, ilyen szemetet nem hozhatok a házhoz :lol:
Utána olvastamm fórumokban, sokan azt írták, hogy nemhogy eltűnt volna a felesleges zsírréteg, hanem izom lett belőle, még nagyobb, és jobban kidudorodik, mint a zsír :shock:
(asszem zsíros maradok)

És Te különben se vagy lötyi(az én vagyok)
Ennyi :wink: :wink: :wink:

Szirom, már nincs meg a futógépem, eladtuk, de azon különben se futottam soha 8)
Viszont tegnap lenyomtam 150 -et ugrókötélben
A tegnapi kifogásom is megvolt a futáskihagyásra:kimostam mind a kettő sportcipőmet(másben ugye nem lehet futni)
Ma már megszáradtak, de ma meg hideg van, fúj a szél, és esett a hó :lol: :lol:


Beszti, én megyek gyerek nélküli pihiszuszira!!!!! :D :D :D
Már számolom a napokat vissza!! :wink:
Bocidiétán én is jót röhögtem :lol:
Mira, a kiszárítósdis kifli tényleg miért is jó???
(én se vágom :wink: )
Teljeskiőrlésű simán jöhet regeglire :D
vas
 
 


Közben elküldődött az előző hsz.
Szóval mindneki osztálytalira megy az idén?
10-15-20 évesek??? :lol: :lol: :lol:
De jó! :D

Mira, Andrisnak jobbulást, Rita köszi Natus köszöntést mégegyszer(tényleg nem látszott) :wink:

Vali, Alíz még mindig két éves?
Nem volt időd??? :wink: :wink: :wink: :wink:


na, pusza(benézek még máshova is Vali :wink: :wink: )
vas
 
 


Voltam futni!!


Kép Kép Kép Kép
vas
 
 


Ildi!

Gratulálok! :):):)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Új oldal! :)

Ha így haladunk, Ritának igaza lesz a 200. lappal! :D Egy hét - egy oldal.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Köszi, Beszti :wink: :wink:
(pedig izomlázas hátsóval mentem - a hétfői bowling miatt), de mostanra tök jól érzem magam.
hihetetlen volt számomra, de esküszöm jól esett a futás
(igaz, vártam, hogy besötétedjen,nemá világosba égessem magam) :oops: :lol: :lol:
Először alig bírtam felfutni az utca tetejére, de utána sík terepen tök jól ment.
Ma majd lemérem a kocsi kilóméterszámlálójával ,mennyi is volt.

na, Natus bekakilt....
vas
 
 


nem rajtam múlik a 200. oldal :wink: :wink: :wink:

én mindig jövök(de vannak lógósok is :wink: :wink: :wink: :wink: )

Kaptok napocskát mára ti is, jó??

Kép
vas
 
 


Ildi!

Kintre nem tudsz napocskát adni? :D:D

Ma én megyek pénzt költeni. :D Na jó, olyan sokat nem, de egy picit kimozdulok Hannával és Simonnal. Elmegyünk az Ikeába, meg veszünk dekorfüggöny anyagot, lehet, hogy valahol némi rucit :wink: :D (bár ahogy magamat ismerem, inkább gyerekruci lesz a végeredmény (Beni megint nőtt, kezdenek rövidek lenni a szeptemberben vett pólói és nadrágjai)).

Jó napot nektek!! :):)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Ildi, hatalmas gratuláció, óriási vagy, ÉLJEN!!!

Beszti, kellemes pénzköltést! Én is tervezem, magamnak is, gyerekeknek is, Maja itthonléte miatt ugyan egyelőre halasztódik, de már a gondolat is életben tart. :D
Tegnap dm-ben voltunk, már az is jólesett, ez elég gáz. :shock: :D

Mi meg ma vagyunk 10 éves polgári házasok :) ! (véletlenül jutott eszembe, mert az egyházit tartjuk majd nyáron.) De azért ma is ünneplünk egy picit. :)

Mindenkinek kellemes napot!

És nekem is """""csak"""" +9,5 a kilóim száma, hurrá! Marha lassan, de megy le...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita, akkor nagyon boldog 10. polgári évfordulót(majd nyáron újra felköszöntünk :wink: )
Kép
Maja hogy van??

Dehogy vagyok óriási :oops: , de azért köszi :wink:

Beszti, jó pénzköltést :D
Magadnak is vegyél ám valamit :wink:


Rita, ha marha lassan megy, akkor marha lassan megy(DE LEGALÁBB MEGY)!!!!!! :D :D :D


Levente ma reggel bevágta a beteget(fogalmam sincs, mi a baja, láza nem volt, 36, 9 .De kissé nyominak tűnik.
Még alszik :roll: (majd ha felébred, kiderül) :wink:

Holnap lett volna programom Bp.-n, de így????? :roll: :roll: :roll:
vas
 
 


Ildi, és jó program lett volna? Mert akkor elég tipikus, hogy beteg lesz valamelyik, nem?:)
Kedden szerettem volna ruhát venni a gyerekeknek (nem is újat, csak egy használtruhásat megnézni), már ennek is örültem, de Maja beteg lett. :? Maja egyébként furán van, tegnap egész nap teljesen jól volt, este evett valami puffasztott kukoricát vagy mit vendégségben, megint nagyon rosszul lett (vagy legalábbis nyöszörgött). Ma megint jól van... :shock: Nem tudom mi ez. Vakbél kizárva.

De, óriási vagy, akkor is! :) És én is köszönöm a köszöntést! :) Illetve mi...:)

Beszti, jut eszembe, azért is mondtam, hogy rossz jel, hogy ennyire egyedül szeretnék lenni, mert ez csak másfél hét volt, a nyári szünet meg lesz kb 10. :shock: De remélem akkor legalább kórházba nem kerül senki. Meg szopósom sem lesz már talán :cry: .

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Tanfolyam lett volna, de még nem tettem le róla, hogy eljutok :wink: :wink: :wink:

Hú, a nyári szünettől én is tartok néha. :roll:
A mamájuk meg nyugdíjas lett, majd mennek oda párszor nyaralni. :wink: :wink:

Dm is izgi tud lenni, nem,??? :wink:


Leventének is ki tudja mi baja, van?
Most már semmi, nem úgy néz ki, mint aki beteg.
Épp most tömte magába a szendvicsét,amit a suliba csináltam neki :wink:
Du.viszem dokihoz, ha semmi lappangót nem lát rajta, uzsgyi a suli holnap :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Ildi: Köszi az infót a gépről :) Végülis nekem az sem baj, ha izmosodok. Egyébként amit kinéztem az egy használt, de decemberig garanciás, és csak 10 ezer! :wink:

Leventének jobbulást!

Rita: Boldog házassági évfordulót!

Kép

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, mit akarsz te izmosodni, mi lesz hármaskával???? :wink: :wink: :wink:
Pocakot növessz, ne izmot :D

fenn vagyok msn-en, nem érsz rá??? :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Szia Vali, köszönöm, így ünnepelni nem is lenne rossz! (mint a képen) :)

A legmagicet nem ismerem, (((én is szoktam nálatok kukkolni, szintén Ildit keresve, és a képwid alapján... sipirc! :D Olyan csinos vagy, hogy nem illik itt ilyesmit kérdezned! - Természetesen maradj csak, csak a remek humoromat csillogtattam. :oops: )))

Ildi, igen, nagymamában én is bízom, a vidékiben is, meg a pestiben is. De akkor is izgi lesz! :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


képwid=képeid, bocsánat!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Beszti, kaptál napocskát kintre is, örülsz??? :D :D :D :D
vas
 
 


két kis kukkoló :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

( a medve csak véletlen, nem találtam más kukkolósat) :wink:
vas
 
 


Rita: Nincs mit :) Ha most nem is, de a nyári egyházi évfordulóra még simán összehozhattok egy ilyen party-t :wink:

Jóvanna ... tudom, hogy nincs itt helyem :wink: (bár pont kukkolótársamtól vártam legkevésbé, hogy távozásra szólít fel :wink: :wink: :P :lol: :lol: ), de higyjétek el gebének sem olyan jó lenni, és folyton azt hallgatni, hogy úristen de sovány vagy! Szóval az én pici, érzékeny lelkem meg ezt sínyli meg :? Ezért szívesen átvállalok bárkitől 3-4 kilót, de csak az küldjön, aki garantálni tudja, hogy melllytájékra adja :oops: 8) :lol:

Ildi: Hármaska ... na igen ... most hogy 6 hétig "szünetelünk" apával, lehet mire zöld utat kapunk, már azt se tudjuk, hogy kell hozzáfogni :oops: :oops: :oops: :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Kép

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


vanillka írta:kukkolótárs

mondtam én :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Vali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: