Új privát üzeneted érkezett!

na hi, zsuék most mennek el. A két nagy ne tudjátok meg mit művelt :lol:

Na lépek, mert kupi van :lol:

foster, neked is írt privit a 2*0 bea? :shock: :o
Vendég
 


Helóheló!

Most vágtam be az ápdétpizzát, most jól vagyooook... 8) 8) 8)

Márti!
Fent vagyok wiwen, de kb ezer Nagy Éva van, úgyhogy, ha beírod, hogy nagyévi így egybe, akkor én vagyok a 3. találat! Bejelölöl? :lol:

ZSERBÓT kíváááánooook! :(
éda
 
 


jim!
írt privit nullbea????? és mit????
szabad-e tudni, mert én akarom!!!!!!!!!!

éda!
mindjárt rád keresek!!!!!!
Vendég
 

 
 

cső


jim
engem is érdekel , hogy mi volt a privid tartalma :oops: :roll:

márti
én csak kukkolni vagyok ott 8) szabó józsef néven kecske becenévvel, de van kb 7 ismerősőm , akik valamiért ragaszkodtak, hogy így az álnevemen is jelőljem vissza őket. szóval nem wiwezwk, mert úúúútálnám, ha bölcsistársaim bejelölgetnének, hgy "hé, ember! egy bölcsibe jártunk , így ismerjük egymást" :roll: :D

éda
mostmár mondjátok meg, hogy van előregyártott norbis pizza, vagy ti gyúrjátok??? amúgy egészségedre. én cukkini levest nyomtam

toncsi

toncsi80
 
 


na, túl az altatáson, édes gyermekszuszogás kíséri a billentyűkopogást (meg némi szörcsögés, ha ez a takony nem lesz jobb, holnap lehet elviszem dokihoz..) :?
toncsibébi :D
tudod, hogy csíplek nagyon, nem akartam én összepattanni vagy ilyesmi, én is nagy fikagép vagyok, de nem sztereotípiásan, inkább személyre szabottan, ha van alapja… és az izomagyra felmegy a pumpám (főként ha már kilenc napja nem ettem), fent említett okok miatt… meg a zenei ízlés fikázására is, hát mindannyian mások vagyunk, és a kedvenc zenéink valahol a lelkünk… ha jönne ide valaki és felszúrna valami számomra nagyon gázos mjúzikot, akkor is max próbálnám azon keresztül is megérteni… rólam például az eddig feltett zenéim alapján kábé az jöhetett le, hogy egy szexorientált seggrázós bige vagyok… :D :D :D és ez így is van voltaképp… 8) 8) 8) legalábbis ha már zene, akkor legyen szenvedélyes, nekem ennyi, hogy valami bejöjjön…. Neked meg másra van szükséged, mások vagyunk, ne fikázzuk már egymást ilyesmikért….
ja, és nem nyaltál körbe eléggé, nem is nyaltál, ez csak figyelemelterelés volt, hogy örüljek már a fogyásnak, ne hülyeségeken szívjam magam te kis cseles… de ismétlem, tudod, hogy keblemre… :D
édacicc :D :wink:
megkaptad a privim? Fogadjunk nem, mert nekem megint csak a kimenőben, nem az elküldöttben… :evil: csak velem csinálja ezt a bénet privije? Vagy valamit nagyon elcseszek folyton? Szóval itt is: köszi a fostert, nem is gázos…. :D nekem egy mélcímet bébi, és akkor tudok oda írni ha akarok (most például akarok)…
jim, te király :D
nem, nekem nem írt… mit írt neked? Várj, kitalálom: megbocsát, és imádkozik érted :D Rádfér. 8)
márticica :D
az a gatyóm a kúra előtt konkrétan térdig, vagy mondjuk félcombig jött fel, úgyhogy nagy az öröm, nagy az öröm… :D :D :D a mai napom például isteni volt, kezdek furán nézni azokra akik esznek…. :D 8) És holnap tizedik nap… akkora mazo vagyok, hogy azon gondolkodtam, hogy lehet csinálom tizennégy napig, azt írta a cikk max addig lehet orvosi felügyelet nélkül… úgyis pont addig van fogyó hold…. Wiwen én nem, pár hónapja töröltem magam, tököm tele volt, hogy fűfavirág bejelölget, meg a sok buzi körlevél, küdd tovább, vagy megdöglik a kutyád… szóval nem vagyok, na, ez a lényeg. Tejcsivel minden oks azóta?
Na, ezt elküldöm most
Vendég
 


igen, csatlakozom toncsihoz, valaki írja már le a norbi pizza receptjét...
Vendég
 


hé toncsi, régen mikor még cseteltem sokat, két néven nyomultam általában, az egyik özv. szabó józsefné volt... :D :D :D
Vendég
 


Foster!

Nem kaaaptaaam privit!!! :cry:
akkor nyomasd ide: eve0914@freemail.hu

Akkor abrakadabaracsiribácsiribú:

updatepizza:
Végy egy csomag előre csomagolt update1-es pizzatésztát!
(399 és 2 téglalap van benne, de én vékonytésztásan szeretem, és ezért kettévágom, így 4 lesz belőle, trükkös, mi? 8) )
Aztán megkenem sűrített paradicsommal. Találtam egy olyat, amiben téényleg csak paradicsom van, semmi tartósító, szinezék vagy E-szám.
Aztán oregano-t és bazsalikomot szórok rá, és jöhet a sovány csirkemellsonka, edami sajt (füstölt is 1es, sima is) meg még ami akad: paradicsom, csípőspaprika. Gomba is mehetne, de nem szeretem.
És aztán bevágom a sütőbe.
Onnan tudom, hogy jó, hogy már az egész kolinak csorog a nyála... :D
éda
 
 


foster
és öregnek adtad ki magad?
én nem cseteltem soha. ez azért kellett , mert amúgy kíváncsi vagyok a volt osztálytársaimra, de a hátamközepére, hogy minden hülye megtaláljon. akinek akarok így is írhatok. vagy nézegethetem a képeket és röhöghetek 8)
toncsi

toncsi80
 
 


Szia óbea! remélem ezek az utolsó soraim hozzád.

Figyelj, igazad van, tényleg nem akarlak megismerni, és nem vagyok kiváncsi rád, ahogy más sem szerintem. És azt csak magadnak köszönheted, amekkora műsört csináltál múltkor. Nem veszed észre hogy szinte senki nem reagál az irományaidra, mert visszaszivárogtál? Sokan pont emiatt nem is írnak a márciusi topikba! Mi tavaly nyár óta írtunk egymásnak, de te nem veszed a lapot!!!! És tudod mit nem értek? ha te ilyen szentfazék vagy, hogyan tudsz embereket egymásnak ugrasztani, szítani a feszültséget????A vallás nem azt tanítja, hogy szeresd felebarátodat? Te meg már rögtön az okoskodással kezdted bakker. Hidd el, nekem is sokszor szúrta a szemem a muszály, de nem fogok beszólni, mert tiszteltem őket és leszarom, hogy írnak! Ez unszimpátiát váltott ki!!!!! Meg nem érzed azt, hogy nem kedvelnek az emberek???? Aki engem nem bír, azzal nem kommunikálok, nem olvasom, amiket ír, de úgy látszik, te nagyon ráérsz! Vagy csak ennyire ostoba vagy???? Hidd el, nem vagyok ilyen utálatos, de te annyira irritálsz!!!!!!!! Minden okom megvan rá és kérlek, találj jobb szórakozást, imádkozz értem, vagy mit tudom én, csak felejtsél már el!
Vendég
 


éda

aha! és köszike. végre! szerintem már vagy 5×kérdeztem.és hol veszed? és melyik kolnak csorog a nyála?

toncsi

toncsi80
 
 


jim

ide másolhatnád a levelét! esz a penész a kíváncsíságtól. ójaj az hanyadik főbűn??? na, jó tudom magánügyed!
de ha esetleg mégis..
toncsi

toncsi80
 
 


zsu! a férjem még nem ért haza, biztos hogy hazavitt benneteket???

jaj lányok, hagyjuk Beát, csak azt hittem fosternek is írt mert ő is benne volt a megszólításban.........

hulla vagyok, de a Szülifelik miatt nem alszom el, ilyen sem volt, mindkét fiam a lóbőrt húzza.

update pizza, én eddig csak Norbis kész tésztát vettem, de van amúgy update receptem is, de zabbal szerintem szar lehet.
Vendég
 


jól van bemásolom, Bea, legközelebb ha nem bírod ki, ide írj. Látod, ezek a lányok nagyon kíváncsi természetűek...
Vendég
 


Szia Jim (és Mrs Foster)!
Apró tévedés történt a nicknevemmel kapcsolatban, az elején és a végén az nem "nulla", csak ez senkinek sem tűnt fel eddig. És végképp nem betűszerint "nulla". Csak gondoltam, ha ennyit foglalkoztat ez a nicsnév, akkor biztos érdekel is, hogy mi van (mi nincs) odaírva.
Bea

erre én:

figyi ez a nagy o: OOOOOOOOOOOOOO

ez meg a nulla, ami te vagy: 0000000000

további jó fogyi topik olvasgatást :wink:

erre ő:

Szia Hédi!
Még mindig nem érted és úgy látszik, nem is vagy rá kíváncsi, mert még véletlenül se kérdeznél rá...
Mindegy, úgyis Te tudsz mindent jobban tudsz nálam, még azt is, amit nem ismersz bennem, nem is akarsz megismerni.
Tényleg nem gond, nem sértődtem meg rajta Wink és az a jel persze mindenre jó, ugye?
Bea

erre én meg a fentit írtam.

jaj már tényleg unom, komolyan.
Vendég
 


KIRÁLY. Tényleg. :wink:

Toncsi: az Öthalmit éri a megtiszteltetés, hogy szagolhgatja az update pizzámat.
A corában veszem, ott mindig van, meg hotdog buci is, csak 1es kenyér nincs...
éda
 
 


Fosterrel Ricky ügyben 1etértek, Déviddel nem. Nekem ő is sóvárgós szmájli. Volt egy buzi pasim (jó, bi), aki tök hasonlított rá! Csak a hovatartozása miatt nehezen ment a dolog, mármint nem ment nehezen, csak nehezen tudtam vele nevezőre jutni......na nem magyarázkodom, na mindegy. Ez fogyjunk topik 8)
Vendég
 


éda, hotdog is tényleg fini, update kenyér mifelénk sincs! Bezzeg anyáméknál a cigányteszkóban van.

Képzeljétek zsu ruhástól (farmer meg ilyenek), meg jól bezabálva 54,9 kg volt. Szerintem utáljuk ki innen 8)
Vendég
 


Még ilyet!
Nálunk 11 előtt nem igazán van alvás. Sőt néha éjfél. Nimó meg 10 körül alszik el (ill. akkor tesszük le).
De...úúúgy néééééééz ki lesz Levinek bölcsi, és nagyon sokat várok tőle. Teljes napirend változás, szobatisztaság, Ferivel egy ágyban alvás (mármint mi ketten - eddig Levivel aludt, én meg Nimóval).

Fogyókúra light-os. Délben Norbi menü (annak is a fele - másik felét Levi eszi meg). Utána éhen halás...helyett vmi update3.
Szóval még mindig a leggyengébb láncszem vagyok...

Nem tudom mi lesz csajok a márciusi topikkal, alig ír az is aki amúgy mindig szokott.

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Zsu! Kép

Ezt hogy gondolod?

Na jóóóó, én nem bánom ha maradsz a fogyiklubban... :D :lol:

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


enyém gyerök is bepunnyadt már, én is pizsiben nyomom és olyan rohadtul fáj bal oldalon az arcom, hogy szerintem nem lesz alvás éjszaka

Jim, tudom, már nem téma, de akkor is kész vagyok a privitől!!! Ezennel le is zártam. :wink:

Toncsi, nincs olyan bazi nagy szerencséd, hogy ki legyél utálva innen!!!

Zsunak már annál inkább! :wink: :wink: :wink: Irigyirigyirigy vagyok a soványokra. Na majd hamarosan én is.

Judit, amennyire nem egyszerű az életed, én egyáltalán nem csodálkozom azon, hogy nehezen megy a fogyókúra. Majd, ha már nem jársz suliba, nagyobbak lesznek a törpék, rendeződnek a férjeddel is dolgok, akkor majd csak úgy peregnek lefelé rólad a kilók, hogy észre sem veszed.

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


mér', ha az nem nulla, akkor mi? :shock: bea, mesélj, engem érdekel, mi a nicked igaziból... :D sőt, szívesen elmagyarázom neked, hogy miért is történt itt veled a babaneten az ami történt, ha tényleg szeretnéd érteni... full kívülálló szemével... kérdés persze, hogy szeretnéd e.
a dévidnek állítólag 25 centis van és isten az ágyban... na jó, mikor ezt olvastam kicsit szimpibb lett... :D :D 8) 8) lehet nem hánynék tőle ha nem az lenne a neje aki...
judit, de jó, bölcsi, megváltás lenne, szorítok :D :D
zsu, ruhástól, bezabálva... :twisted: :twisted: :twisted: hát nem is tudom... kabbe. :D
Vendég
 


jim
azt hittem ettől durvábba szitu. persze kivagyok éhezve vmi eksönre(nem úúgy 8) )

éda
az a koli kint van a .... köszi. akkor majd nézek én is a boltokban.

juditK
már az is vmi, ha nem egyfolytában hármast kajol az ember. nálunk 9körül van szunya, de nincs szigorú napirend. épp most altatta el api.

zsu
a felrakott képen többnek tűntél :lol: :lol: :lol:

toncsi

toncsi80
 
 


mitől fáj az arcod évibébi? :shock: fog, fül?
Vendég
 


mentsük meg a márciusi topikot! :D cuccoljunk át mindannyian oda, akkor lesz aki ír, szarjunk rá, hogy néhányunknak nem is márciusi a gyereke, esetleg még gyereke sincs.... :D :D 8) 8)
Vendég
 


és az jó lesz nekünk??? én nem olvasgattam őket, csak a múltkor belepilláztam.
persze te nagy tudora vagy!
na, gyere mesélj ki-milyen! itt a hátuk mögött nyugodtan kidumcsizhatod őket! úgysem olvasnak :wink: 8) :lol:
toncsi

toncsi80
 
 


dévidnek tényleg 25 centis??? most még jobban imádom... :mrgreen:

szerintem arcüreggyuszi lesz...minden évben előjön néhányszor, pedig anno 2004-ben műtöttek is, mert tele volt cisztával a képem...akkor azt mondta a doki, hogy rendben lesz teljesen...egy évig jó is volt, de péztártól való távozás után 4 évvel reklamációt nem fogadnak el... :? :roll:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


na, nem várom meg az éjszakai műszakot! pedig tegnap is milyen jó kis csevegés volt. de hulla vagyok, mert a csaj miatt nem aludtam tegnap. remélem ma rendben lesz minden vele.
puszipá
toncsi

toncsi80
 
 


szerintem nekünk mindegy hol fossuk a szót... :D :D csak judit aggódott, meg sokan aggódnak mostanában, én meg gondoltam emberbaráti szeretetből mér ne... :D :D cukik amúgy, tényleg kár lenne értük... ha ezt olvassátok márciusi lányok, írjatok sokat, ne akarjátok, hogy ott is beterítsek pár oldalt a ricky martinnal... :D :D :D
Vendég
 


jaj foster ne fenyegesd őket a rikigyerekkel, mert akkor tényleg nem írnak :lol: 8) :lol: :lol:
bocsika! de nem tudtam kihagyni

toncsi80
 
 


.....írta valaki:
úgyis Te tudsz mindent jobban tudsz nálam

:?: :?: :?: háááááát ha muszály így írnod............... 8)

Jim!
Jelentem elfogyott az összes székely káposzta annyira finom volt, de én megbolondítottam egy kis csomborral
Norbinak van pudingporra????

Zsu!
csak azért maradhatsz itt, mert még így nem nézel ki.......... :lol:
Kép

fosterka!
akkor majd ha egyszer én is megcsinálom, akkor nekem is fel fog jönni???
álltál mérlegre??
Vendég
 


léc
tsók!!!! mártinak, kukinak, jimnek, juditnak, édána, évinek, zsunak,petramamának(még voltak, de nem jegyeztem meg, bocsika)
toncsi

toncsi80
 
 


majd lesz helyette neked Király Martin :wink:

25 centi! Jéééééé

nem fogjátok elhinni, nekem x éve volt egy palim, 28 cm volt neki, és még vastag is. Az bakker akkora, mint egy vonalzó majdnem!!!! Mondjuk nekem annyira nem jött be.........akkor :D
Vendég
 


És 6 hét után hazaengedik Aput pénteken. Ma kivették az orrszondáját, mert egész jól megy neki az evés-ivás, nem nyel félre. Végre nem kell rohangálnunk. Lehet, hogy goni vagyok, de már kezdett kissé sok(k) lenni az ingázás. :oops:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Márti, ugye-ugye! A csombort szeretem, jó kis erdélyi fűszer :wink:

Norbis puding nincs, viszont diabetikusat láttam már.

de akkor is az én zserbóm a legtutibb a világon!!!!!!!!!!!!!!! Zsu nem játszotta az agyát, tényleg azt mondta ott van a szeren 8)
Vendég
 


Évi!
Örülök, hogy apukádnak kivették a szondát.... nagy megkönnyebülés ez most neked.
Vendég
 


Jim, küldjé' má' egy kis zserbót. Nyitom az ablakot. Kívánom, mint vak a látást! :oops: :roll: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


évi, örülök apukádnak! most komoly, én annyira kész voltam, amikor műtöttek orral, ott voltak a honvéd kórházban gégerákosok, és akkor is ott cigiztek. Nem tudod valahogy apudat leszoktatni róla???? Van ilyen biorezonanciás leszoktató program, nem lehetne rávenni? Állítólag hatásos!!!
Vendég
 


azt hiszem valami fáj ott nekem lent............ nagyon nagyon.....
:shock: :shock: :shock:
lehet felfáztam, vagy mi :?

ja ja Erdélyi fűszer, én ültettem és már fagyasztottam is le egy csomót,
a lestyánt ismered???
Vendég
 


évi, ha holnp jössz Mammutva, vigyek?
de max 2 szeletet, a többi kell nekem!
Vendég
 


nem akar semmit, makacs, mint az öszvér
már csak attól tartok, hogy hamar visszatér a piára is :evil: :x

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


évi írta:
Kívánom, mint vak a látást!

:lol: :lol: :lol:

ti esztek ma még valamit??????
Vendég
 


a lestyánt is nagyon szeretem, mamáméknál vidéken van, levesbe szokta főzni, jó erős aromájú fűszer! Kár, hogy itt nincs.

Márti nekem is így kezdődött múltkor, ajaj, igyál sokat meg minden, remélem nem lesz bajod!!!!!!!!!
Vendég
 


jim, imádlak!!! hozzál lécciléccilécci

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Márti, sok-sok folyadék, még akkor is, ha fél éjszakát a wc-n töltöd!!!

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


sajnálom, de majd valahogy csak rájön, hogy nem kéne, fiatal még. (pl ismertem olyan férfit, aki Hitgyülis lett és utána nem ivott, nem cigizett, mondjuk nem tudom, miért kellett ahhoz megtérnie, de ha valakin ez segít, akkor már jó)
Vendég
 


A lestyánt ismerem és szeretem, de a csomborról még nem hallottam. Mihez hasonlít?

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Évi csak neked!!!!!!!!!!!!
Kép
Vendég
 


jim írta:sajnálom, de majd valahogy csak rájön, hogy nem kéne, fiatal még. (pl ismertem olyan férfit, aki Hitgyülis lett és utána nem ivott, nem cigizett, mondjuk nem tudom, miért kellett ahhoz megtérnie, de ha valakin ez segít, akkor már jó)


A dokija megígérte nekem, hogy baromira ráijeszt. Kíváncsi leszek. :roll:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


csombor, kicsit savanykás szerintem, káposztához, levesbe szokták rakni. van vmi szakneve is, ha ezt most a növénytanárom hallaná :oops:

szóval évikém, kapsz holnap zserbót! mikor menjünk??? Potyka is ígérte magát Aldiba, megvárom, aztán lépek.
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: