Új privát üzeneted érkezett!

Üdvözlöm, a férjemmel 3 kisgyermekünk van. Az egyik 2 hónapos, a másik 3 éves, a legidősebb pedig 5 éves. Már jó ideje nem voltunk nyaralni, nagyon fáradt vagyok, és úgy döntöttünk, hogy elmegyünk valahova. Mi a gyönyörű Chamonix falut választottuk. Most tél van, és nagyon varázslatos elképzelésem volt arról a hangulatról, amikor a kandalló mellett ülünk, síelünk és egyszerűen csak jól érezzük magunkat. De ez majd az érkezéskor lesz, de miért írok ide? A helyzet az, hogy a legközelebbi repülőtér általában a genfi repülőtér. Elég hosszú az út, és van 3 kisgyermekünk. És talán még egy kutyát is viszünk (corgi, 3 éves). Nem tudom, mit tegyek az úton, hogy az egész a lehető legkényelmesebb és leggyorsabb legyen. Szívesen meghallgatnám a tanácsaitokat.
helena1989
 
 


Helló, természetesen nagyon nehéz egy 2 hónapos kisbabával utazni. És ott van a kutya. Amikor családostul megyek valahová, mindig itt foglalok: https://atobtransfer.com/switzerland/ge ... transfers/. (Már felvettem az úticélját). Még ha van is kutyád, egy corgi nem egy nagy kutya - csak figyelmeztesd őket előre, és nem lesz semmi baj.
rozakovacs0
 
 


Köszönöm szépen, nem tudja véletlenül, hogy adnak-e gyerekülést, vagy magának kell vinnie?
helena1989
 
 

 
 

Olyan gyerekekkel utaztunk, akiknek nem volt szükségük gyerekülésre, nem mertünk kisgyereket vinni. De valahol olvastam, hogy biztosítanak gyerekülést, de jobb, ha utánanézel.
rozakovacs0
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: