Új privát üzeneted érkezett!

Ha van olyan fényképetek, amit meg akartok mutatni a többieknek, tegyétek fel ide! Én most megpróbálom kisfiam képét felbűvészkedni ide. A Formázás részben lehet megtudni, hogyan kell képet felrakni. Kíváncsi lennék rátok is, illetve babáitokra! Íme az én gyerkőcöm, Olivér:

Kép

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Ez meg itt én vagyok, bár a hajam most már jóval hosszabb...

Kép

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Krisztina!!


Olyan ismerős vagy, nem jártál te véletlenül az ELTE-re szociológia szakra????

Zorkanya
Zorkanya
 

 
 

Egyébként ez olyan jó ötlet, reméled sok követője lesz.
Zorkanya
 


Bocs, reméled helyett remélem...
Zorkanya
 


Szia, Zorkanya!
Az ELTE-re nem jártam, Külkeres voltam. De attól még ismerhetjük egymást véletlenül... Nincs fényképed magadról, amit fel tudnál tenni ide? (Zorkot is szívesen megcsodálnám!)
Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Szia Krisztina!
Csuda helyes kisfiad van! Gratula!! Mennyi idős?
Zsóka
Zsóka
 


D:\Tervek\Fenykepek
KépZsolt1.ipg
Ani
 


Sziasztok!
Ez az en fiam, Zsolt, 22 honapos.
Az elobb irtam szoveget is, de az nem ment el, elnezest. Es a kep mereten sem tudok allitani. De ez az elso probalkozasom.
Krisztina! Kerlek ird le hogyan utotted be a parancsot, hogy szoveggel egyutt ment el a kep
Elore is koszi.
Udv:Ani
Ani
 


Sziasztok!

Olivér és Zsolt nagyon aranyosak. Ő pedig Virág, szombaton lesz 1 éves, bővebb info ITT található.
Kép

Üdv: Jutka
Jutka
 


Jutka!!


Az oldalad teljesen lenyűgözött, nagyon ötletes és aranyos. Én ezt könyben csinálom, anyukám minden unoka születésekor egy könyvet adott ajándékba elején arany betűk (a mieénken például: ZORKA KÖNYVE), de a te ötleted nagyon jó. Még csak belepillantottam, de a bulis fotó teljesen levett a lábamról. Szóval gratulálok..

Zorkanya
Zorkanya
 


Kedves Zorkanya!

Köszi kedves szavaidat Virág oldaláról. Egy kicsit el vagyok maradva vele, de hamarosan a hétvégi szülinapi képek is felkerülnek.

Üdv:
Jutka
Jutka
 


Sziasztok!

Éppen most lettek kész Dorcsi 5 hónapos képei. Gondoltam felteszek 1-2-t közülük ide. De a nagy számitógépes tudásommal képtelen vagyok. Explorer-em van, hogy tudnám a képet beilleszteni az "elküldendő kockába"? Tud valaki segíteni? Köszi, Bea
Bea
 


Kedves Bea!

A "Dokumentáció" részben a "Formázásnál" a "Képek, mellékletek és jelzések" részben leirják. (Ide irnám neked, de akkor rögötön kéri a képet, és eltűnik a kód.) Illetve emilben el tudom küldeni, de biztos vagyok benne, hogy a fenti helyen magad is boldogulsz. Kiváncsian várjuk a képeket.
Üdv:
Jutka
Jutka
 


\image
Névtelen
 


Sziasztok!

Jutka, köszönöm a segítséget. Íme a kicsi lány 5 hónaposan (ha sikerül idevarázsolni...). Bea
Kép
Bea
 


Kép
Névtelen
 


Kedves Bea!

Nagyon örülök, hogy segithettem ezt a tündéri csodát idevarázsolnod! :))) Büszkék lehettek rá, gratulálunk!

Üdv: Jutka
Jutka
 


Kép
Névtelen
 


Kedves Jutka!

Köszönjük a gratulációt. Szó ami szó, nagyon büszkék és elfogultak is vagyunk. Na de melyik szülő nem az? :-)

Látom más is próbálkozik:)
Sziasztok, Bea
Bea
 


image{dani5.jpg}
Névtelen
 


Sziasztok!

Csuda helyesek a babáitok!

Kedves Zsóka! Köszönöm a kedves szavakat! Az én kisfiam, Olivér, október végén lesz 3 éves.

Kedves Ani!

amit a "\" jel előtt és a "}" jel után írsz, az látható marad. Legalábbis nekem így történt.

Kedves Névtelen, és Más Próbálkozók!

Így lehet képet felrakni:

A kép felrakásához először írd be a "\" jelet, majd ezután jöhet a "{" jel, ezután gépeld be, hogy "image", majd közvetlenül ezután zárd be az egészet egy "}" jellel. Aztán kattints az "Üzenet nézete/küldése" gombra. Kis idő múlva megjelenik egy ablak, ahol meg kell adnod a kép helyét a gépedben. Ennyi.

Sok sikert mindenkinek!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Bea!!

Nagyon jópofa a lányod, olyan mint az én Zozóm, bár Dorkának kicsit nagyobb a haja, úgy néz ki mint akibe a villám vágott! Zorka apukája egy időben azzal szórakozott hogy ilyen punkosra szárította a haját, de sokszor még most is olyan mint a Pumukli.
Szóval szép kislány....
Zorkanya
 


\image {Ők az mi büszkeségeink: Richie és Dilu.
Üdv: Tímea (Bobo)}
Bobo
 


Szóval ő Dilu és Richie{image}
Bobo
 


{image}
Bobo
 


Ha most sem jelenik meg a kisablak, akkor feladom, bocs a próbálkozásokért! Kép
Bobo
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok a sok próbálkozásért, úgy látszik nagyon béna vagyok! Így is abszolút élvezhetetlen a kép. Ha valaki tudna segíteni, hogy hogyan végezzem el a beszkennelést úgy, hogy szép maradjon a kép, megköszönném! Itt most GIF-ként mentettem el, és figyelmeztetett, hogy lehet, hogy színt veszít - és lám tényleg.
Várom a segítséget!
Köszönöm: Bobo

Ui: Gratulálok minden babához, nagyon édesek! Irigylem a hosszú hajukat!
Bobo
 


Kedves Bobo!

JPG formátumban próbáld elmenteni a képet!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Kedves Zorkanya!

Én propellernek hívom a lány haját, bár most levágtam neki, így most már csak kicsi propellere van:) Mi bármit csináltunk, fél óra múlva igy állt neki. Nekem már fel sem tűnik... Sziasztok, Bea
Bea
 


Kedves Bea!

Haláli fej a lányod! Irígylem, legalább neki nem kell majd hajzseléket használnia!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


{image} Sziasztok! Íme a két fiam előbb velem, majd anyukájukkal.
Gabriel
 


Kép
Gabriel
 


Szia Kriszti!

Nem tudom, hogy a jövőben mennyire lesz a lánynak szüksége hajzselére, egy azonban biztos: most egy este sem tudja nélkülözni a hajszárítót:) No, én meg a fókát a pancsi után:-)))) Sziasztok, Bea
Bea
 


Gabriel!

Nem tudom a fiaid megnézni?? Én vagyok a béna??
Egyébként mi az hogy "íme a 2 fiam előbb velem, majd az anyukájukkal?"
Biztosan elírtad.
Zorkanya
 


Kedves Bea!
Es meg azt hittem, hogy az en lanyomnak nagy haja van!!!
Gratulalok Dorcsihoz, csuda pofa!
Egyebkent a Dorcsi becenev a Dorottyat takarja?
Mert az en picikem is Dorottya, es o is hasonlo koru, most lesz othonapos. Ferjem lustasaga miatt fenykepet nem tudok kuldeni, majd talan egyszer...
:0)))))
Udv Eva
Eva
 


Kedves Bea!
Es meg azt hittem, hogy az en lanyomnak nagy haja van!!!
Gratulalok Dorcsihoz, csuda pofa!
Egyebkent a Dorcsi becenev a Dorottyat takarja?
Mert az en picikem is Dorottya, es o is hasonlo koru, most lesz othonapos. Ferjem lustasaga miatt fenykepet nem tudok kuldeni, majd talan egyszer...
:0)))))
Udv Eva
eva
 


Sziasztok!

A fiam "igazi felnőtt":

{image}

Pincérnek már most is elmehetne!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


Na, ezt most én is elrontottam, még egyszer megpróbálom. Na, szóval íme a kis "cincér":

{OlivHúsvét.jpg}

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


hát ez már megint nem jött össze! Na még egy utolsó próbálkozás...

Kép
Krisztina
 


Azértis felteszem! Irgum-burgum!

Kép
Krisztina
 


Szia Krisztina!
Gratulálok, Olivér egy elegáns úriember!
(A kép láttán felmerült bennem egy kérdés: ti hogy álltok a hajvágással? Nálunk kiskorában semmi baj nem volt, de most egy fél éve Zalán hallani sem akar róla. Nyár elején egy hajnyíróval nagy nehezen lenyírtam fél centisre, de azóta nem engedi, hogy igazítsam.)
Üdv: Judó
Judó
 


Judó!

Fiaim közül a nagyobb csak az ollót viseli el, a kicsi meg inkább a hajvágógépet. Ha nem tetszik neki a gép, próbáld meg az ollót, legfeljebb nem félcentis lesz.
Ildi
Pethes Ildikó
 


Kedves Éva!

Dóra a kicsi lány neve és 7-n lesz 7 hónapos. Várjuk a képét a te Dorcsidnak is. Reméljük mihamarabb lesz ideje a férjednek, hogy feltegyétek.

Kriszti, gratula a fiadhoz, nagyon helyes!

Sziasztok, Bea
Bea
 


Sziasztok lányok!

Kedvesek vagytok, köszönöm!

Judó!

Mostanában kész tortúra nálunk is a hajvágás. A férjem vágja Olivér haját, de Olivért szinte sokkolja a dolog, úgy fél tőle. Viszont amikor a szüleimnél nyaralt a fiam, anyukám egy fodrász ismerőse megigazította a haját, és akkor állítólag egyáltalán nem sírt. Ildi ötlete az ollóval jónak tűnik, mi is kipróbáljuk legközelebb (most hajnyírógépet használunk).

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


No, hogy ne érje vád a ház elejét ily nyilvánosság előtt.

Kép

A kép jobbik oldalán, de máskülönben a dolgok rosszabbik felén: Bébinke Efraim Csucsu, alias Dániel Benedek, minden mozdonyok és bogarak ismerője, a WC-pumpa virtuóza, a Balaton réme. Mellette, azaz a kép bal oldalán: Dubukai Picikes Vonatka (névadó a kép jobbján látható fiatalember) alias Dorottya Panna, a III. Maria Callas Nemzetközi visító-verseny győztese.
Mind a ketten éppen a post-tentikélési traumájuk túléléséért folytatott küzdelmük közben lettek meglepve apa által (magyarán - éppen felébredtek). Figyelmetekbe ajánlom a tenti-cucc uniformizáltságát, illetve a hölgy rucijának diszkrét nőies mintázatát, aláhangsúlyozandó az ivari különbséget a két gyerek között.

Egyébként Dani 2 év 9 hónapos, Dorka meg 5 hónapos.

vito és persze a boldog anyuka, Éva
donvito
 


Helló, Vito és boldog anyuka, Éva!

Lurkóitok haláliak, nemkülönben a mellékelt szemléletes ismertető. Imádom a stílusod, Vito!

Üdv: Krisztina
Krisztina
 


{image}megpróbálok én is feltenni egy képet a lányokról, bár azóta a picur is 11 hónapos, de ezen annyira aranyosak együtt...
Staudt Gáborné
 


{"image"}
Staudt Gáborné
 


Hát ez nem sikerül!
Nem kéri be a kép helyét. Miért?
Csilla
Staudt Gáborné
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: