Új privát üzeneted érkezett!

Hát Annánál meg mi mutattuk meg hogy kell mászni, a család egész nap csak négykézláb mászkált. És tudod mi motiválta aztán abban, hogy elindult (mármint mászva): Kinder-csoki. Nem a legjobb módszer, de nekünk bejött. Aranyos lehettél Te is ahogy gurulgatva közlekedtél!Kép

Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi !

Csak gratulálni tudok a bájos lányaidhoz és a nagyon férfias Bánkhoz!!! Azt hiszem ez a Bánk fiú elég csintalan lesz, a szemén látszik micsoda energia és kiváncsiság rejlik benne! Remélem most már egészségesen élvezitek ezeket a tavaszi napokat!
Üdv:
zsuzsi és 15 hetes Dorka
zsu26
 
 


Zsuzsi!KépKépKép
Nagyon köszönjük a dícséreteket! Még taknyosak vagyunk, de remélem hogy már kilábalóban. Ma megyünk oltásra, vagy megkapjuk így is, vagy tovább halogatjuk!Kép Utóbbit nem szeretném!
Dorkáról mikor lesznek újabb képek?

Sziasztok: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 

 
 

Szijja!!
Átnéztem a képeiteketKépKép
Még mindig szépek vagytok...ezen nem változott semmiKépKépKépKépKép

Mimike is megemeli a fejét hasonfekveKép

Puszi
Hajni
0611viki
 
 


Szia Norcsi!
Megvagytok! Szépek a gyerkõcök, és nagyon boldognak is tûnnek! Tökjó! Maradjatok ilyenek!

Sziasztok, Kinga
diki
 
 


Norcsi!
Annyira szépek a lányok és Bánk olyan helyes fiú! (Õszintén! Kép) Elõszõr arra gondoltam, hogy Annus a helyesebb, aztán megláttam Julcsi kétcopfos fotóit.... Kép Mindkettõ gyönyörû és tényleg mások is. Bánkot meg neveld csak fel ilyen helyesnek, talán majd megtetszik neki Helen... Kép
Menta és Helen (10 hetes)
menta
 
 


Sziasztok lányok!

Hajni, Kinga és Menta,nagyon köszönöm a szép szavakat, és most ilyenkor mindig pirulok ám rendesen. De azt hiszem hogy egyikõtöknek szebb gyerekei vannak mint a másiknak, és nálatok mind kislány van! Viki, Mimike, Borka és Helen mind egytõl egyig nagyon szép kislányok, azt hiszem bajban lesz majd az én kisfiam hogy kit is válasszon!Kép

Sok puszi: Norcsi (és a mostanában kissé betegségekkel küzdõ családja)Kép
norcsi
Lenti
 
 


Na ezt az elõbb nem sikerült beraknom, remélem most menni fog!

Kép

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Draga Norcsi!

Bocsanat, hogy ide irok, de maskepp nem erlek el.
Nem mennek el a freemail cimes leveleim. Mason keresztul kapod meg oket amig nem javitjak meg a rendszeremet. Nyisd ki nyugodtan a leveleket, nincs benne virus/ B. Nagy Tunde neven/.
A betegsegeket postazd nekem, arra nektek nincs szuksegetek!
Gyogyuljatok es irj!


Puszi:Angela
Névtelen
 


Szia Norcsi!

Hát, volt egy kis idõm, így végre idetaláltam! Kép Kép Kép

Gyönyörû gyerekeid vannak! (Bár ezt gondolom, már nagyon sokan mondták neked/nektek.) És örülök, hogy rólad is láttam képet. Kép

Nagyon jó egészséget kívánok nektek,

pusssssssz: Laura
p_laura
 
 


Aranyos vagy Laura, nagyon köszönöm! Romola is nagyon szép baba, gondolom már milyen hatalmas lehet õ is!
Köszi hogy idelátogattál, és én is nagyon jó egészséget kívánok nektek és sok boldogságot!

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Elkészült néhány új kép is mindössze néhány órával ezelõtt.
Julcsika a képek elkészülte elõtt egy órával kapta meg elsõ szemüvegét, amelyet nem lehet sajnos elkerülni, mivel az egyik szeme +4-es, a másik +3,5 dioptriás.Kép
De olyan aranyos benne! Igaz?

Kép
Kép
norcsi
Lenti
 
 


Kép
És itt vannak együtt mindhárman!Kép
Kép
Kép

Sziasztok, puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Irtó édes ez a három kölyök!KépÍgy együtt fantasztikusakKép

Gorsi és Peti
gorsi
 
 


NorcsiKép
Gyönyörûek a gyermekeidKépKép Csak gratulálni tudok HozzájukKép A Lányok után képzelem mekkora öröm volt ez a FiúcskaKép Sok boldogságot kívánok MindannyiotoknakKép

Puszi: Doris
doris
 
 


Norcsi, hogy BÁnk már milyen hatalmas!!! Mintha már vagy egy éve született volna! Aranyosak nagyon mindhárman!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Orsi, Doris, Ildi!

Nagyon köszönöm a dícséreteket!KépAranyosak vagytok. És mindegyikõtöknek nagyon sok szépet és jót kívánok!

(Ildi, bizony, én is úgy érzem, mintha már legalább egy évvel ezelõtt született volna. Olyan távolinak tûnik már a szülés!)

Puszi:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!
Julcsi vagyok,most találtalak meg benneteket, Julcsinak rettentõ jól áll a szemüveg. Hasonló a miénk is. Most pontosan hány éves Julcsi. Több, mint 3, ugye. Kitti sokkal kisebbnek tûnik.

Julcsi
Julcsi
 


Szia Julcsi!

Köszi a dícsérõ szavakért! Julcsi február 26-án múlt 3 éves, de általában mindenki idõsebbnek gondolja, szépen fejlett lányka!Kép Már nem is tudom mennyi ideje kérdezgeti mindenki hogy még nem megy-e oviba?! Na most majd már elkezdi szeptemberben!

JÓ egészséget Nektek, sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


re
Névtelen
 


Sziasztok!

Elmúlt megint pár hónap, ma lett 9 hónapos Bánk!
Ennek örömére felrakok pár együtt-fürdõs képet, mert nálunk már mindhárom gyerek együtt fürdik!

Kép
norcsi
Lenti
 
 


Mivel az elõbb nem jártam sikerrel, így most jöjjön a 2., 3., és a 4. fürdõs kép is!

Kép
Kép
norcsi
Lenti
 
 


Most jön a negyedik kép!

Kép
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

GYönyörûek, még csak azt sem tudnám kiválasztani, hogy melyikük a legszebb KépKépKép

Pussssz!

Márti+Ármin
márti
 
 


A búcsúzó már nem ment el tegnap, így most szeretném mindenkinek megköszönni aki ide-látogatott és végigvárta ezt a nem kis idõt, hogy betöltse az összes képet a gép.

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Jaj, de helyesek! Egyik aranyosabb, mint a másik! Kép Már régen meg kellett volna nézegetnem õket, de csak most találtam ide, hogy direkt téged kerestelek. Márti írta, hogy mostanában jártatok a vidámparkban. Megtennéd, hogy megírod az árakat az mbakos@axelero.hu címemre? El merjek indulni a két nálam nyaraló keresztfiammal, vagy kész anyagi csõd? Elõre is nagyon köszi az infót!

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Mindkét Márti, nagyon köszönöm a kedves szavakat, és engedjétek meg itt hogy utólag is sok boldog névnapot kívánjak.
BMárti mél ment!

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi !

Nagyon tetszik az a kép, ahol Bánkot a lányok fogják, és olyan ilyedt arcot vág!! Csúcs édesek természetesen élõben is!!!

Puszi: Jó pihenést !! Nagyon nagyon irigyellek!!!!!!!

Ladányi Kata
ladanyikata
 


Kata!

A pihenés miatt, vagy a három vásott gyerek miatt!KépKépKép

Hamarosan már Peti sem egyedül fog vágtázni a konyhába ki meg vissza, ahogy elnéztelek Ildi Bálintját nézegetve!Kép Igaz?

Puszi, és köszi, majd jelentkezem!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Isis. A három tündér gyeek miatt elsõsorban, a kiegyensúlyozottságod miatt, na és a pihenés miatt ! De ránk férne! Na majd talán jövõreKép

Jó lenne még egy picuri nagyon! Csak Csabit kéne rábeszélni. Õ azt akarja, hogy gyes után 1 évet dolgozzak, mert minimálbérrel voltam bejeletve, az után meg bakfitty a gyes. Azt szeretné, hogy olyan helyre menjek, ahol rendesen bejelentenek.
Sajnos ez a fránya pénz!!!

Puszi: Kata
ladanyikata
 


Norcsi!

Nagyon bájosak vagytok, és nagyon hasonlítanak rád a gyerekeid. Kép
borcsa
 
 


Draga Nori!

Megtelt a postad! Minden level visszajon.
A furdos kepek is tunderiek.
Puszi:Angela
bagolyka
 


Sziasztok!

Kata, Borcsa, Angéla nagyon köszönöm a dícsérõ szavakat. Még igazából nyaralás közben vagyunk, azért nem írtam eddig, de egy hét múlva már leszek!Kép

Addigis jó nyaralást még mindenkinek!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Most volt egy kis idõm, és nézgelõdés közben idetaláltam. Hát, tünemények a gyerkõceidKépKépKépKép

Üdv
Szila
Szila
 


Szila! Köszi!Kép

Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


szia norcs véletlen találtam ide de nem bántam meg vagy ötször végignéztem a gyerekeket és igazábol nem is tudom mit mondjak inkább gratulálok hozzájuk.egyszerüen gyönyörüek. fini.
Névtelen
 


Köszi!Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Én még nem mertem petit csak így beleültetni a kádbaKép Nem borul fel, csúszik el? Vagy ott van "kitámasztásnak" a két lány?

Milyen habfürdõt használsz? Szereti? Nem nyalja be?

Még mindig csodásak a gyerekeid!!!

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Köszi Kata!

Ott vannak támasztéknak a csajok!Kép Illetve ma én is, képzeld el hogy fértünk el annyian ebben a kis kádban!Kép
Johnson bébi habfürdõt legtöbbször, de volt már más is, a lányokét szoktam neki, és csak baba-habfürdõt. Dehogynem nyalja be, fõleg ha Julcsi direkt belekeni a szájába!

Puszi nektek is: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


NorcsiKép

Kata
LadányiKata (ladán
 


Szia Norcsi!

Boldog egyéves szülinapot Bánknak!Kép Húzd meg a fülét (óvatosan) a nevünkben is.

Üdv
Szila és Hanga
szila
 
 


Szia Szila és Hanga!

Nagyon aranyosak vagytok, köszönjük szépen!Kép (Fülmeghúzás megtörtént, sajnos ezzel a fülecskével vannak már problémák hetek óta!)

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi,
az "osztályban" küldtem Bánknak tortát, de ide is teszek egyet.Kép

Kép

Szila
szila
 
 


Na, még egyszer:

Kép

Szila
szila
 
 


Nagyon köszönjük!KépKépKép Hiába, kisfiú, nem lehet elég korán kezdeni!Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Itt is boldog szülinapot Bánknak! Ugye, lesznek majd friss képek róla? Kíváncsi vagyok, mekkora, milyen! KépKépKép


Márti+Ármin
márti
 
 


Márti!

Köszönjük szépen a gratulát! Lesznek, csak most a hagyományos géppel, úgyhogy elõbb majd fel kell szkennelni... De majd igyekszem hogy minél elõbb felkerülhessen pár friss kép is...

Veletek mi újság van? Ármin mekkora? Szerintem most Bánk a hosszú betegeskedése után biztos hogy fogyott, fõleg mióta az ab.-tól állandó hasmenése van!Kép De majdcsak összeszedi magát!!!

Puszi: Norcsi+ Bánk+ a lányok
norcsi
Lenti
 
 


Szia NOrcsi!

Most találtam itt rád, de egyébként már találkoztunk és olvastalak is máshol.
Nagyon szépek a gyerekeid!
Már régebben,mielött ide eljutottam volna,kiókumláltam,hogy KIsfiad, Bánk (most már a nevét is tudom),kb. az én fiammal egyidös. Csanád 2001.nov.20-án született,így akkor 3hét van köztük.
Így ismeretlenül is sokszor pusziljuk,remélem hamar elolvasod ezt.

Nagyon boldog új évet mindannyiótoknak!

Inimma+ Csani
inimma
 
 


Szia Inimma!Kép
Köszi hogy írtál, én is ma olvastalak az egy éves múlt a gyerekem topicban, és terveztem is hogy majd írok, mert ezek szerint egyidõsek a gyerekeink. Szép, régi neve van a Te fiacskádnak is!
Köszönjük a gratulát, és mi is sok puszit küldünk.
Csani miket produkál már? Bánk rohan mint egy kis megszállott egész nap, 12 foga van és a szemfogak is növõben, beszélni nem beszél (Julcsi lányom volt olyan hogy késõn kezdett beszélni, de azóta sem áll be a szájaKép, persze mond pár szót, de az még nem sok.

Mi is boldog új évet kívánunk!

Norcsi(ék)
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Úgy örülök,hogy írtál és ilyen gyorsan!
Elnézve Bánkról a képeket,igazi vasgyúró,ugye?
Csani 1 évesen csak 8 kg volt,akkor még aggasztott a dolog,de látva,hogy milyen sokat eszik,úgy döntöttem,nem izgatom magam feleslegesen. Alkatilag rám hadonlít.én meg vagyok vagy 45 kg.
Neki csak 4 foga van,indítittam is egy topicot ez ügyben. Mondjuk,itt sem maga a tény zavar,csak az,hogy nem tud még darabos ételt enni.A kenyeret és a babánt imádja nyammogni.
Hát ö is elindult már egy hónapja,kapásból megtett 5-6 lépést és erre másnap hatalmasat esett, azóta fél a kis drágám és nem megy csak 1-2 lépést Eröltetni nem akarjuk.
9 hónapos korában mondta ki az elsö "szóféléket",azóta van egy kis pangás,de néha meglepö dolgokat müvel.Tegnap azt mondta nekem,hogy Tita. (Rita) Az apa szerint ennek örülnöm kellene,mert sose tanítottuk neki,de én azt vártam,hogy anya...Persze apát mond hetek óta.
Bánkot hogy szoktátok becézni?nekem is nagyon tetszenek a régi magyar nevek.A lányaidé is gyönyörüek.
Jaj,nagyon hosszú voltam,bocs.
további jó téli szünetet.

Inimma
inimma
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: