Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
nekünk is van hátihordozónk, csak a fiam már kinõtte. A miénk kb. 15 kilóig jó, gondolom, a többi is.
Nagyon szerette, onnan jó magasról jókat lehet nézelõdni, anyu hajába belemorzsálni a kiflit, megfogni a metrón a kapaszkodót stb. Aludni is jókat aludt benne. Nem is szólva arról, hogy egy izgõ-mozgó csemetét mennyivel könnyebb ebben vinni. Nekünk is olyan "bevásárlószatyor"- tíypus volt, néha használtam úgy is, egy baj volt csak vele, hogy így a húzókája nem volt elég hosszó a kényelmes húzáshoz-toláshoz.

Létezik ám olyan, hogy hátihordozóvá alakítható sportkocsi (ill. sportkocsivá alakítható hátihordozó Kép). Én két éve a Haát úton a Bébikerben láttam, akkor 20ezer forint körüli volt az ára. (végül is ha újonnan veszel sportkocsit és hátihordozót, valószínûleg drágábban jön ki). Sajna azóta sem láttam ilyen kocsit, de a Brendonban vagy ilyen spéci babás helyeken érdemes utánanézni. Azt mondta az eladó, hogy kb. 2 kilóval nehezebb, mint a sima hátihordozó. Ami viszont elég jelentõs súlytöbblet lehet, ha már fáradt vagy...
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Én a kengurut arra is használom, hogy ha nagyon nyügi a gyerek, beleteszem és úgy csinálom a dolgomat. Rögtön elhallgat. A Graco egyébként méretben is tökéletes, mindenhol elférek vele, és könnyű cipelni is. Az emberek segítségéről pedig csak annyit, hogy nekem egyszer egy nő úgy segített leszállni a villamosról /hiába mondtam neki, hogy inkább egyedül/, hogy kifordította a kocsi elejét a lépcső fölé, aztán elengedte. Három lépcsőnyit zakóztam, a babakocsit megfogta egy lent álló, de ha nincs ott, akkor kigurul a kocsik elé. A gyereknek semmi baja nem lett, de a térdem teljesen tropára ment. Úgyhogy én azóta teljesen elutasítom a segítséget.

Dia
Dia
 


Kedves Zsóka!!!

Én pont olyan hátihordozóra gondoltam, amelyikröl Te mesélsz. Ilyet szeretnék használtan venni a gyermekemnek (július elsejére várom, már rugdos odabentröl Kép )
Mivel azt írod, hogy a te kisfiad már kinötte, így bátorkodom megkérdezni: Nem áll szándékodban eladni véletlenül?
Nekem ez nagyon nagy segítség lenne! Újra biztosan nem tudunk pénzt kiadni, mert nem fog rá jutni sajnos.
Persze ha szeretnéd megörizni a következö csemetéd számára, nagyon megértem! De ha nem áll szándékodban, akkor gondolj rám légyszíves! Kép

Köszönöm!! Katus
Katus
 

 
 

Kedves Katus,
Következõ csemetém négy és fél hónapos Kép, szóval nem adom el. De jön a bababörze a BNV-n, (én ott vettem), ill. van egy sportbizományi a Honvéd utcában a Parlamentnél, ott is láttam ilyet (igaz, nem kerekeset). Sokszor hirdetnek a Kismamában is ilyet, ill. Te is hirdethetsz akár ott, akár itt a babaneten is.
sok sikert!
Zsóka

Ui: Még egy a babakocsis hátihordozóról: egy tulajodnossal (ill. az anyukával) eszélgettem egyszer, õ mondta, hiogy poersze jó, de ogazából nem kénmyelmes, mivel olyan "bugyi" ülése van mint a hátihordozóknak, és babakocsiként használva nem olyan kényelmes benne ülni, mint egy babakocsiban. Szóval az öszvár-megoldások nem mindig jók...
zsóka (zsók
 


Szia Zsóka!

Köszönöm az információt! A Parlament közvetlen közelében dolgozom, de erröl a sportbizományiról nem is tudtam! Mindenképpen ellátogatok oda és körülnézek. A BNV-s bababörzére is feltétlenül elmegyünk majd a férjemmel, szerencsére még akkor is idöben leszünk, hisz a baba csak julius elején érkezik!

Köszi mégegyszer, és sok örömet kívánok neked a gyermekeiddel!

Puszi: Katus
Katus
 


Katus!
Remélem, elnézel még ide: megtaláltam a címét a sportbizinek: Honvéd u. 18. (a Szalay u és a Honvéd u. majdnem-sarkán van).
Tel: 269-3201

A mostani Kismamában is hirdetnek.
puszi
Zsóka
zsóka (zsók
 


Köszi Zsóka!!!

Tényleg nagyon közel van a munkahelyemhez, feltétlen meglátogatom! Juhé!!

Puszi: Katus
Katus
 


Sziasztok lányok!

Szia Zsóka! Ma ebédidöben el is mentem a Honvéd utcába (olyan szépen sütött a nap, kedvem támadt egy kis lógásra). Az üzletet elsöre megtaláltam, tényleg nagyon jó kis hely, minden van!
Hátihordozó csak egy volt éppen, gyönyörü kék és fekete színü, olyan mint egy túrahátizsák, fémvázas, van olyan része a baba feneke alatt, amibe pakolni lehet, zsebekkel, minen állítható rajta, szóval nagyon spéci, de nem a mindennapokra való, inkább hosszabb kirándulásra, túrára ideális. Az ára pedig (kapaszkodjatok meg) 30.000,- forint! Kép Kép Hááát... nyeltem egy nagyot! Ez nem éppen az volt, amilyet én szeretnék, de ha gazdag lennék, biztosan megvenném. Mindenesetre elhatároztam, hogy ide érdemes lesz gyakrabban bekukkantani, hátha kifogok még nyárig egyszerübb fazont is, mert tényleg nagyon jó kis üzlet (nem is olyan kicsi)!

Mégegyszer köszönöm neked Zsóka!

Üdv mindenkinek: Katus
Katus
 


Katus,
állam leesett. Gondolom vadiúj hátihordozó (továbbiakban hh) lehetett... Néha van használt is, akár Te is bevihetsz eladni vmit (én ott adtam el a görkorimat, egész emberi árat adtak érte), és hogy nekelljen feleslegesen bejárkálnod (ha csak nem lógni akarsz egy szép napsugaras délelõttön Kép ), akkor telefonálj nekik, van-e hh. Telefonszámot fentebb írtam.
üdv és sok sikert
Zsóka
zsóka (zsók
 


Kissé késõn szólok hozzá...
Nekünk volt (van, de még kell) babakocsis hh-nk. Én na gyon meg voltam elégedve vele, s a kislányom is. A babakocsis dologgal az a baj, hogy nagyon alacsonyan van a tolókar... De ha nagyon elfáradtál, megoldás lehet. Az üléssel Annának semmi gondja nem volt benne. Praktikus még, hogy le lehet fektetni benne a gyereket, ha már "kocsisítottad". Mi a Brendonban vettük 97 végén. Azóta nem néztem.
Üdv:
Eszter
RebekAnna
 


Jaj. Hát én pénteken babazsúrra mentem a két gyermekemmel. Apa nem ért rá, így maradt a BKV. A fiam 6 hónapos, de most utazott eloször így. A három éves lányom is vagy négyszer. Szóval én egy kényelmes anyuka vagyok.
A metróhoz 58 lépcson kellett lecipelni a kocsit, benne a 9 kg-os gyerek, rengeteg kacat, ruha, innivaló,..... A nagylány meg nagyon lassan lépked, az én kezem már remeg a súly alatt és még csak a 10. lépcson tartunk.
Ugyanez a helyzet csak felfelé is elojött.
A busz messze állt meg. Feldobni a nagylányt, nagyot lépni a 20 kg-nyi súllyal. Én majdnem visszaestem, De komolyan!
Most nagyon elrettentem. Ti hogy csináljátok?

Andi2
andrea (andrea)
 


Szia Andi!

Senki nem segített??? Sajnos jellemző.
Borzasztó ez a világ. Hidegek, ridegek és közömbösek az emberek egymással. Komolyan mondom, hogy az állatvilágban egy fajon belül sokkal jobban odafigyelnek egymásra az állatok, mint mi, művelt, intelligens emberek.
Nekem is rossz tapasztalataim vannak a közlekedéssel kapcsolatban. Nem sorolom, gondolom mindenannyian azonos cipőben járunk.
Tényleg aggaszt, hogy hova fog jutni az emberiség, ahol a pénz dominál mindenhol és a másik le van ...va, ha éppen nem rug bele.

Na ezek után kellemes napot és utazást!
Atiapuka
Atiapuka
 


Szia Andrea!

Megertem, hogy megrettentel. Nekem is volt mar ugy, hogy nagy babakocsival, ket pici gyerekkel vartam a villamost, de mielott megjott volna jobbnak lattam dolgavegezetlen hazamenni, mert ugy ereztem ha megprobalok felszallni, abbol csak baleset lehet. Nekunk vegulis a gyerekcipelo hatizsak jott be. Abbol a szempontbol rossz, ha egyedul vagy, nem latod mit csinal a kicsi a hatadon, ha leesik pl. a sapkaja nem tudod ra visszadni, kiveve ha nagy nehezen leevickeled ot a hatadrol. De vegul is a nagyobb lanyod tudna segiteni (megnezni hogy van, visszaadni a kezebe a jatekat, stb. Ez is csak kenyszermegoldas, de eddig en nem talaltam jobbat.
EviC
EviC
 


Hy!
És a kengurú nem jó? Mi sokáig azt használtuk, s akkor legalább elötted van a csemetéd.

Szaisztok Atiapuka
Atiapuka
 


Mi is jártunk BKV-val, 2 felnõtt, 3 gyerek, abból a két kicsi kenguruban (a nagy meg 2 évvel több). A legrosszabb az volt, mikor a nagy elaludt a HÉV-en (buszon stb). A kicsik a kengurukban, a nagyot emellé felvenni nem lehetett. Törik szakad, fel kellett kelteni (volt vagy 2.5 éves eleinte). Egyébként a kenguru nekünk bevált, igaz relative könnyûek voltak a kicsik.
ILdi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Nekem is volt egy hiper-szuper kengurum, de a bebikem gyulolte. Tiszta torokbol orditott akarhanyszor probaltam beletenni. Igyhat maradt a babakocsi. Szerintem nem nehez busszal, metroval kozlekedni babakocsival.
Virgi
 


Hat, ha csak egy gyerek van, talan tenyleg a legkenyelmesebb egy kisebb meretu babakocsi. De ha tobb gyerek van, akkor nehez a kozlekedes.
A kenguru addig jo csak, amig kicsi es konnyu a gyerek. Pl Andrea 6 honaposa meg lehet, hogy beleferne, bar 9 kg mar nem semmi ott a hasadon!

EviC
EviC
 


Köszi a rengeteg hozzászólást.

Virgil:
Hidd el két gyerekkel és ennyi lépcson nem egyszeru a közlekedés.

Én is gondoltam a kengurura, de igen EviC a 9 kg-ja tart vissza.

Azért mindenkinek köszi

Andi2
andrea (andrea)
 


Talán ide tartozik az a kis szösszenet, amit a Kismama újságnak írtam, talán egyszer meg is jelenik, de addig is idemásolom, hátha sokszor Ti is így éreztek:Ilyenek vagyunk…

Milyenek is? Hát ilyenek, emberiek meg emberietlenek. Jólelkűek és lelketlenek. Hiszünk egymásban és kiábrándulunk, de azután megint hiszünk.
Én is kiábrándult voltam. Mindegy volt, hogy nagy pocakkal vagy gyerekkel a karomon szerettem volna valamelyik buszra felférni, az emberek általában közömbösek maradtak. Persze volt kivétel, de ezeket a kivételeket egy kezemen meg tudnám számolni. Akkor is általában a nálam jóval korosabb hölgyek álltak fel, hogy átadják a helyüket. Sőt olyan is akadt, aki a saját cekkereivel és a hatvan-hetven évével álldogált, zötykölődött a buszon, majd amikor meglátta, hogy egy kismama szállt fel, elkiáltotta magát, hogy valaki adjon helyet. Ő pedig himbálózott tovább egy kézzel kapaszkodva. Ilyenkor nehéz szívvel fogadtam el a kiharcolt ülőhelyet, mert inkább neki kellett volna leülnie.
Nem egyszer előfordult, hogy futottam a busz után – eleinte pocakosan (igen méretes volt, így jól láthatta a sofőr) később pedig babakocsival. Az „előkelő” II. kerületi 22-es busz azonban számtalanszor hagyott ott a megállóban, mert éppenséggel odaértem az utolsó ajtóhoz, de már az ajtónyitót megnyomni nem volt időm. Próbálkoztam célba érni mellbedobással (ami a szoptatás ellenére sem bizonyult elegendő előnynek), futottam, repültem, kiabáltam, és még azon is komolyan elgondolkodtam, hogy felkeresek valami plasztikai sebészt, és meghosszabbíttatom a karom… vagy legalább az ujjam. Semmi nem használt. Igaz, ilyenkor a busz még hosszú másodpercekig várakozott a megállóban, mert őt meg nem engedték vissza az útra az autók. Sovány vigasz…
Tehát a kiábrándultságom nem volt alaptalan, de mégis meginogtam. Egyik nap kisfiammal igyekeztünk volna az orvoshoz autóval, mert lázas volt, de persze ilyenkor semmi sem működik – a kocsink nem indult. Gyorsan taxit hívtam, ami néhány percen belül meg is érkezett.
Bemondtam a sofőrnek a közeli gyermekrendelő címét, de meglepetésemre nem húzta a száját a kis távolság miatt. Az úton az idei évtől kötelezővé tett gyerekülés–taxi-viszonylatról beszélgettünk, majd hamarosan megérkeztünk. Igen ám, de az ötezrest felváltani nem tudta. Majd legközelebb kifizeti – mondta, és elhajtott. A gyerekem betegsége körüli izgalomtól talán meg sem köszöntem eléggé, meg hát nem is igen hittem a fülemnek. Ez velem történik?
De a hazaút sikeresen lerántott a földre. Persze, hogy velem, hiszen a buszon senkinek sem akaródzott felállnia… mi meg himbálóztunk, beletörődve, fél kézzel, kiábrándultan…

Üdvözlettel, sok kitartást és türelmet kívánva
Dorka
dorka (dorka)
 


Sziasztok Lányok!
Meg Atiapuka (és Zsolt is ha itt lesz)

Én akkor tudok mérges lenni, amikor megyek a lépcsön babakocsival meg az akkor háromévessel és, hogy el ne essen o is kapaszkodik a babakocsiba. Na akkor oda ugrik valaki, hogy segítsen és ki akarja tépni a kezembol a babakocsit. Mire megkérem, hogy a hároméves kezét legyen szíves megfogni és lesegíteni a lépcson. Akkor kellene látni az arcukat mint aki fubeharap. Mert o segíteni akar a babakocsit levinni és meg ilyen alantas munkát bízok rá a gyerek kezét megfogni!!!
Pedig az a segítség a babakocsit én is feltudom emelni hisz a négy év alatt is én emeltem fel csak már harmadik kezem nincs, hogy a gyereknek is fogjam a kezét.
Nem tudom értitek mit akartam mondani?
bigcsiga
 


Dorka !
Remelem megjelenik es lesznek "fulek" ill.szemek akik elovassak majd amit irtal es valtoztatni is fognak a magatartasukon ! A legrosszabb,hogy ilyenkor mindig azon toprengek,hogy az emberisegnek hany szazaleka az akinek nincs gyereke ?????
Legutobb mikor otthon voltam Csillaghegyrol a Florianig kellett elmennunk a noveremmel aki 7 honapos terhes es a ket 1 eves gyerekunkel.Termeszetesen babakocsival mentunk.
Hogy noveremnek a nagy hasaval ne kelljen emelgetnie ezert felajanlottam a segitsem . A fellszalasnal nem volt gond hisz a vezeto latta hogy ket babakocsi lesz .Na de a leszallasnal !
Elosszor levittem noverem babakocsijat (meg termeszetesen o is leszallt) mig Sophiekat fent hagytam.Meg a fel lepcsonel tartottam lefele amikor mar a csengo berreget! Hat ne tudjatok meg ugy elkezdtem orditani mint egy bolond ! A gondolat ,hogy becsap az ajto a noverem kislanyaval a babakocsiba es kozben az enyem fent marad egyedul (ki tudja meddig es hova viszi majd a busz!).Na itt jott Zsolt "anyai sarkanysaga"
ugyhogy ahogy kieresztettem a "gyonyoru" hangocskamat 50 ferfi odapattant! Addig nem is tudtam hogy a buszon vannak :-)))))
Ugyhogy errol ennyit !
Remelem valtozni fog a helyzet !
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


Sziasztok!

Elolvastam, amit Dorka írt. Én azért néhány gondolatot leírnék;
Igaz én még "csak" pocakos vagyok, tehát nem tudom mi lesz, ha elojön a gyerkoc:
meglehtosen sokszor veszem igénybe a tömegközlekedést és igen NAGY (látható) a pocakom. Jó lenne néha leülni a buszon, villamoson, metrón, de legfoképp a trolibuszon. No nem kihasználva az állapotomat, hanem (tisztelet a kivételnek, ahogy mondani szokták) idióta módon vezetnek a BKV soforök és kapaszkodni legalább 4 kézzel kéne.
Nos; 100-ból 1 esetben fordult elo, hogy vki felkínálja az ülohelyét. Sot (és ezután minden mondatom elejére odakívánkozna, de eltekintek tole)olyan is elofordult, hogy felállt X és Y HÖLGY miután futólag megvizsgálta szemeivel a pocakom gyorsan leült elottem. Nincs korosztályhoz kötve az idosebb hölgyek (nem öregek!) (vsz. már van gyermekük), a fiatalabbak (20-30 évesek) (vsz. van vagy lesz gyermekük) ugyanúgy nem adják át a helyüket. A férfi nem említésre sem méltó bunkó módon tovább tespednek a székeken. Ha egy no nem érzi át, akkor egy pasitól mit várhat az ember
Összességében sajnos nekem elég rossz tapasztalataim vannak, és még tovább lehetne ragozni... de kár.
Phaedra
Névtelen
 


Phaedra! (csak nem Fable rajongó vagy?)

A dolog sajna nem lesz jobb gyerekkel sem. MIkor a kicsik 3 évesek voltak, indult a három gyerekkel busszal oviba kör. Hát mit ne mondjak, hamar megtanultak egyedül állni, tekintettel arra, hogy nincs 4 kezem, reménytelen 3 gyereket fogni. Meg párszor ránk zárta a sofõr az ajtót, akkor is, amikor tök üres volt a busz...

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Szia Ildi!

Gondolom, hogy nem lesz jobb, csak elég lehangoló.

ui.: szeretem Fablet, de a nevemhez semmi köze. Hamarabb lett a nevem, mint o írt volna.
***
Phaedra
Névtelen
 


Sziasztok
Segítséget szeretnék kérni toletek!
Meg tudná nekem magyarázni valaki, hogy hogyan kell a gyereket belerakni a kenguruba?
Számomra igen nagy fejtörést okoz, és a próba irtó nagy bömböléssel végzodött.
Van valami jó ötletetek?
Évi (Évi)
 


Bocs nem írtam alá.

Évi voltam.
Évi (Évi)
 


Szia Évi!

Én annak idején egy kicsit mindig elörehajoltam, s így könnyebben be lehetett csúsztatni a csemetét. Persze ha ö is úgy akarta!

Üdv Atiapuka
Atiapuka
 


Szasztok!

Azt megfigyeltétek, hogy MINDIG a kisgyerekeseknek fenntartott helyet foglalják el először? Akkor is, ha üres a jármű.
Vajon miért?

Malacka
malacka (malacka)
 


Én meg azt figyeltem meg, hogy ha üres a busz, és egyedül száll fel XY, akkor is az esetek 90%-ban a páros ülésre ül. És aki párban van, vagy ne adj isten kisgyerekkel száll fel, vagy ölébe veheti a csemetéjét, vagy maga elé-mögé ültetheti vagy áll a gyerek mellett.
Miért van ez? Fél, hogy leesik a kanyarban? Vagy szereti ha melléülnek? Vagy csak szimplán bunkó és közömbös? A franc tudja! De én az utsó mellett voksolok.

Atiapuka
Atiapuka
 


Atiapuka!

Na!!!
Én nem vagyok se bunkó se közömbös, amikor még utazgattam különféle buszokon nekem sem jutott eszembe soha, hogy azért, mert egyedül utazom nekem csak az egyszemélyes ülés jár.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok!
Tud valaki javasolni biztonságos és kényelmes háti babahordozót? Bálintkám lassan kinövi a kengurut a 9 kilójával. És ahová költöztünk, nem éppen "babakocsibarát" környék az utak szempontjából, szóval sokat kell cipelnem.
És még egy kérdés: Ha egyedül vagyok, hogyan tudom belõle kivenni meg betenni? Például ha buszra szállok.
Köszi a javaslatokat elõre is!
Ági
Ági
 


Szia Ági!

A babahordozó kendön nem gondolkoztál még?

Én kölcsönkaptam egyet, mert a kenguruban már nagyon nehéz volt a kisasszony, és mit mondjak, fantasztikus!!!

Többféleképpen is fel tudod kötni: előre, a hátadra, az oldaladra, stb. És nagyon jó, egyáltalán nem nehéz benne a gyerek. A pántok szélességét úgy állítod, ahogy akarod, és így olyan kényelmes, mintha nem is lenne rajtad a gyerek. És egyedül is fel tudod kötni, nem nagy kunszt.

Ja, és a lányom is imádja. Nagyon jókat alszik benne, és vigyorog az egész világra!

Ellentétben a háti hordozókkal ez még megfizethetö is. És három éves koráig, szóval úgy 15 kg-ig hordhatod benne a gyereket.

Puszi:

Dia
Dia
 


Kedves Dia!

Köszi a tippet, érdemes meggondolnom. És hol lehet ilyenhez hozzájutni? (Gondolom persze már volt róla szó itt a babaneten is.)

Ági
Ági
 


Kedves Dia és többiek!

Már megint én vagyok. Közben megtaláltam a Nandus honlapot, láttam karikásat, kötözõset, sõt még egy babazsákot is. Nektek melyik jött be? Rendeltetek már onnan?
Köszi,

Ági
Ági
 


Szia Ági!

Nekem Nandu van kölcsönben. És a megkötözös, szerintem ez sokkal kényelmesebb és jobb, no meg biztonságosabb, mint a karikás. A babazsák meg szerintem inkább a kisebb babákhoz jó, de erröl érdemben Liesel tudna nyilatkozni, mert ö a gyártó. A chaten rendszeresen szokott lenni esténként. Esetleg látogass be oda, hátha ott van.

Puszi:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Van valakinek haromkereku babakocsija? Ha igen, bevalt?

Lili
lili73
 


Sziasztok!

Nem bírom megállni, hogy röviden ne írjam le: 39 hetes terhesen nem voltam hajlandó részt venni a 61E-s buszra való felszálláskor a helyért való könyöklésben. Ez a busz expressz járat, forgalomtól függően 20 perc menetidőt jelent megálló nélkül. Ketten álltunk: egy fiatal lány egy egy év körüli gyerekkel és én hordónyi pocakkal. A végén még büszke voltam magamra, hogy bírom magam olyan jól, hogy ne kelljen könyörögnöm a helyért... De annak is örültem, hogy még egy vagyok a babával, mert a másik lánynak nehezebb volt. Slusszpoén: végállomás előtt pár perccel felállt 6(!!!) nő: "Jegyeket, bérleteket ellenőrzésre..." Ekkor végképp elfutotta az agyamat a vér! Az ellenőrökben lehetett volna annyi... gerinc? szánalom? példamutatás? ők úgyis ülnek egész nap... Ehhez nem is lehet hozzáfűzni semmit!
Zsemi
 


Zsemi!

Szerintem ezt meséld el a BKV-nak is! Felháborító!
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Kedves lili73!
A barátnöm épp most kapott egyet.Azt mondja,hogy nagyon kényelmes vele közlekedni,mert egy kézzel is irányithato és nagyobb szintkülönbség is áthidalhato vele.Egy gond van vele,hogy nem lehet kicsire összecsukni; neki még az autoban is csak az elsö ülésen fér el.
Ancsi
Ancsi71
 


Kedves Dia, kedves mindenki!
Dia, köszi a tippet, megrendeltem és meg is kaptam tegnap a hordozókendõt. Nagyon szép, csak egy baj van: eddig még csak összevissza gyûrködtem és bénáztam vele és képtelen voltam normálisan beleültetni a gyereket Kép . Pedig ott a rajz is. Segítség!!! Nektek hogy sikerült elsõre? Tudom hülyeség így tanácsot kérni, mert a rajzos leírásnál jobban úgysem lehet így elmondani, de mégis egy kis bíztatás azt hiszem nem ártana most nekem!
Köszi! Puszi!
Ági
Ági
 


Szia Ági!

Csak biztatásképpen: amikor először próbálkoztam a kendő fölvételével, a 3,5 éves fiam elémállt, és megkérdezte: "Anya, neked ez most torna?"KépKépKép
Szóval elsőre nekem sem sikerült, főleg, mert elég rossz az ilyetén térlátásom, a párom jobban megértette. De gyakorlás kérdése az egész, ma már (majdnem) profi vagyok.

Üdv: Pele
Pele
 


Ági, ha holnap jössz a talira és elhozod, megmutatom. De ott lesz Liesel is, így ő is tud majd segíteni...

Keress, a névjegykártyámon Dia néven leszek feltüntetve...(bármily hihetetlenKép)

Puszi:

Dia
Dia
 


Kedves Dia!
Sajnos nem voltam ott a találkozón.
2 hónapja vagyok "babanetes", de nem vagyok túl aktív írogató, így aztán én sem ismerek sok mindenkit, de fõleg engem nem ismernek. Ettõl függetlenül (vagy pont ezért) szívesen elmentem volna, mert van egy pár ember (pl. te is) akit a hozzászólásai alapján szívesen megismertem volna.
De pont aznap volt a Balatonátúszás. 1990 óta majdnem minden évben átúsztam és imádom a hangulatát, meg jó érezni hogy meg tudom csinálni. Fõleg most, hogy a szülés óta nem nagyon volt lehetõségem mozogni. (Legalábbis a szó szoros értelmében vett sportolásra nem volt lehetõségem.)
Szóval ezért. Nem magyarázkodni akartam, csak megírtam.
Így aztán marad a további egyedül próbálkozás a hordozókendõvel Kép .

Kedves Pele!
Üdv a jófej kisfiadnak! Édes lehetett Kép !

Puszi mindkettõtöknek:
Ági
Ági
 


Ági! Szombaton, 4.-én az Anyatej Világnapján a Margit-szigeten leszek az LLL rendezvényen. Ott szívesen megmutatom a kendő kötést, annak. akit érdekel.
Liesel
Liesel
 


Liesel!
Köszi, ha be tudom iktatni, elmegyek.
Igazán aranyos vagy!
Ági
Ági
 


Sziasztok!
Nagyon érdekelne a baabhordozó kendő! Hol lehet olvasni róla? (Ez az, amit a Kismamában ajánlanak?).
Móki a maga 8 kilójával (4 hónapos...) már nem az én derekamnak, és főleg nem a császármetszésem gyógyuló de néha még fájogató sebének való...
Előre is köszi!
Jutka
bolegajudit (bolegajudit)
 


Szia Jutka!

A babanet föoldalán is van egy link, a Nandu-hoz. Nekem ez van. Isteni.

Puszi:

Dia
Dia
 


Liesel!
Hol leszel pontosan és mikor?
És honnan ismerlek fel?
Megpróbálok elmenni.
Köszi,
Ági
Ági
 


Ági! A Vörösmarty kertmozi melletti játszótéren lesz a találkozó. Akik sétálnak is, azok 10-kor indulnak a szökőkúttól(margithídi bejáró). A rendezők között leszek. Babó Krisztát keresd.
Üdv, Liesel
Liesel
 


Köszi Dia! Megnézem.
Jutka
bolegajudit (bolegajudit)
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: