Új privát üzeneted érkezett!

Betti!

Nagyon gratulálok! Örülök, hogy végül mégis jól érezted magad!!!
Sok boldogságot!
Süti
süti
 
 


Betti! Gratula az esküvőhöz! Biztos nagyon jó volt. Már olyan régen voltam egy jó kis lagziban. De mostanában nem is valószínű, hogy megyek.
Örülök, hogy a baba is jól van. Képzeld tegnap kiderült, hogy ikreim vannak, kétpetéjüek. Még én sem fogtam fel teljesen. Két kiságy, dupla babakocsi, pelenka hegyek. Hú mi lesz itthon.KépKépKép
Puszi
linato
linato
 
 


Kedves Linato!
Gratulalok az ikrekhez.Vigyaz nagyon magadra.Remeljuk most mar tenyleg jon a tavasz.Mifelenk meg akkora a ho hogy meg szombaton hoembert tudtunk csinalni kint az udvaron.Meg egyszer is sok puszika.
Tundi
misike
 
 

 
 

Hello lányok!

Köszönöm a gratulákatKép.
Linato!
HuhhKép. Hirtelen nem is tudok mit mondani! Nagyon nagyon gratulálok, és remélem hogy két kicsattanóan egészséges bébid lesz hamarosanKép. Azért akkor mostmár kétszer annyira kell vigyáznod magadra! Nincs jégen csúszka meg ilyenek!!
Milyen jó lenne két fiú a két csaj mellé, pont kiegyenlítődnének a nemek a családbanKép.
Hát igen, kicsit helyszűkében lesztek majd, de majd csak beleszoktok!
Egyébként nálatok vannak ikrek a családban? Vagy csak úgy spontán összejött? És minden rendben van a babucikkal? Hogyhogy csak most derült ki hogy ketten vannak?

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


jajj, egyébként nem tudjátok mi van Banyócival?
Nem lelem sehol semKép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Szerencsére már nem lesz jég mostanában.Kép
Spontán jött össze. Talán nagyon régen a párom családjában voltak ikrek, de nem biztos. Az enyémben biztos nem.
Azért csak most derült ki mert eddig hüvelyi uh-n voltam de a 12 hetes már hasi volt és azon nem takarták egymást.Kép

Nem tudom mi van Banyócival.Kép Írok neki mailt este.
linato
 
 


Én itt vagyokKép, de látom itt nem sok élet vanKép. Mivan veletek csajok? Merre jártok?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


No, rakok fel képeket, igaz, nem könyörögtetek érte.. dehát régen mintha azt olvastam volna hogy szeretnétek..
Nem valami jó minőségűek, mert nem fényképész csinálta. Amiket profi csinált arra még várnotok kellKép.
Az első még a legénybúcsúról:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Aztán a kikérés előtt:
Kép
/balról jobbra: a kicsi fej a papámé, aztán Ati tanúja, ismét fél fej az anyu férje, aztán a sógorom bigéje, mellette az uram, majd anyós, a kicsi fej a bátyám, aztán após, a videós, és az én tanúm, a legjobb barátnémKép/

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ati: most meggondoljam magam vagy ne??
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


kicsi lánykám:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Lányok, azthiszem az mindent elárul, hogy anyósom hogy néz rám!!:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


egészalakos nyomi kép:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


ÉS egy majdnem profi kép a kis tündéremről:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


anyukám háttalKép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


ez is művészi kép lettKép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Elindult a nászmenet:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Bevonulás.. alig bírtam visszatartani a nevetést.. de azthiszem ez látszik is:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Aláírások:
Kép
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Gyűrűhúzás:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Az első gratula:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


pezsgőzés:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


csoportkép:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


ÖltöztetésKép:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


ÉS máris elmúlt..:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


kis koszorúsok:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép
Mára ennyi. Még van egy pár a lagziról is. Ha akarjátok majd felrakom azokat is, de most mamatorna van, mielőtt a cseppem felébred!
puszi nektek,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

A képek nagyon szépek és te mindegyiken gyönyörű vagy.KépKépKép A hajad meg egyszerűen szuper volt.
Légyszi tedd majd fel a lagzisokat is.

Most aztán csak irigykedem, mert nekem nem volt esküvőm. Most meg már nem lesz egy darabig, mert nagy pocival nem is akarom. Kép
linato
 
 


Sziasztok!

Szia Betti: garatulálok az esküvőhöz!!!!!
Nagyon-nagyon szép vagy a képeken!!!!
A pocaklakó hogy van?

Linda
bellana
 
 


Jajj lányok!
Nagyon köszönöm a bókokat!!
A hajamat sokan dícsértékKép.
Fel fogom rakni a lagzis képeket is, de most hulla fáradt vagyok! Ma voltam Pesten a MegaToysban meg 4D-s UH-n. Tényleg, Linda, te nem is írtad hogy mi volt!!! Fiad lesz vagy lányod? Minden rendben van? stb... érdekel ám engem is!!
Enyém gyermek rendben van egészséges mint a makkKép. De a világért sem akarta hogy megnézzük, állandóan elfordult, meg eltakarta az arcátKép.

Linato!
Ne aggódj, biztos vagyok benne, hogy te sem maradsz le az esküvőszervezés szépségérőlKép. Jobb később mint soha! ÉS az valóban igaz, hogy babásan ötször olyan rossz mint amúgy!! Fel a fejjel!!
Ti hogy vagytok? Fejlődnek a babucik? Hogy érzed magad?

Banyóci drága!
Tessék sűrűbben irogatni!! Hiányzol!
Gyurci meggyógyult már?? Még mindig nagy a nyüzsi a boltban?
Vettünk MEndinek hasonló fotelt, mint Gyurcié, csak más színű, meg ehhez adtak lábtartót. Most azon állatkodikKép.

No, most tényleg megyek mert bealszomKép.

De azért a végére kaptok egy képet a picúromról, aki két héttel nagyobb mint kéneKép:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

Nagyon jó a kép! KépA nemét nem tudni?
Az én picúrom meg 1 héttel kisebb az UH-on Kép
Fiú lesz. Kép Mi a Praxisban voltunk a 18-ik héten.
Most 22 hetes a betyár. Kép Nevet még nem találtunk, de iparkodunk. Kép
Sajna az utóbbi időben megint kijutott nekünk a jóból. Most nem részletezem, csak röviden:
-nátha, részemről is hányás és egyéb éjszakai borzalmak...
-majd anyósoméknál leesett Dani a 3-ik lépcsőfokról a kőre...2 nap szigorú megfigyelés, hajnali kettőkor is rohanás az ügyeletre a kórházba, röntgen stb. Enyhe agyrázkódással megúsztuk.
-fülgyulladás

Szóval elegünk volt. Ezen a héten még nem volt semmi, de már félve írom ezt le. Kép

A bébim jól van, de sokat aggódok sajna.
Így mosolygott őkelme a 3D-n, kb. 4 hete Kép

Kép

Kép


Nagyon sok puszi:

Linda
bellana
 
 


Nahát, sehol senki?? Kép Kép

Linda
bellana
 
 


HEllo!

Én néha-néha erre járok..
Linda!
Gratula a nagylegényhezKép. Nagyon vidám a kiscsávóKép.
Hát látom nektek is kijár a rossz dolgokbólKép..
Sajna most nem vagyok valamihasználható.. nem akarom részletezni, de nagyon ki vagyok borulva. Most épp azt fontolgatom hogy hazaköltözöm.. csak nem akarom anyunak megmondani mi van.. meg nem igazán férnénk el.. No, de tényleg hagyjuk..

Nekünk is kisfiú lesz. Mi is sokat vacilláltunk a néven, de azthiszem mostmár végleges: Kevinnek fogják hívniKép.

Sok-sok pusz nektek:
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Linda! Nem ér magad agyon aggódni! Süt a nap jön a nyár és a babád is tündéri a képeken. KépKépKép

Betti! Neked is mennek jókedvre derítők. KépKépKépKép
A Kevin nagyon szép név. Nálunk még a fiú nevekkel nem jutottunk dűlőre. A lánynevek már nagyjából megvannak. Mitől akadtál így ki, hogy hazaköltöznél? Ha nem akarod ide, jöhet mailban is persze csak ha nem titok.

Mindenkinek sok puszi.
linato
 
 


Betti, ne ijesztgess!! Ha tehetek érted valamit akkor írj mailben!!!
Ugye nem Atival vannak gondjaid????!!!
Szorítok és gratula a fiúcskához!!

Puszi: Linda
bellana
 
 


Szia Linato. Majdnem egyszerre és ugyanazt írtuk a Bettinek! Kép
A fiú nevekkel nálunk is zűrök vannak, még nem jutottunk dűlőre. Kép
Majd a szülőszobán. Kép
Sok puszi, remélem ti jól vagytok?

Linda
bellana
 
 


Lányok, köszi hogy aggódtok értem.
Talán majd később leírom mi volt, de most képtelen vagyok rá. A helyzet nagyon gáz, és félek hogy emiatt a babának is baja leszKép. Rengeteget görcsöl a hasam és állandóan keményedik.. a doki azt mondta ne szedjek rá semmit mert minden OK, én viszont nagyon aggódomKép. Ezért fontolgatom a hazaköltözést.. Atival is meg főleg anyósékkal van a probléma ismét..

Ma voltam megint UH-n, az én dokim azt mondta hogy nem idősebb a baba, pont akkora mint amekkorának kell lennie. Pedig a 4D-n már augusztus 25-re rakták a szülés várható időpontját. De sebaj, mert így legalább nem kell majd befeküdnöm a kórházba, és nem valószínű hogy megindítják a szüléstKép.

Mendi iszonyat hisztis két napja.. biztos érzi a feszültséget rajtam. Most végre rendesen evett, és el is aludt szegénykém. Erre mi van? Fúrnak a szomszédban.. Én nem tudom mi a rákot csinálnak, de pont egy hete kezdték, és reggeltől estig csinálják.. már sajt lett a lakásból szerintem..
No, megyek is, mert el kell pakolnom a konyhában meg a fürdőben, mert délután jön a csótányos csávó. Már reggel ideállított, de nem akarta elhinni, hogy nem kaptam értesítőt arról hogy ma jönnek. De aztán mondtam neki, hogy biztos nem az ő kedvéért nincs eltakarítva, meg nem miatta nyitok kócos hajjal, álmos szemekkel egy szál bugyiban ajtót.. Úgyhogy majd délután jön..
Nem tudom hogy fogok végezni, ha így fog fájni a hasam akkor meg sem tudok mozdulni.
Lefekszem egy kicsit, hátha elmúlik..
Jók legyetek!
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Drága Betti!!

Jaj, de kár, hogy olyan messze vagy!!!
Most ha itt lennél, -vagy én ott valahol- akkor már mennék is lelket önteni beléd!!!
Így csak messziről támogathatlak.
A hasam nekem is sokat keményedik én is rendszeresen frászt kapok tőle. Az én dokim se javasol rá semmit, de én azért vettem Magne B6-ot és azt szedegetem. Egész jó.
Dani is elég aktív, Ő pl. nem alszik nappal, csak bútorokra mászik, mindent kipakol,szétszed,stb. Délutánra már tök fáradt, nyűgös, ingerült, de este 11-ig egyszerűen nem hajlandó aludni. Szóval jómagam is fáradt vagyok és ált. kupi is van, mert nem vagyok hajlandó naponta 100-szor elpakolni, mikor két perc múlva minden ugyanolyan.
Próbálok pihenni, olvasni legalább az ágyon, Dani meg csinál amit akar míg a szobában van szem előtt. A fúrás nálunk is örökzöld téma, tegnap pl. a ház előtt törték fel a betont...Ja, és Dani kivételesen aludt... Na nem sokáig ugye.
Szóval nem tudok én sem okos lenni, de ha neked jobb ha egy kis időre anyudékhoz költözöl és ott megtudsz nyugodni és pihenni is lenne módod, akkor lehet, hogy az lenne a legjobb.
Ja, és a házimunka levan sz*rva, a bogárírtó is jó magasról, semmi nem ér annyit, hogy rosszul legyél.
Feküdj le és ha neki nem tetszik valami tegyen 1 szivességet!!

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Ja, az én babám, meg 1 héttel fiatlabb az Uh-okon. Kép
bellana
 
 


Sziasztok Csajok!
Megvagyunk még mi is, csak mostanában annyi minden összejött, hogy már azt se tudom hol áll a fejem. Amióta vége a télnek beindult végre az üzlet, sokszor nekem is be kellett mennem segiteni. Most meg itt a húsvét a nyakunkon, rengetegen vannak. Viszont se tegnap, se ma nem tudtam bemenni, mert Gyurcimnak ráhúzódott a nátha a füléreKép, ramatyul van szegénykémKép. Illetve most már picit jobb a gyógyszerektől, meg a fülmelegitős sapitól amit Betti ajánlottKép. Szerencsére most már nincs magas láza, és a közérzete is jobb. Holnap és szombaton viszont mindenképpen mennem kell dolgozni, remélem anyukám elboldogul majd vele. Ennyit rólunk.

Betti!
Nagyon jók a képek az esküvőről isKép meg a babáról isKép. Remélem nem vagy letörve a neme miatt! Köszi hogy hiányzom, Te is szoktálKépKépKép!
Ha Gyurci picit nagyobb lesz, és nem lesz ennyire sajtkukac, akkor én is fogok neki másmilyen fotelt venni. Szintén lábtartósat akarok, olyan karosszék-fotel jellegűt. Apósom kérdezte, hogy mit vegyen a Gyurcinak húsvétra, mondtam Gyurinak, hogy vetesse meg vele az új ágyátKépKépKép. Aztán úgyis jön a névnapja, gyereknap..., már azon töprengek, hogy ezekre mit kérjünk tőleKép(homokozó, csúszda, hintaKépKépKép) Jól csinálomKép?
Ha akarod szoritok neked helyet itt nálunkKép, ne idegeskedj!!!!!

Linda!
A Te babád is nagyon cuki, édesen vigyorogKép, nagy huncut leszKép!

Kismamik!!!! Tessék sokat pihenni, és nem idegeskedni, aggódni mindenen!!!!

Linato!
Puszi neked isKépKépKép!!!!

Banyóci
Remélhetőleg most már elmúlik nálatok is ez a rossz széria!!!!!

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


A nevem alatti mondat természetesen Lindának szólKép, nem is értem hogy került oda.

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Szia Banyóci!

Jó hallani felőled! Kép
Én megint megszívtam, jövőhéten kell mennem kardiológiára, meg szívultrahangra, mert valami nem oké...
Milyen üzletetek van? Gyurcinak jobbulást! Sajna Dani is füles. Kép

Betti: mi van veled? Jobban vagy??? Jelentkezz!!

Linda
bellana
 
 


Szia LindaKép!
KépKépKép, olvasgattam délután, hogy mivan veletek. De azt is olvastam a többiektől amit irtak erről a szivultrahangról. Ne izgulj, nem lesz semmi bajKépKépKép!!!!!
Kerékpárbolt áll a káosz hátterében....Kép. Télen semmi, de ahogy jó idő lesz, azonnal kedvet kapnak az emberek a bringázáshozKép. Húsvétra meg "mindenki" a gyerekének veszKép.
Gyurcinak átadom a jókivánságot, hátha használKép.

Puszik

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci, jól esik, hogy figyelemmel kíséred a sorsom. Kép
Remélem én is, hogy nem lesz gáz.
Majd szerdán szoríts!

Puszi!!

Linda
bellana
 
 


Sziasztok lányok!

Kellemes húsvétot kívánok mindenkinek! Kép

Kép

Puszi: Linda
bellana
 
 


Linda!
SzoritokKépKépKép!!!!!!
Nálatok amikor Daninak rámegy a fülére a cucc, akkor mindig feltétlenül antibiotikumot kap rá? Mi kaptunk rá antibiotikumot, plusz antibiotikumos fülcseppet is. Ma Gyurcinak a hátán megjelent egy hatalmas vörös folt, szóltam a dokinak, mert a betegtájékoztatón azt olvastam, hogy mindkét szernél előfordulhat bőrpir, csalánkiütés..., és akkor azonnal abba kell hagyni az adagolást. A doki közölte, hogy ez biztos nem a gyógyszerektől van, ne aggódjak. Én meg most nem tudom mit csináljak, mert mi mástól lehetne. Félek, hogy ha tovább adom a gyógyszert akkor baj lesz ha érzékeny rá, de ha meg nem adom, akkor meg attól lehet baj. HELP!!!!!

Mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kivánok kis családom nevében isKépKépKép!!!!

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Hú Banyóci, nem tudom mitől lehet az a folt. Dani eddig mind a kétszer kapott antibacit a fülére, a neve Klacid. Fülcseppet nem kaptunk.
Most kaptátok először ezt a szert?
Jaj, bár tudnék segíteni!
Szerintem ha nem múlik akkor mégiscsak hívd fel újra a dokit, hogy akkor most mi van!!
Eltudod érni???

Drukkolok!!!
Puszi: Linda
bellana
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: