Új privát üzeneted érkezett!

Márti, drága vagy!!! Köszönöm szépen! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


a csombort itt azt hiszem borsikafűnek hívják......
nem is tudnám megmondani neked, hogy mihez hasonlít... :?
de én a töltöö kapiba is szoktam rakni, annyira finom vele.
Vendég
 


nézitek House-t? Mondjuk én már láttam az összest, letöltöttem. Imádom azt a bunkót!
Vendég
 

 
 

szóval töltött kapi
Vendég
 


igen Márti, borsikafű!!!!!!!!
Vendég
 


pill....... pisilek.... :lol:
Vendég
 


ha borsikafű, akkor vágom, az is fini

Jim, a bocival 9-re megyünk Ringatóra, utána szerintem indulunk. 10.30 és 11.00 között érkezünk. De hol találkozzunk???

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Márti, a pisi nem fáj??? Úgy sajnállak, a legszarabb dolog a világon a felfázás!!!!!
Vendég
 


house nagy favorit itt is :wink:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


öhöm, öhöm, nem tudom. Mc Donalds előtt? Azt megtalálom. (tudni kell, hogy nem tudok tájékozódni és mindenhol eltévedek)
Vendég
 


én most tv-t nem látok, mert a monitor egyben tv, és most ugye itt ülök előtte, Marci horkant, api másik szobába szintén....
csúcs az a House....... én szétröhögöm mindig magam rajta

ja igen nekem is van 1cismerősöm, és az is cigi, pia kemény drogok....... megtért, és azóta semmi......
benne szokott lenni a Vidám vasárnapban ATV
Vendég
 


Milánnal hogy összevesztem, mielőtt lefeküdt, de sírva bocsánatot kért, olyan cuki volt. Komolyan Alexával ölték egymást, fel kellett volna venni, én már annyira röhögtem, hogy sírtam!

na csajok, elzúzok pancsizni és döglök le!

juditkecskemet: ne izélj, nem vagy leggyengébb láncszem, mi így szeretünk és fogysz a bölcsinek meg nagyon örülök!!!!!!!!!!!!!!! Meglátod, sokkal könnyebb lesz!!!!!!
Vendég
 


jim írta:(tudni kell, hogy nem tudok tájékozódni és mindenhol eltévedek)
Szintén zenész! :wink: A meki jó lesz, ha mégsem, akkor hívjuk egymást!

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


nem fáj a pisi egyenlőre!!!!!!!!!!
jó pancsizást!!!!! És szép álmokat Jim!!!!!!!
Vendég
 


hú a Vidámvasárnapot szoktam nézni, hogy röhögjek :oops: vannak a puncsosok, akik elől ülnek és bólogatnak nagyokat és mosolyognak nagyokat. Hogy érnek rá vasárnap reggel, ezek nem főznek otthon ebédet?
Vendég
 


Márti, akkor jó, ha nem fáj de tényleg igyál sokat!

remélem a vidámvasárnappal nem bántok meg senkit, de nekem az jobb, mint a kabaré.

na pá
Vendég
 


ja igen ezt akartam még írni neked Judit!!
hogy örülök, hogy sikerült a bölcsi, hidd el sokkal könnyebb lesz!!!
Vendég
 


Hali Csajok!
Újra itt vagyok!

Hihihi! Én is kaptam Beától privit. :lol: Azt kérdezte, hogy én miért haragszom rá? (De nem válaszoltam, semmi kedvem hozzá)

Évi! örülök, hogy kiengedték apudat! :lol:

Nekünk extra szar éjszakánk volt. Meglett a bőjtje, hogy itt dorbézoltam jó sokáig tegnap este. :? Szinte óránként felsírt a bébim.
Ma estére meg is belázasodott. Fogalmam sincs, hogy mitől. Nem taknyos, néha köhint egyet-kettőt. A torkát nem tudom megnézni, mert nem hagyja. Így marad a reménykedés, hogy reggelre jobban lesz és délben tudunk menni a Mamutba.

A tegnap miatt ma full zombi vagyok. Ezért megyek is lassan csicsikázni. Anyum ma hazament, férjecském pedig éppen repül hazafelé. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Ez az ismerős is első soros.......... és ő már tartott pisztolyt is a fejéhez!!!
Hihetetlen nem?
Vendég
 


Mikor van ez a Vidámvasárnap? Nézzem már meg, hátha engem is meg tudnak hülyíteni... :wink: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


petramama!
Jaj szegény Boróka, de vajon mitől lázasodott be, nem a foga miatt???
Vendég
 


Csak lázas vagy náthás is Boróka???

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Évi!
a vidámvasárnap???????? hát vasárnap.... :lol: :lol: :lol:
délelőtt pontosan nem tom hánykor!
Vendég
 


Valahogy a vasárnapot sejtettem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Márti! Én most már mindig mindent a fogára fogok, de még egy sem bújt ki. :lol: :lol: :lol:

Évi! Légyszi írj nekem telcsiszámot priviben, mert Jimé meg van, de biztosabb, ha legalább két valakiét tudom. Köszi, köszi.
Én még bízom benne, hogy tudunk menni, de csak f1 körül érünk oda, mert előtte tornázunk. :lol:

Mi is voltunk ma Ringatón. Nekem annyira nem jött be. Petrával anno Tücsökzenére jártunk, az nekem jobban tetszett. Csak az nincs itt a közlben. Akkor a MOM Műv. Házba jártunk.

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Most jut eszembe, hogy Borókát nem jelöltem vissza a wiw-en. Pótolom, jövök mindjárt vissza.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kvaszeva 2008.09.24 20:57-kor.

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


petramama!
neked anyukád merre lakik???
ja és tegnap mikor lefeküdtem, akkor azon gondolkodttam, hogy mit is lehetne a képeiddel csinálni, hát kivágni ollóval, ha már egyszer oda van ragasztva,,,, :lol:
Vendég
 


kemény Márti, ezért mondom, ha vkin segít, akkor menjen gyülekezni, de én ezeket gyengéknek tartom, hogy maguktól nem jönnek rá! tényleg megyek, nem akarok ilyenekt írni, mert még kapok!!!!

ja petramama, nálunk ugyanez volt, és no lám, foga lett :D

gyere mammutba, várunk rád. (ja Martin is óránként fent volt, remélem ma nem így lesz, mondjuk már másfél órája alszik kb, eddig jók vagyunk)
Vendég
 


fosterciccccc!
hányadik cigit szívod?????? vagy nyeled a juhr löttyöt??
Vendég
 


b.márti77 írta:ja és tegnap mikor lefeküdtem, akkor azon gondolkodttam, hogy mit is lehetne a képeiddel csinálni, hát kivágni ollóval, ha már egyszer oda van ragasztva,,,, :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anyum Sopronban lakik és most itt volt 1 hétig. :lol: :lol: Szerencsére mi jól kijövünk. :lol:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Na jóóóóvan, Jim, pont leléptél, mire ideértem. :(
Köszi MINDENT, szuper volt nálatok! :lol:
Olvasok kicsit vissza, aztán jövök.
Vendég
 


juharrrrrrr brrrrrr :oops:
Vendég
 


petramama!
az jó, akkor volt legalább egy kis segítséged, enyém anya is itt van!
Vendég
 


Évi, az a Németh Sándor (sors iróniája, legnagyobb első szerelmem iraki harcos, pont ez a neve) prédikál. Egy nagy szélhámos, de úgy bólogatnak neki, mintha kábé Jézus lenne! A legdurvább akkor is a szcientológia, mikor voltam Torontóban, a metró elé ugrott egy doktornő a pici babájával, mert nem tudott tőlük szabadulni! A k.....a anyját, már bocsánat, szegény kisbaba miatt sokat sírtam, mindig mutogatták a TV-ben is, na befejeztem és eldugultam végre)
Vendég
 


Évi! Köszi. Remélem holnap találkozunk.

Én megyek szunyálni! Tsók mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Úristen még az előbb 9 óra volt, most meg 10........ :?
reggel nem csoda, hogy úgy nézek ki, mint egy mosott sz@r.. :shock:
Vendég
 


akkor tényleg az utolsó mondat: zsu, mondta az uram, hogy nagyon sírt Vikó és nagyon sajnálta :cry: elaludt már? Remélem máskor is jöttök, de akkor úgy szervezem Milán oviban lesz :wink: (mondjuk bocsánatot kért Alexa miatt is, hogy : anya, csúnyán viselkedtem azzal a lánnyal, bocsáss meg kérlek........alig bírtam röhögés nélkül)
Vendég
 


Jim!
erről én is tudnék regélni........ nem akarok!! na mindegy, viszont ezt nem értettem:
Németh Sándor (sors iróniája, legnagyobb első szerelmem iraki harcos, pont ez a neve
Vendég
 


a szcientológusok tényleg totál bolondok meg a jehovák is..., volt 4 munkatársam... 3 házzal arrébb pedig imaházuk van... fetrengek amikor itt testvérkémnek szólítják egymást

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


pápápápá, én tévézek, mert imádom a szüli feliből Gabrielt, kábé akkora arca van mint nekem, csak ő azért sokkal szebb, de akkor is 8)
Vendég
 


milyen szerelmed???? az a pali,??
Vendég
 


b.márti77 írta:Jim!
erről én is tudnék regélni........ nem akarok!! na mindegy, viszont ezt nem értettem:
Németh Sándor (sors iróniája, legnagyobb első szerelmem iraki harcos, pont ez a neve


hát az a pali aki nyomja a süket dumát, N. Sándor a neve. Na az én egyik ex palimnak is, de ő nem lelki pásztor, hanem a másik véglet :lol:
Vendég
 


na jó hogy szólsz, most kezdődik?????
akkor megyek én is majd holnap azért ne felejtsél el nekem válaszolni!!!
Vendég
 


lecsúsztam? vagytok még? vagy átszexeltem a mai traccsot? 8) :oops: :D
Vendég
 


Jaaaaaaaaaa azt hittem az volt a paliddddddd????? :idea: :idea:
:shock: :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


az én sanyim irakban harcolt, olyan lövöldözős fiúcska :wink: 8)
Vendég
 


mit csináltááááááááááááál?????????????
Vendég
 


mrs. foster írta:lecsúsztam? vagytok még? vagy átszexeltem a mai traccsot? 8) :oops: :D


nem elég, hogy bagózik, most még ez is... :twisted: :twisted: :twisted:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


b.márti77 írta:Jaaaaaaaaaa azt hittem az volt a paliddddddd????? :idea: :idea:
:shock: :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hüüülyeeeeeeeeee, azért ilyen gáz palim nem volt soha bébi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


foster, és még az én férjemet cikizték gyorslövőnek, pedig pontosan 38 perc volt, az annyira nem gáz. Vagy igen :?: :!:
Vendég
 


értem Jim, szóval olyan turbános kemény csávesz morantesz....
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: